Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Rodinné setkání I.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 30, 2017 3:52 pm

Hikumo -> Při slovo zrádce sebou Sora trhla. Vypadalo to, že zrovna o tomhle nevěděla. Trochu se zamračila. Uzumaki se na tebe zatím vesele usmál. Jestli byl jako Kaen? Ne, to ne. Byl jiný, svým způsobem jiný.
"Miya-sensei ho zabije..." zamumlala si Sora spíš pro sebe, když potvrdil aktivaci Susanoo. Asi mohla být ráda, že ona Susanoo nikdy použít nebude moc. Její levé oko bylo nenávratně pryč. A jediný způsob, jak o něm mohla dívka vědět... bylo to jednoduché, Miya ho musela použít před ní. Co ty dvě asi vyváděli? "Jestli příjde o zrak..." povzdechla si ještě.
"Nemohl. Ani on to nejspíše neví. Ale teta mě připravovala, abych v případě nutnosti přebrala její povinnosti, kdyby se jí něco stalo. Vím, že je to důležité a že jí to svěřil její učitel. Ale... dobře, pomůžu ti ten klíč získat. Pod jednou podmínkou..." navnadila Hikuma a zvedla ukazovák.
"Mimochodem, neobdrželi jsme pozvánku na svatbu, to jsi to s Yume pořád nedotáhl do finálové rovinky?" najednou změnila debatu.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 30, 2017 6:18 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Sora očividně o zrádci nevěděla. No...to asi nikdo kromě mamči Sarady a teď i jich no. 
Kaito byl jiný než Kaen, to bylo vidět. Ale furt to byl retard, takže vlastně ani moc jiný nebyl.
"Jo, to ho určitě zabije. Obávám se ale, že to jinak nešlo. Akitoshi na tyhle věci dbá. I mě skoro až seřval, když jsem ho posledně musel použít." povzdychl si Hikumo. 
Pak mu Sora řekla, že mu pomůže ten klíč získat, ale pod jakousi podmínkou. "Jakou podmínkou?" zeptal se jí zvědavě. Co by tak po něm mohla chtít.
No a pak se zeptala na Yume. Hikumo se na okamžik zatvářil, jakoby ho kopla do břicha. Na okamžik zavřel oči a zhluboka se nadechl. To, co se chystal říct, se mu i po těch letech říkalo těžko. "Yume je mrtvá." pronesl ta slova, která ho stále bolela. Dřív, než na to stihla cokoliv říct a dokud měl sílu, povyprávěl jí o tom, co se tehdy stalo. O tom, jak Yume na jedné z misí narazila na chlápka v králičí masce, který zabil její studenty i Tsume. O tom, jak se vrátil bratr Yume, Seishiro. A nakonec i o té osudné noci, kdy vlastníma rukama zabil ženu, kterou miloval a aktivoval tak Mangekyou. (Pro další info si přečtěte Hikumo Gaiden).
"Zabil jsem ho. Za to všechno, co udělal." zakončil to. Celou dobu se tvářil vážně a smutně a díval se někam do země.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 30, 2017 9:13 pm

Hikumo -> Sora na tebe nevěřícně koukala. "Ty jsi aktivoval Susanoo? Proč? Ani Miya ho nepoužívá, říká, že by pak už neviděla," zeptala se překvapeně.
Co se podmínky týkalo, nejprve si vyslechla ten příběh. Bylo na ní vidět, jak v ní vře vztek. Položila na ruku na dřevěnou konstrukci postele, respektive na její čelo a stiskla jí. Dřevo jí praskalo pod rukami. Pak se podívala na Kaita. "Zase oni..." procedila skrz zuby. "Tohle to potvrzuje, bude jich víc. A nejspíš budou spolupracovat," odpověděl jí, kupodivu vážným tónem.
Sora se pak podívala zpět na Hikuma. "Je mi to líto, opravdu. Kdybych to věděla, neptala bych se," omluvila se mu. Pak se trochu uklidnila i ona. "Naše podmínka je, že nám pomůžeš vyřešit problémy v troskách vesnice. Někdo sem posílá ninji, kteří hledají věci, které by měli být zapomenuty. Náš rozkaz je je odstranit," sdělila prosté rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 31, 2017 12:44 am

Kagami-Uchiha Hikumo

"Musel jsem. Někdo oživil a ovládal Saradu. Kdybych to neudělal s Itanem a ještě jednou mojí studentkou bychom tam všichni zemřeli." vysvětlil jí důvod, proč aktivoval Susanoo. Určitě chápala, že k tomu měl dobrý důvod. 
Když Sora řekla "Zase oni..." a Kaito jí odpověděl. Hikumo se na oba z nich podíval. "Vy o nich víte? Sakai říkal, že nás Senkokyuu dostane. Možná, že si tak říkají. By vysvětlovalo toho chlapa s maskou tygra..." pronesl. 
"Nemohla jsi to vědět. Netrap se tím." pronesl k ní mile a jemně jí pohladil po hlavě jako malé dítě. Být to Itane, tak ho rozcuchá.
No a pak si Sora stanovila podmínku. Měl jim pomoct zbavit se ninjů, co tam hledají věci, co mají zůstat schované. "Dobře. Pomůžu vám. Co o nich víme?" zeptal se jich.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 31, 2017 3:49 pm

Hikumo -> Sora se nestíhala divit. Takových novinek a zároveň tolik strastí. Byla znepokojená. Vypadalo to, že mír, který trval několik desítek let brzy skončí. "Neznáme jméno. Ale měla na sobě podivnou koní masku. Potkala jsem jí nedávno, když jsem zachraňovala z jedné jeskyně dva ninji z Kumo," odpověděla mu Sora.
Trochu se usmála, když jí pohladil. Ale i tak, cítila více nejistoty než dřív předtím. Mezitím donesl na postel Kaito zeleninový salát a osmažený kus masa. Vypadalo to, že tady vařil on.
"Hledají v troskách to, co by neměl znát nikdo jiný než klan Uzumaki a někdy ani ti. A co víc, chystají se zničit bránu Torii, kterou potřebujeme... z jistých důvodů," odpovídal tentokrát on, přičemž v poslední části se podíval na Soru. "Je jích asi třicet. Přišli nezávisle na sobě. A podle vybavení, co na sobě mají, nepatří k jedné vesnici," doplnila Sora. Pak trochu sklopila hlavu. "Třicet jich nezvládnu, takové schopnosti nemám," hlesla a opět sevřela kraj postele a stiskla ho, až jí klouby zbělely. "A moje chop-nosti... nejsou na .... hotevřený boj," huhlal Kaito s plnou pusou.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 01, 2017 12:13 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo se zamračil a zamyslel se. "Takže to máme králíka, tygra a koně...začínáme tu mít zoologickou. To nemůže být náhoda." pronesl zamyšleně.
Mezitím Uzumaki retard přinesl jídlo. Vypadalo to, že alespoň vařit uměl. Vzal si trochu. Mezitím poslouchal vysvětlování toho o co jde. 
"Proč chtějí zničit bránu Torii?" zeptal se Hikumo a poslouchal dál. Třicet ninjů z různých vesnic. Hm. "Už jsem zažil i větší rodeo...víme něco o jejich schopnostech nebo tak?" zeptal se pak.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 01, 2017 12:19 am

Hikumo -> "Vůbec ne. Ale vypadají jako ostřílení ninjové. A hlavně, u některých nevidím ani barvu chakry svým sharinganem. Vím kde jsou, ale nedokážu v nich moc číst. Co se týká zbraní, každý používá něco svého. Jsou tam tací, co vypadají obyčejně, ale jsou tam i někteří, co mají na zádech třeba tři kopí. Nevím, co od nich mohu čekat," vyčetla obsah možných ninjů na které by mohli narazit. Ti se záhadně skrytou chakrou by mohli být asi největší problém. Ale taky tam mohla být nějaká směska Kekkei Genkai a podobně.
"Mají mezi sebou nejspíš nějakého šprta, co si domyslel, že ta brána jde používat ke speciálnímu zapečetění mého klanu. Asi nechtějí, aby je to všechny vcuclo do jiné dimenze," vysvětlil Kaito, když dojedl svojí porci.
"Zaútočíme v noci, zatím si odpočiňte," přikázala Sora. Pokud měl Hikumo nějaké otázky, měl by se nejspíše ptát teď.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 01, 2017 4:08 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo si vyslechl Soru, která mu tam popisovala jejich nepřátele. No...dozvěděl se z toho víceméně prd. "To je pěkná směska. Budeme muset být připraveni na cokoliv..." poznamenal zamyšleně. 
Pak mu Kaito vysvětlil, proč ti ninjové chtějí zničit tu bránu. Mohlo by je to vcucnout do jiné dimenze. "To se jim moc nedivím..." pronesl. Sám uměl vcucávat do jiné dimenze, ale nechat vcucnout sám sebe...to upřímně nechtěl.
No a pak dostali od Sory příkaz odpočinout si. Hikumo chvilku nic neříkal. Teprve až po té chvilce se ozvl se svojí otázkou. "Jak ses měla celé ty roky?"
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 01, 2017 10:37 pm

Hikumo -> Kaito se vzdálil a nechal ty dva, aby si promluvili. Vypadalo to, že chápal, co bylo soukromí. Aspoň někdo z Uzumaki klanu. Sora si trochu povzdechla. "Inu, potom, co jsem se uzdravila jsem byla dopravena k Miye-sensei. Jak si asi dokážeš představit, nebylo to s ní ze začátku lehké. Není... no, není tak přívětivá jako strejda Akitoshi. Ale po čase jsem si zvykla. Má hromadu zkušeností, naučila mě toho spoustu a já pochopila, jaké břímě nese. A pak jsem se seznámila s Kaitem a ještě jeho dědečkem. Pomohli nám v trochu ošemetné situaci. Taky jsem navštívila většinu větších vesnic a trénovala v nich vždycky chvíli. A poslední roky hodně operuji sama, takže na zábavu nebyl příliš čas," řekla spíš takové náznaky, než nějakou velkou zápletku.
Místo toho se už neovládla ona a musela se prostě zeptat: "A co v Konoze nového? Jak to tam vypadá? Co Itane, už je z něho aspoň genin?"
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 03, 2017 9:19 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Kaito měl alespoň tolik slušného vychování, že jim nechal soukromí. Kaen by něco takového nikdy neudělal. Hm...byl to fakt Uzumaki?
Trochu ho překvapilo, že Miya není tak přívětivá jako Akitoshi. Je fakt, že on znal Miyu kratší dobu, než Sora...ale na něj byla vždy hodná a milá. 
"Slyšel jsem o vás od Mizukageho. Říkal, že mu Miya pomohla s nějakým problémem ve vesnici." pronesl Hikumo. Narážel na to, že trénovala ve většině větších vesnic.
No a pak se zeptala jeho na to, co je v Konoze nového a na svého bratrance. "Dokonce už chuunin. Ze mě je sensei. Potom, co se stalo Yume jsem u ANBU skončil a teď vedu tým. Jedním z jeho členů je pravnuk Kakashi-senseie. Další je dívka s talentem na genjutsu. No a momentálně i Itane. Akitoshi furt neumí vařit....V Konoze to vypadá pořád stejně..." odpověděl jí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 04, 2017 5:18 pm

Hikumo -> "Mluvili jste s Mizukagem? A co ten jeho... jak se jmenoval... bylo to jako druh alkoholu," zeptala se skoro až překvapeně. Hikuma znala spíše jako ANBU ne jako někoho, kdo by vedl dlouhé debaty.
Pak se zájmem poslouchala novinky, co se staly. "Chuuninem? Páni... pogratuluješ mu pak za mě? A určitě máš dobrý tým. Ráda bych ho jednou poznala," řekla s úsměvem. Pak zmínil vaření. Vypadalo to, že Sora si hned vzpomněla na takové delikatesy jako pečený polárkový dort. Soucitně se na Hikuma usmála.
"Zní to, že jste se nenudili. I když ne vždy vesele, ale aspoň jste byli spolu," řekla trochu smutně Sora. Ne, že by si stěžovala, ale přiznejme si. Neměla kamarády a většinu života prožila spíše v bolesti.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 06, 2017 12:32 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Na otázku ohledně toho, jestli mluvili s Mizukagem, přikývl. Pak zmínila nějakého jeho s jménem jak alkohol. Hikumo hned věděl, o kom mluví. "Myslíš Gina? Toho jsem potkal taky. Jeho tým byl hlavní důvod, proč jsme do Kiri vůbec šli. Zapřičinili smrt dvou Konožských geninů během zkoušek. Sám Gin mi ale přijde jako slušný kluk. A taky myslím, že se zakoukal do mé studentky..." pronesl Hikumo.
"Jistě. I když by to určitě radši slyšel přímo od tebe." odvětil ohledně Itaneho a nad jejím výrazem, když si vzpomněla na Akitoshiho kulinářské umění se musel uchechtnout.
A pak přišlo trochu depresivní téma. "Vždyť ty taky nejsi sama. Máš Kaita a teď jsem tu i já." Pousmál se na ní a objal jí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 07, 2017 10:43 pm

Hikumo -> Sora poslouchala o zážitcích v Kiri a zkouškách. Byla trochu zaražená, ale ani ne tolik překvapená. "Ti dva byli pěkně živí. Ale aby vraždili. Páni," řekla na to jen. Pravda, pro většinu geninů ve velkých vesnicích bylo vraždění jiných ninjů nové, ale u ní to bylo trochu jiné. Poté, co se stala žačkou Miyi... no, dalo by se to přirovnat k práci ANBU. Bylo to těžké.
"Obávám se, že to ještě nějakou dobu nepůjde. Splácím svůj dluh Miye," pronesla smutným hlasem. Ráda by viděla vesnici a nové přírůstky v řadách ninjů, ale teď nemohla.
Pak jí objal. Z oka jí ukápla slza a pevně se k němu přitulila. "Já vím, ale není to takové, jako bych vyrůstala mezi ostatními. Kráčím jinou cestou než vy," zamumlala.
Po chvíli se odtáhla a podívala se mu do očí. "Povíš mi jednu věc? Co umí tvůj Mangenkyou sharingan?" byla to docela random otázka.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 08, 2017 2:26 am

Kagami-Uchiha Hikumo

"Údajně to prý přehnali." pronesl ještě ohledně Kiri týmu.
"Tak až to půjde, provedu tě po vesnici a všechny představím." pokusil se jí trochu povzbudit a pousmál se na ní. 
Když se k němu pevně přitulila, pevně jí objal a hladil po zádech. "Kdybych tam tehdy dorazil dříve, nemusela by sis tímhle procházet..." pronesl lítostivě. Kdyby tam dorazili dříve, Sora by nebyla zraněna tak, jak byla. Nemluvě o jejím týmu. Mohla dál zůstat v Konoze s nimi. 
Pak se ho najednou zeptala na to, co umí jeho Mangekyou. Hikumo na ni zaskočeně zamrkal. Nečekal takovou random otázku. "Amaterasu a vcucávat věci do jiné dimenze a zase zpátky. A pak neúplné Susanoo." odpověděl jí. Proč to asi chtěla vědět. "Proč se ptáš?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 08, 2017 11:00 pm

Hikumo -> Sora se nachvilku zamyslela a pak jen pokrčila rameny. "Tomu bych i věřila," řekla nakonec na reakci ohledně Kiri ninjů.
"Slibuješ?" zeptala se smrtelně vážně, když jí nabídl, že jí jednou všem ukáže a představí. "Kdybyste tam dorazili, vše by bylo jinak. A my bychom nemuseli být takoví jací jsme. A tak je to s čímkoliv. Kdyby nebylo čtvrté války a ..." pak se zarazila a jen dodala: "... tak je Miya v Konoze." Třeba by pak někdo aspoň něco uvařil dobře.
Inu, Sora měla spousty random otázek, někde začít musela a měli málo času. "Miya říkala, že u každého se většinou vyvine jinak. Občas, že záleží na příbuzenských vztazích a tak podobně. A ještě další otázka! Vím, že je to asi těžké... ale našel sis teď po Yume někoho?" zeptala se zvědavě. Kdyby neměla stále aktivní sharingan, tak by se jí nejspíše v očích objevily hvězdičky. Inu, ženská zvědavá.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 09, 2017 10:40 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo zvedl ukazováček a prostředníček, jak se to dělá, když někdo něco slibuje. "Slibuju." pronesl a usmál se na ní. 
"V tom máš pravdu." odsouhlasil to, že by všechno mohlo být jinak nebýt některých věcí. To její zaražení nekomentoval. Zajímalo ho to, ale vypadalo to, že o tom Sora nesmí mluvit.
"Hm...tak možná proto máme oba s Akitoshim Amaterasu..." řekl zamyšleně. I když...Akitoshi ho měl spíš po Saradě. Jak na tom byl asi Tatsuya?
No a pak se Sora zeptala na to, jestli si našel někoho nového. Hikumo trošku zčervenal, podíval se stranou a nervózně se podrbal ukazováčkem na tváři. "Někdo by tu byl no..." odpověděl jí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 10, 2017 12:36 am

Hikumo -> Sora vypadala hned o něco spokojeněji, když jsi jí to slíbil. Asi si takové věci ještě nějaký ten rok nebude moci dovolit, ale kdo ví.
Na tu věc s Amaterasu přikývla. Možné bylo všechno.
Jakmile se Hikumo začervenal, Sora se široce usmála. Tak jako ještě nikdy, za tu dobu, co se opět shledali. Drby, to bylo to, co ženským vždycky šlo. "Tak někdo, jo? Povídej, vyprávěj," vyzvala ho, zatímco se otočila směrem do míst, kde se připravoval Kaito. Usmála se i na něho, zatímco on se usmál na ní. Pak ze země něco sebral a donesl jí to. Byl to do balíčku smotaný plášť a dvě krátké katany. A ještě něco tam bylo... i její spodní prádlo. To se začervenala zase ona a vlepila Uzumakimu další facku. Ten se však jen rozesmál.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 8:25 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

No...akorát zvýšil její zvědavost. Hikumo si povzdychl. Nerad mluvil o svých pocitech. Klasický Uchiha. "Pamatuješ si tu dívku z Ichiraku...?" pronesl a nervózně se podrbal zezadu na hlavě. Fakt se cítil trapně momentálně. "Hodně mi pomohla potom, co se stalo s Yume..." dodal ještě a povzdychl si. 
Mezitím přišel zpět Kaito a donesl Soře balíček, po kterém dostal další facku. Hikumo se uchechtl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 11, 2017 11:23 pm

Hikumo -> Jo, klasický Uchiha. Kaito se nad tím musel jen pousmát. Sora si jí už bohužel moc nevybavovala. "Eee... no... moc ne? Jaká je?" přiznala mu tedy. Ale byla ráda, že mu pomohla vyrovnat se s tím druhým. "Ah, chápu... ráda bych jí poznala," řekla nakonec, zatímco si přebrala oděv. "Otočíš se prosím?" požádala ho, chtěla se převléct.
Narozdíl od většiny ženských jí to trvalo jen chvilku. "A co Itane? Už má nějakou... i když, ten je na to asi moc mladý," zamumlala, zatímco si stáhla většinu vlasů do ohonu. Jen přes prázdné oko si nechala jeden silnějších pramen, který ho zakrýval. Na záda si pak dala své zbraně. "Je skoro čas vyrazit. Potřebuješ něco speciálního nebo jsi vybavený dost?" zeptala se Hikuma.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 12, 2017 12:24 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Sora si nevzpomínala. No..nemohl jí to mít za zlé. "Milá, hodná, starostlivá, roztomilá...a když se naštve, tak i děsivá...." odpověděl Hikumo. "Taky by tě ráda jistě poznala." dodal ještě. 
No a pak se otočil a nechal jí se převléct. "Je tu jedna, co se mu líbí...hehe...mladé Hyuuga děvče. Byli spolu v týmu a namlátil jí v turnaji na chuuninských zkouškách." odpověděl jí ohledně Itaneho. 
"Všechno mám u sebe. A co nemám, si přivolám." odpověděl jí na otázku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 13, 2017 12:56 pm

Hikumo -> Sora se nad jeho popisem trochu pozastavila. "Mluvíš o Saradě... Miye nebo o té tvojí?" zeptala se ho s pobaveným smíchem. Ten popis jí upřímně pobavil. Ale aspoň bylo vidět, že měl Hikumo dobrý vkus.
Když slyšela o Itanem, zasmála se znova. "Takže chceš říct, že se z mého bratrance, co nebyl schopný nikdy ovládnout ani katon stal ninja schopný porazit Hyuugu? Třeba někdy překoná i svého strýčka, co? Nebo ho strýček už konečně naučil nějaké pořádné techniky?" řekla spíše provokativně.
Sora na tvojí výbavu přikývla. Kaito se objevil s velkým svitkem na zádech a s dřevěnou holí pokrytou nějakými znaky. Dívka pak přešla k jezírku a přivolala hada. "Nastupte si," přikázala vám, zatímco had otevřel tlamu.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 20, 2017 1:08 am

Kagami-Uchiha Hikumo

"Heh." Hikumo se pobaveně uchechtl, když se ho Sora zeptala, o kom to vlastně mluví. 
"Když máš v týmu Hyuugu a tvůj sensei je taky Hyuuga, okoukáš pár triků jak na ně. A katon mu ovládnout nešel, protože jeho primární typ je raiton jako u mě. Naučil jsem ho toho hodně." pronesl ohledně Itaneho. 
No a pak byl čas vyrazit....přímo do hadí tlamy. Ještěže Hikumo byl na hady zvyklý a nebál se jich. A tak tedy do té tlamy vlezl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 27, 2017 12:01 pm

Hikumo -> Sora se pousmála. Určitě se pak bude muset zeptat na Itaneho tým, ale to byla až další debata... na jindy. Teď tu měli práci. Krvavou práci. "Nepoužívej Susanoo, ani jiné schopnosti Mangenkyou, ano?" broukla k němu ještě Sora. Věděla jaké to bylo vidět jen na jedno oko... nechtěla aby některý její příbuzný přestal vidět úplně.
Jakmile jste byli všichni v tlamě, celé se to zhouplo. Uvnitř byla tma. Sora chytla Hikuma za ruku, pro někoho kdo takto necestoval to mohl být trochu nezvyk. Nebylo to úplně příjemné i když se hadů nebál. Nadruhou stranu, dovnitř neteklo a cesta trvala jen chvíli. "Připravte se," pronesla Sora. "Jedna skupina bude hned na místě, kde se vynoříme. Chvíli je zabavte, já se o ně pak postarám," pronesl Kaito.
Najednou se hadí tlama otevřela. Dovnitř zasvítilo trochu světla. Byli jste na pobřeží jednoho z ostrovů a čumělo na vás sedm ninjů. Zřejmě byli trochu překvapení. Sora se na nic neptala a obrovskou rychlostí vystřelila vpřed. Natáhla levou ruku vpřed a z dlaně jí vystřelil ohnivý paprsek, co se začal kroutit jako had. Během okamžiku zapálil dva z nepřátel. Do zad se jí blížil další, jenže to už jí z podpláště vystřelil světle modrý had a kousl ho do krku. Hikumo nejspíše trochu zíral, co se to z jeho neteře stalo. Ale taky by se třeba mohl postarat o další čtyři.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 29, 2017 8:09 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

"Však já vím, nebuď jak Akitoshi..." odvětil jí na to její poučování ohledně Magekyou. Nebyl blbej a slepej být nechtěl. 
No..v tlamě byla tma. Určitě i smrad a vlhko. Hikuma z toho trochu zamrazilo. Nikdy nebyl v něčí tlamě. A pak se to zhouplo a Sora ho raději chytila. Bylo to zvláštní. Cestovat takhle. On byl zvyklý létat nebo běžet lesem na chlupatých zádech vlků. Ne ve vlhké hadí tlamě. 
Očividně už byli na místě, jelikož jim Sora řekla, aby se připravili. No a Kaito začal taky vydávat rozkazy. Co asi bude zatím dělat?
A pak se tlama otevřela a dovnitř se dostalo světlo. Hikuma to na vteřinku oslepilo. Přeci jen byl nějakou dobu v tmavé jeskyni a pak ve tmě hadí tlamy. No a když se rozkoukal, uviděl sedm ninjů, co na ně překvapeně zírali. Sora vystřelila vpřed a začala bojovat. No...Hikuma při tom napadlo jen Wow. Za tu dobu, co jí neviděl, hodně zesílila. Nebyl však čas sledovat jí v boji. Sám tasil katanu, pustil do ní raiton a vyrazil svou ninja rychlostí vpřed. Natáhl před sebe proti těm čtyřem šupákům druhou ruku. "Raigeki!" zvolal a proti maníkům vystřelil pěkná dávka elektřiny. Co nesejme tohle, chystal dodělat svou čepelí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 03, 2017 1:03 am

Hikumo -> Tvůj bleskový útok je zasáhl a slušně pocuchal, ale ještě než jsi je stihl dodělat, vyřítili se z prostoru za tebou stříbřité řetězy, které všechny omotaly a vtáhly do svitku, který měl Kaito připravený před sebou. Ve tváři měl přitom ďábelský úsměv, zatímco seděl v tureckém sedu a udržoval nějakou ruční pečeť. Zřejmě tohle znamenalo, že není moc dobrý do otevřeného boje.
"Další skupina už míří k bráně, je jich tam minimálně deset... a jejích chakra je mnohem silnější než u těchto," oznámil jim, zatímco se zvedl a zamotal svůj svitek. Sora pokývla hlavou a ukázala na prostor před nimi. Jednalo se o staré trosky domů, sídel a cvičišť Uzumaki klanu. V dálce pak mohl Hikumo zahlédnout velkou bránu Torii. Byla opravdu velká, skoro jako kdyby jí mělo procházet něco velkého. A nebo si tu jen někdo honil ego na velikosti. No, byla před vámi cesta trosek.
Sora vyrazila vpředu, pohybujíc se téměř neslyšně ve tmě, pak měl jít Hikumo a nakonec to uzavíral Kaito, který musel vždy počkat až bude oblast čistá, protože se svými svitky byl příliš nápadný. Pokud měl Hikumo aktivní sharingan, mohl si všimnout, že tu bránu naplňovala cizí chakra. Ten odstín ti byl podobný, ale zároveň byl promíchaný s nějakým dalším. Co horší bylo, bylo těch 6 silulet, co byly kolem. A ještě horší bylo, že tam byly 4 další, které neuměl sharingan prohlédnout. A to by mohl být problém. "Rozděl a panuj?" zeptala se Sora.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rodinné setkání I. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Rodinné setkání I. - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rodinné setkání I.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: