Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Sunagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeFri Apr 26, 2019 7:29 pm

Ulice
Ulice v Sunagakure no Sato jsou stejné jako v každé vesnici, plné ruchu, obchůdků s jídlem i jinými potřebami. Vzhledově jsou však velmi jednotvárné. Budovy jsou sice různě velké, ale většinou se jedná o pískovcové budovy buď kulatého nebo kvádrového tvaru. Domy nemají zahrádky, neboť zeleni se ve vesnici daří pouze ve sklenících. Těch je po vesnici hned několik, většinou sousedí s menšími oázami, kde se dá sem tam potkat palma.

Nejčastějším jevem v Sunagakure jsou písečné bouře, mohou vesnici zastihnout prakticky kdykoliv a z toho důvodu se na každé hlavnější ulici nachází i prosté kryty, kde se můžou lidé zdržovat v případě nouze.

Jako hlavní ulice se počítá 8 velkých cest sbíhajících se u sídla Kazekageho.

V ulicích lze často potkat hlídky složené z Geninů a Chuuninů, kteří hlídají pořádek.
Návrat nahoru Goto down
Dawn
Genin
Dawn


Počet příspěvků : 317

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeThu Jun 13, 2019 2:45 pm

-> Chūninské zkoušky II. - 1. Zkouška

[ichiro_jmeno]

Myslel si dobře a podle toho co slyšel okolo sebe, nebyli jediný, komu vrátili skoro minimum z toho, co tehdy odevzdali. Pro někoho to byla pohoda, avšak pro některé kdo na ty věci spoléhají to bude dost problém. Rozhlédl se tak po okolí a něco ho napadlo. Přikývl. Byl rád, že to Ashi vzala více méně v pohodě, avšak si myslel, že ji to bude tížit a hlavně ta zvědavost...zvědavost je něco, co nedokáže člověk tolik ovládat a to je někdy oná věc, co přijde draho. Když všichni mohli, vyrazili společně za Shiromarem. U Ichira se naskytla jedna věc, co nebyla tolik častá. Držel se v předu...hodně vpředu až skoro u Shiromara a rozhlížel se směrem, kudy běží. Času měli celkem dost, ale i tak ho nechtěl zase moc ztrácet. Rozhlížel se po menších stáncích, co byli ovšem venku. Kdyby se totiž zastavil, tak chtěl stále mít své kamarády viditelné. Kdyby něco takového viděl už z dálky a Shiromaru zřejmě tím směrem utíkal, zaběhl k tomu stánku a zkusil. Měl několik možností, ale musel to vzít rychle. První věc, že se ihned podíval po pečetících papírcích. Pokud je našel, tak zkoušel. Představil se svým jménem a řekl, z jaké vesnice je. Během toho si stále hlídal Moria a Ashi. Potom rychle obchodníka obeznámil s tím, že dělá Chuninskou zkoušku, ale nemá u sebe peníze a nemá moc času. Zkoušel buď to, že by zaplatil hned po zkoušce a nebo to zkusil vyměnit třeba za kunai. Pochopil, když ho odmítli, nebo tak. Tehdy vždy jen nabral tempo aby je dohnal. Nebudu lhát, jednou nebo dvakrát se málem ztratil, ale Shiramaru vždy odněkud zaštěkal a tak Ichiro vždy našel cestu. Nikdy je nijak nezdržel, nechtěl být kovadlina přivázaná k noze. Zkusil takhle více stánků. Potom když vyběhli z vesnice, už nehledal, ale místo toho nabral klasické tempo.
(jestli byl někdo hodný nechávám na tobě)

-> Chūninské zkoušky II. - 2. Zkouška
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Jun 18, 2019 4:32 pm

Byla pravda, že nedaleko místo konání 1. zkoušky byl velký počet stánků, kde se prodávalo ninja vybavení. A co víc, prodávali základní vybavení snad ze všech velkých vesnic. A v jednom se Ichirovi podařilo najít to, co hledal. Evidentně to mělo být pro líné ninji, co si nedokázali připravit vlastní vybavení i v zápalu boje. Obchodník kunai přijal a dal mu 4 další lístky. Pokud si je Ichiro blíž prohlédl, zjistil, že to byly jeho vlastní. No, škoda, že nikdo další nechtěl získat svoje vybavení, po tomhle obchodu se tak jako tak s Ichirem už nikdo dál nebavil.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSun Jul 26, 2020 11:22 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]
>>> Trénink > Nemocnice v Sunagakure

Nemocnice nebyla naštěstí od cvičiště příliš vzdálená a díky bohu nebyla potřeba použít ani během tréninků. Saru tedy zavedl Rina na oddělení, kde měla být Taiyo hospitalizovaná, zjistil si číslo pokoje a dovedl ho tam. [rec=saru]"Tak jo. Nezapomínej, že jsi v nemocnici. Měl by tam být zrovna doktor, ale nevím jestli ti něco poví,"[/rec] řekl Saru zamyšleně, když došli k pokoji.

Pokud Rin vstoupil, mohl si všimnout, že v pokoji byla Taiyo uložená na posteli. Vypadalo to, že jak kdyby spala. Nad ní se zrovna skláněl doktor a kontroloval jí tep a za postelí seděl na stoličce Gin. Rinův favorit, co si budeme.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeMon Jul 27, 2020 12:23 am

[rintaro_jmeno]

A jak Saru slíbil, tak se po tréninku vydali do nemocnice. Ta uvnitř překvapivě nevypadala jako písečná chatrč, což Rin tak trochu předpokládal. Během zkoušek mu Suna dala dost důvodů k tomu, aby měl podivné předsudky, přece jen se tu děly trochu pochybné věci a bylo to tu celé takové divoké. Už se nemohl dočkat, až se vrátí domů. Teď se senseiem každopádně kráčel směrem k pokoji, ve kterém ležela Taiyo.
[rec=rintaro]"Nebojte se, sensei, umím se chovat! Za koho mě máte?"[/rec] ujistil Rin Sarua a mrkl na něj. Potom zaklepal na dveře, otevřel a vešel dovnitř.
Nejdřív si všiml jen doktora, co se skláněl nad Taiyo, která byla očividně v bezvědomí. [rec=rintaro]"Dobrý den."[/rec] Pozdravil potichu. Potom si konečně všiml, že je v pokoji i pan 'jsem hustej jonin, prošla mi vražda dvou dětí a Taiyo mě má stejně z nějakýho důvodu ráda.' Rin se na chvíli zasekl, protože si uvědomil, že netuší, co má dělat, když je tu tenhle týpek. Vždycky když viděl někoho z toho původního Kiri týmu, cítil, jak se mu nepříjemně rozbušilo srdce. Tohle ale nebyla vhodná chvíle ke konfrontaci. Musel se dvakrát zhluboka nadechnout, než se odhodlal na Gina promluvit.
[rec=rintaro]"Mohl bys prosím na chvíli."[/rec] Ukázal za sebe na dveře. Doufal, že měl Gin aspoň dost slušnosti na to, aby ho na moment nechal s Taiyo o samotě....A s tím doktorem teda.
Pokud Gin vyhověl, tak ho ještě Rin na chvíli zastavil. [rec=rintaro]"Nevím, co se vám tam stalo, ale díky, žes jí odtud dostal."[/rec] Nic víc mu říct nechtěl. Nemohl. Nenáviděl Gina a jeho kolegy tak moc, že cítil, jak to v něm probouzí to nejhorší. Jediné, co ho aspoň trochu vykupovalo v Rinových očích, bylo to, že mu záleželo na Taiyo. To byla jejich jediná společná věc.

Nakonec přišel až k posteli a podíval na Taiyo. Vypadalo to, jako by spala. Skoro jak kdyby jí jen stačilo chytit za rameno, trochu s ní zatřást a za chvíli by kulila oči, co se to děje. [rec=rintaro]"Pane doktore, omlouvám se, že vás tady takhle ruším. Jsem Kageyama Rintaro z Konohy a... No, jsem tady, protože mi můj sensei řekl, že je Taiyo v nemocnici."[/rec] Rin byl dost nervózní a trochu se to odrazilo na jeho komunikačních schopnostech. Když tady viděl Taiyo takhle ležet, jako by jí nic vážného nemělo být, připomnělo mu to Taie. A všichni moc dobře víme, jak to dopadlo s Taiem. [rec=rintaro]"Co se jí stalo?"[/rec] Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Jul 28, 2020 11:34 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name][npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]
Nemocnice Sunagakure no Sato

Saru moc dobře věděl, kdo většinu času Taiyo hlídal, ale nechtěl to Rinovi říkat, aby nevyšiloval ještě před tím než vleze dovnitř. Určitě by řekl něco jako, proč se o ní stará někdo, kdo není z Konohy nebo tak něco. Ne, tenhle šok nechal až k posteli Taiyo, kde by snad mohl mladík udržet své vášně. Sám se odebral na vzdálenou lavičku, aby počkal. Aiko ho informovala o stavu Taiyo každý den, takže tam nemusel. A asi by to ani neprospělo, kdyby stál svému chráněnci za prdelí v každém okamžiku.

Gin okamžitě zvedl oči k Rinovi, který vešel do místnosti a na jeho výzvu kývl hlavou. Zvedl se ze židle a vyšel ven před místnost, kde zaměřil svůj pohled na Rina. Nic neříkal. Pamatoval si toho kluka dobře, ale dokázal krotit vášně, obzvlášť tady. [rec=gin]"Ve výsledku nás z toho dostala ona, uvolnila nějakou šílenou techniku, díky které jsem nás dostal ven,"[/rec] řekl pouze v odpověď. Vděčil tady za život Taiyo, byť netušil, co to sakra mělo být. Nikdo mu nedal odpověď a vlastně ani nikdo nevěděl, proč se za celou dobu ještě neprobudila. I kdyby použila cokoliv, chakra se nikdy nenavrací tak pomalu. Pak pokynul hlavou, aby šel dovnitř. Sám počkal na chodbě.

"Ach ano, Aiko-dono říkala, že byste se mohl stavit," řekl doktor, když se Rin představil. "Obvykle informace nepodáváme, ale u vás je to povoleno i když toho příliš není. Podle všeho uvolnila veškerou svojí chakru a od té doby je v tomto... stavu. Její mozek je plně aktivní, stejně tak se jí navrací a zase mizí chakra. Nikdo z nás se s něčím podobným nesetkal. Vypadá to, jak kdyby byla v genjutsu, ale ani našim expertům se to nepodařilo prolomit. Náš odhad je pouze ten, že pokud bude chtít tak se probudí," řekl doktor to, co vlastně věděli. Po tu dobu jí mohli jen udržovat v normálním fyzickém stavu. "Chcete s ní zůstat sám?" zeptal se tě po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeWed Jul 29, 2020 12:36 am

[rintaro_jmeno]

Šílenou techniku? To bylo něco, co mu Rin rozhodně věřit dokázal. Však sám na vlastní oči viděl, jak Taiyo použila nějakou podivnou schopnost na muže v tygří masce. Bez dalších slov Gin odešel a pan doktor se naopak rozpovídal. Z toho co Rinovi ale pověděl, bylo jasné maximálně tak to, že vlastně neví, co s Taiyo je a jestli se vůbec probudí, bylo ve hvězdách. Nejednalo se tedy o žádné dobré zprávy, ale aspoň nedošlo k žádnému razantnímu zhoršení, což se asi dalo považovat za pozitivum.
Když se zeptal, jestli by s ní chtěl zůstat sám, přikývl. [rec=rintaro]"Děkuju."[/rec] Uklonil se, počkal až mu doktor dopřeje trochu soukromí a posléze došel až k posteli, u které se přikrčil.
[rec=rintaro]"Ahoj, Taiyo."[/rec] Špitl lehce rozklepaným hlasem. Myslel si, že to bude lehčí, ale fakt se bál, že se tady děje to stejné, co se stalo Taichimu. Nedokázal si ani představit, že by se to mělo dít znovu.
Rin věděl, že šance, že ho Taiyo slyší, se pravděpodobně blíží k nule, ale pokud byla aspoň nějaká minimální, tak to prostě musel zkusit. [rec=rintaro]"To jsem já, Rin. Přišel jsem se na tebe podívat, protože..No, Saru-sensei mi řekl, že jsi byla na nějaké nebezpečné misi a stalo se tam něco špatného..Nebo tak něco." [/rec] Odmlčel se a sklopil hlavu. [rec=rintaro]"A teď jsi tady a nikdo pořádně neví, co s tebou je. Ani jsme si pořádně nestihli promluvit. Pořád se něco dělo. Já byl strašně zahleděnej do svých věcí a soustředil jsem se jenom na sebe, takže jsem se tě ani nestihl zeptat na to, co se s tebou vlastně děje. Myslím ty změny. Nešlo si jich nevšimnout."[/rec] Uchechtl se pro sebe a zakroutil hlavou. [rec=rintaro]"Potřebuju, abys mi řekla o všem. No a navíc! ...No, začnou nám souboje v aréně a o to přece nechceš přijít! Trénovali jsme s Rikutem jako šílení, abychom neudělali ostudu. Nebudem si teda nic nakecávat, Rikuto ji pravděpodobně udělá tak jako tak, heh. Ale naučil jsem se dělat...Jak to říct, aby to neznělo divně? Dělám takový koule a naučil jsem se dělat větší koule a menší koule. Což uznávám nezní zrovna jako něco obdivuhodnýho, ale kdybys viděla, jak jsem odpálil Saru-senseie, tak bys určitě změnila názor. I když mi u toho teda rozbil rypák."[/rec] Přejel si prstem po nose, který ho ještě pořád dost bolel. Možná by mohl zkusit sehnat někoho, kdo se mu na to podívá a zjistí, jestli mu náhodou Saru něco nezlomil. [rec=rintaro]"První a druhou zkouškou jsme prošli úplně bez problémů. Naprostá pohodička. Vlastně je to celý nějaký jednoduchý, takže si vůbec nemusíš dělat starosti o nikoho z Konohy. Soustřeď se pěkně na sebe!"[/rec] To samozřejmě nebyla pravda. Rin pořád nevěděl, co se vlastně stalo s Ashi a Shiromaruem. Taky si sám odnesl pořádné trauma, kvůli tomu klukovi, který odmítl jejich pomoc a radši se zabil. Tenhle styl života sebou nesl spoustu zbytečné bolesti. Rin měl pocit, jako by se posledních několik měsíců děly jen špatné věci. Udělal by cokoliv proto, aby se v té pomyslné temnotě objevilo aspoň maličké světýlko naděje a Taiyo se probrala. Jenže tohle nebyla pohádka, ve které se tu objeví jako odvážný rytíř a zachrání princeznu. Tohle byl příběh princezny, která musela bojovat sama se svou vlastní temnotou. Aspoň podle toho, co říkal ten doktor.
Opatrně Taiyo chytil za ruku a lehce jí stiskl. [rec=rintaro]"Čeká nás toho ještě hrozně moc, než se věci dají aspoň trochu do pořádku. Jsou tady ti šašci v maskách a bez tebe je zastavit nedokážeme.... Takže se prosím probuď."[/rec]

Po několika minutách, které mu připadaly jako celá věčnost, se nakonec postavil a protáhl se. Možná si měl radši sednout na tu stoličku, kterou předtím zahříval Gin. Na to byl ale asi až moc hloupě hrdý. [rec=rintaro]"Chtěl bych tady s tebou zůstat o něco dýl. Štve mě to, ale musím ještě něco udělat. Budu za tebou ale chodit každej den, dokud se neprobudíš, jo?"[/rec] Už se otáčel, že půjde, když si něco uvědomil. [rec=rintaro]"Ještě jedna věc!"[/rec] Sáhl si do tašky s vybavením a chvíli v ní hrabal, než vytáhl sponku, kterou od Taiyo kdysi dostal jako dárek. [rec=rintaro]"Jen abys věděla, tak ti jí nevracím. Pořád jí u sebe nosím pro štěstí, ale říkal jsem si, že by se ti ho teď trošku mohlo hodit víc, než mně."[/rec] Přišel k Taiyo a opatrně jí odhrnul pramen vlasů z čela, přidržel ho a sepnul ho sponkou. [rec=rintaro]"Později mi jí zase vrátíš."[/rec] Řekl, dal jí na čelo letmou pusu a konečně se vydal na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSun Nov 08, 2020 1:31 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]
Nemocnice Sunagakure no Sato

Gin během celé třetí zkoušky stejně seděl u Taiyo v nemocnici. Stále cítil vinu za to, co se stalo a že mu musela zachránit zadnici. Čeho si však všiml, že se v posledních minutách nastal v nemocnici nějaký šrumec. Zapnul tedy svůj senzační debil mód a vnímal působení chakry v okolí pokoje, kde zatím Taiyo ležela. Trochu se zamračil, na jeho vkus tu působilo až příliš mnoho chakry, která nebyla léčitelského typu. Navíc, co věděl, většina předních mediků momentálně byla stejně na stadionu a tady byl několik hodin klid. Něco se mu nezdálo.
Poslední kapkou byli dva silné zdroje chakry, které se zastavily u dveří do tohoto pokoje. Gin se tedy podíval směrem k částečně proskleným dveřím a všiml si, že jednomu muži, který za nimi stál vyčuhovala z poza ramena katana.
[rec=gin]"Taiyo... nechtěl bych na tebe naléhat, ale docela by se hodilo, aby ses probrala,"[/rec] hlesl tiše, zatímco instikntivně pustil její ruku a místo toho se chopil svého meče...
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Nov 10, 2020 8:55 pm

[taiyo_jmeno]

---> Taiyna cesta I.


Taiyo se pomalu probouzela. Černočerná tma se začala postupně rozplývat. Začala více vnímat své okolí, ale oči zatím neotevírala. Cítila, jak jí někdo drží za ruku. To jí uklidnilo, tedy až do doby, kdy se tlak začal měnit, jako kdyby se začalo něco dít a ta osoba ztuhla.... nebo se spíš na něco připravila. Nakonec osoba promluvila. [rec=taiyo]"Gine...?"[/rec] špitla. [rec=taiyo]"... co se děje?"[/rec] pokračovala svou otázkou polohlasem. Zároveň se snažila rozlepit svoje očíčka. Bála se pohnout, protože netušila, co se děje a obávala se, že jak se pohne, tak jí prokřupe celé tělo a vydá to strašný hluk. Bohužel asi nebude mít jinou možnost. [myslenky=taiyo]Kde mám vlastně výbavu? To jako budu muset hned bojovat? Co se to tu sakra děje?[/myslenky] napadalo jí mnoho otázek mezitím co čekala, jestli jí Gin odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSat Nov 14, 2020 11:32 am

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin překvapivě sledoval jak se mu tam Taiyo probrala. "No, vědět, že zabere tohle, řeknu ti to už dávno," vykoktal ze sebe, ale pak se zase začal soustředit, neb se ozval obrovský výbuch kousek od místnosti, kde byla Taiyo ubytovaná. [rec=gin]"Nevím, ale za dveřmi jsou už čtyři pánové, jejichž chakra jede na sto procent. Možná by ses měla..."[/rec] pak polkl. Uvědomil si, že Taiyo tam ležela jen v nemocničním mundůru a její oblečení bylo poskládáno na židličce v rohu místnosti vedle zástěny. [rec=gin]"...obléci, pokud se můžeš hýbat,"[/rec] hlesl trochu rozpačitě, jenže v tu chvíli jim někdo odpálil dveře a vpadl dovnitř. Byl to jeden ANBU ze Suny, pak jeden mladý ninja a dva, co vypadali přesně jako ti, které jste potkali na misi mimo vesnici. "Máme je!" vykřikl jeden.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSat Nov 14, 2020 10:53 pm

[taiyo_jmeno]

[rec=taiyo]"Zas tak moc si nefandi."[/rec] odpověděla Ginovi, ale v tom samém okamžiku se ozval obrovský výbuch, takže většina věty asi ani nebyla slyšet. Taiyo sebou trochu škubla, jak se lekla a hodně toho zalitovala. Cítila, že má plno chakry i energie, přeci jenom odpočívala.... 3 měsíce?... Ouuu. Jenže byla taková rozlámaná a neprotažená a určitě si něco natáhne. Taiyo se pokusila aspoň trochu vysoukat do polosedu zatím co poslouchala Gina. Jak Gin udělal pomlčku, tak se Taiyo nechápavě podívala na sebe, protože, někam tam směřoval i Ginův pohled. To ještě nikdy neviděl nemocniční úbor? Tak na sobě měla košilku no. Košilku, která měla i záda, jen tak pro informaci.
Taiyo se ani pořádně nestihla porozhlédnout po místnosti, aby zjistila, kde teda má to oblečení a své věci. To už ale byli bez dveří. Tady asi nic jako soukromí neexistovalo. A co to vlastně mělo celé znamenat? Jak to že jsou ninjové ze Suny spolu s ninji z jejich mise? Podle všeho i hledali Taiyo a Gina, ale proč? Vlatně to Taiyo ani nechtěla vědět. Vůbec to nevypadalo dobře. Taky by se mohli chtít pomstít za tu neplechu, kterou Taiyo a Gin udělala v tom jejich tajném úkrytu.
[rec=taiyo]"Příště prosím zaklepejte?"[/rec] požádala je, avšak na odpověď nečekala. V mžiku a s vypětím všech sil složila několik pečetí a přivolala si bič (teď si nevzpomenu na přesný název techniky). Švihla a mávla a zachytila jednoho ninju se kterým švihla a mávla a použila ho jako bowlingovou kouli a ostatní zlí ninji jako kuželky aby je složila k zemi. To mohlo na malý okamžik pomoc. [rec=taiyo]"Odcházíme!"[/rec] řekla směrem k Ginovi a začala se soukat z postele. Všechny kosti v těle jí pěkně křupali. [rec=taiyo]"Vem mi prosím věci"[/rec] požádala Gina, protože k nim byl blíž a Taiyo se zrovna pokoušena obout boty mezitím co po jedné noze skákala k východu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeWed Nov 18, 2020 2:40 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Jen něco kolem měsíce, ale i tak to byl opravdu dlouhý spánek. Dobrý pro její chakrové zásoby, špatný pro pohyblivost těla, což však nebylo nic, co by nešlo s trochou cvičení opět protáhnout. Obzvlášť, když se protažení pozvalo do pokoje samo bez pozvání. Nepříjemná situace. Gin tak nemohl sledovat pouze jí, ale raději se už rovnou zaměřil na jejich nové cíle.
Výhoda byla, že Taiyo ukázala jednu z jejich nových technik a to ninjové tak nějak nečekali. Takže si tu opravdu zahráli padací kuželky. Gin taky docela koukal. [rec=gin]"Od kdy umíš tohle?"[/rec] zeptal se překvapeně. Byla to pro něj značná novinka, ale rozhodně se mu líbila.
Pak dostal pokyn, aby jí vzal oblečení. Od kdy mu dávala takové pokyny? Trochu se nad tím pousmál. Rozhodně stylové probuzení potom, co se o ní takovou dobu strachoval. Sebral tedy kupičku oblečení a vybavení a vydal se za ní. Během toho, co procházel kolem popadaných ninjů, dovolil si senbony zasáhnout jejich citlivé body, aby je znehybněl na delší dobu.

Venku na chodbě byl docela chaos. Bojovalo tam několik ninjů ze Suny s bandity, které jste potkali na misi, ale taky se tam řezalo několik ninjů ze suny mezi sebou. Též tam leželo několik mrtvých mediků a byl slyšet křik civilistů.
[rec=gin]"Tak tohle jsem nečekal, když byl měsíc klid... něco se muselo stát, že čekali až do teď,"[/rec] hlesl Gin, zatímco se zamyšleně podíval směrem, kterým byla v Suně aréna.[rec=gin] "Třetí zkouška..."[/rec] napadlo ho po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeMon Nov 23, 2020 8:56 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo si ani neuvědomila, že před Ginem použila novou techniku. [rec=taiyo]"Já.. no... já ti to pak všechno řeknu."[/rec] ukončila to nakonec. Nepřišla jí to jako vhodná chvilka si povídat. Spíš to viděla na hledání nějakého bezpečného místa.
Gin stihl vzít Taiyo oblečení a ještě zasáhnout senbony do ninjů, kteří tak drze vtrhly do nemocničního pokoje, kde si Taiyo v klidu chrupkala. Mezitím, co Gin stihl všechno tohle, tak Taiyo si stihla nazout pouze boty a dostat se ke dveřím. Bylo to tak náročné, ale pomohlo jí to se trochu rozpohybovat.
[rec=taiyo]"Moc děkuji."[/rec] poděkovala Ginovi. Přes nemocniční šaty na sebe rychle hodila mikinu a kolem pasu ninja výbavu. Zbytek oblečení hodila do batůžku. Zatím to takhle muselo stačit.
Taiyo nechápavě hleděla do chodby. Co se tu sakra dělo? Sunu proti banditům chápala, ale Suna proti Suně? Co to mělo znamenat? V jednu chvilku dokonce musela uhnout zpět do pokoje. Gina také zatáhla zpátky. Chodbou zrovna letělo mrtvé tělo jednoho z banditů... tedy asi to byl bandita. Špatně se to přes tu krev poznávalo. Taiyo z toho bylo zle a měla sevřený žaludek, ale snažila se na to nemyslet a poslouchat Gina. [rec=taiyo]"Třetí zkouška?.. Co je na třetí zkoušce tak zajímavého? Myslíš, že jdou po někom určitém? Nějaký kage?... hmmm, ale proč by pak lezli i do nemocnice?"[/rec] šeptala směrem k Ginovi a opatrně se přitom podívala zpět na chodbu, aby zhodnotila, kudy to bude asi nejlepší. [rec=taiyo]"Navrhuješ jít do arény?"[/rec] zeptala se přítom Gina.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeMon Jan 25, 2021 11:13 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Na slib, že mu to všechno poví jen pokýval hlavou. Teď neměl tolik prostoru na to, aby se cítil zmatený. Jako správný ninja si musel určit priority a těch se držet. A hlavní priorita teď byla Taiyo, po Taiyo jeho tým a pak až světový mír. A jelikož Taiyo byla v bezpečí, tak musel přejít k bodu číslo dva.
Byť boj vypadal vcelku ošklivě, vypadalo to, že na civilní ztráty zatím nedošlo. Většina padlých byla z řad ninjů nebo ninja mediků. Civilisté byli necháni na pospas dění, takže jen v případě nějakého výbuchu došlo na zranění. Proto se taky stalo, že si jedna žena držela pahýl ruky a jedno dítě přišlo o nohu. No nebyla to pěkná podívaná, ani na chodbách. Všichni se tam teď řezali hlava nehlava. Vypadalo to, že si ani lidé ze stejné vesnice nemohli navzájem věřit.
[rec=gin]"Je tam hlavně spousta lidí. A i Kage. Navíc, kolem stadionu se bude pohybovat spousta ninjů a zbytek vesnice nebude tak bráněná,"[/rec] pravil Gin zamyšleně, zatímco odrazil zbloudilý shuriken, co letěl proti němu. Pak zahnul do boční chodby, která se zdála být slepá. [rec=gin]"Navíc, v aréně bude můj tým. Musím se o něj postarat. A taky lidi od tebe z vesnice,"[/rec] pravil na vysvětlení. Musel se ujistit, že byli všichni v pohodě. Až pak hodlal zjišťovat, proč se je někdo vydal zabít. [rec=gin]"Nebo máš jiný nápad?" [/rec]zeptal se pro jistotu. Sice měl vyšší hodnost, ale v tomhle jeli společně.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeWed Jan 27, 2021 8:37 pm

[taiyo_jmeno]

Ty hrůzy co viděl Gin viděla i Taiyo. Taiyo zatahala Gina za rukáv a přitom stále hleděla na ty hrůzy. [rec=taiyo]"Musíme jim pomoci..."[/rec] špitla směrem k němu. Chtěla těm lidem pomoci. Ulevit od vší té bolesti... ale nemohla. Neměla lékařské znalosti. Ještě by jejich stav jen zhoršila. Taiyo se konečně podívala na Gina. [rec=taiyo]... Musíme ty boje zastavit! Pojďme tedy do arény. Zkontrolujeme týmy a pak Kage a třeba se dozvíme, co se tu děje."[/rec] řekla Taiyo a rozhodným krokem vyrazila do chodby. V tom se zarazila a zase zacouvala zpátky k Ginovi. [rec=taiyo]"Ehmm.... je to doprava nebo doleva?"[/rec] zeptala se nevinným hláskem a roztomilým úsměvem. Vlastně jí nedošlo, že si tu tak měsíc ležela a vlastně ani netuší, kde se co nachází.
No jo.. moment .. měsíc v nemocnici znamená, že by mohla mít již viditelné nějaké odrosty.
Taiyo tedy opatrně následovala Gina. Samozřejmě stále na ně někdo mohl bafnout a tak kontrolovala své okolí. [rec=taiyo]"Proč myslíš, že šli po nás? Nekřičeli náhodou "máme je"?[/rec] zauvažovala Taiyo. [rec=taiyo]"Myslíš, že nás chtěli jako ... krchchkr?"[/rec] zeptala se a přitom naznačila jako že zabít.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeWed Feb 03, 2021 11:09 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin by sice mohl pomoci svým základním medickým uměním, ale momentálně to nebyla jeho priorita. Nebylo mu to příjemné, ale neměl šanci pomoc ani zlomku těm lidem a jen by ohrozil je samotné. Netušili proti komu tu stáli, nevěděli ani kdo ze Suny byl přítel a kdo byl nepřítel. Museli se dostat pryč a trochu se zorientovat.
[rec=gin]"Myslím, že tady už to dokážou zastavit jen Kage,"[/rec] špitl Gin, zatímco míjel další zraněné. Nad její otázkou se musel pousmát. "Doleva, je tam boční schodiště pro personál," zamumlal a ukázal na dveře na konci chodby. Omylem tam jednou zabočil, když si šel pro čaj. Sem tam kolem ještě proletěl kunai či senbon, ale dostali jste se tam v jednom kuse. Většina lidí v okolí měla co dělat se svými problémy.
Schodištěm jste se dostali až k východu ven. Vypadalo to, že boje nezuřily jen v nemocnici, ale i v ulicích. Zajímavé bylo, že většina civilních budov byla v pořádku, jen vojenské a důležité cíle teď kouřily. Vypadalo to, že tohle si někdo chvilku plánoval a připravoval. Jak jinak by se dalo vysvětlit, že se do vesnice dostalo tolik těch banditů, které jste vy sami potkali před měsícem.
[rec=gin]"Nekřičeli nic. Pouze koncentrovali velké množství chakry. A ano... myslím, že nás chtěli... krchchkr,"[/rec] napodobil jí docela věrně.
Gin se snažil Taiyo vést boční uličkou a pokud ještě nebyla, nechal jí, aby se dostrojila a dovybavila. On sám měl v ruce připravený svůj meč. Když v tom najednou se rychle rozsypala zeď budovy před vámi a objevilo se tam několik ninjů. Tihle nevypadali jako ti bandité, ale jako klasičtí ninjové z nějaké vesnice, jen neměli označení. Dva z nich měli obrovské vaky plné svitků. Vypadalo to, že si dávali sakra velký pozor, aby nepřitáhli pozornost bojujících.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSun Feb 21, 2021 7:00 pm

[taiyo_jmeno]

[myslenky=taiyo]Hmmm Kage....[/myslenky] uvažovala v duchu Taiyo, [myslenky=taiyo]... ale aby to stačilo.[/myslenky] říkala si pro sebe. Vyskočil jí na mysli ten modře oblečený bandita. Zřejmě i boss tam toho hnízda, do kterého vlezli. [myslenky=taiyo]Co když takových je víc... bude i dost Kage? Dost ninjů na boj proti nim? A je ten boj vůbec nutný? O co jim vlastně jde?...[/myslenky] ptala se sama sebe a cupitala hned za Ginem. Bylo pro ní příjemnější koukat na jeho záda, než na ty hrůzy okolo.
Taiyo byla ráda, že se konečně dostali z nemocnice. Dříve v nemocnici sice trávila dost času, takže na pach dezinfekce a krve byla zvyklá, ale tohle bylo něco jiného a jí se tam zvedal žaludek. Venku se konečně mohla nadechnout.... přiměřeně čerstvého vzduchu. Taiyo se rozhlédla po okolí. [rec=taiyo]"Nemyslela jsem si, že těch banditů tam bylo tolik... aby zvládli tohle všechno."[/rec] utrousila. Ohledně toho "krchchkr" také nadšená nebyla. Očividně odplata za to, že se jim vloupali do hnízda.
Taiyo se dovybavila a trochu víc upravila. Pak už společně hledali nejlepší cestu do arény když v tom upadla zeď. No jenže co teď? Jednalo se o ninji, kteří mají dobré úmysly, nebo špatné. Kradou informace, nebo se je snaží úkrýt? Když ty informace od nich dostanou, nebude si pak Suna myslet, že to oni kradou ty svitky..... [myslenky=taiyo]Bože, složitější už to být nemůže....[/myslenky] zanadávala si v duchu. [rec=taiyo]"Co...co to tam máte? Mu..Můžeme Vás s něčím pomoci?"[/rec] vypravila nakonec ze sebe. Nevěděla, jestli dělá dobře, takže hodila po očkem Ginovi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSun Mar 14, 2021 12:07 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin se nad konstatováním o počtech na moment pozastavil. Vypadalo to, že mu to dost šrotovalo hlavou, až nakonec pokýval a zamyšleně řekl: [rec=gin]"Určitě jich je víc než jsme potkali mi. A co víc, vypadá to, jak kdyby se proti Suně obrátila i část jejich ninjů,"[/rec] řekl znepokojeně. Rozhodně to vypadalo, že to nebyl prostě jen další stupidní útok na nějakou vesnici, ale pokus o něco víc.
Než se dalo pokračovat dál, objevila se před vámi společnost, která buď kradla nebo chránila. Obě ty úvahy byly správné, ale jen jedna mohla být pravdivá. Dost podezřelé však bylo, že neměli označení. Gin tak zůstal na pozoru, svírajíc svůj meč v ruce, ale když se s nimi Taiyo dala do řeči, tak to nekomentoval a nechal to na ní.
"Hej, máme mít nějaké posily?" zeptal se jeden. Evidentně nechtěli způsobit nějaký velký nepořádek. [rec=]"Nevybavuji si. Pod kterého velitele spadáte?"[/rec] zeptal se muž, co vypadal jejich velitel. Měl na rameni zvláštní pásku, která zářila chakrou. Možná je zaskočila právě ta otázka, co Taiyo položila. Přeci jen v bojovém konfliktu byli ti bez označení nejvíc podezřelí.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Mar 23, 2021 8:12 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo nečekala, že jí ta skupinka začne odpovídat, ale na druhou stranu si řekla, že toho musí využít. [rec=taiyo]"Pssschch!... chcete na nás upozornit?!"[/rec] okřikla je potichu a přitom gestikulovala, aby ztichly a přikrčili se. Chtěla je zblbnout. [rec=taiyo]"Náš velitel nás také neupozornil na druhou skupinu."[/rec] řekla a dělala, že se rozhlíží okolo, aby zkontrolovala, zda je někdo nesleduje, ale přitom je po očku furt sledovala. [rec=taiyo]"Tak co?... Jaké jsou Vaše rozkazy?... Sorry hoši, jen musím zkontrolovala, zda mi neberete práci.... Joooo to by mi velitel dal."[/rec] Taiyo se snažila tu skupinku ukecat. Věděla, že v tom není nijak zvlášť dobrá, ale tajně doufala, že by to jednou mohlo vyjít a hlavně doufala, že tahle skupinka patří mezi ty dobré. Nechtělo se jí bojovat. Po tom spánku v nemocnici se ještě úplně necítila.
Taiyo také zaujala mužova páska, která zářila chakrou. Přemýšlela, jestli jí tento "symbol" má něco více prozradit o této skupině.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeWed Mar 24, 2021 4:49 pm

Taiyo si mohla všimnout, že symbol na pásce znázorňoval znak kohouta. Když si ho navíc okřikla, tak na tebe zůstal chvíli nevěřícně zírat. "Prověříme to," řekl a dotkl se druhou rukou pásky. "Pod kterého velitele spadáte?" zeptal se po chvíli. "Velitelko, máme tu skupinu, která se pohybuje v sektoru, kde nemá nikdo být," řekl potom tiše do vzduchu. Vypadalo to, že to nepatřilo jim.
Taiyo si mohla povšimnout, že Gin pevněji sevřel svůj meč. Vypadalo to, že zatím Taiyo důvěřoval, ale taky se to mohlo kdykoliv obrátit. Ale muselo se nechat, že jí pak bude muset pochválit za její netradiční přístup k věci.
"Bože, proč musíme vykrádat nějaké záznamy a nemůžeme bojovat?" postěžoval si zatím nějaký klučina vzadu. Všichni na něj okamžitě hodili vážné pohledy, asi aby držel hubu.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSun Mar 28, 2021 10:24 pm

[taiyo_jmeno]

Díky tomu, že se k chlapům trochu víc naklonila, tak si konečně mohla prohlédnout znak na pásce velitele. [myslenky=taiyo]Kohout.... to... to znám.[/myslenky] zapřemýšlela, ale nedokázala si to hned spojit s maskou. Stále jí to vrtalo hlavou. Nakonec jeden klučina vzadu potvrdil její obavy. [myslenky=taiyo]Takže opravdu vykrádají.... Musíme je zastavit.[/myslenky] V tom se jí rozsvítilo. [myslenky=taiyo]No jasně. Masky... zlouni... maska kohouta.[/myslenky]
Taiyo se narovnala od chlapu a vřele se na ně usmála. [rec=taiyo]"Aaaa... sorry chlapy, sorry. Museli jsme si splést místo. Jak je to tu všude rozbořené, tak jsme někde museli špatně uhnout."[/rec] říkala a pravou rukou si dala do boku a levou začala mávat před sebou, tak to občas anime postavy dělají. Mělo to i druhý účinek, potřebovala odvést pozornost od pravé ruky, aby si mohla sáhnout do kapsičky pro kunaie. [rec=taiyo]"Jo jo... ani nevíte jak Vás chápu..... My spadáme pod Tygra."[/rec] dodala furt s úsměvem. Pak ale zvážněla a (pokud si toho chlapy předtím nevšimli) tak po nich pravačkou hodila kunaie. Snažila se po každém chlapovi hodit jeden kunai. Věděla, že Gin je stále připraven, a tak věděla, že jí v boji podpoří.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Mar 30, 2021 8:19 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Taiyo se muselo nechat, že se ve svých instinktech skutečně zdokonalovala, ať šlo o postřeh na detaily, tak rychlost uvažování, tak zároveň i její bojové reakce. Bylo jasné, že pokud měli někoho na drátě, kdo jim mohl sdělit bližší informace bylo zle. Ale dalo to prostor a čas pro vás a je to trochu zdrželo. Vypadalo to, že všichni začali vyděšeně pokukovat, když slyšeli jméno údajného velitele. Jeden dokonce dodal: [rec=gin]"Netušil jsem, že ten chlap má nějaké své jednotky."[/rec] No, odpověď už ani nedostal, protože se mu do krku zapíchl kunai, stejně tak několika dalším. Jen ten velitel, co se snažil telefonovat to stihl vykrýt. Toho však čekalo nemilé překvapení, když mu okem prolítl Ginův meč, který následně zapíchl ještě jednoho přeživšího. Popadaly jak přezrálé hrušky.
[rec=gin]"No teda, nečekal jsem, že je to tak vyvede z míry. Kdo je sakra Tygr a Kohout?"[/rec] zeptal se Gin zvědavě, zatímco zkoumavě prohlédl svitky, které odnášely. Všechny byly zapečetěné. [rec=gin]"Vezmeme je?"[/rec] zeptal se tázavě.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Mar 30, 2021 10:04 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo děkovně přikývla Ginovi. Teď však musela posbírat zpět své kunaie, protože přeci jenom nemá bezednou kapsičku a cestou se toho může ještě hodně stát. Nadšený výraz u toho rozhodně neměla. Mezitím, co si sbírala kunaie a čistila je od krve a dalších hnusů, tak se snažila odpovědět Ginovi. [rec=taiyo]"Je to skupina... tedy řekla bych, že to bude skupina. Už dva jsou skupina ne?..... Nosí masky zvířat, proto Tygr nebo Kohout. Určitě jich bude víc, ale já prozatím potkala jen Tygra. Myslím, že Rin říkal, že potkal Kohouta...."[/rec] Taiyo se pak vrátila zpět k Ginovi. [rec=taiyo]"Jsou to velmi silní ninjové. Tygra jsem potkala dvakrát a vždy jsem unikla jen o vlásek a vždy jsem měla obrovskou pomoc."[/rec] dodala smutně. Pak se ale raději zaměřila na zapečetěné svitky. [rec=taiyo]"Ano, určitě je vezmeme. Pokud je chtěli odnést, tak je musíme ochránit, aby se jim informace v nich nedostali do rukou."[/rec] přikývla a vzala jeden vak plný svitků a doufala, že Gin vezme ten druhý. [rec=taiyo]"Pokračujeme směr aréna?"[/rec] zeptala se s úsměvem. Už chtěla být z tohohle pekla pryč. Chtěla být někde v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeTue Apr 06, 2021 4:07 pm

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin mezitím prohlédl, jestli byli všichni protivníci mrtví. V momentální situaci mohl být každý živý, kterého by za sebou nechali, problém. Během toho poslouchal, co mu k tomu řekla Taiyo. [rec=gin]"To by pár věcí vysvětlovalo,"[/rec] řekl znepokojeně. Vypadalo to, že tohle všechno doplňovalo skládanku, kterou už kdysi naznačil Mizukage Hikumovi, když byl spolu s Taiyo, Itanem a Hibikim v Kiri.
Bez ptaní pak čapl druhý vak svitků a hodil si ho na záda. Nebylo to zase tak moc těžké, ale trochu jim to ztíží pohyb. Na poslední otázku přikývl, ale než stihl spolu s Taiyo vyrazit, z pásky, kterou měl na ruce velitel se začalo kouřit a po zemi se rozeběhly značky Kuchiyose. V tu chvíli se před vámi objevila nějaká žena, co na sobě měla uniformu Suny a na obličeji ANBU masku. "Asi máte něco, co patřilo mým mužům," pronesla.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitimeSat Apr 10, 2021 8:29 am

[taiyo_jmeno]

Taiyo to také velmi znepokojovalo. V hlavně se jí honilo milion myšlenek, jako: [myslenky=taiyo]proč zaútočili? Cože zrovna tady? Tohle jistě nemohlo vzejít pouze od nich dvou? Znamená to, že jich je víc s maskou? Kde vzali takovou sílu? A co ten modrásek z tunelu od banditů? Patří také k nim?[/myslenky] .... a mnoho dalších.
Taiyo prozatím všechny obavy a otázky ze sebe oklepala. Na to teď nebyl čas. Byla připravena vyrazit, když v tu ránu před ně pufnula ANBU žena. Taiyo se naklonila k Ginovi a tiše šeptla: [rec=taiyo]"Takovouhle pásku si taky musíme pořídit."[/rec] pak se zase narovnala a pořádně si ženu prohlédla. [myslenky=taiyo]Hmmm ... uniforma ze Suny, ANBU maska, pufnutí z kohoutí pásky, mají vymakanější, než jsem čekala....no jasně! Takhle věděli pro co jdou a kudy se pak vypařit. Co za věc přesvědčí ANBU ninju zradit svojí vlastní vesnici?[/myslenky]
Taiyo se mile pousmála nad větou on ANBU. [rec=taiyo]"Asi?"[/rec] zeptala se. Taiyo věděla, že ANBU půjde těžko porazit, hlavně když bude soustředěná ANBU. No ale když jí vyvedou z míry, tak by mohla ukázat svou slabinu a navíc je to ženská, takže... Taiyo přiskočila k Ginovi, rukou si z boku zakryla ústa a začala mu velmi potichu šeptat: [rec=taiyo]"Je to bláhový plán, ale musíme jí vyvést z míry. Teď dělej, že si jí prohlížíš a pak se zasměj."[/rec] zašeptala a sama udělala to samé, ale furt stána u Gina. Mezitím si trochu poposunula vak svitků, aby dosáhla do brašny pro zbraň a byla tak připravená na útok. [rec=taiyo]"Buď připravený... teď jako že si prohlížíš její postavu a zašklebit."[/rec] a také udělá to samé. Takhle ho ještě párkrát instruovala, dokud se ANBU nesesypala. Tedy snad. Většinu ženských špitání o jejich vzhledu, které nemohou slyšet, dost tíží.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Sunagakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Sunagakure   Ulice Sunagakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Okolí Sunagakure
» Ulice Konohy
» Brána a hradby Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Sunagakure no Sato-
Přejdi na: