Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cesta Žáby

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sat Jun 16, 2018 10:46 pm

[hibiki_jmeno]

Hibiki si poslechl, co jim chce říct Kakashi. Ono, ať už tady dělal co chtěl a jakkoli se tady stavěl proti Kakashimu vzhledem ke zkoušce, pořád to byla největší postava jeho historie, a historie jeho rodiny, a Hibiki k němu velmi vzhlížel. [rec=hibiki]"To je možný. Ale radši bych sám umřel v boji proti tobě a tím splnil zkoušku, než abych napadnul kamaráda."[/rec] odpověděl prostě Hibiki. A v tom určitě lhát nemusel ani trochu. [rec=hibiki]"To rád dělám, pravda. Nevím, o čem mluvíš... ale budu dělat věci, který věřím, že jsou nejlepší, a snad teda 'tak' neskončím."[/rec] řekl Kakashimu na to Hibiki. Neznal přesně každý detail Kakashiho života, a obzvlášť ne tyhle, o kterých sám moc nemluvil, ale... věřil tomu, že to s ním myslí dobře.
Pak Hibiki přikývl, a ohlédl se kolem. Nevěděl, jak splnit tuhle zkoušku, jestli prostě nevletí na Kakashiho a nepokusí se ho porazit, dokud jeden ze trojice neumře. Ale třeba něco přehlédl už na začátku, protože se od začátku přímo soustředil jen na něj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Jun 17, 2018 1:43 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se pozastavil a podíval se na chlápka v masce. Opravdu tenhle šupák řekl, že je hloupej? A o Narutovi, že byl chytrej? Rikuto poslouchal legendy o Narutovi, ano, dělali z něj hrdinu, zachránil několikrát vesnici. Ale byl si jistej tím, že zrovna chytrolín to nebyl!
[rikuto_rec]Hele jo, blbé řeči si nech! Jak řekl Hibiki, už jsi mrtvej. Jsi pouze nějaký klon, či co. A jsme tu jen my tři a já nezabiju svého kamaráda. A matematika není můj obor, ale vím, že když od tří odečtu sebe a tohohle šupáka, tak zůstáváš ty..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto prostě a pokrčil rameny. Jinou možnost v tom neviděl, i když v tom asi nějaká další byla, jenže je to Rikuto, což..je handicap sám o sobě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Jun 17, 2018 4:45 pm

Hatake Kakashi

"Já se cítím velice živý, ale dlouho již nebudu. A to je tím, že jeden musí zemřít," pronesl vážným tónem. "Můj čas tady je limitovaný. Měl jsem pouze rozsoudit jestli ti, co se dostanou ke svitku jsou toho hodni. Pokud byste nebyli, zabil bych vás hned na začátku," pokračoval stejným tónem. Chytrému určitě došlo, že boj tedy nebyl potřeba.
Kakashi pak udělal ještě krok k Hibikimu a položil mu otcovsky ruku na hlavu. "Pakkun ti určitě poradil, snaž se a zjistíš o mě víc, stejně jako o ostatních. Možná se ti jednou tvůj sen splní," pronesl klidným hlasem. Pak se otočil na Rikuta: "Ty víc vnímej své přátele a učitele. Uč se od nich a přestaň být tak zbrklý. Mohlo by tě to stát život," dal do života radu i Rikutovi. Bylo mu jasné, že mu to stejně nedojde, ale aspoň se pokusil.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Jun 17, 2018 5:52 pm

[hibiki_jmeno]

Hibiki si poslechl, nejen, co k tomu měl co říct Kakashi jakožto vedoucí téhle zkoušky, ale stejně tak Rikuto, jakožto jeho spoluzkoušený. A nutno říct, že se Hibikimu na tváři objevil lehký úsměv. Rikuta vůbec neznal, a i přesto, že by ho nenazval inteligentním a 'otravný' by v jeho zásobě přídavných jmen asi určitě neuniklo přidání do seznamu o Rikutovi, ale i tak byl Hibiki mile překvapený z toho, že Rikuto se prostě nepustil s Hibikim do boje a nebo sám sebe v rychlsoti nepropíchl, ale zastavil se nad tím a šel do toho srdcem.
[rec=hibiki]"Možná, jednou."[/rec] odpověděl Hibiki v klidu. [rec=hibiki]"Díky."[/rec] poděkoval ještě za radu a za to, že vlastně prošli. Pak se trochu zasekl, ale nakonec přecijen dodal,
[rec=hibiki]"Budu tomu jménu dělat čest. Slibuju."[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Sun Jun 17, 2018 6:57 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto k tomu neměl moc co říct. Chlápek v masce mu tady furt něco vyčítal, přitom ho ani neznal. A chudák Rikuto si byl docela jistý, že zrovna svoje přátelé poslouchá. A stejně tak poslouchal Kenshina. A zbrklý byl, to ano, ale to bylo jeho osobní kouzlo! A navíc, Rikuto zastával teorii, že čím je nápad hloupější, tím je naopak geniálnější, protože nikdo takovou blbost nečeká.
[rec=rikuto]Jojo..[/rec]
Prohlásil jen ledabyle Rikuto a mávnul nad tím vším rukou. No a už teda na té ruce nechal zmizet tu kost. Protože to bylo dost nepraktické.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   Tue Jun 19, 2018 5:17 pm

Hatake Kakashi

Kakashi se už přestával snažit, co se Rikuta týkalo. Místo toho trochu poodstoupil a oba začal nasávat tou teleportační technikou. "Pojďme to dokončit," sdělil jim klidným hlasem a pak všichni tři zmizeli.

>>> Společná cesta

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Žáby   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Žáby
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: