Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta za Spravedlností! - Rin

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 25, 2016 11:59 am

Kageyama Rin

Rin maličko zčervenal, když ho tam Saru začal chválit. Nebyl na to zvyklý a vždycky ho to dokázalo překvapit. Snažil se ale tvářit jako že je všechno naprosto v pohodě a pod kontrolou.
Sensei mu na ruku nakreslil bod, na který se má prý soustředit při tvorbě sféry. Byla to taková malá chytrá pomůcka. "Hm." Jo. Mohlo by to fungovat. Nechápal, že ho to nenapadlo samotného.
Sensei potom začal se svojí předváděčkou rasenganu. Bylo to docela dobré na pochopení toho, jak to vlastně funguje.
"To byste fakt dokázal? Někdy mi to musíte ukázat." Zachechtal se provokativně a představil si děravé hlavy soch. Byl to samozřejmě jen Rin-joke. Kdyby to ale sensei udělal, určitě by to bylo cool.
No, Rin se tedy začal soustředit na svůj vlastní rasengan. Snažil se co nejvíc využít toho bodu na ruce. Měl pocit, že to bylo jednodušší, když se dokázal soustředit na konkrétní místo, kde shromažďovat chakru.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 25, 2016 6:04 pm

Sarutobi Saru

Em... to zase něco vymyslel. Teď se toho Rin určitě nepustí a bude chtít proděravět hlavy Hokagů. Ach, no, to přinese problémy, ale co se dalo dělat. Teď bylo hlavní, aby byl Rin dost motivovaný, aby dotáhl svůj trénink kompletně do konce.
Ze začátku to bylo obtížné, furt to mixovalo různé tvary. Rin si v tom mohl v postu trochu hrát, aby to nebylo tak jednoduché. Samozřejmě měl k dispozici i hliněné zdi, kdyby si chtěl do něčeho prásknout.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 26, 2016 8:39 am

Kageyama Rin

Rin měl pocit, že už to skoro má. Tvarovalo se to dobře. A to až do chvíle, kdy se to zase rozpadlo a jeho chakra vyletěla do všech stran. Bylo to mnohem těžší, než se zdálo. Udržet to všechno v jednom bodě sám. Když si na to vyvolal klony, bylo to jednoduché. Rozdělil si role. Jeden tvořil, druhý rotoval a ten třetí udržoval tvar. Dělat všechno současně bylo vážně na hlavu. Ale mladý Kageyama byl odhodlaný dotáhnout to do konce. Bylo to na něm vidět. Na jeho odhodlaném výrazu.

To, co momentálně držel v ruce nechal zmizet. Zhluboka se nadechl, práskl o sebe rukama a pravačku zase nastavil před sebe. Znovu. Tentokrát nespustil oči z bodu na ruce. Nechával svoji chakru proudit trošku pomaleji, aby nad tím měl větší kontrolu. Nechtěl udělat chybu. Bylo pro něj mnohem jednoduší soustředit chakru právě do toho bodu. Co se tvaru týkalo, tak to bylo taky lepší. Rin se začal usmívat. Přišel na to! Jenže potom se jeho rasengan zase rozpadl. Chvíli na svoji ruku koukal. Moc tomu nerozuměl. Co udělal špatně? Musel si to projít od začátku.
"Zpomalil jsem trochu. Chtěl jsem, abych měl plnou kontrolu nad svoji chakrou, ale vypadá to, že to způsobilo jiné problémy." Řekl senseiovi a zmateně se na něj podíval. Nechtěl, aby mu sensei říkal, kde byla chyba. Musel na to přijít sám, pokud chtěl někdy skutečně ovládnout tuhle sílu. Pak ho něco napadlo. "Je možné, že kvůli pomalejšímu toku chakry nebylo možné umožnit dostatečnou rotaci?"
Přece jen, Rasengan byl neustále se rotující surová chakra. Byla to tak trochu pointa. A aby se něco dokázalo bez přestání pohybovat stejnou rychlostí, potřebovalo to nejdřív nějakou akceleraci. Promnul si bradu.

Znovu. Tentokrát to zkusí naopak. Natáhl před sebe ruce a pořádně to roztočil. Pustil se do toho se svou chakrou natolik, že se mu to hned začalo točit mezi rukama, ale nemělo to moc dobrý tvar. Taky bylo zřejmé, že se to Rinovi nedrží úplně dobře. Třásly se mu ruce. Saru poznal, že to teď Rin přehnal s rotací.
Rozhodl se, že s tím práskne do jedné z těch desek, napřáhl se a začal k nim natahovat ruku. Jenže pak se jeho "rasengan" zvětšil, kvůli obrovské nezastavitelné rotaci roztočil Rina a odhodilo ho to o několik metrů do strany.
Spousta Rinových vrstevníků měla nějaké výrazné talenty. Ostatně, bylo to vidět na zkouškách. A on nebyl výjimka. Saru sám poznal, že co se chakry týkalo, tak právě tam Rin vynikal. Ačkoliv si to sám nejspíš neuvědomoval. Možná právě proto byl Rasengan technika, která se hodila právě k němu.

"Auč." Držel se za hlavu a zvedal se ze země. I přesto, že si před chvílí nabil hubu, se teď usmíval a tvářil se celkově docela dost spokojeně. "Sensei." Oslovil Sarua a mrkl na něj. "Možná jsem se jen pořádně praštil do hlavy a jsem zmatenej, ale mám pocit, že jsem na to konečně přišel. Zkusil jsem to pomalu. Zkusil jsem to rychle. Problém je, že k vytvoření rasenganu je důležité obojí. Neexistuje žádná zkratka, co? Musím se naučit vyvážit to a projít přesně mezi těma dvěma směry."
Vrátil se k senseiovi a jeho kamenným deskám a zase se k nim postavil. Zatřepal s pravačkou a znovu se podíval na bod na ruce. "Začnu pomalu a budu zrychlovat, abych dokázal vytvořit dostatek kontrolovatelné chakry a zároveň neuškodil rotaci." Začal se soustředit. Zdálo se mu, že se mu konečně podařilo naučit se svojí pravou rukou tvořit dost chakry, roztáčet jí a levou rukou zároveň udržovat tvar.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 26, 2016 2:08 pm

Sarutobi Saru

Saru měl času dost, nechal Rina ať si pohrává jak s chakrou, tak se svými myšlenkami. Občas mu něco sice trvalo, ale většinou přišel na správné řešení. Na jeho první otázku pouze přikývl a nechal ho, ať zkouší dál. Pokud totiž nalezne vlastní formu balancu, kdy bude mít rasengan dostatek chakry a zároveň dostatečnou rychlost, usnadní se mu jeho budoucí vytváření.
"Ne, zde nic zkracovat nemůžeš. Musíš postupovat pomalu, najít vhodný balanc mezi složkami a pak si to zapamatovat," potvrdil mu jeho domněnky a s napětím sledoval jeho další pokus. Už to vypadalo značně nadějně. Momentálně měl Rin čas na pomalejší přístup, mohl zkoušet, ale cíl byl skoro na dosah. Sice ho to už stálo značné množství chakry, ale pokud půjde s rozvahou, tenhle pokus by mohl vyjít, tak jak si klučina přál. Ve chvíli, kdy to dokončil, seskočil k němu Saru a stoupl si k němu zády. "Na tři," řekl s úsměvem a sám vytvořil svůj rasengan. Oba jste nyní stáli naproti jedné ze zdí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 26, 2016 7:22 pm

Kageyama Rin

Rinovi se mezi rukama objevil rasengan. Možná to nebylo úplně perfektní, ale na tom se časem zapracuje. Radostí se rozzářil a usmál se. Byl opravdu šťastný. Těžká dřina společně s nezlomným odhodláním ho někam konečně dovedla.
Cítil se dost dobře, i když byl zničený z toho všeho tréninku. Když se sensei objevil za ním a vytvořil vlastní rasengan, Rin se připravil. Tuhle část už znal. Když sensei odpočítal, Rin rukou vyrazil proti jedné z těch zdí.
"Jsem na správné cestě. Vím to. Počkej na mě, Hitoshi!" Pomyslel si předtím, než se jeho rasengan setkal se zdí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeSun Oct 30, 2016 6:33 pm

Sarutobi Saru

Se zahučením se obě zdi rozletěly na kousky. Rin to dokázal, použil Rasengan bez použití klonu. Sice neměl ještě tak super sílu, ale na slabou barieru stačil. Zbytek příjde s časem a zkušenostmi. "No, to by bylo. Tak teď ještě jednou a proti sobě," řekl Saru jakoby to nic nebylo chrlit jednu techniku za druhou a už se mu v dlani rozvířila další chakra. Vypadalo to, že i on se docela dobře baví.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 01, 2016 3:56 pm

Kageyama Rin

Rin byl opravdu překvapený tím, že to dokázal v tak krátkém čase. Sám cítil, že to ještě není úplně ono, ale byl to dost silný základ, na kterém může stavět. Neměl ale dost času na to, aby nad celou touhle situací, která se právě odehrála, mohl přemýšlet. Sensei ho vyzval k tomu, aby vytvořil další sféru a tentokrát jí použil proti němu. Rin chtěl říct něco hloupého. Něco jako, aby ho sensei nejdřív pozval na skleničku, ale nakonec se ovládl a nic neřekl. Místo toho před sebe natáhl pravou ruku a levačku dal nad ní.
Dostatek síly, tvar a rotace. Dával si pozor, aby ničeho nebylo málo, ale ani hodně. Muselo to být tak akorát. Neměl už tolik chakry jako na začátku tréninku, takže to asi nebude ani tak silné jako ten, který vytvořil před chvílí. Ale nechtěl senseie zklamat. Ani sebe.
Pokud rasengan vytvořil, připravil se do útočného postoje a čekal na senseiův pokyn. Potom vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 01, 2016 5:46 pm

Sarutobi Saru

Saru se usmál a vytvořil rasengan. Pak se rozeběhl proti Rinovi a nasměroval svojí ruku přímo proti jeho. Samozřejmě, že svojí techniku oslabil, aby nerozmetal Rinovu ruku na kousky. Ovšem, dělal to kvůli něčemu jinému. Ve chvíli, kdy se oba rasengany setkali a udeřili do sebe, tak se navzájem anulovali s hlučnými zvukovými efekty. Rin se mohl začít radovat, když v tom Saru prudce švihl levou rukou vpřed. "Rasenrengan!" zahřměl sensei a udeřil do svého studenta dalším rasenganem. Rina to odpálilo do jedné té zemní bariery. Rasengan naštěstí škodu nezanechal, byl opět oslabený, jen náraz mohl způsobit trochu šoku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 02, 2016 8:59 am

Kageyama Rin

Čekal něco trochu víc. Oba jejich rasengany prostě zmizely. To bylo trochu zklamání. Ale aspoň se nikomu nic nestal-blahuahauhasuhíghghhghgh. Rin se rozsekal o jednu z těch bariér. Co to sakra? Necítil se nějak vážně zraněný, ale stejně to nebylo úplně super. Trefil ho sensei právě druhým rasenganem? "To byla podpásovka jak svině." Stavěl se pomalu na nohy. Protáhl si ruce, krk a oprášil se. "Líbí se mi to." Zazubil se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 02, 2016 5:24 pm

Sarutobi Saru

Saru se pousmál. Bylo mu jasné, že se tohle bude Rinovi zamlouvat. Navíc, tohle byl další krok k rozvinutí schopností Rina. "Říkal jsem si, že když nemáš talent na nic moc jiného, možná by se ti něco takového mohlo hodit," pronesl Saru a trochu si oddechl. Vypadal najednou o něco unaveněji. Že by to pouhé zmizení rasenganu měl nějak na starosti on? Možné bylo cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 02, 2016 10:11 pm

Kageyama Rin

Rin přikývl. Trochu ho rozmrzelo, co sensei řekl. Věděl, že v tom nebyl žádný zlý úmysl. Nejspíš by ho ani nenapadlo, že by to v Rinovi mohlo vyvolat nějaké negativní pocity. Ale byl jen Kageyama. Nebyl Uchiha nebo Sarutobi, o kterých se říká, že dědí talent. Věděl to. Ale štvalo ho to. Sám věřil, že není žádný šupák, který je odsouzený jen k tomu, aby byl průměrný ninja, jako jeho otec nebo děda. Nechtěl takový být. Naučil se techniku, kterou údajně vymyslel čtvrtý hokage a byla něčím jako hlavní technikou sedmého. Aspoň tak mu to Kohaku říkal. To něco přece muselo znamenat ne?
Byl unavený. Možná v tom všem viděl víc, než tam skutečně bylo. Povzdychl si a usmál se na Saru-senseie. "Děkuju."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 03, 2016 12:16 pm

Sarutobi Saru

"No, ještě nemáš za co děkovat. Kontrola dvou rasenganů bude pro tebe složitější jak jeden. Ovšem, vzhledem k tomu, že používáš stínové klony, šlo by použít to, že jeden vytvoříš sám a o druhý se následně postará klon. Většina lidí díky zkouškám ví, že ho vždy tvoří klon, tohle by je mohlo nemile překvapit," pronesl Saru vážným hlasem a přešel k Rinovi. "Věřím, že tvůj talent na kontrolu chakry má potenciál překonat většinu ostatních," pronesl klidným hlasem a mírně se usmál. "Nesmíš to ovšem zahodit," dodal ještě s trochu zvláštním podtónem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeFri Nov 04, 2016 9:09 am

Kageyama Rin

To rozhodně znělo jako dobrý nápad. Sensei byl docela borec, když nad tím teď Rin přemýšlel. Zajímalo ho, kdo by vyhrál souboj, kdyby se utkal Saru a Kohaku. Mohlo by to být zajímavé.
"Nezahodím. Budu trénovat ještě víc než předtím." Odpověděl a usmál se. Potenciál na kontrolu chakry. To znělo dobře. Moc dobře.
"Chci opravdu zesílit." Řekl. Tenhle trénink ho poměrně dost vyčerpal. Došel si ke stromu, vedle kterého položil svůj batoh, ve kterém měl vodu a nějakou svačinu. Začal se v něm hrabat, vytáhl láhev, napil se. Potom vytáhl nějakou plastovou krabičku a vrátil se s ní k senseiovi.
"Moje mamka ráda peče různý věci. Nejradši samozřejmě nějaký sladký dobroty jako buchty nebo koláče. Tohle je ale její specialita." Posadil se na jeden z větších kamenů. "Pekla to kdysi tátovi, když ještě pravidelně chodíval na mise. Nevím přesně co do toho dává, ale prý by to mělo doplňovat chakru nebo co. Nevím, co je na tom pravdy. I kdyby to nemělo takový efekt, tak je to pořád celkem dobré." Rinova matka byla ninja medik, což Saru věděl. Pokud v tom něco bylo, tak to mohly být nadrcené chakra kuličky. Rin krabičku natáhl k senseiovi, aby si vzal. Vypadalo to jako perníková buchta.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 10, 2016 1:03 pm

Sarutobi Saru

"Chtít nestačí. Musíš to prostě udělat,"
pousmál se Saru, ale tak jako tak schvaloval nadšení mladého Kageyami. Už teď začínal překonávat své rodiče a příbuzné. Brzy to bude chtít, aby si vybral jiné lidi, které by chtěl překonat.
"Doplňovat chakru? Tak to zkusíme," řekl Saru trochu nejistě. Přeci jen, Rin furt vykřikoval něco o drogách, takže čert věděl, co v tom bylo zapečené. V případě nejhorším to bude velmi vysmátý den. Snad to tak daleko nedojde. Takže si nakonec sensei vzal. "Díky," poděkoval a pustil se do jídla. Rin díky tomu snad bude moci pokračovat v tréninku.
Po chvíli se však sensei prudce rozkašlal...
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 10, 2016 3:37 pm

Kageyama Rin

Rin si vychutnával buchtu od mamky, když v tom se sensei najednou začal dusit. Rin vykulil oči a podíval se na buchtu. Vyskočil na nohy, prudce se s ní napřáhl a jebnul do stromu před sebou. "Sensei!!" zakřičel a přiběhl k Saruovi. Pravačkou ho začal mlátit do zad, aby to okamžitě vykašlal. "Sensei!!"
Při tom se rozhlížel po okolí, jestli někde neuvidí nějakého nepřítele. Někdo se musel připlížit k jeho batohu, když trénoval rasengan a vyměnit buchtu za otrávenou!!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 16, 2016 11:12 am

Sarutobi Saru

Saru zastavil Rina levou rukou, když se ho pokusil udeřit do zad. Pravou šátral v pouzdře na opasku. Vytáhl z něj malou ampulku s jehlou, prostě taková ta blbina na nabrání krve, co použili proti Kakuzovi. Byla v ní světle modrá tekutina. Bodl si to do nohy a dlouze se nadechl. "Budu hádat, tvoje mamka používá bojové pilulky na doplnění chakry, aby to šmrncla, žejo?" zeptal se ho Saru, zatímco se rozdýchával.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 16, 2016 11:18 am

Kageyama Rin

Rin se nechápavě kulil oči, když si sensei něco píchal do nohy. Vypadalo to ale že už je v pořádku. Byla to celkem úleva. Netušil, co by dělal, kdyby se tu sensei udusil buchtou jeho mamky. Když se sensei zeptal, jestli jeho matka používá bojové pilulky, Rin se zamyslel. Nevzpomínal si, že by někdy něco takového zmiňovala, takže jen pokrčil rameny. "Nevím, co do toho dává. Už jsem to říkal." Odpověděl. "Omlouvám se, nechtěl jsem vás zabít."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 21, 2016 8:55 pm

Sarutobi Saru

"To je v pořádku,"
konečně se rozdýchal Saru a mírně se usmál. "Jsem pouze alergický na většinu běžných ninja medikamentů a podobně. Aiko mi musela v minulosti míchat speciální," vysvětlil rychle Rinovi, aby se nestrachoval. Nemohl to tušit. Bylo to prostě jak dát Horoxovi makovou buchtu. "Dej si raději ty, budeš tu chakru potřebovat. Ještě jsme přeci neskončili," vydal příkazy, zatímco odklidil tu ministříkačku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22, 2016 8:48 am

Kageyama Rin

"Dal jsem si dost. Nechci se přežírat, pokud mám ještě trénovat." Odpověděl a začal se protahovat. "Tohle byl celkem dobrý trénink. Jsem dost vyšťavenej, ale mám pocit, že se mi trochu síly vrací. Vy jste taky použil nějakou chakru, takže si myslím, že je to docela fér. Minule jste mě odmítl. Teď už to nedělejte. " Řekl, odešel kus od senseie, protáhl si krk. "Bojujte se mnou, Saru-sensei." Řekl Rin a zatnul pravou pěst.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22, 2016 11:33 am

Sarutobi Saru

"Jo, nějakou chakru ano. Ale nemůžeš srovnávat mě a tebe, to ještě fakt ne," usmál se Saru a zahleděl se na Rina, který ho vyzval na souboj. No, pokud to chlapec chtěl, tak proč ne. "A jak na tebe mám jít? Zlehka?" zeptal se pro ujištění. Ono, přeci jen... chtěl být ke svému studentovi fér. Takže nemohl používat všechny své techniky. Nechal Rinovi první krok.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 22, 2016 1:07 pm

Kageyama Rin

"Když na mě půjdete zlehka, tak se nic nenaučím." Řekl Rin a složil pečeť kage bunshinu. Vyvolal jeden klon, který poslal na senseie. Ten proti němu běžel přímo, beze zbraně. Chystal se na senseie použít nějaké základní taijutsu. Saru byl zkušený ninja. Okamžitě mu muselo dojít, že je to jen rozptýlení. Jenže Rin místo toho, aby udělal nějakou ze svých přepadových taktik a někde se schoval, se prostě rozběhl na senseie hned za klonem a vyrazil pravou nohou proti jeho hlavě.
Rin chtěl totiž zjistit, jak dlouho proti senseiovi dokáže vydržet v taijutsu boji jeden na jednoho. Věděl, že jeho nejsilnější stránka je ninjutsu a chakra. Jenže jeho útoky byly všechny na krátkou vzdálenost. Musel zapracovat na svém boji z blízka.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23, 2016 12:04 am

Sarutobi Saru

Saru se usmál, ale už nic neříkal. Místo toho vyčkával na Rinův postup. Popravdě, čekal něco jiného, takhle přímočaře nejednal totiž ani Rin obvykle. To byla parketa retarda z týmu 6. Ale dobře, chtěl to hrát takto, tak mu Saru vyhověl. Sensei se nehnul až do chvíle, kdy byl klon přímo u něho. Na zablokování klonu mu stačila pravá ruka, pravého Rina vyblokoval levou. Levačkou chytil Rinovu nohu a odstrčil ho od sebe. Hned na to se nadechl a natočil hlavu směrem ke klonu. Během okamžiku ho zalila ohnivá vlna. Což však Saruovi omezilo viditelnost.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 23, 2016 10:29 am

Kageyama Rin

Rinův klon vydržel asi tak dlouho jako Akiho křeček, když mu Peťa řekla, že je roztomiloučkej ňuníček. Rin sám byl odstrčený někam bokem. Ani se senseie nedotkl. No, asi s tím ani nepočítal. Nenechal se tím ale odradit. Když to nevyšlo na hlavu, rychle se přikrčil, kopl za sebe tak, že udělal otočku a zkusil senseiovi podrazit nohy. Pokud se mu to podařilo, tak svoji váhu rychle přenesl na nohu, kterou kopal a rychle vystřelil druhou nohou, aby ještě nakopl padajícího senseie.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 14, 2016 12:49 pm

Sarutobi Saru

Už to vypadalo, že se Rinovi podaří senseiovi podrazit nohy, když v tom Saru vyskočil vzhůru. Ve vzduchu udělal oblouček a dopadl na to samé místo, kde stál předtím. "Ale tak... Rine!" křikl na něj Saru najednou. "Musíš jít dotoho naplno! Věř svým schopnostem!" někdo by řekl, že to byla skoro až provokace, ale sensei to tak určitě nemyslel. Chtěl jen, aby ze sebe Rin dostal to nejlepší. Normálně by se nechal zasáhnout už předtím, ale jeho student sám požádal, aby to bral vážně. Rin měl spoustu chyb... ale hloupý nebyl. Dokázal si určit cíl a šel si za ním. Sice bláznivě, ale šel. "Chci vidět tvojí plnou sílu!" přikázal dodatečně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitimeWed Dec 14, 2016 1:30 pm

Kageyama Rin

Nepodařilo. Tsk! Vypadalo to ale, že to sensei fakt bere vážně. To ho dost povzbudilo. Navíc se dokonce pokusil Rinovi trochu pomoct a maličko ho nahypovat. Nutno říct, povedlo se. Rin se odrazil a udělal salto vzad. Dal do toho trochu chakry, aby odletěl maličko dál. Dopadl do dřepu a zahleděl se na senseie.
"Chce vidět moji plnou sílu, ale já už jí moc nemám. Sakra." Na chvíli zavřel oči. "Kdyby tu šlo vážně o život, musel bych si poradit i bez chakry. Musím něco vymyslet. Sensei je rychlej, chytrej a fakt super silnej. Co proti někomu takovýmu mám dělat?" Otevřel oči.
Nejdřív do toho chtěl jít jen pomoci taijutsu, jenže to není on. V tom není jeho hlavní síla. Přišla chvíle si to uvědomit.


Rin se zhluboka nadechl a složil pečeť. Věděl, že to je trochu risk, ale sensei ho tu při nejhorším určitě umřít nenechá. "Kage bunshin no justu!" Vytvořil vedle sebe dva klony. Oba okamžitě couvli, otočili se a zamířili někam do lesa.
Sensei určitě viděl, jak ho oba obíhají lesem. Každý z jedné strany. Jeden z těch klonů na chvíli zmizel z několika většími keři, ale pak zase vyběhl.

Rin sám před sebe natáhl ruce a dlaněmi vytvořil dva oblouky, mezi kterými se začala formovat modrá koule. Rin sykl. Cítil, jak mu dochází chakra.

Na senseie z lesa najednou vyskočily oba klony současně. Jeden začal skládat pečetě. "Suiton: Mizzurappa!" zakřičel, ale nic se samozřejmě nestalo. Chtěl na sebe jen nechat upoutat pozornost, zatímco druhý klon  zaútočil na Saru-senseie z opačné strany. Pokud Saru první klon nezničil, tak senseie zkusil chytit.

O chvíli později už se na senseie řítil Rin sám. S rasenganem v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta za Spravedlností! - Rin   Cesta za Spravedlností! - Rin - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta za Spravedlností! - Rin
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta
» Hinamina cesta I.
» Taichiho cesta do Suny
» Cesta Žáby
» Cesta Slimáka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Cesty I.-
Přejdi na: