Naruto text-based RPG game.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Cesta Žáby

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Raiden

Poèet pøíspìvkù : 1592

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sat Jan 27, 2018 11:52 pm

Postup záchrany jste zahájily správně, až na jednu důležitou chybku - ani jeden z vás neuměl odsávat přírodní chakru. Nadruhou stranu jste takhle mohli vytvořit pěkné sousoší, protože jste už začaly oba drobně kamenět. Záchrana přišla až na poslední chvíli. A velmi se u toho smála. Gamakichi vás totiž oba flákl dřevěnou tyčí. "Proč vždycky všichni dopadají stejně," pronesl pobaveně. Pak se ohlédl k jedné malé sošce žabáka. Vypadal dost staře a narozdíl od ostatních soch to vypadalo, že tahle byla skutečně vytvořená, nebyl to žádný ninja. "Už chápu, co tě na tom tolik bavilo, dědo," pronesl s úšklebkem a jen pro jistotu flákl Rikuta ještě jednou.
"Tak znovu... tohle je speciální olej, který pomáhá soustředit přírodní energii. Což je vám k prdu, ale může vás to zabít. Navíc, Naruto to trochu poupravil, aby bylo více švandy. Ale dal mi tohle," zamával přitom tyčkou. "Umí to přírodní chakru odsát, jakmile vám tím nabančím," pravil pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

Poèet pøíspìvkù : 379

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Jan 28, 2018 7:05 pm

Taiyō Kurama

"Promiň, promiň, promiň." snažila se omluvit Rikutovi, i když věděla, že je to nezachrání. To že jí podepřel dost ocenila. S tou úklonou to vážně přehnala.
"Já...já... já netuším co dělat." odpověděla po pravdě. Jen pozorovala, jak kamení a nevěděla, co s tím dělat. Jediné co jí v danou chvíli napadlo bylo to, že by se měla postavit do nějaké fakt super pózy a nestát tu tak obyčejně jako ty ostatní sochy.
V tom jí však žába flákla dřevěnou tyčí a dost se u toho smála. "Aaaauuuu."
pronesla Taiyō, mnula si bolavé místo a dost se na žábu mračila. Ale ať se na žábu mračila jak chtěla, musela uznat (zatím pouze v duchu), že je Gamakichi zachránil před osudem žabí sochy.
Takže speciální olej a přírodní energie. opakovala si v duchu. "Jak to Naruto poupravil? To jde?" zajímalo jí. "A není i jiná možnost, než dostat tou tyčkou?" ptala se dál. Pak se naklonila k Rikutovi. "Asi tu věc z olejového jezírky budeme muset vylovit. Hlásíš se dobrovolně?" špitla k němu trochu rejpavě.

Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 447

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Mon Feb 05, 2018 8:19 pm

Uzumaki Rikuto

Nemůžu být socha! Ještě jsem se nestal Hokagem a nepolíbil holku mých snů!
Zanadával Rikuto, když v tom ho žabák praštil tyčkou. Rikuto si prvně myslel že to bylo kvůli tomu, aby se vzchopil, ale rázem se ukázalo, že to zastavilo proměnu v kámen. Rikuto si hlasitě oddechl a otřel si pot z čela.
Ještě že jsem zachoval chladnou hlavu a celou situaci měl pevně pod kontrolou..
Pravil sebejistě a podíval se na Taiyo.
Příště stačí říct prostě soráč, jasný?
Pravil pohodově a nastavil k ní ruku zaťatou v pěst, každý z týmu by hned věděl, co musí následovat! No, ať Taiyo udělala cokoliv, Rikuto si založil ruce za krk a podíval se s velkým úsměvem a rudýma tvářema na Tayio.
Já myslel, že ses hlásila dobrovolně, že si tam skočíš..
Pravil Rikuto a uchechtl se jako totální puberťák.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Wed Feb 07, 2018 11:54 pm

Gamakichi se uchechtl nad otázkou Taiyo. "Tuhle dimenzi stvořil on a další, jistě, že si to mohl poupravit," řekl otráveně. Však tu tvrdnul několik let, tak na to měl právo.
"Inu, ještě byste mohli ovládnout sílu Sennina... máte tak deset let na trénink?" odpověděl na tu druhou. A ještě si dovolil poznámku: "Ale nevím jak to na vás bude fungovat, když se tam vykoupete komplet," jen takové varování. A teď kdo se toho zhostí.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Feb 11, 2018 5:41 pm

Taiyō Kurama

Taiyō se ještě jednou na Rikuta omluvně usmála. Moc netušila, co přesně ta zaťatá pěst znamená, ale prostě udělala to samé jako Rikuto. Zaťala ruku v pěst a jemně s ní ťukla do té Rikutovi. Zároveň koukla na Rikuta, hledající v jeho výrazu, že to udělala správně.
Potom co vyposlechla žábu, tak začala přemýšlet. Hmmm, deset let asi opravdu nemáme, i když si tedy myslím, že nás ta žába podceňuje. Ale asi ten zvláštní kunai opravdu potřebujeme, abychom prošli další zkouškou. Ach joooo. Co teď? Mohu jen tak donutit Rikuta, aby šel do jezírka? No asi bych to dokázala, jenže pokud by se proměnil na sochu kvůli mně, tak bych si to neodpustila...... Zapeklitá situace......Hmmmm, asi to je fakt na mně. Taiyō se zamračila. "Fajn." uznala nakonec. Bude to muset být rychlá akce, aby co nejrychleji vylovila kunai a dala ho Rikutovi, aby popřípadě mohl pokračovat v úkolu. Vlasy si zauzlovala gumičkou, aby se jí nepletly do očí. Hmmm..... jakže to bylo?.... Riskovat pro ně vše? ... Hmmm..... myslím, že tohle Sarada úplně na mysli neměla. pousmála se Taiyō v duchu. Odepnula si vybavení a odložila ho stranou. Taiyō tedy šla na to. Co jiného jim zbývalo. Ještě se ale podívala na žábu. "Slib mi prosím, že ať to bude bolet sebevíc, uděláš vše, abych se neproměnila v sochu." požádala žábu. Opravdu nechtěla skončit jako socha, no a pak tedy konečně odhodlaně skočila do jezírky, aby vylovila ten zvláštní kunai.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Feb 11, 2018 10:26 pm

Gamakichi sledoval Taiyno odhodlání. Líbilo se mu a tak jí nechal. Místo toho si vyskočil k Rikutovi na rameno a pošeptal mu: "Jestli jí necháš tam vlítnout, tak to z ní asi nevymlátím," dal mu takovou přátelskou, zatímco tou dřevěnou tyčkou zatočil v jedné ruce a preventivně flákl Rikuta po hlavě.
Taiyo se tedy chystala ke skoku do jezírka. Zdálo se to jednoduché, skočit tam, neproměnit se v kamennou žábu a získat kunai. A proč vlastně? No, kdo ví.
Pokud Rikuto nezareagoval dost rychle, Taiyo skočila do jezírka, ale ještě než se vůbec dostala nohama ke dnu, něco se v jezírku prudce rozrotovalo a tvrdě jí to vystřelilo ven na souš. To jí sice zachránilo, ale vysloužila si ještě několika násobné obouchání od žáby. To bude modřin.
"Naruto byl sice jako mladý trochu jednoduchý... ale zase tak velký idiot nebyl," promluvil vážně žabák, zatímco protočil tu tyčku v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Poèet pøíspìvkù : 447

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Wed Feb 14, 2018 5:54 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto měl z toho všeho špatný pocit. A ten pocit byl ještě horší, když si Tayio vlastně sundala jenom výbavu. Celý jeho plán šel do kopru. Rikuto se podíval na žábu, jenže co jiného měli dělat? Rozhodně nenechá umřít kamarádku za cenu mise. To ne.
Počkej..!
Vykřikl Rikuto a ještě chytil Tayio za ruku a stáhl ji vší silou dolů, takže je možný, že s ní doslova mrskl o zem. Jenže nic jiného se dělat nedalo, je hrdina!
Musíme vymyslet něco jiného..
Pravil Rikuto vážným hlasem a pokud bylo třeba, tak pomohlo Tayio zpět na nohy. Rikuto se musel držet svého hrdiny a ten by nikdy neriskoval život svých přátel pro splnění mise. Svůj život ano, ale nikdy ne lidí mu blízkých!
Návrat nahoru Goto down
Medusa

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Yesterday at 7:11 pm

Taiyō Kurama

Taiyō se naštěstí vyhnula několikanásobnému obouchání od žáby, ale nevyhnula se naražení svého zadečku o zem. Rikuto měl celkem velkou sílu, když se Taiyō snažil zachránit od skoku do jezírka. Naštěstí jí pomohl zpět na nohy.  
"Dobře, ale napadá tě tedy něco jiného?" zeptala se Rikuta. Hmmm. Asi nad tím vším moc přemýšlím. Naruto sice nebyl idiot, jak říkala žába, ale byl jednoduchý....... No jo, ale já nedokážu myslet jako Naruto. Já bych to prostě udělala jinak. Podle sebe. uvažovala mezitím, než Rikuto odpověděl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   

Návrat nahoru Goto down

Cesta Žáby
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-