Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta rozporu! Hora osudu!

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 12:57 pm

Uzumaki Rikuto

Najednou se s Rikutem začali dít opravdu divné věci. Jediné co si pamatoval bylo, ať sleduje kapky v řece, což mu přišlo jako šílená blbost, jak má v řece plné vody hledat kapky? Leda, že by kapky nebyly z vody. No, neměl čas moc přemýšlet, protože na něj opět běžel ten kostlivec. Rikuto pevně uchytil onu dýku a šel kostlivci naproti. Rikuto neznal sílu toho kostlivce, takže se rozhodl že ze začátku nebude nic vymýšlet, zvlášť když si nebyl jistý tím, jak zde funguje jeho síla. Proto se rozhodl o jednoduchý obranný postoj s tím, že zastaví meč toho kostlivce dýkou. Podle toho jak se mu podaří tenhle chvat se rozhodne, jak bude dál pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 1:38 pm

Kami -> Vychrlila jsi opět vlnu otázek, které už ani tobě pořádně nedávaly smysl. "Rodina," zaznělo z úst lasičky a hned na to: "Sebe," ještě. Krátce na to jsi odhalila identitu této ženy, což nebylo zase tak těžké. Začal se jí objevovat obličej. Usmívala se. "To ti to trvalo! Koukej se sebrat a říct mi tvé zatracené jméno!" vykřikla s notnou dávkou naštvání. Tobě to chvilku trvalo, už jsi málem ztratila sebesama, když v tom ti naskočilo tvé jméno. Měla jsi chuť ho zakřičet na celý svět.
"A odkud jsi přišla?" zeptala se dodatečně lasička.

Hinami -> Všechno už skoro zčernalo, byla jsi skoro pryč, jen ten druhý Hyuuga byl v pořádku. Pak se však něco změnilo. Ucítila jsi tlak v očích. Někde ve tvém nitru paniku přebila touha po životě. Cítila jsi jak ti od očí začala téct krev, ale to ti teď bylo jedno. Ty jsi chtěla žít a pokračovat. Nebyla jsi připravená, ale i přesto jsi se nechtěla vzdát. Myslela jsi nejspíše na Rikuta a Itaneho, možná i Kenshina, prostě na svůj první tým. Ti se nikdy nevzdávali. Vždycky šli kupředu. A ty sis uvědomila, že chceš jít dál po jejích boku. Byli jste tým. Pak jsi se podívala na toho dědu. Poprvé v životě se v tobě vzedmula i zloba. A nebyla malá. Viděla jsi všechny jeho body chakry, zaměřila jsi jeden, přímo na hrudi. Chtěla jsi ho odpálit do temnoty!
A tak... odletěl. Sestřelila ho obrovská vlna chakry. "Tenjuuken!" [Nebeská vznešená pěst] vykřikl děda a svalil se na zem. V tu chvíli se začalo objevovat to, co zmizelo. A tentokrát to mělo i barvy. "Najdi mě... až příjde čas," zopakoval děda a pak zmizel. Hned na to všechno zčernalo...

Rikuto -> Rikutem cloumala zlost. Netušil, co se tu dělo, ale tak nějak cítil, že to mělo nějaký vyšší smysl. Teď se však musel zbavit kostlivce. A tak intuitivně zaujal bojový postoj. Dýka se střetla s mečem, meč praskl a kostlivec se na dýku nabodl. "Zřejmě jsem tě podcenil... bratře," ozval se kostlivec. "Ale dojde i na tebe," pravil, zatímco se kostlivec začal rozpadat. "Najdi nás až příjde čas," pravil ten laskavý hlas, zatímco Rikutovi začalo všechno černat.

Hinami & Rikuto -> Oba jste se rázem probudili. Každý z vás ležel na kamenném kvádu, něco jako oltář. Mezi vámi byl ještě jeden, na něm ležela Kami, ale ta se ještě neprobrala. Nejspíše jste byli značně zmatení, všechno to tu bylo dost divné. Ale tentokrát jste věděli, že jste doopravdy vzhůru. Co však bylo zvláštní, bylo toho u vás o něco víc. Respektive, Rikuto držel tu rudou kostěnou dýku ze své vize a Hinami ležela na hrudi, když se probrala, slunečnice od Nejiho.
Když jste se rozhlédli, všimli jste si zvláštní fontány, ve které tekla zlatá voda. Ta z ní přetékala a připravenou cestičkou tekla ke každému kvádru, který celý obtékala. Za ní byla malá lavička, na které seděla shrbená osoba. Nebyla příliš vidět.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 2:07 pm

Kami Kamai

'Kdo jsem, kde to jsem, proč mi nic nedává smysl,' řeknu si pro sebe. Následně se oné ženě začne objevovat obličej. Byla to ona, byla to Temari. Když na mě pak promluvila, tak jsem se jí trochu lekla, vypadala celkem dost naštvaně.„Kdo jsem? Já jsem Kami Kamai,“ řeknu, když si konečně vzpomenu na své jméno. Když se mě pak lasička zeptá, odkud jsem přišla, tak jsem se na ní chvíli dívala. „Popravdě vůbec nevím, jak jsem se tady objevila. Poslední co si pamatuju bylo, že jsem byla na misi a něco nás sem poslalo nic víc si nepamatuju,“ řeknu lasičce a podívám se na Temari.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 3:45 pm

Kami -> Lasička doskotačila až k Temari a usadila se u ní. "Hezké jméno," pronesla lasička, zatímco Temari se na tebe přísně dívala. "V tom případě musíš začít pěkně od začátku. Najdi místo počátku a uvidíš, co se bude dít," odpověděl ti tvůj předek prostě. Měla pěkně ostrý jazyk, jak kdyby to byla ta skutečná. Ale to nemohla být... nebo mohla?
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 3:51 pm

Kami Kamai

Sledovala jsem lasičku, která skočila k Temari a lehce se na ní usměju. Následně jsem se podívala na Temari. „Dobrá, tak teda nashle,“ řeknu a následně se rozejdu zpět. Všechno bylo divné, o co tady vlastně šlo, nějak mi to nebylo jasné, je to snad iluze nebo o co tady jde? Po nějaké době chůze jsem opět došla na rozcestí. 'Tak co se bude dít teď,' pomyslela jsem si ještě.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 4:01 pm

Uzumaki Rikuto

Rikutovi plán vyšel. Kostlivce skolil, už se chystal na další postup, když v tom se mu zatmělo před očima. To byl tak zraněný a neuvědomil si to, upadá do kómatu na velkou ztrátu krve? Ne, najednou se probudil na kamenném kvádru, v ruce svíral tu rudou dýku, což bylo divné. Rikuto tu nebyl sám, vedle ležela Hinami a Kamai. Hinami už vypadala vzhůru, zatímco Kamai zřejmě furt vedla nějaký svůj vnitřní souboj.
Hinami, jsi v pořádku?
Zeptal se starostlivě a posadil se na zadek.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 5:20 pm

Hyuuga Hinami

No ano. Hinami panikařila a chtěla žít, kdo by nechtěl, že? A ano, myslela na Rikuta, Itaneho, strejdu Kenshina a dokonce i na Hibikiho, i když nebyl v jejich týmu. Ale znala ho a věděla, že ani jeden z nich by to nikdy nevzdal. 
Docela jí překvapilo, že se dokázala naštvat. Hinami byla člověk, co se naštvat skoro ani neuměl. Natož naštvat se takhle hodně, že by chtěla toho dědu odpálit do černoty. No a pak to asi i udělala. Nebo alespoň dědu něco odpálilo. Přesněji obrovská vlna chakry. Co to bylo? Udělala to ona? Jak? Cože? 
Děda jí ještě řekl, aby ho našla, až přijde čas a pak najednou byla tma. A pak zase tma nebyla, ale byla v nějaký zatracený jeskyni a ležela na kamenném kvádru. Hinami se posadila a všimla si, že má u sebe slunečnici, kterou jí dal praprastrýček Neji. Ale...kde se tu vzala? Jak? 
Náhle uslyšela známý hlas. "Rikuto-kun...Jo, jsem. Myslím. Co ty?" odvětila mu a podívala se na něj. 
No a pak si všimla, že je tam s nimi ještě někdo. Neviděla přesně,kdo to je. Ale něco jí říkalo, že kdyby to byl nepřítel...tak by je zabil, když tu leželi, ne? Hinami se na tu osobu zkusila podívat Byakuganem pokud to šlo. "Kdo jste?" zeptala se, pokud tu osobu nepoznávala.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 8:21 pm

Kami -> Došla jsi zpět na počátek. Postavila jsi se přesně tam, kde jsi začala. Chvíli se nic nedělo, když v tom jsi spatřila jak se z každého směru někdo blížil. Shikamaru, Kankuro, Gaara i Temari. Všichni došli k tobě a obklopili tě ze všech stran. "Tak tady jsi, Kami," pronesl Shikamaru. "Jsi teprve na začátku," pronesl Kankuro. "Je před tebou daleká cesta. Najdi si dobré přátele," dodal Gaara. Pak Temari zvedla pravou ruku a z písku před tebou začal vyjíždět vějíř. Byl docela podobný tvému, ale na železných bočnicích teď bylo napsáno spousta znaků v zvláštním runovým jazykem.
"Náš dar pro tebe, jednou ti ukáže cestu. Nikdy ho neztrať!" přikázala ti Temari vcelku ostrým hlasem, jiný neuměla.
Pak ti Gaara a Kankuro položili ruce na ramena, Shikamaru tě poplácal po zádech a Temari ti položila ruku na hlavu. Trochu se usmála. "Máš před sebou novou cestu. Nehleď na minulost, ale nezapomeň na ní. Vnímej budoucnost.A teď běž, tví noví přátelé tě budou potřebovat," řekla za všechny. Pak všechno zčernalo...

Kami se najednou probrala, ležela mezi Rikutem a Hinami, kteří už byli vzhůru. Ti si mohli všimnout, jak se na Kami objevil vějíř popsaný runami. Její původní byl pryč. Hodně divné. Co bylo tohle za místo?
Hinami si všimla, že ta osoba měla poměrně silnou chakru, která byla stejně růžová jako ta, co vás sem přitáhla. Pak se zvedla a obešla fontánu, takže jste jí konečně spatřili. Byla to už důchodová paní. Měla růžové vlasy protkané několika šedinami a na čele měla fialovou značku kosočtverce. Hinami to okamžitě připomnělo to, co měla na čele Aiko. Dívala se na vás zelenýma očima. Usmívala se. "Doufám, že vaše vize byly prospěšné. Ráda vidím, že v Konoze vyrostla nová generace," pronesla spokojeně. "Co jste viděli?" zeptala se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeFri Sep 08, 2017 11:55 pm

Kami Kamai

Došla jsem na místo na kterém jsem začala. 'Co se to stalo? Co se bude dít teď? Co to mám na sobě za oblečení,' proletělo mi hlavou, jak jsem tak stála a čekala, co se stane teď. Najednou jsem uviděla, jak se ke mě ze všech stran někdo blíží. Byli to všichni ti, se kterými jsem již předtím mluvila. Bylo to velice zvláštní a jí nevěděla, co teď mám čekat, tak jsem jen stála a dívala jsem se, jak se ke mě blíží. Měla jsem strach? Ne teď už ani ne po tom všem, co se stalo. Všichni mí předkové ke mě mířili.
Když ke mě došli a byli ze všech stran, tak jsem se na ně podívala, nebylo kudy utéct a já jsem to stejně neměla v plánu. Když na mě najednou promluvil Shikamaru, tak jsem otočila hlavu jeho směrem. 'Hmm, vypadají jako kdyby mě snad hledali, vypadám na to, že bych měla kam jinam utéct,' řeknu si pro sebe možná trochu ironicky. Když poté další větu řekne Kankuro, tak otočím hlavu k němu a jen souhlasně kývnu. Další kdo promluvil byl Gaara. Taky jsem kývla hlavou, a myslím, že dobré přátele jsem už našla, teda aspoň pár, myslím. Když Temari zvedla svou ruku, tak upoutala mou pozornost. Najednou se přede mnou objevil vějíř. Byl pěkný dost podobný tomu mému, jen na bocích něco bylo. „Děkuju vám,“ řeknu jim, když mi Temari řekne, že je to dárek pro mě.
Poté co mi Gaara a Kankuro dali ruce na ramena, tak jsem se na ně podívala. Následně jsem ucítila, jak mě někdo poplácal po zádech, tak jsem otočila hlavou na Shikamara. Jako poslední jsem se podívala na prababičku a usmála jsem se, když se ona usmála, vypadala najednou tak jinak. Vyslechla jsem si její slova. „Děkuju vám,“ řekla jsem jim ještě a pak vše zčernalo.
Najednou jsem se probrala, podívala jsem se okolo a uviděla jsem ty dva. 'Co se to všechno sakra stalo, byl to snad jen sen, že jsem se uhodila do hlavy, ale ta mě nebolí,' řeknu si pro sebe zamyšleně a následně si všimnu vějíře, který ležel na mě. 'Vždyť to je přece ten vějíř z toho ehm snu? Vždyť už mám i své oblečení,' řeknu si pro sebe a následně se posadím. Pak se podívám směrem, kde se dívali ti dva. 'Heh, kdo je to, nevypadá jako nepřítel nebo ano, ale pryč by nás tedy nechala na živu,' pomyslím si. „Kdo jste a kde to jsme,“ zeptám se a až poté se začnu dívat pořádně po okolí. Je to tady tak zvláštní.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 6:37 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto se poplácal po prsou, břiše, bocích až po záda. Poté pokrčil rameny.
Na to že jsem si myslel, že umírám, tak docela v cajku..
Odpověděl Hinami a zvedl pravou ruku na které už byl klasicky vztyčený palec. Až poté co začala mluvit nějaká neznáma osoba, si Rikuto všiml, že zde nejsou sami. Rikuto polkl a podíval se na Hinami, následně si přiložil levou ruku k puse, aby mu babča nemohla odezírat ze rtů.
Známe to?
Zeptal se a druhou rukou ukázal stráááášně nenápadně na tu babču.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 7:03 pm

Hyuuga Hinami

Rikuto očividně nebyl nijak zraněný. To už se vzbudila i Kami. Taky vypadala v pořádku a měla dokonce nový vějíř. Když o tom tak přemýšlela...Rikuto měl nějakou zvláštní dýku...a ona...ona měla slunečnici. Třeba je kouzelná a nikdy nezvadne. Kdo ví.
Tak jako tak se jim ukázala nějaká starší paní. A Hinami na ní bylo něco povědomého. Hinami ale nevěděla zatím, co to je. No a paní se jich ptala na to, co viděli.
"To se těžko popisuje....ale...rodinu." odpověděla Hinami a pousmála se nad slunečnicí ve svých rukách. Pak se zase zadívala na tu paní a došlo jí , co jí na té paní je povědomé.
"Máte na čele stejnou značku jako Aiko-sensei..." poznamenala Hinami. Taky jí napadlo se podívat, jestli u sebe pořád má Katsuyu-sama.
Na Rikutovu otázku pokrčila rameny. Pak si ale vzpomněla na něco, co jí říkala Aiko-sensei. "Nejste...nejste náhodou Sakura-san?" zeptala se pak.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 12, 2017 8:37 pm

Sakura se trochu zamračila, přešla k Rikutovi a jednou rukou ho zvedla za tričko do vzduchu. "Maminka ti neříkala, že se neukazuje, shannaroooo?!" zvolala naštvaně. Evidentně se jí to dotklo. A zrovna u téhle paní jste nechtěli, aby se jí něco dotklo, že ano?
Pak se však otočila na Hinami, která odhadovala její jméno. Trochu se usmála. "Ano, jsem Uchiha Sakura, rozená Haruno, studentka Godaime Hokage a patřím k druhé generaci velkého tria," odpověděla a pak pomalu přešla zpět k fontáně. "Respektive... jsem bývala. Toto tělo už je jen klon, který vytvořil Nanadaime a pomoci fuinjutsu do něj byla přenesena část mé životní síly. Jak se má Aiko?" zeptala se Hinami. Vypadalo to, že byla nad svým stavem smířená. Pak se otočila ke Kami.
"Tadyta dívka," ukázala na Hinami, "otevřela průchod k prameni osudu. A má chakra vyhledala vhodné kandidáty, které měli právo ho spatřit," odpověděla ti. Pak ukázala do prostoru za vámi. "Ovšem, málem vás převálcoval golem téhle osoby. Držím jí tu již roky, je uzavřená ve své vlastní síle, která však uniká ven." Pokud jste se otočili, spatřili jste obrovský krystal, ve kterém byla osoba. Osoba s koňskou maskou na obličeji. Vypadala dost strašidelně. Hinami došlo, že měla velmi podobnou postavu jako ta žena, kterou potkala předtím na misi.
"Tak ještě jednou... co jste ve svém osudu viděli?" zeptala se vás znovu. Hinami si ještě mohla všimnout, že za lavičkou, kde původně Sakura seděla byl náhrobek.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 12, 2017 9:46 pm

Kami Kamai

Nad Rikutovým známe to, jsem si jen povzdychla. Když poté Sakura řekla něco směrem na Rikuta, tak jsem se jen lehce pousmála, no i když jsem z ní měla respekt. Poté se představila a ještě o sobě řekla něco více a tak jsem jí mlčky poslouchala.
Když mi poté Sakura řekla, proč jsme vlastně tady, tak jsem se podívala na Hinami a poté opět na ní a lehce překvapeně jsem zamrkala. Pro dnešní den toho už na mě bylo fakt dost. A tím se mi do mysli vkradla další otázka, kterou jsem ovšem raději neřekla a to, jak dlouho jsme vlastně byli mimo. 'Golem téhle osoby, mám se tady ještě dneska něčemu divit nebo to raději vzdám a nechám to vše jak je,' řeknu si pro sebe a následně se podívám na osobu, ale rychle odvrátím zrak a opět se podívám na Sakuru.
Když se opět zeptá, co jsme viděli, tak se podívám na ty dva a následně se nadechnu, abych začala mluvit, teda pokud někdo z těch dvou nebude chtít začít. „Hmm, já jsem se objevila na nějaké poušti všude jen písek, nápis proč a stopy, které vedly na čtyři světové strany a tak jsem po nic posupně šla. Postupně jsem potkávala mé předky, kteří byli z Vaší doby. První koho jsem potkala byl praděda Shikamaru, pak tam byl prastrýc Kankuro s nějakou loutkou myslím, že to byl Sasori, jako další tam byl bývalý Kazekage Gaara a nakonec moje prababička Temari s lasičkou. Ale vždy na nich ze začátku bylo něco divného, nikdo z nich neměl tvář, vždy až po nějaké mé odpovědi se jejich tvář objevila a pak mě opět poslali zpět, až nakonec jsem skončila opět ve středu, kde se najednou objevili všichni,“ řeknu trochu více než stručně a pak se podívám na ty dva, co se vlastně stalo jim.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeTue Sep 12, 2017 10:26 pm

Hyuuga Hinami

No a Hinami měla pravdu! Opravdu to byla Sakura. Počkat. Uchiha? Jako Itane? Byla s ním nějak příbuzná? Hm. Také jí překvapilo, že je to jen klon vytvořený sedmým. Cože? 
Tak jako tak opravdu znala Aiko. A ptala se, jak se má. Hinami už chtěla odpovědět, že těhotně, ale vzpomněla si na to, jak se na ní shishou výhružně dívala, když jí říkala, že to nemá nikde říkat. Na sucho polkla. "Momentálně si o nás shishou asi dělá starosti někde tam venku, kde jsou i nepřátelé...jinak se má ale asi dobře." odpověděla nakonec.
No a pak na ní Sakura-san práskla, že za to, že jsou tady může ona. Hinami se zatvářila provinile. i přes to, že jim to sama říkala, že jsou uvnitř kvůli ní. A pak ukázala na osobu v krystalu. Hinami připomínala tu krystalovou paní. Akorát ta neměla masku a navíc tahle je tu prý už pár let. "Připomíná mi ženu, se kterou jsem bojovala na poslední misi...dokonce měla stejné schopnosti..." pronesla Hinami a přejel jí z toho mráz po zádech. Bylo možné, že to byla ona? Nějaký její klon nebo tak něco? Creepy.
No a poslední otázka byla, co viděli ve svém osudu...cože? To, co viděla Hinami jí nepřišlo jako osud. Vždyť tam byli mrví lidé. "Já se objevila na místě, kde nebe bylo na zemi a země na nebi a i když byl den, tak tam svítil měsíc. Potkala jsem prapraprastrýčka Hizashiho, praprastrýčka Nejiho, Hamuru-san, co stráží měsíc a nějakého dědu, co mě skoro vymazal a říkal, že ho mám najít až přijde čas. Všichni se mě ptali na divné otázky ohledně osudu a jestli jsem na něj připravená. Upřímně mě to dost zmátlo." odpověděla jí Hinami, poté co odpověděla Kami.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeThu Sep 14, 2017 10:33 am

Uzumaki Rikuto

To jak na něj vyletěla mu dost připomnělo babču, která je teď nejspíš někde sama venku a dává přes hubu těm chlapům venku. Rikuto jenom nehybně seděl a polkl. Nakonec ho nechala, jak se rychle naštvala, tak se i uklidnila a chtěla znát jejich příběhy. Rikuto vyslechl Kamai i Hinami a nakonec byl čas na něj.
No..já byl v zemi, kde místo stromů rostly kosti. Místo deště pršela krev. Pršelo tak moc, že jsem se v ní brodil do půl pasu, krev ovšem nebyla teplá, hezky chladila. Až na mojí krev, ta teda byla horká, když mě nějaký kostlivec přišpendlil k mému náhrobku. Nemohl jsem zde používat svoje schopnosti, v hlavě mi furt mluvilo strašně moc hlasů, všechny mě zavrhovaly, až na jeden ženský, který mě stále povzbuzoval, ať jdu dále. Mluvily o mé rodině, řekl jsem jim, že má rodina je Uzumaki, za což jsem dostal co proto. No, jednoho dne mám následovat kapky v řece a zachránit svojí pokrevní rodinu, jinak zemřou. A nejspíš i já..zjistil jsem vlastně, že jsem jen úspěšný pokus známého Orochimara, který využil potenciálu mé prababičky, sestřenice Kimmimara, k tomu, abych se narodil já. Nevím jestli ten šupák furt žije, ale mám podezření, že to nebezpečí může přijít z jeho strany. Přeci jen, proč by mě vytvořil a pak mě nechal lítat po Konoze? Na zkoušce jsem světu ukázal své schopnosti a všem tím ukázal, že náš klan není mrtvý, takže se možná dal do pohybu? Nevím..
Pravil Rikuto a trochu zmateně se poškrábal na hlavě. Koukal do oltáře a opravdu nad tím vším přemýšlel. Ne jen, že je v nebezpečí jeho pokrevní rodina, ale i rodina Uzumaki, kde bude pro nepřítele nejjednodušší začít hledat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeMon Sep 18, 2017 11:37 pm

Sakura si vyslechla vaše příběhy. Nakonec se jen usmála. "Vypadá to, že na vaší cestě ninji vás čeká ještě mnoho spletitých otázek. Použíjte to, co jste se zde dozvěděli, abyste našli své místo a žili spokojený život. Ještě než vás však pustím ven, musím vás něčím pověřit. Musíte donést vzkaz mému vnukovi," řekla poměrně vážným hlasem. Pak se zahleděla na Rikuta. "Naruto by byl rád, že je v jeho rodině někdo podobný jako on. I když vás nespojuje krev," nejspíše si to neodpustila. Něco vám napovídalo, že její čas s vámi se krátil.
"Ten vzkaz. Vstoupit mohou pouze slabí, nikdo ze silných není hoden. Musíte svěřit osud vesnice novému listí," řekla po chvíli a došla k vám. Hinami na rameno položila malou Katsuyu. "Žádný z Hyuugů nikdy nedokázal Katsuyu přivolat, možná budeš první," pronesla s úsměvem. "Sakura-sama, ráda jsem vás viděla," pronesla slimáčice. "Ty si jdi dál za svým," řekla Rikutovi a ke Kami pronesla: "Jednoho dne tě bude čekat těžká volba, vyber si moudře!"
Potom zvedla pravou ruku a udeřila do fontány. Ta se rozletěla na tisíce kousků a zlatý pramen zmizel, kdesi pryč. "Má stráž skončila... jděte! Shannaroooo!" zvolala a mocným úderem levé ruky udeřila do zdi za fontánou. Ta ve spršce balvanů explodovala a na vás zasvítilo denní světlo. Cesta ven. Hned na to se začala celá hora hroutit, nejspíše by nebylo dobré tu setrvávat.
Cestou ven jste šli kolem toho, co bylo za lavičkou. Byl to náhrobek. Stálo na něm - Uchiha Sakura, nikdy nezapomeneme -. Vypadalo to, že tohle mělo být místo jejího odpočinku... jenže, Hinami si všimla... že byl hrob prázdný, žádné ostatky tam nebyly.

Jakmile jste byli venku, všimli jste si, jak se hora pomalu začala hroutit a její výška klesla o dobrých 100 metrů, jak zavalila prostranství, kde jste byli skrytí. Nebylo to však jediné, co se tu dělo. Několik metrů před vámi leželi ti ninjové, které jste prvně potkali. A kousek od nich bojovala Aiko proti ninjovi s nodachi, kolem kterého rotoval vzduch. Evidentně ten, co rozmetal to první tělo, co jste našli.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 20, 2017 11:52 am

Uzumaki Rikuto

Až když ta babča zmínila Naruta, tak si Rikuto uvědomil, o kom je vlastně řeč. Vykulil oči, ukázal na babču a zařval.
Haruno Sakura?!?!
Vytřeštil, jako by viděl nějakou popovou hvězdu. Přeci jen to byla dětská láska jeho největšího hrdiny! On ji tedy pak jako odkopl a našel si lepší, ale pořád! Když Sakura zařvala Shannaroooo, tak si Rikuto přiložil obě ruce na tváře a rozplýval se nad tímto legendárním kombem! Pak už všechno zase začalo dít až moc rychle, Rikuto začal vnímat všechno dění až když stáli venku a viděli jejich nového senseie bojovat proti poslednímu z chlapíků. Měli ji jít na pomoc?
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 20, 2017 4:28 pm

Hyuuga Hinami

Hinami se trochu lekla, aby jim jeskyně nespadla na hlavu, když tam Rikuto tak hlasitě zařval. Podívala se na něj a...vypadal, jak nějaká fanynka. Obzvlášť, když pak pro změnu ona zařvala Shannaroooo. 
Mezitím si Hinami ale zapamatovala onen vzkaz, který mají předat jejímu vnukovi. Totálně tomu nerozuměla. Ale to nebyla jejich starost. Měli prostě jen předat vzkaz....jenže...komu? Kdo byl její vnuk? "A kdo je váš vnuk?" zeptala se Hinami. Nemohla přece předat vzkaz někomu, o kom ani neví, kdo je.
Poté Sakura přešla k Hinami a na rameno jí položila... "Katsuyu-sama!" vyjekla překvapeně s náznakem štěstí a úlevy. Byla ráda, že jí neztratila nebo že sejí něco nestalo. Když Sakura řekla Hinami, že žádný z Hyuugů nikdy nedokázal slimáčici přivolat a že možná bude Hinami první, trochu se jí začervenaly tvářičky a přikývla.
No a pak byl čas vypadnout, než tu na ně všechno spadne. "Děkujeme." poděkovala Hinami ještě Sakuře zdvořile a zamířila si to ven. Po cestě si všimla, co stálo na náhrobku a také toho, že ten hrob byl prázdný! Proč tam byl prázdný hrob? No...nebyl čas to řešit.
Venku si Hinami...a nejenom ona...všimla bojující Aiko. Její soupeř měl zbraň obalenou větrem. Hinami si domyslela, že to on zabil Kamina týmového kolegu. No...Hinami byla medik...nemohla tam prostě jen tak vletět. Podívala se na Rikuta s Kami. "Zvládnete jí nějak pomoci?" zeptala se jich.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 20, 2017 5:07 pm

Kami Kamai

Stála jsem tam a vše jsem poslouchala. Tak nějak jsem si nebyla úplně jistá, co se to vše za tu dobu stalo. 'Haruno Sakura, jo, zajímavé osoba, dost jsem toho o níslyšela,' řeknu si pro sebe.
Následně jsem si poslechla její vzkaz, ale vůbec jsem nevěděla o co šlo, ale to nebylo můj problém a vypadalo to, že se asi Hinami zapamatovala o co šlo.
Poté k nám Sakura přistoupila a začala nám říkat co se bude dít. Když mě oslovila, tak jsem se na ní podívala a poslouchala jsem co říká. Následně jsem jen souhlasně kývla hlavou. 'Heh, jednoho dne mě čeká těžká volba a mám si vybrat dobře, ach jo, kde jsem se to zase dostala, ale tak aspoň to vše bude zajímavé,' řeknu si pro sebe.
Poté co řekla, že už máme odejít, tak jsem souhlasně kývla hlavou a pak jsem se dívala na fontánu, kterou Sakura rozbila pak ještě na skálu, kterou taky zničila svou pěstí, jen jsem polkla a pak jsem se rozešla za Hinami a Rikutem.
Když jdu kolem Sakury, tak se na ní usměju. „Děkujeme,“ řeknu také a následně vyjdu ven. Když jsme venku, tak se rozhlédnu okolo a následně jsem se podívala na horu, ze které jsme vyšli, jen jsem zamrkala a pak jsem se podívala, kde je sensei.
Když si všimnu, že bojuje s někým, tak si vezmu do rukou vějíř. „Hmm, tak asi do toho budu muset zasáhnout nebo budeš chtít ty Rikuto,“ zeptám se ho a pak jsem se rozběhla směrem k sensei a následně jsem použila Kamaitachi no Jutsu na nepřítele, kolem kterého rotoval vzduch.


Naposledy upravil Kami Kamai dne Wed Sep 27, 2017 6:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeWed Sep 20, 2017 10:52 pm

"Aiko bude vědět," odpověděla Hinami Sakura a pak s pufnutím zmizela.
Vy tři jste pak viděli, jak nepřítel bojoval proti medičce z Konohy. Vypadalo to, že se jí spíš vysmíval. Pak, ještě než jste mohli zasáhnout, mávl bleskurychle katanou a pravá ruka Aiko byla u ramene oddělena od těla. Vyšplíchlo spoustu krve, Aiko padla čelem k zemi. Nejspíše jste si vybavili, co Aiko říkala o působení fuutonové chakry v těle toho kluka, nejspíše to teď probíhalo i u ní.
Mezitím Kami chtěla vytvořit tornádo. Prováděla to v životě už hodněkrát, ale tady bylo něco jinak. Ve chvíli, kdy se mělo objevit, vítr přestal foukat. "Opravdu... fuuton proti mě?" zachechtal se ten chlapík s katanou a vydal se k vám. "A teď... co jste vy spratci udělali s mojí paní?! Pohřbili jste její krásné krystalické dílo navždy?!" vykřikl k vám. "Ale nebojte, vaše učitelka vás již nezachrání, prý medik. Už chápu, proč Konoha zavedla ty směšné 3 pravidla pro mediky. Jsou jinak k ničemu..."
Jo, jenže tohle neměl říkat. Rozhodně to neměl říkat. "Říkáš... tři pravidla?" ozvalo se za ním. Aiko se zvedla. Svojí pravou ruku držela v levé, respektive si jí přidržovala u místa, kde normálně měla být. Její pečeť na čele se však změnila, pomalu se rozrůstala a černé pruhy se objevovali na její kůži. "Pravidlo jedna! Lékařský ninja nesmí přestat s léčbou, dokud pacient nevydechne naposledy! Pravidlo dvě! Lékařský ninja nikdy nepůjde do přední linie! Pravidlo tři! Lékařský ninja by měl vždycky umřít jako poslední ze své jednotky!" zvolala Aiko, zatímco se od místa, kde byla paže oddělená od těla začalo kouřit. Hinami tyhle pravidla moc dobře znala, Aiko jí to skoro měsíc bušila do paměti. Jenže, teď přišla trochu změna. Bylo tu něco, o čem do teď Hinami nevěděla. "Ale... je tu čtvrté pravidlo! Lékařský ninja, který zvládne Ninpō Sōzō Saisei — Byakugō no Jutsu může porušit předchozí pravidla!" řekla vážným a odhodlaným hlasem. Pak se pohla vpřed. Ninja s katanou byl dost zaskočený, nejspíše jí považoval za mrtvou. I vy jste jí nejspíše považovali za mrtvou. Pak se napřáhla svojí pravou rukou, která ještě před chvilkou nebyla součástí jejího těla. A udeřila muže přímo do hrudi. "Sakra..." stihl jen vykřiknout a pak už letěl přímo mezi vámi do sutin, které zavalily kusy hory. "Jdi si za svojí paní..." řekla Aiko a klesla na kolena. Ty černé čáry začaly mizet a na čele se jí objevila značka. Těžce oddechovala.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 23, 2017 12:38 am

Uzumaki Rikuto

Když týpek sekl a oddělil babče ruku od těla, tak Rikuto okamžitě skočil před holky ochotný bránit je za jakoukoliv cenu. Nepřemýšlel zrovna nad tím, že právě týpek porazil jejich senseie, pro něj by bylo méně bolestivé dostat pořádnou na prdel a pomalu umřít, než utéct a sledovat, jak ubližuje jeho kamarádům. Nasucho polkl a připravoval se na opravdu těžký souboj, když najednou týpek plachtil několik metrů. Babča přežila. Rikuto věděl, že už je vše pod kontrolou a proto si dovolil i zavtipkovat.
Nemusíte mi brát všechnu slávu, už jsem ho měl skoro na lopatkách..babčo..
Pravil Rikuto s provokativním úsměvem a zlehka se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSat Sep 23, 2017 2:32 pm

Hyuuga Hinami

Hinami vyděsilo, když chlápek usekl Aiko ruku a padla k zemi. Chtěla se k Aiko nějak dostat, le v cestě stál ten větrný chlápek. Rikuto na druhou stranu se pustil do bránění. Kamiinu pokusu o útok se chlápek vysmál. Z toho, co říkal Hinami došlo, že to bude nějaký poskok té krystalové paní...a vlastně i to, že ta osoba s koňskou maskou bude vážně žena.
Když pak začal urážet mediky, Aiko vstala. A dokonce jí přirostla zpět ta ruka. Hinami si vzpomněla na to, jak jí ukazovala techniku regenerace. Před tím ale neměla po těle ty černé čáry. Tak jako tak vypadala naštvaně. Při tom tam pronášela tři pravidla, která Hinami moc dobře znala a já je furt zapomínám. A pak pronesla čtvrté pravidlo, o kterém Hinami nic nevěděla. Ale nějak si to spojila s těma čárama.
Následně se maník proletěl do sutin, které bývaly horou. A hned na to shishou zmizely ty čáry a padla na kolena. Hinami se k ní rozeběhla. "Shishou, jste v pořádku?" ptala se jí starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 24, 2017 7:09 pm

Kami Kamai

Když mojí techniku zrušil, tak jsem se na něj hodně naštvaně podívala a zaskřípala jsem zubama. Poté co ještě usekl sensei ruku, tak jsem zaskřipala zuby ještě více.
Kdyby se před nás Rikuto nepostavil, tak bych se na něj rozběhla, zaútočila bych, i kdybych ho měla umlátit kamenem.
Najednou se sensei zvedla ze země, tak jsem se pousmála a ještě větší úsměv jsem měla, když se zbavila posledního nepřítele, ale v tu chvíli mi úsměv zmizel, protože jsem si vzpomněla na můj bývalý tým. Pak jsem se podívala na sensei, která spadla na kolena. Hodila jsem si vějíř na záda a rozběhla jsem se chvíli po Hinami směrem k sensei.


Naposledy upravil Kami Kamai dne Wed Sep 27, 2017 7:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 24, 2017 7:42 pm

Aiko se moc nemohla hýbat, ale jakmile se ozval Rikuto, tak si nemohla pomoci. Udeřila levou rukou do země a během chvíle ztratil mladý Uzumaki pevnou půdu pod nohami. "Kdo, že je na lopatkách?" zakřičela na tebe. To už k ní dorazila Hinami a hned na to i Kami. Aiko zavrtěla hlavou. "Proražená pravá plíce, zlomených pět žeber. Ale to nejdůležitější, Hinami, můžeš zkontrolovat, že je dítě v pořádku?" pronesla k tobě značně rozrušeně. Sice si zrovna kontrolovala břicho rukou, kterou obklopovala zelená chakra, ale vypadala docela vystrašeně. Hinami jí však mohla ubezpečit, že malá opice byla v pohodě. To však nešlo moc říct o tom zbytku. "Už mi nezbývá moc chakry, abych se vyléčila," podotkla.
Pak se konečně podívala na vás. "A co vy? Jste v pořádku? Co se s vámi stalo, jediné, co jsem viděla, bylo jak vás ta chakra pohltila. Co ten zraněný?" řekla starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitimeSun Sep 24, 2017 9:15 pm

Hyuuga Hinami

Sensei očividně měla ještě dost energie na to, aby Rikutovi podrazila nohy ránou do země. 
Když jí pak požádala, aby zkontrolovala dítě, tak to také udělala. Naštěstí nepřišla na nic špatného. "Zdá se být v pořádku." pronesla k Aiko a usmála se na ní. 
No a pak se zeptala, co se s nimi stalo a taky na toho zraněného kluka. Při zmínce o něm, Hinami smutně zavrtěla hlavou. "Snažila jsem se, ale...nezvládla jsem ho vyléčit..." odpověděla jí. Po chvíli jí došlo, že by měla Aiko odpovědět i na to ostatní.
"Já...chytilo mě nějaké genjutsu a otevřela jsem tak takové zvláštní dveře a pak nás dovnitř vtáhla taková růžová chakra. Uvnitř byl i golem z krystalu jakého jsem potkala, když jsme mířili do Kumo...pak jsme měli takové...vize a když jsme se z toho probudili, potkali jsme Haruno Sakuru...teda byl to prý jen klon sedmého s její životní silou...taky tam byla nějaká osoba s koňskou maskou zavřená v krystalu...Sakura-san říkala, že máme předat vzkaz jejímu vnukovi...ale nevím, kdo to je. Prý to ale budete vědět vy, shishou..." shrnula to v rychlosti Hinami. Taky tak nějak čekala, jestli třeba nemůže Aiko nějak pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta rozporu! Hora osudu!   Cesta rozporu! Hora osudu! - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta rozporu! Hora osudu!
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Hitoshiho cesta II.
» Hibikiho cesta po Kiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: