Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo klanu Uchiha

Goto down 
+4
PP
WrongSign
Hysterio
Raiden
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 10:07 am

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Kdybych to vzal tam, tak nebudu mít nic. Rikuto by sežral všechno a nejspíš bych proti tomu ani nestihl nic říct."[/rec] Odpověděl, zvedl tašku do úrovně hlavy a ukázal na ní. [rec=rintaro]"Navíc tohle není pro něj. Neříkej, že jsi zapomněl, že ti dlužím. To bych pak byl smutnej z toho, že jsem toho nevyužil a neutratil ty prachy za něco jinýho. Třeba dva hamburgery pro sebe."[/rec] Popíchl Itaneho trochu a začal z tašky vytahovat zabalené burgery. Jeden Itanemu podal. [rec=rintaro]"Ještě jsou teplý, tak si dej pauzu a dej si trochu do rypáčka."[/rec] Sám ten svůj taky rozbalil, a pak se na pána rozvalil na nejbližší věc, na které se dalo sedět.
[rec=rintaro]"Já tebe taky. Naposledy jsi nevypadal moc dobře, ale tak nějak jsem si říkal, že to není nic, co by tě mohlo skolit [/rec]
Rin se pořádně zakousl do svého nezdravého obědu a přitom si konečně pořádně prohlédl, jak to tam vlastně u Uchihů vypadá. Itane to tu měl fakt pěkně udělané na trénink. No jo no, Rintard si bude muset vystačit s nějakým veřejným tréninkovým prostranstvím.
[rec=rintaro]"Jak se vlastně cítíš? Ohledně toho všeho?"[/rec] zeptal se, aby nestála řeč. Rin nesnášel, když jedl v něčí společnosti a byli u toho ticho. Navíc tohle téma bylo asi tak dobré, jako každé jiné.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 11:29 am

[itane_jmeno]

Itane se uchechtl, v tomhle měl Rin recht, Rikuto by to sklidil dřív než by se řeklo Rasengan. Však spojené Rikuto a jídlo bylo hlavním téma všech debat o něm. Ale Rin nevypadal, že by si sem přišel povídat o mladém Uzumakim. Věc se měla tak, že Itane nezapomněl. Jen nějak nevěřil, že se to vyplní a Rin za ním doopravdy příjde s jídlem. Tak jako tak burger přijal, měl docela hlad.
[rec=itane]"Díky,"[/rec] poděkoval mu nakonec i a pustil se do jídla. I kdyby to byl ten nejhorší burger na planetě, tak byl furt lepší než to, co mu táta nechal v lednici k obědu a večeři. A další večeři a obědu a tak dál, měli plnou lednici něčeho, co vypadalo jako semletý Kyuubi, jen to mělo Hitoshiho barvu.
[rec=itane]"Kéž by se to raději nestalo. Aiko mi říkala, že mám pocuchané nervy v levé ruce. A že bude nějakou dobu trvat, než se mi plně vrátí cit,"[/rec] přiznal Itane otevřeně. Obvykle by nic takového nepřipustil, ale byl si na 99% jistý, že Rin viděl jeho chybovost při házení shurikenů. Navíc, byl na té misi, viděl jak mu ten stupidní klon rozpáral levou ruku.
Když se ho zeptal na pocity, odložil burger nachvíli stranou a povzdechl si. [rec=itane]"Plný zloby a nenávisti. A všichni mi říkají, jak je to špatně, že jsem byl zbrklý a podobně..."[/rec] procedil naštvaně skrz zuby. Kéž by se ta mise nikdy nestala. Pohled pak zabodl do země před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 11:59 am

[rintaro_jmeno]

Jo, takže to uhádl správně. Dlouhodobější poškození ruky. To pro Itaneho asi nebylo nic příjemného, to si Rin dokázal představit. [rec=rintaro]"Ruka se zahojí,"[/rec] řekl a zakousl se do burgeru. [rec=rintaro]"Ten pocit z porážky tam ještě chvíli bude, ale to je dobře. Je to motivace."[/rec] O tom něco věděl, však tam byl taky. Nečekal, že mu Itane bude takhle otevřeně odpovídat, ale nestěžoval si. Popravdě se mu líbilo, že mu Uchiha věřil natolik, že s ním mluvil upřímně.
[rec=rintaro]"Zbrklej jsi byl, to jo. Myslím, že by nebylo od věci uvědomit si to pro vlastní dobro. A právo naštvanej být máš, o tom žádná. Tihle maskovaní týpci mi taky někoho vzali a rozhodně se chci pomstít. Jsou to sráči, který někdo musí zastavit, tak proč ne my"[/rec] řekl naprosto normálním tónem, jako by to bylo úplně běžná věc. [rec=rintaro]"V poslední době jsem se ale dozvěděl pár věcí, který jsem potřeboval a teď už vím, že bych to neměl dělat sám. Bylo by to sebevražedný s tím, jak jsou silní."[/rec] Podíval se na něj přísně. [rec=rintaro]"Jako klidně po nich běž, ale ne sám, to se ti snažím říct. Navíc by nebylo od věci trochu zesílit ne? Docela nám tam naklepal řízky. Což mě přivádí k tomu, proč jsem tady!"[/rec] zvolal bojovně. Sáhl ze sebe, odkud vytáhl nějaké staré šupácké pouzdro, ve kterém byl meč, který do něj rozhodně nepatřil. [rec=rintaro]"Tadá! Potřebuju, abys mě trochu naučil sekat! Prosím?"[/rec] Zamrkal na něj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 15, 2018 2:28 pm

[itane_jmeno]

Bylo dobře, že je ten poslední úkol tak proházel. Nebýt toho, nejspíše by Rinovi tak nevěřil. Sice ho trápilo, že někdo z jejich mohl být potencionální zrádce, ale spíš mu přišlo, že jim chtěl Tygr jen rozhodit psychiku. Chtěl ovšem věřit, že všichni účastníci budou v tomto upřímní. Možná ho to bude stát život nebo nervy, možná ztratí iluze o přátelství a nebude vědět na koho se spolehnout, ale to už byl jeho boj.
[rec=itane]"A tohle se mi pořád někdo snaží rozmluvit. Že nejsme dost silní na to, abychom s nimi mohli bojovat. Jenže jim musíme čelit. S Tygrem jsem se vlastně už střetl podruhé. Ty jsi je už taky potkal. Tak ať mi netvrdí, že s tím nemáme nic dělat,"[/rec] přidal se k Rinovi. Konečně někdo, kdo aspoň částečně chápal. Jenže v té části o spolupráci, tam už to bylo těžší. Itaneho původní tým... Rikuto dělal vše po svém a jejích spolupráce byla vždycky jen taková náhoda. Hinami se nikdy neuměla pořádně vyjádřit a v poslední době se mu snad i odcizila. Jeho stávající, dočasný tým, Taiyo jeho zášť chápala a byla docela ostrá, Hibiki si rád dělal věci po svém a vlastně se nikdy k pořádné domluvě nedostali, ale během zkoušek v cestě hada byly ochotní se navzájem obětovat. A pak tu byl Rin. Ten, co ho teď přišel o něco požádat. Bylo to složité.
Itane se trochu ušklíbl, když viděl nesedící pouzdro na wakizashi. Bylo to trochu komické. Sám se nepovažoval za nějakého extra šermíře, ale o svojí zbraň vždycky dobře pečoval. Tohle bylo opravdu... těžké vidět.
[rec=itane]"Pokud chceš sekat, vzadu máme sekeru a špalek, můžeš být dřevorubec,"[/rec] neodpustil si poznámku. Pak pomalu dojedl burgr. [rec=itane]"Ale za tu svačinku bych ti možná něco ukázat mohl. Kde jsi to vlastně ukradl?"[/rec] zeptal se zvědavě. Rina nikdy se zbraní neviděl, tedy aspoň takovou ne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 15, 2018 2:56 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Myslím, že o tebe jen mají strach."[/rec] Nemohl to samozřejmě říct s jistotou, protože nevěděl, kdo přesně to Itanemu rozmlouvá, ale dávalo to asi největší smysl. Bylo na tom ale něco pěkného. Itane měl pořád lidi dost blízké na to, aby věděli, co přesně se v jeho životě děje. Měl tým, který rozuměl tomu, kdo je a jaké má problémy. Většina těchto lidí z Rinova života zmizela. Jeho rodina měla dost problémů s tím, co dělal Rinův starší bratr, protože ho hokage posílal na náročnější a nebezpečnější mise. Navíc Rin byl jen genin. Aspoň, že měl pořád Saru-senseie.
[rec=rintaro]"Ani se vlastně nedivím. Viděl jsi sám, co ten maskovanej chlap dokázal. Ten kterýho jsem předtím potkal já, uměl zase jiný strašidelný věci. Jsou mimo naší ligu, takže mít strach je v týhle situaci celkem normální věc. Jenže jak říkáš, tohle se nás týká přímo. Udělali to osobní. Dokonce to i vypadá, že ty útoky jsou mířený na nás. Ten chlápek se slepičí maskou se mě snažil nalákat na svou stranu, protože jsem prej zdědil nějakou super schopnost nebo co. Chtěl po mě, ať zabiju Saru-senseie. Když jsem to neudělal, tak ublížil Taiovi. A ten tygrovej zase něco udělal tobě. Nemůžeme to nechat na někom jiným."[/rec] Byl tu ale někdo, kdo se jim vlastně postavit mohl? Saru-sensei byl naposledy dost oslabený, když se utkal se slepičákem a dostali se odtud jen díky tomu, že použil senin mód. A bylo to jen tak tak. Kdo ví, kolik těchto maskovaných šašků bylo. Představa, že by se sešli na jednom místě byla skutečně strašidelná.
[rec=rintaro]"Nezbývá nám nic jinýho, než na sobě pracovat a zesílit. Vyrovnat se jim nebude lehký, ale ty jsi potomek Uchihy Sasukeho, máš svoje raitonový techniky, který dokážou udělat pořádnou paseku. A taky máš parádní sharingan, o kterým vlastně vůbec nic nevím, kromě toho že vypadá hustě, ale předpokládám, že to musí být něco, když jste považovaní za jeden z nejsilnějších klanů. Myslím, že to nebudeš mít těžký, když na sobě budeš makat."[/rec]
A on bude muset dělat to stejné. Snažit se zesílit a třeba konečně zjistit, jak přesně fungovala ta schopnost, o které mluvil slepičák. Všechno ale pěkně popořadě. Teď tu byl proto, aby se naučil aspoň základy v boji s wakizashi.
[rec=rintaro]"To víš že jo, ještě vám tu budu připravovat dřevo na zimu. Jako možná by to nemuselo být úplně špatný na bicáky, ale radši bych tohle,"[/rec] poklepal na wakizashi.
[rec=rintaro]"No, kočka mi to přinesla v hubě. Že prej si to můžu půjčit, když jí zavolám. Proto nechci, aby to bylo nevyužitý,"[/rec] vysvětlil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 15, 2018 4:21 pm

[itane_jmeno]

Vypadalo to, že se v tom Rin orientoval vcelku dobře. [rec=itane]"Docela pochybuji, že je jejích úmysl udělat to osobní. Respektive, spíš toho využívají, protože ublíží víc. Chápu to, chtít někoho dostat, udělal bych asi to samé. A proto mě to tolik štve. Když jsme toho Tygra potkali poprvé, šel vyloženě jen po Hikumovi. Vypadá to, že v mém strýci viděl nebezpečí a chtěli ho odstranit. Zanedlouho potom málem dostali mého tátu. Byl bych idiot kdybych si myslel, že to není nějak propojené. Nechci naší rodině nějak fandit, ale ti dva jsou z ní nejsilnější. A ať se v minulosti dělo s naším klanem cokoliv, o nich dvou subjektivně říkám, že jsou čestní. I když mají tolik tajemství. Předpokládám, že tvůj sensei bude taky jeden z těch nepohodlných,"[/rec] rozjel tam spekulace, které by mohly, ale také nemusely být pravdivé. Popravdě, takovéhle věci by měl dělat nějaký Nara, ne oni.
Pak se musel Itane zasmát. [rec=itane]"Tohle si o mě asi myslí spousta lidí. Jsem Uchiha, mám sharingan, všechno mám lepší a lehčí. Ale tak to není. Sice dokážu spoustu věcí okopírovat, ale pak se jim sám musím přizpůsobit. A můj současný postup nestačí. Ani zdaleka. Ale dobře, ukážu ti jaké je to trénovat proti Uchihovi,"[/rec] usmál se nakonec a zvedl se. Pravačkou vytasil svojí katanu a opsal s ní několik obrátek kolem své pravé strany těla. K tomu se mu v očích objevil sharingan. [rec=itane]"Vysokorychlostní verzi tréninku nebo normální?"[/rec] zeptal se zcela vážně. Nepochopil totiž vůbec tu část o kočce, ale raději to nekomentoval. Pokud si Rin našel nějakou buchtu tak jen dobře pro něj.
Ať si Rin zvolil jakoukoliv formu tréninku, vyrazil Itane prudce vpřed. Vypadalo to jako jednoduchý, ba dokonce prostě přímý výpad, ale těsně předtím než sekl do Rina, prudce se sehnul a jen ho chtěl praštit rukojetí meče do boku. A co Itane ztrácel na hrubé síle, doháněl rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 15, 2018 6:14 pm

[rintaro_jmeno]

Možná že to nebyl jejich úmysl, ale osobní to stejně udělali. A to právě ve chvíli, kdy slepice ublížila Taiovi a poslala ho do kómatu. Bylo to těžké, ale Rinovi se jakž takž podařilo smířit s faktem, že se Tai nemusí probrat a kdyby ano, tak třeba nemusí být stejný jako dřív. Nehodlal jim to ale nikdy odpustit.
[rec=rintaro]"Neříkám, že to máš lepší nebo lehčí. Chci tím říct, že máš prostředky k tomu, aby se z tebe stal někdo, koho se budou muset fakt bát,"[/rec] snažil se to uvést na pravou míru, aby si Itane nemyslel, že mu tam Rin říká něco v tom smyslu, v jakém to původně pochopil. [rec=rintaro]"Nemyslím si, že existujou zkratky. Dřív jsem to tak teda viděl, ale to jsem nevěděl skoro nic. Mám teď trochu jinej pohled na svět a myslím, že věci vidím z trochu širší perspektivy. Nehledě na to, kým jsi, aby ses dostal na vrchol, musíš tvrdě pracovat, jinak tě totiž vždycky někdo překoná."[/rec]
Když Itane řekl, že jeho současný postup nestačí, Rin přesně věděl, o čem mluví. Ztotožňoval se s tím. Sám chtěl taky udělat velké věci, ale neměl na to sílu. [rec=rintaro]"Třeba se ode mě taky něco přiučíš,"[/rec] zachechtal se a tasil wakizashi. [rec=rintaro]"Asi bych radši preferoval ten normální."[/rec] Chtěl trochu zamachrovat, a tak tam s mečíkem začal trochu retardovaně točit. Kdyby to byla normální katana, asi by si jí zarazil do nohy. Než si ale stihl pořádně ublížit, Itane proti němu vyrazil.
Rin ho vůbec nestíhal. Všiml si ho až na poslední chvíli, tak proti němu s wakizashi seknul, jenže Itane zmizel. Potom přišla rána do boku, která Rina položila na zadek. Levou rukou se stihl opřít do země, aby nespadl celý. [rec=rintaro]"Tohle bylo docela nepříjemný,"[/rec] postěžoval si. Potom se ale znovu postavil a tentokrát zaujal trochu silnější postoj. [rec=rintaro]"Znovu!"[/rec] zvolal bojovně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 15, 2018 8:05 pm

[itane_jmeno]

Když Rin uvedl věci na pravou míru objevil se na Itaneho tváři úsměv. Vypadalo to, že to myslel líp jak se na první chvíli zdálo. Možná by si mohli začít i rozumět, teď když oba částečně prozřeli. Aspoň do chvíle, kdy se zase něco podělá.
[rec=itane]"To bude poměrně těžké,"[/rec] řekl na to, že by se od Rina mohl něco přiučit. [rec=itane]"Sledoval jsem tě jak tvoříš techniky, máš velmi specifické zacházení s vlastní chakrou. Nebyl bych schopen to napodobit i kdybych chtěl,"[/rec] prozradil mu to, co o Rinově chakře prozrazoval jeho Sharingan. Itane měl na svůj věk opravdu dobré oči, ale neznal ani polovinu jejích tajemství. Ale sledovat chakru, jo, to mu šlo. [rec=itane]"Myslím, že to, co já vynahrazuji hrubou rychlostí a přílišným používání chakry by si ty mohl použít k o dost jemnější podobě,"[/rec] mluvil během toho, co se po prvním zdárném úderu vzdaloval a kroužil kolem Rina. [rec=itane]"Tvá nevýhoda je, že máš kratší zbraň. Na volném prostranství hraje velký rozdíl dosah zbrani. Ve stísněných prostorech budeš mít výhodu. Teď se však musíš dostat ke mě blíž, pokud mě chceš ohrozit. Pokud se chceš bránit, budeš se muset naučit vnímat i malé změny v postoji protivníka. Pro mě je to lehčí, protože předvídám jednotlivé kroky, ale pro teď..."[/rec] větu nedokončil, ale deaktivoval sharingan. Taky původně začínal bez něj. [rec=itane]"Sám nejsem elitní šermíř jako samurajové ze Země Železa. Nebo i ti ninjové z Kirigakure a Kumogakure,"[/rec] varoval ještě Rina s tím, že jeho znalosti nejsou zrovna na výši učitele.
Pokud se Rin zamyslel, mohlo mu třeba i dojít, proč mu Koneko dovolila se s wakizashi učit. Teď se Itane začal blížit, o dost pomaleji, zato vedl sek o dost větší silou, protože použil obě ruce. Tohle nebyl rozhodně střet s kunaii jeden na jednoho nebo i odrážení hozených zbraní. Byla tu vidět práce jednotlivých svalů, jak se postupně zapojovali aby přetlačili a odzbrojili protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 16, 2018 5:35 pm

[rintaro_jmeno]

Rin vůbec nechápal, jak se Itane dokáže soustředit na boj a zároveň u toho povídat. On sám měl dost co dělat, aby vůbec stíhal Uchihovy pohyby. No a v žádném případě teď neměl čas na to, aby přemýšlel nad tím, proč mu Koneko dovolila trénovat s mečem. Snažil se vykrývat Itaneho útoky, ale moc mu to nešlo. Když do toho Uchiha přidal víc síly, tak Rinovi wakizashi málem vypadla z ruky. Radši do toho mnohem víc zapojil svoje tělo a zkoušel uskakovat.
Tohle pro něj bylo úplně neprozkoumané území, kterému vůbec nerozuměl a předtím ho viděl maximálně tak z dálky. Jako jo, dřív používal nůž a občas kunaie, ale to bylo něco úplně jiného. Byly to jen pomůcky. V tomhle případě se jednalo o úplně nový styl boje.
V jednu chvíli to už Rin nevydržel a Itane mu wakizashi vyrazil z ruky. Rinovi pomalu začínalo docházet, že kdyby se postavil Engetsuovi ve svém aktuálním stavu, nejspíš by nevydržel ani chvíli. Itane o sobě tvrdil, že není elitní šermíř jako ninjové z Kiri. Co teda vlastně byli? Monstra?
Kapky potu mu stékaly do obličeje a plíce ho bolely ze špatného nepravidelného dýchání.
[rec=rintaro]"Co se mi teda vlastně snažíš říct? Že mám nepřítele dostat do situace, ve který nebude mít dost prostoru?"[/rec] zeptal se trochu zmateně. Moc tomu totiž nerozuměl. Došel si pro svoji wakizashi a pevně jí uchopil do ruky. Byla rozhodně těžší, než kunaie nebo nůž, který dal Taiyo. Zároveň byla ale lehčí, než Itaneho katana, což věděl, protože na poslední misi jí na chvíli vzal do ruky. Rozhodně to nebylo něco, co mohl používat k vykrývání těžkých úderů. Nebo si to aspoň, jakožto naprostý nováček v celém tomhle oboru, myslel. Bylo by efektivnější zapojit celé tělo k úskokům, jako to zkusil předtím a teprve potom zasadit ránu? To by taky vyžadovalo hodně tréninku. Rin nebyl zrovna rychlý, ale mrštnost se dala vycvičit. Jenže i tak potřeboval něco, co by mohl použít, když nebude schopný uhnout. Kdyby proti němu bojoval někdo jako Suigetsu, který měl obrovský meč, tak by mu wakizashi nejspíš zničil. V takovém případě měl dělat co? Teď momentálně neznal odpovědi na většinu otázek, které měl. Rozhodl se, že se zatím bude soustředit na cíl, který měl před sebou.
Otřel si z čela pot a zhluboka se nadechl. [myslenky=rintaro]"Musím se dostat do svého normálního tempa. Představ si, že je to normální boj."[/myslenky] Soustředit se na to, aby dokázal fungovat normálně a k tomu ještě bojoval s wakizashi. Připadalo mu to nemožné.
[rec=rintaro]"Pojď znovu,"[/rec] vyzval Itaneho a chytil svoji zbraň do levé ruky. Chtěl svoji teorii vyzkoušet v praxi. Kdyby meč držel v obou rukách, nedokázal by efektivně zapojit zbytek těla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 16, 2018 11:20 pm

[itane_jmeno]

Pro Itaneho bylo lehké mluvit, protože tohle znal. Boj s katanou trénoval od chvíle, co jí získal po své sestřenici. Věnoval se její údržbě, používání a i teorii v podobě učení samurajů. To totiž mohl studovat aniž by mu někdo asistoval. V praktickém boji si pak vydupal vždycky trénink u někoho z rodiny. Rozhodně tomu věnoval hodně času, už jen proto, že svojí podstatu objevil relativně pozdě, stejně jako znovuprobudil a ovládl sharingan. Navíc, vždycky byl tak trochu fanda těch starých ninjů, co vypadali napůl jak samurajové a oháněli se děsivými meči. Původně ho velké a divně tvarované meče fascinovaly, ale ve výsledku zjistil, že na meči prakticky nezáleží. Je to o duši bojovníka. Nebyl to boj, byl to tanec. Tohle rozhodně nemohl Rina naučit za pár dní, ba ani za pár týdnů. Na to si bude muset přijít sám, pokud bude mít zájem. Teď mu chtěl dát jen ochutnat to, co jde s dobrou zbraní vykonat.
[rec=itane]"I tak by se to dalo říct. Vždy mě učili, abych sledoval své okolí a využil ho. Používal hlavu. Jak ironicky to zní po mém posledním tahu na Tygra, co?"[/rec] uchechtl se Itane, pomalu si uvědomující své chyby. Evidentně k tomu nepomáhali chytré slova od Hikuma, ani od Hinami, ale jen trénink s jedním ukecaným šílencem. [rec=itane]"V boji bych možná využil Kage bunshin, použil je k vyrušení protivníka a pak zaútočil,"[/rec] navrhl Rinovi, zatímco si přehodil meč z pravé ruky do levé. Udělal s ním několik obrátek, než se ruka začala trochu třást. Bylo vidět, že ani jeho stisk nebyl tak pevný. Byla to reakce proti Rinově použití levačky. [rec=itane]"Víš, že spousta samurajů prohrála, protože jejích protivník byl levák? Říká se, že každý šermíř by měl umět ovládat obě své ruce stejně,"[/rec] doplnil Itane zase trochu teorie, zatímco opět vyrazil vpřed. Začal s několika obloukovitými výpady ze shora. Byly o něco pomalejší a slabší než to předtím. Pak však chytil zbraň oběma a zaútočil výpadem od spodu vzhůru. Dával si však pozor, aby dokázal úder zastavit dřív než by Rinovi ublížil.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 17, 2018 4:10 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Základ je uvědomit si svoji chybu. Potom na tom můžeš jen stavět a být mnohem lepší,"[/rec] odpověděl Itanemu na jeho záblesk sebereflexe. Rin ani nevěděl, kde se v něm tyhle motivační kecy braly, začínal si z toho připadat trochu jako Kohaku-sensei nebo Hide.
Využít prostředí. To se mu to říkalo uprostřed rozlehlý zahrady. Navíc k tomu všemu to zatím nestíhal. Snažil se soustředit na práci rukou a zároveň stíhat Itaneho pohyby. Bylo to opravdu těžké.
Nápad s využitím stínových klonů nezněl vůbec špatně. Mohl by tím nepřítele obklíčit a donutit ho soustředit svoji pozornost na něco jiného. Mohlo by mu to otevřít několik cest k získání výhody v boji.
[rec=rintaro]"Chceš tím říct, že jako levák mám výhodu?"[/rec] zeptal se. Moc tomu popravdě nerozuměl, ale jestli to bylo dobré pro něj, tak si nestěžoval.
Itane svůj meč taky přehodil do levé ruky. Bylo na něm ale vidět, že je v nepohodlí. Rin ho nechtěl stavět do situace, ve které svoji zraněnou ruku bude muset namáhat, ale taky mu to nechtěl říkat, protože mu bylo jasné, že Uchiha ví, co dělá a určitě nechce, aby se o něj zase někdo strachoval.
Itane potom znovu vyrazil přímo na Rina. Útočil svoji levou rukou, takže jeho útoky nebyly tak efektivní jako předtím. Rin mu několika kroky dopředu vyrazil naproti. Pár útoků se mu podařilo vyrazit, ale moc dobře věděl, že je to jen proto, že v tuhle chvíli bojoval s Itanem, který nebyl v plné síle. Když Uchiha chytil meč oběma rukama a zaútočil odspodu, Rin s wakizashi vyrazil naproti. Dopadlo to samozřejmě blbě a Rinův meč skončil zase někde na zemi o pár metrů dál. Nikdy předtím se takhle nesnažil držet zbraň pod náporem útoků, takže to byl vlastně i takový trénink pro jeho ruce.
Tentokrát na nic ale nečekal, uskočil dozadu a znovu meč chytil. Rozhodl se, že vyzkouší Itaneho návrh. Složil tedy pečeť pro Kage Bunshin no Jutsu a vyvolal několik stínových klonů. Ti se hned vrhli na Itaneho ze všech stran a sám Rin vyrazil taky dopředu. Chtěl si to otestovat v praxi. Sevřít Itaneho ze stran a nedat mu možnost ustoupit dozadu. Sám udělal podobný výpad jako byl ten Uchihův poslední - tedy odspodu nahoru. Držel svou wakizashi jen v jedné ruce, takže ačkoliv útok bude postrádat sílu, mohl by být rychlejší a dát Rinovi možnost pokračovat okamžitě s dalším seknutím.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 17, 2018 6:41 pm

[itane_jmeno]

Copak byl Itane zedník, aby něco stavěl? Ale ne, chápal Rinovo motivování. Něco mu říkalo, že si svojí sebereflexí prošel taky, protože momentálně tu vedly rozhovory, které by kluci v jejich věku nevedly, kdyby si už neprošli nějakou tou zkušeností. A že jich měli poměrně dost.
[rec=itane]"Někdy ano,"[/rec] odpověděl mu na jeho otázku klidně. Snad to Rinovi nedodá moc sebevědomí, Itane si byl jistý, že ty vodní držky na to byly připravený. A Tygr... k tomu se díky té tuně barier nebyli schopní přiblížit natolik, aby ho dokázali ohrozit zbraněmi na blízko. A to Itaneho neskutečně štvalo, protože takový bojovník fungoval dokonale proti jeho bojovému stylu.
Ruka mu přinášela jen mírně nepohodlí. Na bolest jako takovou si už poměrně zvykl a takhle si byl jistý, že se Rin bude učit postupně. Nemohl proti němu vybalit hned to nejlepší, co měl. Musel si projít postupným vývojem, krůček po krůčku. To mu mohlo dovolit toto umění rozšířit.
Hned potom převedl nápad do praxe, když proti němu vyvolal několik klonů. To bylo rozhodně zajímavé a především, byla to výzva, kterou Itane rád přijal. Proti klonům nebojoval tak často, mohl to být rozhodně dobrý trénink. Přehodil si tedy meč opět do pravé ruky, tady to chtělo už více soustředění. Vyčkával než se klony i originál přiblíží. Nejprve měl ve tváři trochu překvapený, možná i vyděšený. Ale pak se projevila osobnost, kterou měl stejnou jako jeho pradědeček. Pobaveně se ušklíbl a rozhodl se si trochu zafrajeřit. Když už byli kloni blízko u něj, doslova zmizel. Ve zpomaleném pohledu by bylo vidět, jak prostě velmi rychle proběhl mezi klony, objevil se za jedním a prudce ho přes záda sekl katanou. To samé se pokusil aplikovat u ostatních klonů stejným způsobem. Otázka byla, bude schopen Rin reagovat? Prostor mu k tomu Itane rozhodně dal, ale muselo to být rychlé.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 19, 2018 6:01 pm

[rintaro_jmeno]

No tohle byla fakt paráda. Všichni s fialovými vlasy vůbec netušili, co se to sakra děje. Itane se začal objevovat za jedním klonem, pak za druhým a pokračoval v jejich krájení obrovskou rychlostí, které Rin v žádném případě nemohl stačit. Jeho vlastní seknutí šlo do prázdna, protože už tam Uchiha prostě nebyl. Tolik k taktice s uzavřením soupeře v úzkém prostoru.
Odrazil se od země a uskočil o kus dál od Itaneho. Potřeboval hodně rychle vymyslet, jak by měl pokračovat. Co by dělal, kdyby to byl skutečný boj, ve kterém se ho nepřítel snaží zabít? V takové situaci by už byl nejspíš mrtvý. Vůbec nevěděl, že je Itane takhle rychlý.
Napadlo ho, že kdyby mezi klony vběhl, Itane by si nejspíš dával větší pozor na to, kam seká, protože předpokládal, že ho snad nechce skutečně zabít, ale to byla dost lamácká taktika, u které by využíval vědomost toho, že se ve skutečnosti jedná jen o trénink. S tím by nikdy nezesílil a Itane vlastně taky ne.
Ok, nikdy by ho nenapadlo, že se na něco takového sám sebe zeptá, ale - [myslenky=rintaro]"Co by v takové situaci udělal Rikuto?"[/myslenky] Byl to přece jen dost schopný bojovník na blízko. Ten by si dokázal poradit s někým, kdo se předávkoval energy drinky. Maličkou chviličku nad tím Rin přemýšlel, než ho to konečně trklo. Usmál se od ucha k uchu.
[rec=rintaro]"Něco retardovaného."[/rec] Pravačkou sáhl do tašky s výbavou a chňapl ocelový drát. Wakizashi zapíchl do země a oběma rukama drátek rychle přivázal ke kunaii. [myslenky=rintaro]"Tohle nikdy nemůže fungovat."[/myslenky]
Kunai držel v pravé ruce tak, aby ho Itane neviděl a levačkou zase sebral svoji novou zbraň a rozběhl se přímo na Uchihu.
Pravou rukou vystřelil tak, aby kunai mrskl proti nějaké zdi, která byla za Itanem. Mohla být klidně dál, ten drát byl dlouhej. Pokud se do zdi dobře zarazil, Rin se vší silou přitáhl a vyskočil, aby proti Itanemu letěl co nejrychleji mu to fyzikální zákony Naruto světa v danou chvíli dovolily. Napřáhl se a sekl. Kdyby mu tahle kokotina náhodou nějakým zázrakem vyšla, tak si dával fakt bacha, aby Uchihu skutečně nezranil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 19, 2018 7:20 pm

[itane_jmeno]

Itane sledoval Rinovi reakce. Evidentně ho tím docela překvapil, protože během minulé mise nikdy nepředvedl svojí plnou rychlost a ještě předtím, na zkouškách, Rin jeho souboj nejspíše nesledoval. Původně byl Itane posedlý technikou Chidori, pro kterou je rychlost klíčová. Byla nejprve potřebná "fyzická aktivace", kterou prodělal již se svým prvním senseiem - Kenshinem. Pro Hyuugu bylo těžké učit Uchihu, ale pro tohle nebylo potřebné nic speciálního. Byla to jen tvrdá dřina. Co víc, Itane pak rychlosti uzpůsobil celý svůj bojový styl. Už jen proto, že na zkoušce v aréně měl bojovat proti Hyuugovi. Jestli měl nějak oklamat téměř dokonalé pole Byakuganu, musel být rychlejší jak vnímání běžného oka. Zrychlení použitím těla však mělo u něj zatím jisté omezení, protože neměl tolik času, přešel proto k propojením s ninjutsu, kdy se naučil velmi zvláštní techniku, díky které se však dokázal pohybovat ještě rychleji. Stálo ho to sice dost chakry a regulace, ale to s použitím jeho Sharinganu nebyl takový problém. V momentálním stavu měl schopnosti na uplatnění taktiky hit&run. Což u klonů šlo poměrně lehko, obzvlášť, když je zaskočil.
Co však netušil, bylo, že jim tam Rin začne děrovat zdi baráku. [rec=itane]"Shimata,"[/rec] řekl Itane, když tam proti němu najednou letěl Rin na drátku. Toho si totiž nevšiml. Ten kluk to začal evidentně brát vážně. Raiton Chakura Mōdo kolem Itaneho vyšlehla Raitonová chakra a zase zmizel. Udýchaně se objevil o pár metrů vedle. Smál se.
[rec=itane]"Tohle... není fér! Věky trénuji a ty si pak pořídíš takovýhle urychlovač,"[/rec] zaprotestoval pobaveně. [rec=itane]"Učil tě Rikuto?"[/rec] zeptal se upřímně. Tohle totiž bylo něco natolik šíleného, že ho to zaskočilo.
Pak trochu zvážněl a zaujal zase bojové postavení, meč opět v levé ruce a pravačka se mu rozzářila bleskovou chakrou. Věděl, že když bude blbnout moc, rychle vyčerpá svoje zásoby chakry. Nadruhou stranu, když už Rin začal používat Kage Bunshin, i on by měl ukázat něco víc.
Ač nerad, musel Itane připustit jednu věc. On sám se držel klasického výcviku a využívání technik. Improvizoval, to ano, ale ne takhle šíleným způsobem jako jiní. Například, nikdy by si nedokázal pšouknout Inuzukovi do xichtu během souboje. Duo R určitě ano.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 21, 2018 10:16 pm

[rintaro_jmeno]

Netrefil se. Možná to popravdě bylo dobře. Itane z toho byl ale minimálně docela zaskočený, což Rinovi udělalo radost. Tohle jeho nenormální přemýšlení mu docela vycházelo. Lidi jsou předvídatelní a často se na to spoléhalo. Proto bylo překvapením, když to Rin smetl ze stolu. Pravda, nebyl v tom asi tak dobrý jako Rikuto, ale v podstatě spolu vyrůstali, takže od sebe ledacos odchytli.
[rec=rintaro]"Tohle jsem zrovna vymyslel já, ale napadlo mě, že by možná něco podobnýho udělal,"[/rec] zasmál se a sám u toho nevěřícně kroutil palicí.
Už se chystal vyrazit Itanemu naproti, jenže pak mu něco došlo. Právě udělal díru do Uchihovic kamenný zdi. Mezitím, co tam Itane svítil svojí rukou, se Rin začal strachovat tím, že jim to tam bude muset přijít zadělat. To by samozřejmě nebyl problém. Byla by to nejspíš práce na chvíličku, ale bál se toho, že se na něj někdo bude zlobit. Rozhodně proti sobě nechtěl poštvat hlavu klanu Uchiha a teď byl v podstatě vandal. [rec=rintaro]"Máte tady někde nějakej beton nebo něco?"[/rec] zeptal se s tupým výrazem ve tváři. Vůbec nerozuměl tomu, jak se zadělává díra ve zdi, ale rozhodl se, že tu výzvu příjme.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 23, 2018 10:44 pm

[itane_jmeno]

[rec=itane]"No, on by spíš udělal něco zpomaleného a velkého. Pokud možno, aby zničil všechno a všechny okolo,"[/rec] zasmál se nad přemýšlením, co by udělal Rikuto. Asi by přivolal nějaký obrovský rožeň na prase a začal to tam rožnit. Nebo něco v tom principu.
Vypadalo to, že bitka bude pořádná, když v tom udělal Rin odbočku k betonu. [rec=itane]"He?"[/rec] zeptal se nejprve Itane nechápavě a až pak zazoomoval na tu zeď. [rec=itane]"No... doufám, že máš dost peněz na zaplacení, tohle poženu až k Hokagemu," [/rec]ušklíbl se na Rina a z bleskující ruky se mu objevila chakra zase kolem celého těla. Pak se odrazil a zase zmizel. Tentokrát to vzal vážněji a objevil se u Rina s katanou u jeho krku. Asi jako když Ichigo zaBankaioval na Byakuyu. Normálně by to byl asi konec boje, ale Itane se pak probleskl zase zpět a nechal chakru zmizet.
[rec=itane]"Neřeš to, s tatíkem to už nějak zařídím. Raději se vraťme zpět k tréninku,"[/rec] dořekl a přehodil meč do pravé ruky. Pomalými kroky se pak začal blížit k Rinovi. Ten měl teď nevýhodu, že stál tak hezky u zdi. Nebo to byla výhoda? No, u něj člověk nikdy nevěděl. Ale upřímně, Itane už roky nezažil trénink u kterého by se takto bavil. A taky to bylo vidět v jeho výrazu obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeWed Oct 24, 2018 11:06 pm

[rintaro_jmeno]

Jako výplatu zrovna dostal, ale že by jí chtěl panu Uchihovi znovu vracet, to říct rozhodně nemohl. Než na to stihl odpovědět, Itane se objevil u něj a málem mu usekl hlavu. Rin ucítil, jak mu krkem projel knedlík velikosti Rikutova sebevědomí. Itane se naštěstí rozhodl, že růžového retarda z Konohy nepoloží do země a zase zmizel pryč.
Pravou rukou se chytil za krk, aby si ověřil, že ho Uchiha fakt nepořezal. [rec=rintaro]"Co to do prdele bylo?"[/rec] zapištěl přes celé sídlo Uchihů. [rec=rintaro]"Já si tu dělám starosti o vaší zahrádku a ty se tu mezitím náhodně tepelortuješ po okolí a sekáš lidem hlavy!"[/rec] Ano, skutečně řekl tepelortuješ, protože Rin a takové složité výrazy nešly zrovna ruku v ruce, můžeme si vzpomenout třeba na senzačního debila.
Když se z toho konečně otřepal, Itane už byl nachystaný znovu bojovat. Rin stranou odhodil všechny myšlenky o kompenzaci plotu a začal se tedy znovu soustředit na boj, který měl před sebou. Tohle už nebyl jen obyčejný trénink s wakizashi. Přešlo to v trénink, který zřejmě oba dva kluci potřebovali. Zkouška skutečného boje. V tom případě by Itane už nejspíš vyhrál. Na druhou stranu svůj tah ale udělal v době, kdy Rin nedával pozor. [rec=rintaro]"Znova se ti to už nepovede,"[/rec] řekl a provokativně se usmál. [rec=rintaro]"Teď už se budu soustředit jen na tebe."[/rec]

Itane šel tedy proti němu. Rin vydechl. Potom wakizashi vyhodil poměrně vysoko do vzduchu a oběma rukama složil pečeť pro Kage Bunshin no Jutsu. Vyvolal dva stínové klony, ale proti Itanemu vyrazil jen jeden z nich. Skutečný Rin se předklonil, propletl mezi sebou prsty a připravil druhému klonu prostor na to, aby ho mohl vyhodit do vzduchu. Klon se rozběhl, šlápl Rinovi do rukou, a pak vyletěl. Ve vzduchu se pokusil chytit meč, jenže protože byl Rin retard, který s wakizashi zatím vůbec neuměl, tak se to samozřejmě přeneslo i na jeho klony. Místo toho aby klon meč chytil, se ním nechal zapíchnout. Když to Rin uviděl, tak mu málem podélně praskl vobuch. Ale tak víte jak se to říká, i špatná zkušenost je zkušenost a příště to třeba bude lepší. Nebo jak by to řekl Kohaku, Hide nebo jakákoliv jiná Eshenova postava. Selhání je nejdůležitější částí úspěchu. Jo, určitě by řekl něco v tom smyslu.
Wakizashi dopadla někam do zahrádky a Rin se tedy musel spolehnout na své staré dobré techniky. Pravděpodobně tak měl stejně větší šanci na úspěch.
Na chvíli ho napadlo, že by třeba mohl vyvolat Koneko, aby jim šla pochcat kytičky nebo tak něco, ale rychle ho to přešlo. Ještě Uchihy tak dobře neznal a nevěděl, jestli by na to reagovali dobře.
No, zbývala jen jediná možnost. Saru-sensei ho za to pravděpodobně zabije, až se Konohou začne šířit, že Kageyama omylem zabil mladého Uchihu, který se měl jednou stát hlavou celého klanu. Neměl ale na výběr. Když tam Itane vytahoval takové blýskavé techniky, on musel taky.
V levé ruce se mu začala formovat modrá rotující sféra. Ta močící Koneko by možná byla lepší. Tohle jim tu zahradu totiž zkurví určitě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeThu Oct 25, 2018 10:51 pm


[itane_jmeno]

Itane se trochu povýšeně ušklíbl, asi jako předtím, kdy ukázal svojí normální rychlost. A byla pravda, že tohle bylo ještě rychlejší. Ale ne dost rychlé. Chtěl být rychlejší, mnohem rychlejší. A k tomu musel vytrénovat jak své tělo, tak svojí chakru a vnímání.
[rec=itane]"Když bojuješ proti Hyuugům, musíš je něčím vyřadit z provozu. Ale ne... myslím si, že rychlejší a menší útoky můžou nadělat víc paseky než nějaké obrovité útoky,"[/rec] řekl Itane klidně a sledoval Rina, jak se začal připravovat na další střet. Jeho počínání bylo rozhodně zajímavé, to teatrální vyhození wakizashi, to epické přivolání klonů, ten super výskok. U toho i machroval, že se to Itanemu znovu nepovede... no... jak, že to říkal ten Byakuya? Nebylo to nějak podobně? Ale ne, Itane nebyl jahoda, nezopakoval to, raději se nechal oslnit řadou failů, které se na něj řítili. No, tedy... proti němu běžel jen klon. Itane se připravil a v očích se mu roztočil sharingan. Jak řekl jeden moudrý černý student, sharinganu bylo nutné se trochu obávat. Itane nechtěl totiž bojovat s klony, chtěl si vychutnat ten Rinův útok a proto se rozběhl proti klonu a když byli kousek od sebe, hodil po něm přímo svojí katanu. On se zatím odrazil od země a složil několik pečetí. Levou rukou se chytil za pravé zápěstí a koncentroval do ní hodně chakry, až se stala viditelnou. Následovala proměna na elektrický proud. [myslenky=itane]Promiň strejdo,[/myslenky] řekl si v hlavě, ale jelikož ta osoba ani nepostřehne, co se tu děje, tak to bylo jedno.

Pak už nejspíše běželi s Rinem přímo proti sobě, oba útoky připravené k zásahu... a tak se po mnoha letech opět střetlo Chidori a Rasengan na bojovém poli. Ve chvíli, kdy se techniky střetly, oba chlapce pohltilo bílé světlo. Oba se najednou vznášeli v prázdném prostoru. Byl to velmi zvláštní pocit. Vzhledem k tomu, že se ti dva ovšem ještě neznali tak dobře, ani se neznali nějak hlouběji, netrval okamžik nijak dlouho. Místo toho v realném čase následovala exploze, která každého z nich odhodila o pěkných pár metrů dozadu a na pozemku vytvořila slušný kráter...
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 26, 2018 1:55 am

[rintaro_jmeno]

Rin si občas uvědomil, když něco udělal špatně. V tomhle případě si to uvědomoval už když proti Itanemu běžel, jenže kdo by se teď zastavil? No, asi každý člověk, co má aspoň půlku mozku a jelikož Rin do této kategorie zřejmě nezapadal, následoval střet dvou ničivých technik.
Když ho potom oslepilo bílé světlo a oba dva se octli v nějakém bílém prostoru, Rin na Itaneho vykulil oči a smutně našpulil rty. Bylo mu jasné, co se stalo. Ono to bylo mnohem horší, než kdyby odpravil budoucího lídra Uchiha klanu. Oni se zabili navzájem. Byla to informace, kterou jeho odcházející vědomí nedokázalo správně zpracovat. Litoval tolika věcí, které už nebude nikdy moct změnit, napravit a nebo je vykonat. Nevyhodil ten porno magazín, co měl pod postelí, nenakopal zadnici té zubaté příšeře z Mlžné a nikdy neochutnal triple cheeseburger s pálivou omáčkou a speciální řasou, kterou sem údajně vozili z jiného kontinentu. Než stihl přemýšlet nad dalšími věcmi, kterých skutečně lituje, ucítil něco, co tok jeho myšlenek zastavilo. Vztek, nenávist a skutečnou chuť pomsty, která se nerovnala tomu, co Rin cítil k těm klukům z Mlžné. Popravdě mu z toho šel docela mráz po zádech. [myslenky=rintaro]"Jsou to snad...?"[/myslenky] Podíval se Itanemu do očí se zjevně zmateným výrazem v obličeji.
Najednou bílý svět zmizel a oba kluci byli zpátky na Uchihovic zahradě. Výbuch, který následoval po střetu, je musel odhodit, protože Rin letěl proti zdi, kterou chtěl ještě před chvílí opravovat betonem. Při střetu s ní si Rin vyrazil dech, což rozhodně nebylo příjemné, ale na druhou stranu ho to aspoň vrátilo do reality. Mrtvej rozhodně nebyl.
[myslenky=rintaro]"Co se to sakra stalo?"[/myslenky] Snažil se to celé nějak pobrat během toho, co popadal dech. Pravou rukou se opřel o zem a snažil se očima najít Itaneho. Kvůli bordelu, který poletoval vzduchem, ho nikde neviděl. Vyškrábal se na nohy a rozběhl se ho hledat na druhou stranu, kam ho to logicky mělo odhodit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 26, 2018 11:34 pm

[itane_jmeno]

V tomhle na tom byli kluci podobně, ale upřímně, Itane rád testoval sílu svých technik a následně je zdokonaloval. A Rinova technika podle byla podle sharinganu na zhruba stejné síle jako chidori. Bylo tomu tak od nepaměti, alespoň podle vyprávění. Technika, kterou používal sedmý a jeho praděda. Ale netušil, že se díky tomu okolí tak divně vybělí. Byl to opravdu divný pocit. Netušil, zdali byl mrtvý, ale doufal, že spíše ne. Očekával, že na sebe techniky spíše zareagují a znegují se, případně uvolní svojí sílu do okolí, což se vlastně ve výsledku i stalo. Jen se značnými efekty a zničeným trávníčkem. To asi nebude pan zahradník moc nadšený.
Říká se, že bojovníkům v takový moment proběhne před očima celý život, ale to se nestalo. Místo toho cítil na krátkou chvíli jen klid a viděl svého spolubojovníka proti sobě.
Když Itane přišel k sobě, pomalu se posadil. Pohlédl na svojí pravou ruku. Byla mírně očouzená, ale nebylo to nic, z čeho by si dělal vědu. Když Chidori trénoval, leckdy to přepálil a vypadalo to o dost hůř. Pak mu došlo, že je vlastně živý, takže začal pátrat pohledem po Rinovi. Ten už běžel směrem k němu. S mírným úšklebkem na něj mávl, aby mu dal najevo, že žije.
[rec=itane]"Tohle... už raději opakovat nebudeme, jo?"[/rec] byla první věc, co Rinovi řekl.

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Zhruba ve chvíli, kdy se Rin dostal k Itanemu se nedaleko z poza budovy objevila postava muže v plášti. Ten běžel též směrem k vám, po cestě zaregistroval rozbitou omítku a především tu obrovskou díru v několika metrech čtverečních jeho pozemku! [rec=akitoshi]"Může mi jeden z vás vysvětlit, co tu sakra děláte?!"[/rec] zvolal spíš překvapeně než nějak naštvaně. Evidentně ještě netušil, co se tu těm dvěma povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeFri Oct 26, 2018 11:47 pm

[rintaro_jmeno]

Když uviděl, že je Itane v pořádku, spadl mu kámen ze srdce. Rin si pořádně oddychl a spadl na zadek kousek od něj. Potom se rozhlédl, aby se podíval na to, jakou po sobě zanechali paseku. Na to, že se sem jen přišel trochu sblížit se svým novým mečíkem, se to teda pořádně zvrhlo. Na druhou stranu z toho pro Rina ale vzešlo i něco pozitivního. Našel tu totiž něco, co vlastně ani nehledal, ale teď když to měl před sebou, nechtěl to nechat být. Věděl, že Itane může být někdo, kdo bude chápat tíhu jeho vlastních problémů a on sám může být někým, o koho se Uchiha bude moct opřít, když nebude mít dost svých sil. Rozuměl jeho bolesti. Natáhl směrem k Itanemu ruku se zavřenou pěstí a přátelsky se na něj usmál.
[rec=rintaro]"Pokud tuhle sílu zkombinujeme a společně jí využijeme, dokážeme toho hajzla porazit."[/rec] Jeho pěst byla taky popálená, ale nebylo to nic, co by se nedalo vydržet. Malá cena za všechno, co si z dneška odnesl.
No a pak se najednou ozval Itaneho taťka-sama. Rin málem vyskočil z kůže a hned se zapnul jeho obranný mechanismus 'mel-hubou-zachraň-situaci.' [rec=rintaro]"Aaale, to je překvapení! Pan Uchiha-sama! Uh, no. Itane říkal, že budete mít narozeniny, tak jsme vám chtěli.. Eh.."[/rec] Podíval se na kráter. [rec=rintaro]"Přál jste si bazén, že jo?"[/rec] zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 28, 2018 3:09 pm

[itane_jmeno]

Nijak Rina nevinil za to, co se tu stalo. Spíš naopak, byl první s kým se odhodlal porušit tabu a vzít i tréninkový boj vážně. A zároveň mu to ukázalo další aspekt chakry, i když o tom zatím neměl ponětí. To nejdůležitější však bylo, že se opravdu bavil. Ne proto, že by se cítil proti Rinovi momentálně ve výhodě, díky tomu, že byl tak rychlý, ale protože to byl naprosto dobrovolný trénink mezi dvěma kamarády, když už si tak troufl o Rinovi uvažovat. Takže si s ním vesele přiťukl. A v tu chvíli je vyrušil táta. No nemůže být většího trapasu.
Itane polkl, když Rin začal mluvit. Věděl, že jsou strašně moc v háji. Ovšem, rozhodl se udělat něco, co obvykle nedělal. [rec=itane]"No fakt! Však jsi dlouho říkal, že potřebuješ nové místo na relaxaci. A Rin slíbil, že ze Suny přiveze i písek, aby ses tu cítil jako na pláži!"[/rec] pronesl velmi nejistě směrem k hlavě svého klanu. Na Rina nehlasně zagestikuloval rty něco jako: Závěť mám ve třetím šuplíku stolu.

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi se nejdřív velmi zle podíval na Rina, když zahájil plnou palbu slovy, co jen tak tak dávala smysl. Co ho však překvapilo, že se do toho přidal i jeho syn. [rec=akitoshi]"Už i ty?"[/rec] pronesl nejprve a pak se trochu stáhl. [rec=akitoshi]"Máte jediné štěstí, že se vám nic nestalo. Chidori a Rasengan... nečekal jsem, že se dožiji toho, že uvidím ty techniky proti sobě,"[/rec] promluvil a nahodil krátký facepalm. [rec=akitoshi]"Aspoň vám zůstaly ruce..."[/rec] doplnil, zatímco se díval na váš zdravotní stav. Evidentně z toho nehodlal dělat vědu, když jste vypadali relativně v pořádku. I když Itanemu asi nechá prohlídnout hlavu. Jeho syn se nějak změnil.
[rec=akitoshi]"Jak jste se dostali až k pokusům o vraždy?"[/rec] zeptal se ještě nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 29, 2018 12:44 pm

[rintaro_jmeno]

Rin si hodně cenil toho, že do toho šel Itane s ním. Připomnělo mu to trošku tu situaci s Karin na poslední misi, kde ho Uchiha překvapil tím, jak ze sebe shodil oblečení a začal tam tancovat jak striptér. Byl rád, že tu byl někdo, kdo s ním táhne za jeden provaz, i když je naprosto zřejmé, že se brzy utrhne a oni spadnou na hubu. Nic dalšího k tomu už ale neříkal, protože Akitoshi-sama jim to v žádném případě nežral. Prokoukl to a ještě se na ně dost škaredě díval.
[rec=rintaro]"Omlouvám se vám, Uchiha-sama,"[/rec] sklonil hlavu. [rec=rintaro]"Přišel jsem za Itanem, protože jsem chtěl trénovat, ale nějak se nám to celé vymklo z rukou. Nebyl v tom žádný špatný úmysl."[/rec]
Narážku o rukách moc nepochopil, ale podle toho co říkal, se zdálo, že se už tyhle techniky někdy v minulosti setkaly. To bylo zajímavé, ale zeptá se na to jindy. Teď musel odpovědět na Akitoshiho poslední otázku.
[rec=rintaro]"Ale asi vím proč, se nám to vymklo. Ta poslední mise, na kterou jste nás poslal. Určitě jste byl hodněkrát v situacích, kdy vám jde o život, pro naší skupinu to ale bylo něco nového. Byli jsme proti síle, které se nikdo z nás nemohl rovnat, a kdyby tam Taiyo nezačala kouzlit, nejspíš by se odtud nikdo z nás nedostal. Viděl jste v jakém stavu byl váš vlastní syn. Za všechno mohla nezkušenost celého týmu, protože nikdo nevěděl pořádně co dělat. Nikdo nebyl dostatečně silný. Náš trénink byl sice nebezpečný, ale potřebujeme ho. Mrzí mě, že jsme při tom zničili vaši zahradu, ale zkuste se na to podívat našima očima. Itaneho očima."[/rec] Rin nevěděl, jestli mu Itane něco takového někdy řekl nebo vůbec chtěl, ale z toho co slyšel, se zdálo, že Akitoshi nesouhlasil s Itaneho touhou po pomstě. [rec=rintaro]"Všichni se potřebujem posunout dál. Jestli se ještě někdy máme ocitnout v takové situaci, musíme na ní být připravení."[/rec] On sám se posledně taky cítil bezmocně. Ovládal rasengan, techniku sedmého hokageho. Rikutova hrdiny a vlastně nejen jeho, celé vesnice. A i přesto se toho tygra nedokázal ani dotknout. Když se k němu přiblížil, tak se akorát dozvěděl, jak tygra rasengan nudí. Fakt radost.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 29, 2018 10:37 pm

[itane_jmeno]

Docela se obával kam až se rozhovor mezi Rinem a jeho tátou zvrhne, ale Rin se vyjímečně zdržel dalších šílených keců a raději začal mluvit vážnějším tónem. To ho samozřejmě překvapilo, už jen proto, že takhle obvykle nemluvil. Tohle by nemuselo skončit tak velkým fiaskem jako rande s Karin. Velice krátké rande.
[rec=itane]"Hele, nedělej ze mě nulu. Zase tak vážné to nebylo,"[/rec] snažil se aspoň tvářit drsně, i když mu v ruce stále solidně cukalo. Kdyby na něm nezůstali dva protivníci najednou, bylo by to asi příjemnější. Ale to nehodlal rozhodně nikomu vyčítat, nezachoval se tam ani on sám tak jak by se normálně zachoval. Byla to dost patová situace.
[rec=itane]"Ale má pravdu... pořád mi jen opakujete, že se nemám strhnout zlobou. Musím ty emoce soustředit jinak..."[/rec] zamrmlal a zvedl se na nohy.

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi si chlapce vyslechl. Nakonec si rezignovaně vydechl a sklopil hlavu. [rec=akitoshi]"Ach jo, dospíváte moc rychle,"[/rec] řekl nejdříve otcovským tónem. Asi se v něm pral jeho zdravý, objektivní úsudek a ten rodičovský. [rec=akitoshi]"I přes tuto situaci to neznamená, že se máte navzájem pokusit zabít. A nebo nesmyslně útočit na někoho, kdo je tak silný. Ale asi vás nebudeme moci držet navěky stranou,"[/rec] odpověděl na to a poodešel k tomu kráteru.
[rec=akitoshi]"Když se vaše techniky střetly, co se stalo?"[/rec] položil velmi zvláštní otázku. A nebyla položena jeho typickým hlasem, nýbrž hlasem plným zvědavosti.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Oct 30, 2018 8:34 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Hej, tak jsem to nemyslel. Na tvým místě v tu chvíli mohl být kdokoliv,"[/rec] snažil se nějak vysvětlit Itanemu svoje slova, ale nejspíš se to zakecalo, tak to prostě nechal být.
Na nohy se na rozdíl od Itaneho rozhodně nezvedal. Pořád se mu z toho nárazu ještě motala palice a chtěl chvíli odpočívat.
Akitoshi-sama to najednou bral nějak moc dobře. Rin čekal, že dostane zjebáno za to, co mu teď řekl do ksichtu, ale místo toho to skoro až vypadalo, že s ním Itaneho taťka souhlasí. Jak se tohle všechno vlastně stalo? Byly časy, kdy by Uchihům maximálně tak plivl nebo hodil psí hovno přes plot a teď tu mluvil s lídrem klanu o budoucnosti a hrozbám, které jí ohrožují po tom, co jim totálně zprasil zahradu. Život je někdy vážně zvláštní.
[rec=rintaro]"Nesnažili jsme se zabít,"[/rec] řekl potichu pro sebe. Přece jen to byl pořád Kageyama Rintaro. Odmlouvač rozumbrada.
Nesmyslně útočit na někoho, kdo je tak silný, hm? Myslel tím Itaneho a jeho útok na tygra? Rin si moc dobře pamatoval, jak si v tu chvíli myslel, že je s mladým Uchihou konec. Křičel na něj, ať toho nechá, ale Itane šel i tak. Tehdy tomu moc nerozuměl, ale po dnešku měl pochopení trochu víc. Nevěděl, co přesně se stalo, ale cítil Itaneho hněv a touhu po pomstě. Bylo to nepříjemné, frustrující a bolelo to. Jenže jak by reagoval on, kdyby dostal svojí možnost postavit se klukům z Mlžné? Pravděpodobně úplně stejně zbrkle. Před misí, na kterou je poslal Akitoshi si Rin myslel, že je skutečně silný. Během krátké chvíle se hrozně moc zlepšil. Naučil se novou techniku a pracuje s chakrou na úrovni, které se ještě před nějakou dobou nemohl rovnat. Na chvíli si myslel, že by svoji vlastní pomstu zvládl vykonat. Byl ale arogantní a hloupý. Dopadl by stejně jako Itane. Byl rád, že mu Uchiha otevřel oči. Ano, jeho chování bylo zbrklé, ale zároveň to bylo k něčemu dobré. Rin věřil, že Itane si to uvědomuje ze všech nejvíc. Až tygra potká příště, neudělá stejnou chybu a taky bude mnohem silnější. Získal největší možnou motivaci tím, jakou propast tygr vytvořil mezi jejich schopnostmi. Akitoshi by za to měl být vděčný.
Když se zeptal na to, co se stalo při jejich střetu, Rin najednou nahodil super tupý výraz. Podíval se očima na Itaneho, potom někam do blba. Pak zase na mladého Uchihu a nakonec na jeho tátu. S odkašláním a ještě větším obličejem kompletního retarda ukázal na kráter na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sídlo klanu Uchiha - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Sídlo klanu Hyūga
» Sídlo klanu Inuzuka
» Sídlo klanu Uzumaki
» Uchiha Itane
» Uchiha Akitoshi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: