Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta rozporu! Hora osudu!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeMon Sep 25, 2017 1:54 am

Uzumaki Rikuto

A tak Rikuto spadl na zadek. Nijak už to nekomentoval, myslel si, že už se se sensei trošku posunuli a že chápe, že jeho vtípky jsou částečný projev respektu a náklonnosti. Ale zřejmě se mýlil. Rikuto už se začínal těšit zpátky do Konohy, možná se pro něj vrátí konečně Kenshin-sensei. Už o něm neslyšel pěknou dobu, zřejmě přemýšlí nad nějakým Rikutovým individuálním tréninkem! Určitě jo.
A tak když byl Rikuto v tom přemýšlení, tak se posadil pod strom, vytáhl boxík s batůžku a začal pojídat hůlkami kousky nakrájeného ovoce. Následně se pořádně napil VODY, protože jeho výbornou limonádu mu vypila babča..
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeMon Sep 25, 2017 12:31 pm

Kami Kamai

Zastavila jsem se kousek od sensei a ještě jsem se podívala mlčky okolo, abych nerušila Hinami. Když sensei podrazila Rikutovi nohy, tak jsem se jen usmála a pak jsem se podívala na skálu, ze které jsme vyšli, no spíše teda na hromadu sutin.
Když pak začnou mluvit o Himurovi, tak se jen smutně podívám a sevřu ruku v pěst. 'Sakra, proč musel umřít zrovna on,' řeknu si pro sebe naštvaně. Poté jen stojím a čekám, co se bude dít.


Naposledy upravil Kami Kamai dne Wed Sep 27, 2017 6:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeMon Sep 25, 2017 8:29 pm

Rikuto si myslel, že ho Aiko nebrala, ale naopak. Kdyby se o něj nijak nezajímala a tak, tak by ho po těch kecech jen odbyla slovně a neprovokovala ho. Kdyby byla v lepší kondici, tak by ho nejspíše vyzvala na souboj, aby jí dokázal, jak moc ho na lopatkách měl. Ale teď měla trochu jiné starosti.
Když jí Hinami ujistila, že je její dítě v pořádku, bylo na ní poznat, že se jí ulevilo. Pomalu se pak nadzvedla a ukazovákem přivolala Rikuta k sobě. Sáhla do zadního pouzdra a hodila po něm malou lahvičku LIMONÁDY. Byla stejná jako jeho, jen to byla zlatá edice. Na jejím obalu byl sedmý Hokage. Byla vyprodaná v ten den, co přišla do oběhu. No, nepodceňujme chutě těhulky.
Hned na to si Aiko vyslechla příběh Hinami. Trochu posmutněla, když slyšela jak dopadl i poslední z Kamina týmu. "Dělala jsi určitě, co jsi mohla. Do příště tě naučím víc, slibuji," chabě se usmála na Hinami. Neměla jí nijak za zlé, že to nezvládla. I ona sama by měla nejspíše problémy.
Pak však blondýna koukala trochu nechápavě. Bylo tam moc chaotických částí. Když však zmínila Sakuru, zbystřila. Nepokládala to za kec. Znala jak jí, tak sedmého. Bylo to možné. Když zmínila vnuka, musela se Aiko pousmát. "Ale děvče. Jejího vnuka znáte... minimálně ty a Rikuto. Jejím vnukem je zkoušející z třetí chuuninské zkoušky a zároveň otec člena vašeho týmu, Uchiha Akitoshi," odpověděla vám a posadila se.
"Rikuto, půjč mi prosím trochu vody, Kami, ty s Hinami pojďte ke mě. Musím si pospojovat žebra, alespoň trochu," oznámila jim a pak si sundala svojí vestu a i černé tričko. Chakra skalpelem rozřízla i to spodní síťované, ale jen na boku, takže žádná boobies show. "Hinami, potřebuji, aby jsi začala hojit moje žebra. Jedno po druhém. Budu tě kontrolovat. Kami, ty mě budeš muset prostě držet, protože sebou asi budu cukat. Rikuto, ty až ti řeknu, tak naliješ na moje zranění vodu," vydala rozkazy a těsně pod místem, které ukázala Hinami si prořízla kůži a sval. V tu chvíli musela Hinami začít spojovat žebra. "Vodu," přikázala Rikutovi. Jakmile jí začal lít, použila Aiko zbývající chakru, aby jí chytila a podobně jako když Sakura odsávala jed, tak ona tekutinu použila k vyčištění plíce od krve. Nebylo to tak efektivní, ale s její schopností hojení to ještě šlo. Samozřejmě to nebylo zrovna moc.. hezké, dalo by se říct, že spíše nechutné, nic pro slabé žaludky. Aiko sebou u toho dost trhala, takže Kami dostávala nejspíše dost zabrat a Hinami se musela opravdu soustředit.
Takhle jste Aiko pomáhali dobrou půl hodinu, než řekla, že stačí. Hinami už asi odpadala od nedostatku chakry, takže Rikuto si mohl zahrát na chlapáka, když mu tam začala omdlévat vyčerpáním.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeMon Sep 25, 2017 9:39 pm

Hyuuga Hinami

I když jí to Aiko neměla za zlé, Hinami to stejně stále hodně mrzelo. 
No a pak se Hinami zatvářila překvapeně a také překvapená byla. "Itane-kun je pravnuk Sakury-san?" podivila se tomu. Takž to znamenalo, že ten vzkaz mají předat Itanemu otci. 
Když jí Aiko řekla, aby šla k ní, tak šla. Na svou část úkolu odhodlaně přikývla. Nevěděla sice, jestli to zvládne...ale musela se o to pokusit. Když to po ní Aiko chtěla, určitě si byla jistá, že to Hinami zvládne. 
Jakmile si Aiko prořízla kůži a sval, začala Hinami léčit žebra. Hezky jedno po druhém. Bylo to dost složité, když sebou sensei tolik házela. Hinami se pekelně soustředila. Celou tu nekonečnou půl hodinu. Jakmile řekla, že stačí, Hinami si opravdu vyčerpáním kecla na zadek a musela si odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeWed Sep 27, 2017 6:58 pm

Kami Kamai

Stála jsem u sensei a poslouchala jsem, co říkala. Pořád jsem ještě nedokázala skousnout, co se stalo mému týmy, že byli všichni mrtví a jen já jsem to všechno přežila. Byla bych strašně ráda, kdyby žili a byli by se mnou, ale to už se vůbec nestane.
Po chvíli sensei řekla, kdo je ta osoba, které jsme měli vyřídit něco od Sakury. Když mě sensei pořádala, abych jí pořádně držela, tak jsem jen souhlasně kývla hlavou a následně jsem jí pevně chytla, aby se moc nehýbala. 'Ach jo, tohle je šílená práce, jak dlouho jí ještě takhle udržím,'' řeknu si pro sebe a dále jí držím.
Když následně řekne, že to stačí, tak jí pustím a vydechnu následně se posadím na zem a podívám se na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeThu Sep 28, 2017 11:29 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto udělal přesně to, oč ho požádali. Jen moc nechápal, proč babču nedržel on a vodu nelila Kamai, nechtěl jí podceňovat, ale přeci jen si připadal jako taková frontline týmu. No to je šumák, vypadalo to, že všechno zvládli. Rikuto následně otevřel limonádu, co dostal od babči a podal jí to.
Potřebujete to víc než já..
Pravil s klidem a poté se podíval na Hinami, následně na Kamai a s mrknutím přikývl hlavou. Tedy, mrknutím oběma očima.
Dobrá práce holky!
A to by nebyl Rikuto, aby k oběma ještě nenatáhl pěst a nechtěl odklepnout jejich pěstičky.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitimeSat Sep 30, 2017 4:13 pm

Senju Aiko

Rikuto byl možná frontline týmu, ale taky to byl člověk, kterého by Aiko občas odpálila na druhou stranu světa. Takže důvod, proč nedržel on byl prostý. Kdyby jí totiž držel on a ona už nezvládala tu bolest, letěl by za tím maníkem a kříšťálovou lady. Takže proto Kami.
"Nech si to, zasloužíš si to. Ochránil jsi děvčata... A navíc, já momentálně potřebuju spíš krevní infuzi," usmála se na tebe, zatímco Hinami tam odpadla na zem. Nebylo to úplně příjemné padnutí, ale po těchto zážitcích asi to nejmenší.

No a co nyní s vámi? Mise vám skončila, Aiko zavelela návrat domů, museli jste ohlásit tenhle průšvih a navíc, minimálně ona potřebovala do nemocnice. Navíc, s jejími zraněními bude trvat cesta zpět o dost dýl než cesta sem.
Další informace k tomu, co dělat dostanete v Informacích.

Hinami - Trénink: Rozšíření možností Juukenu pro použití z jakéhokoliv tenketsu.
- Zvláštní slunečnice, co nikdy neuvadne.

Rikuto - Trénink: Lepší manipulace a rozšiřování jeho plošných kostěných útoků, aby nezabil i spojence.  
- Dýka z kosti, která je celá rudá a mnohem těžší jak obyčejná kostěná dýka.

Kami - Nový vějíř s neznámými runami.

Zhruba hodinu po vašem odchodu...
"Má paní," zachroptěl hlas z těch sutin. Vypadalo to, že nebyl tak úplně mrtvý. Jen asi hodně zoufalý. Jenže problém byl, že na tohle zavolání se začaly kameny rozestupovat a z nich vyšel golem z krystalu. Na rameni mu seděla žena s koňskou maskou na obličeji. Rozhodně už nebyla uvězněná svojí vlastní silou.
"A hra může pokračovat..." řekla, načež se rozesmála.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta rozporu! Hora osudu!
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Hitoshiho cesta II.
» Hibikiho cesta po Kiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: