Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta rozporu! Hora osudu!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 08, 2017 12:11 am

Hyuuga Hinami

Hinami se jen šokovaně podívala na Rikuta. Došlo jí co má v plánu. Ale zastavit ho nestihla a asi by to ani nezvládla. Být Hinami já, už tam potichu nadává, jaký je Rikuto sebevražedný idiot. Hinami ale není já a nikdy by o nikom neřekla, že je to idiot, i když by to byla pravda. 
Sensei se jí zeptala, jestli nemá něco na dálku. "Eh...mám akorát sirupovou techniku, ale ta by mu tam překážela..." pronesla Hinami. Ano..na dálku byla k ničemu.
Pak se měla problížit za nepřátele. Hinami přikývla a sledovala ty dva včetně okolí, aby jí někdo nebo něco nepřekvapilo zezadu. Hlídala si, kam se ti dva dívají a začala se plížit vždy, když se dívali jinam.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 08, 2017 5:53 pm

Kami Kamai

Vyslechla jsem sensei a ještě jsem trochu překvapeně hleděla na Rikuta. 'Dejme tomu, že bych mi šla pomoct i tak, řeknu si pro sebe. Následně jen souhlasně kývnu a poté se zvednu a dojdu kousek za Rikuta. Poté co jsem viděla, jak se vyhnul šípu a rozešel se směrem k nim, tak jsem se jen lehce pousmála a jedním pohybem ruky jsem si ze zad sundala vějíř.
Poté jsem se podívala na jednou ze dvou, kteří tam byli. 'Myslím, že bych mohla Hinami-chan získat nějaký čas, aby se mohla nepozorovaně dostat na ony osoby, takže přesunout pozornost na sebe,' řeknu si pro sebe.
Následně jsem pevně vzala vějíř a podívála jsem naše nepřátele. „Fūton: Tatsu no Ōshigoto,“ řeknu, následně máchnu vějířem proti nebi. Nějakou dobu to vypadá, že se nic neděje a že se technika nepovedla, ale po chvíli se začal vítr v okolí vířit, až z něj vzniklo tornádo, které zaútočilo na osobu, která byla dále od ono kluka, který ležel na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 08, 2017 11:17 pm

Rikuto -> Běžel jsi přímo na ně, měl jsi to ještě kousek a ten s lukem, se na tebe zacílil. Prvnímu šípu ses sice vyhl, ale on se tím nenechal vyvést z míry. V klidu sáhl do toulce, co měl na zádech a vytáhl šíp. Tentokrát to vypadalo, že nechce použít chakrový, ale nějaký obyčejnější. Pak vystřelil. Nejspíše ses mu pokusil vyhnout stejně jako předtím a pokračovat dál. V tu chvíli udělal základní jednoruční pečeť a jeho šíp vybuchl. Vybuchl kousek za tebou, takže tě nejspíše jen srazila tlaková vlna do zad. Možná jsi udělal nějaký kotoul, prostě nic, co by zastavilo někoho s tvým kekkei genkai. Ovšem, ti dva vypadali značně překvapeně, když z tebe začali růst kosti. Zbývalo ti k nim asi 15 metrů.

Hinami -> Hinami postupovala opatrně, prošla lesem až do mrtvého bodu těch dvou. Trvalo to nějakou tu chvíli, protože ten jeden se stále otáčel a dával si pozor. Ale povedlo se ti to. Dělila tě vzdálenost asi 50 metrů. Bylo na tobě jestli se vyřítíš hned nebo budeš čekat.

Kami -> Chvíli ti trvalo než jsi nahromadila dost chakry, ale úspěšně jsi vytvořila slušné větrné tornádo. To zastihlo trochu nepřipraveného ninju s lukem, takže musel změnit pozici a vzdálit se od svého kolegy a zraněného ještě dál. Dalo to tak prostor Rikutovi, aby si vybral jeden cíl. Ty si však musela dát pozor na kontrolu toho tornáda, aby si nesmetla i své kolegy.

Během toho nezahálel však ani ten druhý. Složil několik pečetí a položil ruku na zem. ze země před ním začaly vystupovat kamenné bodce, které po chvíli vystřelily jak po Kami tak po Rikutovi. Na každého se řítilo zhruba 7 kousků, takže i pro mistra Taijutsu bude možná trochu problém prokličkovat.
Aiko zatím nikde.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 09, 2017 3:24 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto pokračoval dál volným krokem k nepřátelům, dalšímu šípu se opět vyhnul, následovala však tlaková vlna, která ho shodila na kolena. Což ovšem nebyl žádný problém, naopak ho to ještě více nabudilo do dalšího souboje. Ovšem druhý chlapík se taky rozhodl něco udělat a hodil na něj a na Kami 7 bodců. Kami sebou měla vějíř, neměl by být pro ni problém se vyhnout, ale pro Rikuta už to bude trochu větší oříšek.
Tak jo..
Nabudil sám sebe Rikuto a zhluboka vydechl. Následně se rozeběhl proti bodcům. Vzpomněl si na trénink, který měl s Kenshinem před chunninskou zkouškou, kdy ho Kenshin učil jeho dynamický nástup, na který stejně nakonec nedošlo. Šlo to ale skvěle využít i tady. Rikuto tedy vyskočil a ve vzduchu se roztočil. Dlouho s Kenshinem trénoval, aby dokázal zachovat rovnováhu a hlavně neztratil orientaci. Takto roztočený s kostmi na takticky umístěných místech by se měl některým bodcům vyhnout a zbývající letící na něj zničit kostmi.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 09, 2017 3:37 pm

Kami Kamai

Okamžitě jsem začala hromadit chakru na další útok. Když jsem si všimla, že na mě letí dotonová technika, tak jsem se na dívala a lehce překvapeně jsem zamrkala. 'Co sakra budu dělat,' proletělo mi hlavou.
„Kamaitachi no Jutsu,“ a techniku pošlu směrem ze kterého na mě letí dotonové střely. Doufala jsem, že se mi podaří je zastavit případně změnit jejich trajektorii, aby mě nezasáhly. Následně jsem vzala svůj vějíř a rozběhla jsem se směrem na nepřítele, který střílel z luku, proti dotonu já šanci nemám, takže se jedná o jasnou volbu. 'Doufám, že Rikuto se postará o toho druhého,' řeknu si pro sebe a opět začnu hromadit chakru na další techniku.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeWed Aug 09, 2017 11:49 pm

Hyuuga Hinami

Hinami se povedlo dostat se za nepřátele. Ukrývala se tam a sledovala nenápadně okolí. Byla 50 metrů od nepřítele. Rikuto 15, měl to blíž. Hinami se rozhodla vyčkávat na vhodnější dobu a mezitím to tam monitorovala. kontrolovala i zraněného chlapce, jestli je v pořádku. Nebo teda spíš, jestli ještě žije.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeThu Aug 10, 2017 12:30 am

Rikuto -> Dynamický nástup byl dobrý plán, tvá rotace a pevnost kostí nepřítele rozhodně zaskočila, ale ne tak, aby to vzdal a začal brečet. Jen se uchechtl a znovu položil ruce na zem. Ve chvíli, kdy jsi dopadl na zem, se zem i s tebou začala propadat do země. Zajel jsi do kobky čtvercového půdorysu o šířce strany asi tři metry. Byl to pravidelný kvádr a byl jsi hluboko asi pět metrů. Chlápek mezitím došel k okraji a dlouze se nadechl. Měl jsi čas reagovat, ale nebylo ho mnoho. Po pár vteřinách totiž do tvého nového příbytku v zemi vydechl fireball.

Kami -> Tvá C-rank technika udeřila proti bodcům. Tři zničila přímo, dva poslala stranou, ale další dva pokračovali v cestě přímo na tebe. Samozřejmě, dalo se jim uskočit, ale dávalo to příležitost protivníkovi s lukem. Ten se totiž už přeorientoval na tebe a v rychlém sledu poslal proti tobě dva chakrové šípy o velké rychlosti. Byl nebezpečný na dálku, musela jsi ho odstranit rychle.

Hinami -> Ty jsi vyčkávala. Díky byakuganu jsi poznala, že chakra toho kluka velmi rychle slábne. Asi už nevydrží moc dlouho. Zároveň jsi sledovala bojiště. A pak tu byla ještě jedna věc. Ta neidentifikovaná masa chakry, co jsi viděla původně. Byla jen deset metrů od tebe, v úbočí té hory. Byly to dveře. Zvláštní dveře, které byly promíchané s chakrou. A jak jsi se na ně tak podívala, aniž by sis to uvědomila, začala jsi toužit potom, aby si je otevřela. Byla to silná touha. Dalo by se to přirovnat k člověku v genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 4:04 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto se dostal přes bodce, ale najednou se objevil ve hluboké kobce. Než se vůbec nadal, tak si všiml že nepřítel po něm plive fireball. Rikutovi nezbývalo nic jiného, než použít jeho velmi nebezpečnou techniku. Tedy techniku nebezpečnou i pro Kami, nyní mu ovšem nepřítel nahrál tím, že ho uveznil v kobce a tak Rikutova technika ohrožovala pouze někoho na vrcholu kobky.
Euphorbia no Mai..!
Pravil rychle Rikuto a okamžitě se na místě roztočil opravdu vysokou rychlostí. Tohle byla zřejmě jediná defenzivní technika, kterou Rikuto měl a popravdě se nechal dost inspirovat klanem Hyuuga. Díky této rychlosti a kostem, které obklopily Rikuta by neměl být problém bez větších následků ubránit fireball. Navíc v moment kdy to vypadalo, že už je technice konec a Rikuto zpomaloval, tak se kosti rozletěly do všech směrů. Většina skončila v kobce, ale spousta jich mohla ohromit i nepřítele nahoře, který házel fireball na Rikuta.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 4:27 pm

Hyuuga Hinami

Hinami sledovala, cože okolí a dění na bojišti. Viděla Rikuta i Kami, jak bojují a neměla ponětí, co by měla dělat ona. Aiko-sensei jí říkala, že medikové do první linie nepatří. Navíc, když tam teď vlítne, celé to nenápadné se dostávání sem by přišlo vniveč.
Jak tam tak polemizovala o tom, co by měla udělat, všiml si její Byakugan té neidentifikovatelné masy chakry. A všimla si toho, že to jsou vlastně dveře. Hinami tohle snad nikdy v životě neviděla. No a jelikož byla na genjutsu levá jak poleno, tak než se nadála vydala se k nim.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 7:55 pm

Kami Kamai

'Jdou na mě dvě techniky, oběma nedokážu uhnou, co udělám,' řeknu si pro sebe. Nakonec se trochu vyhnu dotonové technice, ale jeden z bodců mě škrábl do bodu. Jen jsem se trochu zašklebila a následně jsem použila „Kamaitachi no Jutsu,“ na dva šípy, které na mě letěly.
Poté jsem se chytla za bok a rychle jsem se podívala na onu ránu. Naštěstí nebyla moc velká, i když mě asi bude trochu omezovat, tak může pokračovat v boji. 'Sakra co mám dělat,' proletělo mi hlavou. Následně jsem vzala pár kunaiů a hodila jsem je po mém protivníkovi a pokusila jsem se o techniku: „Fūton: Tatsu no Ōshigoto,“ i když nevím, kolikrát ještě tyhle dvě techniky budu moct použít s chakrou, která mi zbývá.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 11:16 pm

Rikuto -> Rikuto byl prostě svůj, vystřelil vzhůru proti ohnivé technice a točil se jak čamrda. Jako jo, proti tobě byla jedna z těch slabších ohnivých technik, takže jsi to přestál jen s trochou osmaženým oděvem a divným zápachem. Po chvilce sis uvědomil, že ti trochu hoří vlasy. Nic, co by nešlo snadno uhasit, ale tak. Vlasy jsi ještě kostěné neměl. Co se týkalo tvého protiútoku, byl dobrý, maník dostal kostí do ramene a stáhl se dozadu. To ti dalo dost prostoru se vyškrábat ven. + Kami část.

Kami -> Malý zásah se konal, ale nic, co by tě mohlo úplně omezit v boji. Horší bylo to, co mělo přijít potom. Chakrové šípy jsi na první pohled rozehnala svojí technikou, ale ony tě oblétly a zaútočily na tebe zezadu. Svištění jsi slyšela až na poslední chvilku, což nejspíše taky vyrušilo tvé soustředění na tvojí druhou techniku a místo na nepřítele jsi jí poslala tak nějak na všechny v dosahu, tedy i na Rikuta.

Hinami -> Bylo to lákavé, prostě prozkoumat něco nového. Byla jsi u dveří, nemusela jsi ani ťukat. Prostě jsi automaticky položila svojí ruku na ně a zatlačila. Velmi pomalu se začaly otevírat. V tu chvíli jsi pocítila v dlani velmi nepříjemné pálení a probudila jsi se z tohoto zvláštního genjutsu. Pandořina skřínka byla pootevřená, protože jsi viděla svým Byakuganem, jak z toho začala unikat zvláštní narůžovělá chakra, co mířila směrem k bojišti. Viděla jsi, že byla agresivně zhuštěná, pokud by na někoho zaútočila, mohlo by to být hodně nebezpečné.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 11:28 pm

Hyuuga Hinami

Došla k těm dveřím a lehce na ně zatlačila. Začaly se pomalu otevírat. Najednou se Hinami probudila z toho tranzu a překvapeně zamrkala. Uviděla tu agresivně zhuštěnou narůžovělou chakru, co se z toho linula.
"Ups..." vypadlo z ní překvapeně a rychle ty dveře zkusila zabouchnout.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 11:40 pm

Uzuamki Rikuto

Ááááh..!
Zařval Rikuto jako by mu někdo narval kunai do jater. Přitom mu prostě ohořely jenom konečky vlasů. Rikuto tam skákal jak blázen a rukama se plácal po vlasech, aby uhasil ten ohínek, co tam měl. Nakonec se to bez nějakých větších problémů povedlo.
Ty parchante..
Zavrčel Rikuto naštvaně a začal si vyhrnovat rukávy, to se přeci před pořádnou bitkou dělá! Následně se začal vyškrabávat nahoru z kobky, ale když vykoukl hlavou, aby se rozhlídl po bojišti, tak no..letěla na něj technika Kami, takže se Rikuto automaticky s leknutím pustil a zapadl zpátky do kobky na zadek.
Au..aaaaa....au....aaaaaa...au au aaaaaa...!
Rikuto seděl na zadku a s bolestivým syčením si třel své naražené pozadí. Za tohle mu někdo hodně zaplatí! Pokud technika Kamai pomalu upadala, tak se vyškrabal opět nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 12, 2017 10:06 am

Kami Kamai

„A sakra, blbé šípy, Rikuto mě asi přerazí,“ řekla jsem. 'Tohle bude moc bolet, co má dělat, jak jíezablokovat, kunaie hodit nestihnu, aaaa,' řeknu si pro sebe a následně se rychle otočím a začnu se oba dva šípy vykrývat vějířem, vůbec jsem nevěděla, jestli to nějak pomůže, i když jsem tomu skoro vůbec nevěřila, ale kdo ví.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 12, 2017 11:20 pm

Kami -> Nejprve k tobě, pomocí vějíře jsi vykryla jeden z šípů, co ti směřoval na záda a druhý odklonila tvá větrná technika natolik, aby ti způsobil škrábnutí na pravém stehnu. Nebylo to příliš hluboké, ale nebylo to ani nejpříjemnější zranění. Ale žila jsi, to bylo pozitivní. Nemohla jsi však čekat, co příjde potom.

Rikuto -> Technika pomalu ustála a ty ses začal škrábat vzhůru. A když ses vyškrábal nahoru...

Hinami a i ostatní -> Hinami se rozhodla vnést chaos do zdejších řad. Jakmile se totiž znovu dotkla dveří, aby je zavřela, tak se opět nechala chytit pomocí genjutsu a to jí ovlivnilo natolik, že místo zavření ty dveře otevřela. V tu chvíli se vyvalilo více chakry, zformovala se do podoby rukou a chytla Hinami, Rikuta, Kami a dokonce i Himura a vtáhlo vás to dovnitř. Dveře se zabouchly a jejích chakra zmizela. Vy jste leželi na jedné hromadě, Himuro až nahoře, takže po vás tekla krev. Lapal po dechu.
Pokud jste se pokusili dostat ven, tak smůla, jako kdyby tam vůbec žádné dveře nebyly. Byla tam však cesta dál. A taky skoro mrtvý člen Konohy. Hinami dokonce ani neviděla byakuganem ven, ale teď si uvědomila, že těsně předtím než vás to vcuclo, tak spatřila, jak Aiko spěchala směrem k vám. Aspoň teda její chakra. Nakonec sis všimla, že máš na noze přilepeného úplně malého bílého slimáka.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 13, 2017 12:59 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto se konečně se značnou námahou vyšplhal nahoru, aby zase padal někam dolů. No, než se nadál, tak ležel na zemi a tekla na něj krev, naštěstí to nebyla jeho krev, ani Hinamina krev. Teda, krev někoho z jejich týmů, né jen Hinamina. No, každopádně Rikuto rudý jako rajče vylezl z hromady ležících geninu, přeci jen ležel na hromadě s dvěma holkama, a opatrně položil na zem Himuru. Naštěstí byla tma a měl obličej od Himurovy krve, takže nešlo poznat že je celý rudý.
Hinami, zvládneš se o něj postarat? A Kami asi taky potřebuje trochu zašít..
Zasmál se Rikuto a rozdrbal Kami vlasy.
..dobrý boj holka..
Pochválil jí ještě a rozhlédl se okolo sebe. Cesta zde byla asi jediná.
Nevím kde jsme, nejspíš to byla technika těch shinobi proti nám. Mějte se na pozoru, dejte se do kupy, budu mezitím hlídat..
Pravil Rikuto jako správný tvrďák a vytáhl z kapsy lízátko, sundal obal, strčil ho zpět do kapsy, protože eko-ninja, a lízátko s chutí do pusy. Založil si ruce na prsou, opřel se bokem o zeď a koukal jedinou možnou cestou.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 13, 2017 12:41 pm

Kami Kamai

Jeden šíp jsem zablokovala, ale druhý mě škrábl do nohy. Jen jsem zakvílela bolestí a podívala jsem se, jestli na mě nejde zase nějaký útok. No žádný další útok nepřišel, ale najednou mě něco chytlo a objevili jsme se na jiném místě.
Najednou jsem na sobě ucítila krev, ale na jiném místě, než jsem měla svá zranění. A tak jsem se začala rozhlížet po okolí. Všimla, jsem si, že všichni ležíme na jedné hromadě a všude je tma. 'Kde to sakra jsme, co se to vlastně stalo,' řekla jsem si pro sebe a vyškrábala jsem se z hromady.
Následně jsem se podíva na Rikuta. „Asi jo,“ řeknu na to, že bych potřebovala trochu zašít. Když mi Rikuto rozcuchá vlasy, tak se na něj podívám. Když mě poté pochválí, tak se jen pousměju. Následně se ohnu pro vějíř, který zůstal na zemi a hodím si ho na záda. Následně se podívám na Hinami, co má v plánu.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 15, 2017 1:30 pm

Hyuuga Hinami

Ups. Místo toho, aby ty dveře zavřela, tak je díky další vlně genjutsu otevřela dokořán a ta růžová chakra je všechny vtáhla dovnitř. Tam leželi všichni na hromadě a Hinami cítila, že na ni teče Himurova krev. Taky ho slyšela lapat po dechu. To znamenalo, že žil. Rikuto z nich Himuru opatrně sundal.Hinami se mu s tím pokoušela pomoct. 
"Já...omlouvám se. Tohle je moje vina. Nechala jsem se chytit do nějakého genjutsu a ty dveře otevřela....je mi to líto..." pronesla Hinami. Vinila se za tohle všechno. Neměla na ty dveře sahat. Teď byli bůh ví kde. 
Hinami se kolem podívala Byakuganem. Zjistila, že ven nevidí, ale vzpomněla si, že Aiko k nim mířila. "Než náš to vtáhlo dovnitř. Mířila sem Aiko-sensei." oznámila ostatním. No a pak si všimla toho malého slimáka. Vzala do ho rukou. "Katsuyu-sama..." pověděla překvapeně. 
Rikuto se jí zeptal, jestli se zvládne postarat o Himuru. Hinami nevěděla. Ale mohla to zkusit. Klekla si k němu a prohlédla si ho. Dokonce i Byakuganem. No a pak se asi pokusila dát ho nějak do pořádku. Například zastavit to krvácení. Popřípadě by ji třeba Katsuyu, kterou si dala na rameno, mohla poradit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeTue Aug 15, 2017 11:40 pm

Hinami by v této době už asi dostala sprdnuto, že místo první pomoci se tu starala o pacienta. Další divná věc byla, že Katsuyu byla tak malá. Aiko sice nikdy nedokázala přivolat Katsuyu o tak velké velikosti jako Sakura nebo Tsunade, ale k léčení používala mnohem větší. Slimáka jsi sice měla na rameni, ale vypadal značně vysátě, jako kdyby se něco stalo, když byl s vámi vtažen dovnitř. Ani ti neodpověděla. Ty ses konečně začala věnovat Himurovi, zjistila jsi, že nejhorší bylo krvácení po chybějící noze. Pokud okamžitě nezastavíš krvácení z tepny, bude brzy po něm. Už takhle sotva dýchal a ta krev byla všude. Ovšem, uvědomila sis ještě jednu věc. Pokud se pustíš do jeho léčení, sebere to velký díl tvé chakry. Ohledání Byakuganem nepřineslo nic nového, jeho chakra okruh byl narušen a velmi, velmi slabý.
Rikuto a Kami zatím hráli roli strážců, Rikuto si přitom prďácky hodil do pusy lízátko a koukali tak nějak do prázdna. Vypadalo to, že tam byl klid, ale po chvíli se z dálky ozval dusot. Něco se blížilo směrem k vám. Něco velkého. A jelikož jste byli chyceni v jednosměrné uličce, možná byste to měli držet dál od Hinami. A nebo vyčkat než to dorazí úplně k vám. Ale tak... ve vašem týmu byl Rikuto.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 18, 2017 9:53 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto najednou slyšel něco v dáli, znělo to jako by se na ně tunelem valil člen klanu Akichimi. Každopádně Rikuto zaujal bojové postavení a vytáhl si lízátko z pusy.
Hinami, ať se děje cokoliv, zachraň toho kluka..
Pravil Rikuto a udělal ruční pečeť.
Doton: Domu..
Pravil a jeho ruce náhle pokryl hliněný armor. Připravoval se na to, že bude muset zastavit něco velkého zřejmě za pomoci rukou a tohle přeci jen bylo mnohem bezpečnější. Navíc když k tomu přidá kosti, mohlo by to možná dopadnout i dobře.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeFri Aug 18, 2017 6:13 pm

Kami Kamai

Dívá se okolo a když po nějaké chvíli uslyším dusot, tak se podívám oním směrem. 'Zatraceně, co se to zase děje, to nemůže být aspoň chvíli klid,' řeknu si pro sebe. Následně jsem si ze zad sundala vějíř a rozešla jsem se směrem pryč od Hinami, abych jí neublížila.
„Rikuto nevím, jak dlouho budu ještě moct bojovat nemám zrovna nějak moc chakry, ale ještě nějakou chvíli vydržím,“ řeknu a následně se dívám směrem, ze kterého se blíží onen hluk.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 19, 2017 7:40 pm

Hyuuga Hinami

No...Hinami tam toho kluka rozhodně nehodlala nechat umřít. To by správný medik ninja nedopustil. Nemluvě o jejích morálních zásadách a dobrém srdci. No a tak se tam pokoušela zastavit to krvácení. Nejsem medik ninja, nevím, jak to chodí, tak to ani popisovat nebudu. Hinami to ale určitě ví a tak podle toho konala. 
Přišla jí ale zvláštní Katsuyu-sama. Byla nějaká maličká a jaksi vyšťavená. Dokonce jí ani neodpověděla. 
No a do toho se k nim něco blížilo. Tohle nebylo dobré. Ale vůbec. Hinamin úkol teď byl dát do pořádku Himuru a věřit svým dvěma společníkům.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSat Aug 19, 2017 9:00 pm

Hinami dneska neměla svůj den. Byakuganem spatřila dvě věci. Prostor pod nimi, zřejmě další chodbu a vzdálenější chakru, která byla hodně zvláštní. Už to jednou viděla. A jen díky tomu, že to viděla, dokázala vypnout Byakugan právě včas a i přes to to její oči dost bolelo. Tentokrát naštěstí neoslepla. Ano, byla to ta samá chakra uvnitř stejného tvora. Krystalový golem. Šel směrem k ním. Co však bylo horší, tohleto vyrušení z plné koncentrace narušilo její léčení. Pahýl po noze začal znovu krvácet. Cítila jsi, jak z tvého pacienta pomalu vyprchává život. Uměla jsi uzavřít šrámy, možná pomalu podporovat hojení zlomeniny, ale tohle... pod rukami ti vyprchával život.
V chodbě bylo pološero, ale po chvíli si Kami i Rikuto všimnuli, že to, co k nim jde mírně svítí. Byla to bílá záře, vycházela z velkého obra vytvořeného z téměř průhledného krystalu. Nic takového jste ještě nikdy neviděli, ale možná by to chtělo plán B.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 20, 2017 12:46 am

Hyuuga Hinami

No...takže pod nimi byl další prostor a ta věc, co se k nim blížila byl...oh god, už zase.  Hinami vypla Byakugn dřív, než zase oslepne. 
"Blíží se sem golem z krystalu. Bacha, může vás pohltit do sebe a je opravdu odolný. A pod námi je asi další chodba." informovala své dva kolegy. Ovšem začal jí tam umírat Himuro. Věnovala mu teď veškerou pozornost. Nemohla ho tu nechat umřít. Bylo by to proti jejímu přesvědčení i povaze. Proto se pokoušela ho zachránit.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 20, 2017 4:18 pm

Kami Kamai

Když Hinami řekne, co se k nám blíží, tak jsem jen překvapeně zamrkala. Následně jsem se podívala na Rikuta.
„Tak jo, co budeme dělat teď,“ řeknu tázavým tónem a v mém hlase může jít slyšet to, že mám strach. Pravdou bylo, že jsem začínala mít strach.
„Rikuto, myslíš, že by jsi nějak dokázal rozbít podlahu, aby jsme se dostali o patro níž,” zeptám se ho a podívám se na něj. Následně použiju 'Kamaitachi no Jutsu' směrem, kde je golem, abych ho aspoň trochu zpomalila, i když mi bylo jisté, že je to k ničemu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta rozporu! Hora osudu!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Hitoshiho cesta II.
» Hibikiho cesta po Kiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: