Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Cesta Žáby

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 442
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Wed Nov 22, 2017 11:15 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto se otočil na Rina a lehce nadzvedl pravé obočí.
Vážně..?
Zeptal se docela seriózně. Tohle bylo slabé i na Rina. Chvilku na něj zíral, jestli si Rin uvědomí, jakou strašnou blbost řekl. Poté ho poplácal po rameni.
..neboj, slíbím, že to nikde nepovím..
Odpověděl mu ještě klidným hlasem. Poté jim však pod nohami začala praskat země, Rikuto se tedy dal na taktický ústup a uskočil někam, kde byla ještě pevná půda pod nohama. Následně ukázal na malého blonďáka, co se zvedal ze země.
Vidíš ho? To je Sedmý! Nevím, co je ta ženská zač, ale musíme ho ochránit, třeba by to změnilo celou budoucnost! Kdyby ho dostala, nemusela by nikdy skončit válka a my by jsme ani nevznikli..!
Pravil Rikuto. Byla to strašná blbost, ale děti mají velký talent k tomu věcem přidávat. Poté boj však zase ustal a ta prsatá ženská jim položila otázku.
Chci získat zpět respekt pro můj klan a ochránit lidi, na kterých mi záleží..! Spoléhají na to, že to dokážu a proto musím! Celý život mě mají za ňoumu, ale můj životní vzor to dokázal, tak proč né já!
Zakřičel na babču.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sat Nov 25, 2017 12:06 pm

Kageyama Rin

He? Rina trochu zamrzelo, že to Rikutovi nepřipadalo ani trochu vtipné. Dal si na tom docela záležet. Trochu ho z toho zamrzelo, protože věděl, že před těmi několika měsíci nebo jak dlouho to bylo, co Hitoshi zmizel někam do prdele, tak to byl právě on, kdo by se tomu nejspíš zasmál. Nebo by na to aspoň nahodil nějakou podobně trefnou poznámku.
Rikuto Rinovi potom řekl, že ten blonďatej týpek, co se tam rochnil v bahně, byl sedmý hokage. Rin se na něj podíval pohledem, který byl takovou směskou pohrdavosti a nechápavosti. Tohle že byl ten hrdina, co zachránil celý svět? Tohle byl ten opěvovaný muž, po němž Rin zdědil rasengan?
Rin se pohledem obrátil na Rikuta. "Jestli je tohle sedmej hokage, tak je pro tebe ještě naděje, Rikuto." Poplácal bělovlasého Uzumakiho po rameni.
No, pořád tu ale byla ta ženská, proti které měli z nějakého neznámého důvodu bojovat. Rikutova poznámka o změně budoucnosti v Rinovi něco nakopla. Zbystřil. Bylo to možné? Že se vrátili v čase? To by nebylo moc dobré. Rin kdysi četl nějaké komixy, kde se ninjové vraceli v čase, aby bojovali s příšerami, které v budoucnosti zničili celý svět. To byli velcí hrdinové jako Ninja-man, Kapitán Shuriken a Nemrtvý shinobi! Rikuto a Rin byli dva debilové. Rin si ani nechtěl představit, co by jejich přítomnost v minulosti udělala, kdyby je napadla nějaká pitomost.
Ok. Dobře. Pokud museli ochránit sedmého, aby se nic nezměnilo, Rin byl ochotný do toho jít. Postavil se do bojové pozice. Rikuto mezitím odpověděl, co pro něj znamená být hokage. Rin ale nechtěl být hokage. Chtěl změnit celý systém a svět ninjů. Takže na otázku neodpověděl. Místo toho se pravačkou odrazil od země a vyrazil co nejrychleji proti té prsaté ženské. Chtěl jí ukončit jedním levým hákem na bradu. (LOL)

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sat Nov 25, 2017 10:28 pm

Inu, dalo se čekat, že Rikuto bude mít mezery v historii, ale že nepoznal další xicht na té velké a nepřehlédnutelné skále v Konoze, inu, adept na dalšího Hokageho jak se patří. Rinovy spekulace o cestách do minulosti byly rozhodně zajímavé, ale nikde poblíž se neprojížděl nějaký DeLorean, který by to umožňoval. Ale jestli to byla dostatečná motivace proto, aby se pohnul a začal pomáhat, tak proč ne.
Samozřejmě, levý hák na bradu. Něco takového většinou fungovalo proti spoustě protivníkům. Jenže, tahle evidentně dokázala zamést s půlkou města jednou ranou pěstí. Takže když se tvá ruka blížila k ní, oním ukazovákem jí zastavila. Vycítil jsi, že z její ruky vyzařuje obrovská masa chakry. "Odvážné, ale neodpověděl jsi," usmála se a cvrnkla ti prstem do hrudi. Jak kdyby do tebe narazil nějaký Akimichi a už jsi letěl za Narutem.
Následně se zaměřila na Rikuta. Stále se usmívala, nebo spíše vysmívala. "A ty myslíš, že titul Hokage ti v tom pomůže? Většina z nich promarnila vlastní životy pro jiné, místo toho, aby žila ten svůj," pronesla k tobě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 442
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Nov 26, 2017 1:21 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto jenom s obdivem sledoval, jak Rin letí za malým sedmým. No, to že nepoznal její vytesanou hlavu, možná kdyby tam bylo něco jiného, tak by Rikuto věděl, ale takhle se na hlavy Hokage nedíval, zvlášť, když tam byl Sedmý! Rikuto si vyslechl odpověď prsatice. Následně si vyhrnul rukávy.
Pokud uvažujetlš takhle, tak ti asi budu muset dát do nosu místo tohohle šupáka..
Pravil Rikuto odvážně a ukázal přitom na Rina. Asi se před chvílí nedíval, jak ženská odrazila Rina prstem, když se rozhodl, že proti ní sám půjde.
Tím že člověk brání své blízké, nepromarní život. Zapíše se tím do mnoha životů. A to, taky udělám..!
Zakřičel Rikuto a rozeběhl se taky proti babče. No, zkusil svůj klasický trik, před ní vyskočit křivě do vzduchu a roztočit se jako ježek po tom, co mu z kloubů na těle vyrostou kosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Nov 26, 2017 1:54 pm

Kageyama Rin

Když se k ní Rin přiblížil, ucítil obrovskou sílu z její ruky. Ta ho následně odpálila o pořádný kus dál, kde sebou flákl na zem a zůstal ležet. Taková síla. Bylo to jako něco z úplně jiného světa. Bylo to jutsu? Nebo jenom neuvěřitelná fyzická síla?
Samozřejmě, že neodpověděl. Neměl na to co odpovědět. Rin nechtěl být hokage. Nikdy ho nenapadlo, že by něco takového vůbec mohlo být možné.
Oběma rukama se opřel o zem a začal se zvedat. Nestoupl si úplně, zatím zůstal v dřepu a pravým loktem se opíral o koleno. Sledoval Rikutův útok na tu ženskou.

Většina z nich promarnila svůj pro jiné místo toho, aby žila ten svůj? To rozhodně neznělo jako aktuální hokage. Kdyby mu záleželo na jiných, tak by se choval jinak. To byl fakt a teď už neexistovalo nic jiného, co by Rina dokázalo přesvědčit o opaku.
A pak odpověděl Rikuto. Rin zaskočeně zamrkal. To udělá? Rikuto by chtěl být hokage? Možná že někdy něco takového řekl. Rin ho dost často ignoroval, což od něj nebylo hezké, ale byl prostě takový. Jenže teď to ignorovat nedokázal. Slyšel to.
Rikuto byl takový malý hlupáček, ale pravda byla taková, že ho Rin vždycky obdivoval. Nikdo neměl takovou vytrvalost jako on. I když se dost často vrhal do všeho po hlavě, aniž by dopředu promyslel, jaký by to mohlo mít výsledek, nikdy nešlo popřít, že má skutečnou odvahu.

Mohl by být skutečně někým takovým? Hokagem, který se postaví za ostatní a postaví svůj vlastní život v sázku? Rin neznal nic jiného než to, co sám zažil. A co si pamatoval, tak byl hokagem tenhle zkorumpovaný Sarutobi Hideki.

"Rikuto.." Zašeptal Rin. "Říkáš, že tvůj životní vzor to dokázal, tak proč ne ty.." Podíval se na toho blonďáka, co stál vedle něj. Uzumaki Naruto. Sedmý hokage. Rin se moc nestaral o historii vesnice, ale musel by bydlet v jeskyni, aby neznal největšího hrdinu, který pocházel z Konohy. Teď jak tu vedle něj stál, nevypadal jako někdo, kdo by mohl dokázat velké věci. Co to změnilo? Talent? Odvaha? Odhodlání?
Rin si povzdychl. Všechno se s každým dnem víc a víc komplikovalo. Jeho vize byla definitivní, ale pořád se nedokázal odtrhnout od té skutečnosti, že na světě pořád bylo hodně věcí, které měl rád a za které stálo bojovat jako ten starý Kageyama Rintaro.
Rikuto, Tai, Saru-sensei, Taiyo, Rinova rodina. A Hitoshi.

Postavil se a protáhl si ruce. Potom se otočil na Naruta a usmál se. "Koukej a uč se, chlapče." Řekl s dost sebejistým úšklebkem a protáhl si levou ruku. Na tu se pak podíval, otevřel dlaň a začal v ní tvořit modrou rotující sféru.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Nov 26, 2017 11:21 pm

Tsunade na schopnosti Rikuta hleděla chvíli překvapeně, ale byla to padesátiletá babča, takže se nenechala vyvést z míry. Rikuto si mohl všimnout, že její prst obalila modrá chakra. Sledovala tvé pohyby a pak několikrát mávla prstem. Některé kosti byly přeřezány, takže se k ní nedostali a následně před točícím se Rikutem zlehka uhnula. Pak tě odcvrnkla za těma dvěma.
"Na rozdíl od tebe, já beru titul Hokage vážně," pronesl vedle Rina Naruto, který se zvedl na nohy. "Hokage... stát se Hokage je můj sen!" dodal a vypadal, že si teď hledí jen babči. Tsunade v tu chvíli vypadala poměrně zaraženě. Naruto se rozběhl proti ní, mezi rukami se mu začala tvořit stejná technika jakou tvořil Rin.
"Jděte... vstříct budoucnosti!" uslyšeli jste oba hlas staršího Naruta. Nabádal vás, abyste šli za ním, podpořt jeho mladé já.

Ať už jste se pohnuli nebo váhali, pohltilo vás bílé světlo. Oba jste teď stáli kousek od zraněné Tsunade. Měla na sobě krev, třásla se a vypadala zmláceně. Před ní stál Naruto a na něj běžel nějaký týpek s brýlemi a kunaiem. "To stačí, jdi z cesty! Uteč!" vykřikla Tsunade. Jenže Naruto vyrazil rukou přímo proti kunai, nechal si jí probodnout a chlapíka chytil. Jeho klon přitom natáhl ruce k jeho pravačce. "Dokud se nestanu Hokage, tak rozhodně neumřu!" Rin poznal, že se jednalo o stejný postup tvorby Rasenganu s kterým začínal on. A v tu chvíli už brejloun letěl daleko do dálky. "Nikdy se nevzdám, to je moje cesta ninji!" dodal Naruto ještě a pak padl na záda. Evidentně se stalo ještě něco dalšího. Dozvěděli jste se, že ten odprásklý brejloun mu probodl srdce. Tsunade teď nad ním klečela a snažila se ho léčit. Toho si však všiml ještě někdo... byl to chlap? Nebo žena? Vypadal v xichtu jak had a z tlamy mu lezl meč. Zaútočil na pátou Hokage. Jeden by řekl, že podle jejích předchozích slov nebude Naruta bránit, že si zachrání svůj život. Navíc, stále se třásla, evidentně měla strach z krve. Dokonce se nechala probodnout. Ležela na zemi...
"Pokrytá krví a třesoucí se... proč jedna ze Sanninů chceš riskovat život a chránit prachsprostého Genina?" ptal se ten slizoun. Vypadalo to, že se něco muselo změnit. Respektive, že někdo musel Tsunade změnit... Protože to, co řekla teď se neshodovalo s tím, co říkala předtím: "Abych ochránila Listovou. Protože ten kluk... se možná jednoho dne stane Hokage!" "Plácáš tu nesmysly. A krom toho je titul Hokage pěkná kravina. Jen blázen by to příjmul! Ale jestli chceš... tak klidně chcípni!" vykřikl Orochimaru a sekl jí znovu mečem z úst.
"Od teď... budu i já riskovat svůj život!" řekla ležíc bezvládně nad Narutem, aby ho chránila. "To třesení nepřestane ať se snažíš sebevíc. Proč tak bojuješ kvůli blbé Listové?" vysmíval se. Její třas však najednou... ustal. Vystřelila na nohy a odkopla ho. "To protože... jsem Godaime Hokage z Konohagakure no Sato!" pronesla rozhodně.

Byla to jen nějaká přednáška z minulosti? Najednou jste se ocitli v temném prostoru. Měli jste chvíli na přemýšlení. Opravdu dokázal jeden malý kluk změnit srdce starších ninjů? Dokázali jste něco takového i vy? Osud nebyl pevně daný. Vše se mohlo změnit. Rikutovi toto mohlo dát, že jeho idol byl sice ze začátku trouba, ale splnil si svůj sen. A Rinovi? Tomu to mohlo dát mnohem víc... mohlo mu to dát jasně najevo, co to znamenalo být Hokage.

Pomalu jste začali mizet, když v tom jste otevřeli oči a byli... >>> Odkaz Sanninů - Společná cesta

Reakci můžete napsat ještě sem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Mon Nov 27, 2017 11:36 pm

Vy dva jste se objevili na nějakém divném místě plných žabích soch. Tekl tam i zvláštní pramen. Rikuto cítil jak mu něco sedělo na hlavě. Bylo to tak akorát na jeho hlavu. A na čele ti to přimlasklo vlhký jazyk. Taiyo prozměnu měla v rukou košík s ... červy a jinou havětí. Trochu jí to připomnělo trénink s Kaenem. Jen tady to měla ve větším vydání. Inu, budou tu nějaké vodítka a nápovědy?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 442
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Tue Nov 28, 2017 9:46 am

Uzumaki Rikuto

Když Rikuto spatřil ty tři, poznal legendárního sannina, který trénoval Sedmého! Znamenalo to, že i ti dva byli Sanninové. V tom případě, ta babča s velkýma dudama, se kterou bojovali předtím, byla taky Hokage! No a pak se přenesli na bojiště. A tuhle scenérii Rikuto poznával, jednalo se o velkou ninja válku, po které se stal Sedmý Hokage! Rikuto byl natěšený jak malý kluk, že konečně uvidí Sedmého v akci, ale v tom je snědla žába.

Rikuto otevřel oči a byl opět zřejmě ve stejné jeskyni jako s Rinem, tentokrát ale s tou holčinou. V tom mu přistálo něco vlhkého na čele, Rikuto se úplně přestal hýbat, pouze očima dvakrát hodil nahoru, aby poukázal na to, že má něco na hlavě.
Co..to..je?
Pravil trošku znechuceně. Přeci jen, jestli je to to, co si myslím, tak zrovna vlhký jazyk na čele nepůsobí nějak příjemně. Spíš dost nechutně a Rikuto vůbec netušil o co jde. Takže momentálně jenom cítil něco dost nechutného na čele.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Wed Nov 29, 2017 10:39 pm

Taiyō Kurama


Sledovala výjevy před sebou a postupně jí to začalo zapadat dohromady a Taiyō tak začala poznávat... no někdy spíš odhadovat, kdo že to před ní je. Mnohem lépe jí šlo poznávat blonďáka, černovlasého kluka a růžovovlasou dívku. Ty je vlastně provázeli celou dobu.
Ty mrtvý a zraněný a tak podobně nebylo zrovna nic moc. Ale přes to všechno tu stál blonďák ve předu, připravený bojovat. A s ním i Sasuke a Sakura a mnoho dalších. Nikdo nebyl přítěží a to na tom bylo krásné.
Pak už nějak nestačila pobrat, co se dělo dál, když v tom byla i s Rikutem omotána jazykem žáby ...
---------------------

Taiyō se probrala v jeskyni s košíkem červů v ruce a s Rikutem poblíž. Trochu zmateně koukala kolem sebe, když v tom si všimla, jak Rikuto naznačoval, že má něco na hlavě. Taiyō se musela pousmát. No jasně, že měl něco na hlavě.... měl tam žábu. Taiyō si přišla jako zpět na cvičišti, ale naštěstí zatím nemusela nikde chytat žádný hmyz.
No ale Rikuto moc nadšený ze žáby na hlavě nebyl. Taiyō tedy zatím odložila košík vedle na zem, ale před tím si ještě do ruky vzala nějakou dobrůtku pro žábu. Malý úplatek ještě nikdy nikomu neuškodil. Došla k Rikutovi a jestli žába dovolila, tak jí vzala z Rikutovi hlavy a měla jí v náruči. "Něco dobrého?" zeptala se žáby, ne Rikuta, a nabídla žábě nějaký ten hmyz.
Taiyō se rozhlédla okolo sebe. Bylo potřeba najít nějakou indicii, co dělat, jak pokračovat, nebo tak. Takže sledovala okolí.... jestli třeba sochy žab koukají stejným směrem, kam teče pramen a tak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sat Dec 02, 2017 12:13 pm

Malá technícká, opravdu jste nebyli v jeskyni, ale na hoře Myōbokuzan. A jinak ano, Rikuto měl na hlavě žábu. Byla to ta, co vás omotala jazykem, jen byla v miniaturní verzi, jinak by byl Rikuto trochu placatý. Naštěstí se nechala vzít od Taiyo. "Ale to není pro mě, to je pro vás, abyste měli sílu na další zkoušky," ozvala se žába otráveným hlasem a ukázala pravou žabo-tlapkou na košík. Evidentně to bylo připravené jídlo pro vás. A tak byste se měli nejspíš trochu najíst. Rikuto si totiž všiml, že jeho zásoby jsou v tahu. A tady to vypadalo na dlouhý den.
Tak... dobrou chuť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 442
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Dec 03, 2017 11:00 am

Uzumaki Rikuto

Až když Tayio sundala žábu z Rikutový hlavy, tak si uvědomil, co byla ona vlhká věc na jeho čele. Docela se mu ulevilo, na žáby byl přeci jen zvyklý, už jich pár během rozhovorů se sannin čuňákem viděl. Rikuto by chvilku zamyšlený, ale najednou uslyšel to slovo. Slovo, na které čekal..jídlo. Zvedl spokojeně hlavu a rozhlédl se, kde to jídlo pro ně je, ale nic neviděl. Zkontroloval tedy, kam že to pan zmenšený žabák ukazuje a no..
COŽE?!
Zakřičel Rikuto a ukázal s vyděšeným výrazem na červy a další havěť v košíku. To opravdu měli jíst tohle? Jako, Rikuto se řídil pravidlem, že všechno co jde, by se mělo ochutnat. Ale zrovna červy? Možná, kdyby Rikuto přichystal oheň a nějak to trochu připravil, s trochou nějakého koření. Hmmm..Rikuto si najednou pravou ruku položil pod bradu a nahodil zamyšlený výraz.
Máte tu nějaké dřevo a koření..?
Zeptal se Rikuto žáby a lehce nadzvedl pravé obočí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Dec 03, 2017 12:11 pm

Taiyō Kurama

Dobře, žádná jeskyně, ale hora plná žab. No přišla si trochu divně a ta mluvící žába jí dorazila, když řekla, že červi a další havěť je vlastně jídlo pro Taiyō a Rikuta. "Aha... pardon." omluvila se za svou neznalost žábě, ale ke košíčku se jí tedy zrovna nechtělo. Co je asi čeká za hroznou zkoušku, když se musejí najíst, aby měli sílu.
Taiyō se tázavě podívala na Rikuta. Chtěla zjistit, jak se tváří on a jestli do toho půjde.... No také se netvářil zrovna nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Tue Dec 05, 2017 10:57 pm

Žabák si trochu povzdechl. Evidentně po těch letech hnití v této dimenzi už neměl moc nervy se nechat zdržovat lidmi, co odmítali skvělé žabí pochoutky. Proto jednu z nich prostě vzal, vyskočil a vecpal jí Rikutovi do pusy, zatímco žádal o koření a dřevo. "Kořeněný je to dost! Dotoho!" přikázal, zatímco se otočil s druhou dávkou "pochoutky" na Taiyo. Vyskočil a blížil se už k ní.
Každopádně, evidentně nebylo jedení toho jídla zkouškou, neboť když to Rikuto nějak strávil, tak se nic nestalo. Asi by to chtělo začít hledat i jinde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 442
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Fri Dec 08, 2017 10:01 am

Uzumaki Rikuto

No a žába narvala hmyzáka Rikutovi přímo do pusy. Ten ho s odporem rozkousal a nakonec polkl. Natož nahodil zamyšlený pohled, nebylo to totiž vůbec špatný. Rikuto ještě sáhl do košíku a vytáhl dalšího hmyzáka a opět ho rozžvýkal. No, vůbec špatný, furt je to jídlo. Znal sice tisíce lepších jídel, ale dalo se to!
A co bude další zkouškou?
Zeptal se Rikuto žabáka a vybíral v košíku nějakého hmyzáka, který vypadal opravdu zajímavě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 372
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Dec 10, 2017 6:53 pm

Taiyō Kurama

"Eeeeeeee." řekla znechuceně, když pozorovala, jak žába cpala Rikutovi do pusy hmyz. Pak se ale žába otočila na ní. Taiyō ucouvla, to už však žába startovala i na ní. "Hele Naruto!" ukázala někam za žábu s nadějí, že jí vyvede z míry a stačí před ní uhnout.
Takže pokud se jí to povedlo, tak se honem schovala za Rikuta, aby na ní žába tak jednoduše nemohla. Mezitím znechuceně šťouchla do Rikuta. "Nejez to." řekla mu při tom a čekala, jestli žába něco řekne ke zkoušce, či jestli bude dál útočit na Taiyō, nebo jestli budou muset vymyslet sami, jak dál pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Žáby
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: