Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Třetí zkouška: Aréna

Goto down 
+5
Deadwind
Akimoto_Makoto
Randroth
Misman
Eshen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorZpráva
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 10:04 pm

Taiyō Kurama

Taiyō jako vždy nahodila milý úsměv a v klidu opustila arénu. Uvnitř sebe ale brečela. Cítila se hrozně. Cestou se v duchu chlácholila, že to všechno zvládne. Přeci jenom tohle vždy chtěla, pro tohle trénovala a bojovala. Pro tohle ze sebe vydala vše. Ne! Nikdy to nesmím vzdát. Nezáleží na hodnosti, vždy musím být hlavně svá! rozhodla se Taiyō nakonec. Podívala se při tom na růži ze zlatého drátu.

----------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 10:39 pm

Mizuko Taichi

Jak tak seděl na zdi arény a užíval si čerstvý vzdoušek, všiml si že se k němu Aiko připojila.
Než jí odpověděl chvíli pohupoval nohama ve větru.
Pak se s mírným zamračením rozpovídal.
"Já... ani nevím. Je to zvláštní. Choval se divně už od druhé zkoušky... vypadalo že tam chtěl zabít dva ninjy, které už jsme porazili... pak se prý choval... ledově chladně i k Rinovi... nevím..."
Pak se podíval na bránu vesnice a ukázal tam rukou.
"No a odešel... teď si říkám jestli by to nebylo jednodušší. Utéct od tohohle trapného honění se za vyššími hodnostmi, za uznáním a za novou super sílou. Sbalit se... a puf..." poslední slovo doplnil rozevřením ruky, kterou ukazoval před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 10:57 pm

Senju Aiko

"Co ho k takovému chování mohlo vést?" zeptala se Aiko. Ani Saru jí k tomu nic neřekl a ona byla prostě zvědavá.
"Hmm... to neslyším ráda. Pokud se totiž sbalíš a puf, tak jsem pro tebe připravovala tvůj nadcházející úkol pro nic za nic," řekla nakonec, když zmínil, že by to bylo jednodušší. Přeci jen, on měl trochu jiné cíle než to povýšení, ne?

Uchiha Itane


"Kde beru tu jistotu? No... nehoníte si tu teď oba ego o tom, co kdo koho vycvičil a podobně? A já ti dávám skvělou příležitost si zvýšit pozitivní skóre v něčem, co Kenshin-sensei nedokáže, trénink jednoho z jeho studentů," pronesl k Hikumovi přímo. Teď byl chuunin, nemohl se chovat jako malé naivní děcko a když se tu už ti dva tak klackovali, proč toho nevyužít ve vlastní prospěch, že? "Promiňte, sensei," hlesl pak k Hyuugovi, který mu sice dal základy a tak, ale v půlce oblastí mu prostě pomoci nemohl.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:08 pm

Mizuko Taichi

"Nevím co se mu stalo..." přiznal jen jednoduše.
To další, co ale řekla ho zaujmulo.
Přeci jen narozdíl od svých kamarádů neměl nic k čemu by směřoval a to, že pro něj Aiko měla nějaký úkol ho mohlo aspoň nějak zabavit.
"Úkol?" zopakoval po ni.
Stejně toho asi neměl teď moc na práci. Navíc kdo ví jak to bude s jejich týmem...
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:11 pm

Kagami Hikumo

"Jde tu o to, kolik lidí z našich týmů vyhrálo či bylo povýšeno..ty se počítáš ke Kenshinovi, stejně jako ten vyhynulej kluk a to Hyuuga děvče, které ti tu před chvílí dalo košem a šlo na oběd s někým jiným." vysvětlil mu a zároveň si rýpnul...fakt fajne strejda. "Ale je fakt, že mám teď v týmu na nějakou dobu volný místo, takže bych tě mohl přibrat na naší další misi. Jen pak budu muset sehnat ještě Taiyo s Hibikim, kteří už odešli...mendokusai..." zamyslel se nahlas. Pak se podíval za odcházejícím Kenshinem. "Kenshine?! Na nějakou dobu si beru Itaneho do týmu. Díky." zavolal za ním, jak odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:17 pm

Senju Aiko

Vypadalo to, že ho zaujala. Opět se na něj děsivě usmála, ale byla ráda, že to dokázalo upoutat jeho pozornost. "No, věc se má takto. Saru dostal sólový úkol, proto tu teď taky aktuálně není a nechal mě, abych rozhodla, co s tebou. Jelikož jsi získal základní znalosti, je na čase, aby si je začal rozšiřovat v praxi. Proto jsem ti domluvila jistou... práci. Hlas se v nemocnici u muže jménem Jurou. Řekne ti co a jak v dohledné budoucnosti. Pokud tedy chceš za něco stát," sdělila mu prostě přímo, co si na něj chystala.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:21 pm

Mizuko Taichi

Jestli chce za něco stát? Skoro se i urazil.
Aiko mu nic moc o tom, co to teda bude neřekla, ale i tak byl spokojený. Aspoň bude mít do čeho píchnout, zatímco tu sensei nebude. Ale co asi bude dělat chudák Rin.
"Ještě chvíli se tady zdržím a pak tam hned zajdu. Díky," řekl jí a usmál se na ni.
Bylo fajn mít někoho kromě rodiny, komu na vás záleželo.
Chvíli tedy opravdu ještě seděl na zdi a pak se po ní s hlubokým nádech začal spouštět dolů. Tak se nad tím pohledem na Konohu zasnil, že si ani nevšiml jestli Aiko odešla.

-> Nemocnice
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:28 pm

Senju Aiko

"Výborně. Až se vrátíš, budu se ti zase věnovat já. Tak se koukej snažit, abych měla s čím pracovat!" varovala ještě Taichiho a pak mu opět rozcuchala vlasy. "A neboj se, nejsou tak dobří jako já, takže tě nebudou moci považovat za nulu," mrkla na něj, ale pak se mile usmála. Nakonec skočila s otočkou zpět do arény, ale ještě mu v letu zamávala.
Dopadla přímo vedle Kenshina. "Á, super, ještě jsi tady," zabrebentila a přelétla pohledem přes dva milence... teda rivaly a nějakého Uchiha-kluka. Pak prostě chytila Kenshina za límec, nadzvedla si ho a poponesla si ho kousek stranou. Co se týkalo síly, neměla Aiko moc konkurenci.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:35 pm

Hyuuga Kenshin

"Jo.. moc mi ho nezkaz. Je to fajn student." pocuchal Itaneho ještě, než mu ho Hikumo zase ukradne. Kenshina by zajímalo, co si o něm takový Itane myslí. Snažil se ho naučit co nejvíc, být k němu fér když věděl, že mu nemůže moc pomoci.. ale jak to viděl on?
Každopádně, na to nebyl čas. Vrhala se už z dálky viditelně k němu Aiko, a klepal na něj Rikuto zezadu. "Rikuto, dej mi chvilinku. Vyřeším, co chce támhleta paní, a pak se ti budu věnovat. Jen chvilu, fakt, neboj." pronesl a ujistil Rikuta, a to už u něj Aiko byla. Nechal se potáhnout o kus dál, nemělo cenu odporovat.
"Taky tě rád vidím, díky, že ses mi postarala o Rikuta. Co potřebuješ?" zeptal se jí s úsměvem na něj typickým, když byl odtáhnut.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:43 pm

Senju Aiko

Aiko se na Kenshina zahleděla vážně... a zároveň měla hvězdičky v očích. Vypadala velmi nadšeně z toho, co mu chtěla říct. "Kenshine, včera jsem mluvila s Kanem a konečně mi povolil jistý... experiment. A tak jsem tě přišla požádat o zapůjčení Hinami. Co mi bylo řečeno, má jistý talent na ovládání chakry a Kano si myslí, že by jí to též mohlo prospět," vychrlila na něj. Byla přeci jen mladá a plná energie. Doufala, že mu tím vyrazí trochu dech. A samozřejmě ho pustila, aby si nepřišel jak hadrový panák.

Uchiha Itane

Itane si trochu povzdechl. Proč musel mít zrovna takového strejdu? Ale, nakonec to vypadalo, že ho aspoň vezme na nějakou misi, což by mohlo být taky hodně poučné, tak na to ani nenadával. "Co to bude za misi?" zeptal se zvědavě. Přeci jen, vyjmenoval i další novopečené chuuniny, tak to určitě nebude mise pro žádné Bčka. Vypadalo to na nějakou tu srandu! "A... kdo byla ta... žena?" zeptal se trochu nejistě Hikuma, když mu něco odtáhlo senseie.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:51 pm

Kagami Hikumo

A hele, Kenshin souhlasil. Hikumo by Itaneho s sebou vzal tak jako tak, ale s povolením to bylo snazší. "On už zkaženej je." houkl ještě za Kenshinem, ktereho si následně odtáhla Aiko. Poor Kensha. 
"Diplomatická, víc ti řeknu až se sejdeme všichni." odpověděl svému synovci. "To? To byla Aiko, nejlepší medička v Konoze, bývalá ANBU a něco jako reinkarnace páté. Co asi chce Kenshinovi." odpověděl mu a zároveň se zamyslel.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:53 pm

Hyuuga Kenshin

Už když viděl její nadšení, něco se mu na tom nezdálo. A když už spustila nadšeně o tom, o čem mluvila, Kenshin neskrýval nic a ukryl svůj obličej do schránky vlastní ruky. Facepalm. "Experiment...zapůjčení.." skuhral těžce do vlastní ruky dříve, než ji odendal.
"Aiko, jestli jí bude chybět vlas, postarám se o to, že budeš léčit Rikuta zbytek života, rozumíš?" vydechl nakonec. Co s tím mohl dělat, když jeho velký bratr souhlasil. A tak přišel už o dva studenty hned najednou. Alespoň měl teď spoustu času jen na Rikuta.
Jupí.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeFri Jun 10, 2016 11:57 pm

Senju Aiko

Aiko se potěšeně usmála a mrkla na něj. "Neboj se, víš přeci, že vracím lidi ve stejném, tedy, spíš lepším stavu než předtím," ubezpečila ho s úsměvem a rozloučila se s ním. Musela si zařídit pár věcí a pak vyrazit pro Hinami. Měly před sebou dlouhodobý plán, který musely splnit.

>>>
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:11 am

Hyuuga Kenshin

No.. a byla fuč i ona, a vezme si Hinami s sebou do fuč. Dobrá tedy, co se dalo dělat.. nic. Když to řekl Kano, kdo byl Kenshin, aby proti němu mohl jít. Zaklel, protáhl se, a dal se cestou zpátky za posledním mladým členem jeho týmu.
"Tak, ty, Rikuto. Doufám, že tě moc nemrzí to, že ještě nejsi chuunin. Bojovals výborně... Copak jsi chtěl?" zeptal se ho, ne nepříjemně, a zase tam byl úsměv. A protože měl Byakugan, tak ani to, že by měl oči ztrápené na něm nemohlo být vidět.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:24 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto neslyšel, co si ti dva povídali. Což bylo asi dobře. No nakonec došel Kenshin za Rikutem.
Post mě nemrzí, nic to neznamená..štve mě, že jsem prohrál. Těžko se mi teď vrací domů..
Odpověděl smutně. Senseivoi to muselo být divné, takový Rikuto normálně nebyl.
Víte..sensei..rád bych se vydal na cestu. Chci jít do Kiri. Zkusit zjistit něco o své rodině..možná najít pozůstatky mého klanu, dozvědět se něco víc o sobě a mých schopnostech. Kde jinde, než v Kiri bych tohle mohl získat. Navíc popravdě..chci na nějakou dobu vypadnout z vesnice. Itane je chunnin, Hinami taky..sám víte, že bych Itaneho na nejbližší misi zabil, jen by se o tom zmínil. Chci poznat svět a neustále se zlepšovat. Naučit se nové techniky, vymyslet si nové techniky..nechci dřepět tady ve vesnici a držet se nějaké osnovy. Nevíte..šlo by to nějak zařídit? Nebo..sám bych asi dlouho nepřežil, jakmile by někdo zjistil, jaký dar mám..chtěl bych nějakýho drsňáka, fakt super ninju, který by ze mě udělal jeho studenta a všechno mě naučil. Vrátil bych se do vesnice schopný projít další zkouškou a...a...nebyl bych pro rodinu zklamání. A Hinami...by teď šla na jídlo semnou a ne...s chunninama..
Pravil. Ke konci měl zatnuté pěsti. Opravdu ho něco uvnitř dost hlodalo a on to ještě zřejmě všechno nepřijal. Pln očekávání pohlédl na senseie, čekal a doufal.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:32 am

Hyuuga Kenshin

"Bereš si moc vážně věci, které tak nejsou, Rikuto..ale máš pravdu. Naučná dovolená by ti prospěla." odpověděl mu. Nebyl nad tím ani zamyšlený, protože už předtím měl naplánovaného, co Rikutovi nabídne, a on mu to hodil přímo pod obličej sám. To, že chtěl původně vzít i Itaneho a Hinami nechal být. Nepůjdou.
"Plánoval jsem to stejně, Rikuto. Já musím ukousnout kus mojí zvědavosti, a ty se snad naučíš dost o sobě samém." pronesl, nezastavujíc se nad ničím..
.. "Jestli jseš připraven, zítra vyrazíme." dodal k tomu s úsměvem. Silný epic shinobi se našel dost rychle.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:34 am

Uchiha Itane

Přikyvoval na to, co se dozvěděl o Aiko... nebezpečná! "Hmm, fajn a kdy se sejdeme?" zeptal se zvědavě. Docela ho to zajímalo. Už takhle byl připraven na dnešní boj, takže unavený nebyl, zraněný taky ne, mohl vyrazit klidně hned. Jen by si s sebou možná rád vzal nějaké další vybavení, když půjde asi o něco delšího.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:39 am

Kagami Hikumo

"Zítra v devět u hlavní brány. Zabal si na...no budeme pryč docela dlouho...takže se podle toho nějak zařiď." řekl mu. "Jdu sehnat zbytek. Takže bye-bye." dodal ještě a odešel.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:47 am

Uzumaki Rikuto

Vy to vůbec nechápete, já musí.....co?!

Vyjel Rikuto ještě předtím, než sensei dokončil větu. Takže neprotestuje a vlastně měl to samé i on v plánu. Rikuto byl rád, věděl, že je Kenshin silnej ninja a hodně ho určitě naučí! Rikuto se zasmál.
Jasný, tak zítra! A kde seženeme toho super cool silnýho ninju co půjde s námi sensei?
Pravil Rikuto s úšklebkem. Prostě si musel rýpnout!
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 12:52 am

Hyuuga Kenshin

Musel se zasmát, vlastně oběma dvěma. Rikuto byl prostě šupák, tak to s ním bylo. Byla ale pravda, že přirostl k srdci jednomu sentimentálnímu senseiovi. "Pamatuj si, že kdybych chtěl, znám 4 cesty jak tě disintegrovat dřív, než by si toho vůbec všimnul Hokage." pronesl jen tak pobaveně, ale rozcuchal mu vlasy.
"Tak.. padej. Zítra, ať jsi tam včas. Času totiž nikdy není dost, tak jím nesmíme jen tak plýtvat." popohnal ho s úsměvem. Yosh, to zase bude akce.. co se dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 1:26 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto tomu nerozuměl, ale zasmál se.
Jasný, budu tam..!
Zakřičel vysmátej a vyběhl z arény jak...no fakt rychle. Mířil si to domů, aby si zabalil, vyspinkal se, ráno si vyzvednul u dveří snídani a na nějakou dobu bez ejdiného slova zmizel. Takového syna chcete!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitimeSat Jun 11, 2016 1:31 am

Uchiha Itane

Většina jeho kolegů byla už pryč, ostatní ninjové taky a tribuny se též vyprázdnili. Itane se tedy podíval na Akitoshi a došel k němu. "Tak jdeme domů, ne?" pobídl ho a usmál se na něj. Konečně společně mohli pořádně probrat zkoušky!

__________________________________

A takto končí naše první chuuninská zkouška
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 14 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Aréna
Návrat nahoru 
Strana 14 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Třetí zkouška: Ošetřovna
» Chūninské zkoušky II. - 2. Zkouška
» Chūninské zkoušky II. - 1. Zkouška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: