Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy kolem Konohy

Goto down 
+7
Akimoto_Makoto
PP
Misman
Red
Raiden
Deadwind
Eshen
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
AutorZpráva
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 02, 2016 11:23 am

Hatake Hibiki

"No, to já vím taky! Ale jsem špatnej v učení se nových technik.. jsem špatnej v učení se všeho." hlesl poměrně naštvaně, a držel ruku v pěsti.
"No, vlastně je teprve před tréninkem.. chtěl jsem taky trochu něco potrénovat sám.. nestíhám na ostatní.." pronesl pořád ještě dost naštvaně, a posadil se. Vypadal docela ztraceně. "A v týmu mám dvě talentované slečny..Taiyo, ta je dobrá v genjutsu, a Yumiko, ta je dobrá ve všem ostatním.." pronesl, pořád trochu depresivně. Bylo vidět, že ho to trápí.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 02, 2016 11:26 am

Hitoshi

Docela koukal, co se v Rinovi bere za moudra, jako kdyby to snad nebyl ani on. S něčím souhlasil, s něčím zase ne. Pravda byla taková, že je sensei opravdu moc nenaučil. I jejich komba si museli vymyslet sami a to i přestože skoro nic neuměli. Jediné co se jim dostávalo bylo neustálé kárání, které jim akorát tak lezlo na nervy. Chvíli ještě koulel očima, pak se rozhodl počkat co na to odpoví sensei.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 02, 2016 1:12 pm

Mizuko Taichi

Rinova řeč na Taie poměrně zapůsobila. Opravdu by nikdy nevěřil, že něco podobného vypadne zrovna z něj. Když už nic jiného, tak to bylo pravdivé. Skutečně byli tři nicky bez správného jména, bez zkušeností a bez fůry dalších věcí...
Dovázal si ruku a pomalu se postavil na nohy. Pak jen přišel blíž ke svým týmovým kolegům a znova čekal, co jim na to sensei řekne. Před chvílí sám Tai zmínil, že by s ním měl rád dobrý vztah, ale záleželo to dost i na Saruovi...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 02, 2016 5:57 pm

Sarutobi Saru

Většině učitelům by nejspíše spadla brada po tom přednesu, co měl Rin, ale Saru si pouze povzdechl. "To máš z učebnice psychologie?" rejpnul si trochu, ale budiž, bral to, že to tak myslí. Jenže, říct to bylo snadné, ale dokázat to, to už bylo něco jiného. A ať to bylo jakkoliv, tak Saruho tým už nebyl, ale o tom jim ještě nikdy nevykládal.
"Jak jsem říkal, zesílit není jen tak. Bude to spousta dřiny a budete muset poslouchat, jasné?" přejel je přísně pohledem a dal si chvilku pauzu. "Hitoshi, ty, pokud chceš využívat dál vodní techniky, musíš umět lépe pracovat s vodou, kterou máš kolem sebe. Zároveň si musíš rozšířit repertoár. Kirigakure no Jutsu je fajn technika, ale v přímém boji ti bez něčeho dalšího není moc platná. Stačí jeden senzibil v týmu a jsi nahranej. Taichi, ty to umíš se zbraněmi na blízko, ale nikdy mi nepřišlo, že jsi hlavní konfrontační typ. Rine, ty máš hubu plnou keců, ale přiznej si, nedokážeš ovládnout ani vlastní podstatu chakry," řekl jim, jací jsou vlastně břídilové.
"Ale...." přerušil ještě, než mu začali nadávat. "Váš sensei jsem já a asi by mi to pokazilo pověst, kdybych nevyužil vaše špatnosti a nepřetvořil je v něco dobrého. Ale nejdřív vy, jaké jsou vaše představy? Co považujete za vaší nejsilnější stránku? Individuální," tentokrát je vyjimečně netestoval týmově.

Hibiki -> "No, tak jestli budeš takto pokračovat, tak špatný opravdu budeš," povzdechl si Saru. Najednou mu přišel ztracenější jak jeho tým a to bylo co říct. "Hmmm... chápu, takže ty budeš ta kotva, co je drží při zemi, co?" mrkl na něj a rozesmál se. "Každopádně, pokud chceš, aby tvoje rodina byla opět známá, musíš se změnit, tady," pronesl a klepl ho ukazovákem do místa, kde bylo srdce.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 02, 2016 8:51 pm

Hatake Hibiki

"Hmm." odpověděl trochu otráveně, když tam tak seděl. Byla pravda, že tohle nemohl být Hibiki, kterého si Saru úplně pamatoval.. tenhle byl nějaký.. těžší.
Každopádně, Saru k němu potom přišel, a klepl mu na srdce. Hibiki to pochopil. Měl by se asi nad sebou zamyslet.. ale určitě trénovat, jak jen dál to půjde. prostě ty dvě zatracené ženské dožene, i kdyby měl trénovat do konce světa.
"Jo, měl bych víc posilovat." řekl, a ukázal si tam, kde měl srdce. Byl to fór pronešen s úsměvem. Tohle už byl podobnější Hibiki, jako ten, co běhal kolem lidí ze Sarutobi před pár lety.
Hibiki se otočil. Čas na jejich trénink už skoro byl, zdržel se tu déle než čekal.. ale na Sarua bude mít vždycky alespoň "ještě trochu" času.
"Díky." řekl, sice otočen, ale koukajíc přes rameno pořád na známého v ANBU obleku.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 1:35 pm

Kageyama Rin

"Ovládnout podstatu chakry? Jak to myslíte?" Zkřivil držku a zeptal se maličko podrážděně. Pořád ještě nerozuměl hodně věcem. Sensei od genina nemohl očekávat, že bude vědět všechno. Ne? Pak se zeptal na nějakou individuální sílu nebo co. Rin si povzdechl. "Nechci se nijak vytahovat," řekl a složil ruce na hrudi. "Ale jsem docela dobrý vůdce. Docela hodně dobrý." Ukázal na Taie a Hitoshiho. "Oni to můžou potvrdit. A taky jsem dost dobrý v taijutsu. A mám obrovskou zásobu chakry." Jak jinak by se dokázal naučit stínové klony? Hah! In your face od Kageyama klanu! Rin se hrdě usmál a přikývl hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 4:13 pm

Hitoshi

Ironicky koulel očima, vlastně to byla jediná grimasa, kterou dělal pravidelně. Pravda byla, že chtěl pokračovat v učení Suitonu, obzvláště potom co viděl od ninjů z Mlžné vesnice. Některé techniky mu připadaly obzvláště silné. To co měl na Suitonu rád byla jeho variabilita, dal se používat jak k útoku, tak k obraně. Já bych v tom chtěl pokračovat. Utrousil jsem nakonec, přestože se mi moc mluvit nechtělo. Problém s tím jak vyvolat vodu na místě, kde žádná není mi připadal neřešitelný.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 6:52 pm

Mizuko Taichi

"Troufnu si říct, že v boji na blízko bych dokázal většinu našich vrstevníků porazit,"
při této větě se mu v hlavě vybavila celá třídá na akademii.
"A i když ji moc nepoužívám, umím slušně ovládat svoji chakru..." dodal ještě.
Pak se chvíli zamyslel nad představami o budoucím tréninku. No, u Taie to bylo v celku jednoduché.
"Jsem schopný se s někým vypořádat, když se k němu dostanu... Ale v boji na větší vzdálenou a v boji s více protivníky bych měl velké problémy..."
Což ostatné Saru viděl taky. To nejlepší, co proti němu zvládl vytáhnout z klobouku, byl kunai...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 8:27 pm

Sarutobi Saru

Ah... problémeček. Saru tedy zvedl ruku a nad každým z pěti prstů se mu objevil jiný element. Malý plamínek, vodní tornádo, vzdušné tornádo, blesk a kus šutru. Vše samozřejmě v miniaturním provedení. "Tohle," vysvětlil krátce, obsáhlejší přednášku na tohle téma dá jindy. Pak se podíval na Hitoshiho. "Tvůj základní problém je nedostatek chakry, aby si vytvořil dostatečné množství vody. Manipulace z okolní vodou je vždy snazší, ale vždy není k dispozici," Saru pak odskočil na nedalekou skalku, tak, aby na něj bylo hezky vidět a složil několik pečetí. "Suiton: Takitsubo no Jutsu!" pronesl a vytvořil po skalce vodopád. "Chci tě naučit, jak manipulovat s okolní vodou," byla pravda, že jemu momentálně mohl pomoci asi nejvíce, v pochopení vlastních schopností. Pak se podíval na Taichiho. "Tak to trochu vylepšíme. Co víš o lékařském ninjutsu?" zeptal se přímo. "A ty... jak jsi na tom se zoologickou?" otočil se zpět k Rinovi.

Hideki -> "To měl, takhle tě přepere i holka," pronesl v žertu a pak si trochu povzdechl. "Každopádně, čas pokročil, klon už moc dlouho nevydrží, rád jsem tě zase viděl a neboj, brzy se zase uvidíme, nejdéle na chuuninských zkouškách," rozloučil se s ním a pak v obláčku kouře vybuchl.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Admin
Eshen


Počet příspěvků : 1068

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 9:45 pm

Hatake Hibiki

"Taky jsem tě rád viděl." odpověděl mu s úsměvem. O chuuninských zkouškách nic nevěděl.. teda, nevěděl, že by se jich měl účastnit, ale naopak věděl, že budou, a chtěl se tam jít nakonec podívat anyway, tak to bral tak, že se setkají v hledišti. Navíc Hibiki věděl, že Saru taky spravuje nějaký tým.. tak, třeba jim bude moct fandit!
Každopádně, ještě naposledy zamával a dal se směrem na jejich cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
https://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 10:21 pm

Kageyama Rin

"Se zoologickou?" zeptal se Rin nechápavě. Chvíli přemýšlel, pak se uchechtl a ukázal na Taie, pak na Hitoshiho. "No, včetně těch vašich, jen tyhle dvě opice," řekl a pokrčil rameny. "Jak to myslíte?" zachechtal se. "He?"
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 10:24 pm

Hitoshi

Zem se zatřásla a následně se objevila mistrova vodní technika. Vznikl obrovský vodopád, po kterém stékala voda. Mistr nejspíš chtěl, aby manipuloval s touhle vodou, což mu připadalo jako logický základ. A co mám teda přesně dělat? Otázal jsem se mistra s údivem. Rina jsem ignoroval, jako vždycky. Chtěl jsem to teď pořádně rozjet.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 03, 2016 11:08 pm

Mizuko Taichi

Mírně se usmál, když sensei vytvořil na skalce vodopádeček.
Jestli to zvládne udělat ve větším měřítku, může to být super...
"E... no..." začal a přitom se stále hleděl na malý vodopád "tuším jen to, co napovídá název... a taky jsem myslím někde četl, že jsou hodně náročné na kontrolu..."
Opravdu vědél jen tenhle základ. Do teď se o ninjutsu moc nezajímal...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 04, 2016 2:19 pm

Sarutobi Saru

Sensei opět použil Kage Bunshin a rozdělil se na tři. Originál zůstal u vodopádu a další dva skočili k Rinovi a Taichimu. "Hitoshi tu zůstane semnou, vy dva jdete s klony," přikázal jim a klony je odvedly trochu stranou, aby se to tady navzájem všechno nepovraždilo.

Hitoshi -> "Pojď ke mně," přikázal sensei a skočil na malé jezírko, co teď vytvářel vodopád. "Mám tu pár technik, které by se vašemu týmu mohli hodit a navíc ti i pomůžou se zdokonalit. Začneme s tím, když už nějaký vodní zdroj máš. Je mnohem snazší ho převzít a využívat. A použiješ ho k tomuto," začal s vysvětlováním sensei a pak poskládal několik pečetí: "Suirō no Jutsu!" v tu chvíli se kolem Hitoshiho zformovala vodní kopule, co ho uzavřela. Naštěstí ho tam sensei moc dlouho nedržel. "Pochopils princip uvěznění? Nevýhoda této techniky je, že s ní musíš být spojený, aby si jí udržel," sdělil mu a vytvořil ještě jednoho klona. "Zkus ho zavřít," přikázal sensei.

Rin -> Klon senseie tě dovedl na menší palouk. "Chlubil jsi se, že máš velkou zásobu chakry, tak si otestujeme, jak velkou jí máš," pronesl Saru-klon vážným tónem a vytáhl z pouzdra na opasku jeden malý svitek. Rozložil ho a zmáčkl jednu pečeť. V obláčku dýmu se objevil jiný, mnohem větší svitek. "Stejně jako já svolávám opičí pomocníky, dávám možnost tobě svolávat kočky. Nikdo je dlouho nepoužíval, tak budou rády, že zase dostanou šanci zářit. Napiš sem svoje jméno... vlastní krví," přikázal mu sensei, když rozložil svitek před Rina. Jakmile bylo hotovo, předvedl Saru-klon potřebné pečetě. "Kuchiyose no jutsu!" pronesl klon a vedle něj se objevila malá opička, ta kterou používal na průzkum. "Pochopil?"

Taichi -> Taichi s klonem skončil v části lesa, kde bylo několik statných stromů. "Ano, náročné pro kontrolu jsou, to ano. Ale právě díky té kontrole to budeme moci sloučit s tvými schopnostmi na blízko. Protože s onou kontrolou chakry nejsi schopen pouze léčit, ale též mnohonásobně zvýšit svojí sílu. Dívej," pronesl sensei a udeřil pěstí do stromu. Jo, odpadla trocha kůry a tak. "To byl prostý úder. A teď sleduj, když do toho přidám chakru," udeřil podruhé, přičemž se jeho surová chakra kolem ruky stala viditelnou. Strom začal praskat a objevil se v něm pořádný dolík. "Má kontrola chakry je dostatečná na ninjutsu, ale nejsem zaměřený na léčivé techniky. Ovšem, momentálně nechceš léčit, momentálně chceš být ničitel. Proto je tvůj cíl jednoduchý, soustřeď se na chakru, koncentruj jí do ruky a pak... do toho prostě třískni," vyzval svého studenta.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 04, 2016 3:33 pm

Kageyama Rin

"Krví?" zeptal se. "To je trochu sadistické ne?" Určitě existovaly i techniky, které nevyžadovaly podobné procedury. "A navíc, nesnáším kočky," postěžoval si. Chvíli tam stál s rukama složenýma na hrudi. Pak vzdychl. Sám po senseiovi chtěl, aby je něco naučil. A teď tu bude protestovat proto, že má použít vlastní krev na přivolání koček? Zní to absurdně, to ano. Ale třeba k něčemu budou. A navíc senseiovi ukáže, jak strašně drsnej je. Levou rukou zajel za záda a vytáhl svůj zakroucený nůž. Pravou ruku zvedl do výšky prsou a pak se řízl do ukazováčku. Prstem se podepsal přesně tam, kde sensei ukazoval. Pak zase schoval nůž. Pak Rin zopakoval pečetě po senseiovi. "Kuchiyose no jutsu!" zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 04, 2016 3:50 pm

Hitoshi

Pomalu jsem se vydal za senseiem do jezírka, voda byla docela dost studená, protože když jsem ponořil nohy, cítil jsem, jak se klepou. Sledoval jsem každý pohyb sensei, stihl jsme si i zapamatovat pečetě a jejich pořadí. Když jsem plaval ve vodním vězení, tak jsem si uvědomoval, že voda okolo mě je velmi hustá a že v podstatě její hustota mě vězní v poloměru koule. Také zásoba vzduchu mi připadala velmi omezená. Když se mě mistr zeptal, jestli rozumím, pokynul jsem hlavou.

Vzpřímeně jsem se postavil, pořádně se nadechl a dal ruce k sobě.

Spoiler:

Složil jsem pečetě velmi rychle a použil chakru k vytvoření koule, která by uvěznila klon. Snažil jsem se, aby se okolní voda okolo něj rozložila pokud možno v co největší hustotě.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 04, 2016 4:17 pm

Mizuko Taichi

Šel lesem za klonem a přemýšlel u toho o tom, že to léčení vlastně nemusí být úplně špatné.
Když mu fake-sensei vysvěloval jak to funguje, kýval hlavou. Nebylo to moc složité na pochopení.
Praktická ukázka byla hodně zajímavá - o takovém použití lékařských technik nevěděl a taky mu to nepřipadalo moc "lékařské".
Napřáhl před sebe svou ruku a párkrát ji otevřel a zavřel. Párkrát se zhluboka nadechl a začal koncentrovat chakru do ruky. Cítil, že se mu daří, nevěděl ale jestli dostatečně a jestli v tom není nic jiného než prostá koncentrace...
No, stejně by tu ruku dnes nemohl mít víc poškozenější. Natáhl se a vrazil pěstí do blízkého stromu, podobně jako před chvílí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 10:34 am

Rin -> "Nebuď bábovka a makej," okomentoval Rinovo vystoupení sensei. Nakonec se podepsal, takže sensei mohl svitek opět odklidit a sledovat první pokusy svého studenta. Dával mu naději aspoň na kočičí pacičku. Jenže... se objevila jen hromádka chlupů. No, to nevyšlo zase tak úplně, ale nebylo to nic. "Upozorňuji předem, zde musíš sáhnout do svých zásob chakry kompletně. Nahromaď jí, co nejvíc půjde a pak jí uvolni prostřednictvím této techniky. Čim větší množství chakry dokážeš použít, tím lepší bude výsledek," informoval ho a sledoval jeho hromadění chakry na další pokus.

Hitoshi -> Tvůj první pokus nebyl zase taková katastrofa, ale rozhodně to nebyl trhák. Dokázal si uvěznit klon od pasu dolů. Neefektivní na boj, efektivní na pochopení princip techniky. "No, to by šlo. Jen musíš obsáhnout více vody ze svého okolí. Tuhle techniku bohužel nejde vyvolat bez předem připraveného vodního zdroje, ale teď máš vody dostatek. Dožeň svojí chakru a její ovládání na maximum!" pokusil se sensei Hitoshiho povzbudit.

Taichi -> Pod Taichiho pěstí jemně zapraskalo dřevo a objevil se menší důlek ve stromě. Sensei to bedlivě sledoval. "Potřebuješ víc, mnohem víc chakry. Soustřeď se na ní, koncentruj jí čistě do své ruky, teď jí jinde nepotřebuješ. Je to tedy složitější než chození po vodě, protože na to zároveň musíš jít jemným způsobem ovládáním, musíš jí využívat tak, aby jsi zároveň zamezil vlastnímu poškození. Ale když se ti to povede, všichni si rozmyslí, jestli tě budou chtít provokovat," usmál se sensei.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 10:43 am

Kageyama Rin

Rin se zašklebil na hromadu chlupů, která se před ním objevila. Heh. To jako fakt? Vždyť to nemohlo být tak těžké. "Nahromadit chakru?" zeptal se. "To je hračka," řekl a práskl o sebe rukama. Pak zavřel oči a začal se soustředit. Rin byl docela dobrý v práci s chakrou, nicméně se zásobou na tom nebyl tak dobře, jak tvrdil. Rozhodně bylo hodně prostoru ke zlepšení. Zhluboka se nadechl, pak pomalu vydechl. Už? Ne, ještě chvíli. Pokud chtěl, aby to vyšlo, musel se pořádně soustředit. Musel uvolnit správné množství chakry. Ale co je správné množství? Už? Pořád ne. Rin se znovu nadechl. Tentokrát nosem. Pomaličku. Cítil, jak se začíná uvolňovat. Už tam stál skoro dvě minuty. Už! Otevřel oči. "Kuchiyose no jutsu!" řekl a složil příslušnou pečeť.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 11:01 am

Mizuko Taichi

Po ráně si prohlédl svou ruku. Opravdu to bolelo míň než by čekal.
Vyslechl si další instrukce a nachystal se, že to zkusí znova.
Tentokrát si údernou ruku chytil rukou druhou a se zavřenýma očima začal znova koncentrovat chakru.
Snažil se dbát na zásady, které mu Saru poradil. Stál tam o chvíli déle než při předchozím pokusu a když se cítil dostatečně připraven, udeřil opět do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 4:23 pm

Rin -> Rin hromadil velkou spoustu chakry, což bylo úctyhodné, ale byl to vcelku nápor na jeho chakra soustavu, tudíž pocítil i vnitřní bolest. Dala se snést a navíc určila jistou hranici, kam mohl teď chakru vyburcovat. A pak jsi provedl techniku. Vyvalil se oblak kouře a objevilo se miniaturní koťě, sotva narozené. Ani pořádně neviděli, bylo zchumlané do klubíčka a tiše mňoukalo. "No, to je rozhodně slušný pokrok," pochválil ho sensei, ale moc bojeschopně to teda ještě neviděl.

Taichi -> Tvá příprava byla dobrá, tentokrát měla technika mnohem větší efekt, kolem místa dopadu se rozeběhlo víc a víc prasklin a podařilo se ti proniknout zhruba do poloviny kmene. A ani tě to nebolelo. "No, vidíš, tohle je správný princip. Teď ještě musíš zkombinovat průraznost a plošnost. Zkoušej to znovu, soustřeď se i na sebemenší detaily v proudění tvé chakry. Vyhlaď jí a uprav tak, jak potřebuješ," dal mu další rady, zatímco ho s očekáváním sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 7:09 pm

Kageyama Rin

Takové soustředění si samozřejmě vybralo svou daň. Rin cítil bolest uvnitř svého těla. Pokud si to vezmeme trochu metaforicky, dá se říct, že ovládání chakry se dá přirovnat k fyzickému cvičení. Při tom si můžete natáhnou sval. V tomhle případě to jde cítit trochu jinak, ale je to dost podobné. Když se o to pokusíte znova, není to příjemné.
Před Rinem se objevilo malé kotě. To nebylo dobré. "Doprdelepráce!" zakřičel Rin a podíval se zoufale na senseie. "Co s tím budem dělat?!" panikařil trochu. "Neměli bychom ho poslat zpátky k matce? Já se neumím starat o kočičí mimino!"
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 7:49 pm

Mizuko Taichi

Se svým dosavadním postupem byl spokojený - šlo to dobře a rychle. Necítil větší úbytek na chakre - bylo asi tim, že tato technika je přímo nespotřebovává. Spíše začal citit únavu, především v používané ruce. Celý večer by takhle pokračovat nedokázal ani náhodou.
Výslech si další instrukce a zkusil to znova stejným způsobem - teď si dal ale pořádně na čase před úderem. Chtěl si být jistý, že docílí správné rovnováhy mezi všemi prvky. Ano, věděl že v boji je tak dlouhé soustředění nepřípustné, teď ale potřeboval vědět, jak to má vypadat správně.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 05, 2016 8:30 pm

Hitoshi

Teď když pochopil princip techniky, připadal si dost dobře. Zavřel oči a opět se zhluboka nadechl. Voda okolo něj začala kroužit vzhledem k tomu, že chakru v sobě hromadil nějakou chvíli a pomalu, ale jistě měla vliv na okolí. Byl si jistý, že to tentokrát zvládne. Obrovskou rychlostí složil pečetě, to musel senseie udivit, ale vypadalo to, že na to má také talent. Suiotn:Suirō no Jutsu! Zahřímal a využil všechnu vodu okolo sebe na to, aby klon uvěznil v kouli.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 06, 2016 9:11 am

Rin -> Kotě se na tebe zadívalo, mňouklo a pak v obláčku dýmu zmizelo. "Vypadá to, že se vrátilo samo. Tohle byl rozhodně lepší pokus, ale bylo by fajn, kdyby se ti podařilo přivolat kočku aspoň normální velikosti. Zkus to ještě jednou a pokus se anulovat veškeré negativní vydání chakry, neplýtvej, využíj jí jen na techniku," požádal ho. Sensei nedokázal přesně předvést, jak by měl jeho žák vybrousit své ovládání chakry, aby se to povedlo, na to si Rin musel přijít svým tréninkem.

Taichi ->
Zkoušel jsi to znovu, tentokrát už jsi věděl jak je potřeba zhruba chakru rozložit, takže si stačilo jen nějakou chvíli pohrát s usměrněním a nakonec, když jsi to napálil do stromu, tak se pomalu začal bortit k zemi, jelikož už to nevydržel. Kmen jsi docela odjebal. Teď by to chtělo uskočit.

Hitoshi -> Hitoshiho další pokus se povedl. Utvořil kopuli kolem klonu, kompletní. Problém byl, že nevydržela příliš dlouho a hlavně, hromadění chakry a zpracování trvalo dosti dlouho. "No, nyní víš jak na to, ale k praktickému užití to má ještě daleko. Musíš minimalizovat čas, pro použití a stabilitu užití, zkoušej to dá," okomentoval snažení sensei. "Ale zatím to jde dobře," povzbudil ho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Lesy kolem Konohy - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy kolem Konohy
Návrat nahoru 
Strana 3 z 18Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Ulice Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: