Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Třetí zkouška: Aréna

Goto down 
+5
Deadwind
Akimoto_Makoto
Randroth
Misman
Eshen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 8:41 am

Kageyama Rin

Zatnul pěsti a s rozzářenýma očima se podíval na senseiku. "Whoa!" Kdyby se ho nezeptala na kočky, úplně by zapomněl, že je umí vyvolávat. Pak se zase vrátil k Taiyō.
"Nehledě na to, co se tam se mnou dole stane, ti budu fandit." Řekl. Popravdě se Hitoshiho docela bál. Vlastně ani ne tolik jeho, jako spíš toho, jak daleko bude ochotnej zajít. Protože Rin si svou novou techniku chtěl šetřit pro někoho jiného. Nechtěl svému kamarádovi ublížit a do teď vlastně vůbec nevěděl, jak by to vypadalo, kdyby rasenganem trefil živého člověka. Co kdyby ho tím zabil? Však to zničilo kus kamenné skály! Musel se těchto myšlenek zbavit. Aspoň pro teď.
Nakonec se schoval za neupřímný úsměv.

-----------------------------------------------------------------------

Rikutův ve svém souboji vypadal dost sebejistě. To sice nebylo nenormální, ale bylo to dobře. Dokonce se zdálo, že toho parchanta i zaskočil. Rin byl pořád trošičku v rozpacích z té jeho kostní techniky. Určitě to bylo užitečné, ale vypadalo to nejen škaredě, ale taky dost bolestivě.
Tohle byl už druhý genin z Konohy, který ukázal, že má na to, aby se chuninem opravdu stal. Tedy, minimálně v očích Rina. Nevěděl, co přesně potřebuje udělat pro to, aby tu hodnost skutečně získal. Ten souboj byl pořád víc a víc drsnější. Rin slyšel tlukot vlastního srdce. Hlavně když mlžňák Rikuta začal topit. Nicméně tomu šupákovi se z toho podařilo dostat. Rinovi se ulevilo. "Ty to jen tak nevzdáš, co?" řekl si tiše pro sebe. "To je dobře."
Pomalu se ale blížil konec boje. Bylo to vidět. Oba dva sotva stáli. Tohle byla Rikutova parketa. Rin to věděl moc dobře. Toho kluka bylo občas nemožné položit na zem tak, aby tam zůstal. Jenže. Když pak velkej pán s červenýma očima řekl, že vyhrál Mlžňák, Rin uhnul pohledem. Rikuto prohrál. Bojoval jak nejlépe dokázal. A byl to neuvěřitelný souboj. Opravdu.
Rikuto všem dokázal, že není žádný slaboch. Pokud ho po tomhle nebude respektovat tolik lidí, kolik si zaslouží, něco bude špatně.
Nakonec se Rin podíval zpět do arény. "Rikuto." zašeptal. "Bojoval jsi dobře."
Konec toho souboje znamenal další věc. Byl jeho čas. Rin se podíval na Taiyō a usmál se. "Drž mi palce." Pak se prostě otočil a šel pomalu dolů.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 9:56 am

Hitoshi

Sledoval celou dobu souboj a jediné co ho uchvacovalo bylo, že každý z kiri umí jeho techniky.Jako kdyby každý, kdo se tam narodil hned dostal do postýlky svitek pro naučení se nějakého jejich základu. Rikutovo kosti ho nějak moc nezajímaly, přeci jenom bylo to taijutsu a tomu Hitoshi neholdoval, ani mu nepřipadalo nějak skvostné. Přeci jenom kopat a mlátit se dokážou i lidé bez vyvinuté chakry. Když souboj končil odebíral se pomalu dolů, prošel několika chodbami a vynořil se v aréně. Na zádech nesl batoh, do kterého si dal pár věcí, které mu připadali důležité pro to, co se bude dít. Když došel na značku, naposledy se rozhlédl rozhlédl směrem na tribuny, přestože věděl, že na nich není nikdo, koho by tam rád viděl.

V botohu měl dvě ampule, ve kterých byla koncentrovaná směs velice zapáchajícího tekutého hnojiva. Šest kunaiů s výbušnými lístky a lopatka.

U boku měl dva kunaie a čtyři hvězdice.


Naposledy upravil Deadwind dne Mon May 30, 2016 10:20 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:16 am

Uchiha Itane

Itane pozoroval souboj dalšího ninji z Kiri a jejích Rikuta. Sice to nedával nějak extra najevo, ale fandil Rikutovi. Divný, co? No, problém byl, že ono se těžko fandilo, když člověk nic neviděl. Ta mlha začínala být maličko otravná. Jen ho zajímala jedna věc... co to měl sakra ten Uzumaki s kostma? I když se na něj podíval sharinganem, tak viděl jeho chakru rozšířenou do výčnělků, které si vytvářel. Tohle před nimi skrýval celou dobu? Wow, docela dobrý!
Souboj to byl napínavý, stejně jako ten finiš na konci. Tady to vypadalo, že se ani jeden protivník prostě nechtěl vzdát. Oba byli vytrvalí, ale nakonec to dopadlo jak to dopadlo. Itanemu bylo Rikuta vcelku líto. Přeci jen se snažil. Ale to mu nikdy, ale nikdy, nemohl říct! By se pak vytratila jejích týmová rivalita a byla by to nuda.

Uchiha Akitoshi


Počkal, až se obecenstvo zase trochu uklidní a jeho tým uklidí arénu. Pak vyhlásil třetí zápas: "Kageyama Rintaro a Kanagawa Hitoshi!" Vyzval bojovníky aby se připravili a hned, jak byli nastoupení, stejně jako už dvakrát předtím, mávl rukou a přikázal: "Začněte!" Sám pak opět odskočil na kraj arény.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:20 am

Kageyama Rin

Rin taky sešel dolů. Do arény ještě nevcházel. Chtěl počkat na to, až ho zavolají jeho jménem. Podíval se na svou pravou ruku, kterou měl obvázanou jako vždycky. Tentokrát si ale připravil něco extra. Spolu s otcem připravili několik míčů - menší, než byl fotbalový a nalepily na ně výbušné lístky. Přesně jich bylo pět. Mělo by to způsobit mnohem větší výbuch než normální lístek. Samozřejmě, že má v zásobě i nějaké fuma shurikeny a tak. Pravděpodobně jejich přivolání vezme o něco málo víc chakry než normálně, ale nemělo by to být nic vážného. Mimo to měl ve své tašce na zbraně a výbavu klasiku - kunaie, shurikeny, kouřové bomby, výbušné lístky, nějaké dráty.

Rin tedy všel do arény po tom, co byl zavolaný. Viděl, že Hitoshi už je připravený. Jen se na něj přátelsky usmál. Pak mohli začít. No. Nebylo na co čekat. Rin práskl s kouřovou bombou o zem a složil pečeť. "Kage bunshin no jutsu!" Zavolal a z kouře na každou stranu vyskočily dva klony. Rin sám uskočil dál dozadu a klekl si na jedno koleno. Klony běžely tak, aby Hitoshiho obklíčili ze stran, ale pořád si držely odstup. Jediné, co udělaly, bylo to, že po Hitoshim hodily kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:31 am

Hitoshi

Pokynul jsem, že jsem připravený, načež začal souboj. Rin okamžitě vyvolal stínové klony, což byla jeho přednostní tehcnika, o které jsem věděl. Několika kunaiům jsem se hbitě vyhnul, ale měl jsem plné ruce práce, protože je na mě hodili ze dvou stran. Když jsem uskakoval, už jsem měl připravenou pečeť. Suiton: Kirigakure no jutsu! Klony mohly vidět, jak jim mizím v husté mlze, která opět začala pohlcovat arénu. Diváci byli po předchozích soubojích jistě rádi. V mlze jsem se uměl pohybovat o dost líp než kdokoliv jiný v Konoze, poslouchal jsem okolní zvuky, abych byl kdykoliv připraven reagovat na klony nebo na Rina. Sám jsem však měl moment překvapení, protože Rin nevěděl o tom, že dokážu klonovat. Suiton: Mizu bunshin no jutsu! Zašeptal jsem a vytvořil jsem dva klony. Každý z nich hodil hvězdici do místa, kde předtím stály klony(popřípadě, jestli je slyšely, tak házely na to místo). Následně jsem se já a jeden můj klon utekly schovat do keřů na okraji arény, ostatně my jsme se v mlze dokázaly zorientovat. Ukrytí v křoví na okraji arény jsme ponechaly klon uprostřed mlhy, ten na sebe vzal moje dva výbušné lístky a chvíli čekal. Jestli se nic nedělo, nechal jsem úmyslně mlhu spadnout a klon začal dělat nesmyslné pečetě a cosi mumlat, vypadalo to, jako kdyby připravoval nějakou novou velkou techniku.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:37 am

Hyuuga Hinami

Sledovala dál ten souboj v mlze. Pořád tam něco bouchalo a sem tam něco maličko zahlédla. Pak se mlha stáhla a ona tak konečně viděla, co se tam děje. Z Rikuta tam čouhaly kosti měl opravdu ošklivě zraněná záda a jeho soupeř vypadal v pořádku. Jaké bylo Hinamino překvapení, když se Rikutův protivník změnil na loužičku vody a pak začal jejího teammata topit. Když si Rikuto do krku zabodl kost, musela si zakrýt oči. Tenhle souboj byl na ní až moc nechutný. Nakonec padl Rikuto. Hinami ho bylo líto, bojovat tak tvrdě a statečně a hlavně chtěl vyhrát a dokonce i slíbil, že vyhraje. Musel se cítit mizerně. Hinami na nic nečekala a když byl zápas ukončen vydala se na ošetřovnu.
---->Ošetřovna

Kagami Hikumo

Nad Rinovou reakcí se pousmál. Ten kluk totálně vypadal, že zapomněl, co umí. Asi to bylo tou nervozitou. Pak dál sledoval ten souboj. Když uviděl okostěného Rikuta, pozvedl jedno obočí. Překvapilo ho, že zrovna tohle Kenshin schovával.Vlastně ho překvapilo, že někdo tak hlučný jako Rikuto, to sám dokázal udržet v tajnosti. "Kaguya hm...zajímavé. Takže nejsou vyhynulý, ale jen ohrožený druh...zajímavé..." pronesl si tiše pro sebe. Když mlžňák začal Rikuta topit, Hikumo čekal, kdy Akitoshi zasáhne, ale nic se nestalo a Rikuto se z toho dokonce dostal dost zvláštní ale obdivuhodnou metodou. Ale fakt? Kdo by si sám dobrovolně bodl dutou kost do krku? A pak byl konec. Škoda, že mlžňák vyhrál...ale zase...bylo to 1:0 pro Hikumův tým a to ho na druhou stranu těšilo. No a pak šel na řadu Rin. Popřál mu hodně štěstí a pak se jen s ostatními díval. Když se objevila zase mlha, protočil nad tím očima a povzdychl si. Chudáci diváci.

Kageyama Ranmaru

Všechny zápasy poměrně tiše sledoval...no, sice tam s lidmi, co seděli vedle něj poměrně často třásl se slovy "Viděli jste to?! Whoa!!", ale tak nevadí. Když přišel na řadu jeho syn, postavil se. "Rintaro!!! Sejmi ho!!!" zakřičel na celý stadion a nad hlavou držel transparent s nápisem "JEĎ RINTARO, TY BEJKU!" a mával s ním ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:38 am

Kageyama Rin

Klony se nezastavily po tom, co hodily kunaie, ale i tak se klon Hitoshimu jeden podařilo zničit. Byl to mistrovský hod. Hitoshi sám ani nejspíš neviděl, jak badass to bylo. A přitom to byla tak běžná záležitost pro ninju.
Mlha. Samozřejmě. Rina zajímalo, jestli tu bude nějaký souboj, ve kterém mlha nebude. Ale proč ne. Jakmile spadla, Rin uviděl, jak Hitoshi skládá pečetě a něco tvoří. "Sakra!" Nejspíš to byla nějaká z jeho nových technik, protože nic takové předtím neukázal. Napřáhl se a hodil po něm kunai, který celou dobu držel v ruce. Musel ho zkusit zastavit.
Rinův klon se mezitím zastavil na druhé straně arény a čekal na to, jak dopadne jeho aktuální útok.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:47 am

Hitoshi klon

Věděl jsem, že se pokusí moji neexistující techniku zastavit, hozený kunai se mu hodil, takže vzal svůj vlastní kunai a hodil ho přímo proti jeho. Zároveň rychle složil pár pečetí a s obrovskou rychlostí vystřelil na rinův klon. Suiton: Mizurappa! Vystřelil jsem na klon svou nejrychlejší technikou proud vody. Nyní se muselo zdát, že já jsem originál, protože jsem vysílal techniky a odrážel útoky. Vrátil jsem se k nesmyslnému tvoření pečetí a zaříkávání.

Hitoshi

Seděl jsem v křoví spolu s klonem a stále čekal. Koukal jsem na rinovi pohyby a na to, jak si bude počínat. Chtěl jsem okoukat co jsem mohl. Druhý klon v podstatě dělal to samé.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:03 am

Kageyama Rin

"Proč by používal mlhu, když by pak zůstal na stejném místě? Potřeboval to snad pro přípravu té techniky?" zašeptal si Rin pro sebe. Tohle nedávalo smysl. Rin neměl IQ 200 jako Shikamaru, aby dokázal rychle analyzovat a vytvářet super taktiky. Ale nebyl to idiot. Něco tu nesedělo. Musel zjistit co. Rinův klon byl naštěstí celkem daleko od Hitoshiho, takže se mu podařilo uskočit před vodní technikou. Bylo to ale tak tak. Když dopadl na zem, okamžitě se rozběhl do strany. To samé udělal i Rin. Hitoshi měl v repertoáru určitě víc podobných technik. Kdyby se tímto nechal trefit, nejspíš by to byl konec. Takže se nechat trefit nehodlal. V rychlosti si začal odmotávat obvaz z pravé ruky. Klon se mezitím kousl do palce, složil pečeť a se saltem vpřed dopadl rukama na zem, kde se utvořila vyvolávací pečeť. "Kuchiyose no jutsu!" Pak se rukama odrazil a běžel dál. "Koneko!" zavolal na kočku a doufal, že mu skočí na rameno nebo tak něco.

(pozn. na wiki je psáno, že stínový klony můžou i krvácet, takže nepředpokládám, že by ho zničilo to, že se kousne do prstu :-D)
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:09 am

Koneko

Stínový klon měl více chakry než vodní, takže se kočka skutečně objevila. Svoje tanto měla pěkně v držce jako obvykle. Pak vyskočila Rinovi na rameno, když tak naléhal. "Co chceš?" zeptala se relativně drze, zatímco si prohlížela, kam jí to vlastně přivolal. "Hele, tady se mi to nelíbí a stále mi dlužíš smetanu," prohlásila nakonec svůj názor.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:16 am

Hitoshiho klon

Věděl, že už má chakru pouze na jedno jutsu a tak udělal to, co by udělal originál. Opět přerušil nesmyslné vytváření pečetí a udělal pouze jednu pečeť. Suiton: Kirigakure no jutsu! Opět se začala tvořit hustá mlha, byl to takový univerzální obranný mechanismus, když se proti Hitoshimu něco chystalo, tak celou taktiku chtěl většinou anulovat nulovou viditelností. Nejenom viditelnost, klon vytáhl jednu z ampulí s hnojivem a směle ji bouchl o zem, takže se nyní po bojišti ještě rozpínal ohromný smrad.

Hitoshi

Viděl jsem Koneko, kvůli které jsem celý včerejší den sháněl ty ampule. Nechtěl jsem se dostat opět do fáze, kdy by se pokoušela čmuchat po bojišti. Když klon vytvořil mlhu a rozbil ampuli, byl můj čas. Vzal jsem hvězdici a využil toho, že rinův klon nejspíš bude koukat směrem do mlhy - hodil jsem ji velmi rychle tak, aby nebylo možné určit směr odkud byla hozená. Bylo dost možné, že divákům nahoře už došlo, že se v keři něco děje.

//Klon v mlze už nemůže používat techniky, má dost chakry pouze na to, aby udržel formu
Návrat nahoru Goto down
Randroth

Randroth


Počet příspěvků : 170
Věk : 31

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:22 am

Sonozaki Yumiko

Sledovala súboj medzi Rikutom a Hozukim... o Hozuki klane si zistila aspoň nejaké základné informácie, takže tušila čo asi bude vedieť. Ale vtedy tam už zase začala liezť hmla a Yumiko po hlave stiekla kvapka.
Chvíľu sa nič nedialo okrem výbuchov a iných zvukov... a okrem toho že z hmly vyleteli nejaké divné čepele... Yumiko netušila čo to je, ale všimla si že to neboli kunaie. Potom uvidela Rikuta ako vyskočil z tej hmly... hm, buď mal super klokanie kekkei genkai, alebo ovládal chakru lepšie než sa zdalo. Lenže čo prekvapilo Yumiko, bolo že... z celého jeho tela trčali kosti?! Yumiko vyvalila oči a už jej došlo, čo to predtým vyšlo z tej hmly. Uzumaki majú kostenú techniku...? Nie... majú nejaké sealing techniky a podobné kraviny... No a klony a tie... divné modré gule ako siedmy Hokage, ale to nie je kekkei genkai. Čo to sakra je? Ale jej odpoveď došla od senseia čo stál za ňou. Kaguya...? To meno už počula, ale netušila čo vedia, ani si dobre nepamätala kde ho počula. Ale bola si celkom istá že to nie je nejaký známy klan, keďže známe klany si pamätala.
No, súboj pokračoval v hmle... až Hozuki hmlu zrušil... lepšie povedané nasal. Hmm... zvláštne. Takže potrebuje absorbovať vodu aby si udržal svoju konzistenciu tela, hm? Takže sa dá poraziť keď je naňho použité dostatočné množstvo sily, ktoré mu naruší konzistenciu tela. Hmm... to si musim zapamätať, ak by som proti nemu náhodou išla. A tiež by som to asi mala povedať Hibikimu, ktorý tu neni. pomyslela si. Každopádne hmla bola preč, takže mohla konečne sledovať koniec súboja. A bol to poriadne napínavý koniec. Rikuto vyzeral ako niekto, kto je schopný za výhru obetovať vlastné telo... v kombinacii s tými jeho kosťami a celkovým taijutsu zameraním (i keď to bol skôr tip Yumiko) vyzeral ako nebezpečný protivník, či už pre nepriateľa alebo pre samého seba. Na druhej strane Hozuki ovládal svoj kekkei genkai dobre a tiež vyzeral že vie taijutsu na vysokej úrovni... Rikuto bol dosť v nevýhode, ísť zrovna proti Hozukimu ktorý mal proti taijutsu taký counter. Ale vyzeralo to že má šancu... Bohužiaľ, rozhodcovia vyhlásili za víťaza Hozukiho. Ale Rikuto bojoval prekvapivo fakt dobre... Získal od Yumiko rešpekt, aj keď jeho osobnosť stále vyzerala ako niekto, kto by jej neskutočným spôsobom liezol na nervy.
...
A tak bol čas na ďalší súboj... pán fialovovlások proti pánovi cigá... ehm... z oblačnej. Yumiko pozrela na tabuľu aby si zapamätala ich mená... Rintaro a Hitoshi. Ritara už predtým stretla a pred chvíľou zdravila, ale nevedela o ňom nič moc (okrem toho že vyvolával mačky apparetly). Hitoshi bol ten človek, čo ovládal Kirigakure no jutsu... jo jo, keď to použijete v prvej skúške pred všetkými, tak sa tá informácia proste roznesie... ale mimo toho o ňom tiež nevedela nič.
Rintaro použil Kage Bunshin, čo Yumiko prekvapilo... ovládanie tak vysokorankovej techniky nebolo niečo čo čakala od ukričaného Kageyamu s maskarou. A Hitoshi nečakane použil Kirigakure, pričom Yumiko kvapla z hlavy zase kvapka. Tentokrát sa to našťastie rýchlo zrušilo a boj pokračoval... Yumiko si ale všimla niečo nevyčajné... malé stopy chakry v keri na kraji arény? Zapozerala sa tam, ale nevidela to veľmi jasne... Bolo to tam predtým? V kombinacii s tým že tá hmla sa tak rýchlo objavila a zmizla... Ako keby chcel niečo zakryť. Hm... No keďže predtým videla tie Rintarove klony, tak ju napadlo že jej súper robí to isté a dávalo to asi najviac zmysel. Ale nemohla si byť istá... No, ale potom čo z toho keru vyletela hviezdica, si už istá bola. Zdá sa že Yumiko nebola jediná, kto sa bude snažiť byť sneaky... Na tohoto týpka bude treba si dať pozor. Yumiko ale netušila čo sa deje na hlavnom bojisku, keďže sa tam zase raz objavila hmla. Ale zdalo sa jej že začala cítiť niečo divné... že by si sensei prdol?
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:26 am

Kageyama Rin

Klon neměl moc času na to, aby Koneko vysvětlil všechno. "Potřebuju, abys bojovala s Hitoshim. Ale ne s tím, co je uprostřed arény!" řekl jen. Pravda byla taková, že pořád netušil, jak to Hitoshi udělal, ale byl si téměř jistý tím, že ten uprostřed není skutečný. Pak přiletěla hvězdice a klon zničila. Koneko nejspíš dopadla v pohodě na všechny čtyři. Pořád byla mlha, takže neviděla a ten smrad jí nejspíš nedovoloval moc se pohybovat podle čichu. To nejdůležitější jí ale řekl, takže mohla nejspíš hodně netrpělivě čekat.
Rin na druhé straně se radši nezastavil, ale zpomalil. V mlze toho moc neviděl, tak se nechtěl rozsekat někde o zeď. "Kage bunshin no jutsu." zašeptal a vytvořil další klon, který se okamžitě objevil vedle něj. O tomhle ale Hitoshi nevěděl. Klon složil pečeť. "Henge!" proměnil se na stínový shuriken, který Rin hned chytil. Nebyl si úplně jistý svojí pozici, ale podle hlasů z tribuny zhruba dokázal určit kde je a kde je střed, kde byl Hitoshi. Napřáhl se a fuma shuriken po něm hodil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:39 am

Koneko

Koneko poslouchala příkazy. Měla bojovat s Hitoshim... který byl uprostřed arény, ale Rin jí zakázal bojovat s ním. Chvilku vypadala nechápavě. Co to po ní vlastně chtěl? Pak jí došlo, že by mohlo jít o klon. Seskočila tedy na zem a začala čuchat. Jenže, pak přišel ten smrad. Hroznej puch! "Baka! Zapomněl sis vyměnit spoďáry!" zakřičela na Rina a jednou tlapkou si chytla čenich. Pak začala poskakovat po aréně. Mířila sice na úplně opačnou stranu než byl aktuálně Hitoshi, ale napadlo jí začít prohledávat keře. Kdyby to tu aspoň tolik nesmrdělo... a furt se neobjevovala nějaká mlha.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:17 pm

Hitoshiho klon

Se snažil soustředit v mlže na zvuky, podle kterých by určil, kde se nachází nějaký Rin nebo jeho klon. Jediné co slyšel, bylo jak něco letí vzduchem, instinktivně si lehl na zem, aby nedostal zásah, ale fuuma shuriken byl rychlý a celkem velký, takže ho zasáhl. Byl to mistrovský hod, nicméně výbušné lístky na Hitoshiho klonu se nárazem aktivovaly a nastala celkem velká exploze ve středu arény. S tím, že byl zničeho hitoshiho klon se deaktivovala i mlha. Začínalo být vidět celé bojiště a Rin mohl jasně vidět.

Hitoshi

Podle zvuku i mizící mlhy poznával, že klon uprostřed arény byl zničený. Dal ruku na rameno druhému klonu, což byl signál, že má běžet. Chtěl nyní na Rina zaútočit přímo dokud stále pochyboval o tom, jak je to ve skutečnosti. Hitoshi mezitím vytvořil další dva klony, začínal se připravovat na kombo.

Hitoshiho klon číslo 2

Běžel přímo na Rina, ten mohl vědět z jakého křoví vyskočil a že tam byl ve skutečnosti celou dobu schovaný. Klon nejdříve hodil kunai s výbušným lístkem a následně složil pečetě a rovnou pálil. Suiton: Mizurappa!
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:24 pm

Kageyama Rin

Ozvala se hlasitá exploze a mlha zmizela. Po tom, co Hitoshi vyběhl z křoví, Rinovi došlo, že ten uprostřed opravdu nebyl skutečný. Hitoshi se naučil kage bunshin? To bylo rozhodně zajímavé, ale nebyl čas nad tím přemýšlet. Rin kunai viděl. Nebyl čas bránit se obojímu, takže se odrazil a uskočil do strany před kunaiem.
Protože už měl odmotaný obvaz, složil prostě pečeť a ve vzduchu před ním se objevily dva míče obalené výbušnými lístky - ty aktivoval (nejspíš nějakou kai pečetí? :-D) a hodil míče proti vodní vlně. Nevěděl, jestli to Hitoshi nedokáže nějak řídit, aby to poslal proti němu, tak se jí tímto pokusil nějak zničit. Pokud to vybouchlo, nejspíš ho výbuch odhodil někam stranou.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:32 pm

Mizuko Taichi

Ani následující boj nijak nekomentoval a říkat něco o tom, jak se mlátí jeho týmoví kolegové nechtěl už vůbec.
Jediné co zatím předvedli nového byli Hitoshiho klony... všechno ostatní Tai zatím znal.
Ty zvláštní myšlenky, jestli na to fakt má, ho nějak né a né opustit.
Byl jeden z těch lidí, na které nervy a tak dolehnou až na poslední chvíli.
No, soustředil se raději na na boj Rina s Hitoshim, aby nemusel přemýšlet o tom svém, nezastavitelně se přibližujícím...
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:39 pm

Hitoshiho klon

Pouze proud vody přesměroval na balóny, které se chvíli rotovaly ve vzduchu a následně explodovaly. Přerušil jsem mizurappu a musel si na chvíli dát před oči ruku, protože mě oslnila exploze a taky tu bylo dost prachu. Jestli Rin chtěl něco udělat, tak měl nyní na malou chvíli šanci. Klon stál na místě připravený a koukal na Rina.

Hitoshi
Přemýšlel o tom, jaké jsou Rinovi limity na klony, i když si byl celkem jistý, že to nemůže odhadnout, protože tréninkem jejich počet mohl zvětšit. Sám dokázal vytvořit deset klonů a ještě použít svojí B tehcniku a jednu C. Nicméně věděl, že chce více B technik a mít připravené další možnosti, takže už další klony už v plánu neměl dokud nebude přinucen. Všichni v křoví byli připraveni vyběhnout na bojiště, ale Hitoshi čekal na správný čas.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:45 pm

Koneko

Koneko pátrala, alespoň do doby, kdy se z jednoho keře, na druhé straně arény, vynořil Hitoshi. "Už ho mám!" oznámila a ukázala tlapkou. Jo, docela očividné, ale poslouchala, vyjímečně, příkazy svého šéfa. A rozeběhla se směrem k němu.
Míček! blesklo jí hlavou, když uviděla ty balónky, co si tam přivolal Rin. Samozřejmě, že normálně by šla po nich, ale teď byla asi ráda, že ne, protože jakmile explodovali, trochu se lekla.
A pak, skočila Hitoshimu klonu přímo na hlavu a začala ho škrábat drápama na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:51 pm

Hitoshiho klon

Přistála mu na hlavě kočka, to moc neocenil. Snažil se jí sundat, ale držela se tam doslova zuby nehty. Na zničení klonu to nestačilo, ale zároveň si klon zatím nedokázal poradit s Koneko. V ruce se mu objevil kunai, kterým švihal okolo svojí hlavy sem tam. Vypadalo to, že je zaneprázdněný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 1:57 pm

Kageyama Rin

Koneko to dokázala. Kočka jedna chlupatá. Pokud to byl skutečný Hitoshi, jejich boj bude zastaven. Pokud ne, nejspíš se rozpufne ve vzduchu. Rin vzal shuriken a hodil ho obloukem na Hitoshiho, co měl na hlavě Koneko. Hodil shuriken tak, aby se zatočil ve vzduchu a dal se těžko předpovídat. Nemělo by být těžké trefit nepohyblivý cíl, který se ani nesoustředí na příchozí útok. Zároveň si pořád dával pozor, jestli z toho křoví nevyskočí něco dalšího. Pro ten případ už si přichystal levou ruku nad pečetí, aby mohl vyvolat další zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 2:05 pm

Hitoshi

Přišlo mu jasné, že Rin na klon, který je nehybný hodí nějakou zbraň. Ale neuvědomoval si, že ve skutečnosti měl Hitoshi záměr na tom, aby Koneko bojovala na odkrytém bojišti. Ve stejnou chvíli, kdy startovala hvězdice po klonu startovaly z křoví také dva kunaie s výbušnými lístky. Letěly přesně pod klon tak, aby vybouchla a vzal sebou i summona, s kterým se pral.

Nakonec, ať výsledek byl jakýkoliv, z křoví vyšla trojice Hitoshi&Hitoshi&Hitoshi. Všichni se mračili a pomalý krokem mířili směrem blíže do arény. Zastavili se nějakých +- deset metrů od Rina. Každý třímal v ruce kunai, občas se boční hitoshiové podívali po okolí. Z jejich společných misí věděli, že Rin se často mění pomocí henge do různých věcí a vlastně by je ani nepřekvapilo, kdyby tu byly schované další stínové klony, tak jak to měl udělané Hitoshi.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 2:15 pm

Kageyama Rin

No, jakmile ti tři vyšli z křoví, Rinovi se v ruce v obláčku kouře objevil stínový shuriken - tentokrát ten pravý. Žádný klon. A hodil ho proti nim. Doufal v to, že se Koneko dostala pryč. Nebyla hloupá. A byla to kočka. Kočky měly obrovský pud sebezáchovy. Nemusel se o ní bát. Jakmile shuriken hodil, otočil se na patě a začal utíkat pryč od Hitoshiho. Nechtěl se nechat chytit do nějaké jeho neznámé techniky. Vypadal zatraceně sebevědomě, což Rina trochu rozhodilo. Cestou složil pečeť a vyvolal další dva klony. Vyrovnal tím počty. Cítil ale, že na tom už není úplně dobře s chakrou. Tak nějak doufal, že i Hitoshi už toho taky moc nemá. Po pár desítkách metrů se zastavili. "Tak co, Hitoshi. Jak šel trénink?" Klony taky zastavily, ale s odstupem od Rina. "Vidím, že ses naučil novou techniku. Fů, jsem ani nevěděl, že se dají dělat klony z vody."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 2:18 pm

Koneko

Koneko plnila úkol. Držela Hitoshiho! To, že byl někde další Hitoshi&Hitoshi&Hitoshi šlo nějak mimo ní. A to byl asi ten problém. Protože si útoku všimla v poslední chvíli a jen díky kočičím reakcím dokázala uskočit. Samozřejmě jí zachytila rázová vlna z výbuchu, takže přilítla k Rinovi a byla značně očmoudlá. Viděla možná tak hvězničky. "Smetanuuuu..." zakňučela a v obláčku kouře zmizela zpět do země koček.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitimeMon May 30, 2016 2:26 pm

Hitoshi

Když na naše trio letěl fuuma shuriken, napadlo nás všechny, že to může být klon, který je přeměněný za pomoci henge. A tak jsme se všichni přikrčili k zemi, aby nás nadletěl a následně za ním poslali dvojici hvězdic. Jestli to byl klon, tak to dostal, jestli ne, tak to jenom cinklo.

Trojice se dívala za Rinem, který uskočil ještě dál, asi čekal, že to na něj hned rozbalíme. Což jsme stejně měli v plánu, ale fuuma shuriken nás všechny tři celkem vylekal. Budeš mě muset zabít, jestli chceš vyhrát. Vykřikli všichni tři hitoshiové naráz. Sami stáli připravení vyběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Aréna
Návrat nahoru 
Strana 5 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Třetí zkouška: Ošetřovna
» Chūninské zkoušky II. - 2. Zkouška
» Chūninské zkoušky II. - 1. Zkouška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: