Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Hitoshi trénink

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23, 2016 11:12 pm

Hitoshi

Bleskurychle jsem uskočil. Stále jsem byl ještě trochu vyhecovaný, jak jsem bojoval s vlastním klonem. Ale co bylo tohle? Tohle nebyla žádná moje technika a nejspíš nikoho jiného. Nebo jsem nebyl sám? Připravil jsem si ruce velmi blízko svého pouzdra na kunai. Kdo by mě tady rušil krom mého vlastního mistra? Přišel snad někdo pokoušet mojí trpělivost? Tázal jsem se sám sebe, přestože odpověď na otázku jsem již znal.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23, 2016 11:17 pm

Sarutobi Saru

Jakmile jsi seskočil z pilíře, tak proti tobě zvrchu letěla ohnivá koule. Obyčejné Goukakyu, ne příliš posílené chakrou, takže to nemělo moc velký průměr, ale i tak. Mohlo tě to udělat ještě víc černým než jsi byl. Naštěstí jsi byl znalcem několika vodních technik, tak proč je nepoužít, že?
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23, 2016 11:21 pm

Hitoshi

Tss... Sykl jsem, jak jako kdybych už dopředu tušil, že mě sensei zkouší. Okamžitě jsem měl složené pečetě a posílal proti ohnivé kouli ostrý proud vody. Suiton: Mizurappa! Nechal jsem kouli jednoduše vypařit a mezitím jsem již složil pečeť pro klon. Mizu bunshin no jutsu! Vedle mě se objevil můj klon, který už v ruce držel kunai. Běž a najdi ho! Zahřímal jsem na svůj vlastní klon a sám už jsem skládal další pečetě, moc dobře jsem tušil kam tohle směřuje dál.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 12:18 pm

Sarutobi Saru

Suitonový útok vyřadil ohnivou kouli dle očekávání. Ale jakmile jsi vytvořil klon, už se proti tobě řítil obří vodní drak. Ta technika rozhodně vypadala cool a co víc, její účinnost byla též velká. Vypadalo to, že technika byla zacílená na originální tělo a ne na klon, takže ten mohl v klidu začít pátrat. Problém byl, že pokud sensei nechtěl být viděn, tak to bude mít klon velmi těžké.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 2:07 pm

Hitoshi

Přesně jak jsem očekával, mistr ze mě chtěl vytáhnout to nejlepší a proto, když už jsem viděl obrovského vodního draka(sugoi), tak už jsem měl připravené pečetě na mojí vodní stěnu. Začal jsem vnitřně míchat svojí chakru s připravovanou technikou, představoval jsem si uvnitř sebe zásobu vody, kterou jsem taktéž spojil se svoji chakrou. Už zbývalo jen zamířit. Suiton: Suijinheki! Od mých úst vytryskl silný proud vody, který začal budovat obrovskou vodní stěnu, pravda nebyla tak velká jako mistrova, ale já jsem byl pořád ještě na úrovni mírně pokročilého. Stěna dosahovala tak šest,sedm metrů a stavěla se proti blížící se hlavě draka(sugoi).

Hitoshiho vodního klon

Otočil jsem se zpátky za originálem, viděl jsem obrovskou hlavu draka, který byl z vody, což mě naprosto uchvátilo. Takovou techniku jsem neviděl ani u ninjů z mlžné, vlastně byla to druhá útočná vodní technika, kterou jsem viděl. Přestal jsem dávat pozor.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 9:54 pm

Sarutobi Saru

Drak to napálil do vodní stěny a i když šlo o mnohem propracovanější techniku, z nějakého důvodu nepronikla skrz. Chvíli se nedělo vůbec nic, když v tom z míst, kde to drak napálil do stěny vyletěl sensei a zrovna dokončil nějaké pečetě. Než se Hitoshi nadál, letělo proti němu větrné tornádo.
Klona mezitím navštívil další sensei a neškodně ho propíchl kunaiem, dokud byl ohromen.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 10:13 pm

Hitoshi

Nebyl jsem si jistý, jaký je vztah mezi fuutonem a suitonem, ale měl jsem teorii, že voda fuuton naopak posiluješ, takže jsem se nepokoušel o protiútok a hbitě jsem odskočil do strany, kde jsem se připravoval na další útok. Bylo zajímavé, že se senseie schoval do vlastní techniky. Mohl bych to zkusil někdy taky. V ruce jsem držel kunai s výbušným lístkem, ale nemyslel jsem si, že tenhle boj má být absolutní. Měl pouze vyzkoušet mé techniky a zatímco klony celkem vyhořely, vodní stěna slavila celkem úspěch.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 10:16 pm

Sarutobi Saru

Saru mávl rukou a tornádo změnilo směr ve směru úhybu Hitoshiho. Doslova ho pronásledovalo. A možná v některých případech byla voda a vzduch kamarád, ale teď zrovna moc ne, protože tornádo drásalo na cucky jakoukoliv větev i strom, které se mu připletly do cesty. Tohle bude chtít buď vyřadit senseie nebo to tornádo. A asi rychle, protože se to rozhodně blížilo.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 10:45 pm

Hitoshi

Hodil jsem kunai s výbušným lístkem přímo pod tornádo, ten vybuchl a zamíchal oheň do tornáda, takže nyní jsme tu měli ohnivé tornádo. Nechal jsem ohnivé tornádo ještě trochu přiblížit a následně jsem ho prostřelil vodní střelou. Suiton: Mizurappa! Prostřelením jsem získal páru a čas. Nevěděl jsem, jestli jsem tornádo zlikvidoval celé, ale věděl jsem, že páru dokážu smíchat. Suiton: Kirigakure no jutsu! Všude po okolí se začala mísit pára a mlha, takže tu vážně nebylo vidět na krok. Takové prostředí pro mě bylo ideální, protože jsem mohl udělat přípravy. Zavřel jsem oči a začal se soustředit. Začínal jsem využívat druhou polovinu svého chakrového limitu a začínalo to být znát. To co jsem nedokázal dát na chakře, jsem se rozhodl dát do svého soustředění. Suiton: Mizu bunshin no jutsu! Vytvořil jsem dva své klony, byly na tom už dost špatně, nebyly tak kvalitní jako ten jeden, co se nechal z nepozornosti vypařit. Složením další pečetě jsem odvolal mlhu. Z clony vyšlo naše trio, hledali jsme senseie.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 10:57 pm

Sarutobi Saru

Všechno to šlo dobře, dokonce i když jsi vyvolal Kirigakure no Jutsu, tak sensei nezaútočil, nejspíše vyčkával a hlavně, likvidoval to ohnivé tornádo, které vzniklo kombinací výbušného lístku a jeho techniky. Problém přišel až ve chvíli, kdy se Hitoshi objevil i s klony venku z mlhy. Kolem vás stál kroužek. Kroužek ze sensieů. "No, Hitoshi, chceš se nám postavit?" ozvalo se jednohlasně.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 11:02 pm

Hitoshi

Stalo se to téměř v mžiku. Všichni tři začali téměř okamžitě a hlavně celkem synchronizovaně skládat pečetě. Suiton: Mizurappa! Všichni tři si k sobě stoupli záda a začali střílet do kroužku senseiů. Vypadalo to, jako kdyby tři hasičská auta kropila okolo sebe hlava nehlava, sensei nesensei. Nevěděl jsem, co je to za typ klonů, ale předpokládal jsem, že to budou stínové klony, které používal Rin. Tak či onak jsem cítil divné šimrání v rukou a cítil jsem, jak moje hlava těžkla. Nejspíš jsem se blížil svému limitu a měl jsem co dělat, abych zvládl stát na nohou. Začínal jsem zhluboka oddychovat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24, 2016 11:09 pm

Sarutobi Saru

Některé klony zůstaly, některé to ustály a jiné začali skládat pečetě. Vypadalo to, že dnes chtěl sensei Hitoshiho dostat na úplnou hranici vyčerpání. Zbylo nakonec 5 senseiů, kteří stáli vedle sebe. Všichni naráz se současně nadechli a vykřikli/vydechli: "Goton Dairendan no Jutsu!". Vypadalo to, že to Saru hodně oslabil od původního potenciálu, ale i tak byl Hitoshi pěkně nahranej, protože na něj letělo všech 5 elementů současně.. Třeba tím chtěl sensei vyzkoušet i jinou věc než jen jeho připravenost k boji.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 9:09 am

Hitoshi

Věděl, že nemá sebemenší šanci něco vytvořit proti pěti různým elementům naráz. Oba dva klony chytily originál a se vší zbývající silou ho odhodily mimo epicentrum těch technik. Následně se klony rozplynuly sami ještě před tím, než byly zasaženy - došla jim chakra. Hitoshi se mezitím přistál o kousek dál, téměř před jedním senseiem. Byl dost vyčerpaný, vypadalo to, že nemůže ani vstát, natož se nějak efektivně bránit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:15 pm

Sarutobi Saru

Ústup za pomoci klonů byla další dobrá kombinace, ale stála Hitoshiho poslední síly. Sensei, tentokrát už jen v jednom podání ke svému žákovi v klidu došel a dřepl si k němu. "No, takže, co jsme se zde naučili? Ninja by měl umět poznat své limity. Ve skutečném boji musíš vždy myslet na zadní vrátka a šetřit něco na ústup. Stejně tak to bude u zkoušky, někdy je dobré se prostě vzdát v případě, že již nevidíš žádné jiné východisko. Třetí kolo má ukázat vaší rozvážnost a úsudek. Chuuninem se může stát i ten, co vypadne v prvním kole," pronesl sensei a přehodil si Hitoshiho přes rameno. "Kde teď vlastně bydlíš?" zeptal se ho.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:20 pm

Hitoshi

Cítil se vážně vyšťavený, bolela ho děsivě hlava a cítil, jak mu začaly pulzovat tentokrát konečky prstů. Chtěl se soustředit na to, co mu říká mistr, ale zdálo se to už být trochu vzdálené. Přestože slyšel jeho hlas, význam si moc dobře neuvědomoval. Cítil, že potřebuje spát a nehýbat se. Z posledních sil vysvětlil mistrovi, že nyní bydlí v domě pro vysloužilé ninji, kde mu přidělili místo, aby měl vůbec kde bydlet. Smrdělo to tam stařešinou a bydleli tam většinou nějakým způsobem zkriplení ninjové. Neměli třeba jednu končetinu a tak...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:23 pm

Sarutobi Saru

No, takže... buď mohl Hitoshiho rovnou zakopat nebo ho mohl donést do toho domu hrůzy. No, pořešil to po svém, vyvolal si gorillu a ta tam Hitoshiho dopravila i s lístkem, že další den má opět odpočívat, že se sejdou zase pozítří.
----------------------
Tentokrát se žádný přepadový útok nečekal, sensei tam na tebe již čekal, usazen na svém oblíbeném pařezu. Doba na trénink se již velmi krátila, třetí zkouška klepala na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:28 pm

Hitoshi

Přišel celkem brzo. Již se cítil dost odpočatý na to, aby mohl zase trénovat naplno. Věděl, že už moc času nezbývá, ale v hlavě toho měl ještě spoustu k tomu, co by chtěl natrénovat. V den, kdy ho trénink vyčerpal se mu zase zdálo o tom, co se událo v domě jeho rodičů. Nebylo to pro něj moc dobré a celý zbytek dne cítil depresi, avšak dnes už se zdál být zase v pořádku. Sensie, co budeme dělat dnes? Optal se ho rovnou bez nějakého okecávání. Tajně si přál, aby mohl trénovat své kombinace a mistr mu do toho moc nemluvil, ale nechával se překvapit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:42 pm

Sarutobi Saru

Saru na Hitoshiho mávl, jen co se objevil. "Dnes? Dnes analyzujeme náš poslední trénink. Posaď se a řekni mi tvé postřehy, co se týká jak tebe, tak mne. Proč jsi volil dané postupy a tak," vyzval Saru svého studenta. Věděl, že Hitoshi měl dobrou schopnost analýzy a že to bylo prakticky vše, co potřeboval k vymyšlení dobrých kombinací. Čim více zkušeností získá, tím lépe mu to půjde. Pokud do budoucna vydrží jejích tým pospolu, bude to nejspíše Hitoshi, který bude usměrňovat Rina.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 1:54 pm

Hitoshi

Chvíli dumal. Pravda byla taková, že už když byl "doma", tak přemýšlel o tom malém souboji, co spolu svedli předevčírem. Myslím, že najednou dokážu udržet zformované maximálně čtyři vodní klony, které fungují dobře a mohou použít nějakou techniku. Zároveň žádný klon nedokáže použít vodní stěnu, protože desetina mojí chakry je zatím příliš málo na to, aby dokázala formovat takovou techniku. Každý z těch klonů zná moje úmysly, ale mají také mé chování, takže mohou občas ztratit koncentraci nějakým dlouhým uvažováním. Vodní stěna mi poskytuje obranu proti někomu, kdo se mnou bude chtít bojovat na blízko i na velkou vzdálenost, to jsme viděli jasně včera. Nejlepšího výsledku dostávám, pokud techniky rychle a neočekávaně kombinuju. Musím si více uvědomovat silné a slabé stránky elementů, včera jsem si je uvědomoval. Problém je, že v mém prvním souboji nic z tohohle otázkou nebude, vyhraje ten, kdo přechytračí toho druhého. Hitoshi chvíli rýpal klackem do země, když byl spokojený odložil ho vedle sebe. Vzpomněl si na to, jak mu sensei říkal, že chuuninem se může stát i někdo, kdo nevyhraje ani v prvním kole. Připadalo mu to jako nesmysl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 4:57 pm

Sarutobi Saru

Saru nejprve jen poslouchal. Vypadalo to, že Hitoshi si byl opravdu vědom toho, jak by měl používat kterou techniku. "Máš pravdu. Včera tvá největší nevýhoda byla, že i já jsem dokázal používat své techniky proti tvým. A taky to, že mám mnohem víc chakry a umím jí lépe využívat. Jinak si myslím, že ve zkoušce by si měl obstát minimálně po taktické stránce," shrnul nakonec Saru a zamyslel se nad tím, co Hitoshi řekl jako poslední. Jako sensei by neměl nadržovat ani jedné straně v tom souboji, byli to oba jeho žáci, ale ohledně přechytračování měl jistý názor. Jedině, že by se Rin vybavil do boje podobnými technikami jako měl Hitoshi. "No, dobře. Ty zbývající dny můžeme využít k vylepšení tvých kombinací. Více méně si teď řekni, co by si potřeboval vyzkoušet a já se pokusím navodit vhodné podmínky," navrhl nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 5:23 pm

Hitoshi

Chvíli jsem zase přemýšlel, měl jsem v hlavě jednu zničující kombinaci, ale byl jsem si zároveň celkem jistý, že při ní nejspíše příjdu o dost chakry. I tak podle mě stálo za to vyzkoušet, jestli to bude fungovat nebo ne. Potřebuju, aby jste na mě vyběhl a chtěl na mě zaútočit na blízko. Já otestuju svojí novou kombinaci. Přemýšlel jsem, jak daleko od sebe budeme stát v aréně, ale předpokládal jsem, že ke mně Rin bude muset chvíli běžet, aby se ke mně dostal.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 5:51 pm

Sarutobi Saru

Vypadalo to, že Hitoshi měl okamžitě rozkazy, aniž by nad tím příliš dlouho přemýšlel. Nebo spíš nad tím přemýšlel už dopředu. Sensei se tedy o kus vzdálil a do ruky si vzal kunai. Chvíli počkal a pak vyrazil čelním útokem proti Hitoshimu. Saru trochu brzdil svojí obvyklou rychlost, spíš to srovnal s rychlostí Rina.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 6:08 pm

Hitoshi

Zhluboka jsem se nadechl, věděl jsem, že budu potřebovat opravdu dost chakry a ještě nikdy jsem jí tolik nevypustil tolik najednou. Dal jsem ruce v pečeť. Suiton: Mizu bunshin no jutsu! Vedle mě se vytvarovaly dva obstojné klony, které se postavily mírně za mě a začali skládat vlastní pečetě. Vědom si toho, jak se sensei blíží jsem začal i já skládat pečetě, chvilku to trvalo, ale nakonec jsem, byl připravený - když byl sensei dost blízko a já si byl jistý, že dosáhnu, vystřelil jsem svojí techniku. Suiton: Suijinheki! Na mistra najednou letěla obrovská vodní vlna, která(pokud se nechal v rámci tréninku schválně zasáhnout) ho zachytila a nesla vzhůru. To byl ideální čas pro moje dva klony, které už na mistra mířily. Suiton: Mizurappa! Oba klony vystřelily zároveň své vodní střely a zasáhly mistra na vrchu mé vodní stěny, takže kromě zásahu nyní letěl ze sedmi metrové vodní stěny dolů. Klony se ihned rozpustily.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 7:12 pm

Sarutobi Saru

Saru postupoval přibližně tak, jak by si Hibiki přál. Nechal se dokonce vystřelit i zdí nahoru a pak to koupil i střelami od klonů. Ty nebyla zase nějak super nebezpečné, alespoň pro něj ne, protože zareagoval a místo toho, aby padl dolů, dokázal dolů po té stěně seběhnout/seskákat, tak, že dopadl přímo před Hitoshim. Pak pufnul. Byl to Kage bunshin. Skutečný sensei počkal až opadne velká vlna a seskočil z jednoho stromu. "Pěkná taktika, co tam máš dál?" zeptal se zvědavě. "Promiň, že jsem poslal klon, ale nevěděl jsem jak moc se mě pokusíš zabít," dodal ještě.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25, 2016 8:25 pm

Hitoshi

Neměl vymyšleno nic víc. Už tohle pro něj bylo dost těžké, hlavně co se provedení týkalo. Už nic dalšího nemám.. Řekl sklesle, na druhou stranu byl ještě stále čas něco vymyslet. Díky klonům mohl vymyslet téměř jakoukoliv kombinaci, což se mu moc líbilo. Jenom trénování tohohle komba mu zabere čas až do zkoušky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hitoshi trénink - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hitoshi trénink
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hitoshi Kaganawa
» Hitoshi // Velmi důležitá osoba
» Rin trénink
» Rikuto trénink
» Hinami trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky :: Tréninky na třetí zkoušku-
Přejdi na: