Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ulice Konohy

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 9:57 pm

Ulice Konohy jsou podobné jiným ulicím jiných vesnic. Skládají se z cest a z budov kolem. Některé ulice jsou udržované lépe, nějaké hůře, nějaké vůbec. Tak, jak to má být a bývá ve většině měst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:05 pm

Taiyō Kurama


.... No a pak už třemi.... no možná pěti rychlými kroky dohnala Rina. "Taky mířím do nemocnice, takže jestli neva, tak tě doprovodím. Aspoň budu mít jistotu v tom, že jsi cestou nikde neodpadl do příkopu." řekla Taiyō a vyrazila tedy s Rinem do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:15 pm

Kageyama Rin

Když na něj zezadu promluvila Taiyō, celkem se lekl. Bylo to ale určitě příjemné překvapení. Rin přikývl. "Dobrá." Nechápal jak někdo může být takhle hodný na někoho, koho vůbec nezná. Nehodlal se tím ale trápit. Byl za to rád. Trápilo ho ale něco jiného. Jak může Taiyō bojovat proti zabijákovi z Mlžné vesnice? Nevěděl, jak moc je silná. Klidně mohla být mnohem silnější než vypadala. Třeba s ním nebude mít žádné problémy, kdo ví. Něco Rinovi ale říkalo, že to nebude pravda. Ne že by na něj Taiyō působila slabě, ale ti z Kiri byli na úplně jiném levelu. Navíc byli připravení zabíjet. Což bylo něco, co si Rin ani nedokázal představit. Když se jim postavil během zkoušek, cítil ten jejich zabijacký úmysl. Dokonce se i na chvíli smiřoval s tím, že tam končí. No, tyhle myšlenky radši pryč. "Kageyama," řekl najednou a mrkl na ní. "Předtím jsem se nepředstavil celým jménem."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:33 pm

Taiyō Kurama

Vypadalo to, že Rin měl chmurné myšlenky, ale pak jako kdyby na to přestal myslet a hned byl zase takový živější. Tedy v rámci jeho možností. "Ouuu, no vidíš, já vlastně také ne. Kurama. Taiyō Kurama. Celé jméno mé." skoro prozpěvovala. Vlastně za celou tu dobu si ani jednou nepoložila otázku, proč sakra pomáhá někomu cizímu. Nejdříve to byla taková ta přirozená reakce na oči, které prosí o pomoc. A navíc člověk ze stejné vesnice. No a čím víc si s ním povídala, tím to bylo příjemnější. Že by Taiyō našla dalšího kamaráda. Přeci jenom moc jich neměla. A taky Taiyō upoutali ty modré linky pod očima.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:38 pm

Kageyama Rin

"Převelice mě těší." Zasmál se, ale jaksi ho u toho zabolel hrudník, takže se na chvíli zastavil, aby mohl popadnout dech. "I přesto, že vyvolávám kočky, tak jsem dneska od jedné dostal na hubu." Pokrčil levým ramenem a výmluvně se zachechtal. Tentokrát opatrněji, aby zase nevyvolal nějaké vnitřní bolesti. "Je to docela dlouhý příběh. Eh." Nejspíš to nebylo nejlepší téma na konverzaci. "Řekni mi něco o sobě!" vybídl jí. To, že ho zajímala, už bylo celkem zřejmé.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:48 pm

Taiyō Kurama


Taiyō se zasmála. To s tou kočkou jí pobavilo a o to víc to chtěla slyšet. "Takový příběh o kočce jistě bude zajímavější, než vyprávění o .... mně." začervenala se Taiyō. Takovouhle konverzaci ještě snad nikdy nevedla. Dělá to vůbec dobře? Mluví správně? Co vlastně může na sebe všechno prozradit? Ouuu. Začínala se dostávat do rozpaků a tváře jí žhnuly červenou barvou. "Dobře." přikývla nakonec. "Ale něco za něco. Já něco o sobě, ty něco o sobě a ještě přihodíš příběh s kočkou." nabídla dohodu Taiyō.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri May 20, 2016 11:55 pm

Kageyama Rin

"Zkusím to." Odpověděl. Do nemocnice to byl ještě kus a stejně nemohli jít moc rychle, tak proč nezabít čas tím, že se trochu víc poznají. Oba o to očividně stáli. "Ono to s tou kočkou ale není zas až tak zajímavý. Prostě. Hledali jsme někoho se svitkem, že jo. Byl to účel zkoušky. No a našli jsme obří spící kočku. A tak si říkám, sakra, Rine, však ty kočky vyvoláváš, takže jsi něco jako jejich velitel." Nadzdvihl obočí. "Tak jsem k ní přišel a říkám jí - kočko, dej mi svitek nebo tak něco. Pak jsem dostal ránu, takže to mám trochu rozostřené. Myslím, že mi i něco říkala. Nelíbilo se jí, že se chovám nadřazeně. Normálně bych to nedělal, ale dávalo to smysl. Nechtěla se nechat přesvědčit, tak mě zmlátila. " Znělo to hrozně absurdně. Tak moc, že se tomu musel sám zasmát. "A pak přišli ti z Mlžné." Poslední větu řekl jiným tónem. Smutným a zároveň naštvaným. "Nemám rád kočky. I když jsem teď něco jako. Já ani nevím. Jejich vyvolávač. Ale i přesto nesnáším, když se zvířatům ubližuje. Netuším, jestli jí zabili nebo jen zranili. Nedokázal jsem je zastavit.."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 12:13 am

Taiyō Kurama

Kdyby Taiyō mohla, tak by se řezala smíchy. Vyprávění v Rinově podání bylo excelentní. Ale nemohla se tak nahlas řezat smíchy. Přeci jenom byla trochu vychovaná slečna a ty tohle prý nedělají. Samozřejmě se tomu vyprávění smála, protože se nedalo jinak. Dokonce jí ukápla i slzička od smíchu. Ale konec vyprávění už tak k smíchu nebyl. I Taiyō posmutněla v obličeji a žaludek se jí nepříjemně sevřel. Proč má ona ve třetí zkoušce bojovat zrovna s těmi ninji. Tedy jedním z nich. Když to slyšela, tak si jen víc a víc byla jistá, že to nevyhraje, ať zkouší cokoliv. Možná dokonce i zemře a její sen se rozplyne ve větru. "To mě mrzí. Jistě si dělal co jsi mohl..... No a vlastně pořád děláš. Však jsi mi o mém soupeři poskytl informace, které proti němu můžu použít." snažila se Taiyō povzbudit Rina. To že trochu kecala bylo druhotné.
"No jinak je asi teď řada na mně, že? Mno.... jsem z klanu, který se zaměřuje na genjutsu a jednou budu fakt, fakt, ta nejlepší. Hodně času jsem strávila v nemocnici, protože jsem to přeháněla s tréninkem. Proto mě ani nemůžeš znát ze školy. Hmmm, co ještě? Hodná, usměvavá a občas ukecaná. Prostě dokonalá..... Ne dělám si srandu, mám i chyby." prozradila Taiyō. Snad neřekla nic špatně. Čekala na reakci od Rina.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 12:24 am

Kageyama Rin

"To my všichni," odpověděl v podstatě okamžitě na to, že má chyby. "Genjutsu, jo? Tomu jsem nikdy nerozuměl. Určitě je to super silný!" Zaradoval se trochu. Třeba by to na mlžňáky mohlo fungovat. "Tak asi zase já, co? No! Jsem z klanu Kageyama. To je celkem jasný. Nejsme moc známí, ale existujeme. Nebo se o to aspoň snažíme. Jednou bych náš klan chtěl udělat významnější. Stát se jouninem. Něco dokázat. Změnu. Spousta lidí si myslí, že se na tohle nehodím, protože mám špatnou povahu. Hodně kecám a jsem otravnej." Na chvíli se zamyslel. Proč to vlastně říkal? Možná to bylo tím zraněním. A nebo v něm Taiyō prostě vyvolávala tento pocit bezpečí a to, že jí může říct, co chce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 12:40 am

Taiyō Kurama

"No je pravda, že tě znám jen krátkou. Velmi krátkou dobu, ale za tu chvíli jsi mi nepřišel otravný. A ukecaný také ne, spíš komunikativní. Jo. To je to slovo. A navíc v tobě vidím odhodlání svůj cíl naplnit." zhodnotila Taiyō. Takhle to viděla ona. Ach, bylo tak skvělé si povídat. Za celou dobu zkoušky neměla tolik prostoru, jako teď. "A mé genjutsu zatím není nic moc. Takhle třeba genjutsu otce, to je něco jiného. Spíš se ale obávám jeho meče. Myslím, že jste o něm také mluvili ne? Genjutsu a ninjutsu zvládám, ale pohyby, úhyby a tak mi dělají problém." pokračovala v konverzaci. Pak se na chvilku zarazila. Měla bych mu říkat zrovna o svých slabinách? Vždyť může být mít dalším soupeřem. nadávala si Taiyō v duchu, pak však zakroutila hlavou. Hmm. Co blázním. Přes ninju z Kiri se stejně nedostanu a i kdyby, tak je to stejně jedno. Jistě by to sám brzy poznal a jen kvůli tomu vyvádět a přestat s ním mluvit je nesmysl. Je totiž fakt bezva. Povídala si Taiyō v duchu a pak z nenadání zase zčervenala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 12:52 am

Kageyama Rin

"No, jsem teď trochu mimo, takže nemám úplně svou formu." zasmál se. "Hm. Jsou to šermíři. Táta mi povídal o tom, že v Mlžné žijou ninjové, co se specializují na boj s mečem. A jsou tím dost známí. Tohle docela sedí. Akorát nechápu, jak to můžou být genini. A jak je sem vůbec mohli poslat. Jejich kagemu muselo hrábnout." Zamyslel se. "Co se týká těch slabin. Něco s tím určitě můžeme udělat! Máme měsíc. To, že je to senzační debil je fajn vědět, ale moc to v boji nepomůže. Chci je porazit. Takže tě tam nehodlám nechat prohrát." Řekl rozhodným hlasem. "Nedokážu ani pomyslet na to, že by zranili nebo... Někoho tak. Jako jsi ty." Nedokázal pro tu čistou nevinnost Taiyō najít slova. Tak to vyznělo tak jak to řekl. "Mám strach z jehel. A nemám moc velkou zásobu chakry. Jsem sice dobrý v taijutsu a ninjutsu, ale nevydržím dlouho." Řekl najednou. "Když už říkáme něco o sobě." Měl pocit, že když o sobě Taiyō mluvila, jako by na chvíli zaváhala. Nechtěl, aby o něm pochybovala. Jako by chtěl, aby mu věřila.


Naposledy upravil Red dne Sat May 21, 2016 10:55 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 1:02 am

Kdesi ze stínů jedné z postraních uliček se ozval hlas.
"Jsou tady, protože systém funguje špatně. Jestli tě to tolik zajímá." Byl to klidný hlas, někoho odhadem ne o moc staršího, než vy sami.
i ten odhad se potvrdil hned po tom. Další z geninů, co se účastnil zkoušek, a taky ten, co se dostal i do zkoušky třetí, i když.. neměl? Z vedlejší uličky se vynořil Mitarashi Hideyori. Vypadal už vyrovnaněji, než předtím po zkoušce. "Omlouvám se, jestli vás v něčem ruším." dodal, a projednou to dokonce znělo docela upřímně. "Ale hledám tebe, Rine." vysvětlil ještě. Nesmál se.. ale nebyl nepříjemný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 11:37 am

Taiyō Kurama

Ohledně těch z Kiri přikyvovala. Také jí nepřišlo zrovna rozumné poslat takovéhle vrahy do zkoušek pro genini. Ale oni sotva s tím mohli něco udělat. Tedy před tím, teď vlastně můžou. Můžou je porazit a vyřadit je tak. No, nebyl to zrovna nejednoduší plán, ale Rin vypadal odhodlaně nenechat Taiyō jen tak umřít. Nečekala tolik upřímnosti z Rinovi strany. Vůbec se jí nebál vše říct. V Taiyō se rozlil velmi hřejivý pocit. Eh? Co to je? Tenhle pocit neznám? Je tak hřejivý. Celou dobu se mile usmívala, když Rin říkal, jak jí s částí tréninku pomůže. "Děkuji, jsi ....." nestihla ani dokončit svou větu, protože promluvil někdo cizí. Otočila se tím směrem. Když konečně ten někdo vyšel ze stínu, Taiyō si hned uvědomila, kdo to je. Ten by vlastně měl bojovat s Yumiko, pokud se neplete.Co se asi stalo? zvědavě si ho prohlížela, ale bylo jí jasné, že tu asi není vítaná. "Hmm, tak já asi půjdu." řekla Taiyō a naznačila, že odchází. "Ještě se uvidíme." řekla Rinovi a pomalu se rozešla dál uličkami do nemocnice. (Pokud nebyla zastavena).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 11:42 am

Kageyama Rin

Rinovu konverzaci s Taiyō vyrušil nějaký kluk. Rin se zastavil a podíval se na něj. Připadal mu povědomý. Nedokázal si ho ale nějak spojit s nikým koho znal, takže nejspíš jen od vidění. "Taiyō, počkej." Řekl Rin. Nechtěl, aby mu utekla. Pořád ještě nedokončili jejich rozhovor a navíc nedošli do nemocnice. Nechtěl ale aby to vyznělo jako rozkaz, tak se radši mile usmál. "Prosím." Pak se otočil na nově příchozího. Ať po něm ten kluk chtěl cokoliv, mohlo to počkat. A nebo to mohl říct i před ní. "Kdo jsi a co po mě chceš?" zeptal se Rin. "Známe se snad?" Zeptal se s podezíravým výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 11:50 am

Mitarashi Hideyori

"Jde o to, jak moc dobře dáváš pozor. Jsme nejen ze stejné vesnice a stejná hodnost, ale dokonce soutěžíme ve stejných zkouškách." řekl klidně, a vydal se ještě o něco blíž směrem k vám.
"Ty jsi Taiyō, viď?" zeptal se, ale ne nepříjemně, slečny vedle. "Dostala jsi do další zkoušky jednoho z Kiri. A stejně tak ten kluk z vašeho týmu." spíš konstatoval, než se ptal, a tak nějak si oddychl. Zamyslel se. "Neporadím vám, abyste se zkoušky vzdali, protože sám bych to nikdy neudělal. Ale buďte opatrní.. Sakra opatrní. Pokud je zmlátíte za mě, nebudu se na vás zlobit." řekl s těžkým hlasem, ale nakonec trochu odlehčil. Každopádně, konečně se mohl pustit do otázek Rina. Upřímně, vypadal jako všechno, jen ne nepřátelský.
"Mitarashi Hideyori." odpověděl, a lehce trhnul hlavou dolů v náznaku poklony. Ať byl kýmkoli, byl dost dobře vychován. "Snad abys to nepochopil špatně, Rine.. chce s tebou mluvit můj sensei, a požádal mě, abych za tebou skočil. Jestli jsem vyrušil, vlastně to ani nespěchá." vysvětlil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 1:09 pm

Taiyō Kurama

Taiyō na zavolání hned zastavila a velice ochotně se vrátila se. Navíc pořád nesplnila to, že Rina dovede až do nemocnice.
Jinak ohledně nově příchozího se nemýlila. Opravdu to byl ten, co zůstal sám, kvůli týmu z Kiri. A také měl bojovat s Yumiko. "Hmmm." přikyvovala Taiyō. Příjemně jí překvapilo, že si pamatoval její jméno. Ona si jeho tedy vůbec nepamatovala. Všechno, no vlastně všichni kolem Taiyō jí jen utvrzovali v tom, že prostě toho z Kiri musí porazit. Začala se cítit mizerně, ale v obličeji to nedala znát, tam pořád měla milý úsměv. V boji 1 vs 1 si nevěřila.
Co jí ale opět zaujalo, tak to, proč by chtěl cizí sensei mluvit s Rinem. Mohli nás všechny snad senseiové během druhé zkoušky pozorovat? zamyslela se. Zvláštní. dodala si v duchu a koukla na Rina, co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 2:05 pm

Kageyama Rin

"Hee?"
Vydal ze sebe dost zvláštní zvuk. Bylo to něco mezi překvapením a nepochopením. "Proč se mnou chce mluvit tvůj sensei?" Zeptal se Mitarashiho. Docela dost ho to zajímalo. Ani nevěděl, co za senseie by to mělo být. Vždyť znal jen jeho drogově závislýho a tu blonďatou paní s ptákem. Nicméně to mohlo počkat. Rin totiž uviděl - tedy spíš uslyšel něco, co ho jasně utvrdilo v tom, kdo ten kluk, co stojí před ním je. Vzpomněl si na pohled toho pána, když mluvil o ninjích s Kiri, když se vyhlašovaly dvojice. Rin se zamračil.  "A proč za tebe? Proč je má někdo mlátit za tebe, huh?!" Položil hned další otázku takovým dost provokativním až bodlavým tónem. Bylo to necitlivé. Hodně. Přibelhal se ke klukovi blíž, a pak do něj drbnul rukou. "Necháš to snad hodlat být?" zeptal se najednou vážně. "Nevím, co jsi zač. Nebo, kdo byli tví kamarádi. Ale vím jedno. To že se skupina děcek snaží získat lepší hodnost neomlouvá zabíjení! Možná že jsem jen naivní pitomec, kterej se nedokáže smířit s tím, že takovej teď bude náš život. Ale to je mi jedno. Nezáleží na tom. To co udělali. Je to neodpustitelný. Jak jsem říkal, nevím, kdo jsi. Ale nehodlám se tu na tebe koukat, jak se lituješ. A jak předáváš štafetu někomu jinýmu. Taiyō je ta, kdo se jednomu z nich bude muset postavit. Myslíš si, že mě to zastaví? Udělám všechno proto, abych jim to mohl vrátit. A to mluvím jen o pitomé kočce. Ty jsi ztratil kamarády! Takže si tenhle tón nech pro sebe. Akorát tím urážíš jejich památku. Pokud chceš, aby byla vykonaná nějaká spravedlnost, tak to nevzdávej." Nakonec se Rinovi podlomilo koleno a spadl na zadek. Přece jen byl pořád zraněný, ztratil nějakou krev a bylo mu blbě. Teď se při tomhle povídání sotva nadechl. I tak ale sledoval Mitarashiho dost intezivním pohledem. "Porazíme je." Řekl. A podíval se na Taiyō. Nikdy v životě nebyl víc motivovaný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 2:24 pm

Mitarashi Hideyori

Hideyori se na Rina podíval tak, jak by předtím nikdo netušil, že bylo možné. Byl to pohled někoho, kdo by nejraději zabil v dalších sedmi sekundách. Byl to pohled člověka, který byl možná hodně naštván, ale určitě ne zlomen. Nechal Rina dopadnou na zadek.
"Nemáš nejmenší ponětí, kdo jsem já. Nemáš nejmenší ponětí, co jsem já. Nemáš nejmenší ponětí o tom, co si myslím, o tom, co mám v plánech a nemáš nejmenší ponětí o tom, kdo jsou ti z Kiri. A už vůbec nemáš ponětí, kdo byli Isamu a Hana." vysekal mu několik vět, protentokrát dost nepříjemně.
"Dávám ti tady šanci, nic víc. Mysli si o tom co chceš." odsekl ještě, a otočil se. Dal se na odchod.
"Můžeš zítra ráno přijít před kanceláří Hokageho a tam potkat mého senseie.. a nebo můžeš dál sedět na prdeli a doufat, že ti to, co málo tě musel naučit ten Sarutobi, bude stačit." odsekl ještě jeho směrem, před odchodem ještě mávl na Taiyō, a pak to tou stejnou ulicí vzal zase pryč.
Vypadal možná jako blázen, psychopat nebo přemotivovaný člověk..
.. ale ne jako někdo, kdo by to vzdal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 3:54 pm

Taiyō Kurama

Rine? Bylo to zvláštní, ale Rinova odvaha a motivace, dodávalo odvahu i Taiyō. Sice se pořád bála a jistě oprávněně, ale byl to o něco menší strach. Určitě to nehodlala vzdát hned na začátku. Teď spíš začala litovat Yumiko. Když se tenhle Mitarashi Hideyori naštve, taky nevypadá jako zrovna milý a vyrovnaný člověk. No ale před čím by jí měla varovat. Vždyť nic neudělal, jen byl víc hlasitější. Mávnutí mu však opětovala. Byla to slušnost.
No a zase zůstali sami s Rinem. Přistoupila k němu, jedno obočí lehce zdvižené a úsměv od ucha k uchu. "V jednom měl tak trochu pravdu." začala Taiyō a opět Rinovi nabídla ruku, aby mu pomohla se postavit zpět na nohy. Abychom své soupeře porazili, musíme trénovat. A abychom mohli trénovat, musíme být fit. To znamená, že se konečně musíme dostat do té nemocnice." zhodnotila situaci s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 4:04 pm

Kageyama Rin

Rin příjal ruku a zvedl se na nohy. "Jo." odpověděl a ještě se jednou otočil směrem, kterým Mitarashi odešel. "Dobře." Pomyslel si. Líbil se mu Mitarashiho přístup. Sám na něj nebyl nijak milý, takže od něj nečekal děkovnou řeč. Rin nechtěl, aby to Mitarashi vzdal a on mu ukázal, že to vzdát nehodlá. A to bylo dobře.
Pak si uvědomil, že celou dobu Taiyō nepustil. Podíval se na to, jak se drží, pak se výmluvně uchechtl a pomalu jí pustil. "Promiň." Omluvil se milým tónem a znovu se tedy dal do pohybu. "Za chvíli tam budeme."
Mitarashiho sensei. Co to asi bude za člověka? A proč chce vlastně mluvit s Rinem? Byl zvědavý. Chtěl to zjistit. Nemohl se dočkat dalšího dne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 4:25 pm

Taiyō Kurama

Také se podívala na jejich ruce. Úplně zase zčervenala stáhla ruku k sobě a na okamžik koukala do země. "V pořádku." odpověděla. Znovu se odvážila podívat na Rina, ale stále červená ve tvářích. Samozřejmě se dala do pohybu spolu s Rinem. Dlouho ale mlčet nevydržela. "Půjdeš za tím senseiem?" musela se Taiyō zeptat. Byla hold zvědavá a zvlášť jí to ještě zajímalo, když si ho ten sensei sám vyhlédl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 4:32 pm

Kageyama Rin

"Půjdu!" Odpověděl okamžitě bez zaváhání. "Nevím vůbec, co po mě může chtít, ale o to jsem zvědavější. Doufám, že to není nějakej úchylák, kterýmu se líbí mladí kluci s barevnýma vlasama! Nebo třeba i holky! Co když uviděl moje oči a myslí si, že jsem holka, protože mám tohle!" Ukázal na linky pod očima a zasmál se. V dálce už se před nimi objevila nemocnice. "Co budeš dělat ty?" zeptal se. Určitě jí teď čekal tvrdý trénink. Jejich senseika vypadala jako zodpovědný člověk. A pochyboval, že Taiyō nechá jen tak napospas šermířovi z Kiri. Jak se blížili k cíli, Rinovi začalo docházet, že se se svojí aktuální společnicí bude muset rozloučit. "Kdybys někdy měla čas. Nechtěla bys třeba, já nevím. Tohle zopakovat? Nebo někam zajít? Jsi fajn."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 5:07 pm

Taiyō Kurama


Taiyō si myslela, že to Rinovi nedá a za senseiem půjde, ale jistá si tak úplně nebyla. Přeci jenom pořád se znali jen pár hodin. Nakonec jí sám Rin ujistil, že půjde. "Tedy ty máš obavy. Ale ten kluk nevypadal zneužívaně." zamyslela se Taiyō nahlas, jenže nikdy zneužitého kluka neviděla a rozhodně to ani nevyhledávala. "Mno ... já zkusím požádat o pomoc mého senseie. Jistě se s ním nějak domluvím, zvlášť když jsem dostala ninju z Kiri." začala tedy postupně odpovídat na otázky až se dostali k nemocnici. Přesněji do její blízkosti. "Jasně." vyhrkla hned ze sebe. Pak si ale trochu odkašlala, a zkusila to znovu. "Chtěla jsem říct: moc ráda. Ale příště bez zranění. Řekla bych, že pak to bude ještě lepší." přikývla Taiyō. Už se na to moc těšila, i když první schůzka ještě vlastně neskončila. Byla to vůbec schůzka, nebo jen společná cesta do nemocnice. Ať tak, či tak. Příště už to schůzka bude. Taiyō zároveň byla moc ráda, že na Rina udělala dobrý dojem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 5:24 pm

Kageyama Rin

"Platí!" Řekl zrovna ve chvíli, kdy došli k nemocnici. Rin měl radost z toho, že Taiyō poznal. Přesně takového člověka ve svém životě potřeboval. Její pozitivní energie mu dodávala sílu a motivovala ho k tomu, aby se stal lepším. "No, snad najdu někoho, kdo se na mě podívá. Říkala jsi, že to tu celkem znáš ne? Mohla bys mě navést?" No. Snad to nebude nic vážného. Pokud si ho tam budou chtít nechat, tak se asi jen těžko setká s tím záhadným senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat May 21, 2016 6:00 pm

Taiyō Kurama

Jo! Paráda! skákala Taiyō radostí. Samozřejmě v duchu, přeci jenom byla vychovaná slečna. Nejraději by skákala ale i doopravdy. Bohužel už se dostali k nemocnici.
"Jo jistě, pojď." přikývla Taiyō a vedla Rina chodbou v nemocnici. Cestou zamávala na pár sestřiček. Dlouho však doktora hledat nemusela. Našla ho v jeho oblíbeném křesle s kávou v ruce. Samozřejmě je mezi sebou přestavila a požádala doktora o pomoc.
"Už se těším na naše další setkání." řekla ještě Taiyō Rinovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 13Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: