Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Hitoshiho cesta

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 05, 2016 2:07 pm

Hitoshi -> Tygříci nevyběhli, ale ani ženská se neobjevila. Pokud jsi ovšem zkusil dveře nebo okna, zjistil jsi, že jsou zamčené. Byl jsi v pasti v tomto strašidelném domě, asi...
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 05, 2016 10:07 pm

Hitoshi

No, nečekal jsem, že mě tu ta baba zavře. Asi chtěla vědět, jak se dostanu ven... mohla se taky obyčejně zeptat a nemusela to hrotit. Chvíli jsem se koukal na dveře a přemýšlel, jak bych je dokázal rozbít. Mohl bych jednoduše použít suiton a dostat se ven, ale tohle nejspíše byl nějaký druh zkoušky. Stoupl jsem si tedy naproti dveřím zavřel oči a zhluboka se nadechl. Bez znalosti nějakých pečetí jsem se pokusil smíchat svojí chakru se vzduchem a vyfouknutý vzduch vymrštit proti dveřím. Byl to takový pokus vlk a domeček, ve kterém byla schovaná prasátka.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 06, 2016 10:57 am

Hitoshi -> Ve chvíli, kdy jsi se pokusil vyfouknout chakru, tak ve dveřích zarachotil klíč a dveře se otevřely. Takže tvůj větrný fouk dostala do obličeje ta ženská. Nebylo to nic extra, jen to vypadalo, jako by si jí dal facku. "Chceš umřít, smrade?" zeptala se tě? V ruce nesla nákupní tašku a přes levou ruku měla dlouhou, čerstvou, otevřenou ránu.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 06, 2016 9:00 pm

Hitoshi

Trochu se zalekl, že jeho úvaha byla mylná jako vrata. S podivem koukal na ránu na její ruce, vypadala dost čerstvě. Hej báby, co to máš s rukou? Prohodil otázku, zapomněl se tak trochu omluvit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 07, 2016 11:20 am

Hitoshi -> Ženská se stále mračila. Asi nečekala, že dostane facku hned jak vleze do domu. "To tě nemusí zajímat," pronesla naštvaným tónem a hodila po tobě tašku s nákupem. Pak tě obešla a šla do kuchyně, kde si ruku začala omotávat obvazem. "Nečum tam a raději udělej snídani," křikla po chvíli na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 07, 2016 9:45 pm

Hitoshi

No, nakonec to bylo vcelku jedno. Napadlo ho ještě, že možná tu snídani ukradla a nevyvázla bez zranění. Potichu jsem se tedy dostal k lince a začal připravovat snídani. Celkem ho zajímalo, jestli budeme pokračovat dále v tréningu, nebo bude považovat probuzení mé větrné chakry za hotovou věc a pošle mě zpátky. Netušila, že se nehodlám vzdát tak snadno.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 09, 2016 9:00 pm

Hitoshi -> Našel jsi v tašce suroviny na obložené toasty, takže jsi se mohl činit v kuchyni, dokud se ta ženská neošetřila. Během toho jsi mohl zaslechnout jen tohle: "Zasraní ANBU."
Jakmile jsi dodělal jídlo, ženská si ho kriticky prohlédla. "No, je vidět, že jsi ninja," zkonstatovala a pustila se mlčky do jídla. "Takže, co myslíš, stačí ti ten ventilátor, co vytváříš?" zeptala se ho po jídle.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 17, 2016 10:11 pm

Hitoshi

To vůbec! Parodoval nevědomě jednoho člověka v alternativní realitě. Toužil po daleko silnějších technikách a věděl, že narozdíl od suitonu dokážou větrné techniky nabývat opravdu obrovské útočné síly. Vítr trhla a sekal, to bylo nebezpečné samo o sobě.Otázkou bylo, zda-li to ta ženská umí taky tak dobře a nebo je to jenom pindání. Co tam pro mě máte?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 17, 2016 10:41 pm

Hitoshi -> "Co já pro tebe mám? Mám snad za tebe vykonat všechnu práci? Chlapče, mysli. Nejdřív to musíš trochu dostat do ruky, zapojit vlastní kreativitu. Nebýt takový posera. Nemám šajna, co umíš, jak mám vědět, co by tě zajímalo?" povzdechla si ženská. Nadruhou stranu, ona vlastně nic připraveného neměla. Část svého dluhu už splatila jen tím, že vysvětlila to, jak větrné chakry dosáhnout. Navíc ho tu nechala přespat. Vypadala otráveně.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 21, 2016 9:57 pm

Hitoshi

Neznal žádné sebelepší větrné techniky. Ale měl zhruba představu, co by chtěl vytvořit. Sarutobi sensei na něj už použil všechny elementy, takže tušil, jak vypadá základní technika pro vítr a tušil i jak se nazývá. Když nic nemáte, tak se nedá nic dělat. Vím, jak by to mělo vypadat a jsem rozhodnutej to vyzkoušet. Vykřikl odhodlaně, načež otevřel dveře a vyběhl na dvůr.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 26, 2016 10:24 am

Hitoshi -> "Nebuď tak horlivej, raději mi to popiš. Bylo by vcelku neefektivní, kdyby ti u toho vybuchla hlava," zpražila tě ta ženská trochu. Vypadala docela skepticky ohledně výcviku. Zaprvé to nejspíše dělala poprvé a zadruhé se jí to trochu příčilo, žejo.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2016 4:32 pm

Hitoshi

Chvíli se zamýšlel, přeci jenom musel formulovat docela složitou myšlenku. Když jsem se Sarutobi sensiem získával pod kontrolu vodu, začal jsem se učit velmi jednoduchou techniku, která měla jenom sílu a směr. Žádnou smysluplnější formu... a něco takového chci provést teď. Vysvětlil Hitoshi. Vlastně toužil spustit silný proud větru, který by mohl ledacos odfouknout pryč. Možná i něco rozškrábat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2016 9:05 pm

Hitoshi -> Ženská pozvedla trochu obočí. "Tebe učil někdo ze Sarutobi klanu? Jsi z Konohy?!" zvýšila trochu hlas a zamračila se.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 27, 2016 10:01 pm

Hitoshi

Hitoshi si uvědomil pozdě, že se prozradil, ale vlastně mu to tolik nevadilo. Byl jsem, ale to už je historie. Učil mě někdo ze Sarutobi klanu, protože mám talent, který dokážu rozvíjet. Takže, budeme tlachat, nebo víš co mám na mysli? Uzavřel to nakonec Hitoshi, nechtěl tu už ztrácet více času, než měl. Hlavně se už začínal cítit zase trošku ospalý.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 1:01 am

Hitoshi -> "Prokletí Sarutobi..." pronesla ženská tiše a na chvilku se odmlčela. Pak bezeslova vzala Hitoshiho na zahradu. "Mám tu něco, co jsi popisoval. Úplný začátek ve větrných technikách. Nepůsobí velké poškození přímo, ale dovoluje vytvořit tlakovou vlnu vpřed," postavila se před Hitoshiho a složila poměrně rychle několik pečetí. Pak proud větru odpálil Hitoshiho do plotu. "Co myslíš? Uspokojí tě to?" zeptala se.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 10:40 am

Hitoshi

Teď už jsem věděl, že neměla ráda Sarutobi klan, na druhou stranu po tom, co se stal Hokagem jejich člen, kdo by měl. Než jsem se stačil pořádně vzpamatovat, letěl jsem vzduchem jako pírko. Přistál jsem skoro až u plotu. Měl jsem štěstí, že jsem stihl zachytit jednoduché pečetě, které mi ženská ukázala ještě předtím, než jsem se vydal na výlet. Okamžitě jsem se postavil na nohy, dal ruce k sobě a chvílí přemýšlel. Opět jsem si představil ony ostří, které jsou velmi ostré a následně zopakovat pečetě. Techniku jsem poslal přímo proti ženě, ať už vypadala jakkkoliv.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 7:12 pm

Hitoshi -> Ženská se ušklíbla a sledovala tvé snažení. To, že jsi rozpoznal pečetě bylo dobré, protože tak nemusela nic vysvětlovat. Hitoshi se pak pokusil udělat něco epického. No, to nevyšlo, takže jsi jí jen slabě ofoukl vlasy. No, fén dobrý, bojová podoba nic moc. "Slabé, to nemáš na víc?" zasmála se ta ženská a v ruce se jí zhmotnil bič. Pak prudce švihla směrem k Hitoshimu.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 7:25 pm

Hitoshi

Nečekal, že by vytvořil něco jako ona, přeci jenom měla zkušenosti, to je co mu hodně chybělo. Biče se nejdříve celkem lekl, ale on nebyl žádný lev v kleci, aby ho tu musela krotit. Znovu zopakoval pečetě a všechnu svojí chakru se pokusil napumpovat do přetvoření chakry ve vítr. Už cítil, že se začíná cítit lépe s jejím ovládáním. Ještě tak pětkrát a bude to nakonec aspoň použitelné!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 9:21 pm

Hitoshi -> Pokusů jsi opravdu potřeboval ještě tak 7, když jsi poprvé zvládl vytvořit dostatečný větrný tunel, aby si odsunul tu ženskou o pár metrů dozadu. Rozhodně ne tak efektivní jako to její, ale stačilo to na to, aby si pochopil princip ovládání Fuutonové chakry, kterou jsi naštěstí měl už od narození v sobě a nemusel jsi jí tedy tak pilovat. Ženská se pak usmála a prudce švihla bičem, až jsi ucítil, jak ti udělala dlouhou ránu na obličeji. "Bezva. Takže už to chápeš?" zeptala se ho.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 9:26 pm

Hitoshi

Prokřupával si ruce, přeci jenom rychle vytvářet techniky s bleskurychlým tvořením pečetí byla jeho velice silná stránka. Chápu. Řekl s chladným pottónem v hlase, zatím co si se zájmem prohlížel vlastní ruku. Má ta technika nějaké jméno? Zeptal se ještě zvídavě, začínal cítit, že jeho zásoby chakry se tenčí a blíží se čas odpočinku. Zvládnou tuhle techniku ještě malou chvíli zabere čas, ale už dokázal používat dle odlišné chakry, což bylo něco pro něj úžasného.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 9:49 pm

Hitoshi -> Ženská se pousmála. "Ještě předtím, než ti to řeknu si uvědom dvě věci. Zaprvé, dluh můj k Nagaremu je splacen. A tvůj dluh k mě se počítá odedneška, nezapomeň," pronesla záludně, pak rychle složila pečetě a vykřikla: "Fūton: Daitoppa!" V tu chvíli do tebe narazil mnohem větší větrný vír než předtím a vystřelil tě jako střelu přes půlku Amegakure. Narazil jsi až do nějakého věžáku, kde jsi se musel zachránit chakrou v nohách a rukou.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 9:54 pm

Hitoshi

Chvíli přemýšlel, jestli ho bude muset nějak zaplatit, nebo tak něco. Vlastně měl pocit, že ať už vydělá jakékoliv peníze, tak je vlastně rozdá všem ostatním. Než se stačil nadát, byl opět ve vzduchu, jen tak z povzdálí slyšel jméno tehcniky, což mě zachránilo od toho, kam jsem padal. Použil jsem chakru a nakonec se odrazil sám od věžového domu, abych vůbec přežil. Rozhlédl jsem se, tušil jsem kde zhruba jsem a tak jsem se vydal k Nagaremu domu, chtěl jsem mu předvést, že už umím někomu vyfénovat vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 11:14 pm

Hitoshi -> Cesta k domu ti zabrala nějaký ten čas. Zaprvé ti trvalo docela dlouho než jsi se zorientoval a zadruhé jsi se v Ame prostě nevyznal, takže jsi i přes tvojí opatrnost několikrát zabloudil. Když už jsi měl dům nadohled, všiml sis, že vedle něj stojí chlápek ve slamáku, před kterými tě Nagare varoval.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 11:17 pm

Hitoshi

Okamžitě jsem se hbitě schoval za nejbližší roh a začal chlápka sledovat. Přeci jenom to měli být stráže skryté dešťové a já jsem tu byl pořád nezvaný host, který tu mohl napáchat dost škod. Taky by mě nejspíše mohli mučit, kdyby věděli, že jsem desertoval z listové. Mohli by chtít znát nějaké tajemství, leč jsem žádná neznal. Co asi stráže pohledávali u nagareho domu? byli jenom na obhlídce?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 28, 2016 11:49 pm

Hitoshi -> Sledoval jsi situaci. Stráž stála téměř u dveří. Pak se ozvala nějaká rána, zevnitř z budovy. Ze dveří následně vylezla další stráž, trochu pajdala. Kloboučníci se dali do živého hovoru. Hitoshi si mohl všimnout, že tomu, co vylezl zevnitř odkapávala z ruky krev. Tvořila malou loužičku. Zvláštní však bylo, že po kontaktu ze zemí se z ní začalo slabě kouřit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hitoshiho cesta - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hitoshiho cesta
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta II.
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Cesta Žáby
» Rikutova cesta do Kiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Cesty I.-
Přejdi na: