Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnice

Goto down 
+7
VindStot
PP
Medusa
Hysterio
Eshen
Misman
Raiden
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 08, 2019 8:45 am

[hoshi_jmeno]

Hoshi poslušně seděla na místě bez nejmenšího pohybu, zatímco jí medik odebíral krev. Normálně by aspoň houpala nožkama nebo tak něco. Bylo nadmíru jasné, že bude ještě chvilku zpracovávat, co se vlastně stalo. A také hrozilo, že se jí nedostane klidu, dokud nenajde--
[rec=hoshi]"Itto-san...!"[/rec] tyhle její myšlenky přerušilo klepnutí po hlavě. Byla do nich tolik ponořena, že si ani jeho příchodu nevšimnula. Překvapeně se otočila v jeho směru a aspoň na moment se jí v obličeji objevil její typický úsměv. [rec=hoshi]"Jste v pořádku."[/rec] v jejím hlase bylo poznat, že aspoň část jejich starostí momentálně odpadla. I tak si ho ale pečlivě prohlédnula a samozřejmě, že se její pohled zastavit právě na obvazech. [rec=hoshi]"Huh?"[/rec] překvapeně zamrkala, když měla pocit, že se mu něco pod obvazy pohnulo. Zmateně si promnula očka, ale když si pohybu nevšimnula podruhé, zvedla svůj pohled zpět na Shirazuho.
[rec=hoshi]"Já... udělala jsem chybu..."[/rec] vysoukala ze sebe nejistě. I když to mohla být krátká doba, vypěstovala si Hoshi ke svému současnému senseiovi velmi silný vztah. Možná proto pro ni bylo jednodušší se mu svěřit. [rec=hoshi]"Myslím, že jsem... úplně nepochopila situaci."[/rec] svěsila hlavu dolů v moment, kdy se jí začaly v očích objevovat slzy. [rec=hoshi]"...a to stálo někoho život."[/rec] dodala šeptem, neschopná se mu podívat do tváře.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 08, 2019 3:03 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"No, v pořádku úplně nejsem, moje svaly a cévy momentálně drží pohromadě kus Katsuyu-sama, neboť většina lidí nemá dost chakry, aby se věnovala nápravě,"[/rec] řekl, čímž zároveň vysvětlil, proč se oblast pod obvazem občas pohnula.
[rec=shirazu]"To udělala,"[/rec] řekl Shirazu s mírně smutným podtónem v hlase. Pak však zavrtěl hlavou. [rec=shirazu]"Ale nejsi jediný medik, který kdy udělal chybu. A buď tě utvrdí být lepší nebo se toho cíle vzdáš. Jiná možnost není,"[/rec] řekl přísným tónem a jakmile přišla poznámku o nepochopení situace, tak jí znovu praštil berlí po hlavě. Mírně, hlavu jí ustřelit nechtěl.
[rec=shirazu]"Jednala jsi s dobrým úmyslem, ale příliš zbrkle. A to nikdy nevede k ničemu dobrému. Neříkám to poprvé! Ale to už teď nezměníme,"[/rec] tentokrát situaci nijak nezlehčoval. Dostala asi nejhorší možnou lekci v životě, ale zároveň se z toho snad poučí. [rec=shirazu]"Uděláš prosím základní rozbor té krve? Ještě si Hoshi na chvíli půjčím,"[/rec] řekl a ukázal pak berlí na dveře na chodbu. Rozkaz tak zněl jasně.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 08, 2019 3:13 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Ah tak."[/rec] Hoshi několikrát zamrkala, aby zahnala slzy a pak zvedla pohled zpět na Shirazuho nohu. Bylo to jen na moment, ale její obvyklý zvídavý záblesk se vrátil. Natočila hlavu na stranu a lehce se jí nadzvednul koutek v náznaku nějakého úsměvu. [rec=hoshi]"Aspoň že tak."[/rec] pak ale zmlknula, sebrala veškerou svou odvahu a podívala se mu do očí, zatímco jí dal takové kratší kázání. Dalo to hodně práce, ale Hoshi za celou tu dobu ani neodvrátila pohled, ani se nerozplakala, vlastně skoro ani nemrknula. Ať se jí v ten moment honilo hlavou cokoliv, její odhodlání do všeho se díky jeho slovům pomalu vracelo. Zamrkala až ve chvíli, kdy opět dostala berlí po hlavě. [rec=hoshi]"Eheh.."[/rec] seskočila ze židličky a poslušně vycupitala na chodbu, kde se na Shirazuho otočila. Zdálo se, že má něco na srdci, ale prozatím čekala s čím přijde on.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 08, 2019 3:41 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

Shirazu ocenil, že tomu Hoshi čelila aspoň tak, jak tomu čelila. Být to Hinami a Aiko, tak už by byla Hinami nějakou dobu omdlená a být to Hinami a Shirazu, tak by tu byly minimálně potoky slz. Někde v koutku duše byl na svojí studentku hrdý.
Venku na chodbě jí zavedl až do tmavého kouta, kde teď nikdo nebyl a zamračil se. [rec=shirazu]"A teď chci vědět všechno do detailu od momentu, co jsi šla prohledat ten barák. Nejsem zase tak blbej, abych si to nespojil,"[/rec] přikázal přísně. Musela čekat, že tohle muselo dřív nebo později přijít.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 08, 2019 4:07 pm

[hoshi_jmeno]

Bylo jasné, že tohle přijde. Hoshi možná akorát litovala toho, že dřív přišel Shirazu za ní než ona za ním. Měla mu říct co se stalo dříve, nejlépe hned. Ale všechno v ten moment bylo tak zmatené a ona byla tolik vystrašená z toho všeho, co viděla. Bojácně nacouvala až do stěny, ale pohledem neuhnula. Zhluboka se nadechnula a spustila. Neříct mu teď pravdu by byly akorát další problémy.
[rec=hoshi]"Tam dole... se stalo něco divného. Měla jsem strach, že by jste mi to v tom všem nemusel věřit."[/rec] sice se mu koukala do očí a snažila se tvářit odhodlaně, ale šly na ní vidět znaky nervozity. Pravou rukou se tahala za zbloudilý pramen vlasů, levou špičkou boty bezdůvodně kroužila po zemi. [rec=hoshi]"Myslím, že jsem na chvíli byla někde jinde. Probudila jsem se svázaná na neznámém místě."[/rec] jak už našla nit, bylo mluvit jednodušší a jednodušší. [rec=hoshi]"Potkala jsem tam strašně zvláštní osobu, která si říkala Pozorovatel. Dokázala spoustu úžasných věcí jako třeba vyrušit moje techniky, proměnit se ve mně nebo mi ukázat obrazy ze vzdálených míst!"[/rec] nakonec nedokázala skrýt své nadšení. To však brzy zase pohasnulo při další větě. [rec=hoshi]"Viděla jsem... svojí rodinu. A to děvče."[/rec] uhnula pohledem někam pryč a odmlčela se. Nad něčím se asi zamyslela, pak se ale otočila zpět na Shirazuho. V jejích očích šlo poprvé za celou tuhle dobu vidět strach. [rec=hoshi]"Zdálo se, že chce pomoci. Za tím účelem mi... dala něco do krve."[/rec] nejistě před sebe natáhnula ruku, jako kdyby to snad mohla poznat. [rec=hoshi]"A pak... jsem byla zpět."[/rec] zdálo se, že už domluvila, ale pak si přeci jen na něco vzpomněla. [rec=hoshi]"Od toho útoku té ženy v masce... jsem měla takový nepříjmený..."[/rec] sevřela si pravou rukou oblečení v místě srdce. [rec=hoshi]"...tíživý pocit. Jako kdyby mne něco táhnulo k zemi."[/rec] po její pravé tváři se přeci jen koulela slza. Jedna jediná kapka.
[rec=hoshi]"Omlouvám se."[/rec] nahlas polknula. [rec=hoshi]"A-Ale všechno se seběhlo tak rychle. A potom ty rozložené mrtvoly ve sklepě--"[/rec] dodala spíše nevědomky.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeTue Aug 13, 2019 7:11 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

Shirazu se při vyprávění Hoshi začal pěkně mračit, ale nijak to nekomentoval do té doby, než domluvila. Pak si promnul levou rukou bradu a zavrtěl hlavou. [rec=shirazu]"Nezodpovědnost nejvyššího kalibru. Zatajit takovou věc před svým velitelem. Víš moc dobře, že nás mediky svazují určité pravidla. Máme životy ochraňovat! Chápu, že na takové věci nejsi zvyklá, chybí ti hromada zkušeností, ale něco takového si prostě nemůžeš nechat pro sebe!"[/rec] pravil velice, ale opravdu velice přísným hlasem. Takhle rozčíleného ho Hoshi ještě neviděla.
[rec=shirazu]"V životě jsem ten element, co používala, neviděl, takže je dost možné, že bychom té technice, co na tebe použila nezabránili, ale kdyby si tam nevtrhla, mohli tě nejprve v klidu prověřit. A ohledně toho Pozorovatele, či co to bylo... budou nejspíše lidi, co budou chtít detaily,"[/rec] povzdechl si a položil Hoshi ruku na hlavu.
[rec=shirazu]"A teď? Hodláš se sesypávat nebo půjdeš napravit to, co jsi podělala?"[/rec] zeptal se jí o něco klidnějším tónem, ale stále byl přísný.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeWed Aug 14, 2019 10:40 am

[hoshi_jmeno]

Hoshi asi přesně takovou reakci očekávala a snad právě díky tomu dokázala pokračovat ve svém vyprávění i přesto, že jí Shirazu věnoval zamračený pohled. Když promluvil, stočila pohled do země, ale jen na pár krátkých okamžiků. Hned na to se mu totiž pohledem zapíchnula do očí, odhodlaný pohled na tváři. Teď to přece nemohla vzdát. Její očka se lehce zalesknula, když viděla, jak moc rozčílený je. Opravdu, takhle ho ještě nikdy neviděla. Ale zhluboka se nadechnula, několikrát zamrkala a slzy úspěšně zahnala. [myslenky=hoshi]"Teď není čas na to plakat!"[/myslenky] napomenula se.
[rec=hoshi]"Lidé, co budou chtít detaily...?"[/rec] zvědavě naklonila hlavu na stranu. Vůbec netušila, koho by tím Shirazu mohl myslet. Někoho z vedení vesnice? Vždyť Pozorovatel byl určitě na jejich straně. A určitě měl důvod, proč dělal věci tak, jak je dělal. Co když teď zradila jeho důvěru? [rec=hoshi]"Hmmmm..."[/rec] smutně si povzdechnula, když jí položil ruku na hlavu.
[rec=hoshi]"Chci to napravit!"[/rec] jako kdyby jí najednou projela nová vlna energie. [rec=hoshi]"Ale, ale... co bych mohla udělat, Itto-san?"[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 7:41 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"Nejspíše ANBU nebo někdo z vyšetřovací jednotky. Obvykle se nestává, že by někdo někoho jen tak unesl a zase vrátil. Ale co já vím, třeba to byl nějaký spojenec Konohy o kterém se neví. Zároveň však můžeš být pod vlivem jiných dalších technik, kterých si ani nejsi vědoma. Jak to říct... můžeš být aktuálně bezpečnostním rizikem,"[/rec] řekl jí narovinu, co se skrývalo pod těmi jinými lidmi. Vzhledem k situaci se asi nikdo nemohl ani divit.
Když pak hrdě prohlásila, že to chce napravit, tak pokýval hlavou. [rec=shirazu]"To je lepší... nejdřív samozřejmě koukneme na tvojí krev. A třeba budeme moudřejší,"[/rec] navrhl a ukázal berlí zpět k laboratoři.

Tam už čekal ten předchozí medik s prvními výsledky. A co víc, měl tam ve zkumavce i kus krystalu ze srdce té mrtvé dívky. Zrovna ho zkoumal a škrábal se na bradě. Pak zničeho nic nalil do té zkumavky trochu krve a začal tím klepat.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 5:58 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Někdo z ANBU, huh?"[/rec] zamumlala si pro sebe a dlouze si povzdechnula. Mohla jen doufat, že se o tom její tatínek, tedy ten adoptivní, dozví dříve od ní samotné než nějak skrze práci. Chtěla mu sama povyprávět co se stalo a co vedlo k jejímu špatnému rozhodnutí. [rec=hoshi]"Neměl by jste v tom případě být někde jinde, Itto-san?"[/rec] starostlivě na něj zamrkala. [rec=hoshi]"Někde dál ode mně. Přeci jen jste zraněný."[/rec] v jejím hlase šla slyšet obrovská starost. Pak ale poslušně přikývnula a sledovala ho zpět do laboratoře.
Když vešli společně dovnitř, okamžitě zvědavě zamrkala na ony zkumavky. [rec=hoshi]"Ty krystaly... se sem dostaly ve mně?"[/rec] teď když je viděla před sebou to bylo něco trochu jiného. Neznamenalo to velký problém? Obrovskou hrozbu? Jestli mohla jen tak nevědomky s něčím takovým vstoupit do vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 7:14 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"Na to už je pozdě,"[/rec] ušklíbl se nad otázkou jestli už není trochu pozdě. Navíc, kdo by tady Hoshi profackoval a vrátil jí zpět k práci? [rec=shirazu]"Pokud jsem to chytil, tak už mi to dávno koluje v oběhu,"[/rec] dodal ještě a raději sledoval reakci toho, co se stane s tím krystalem. No, nedělo se nic...
"Netušíme, jak se to tam dostalo. Dohledali jsme jen informaci, že by snad mělo jít o Element krystalu o kterém nic nevíme," řekl medik, který to zkoumal. [rec=shirazu]"Chtěl jsem zkusit neutralizovat tu věc v té krvi, ale to nějak nevyšlo, neboť Hoshina krev nepronikne skrz krystal. A náš jediný pokusný subjekt leží v márnici,"[/rec] povzdechl si zoufale nad tou situací.
[rec=shirazu]"A to je problém?"[/rec] zeptal se najednou Shirazu a podíval se na Hoshi. Evidentně se mu v hlavě rodil šílený nápad.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 7:20 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Pardon."[/rec] věnovala Shirazuovi trochu plachý úsměv. Přeci jen se do té situace asi tak trochu dostal díky ní. [rec=hoshi]"Jsem ale ráda, že jste tady."[/rec] přikývnula nakonec už docela vesele a pak otočila svou pozornost zase na onoho medika, poslouchaje poznatky obou dvou. [rec=hoshi]"Element... krystalu?"[/rec] zopakovala zvědavě a její pohled zmateně tikal mezi dvěma staršími mediky. [rec=hoshi]"Proč by ale reagoval tak agresivně?"[/rec] nejistě se poškrábala ve vlasech. [rec=hoshi]"Ehhh... máte nějaký plán, Itto-san?"[/rec] zeptala se docela odhodlaně. Přeci jen to byla její možnost dokázat, že se pořád nevzdala.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 7:50 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"Jo! Jdeme pitvat!"[/rec] usmál se skoro až děsivě Shirazu, zatímco ten druhý nahodil facepalm. Shirazu pak vyrazil, pajdajíc o berlích, rovnou na pitevnu. Druhý medik chtěl něco říct, ale raději vás nechal vás jít. Moc dobře věděl, že bránit Shirazuovi udělat něco šíleného byl vždycky špatný nápad.
Před pitevnou si vzal Shirazu jen rukavice, na plášť a tak kašlal. Stejně pak bude muset všechno oblečení spálit a tak podobně. Místo toho zamířil rovnou k tělu oné dívky. [rec=shirazu]"Takže... nejprve budeme muset nějak simulovat její krevní oběh a vytáhnout zbytek krve. Snad není krystalizovaná..."[/rec] započal hned myšlenku a podíval se na Hoshi.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 8:12 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Pi-pitvat?"[/rec] zopakovala Hoshi nejistě po svém senseiovi. Těžko říct, jestli ji vystrašila spíše ta myšlenka samotná nebo Shirazuovo nadšení. [myslenky=hoshi]"Ne, teď se nesmím vzdát! Něco takového musím zvládnout."[/myslenky] odhodlaně semknula pěstičky a snažila se raději nepřemýšlet na interakci, která právě proběhnula mezi dvěma mediky se kterými byla v místnosti. Věnovala tomu druhému lehký úklonek a s nejistým úsměvem se rozběhla za Shirazuem. [rec=hoshi]"Itto-san! Měl by jste být opatrný!"[/rec] křiknula na něj, než ho doběhnula.
Po jeho vzoru si také vzala jeden pár rukavic a nejistě se vedle něj postavila. Ozvalo se hluboké vydechnutí a polknutí, ale jinak se docela při pohledu na mrtvou dívku držela. [myslenky=hoshi]"Omlouvám se..."[/myslenky] zamrkala zvědavě na Shirazuho. [rec=hoshi]"V tom případě... budeme potřebovat nějakou provizorní pumpu?"[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 8:37 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"Když jde o celý špitál lidí, tak jde mé osobní pohodlí stranou!"[/rec] prohlásil na svojí opatrnost a co se týkalo ohledně opatrnosti u mrtvoly, tak tam samozřejmě o něco víc opatrný byl. Vzal si aspoň roušku a tak.
[rec=shirazu]"Ještěže tu stojí někdo, kdo takovou malou pumpu může zahrát,"[/rec] pronesl klidným tónem a Hoshi už asi došlo kam tím míří. Pak sáhl do kapsy a vytáhl jednu ampulku s její krví. [rec=shirazu]"Tak co, jdeme na to?"[/rec] zeptal se a ukázal na díru, co zbylo po srdci. Ano, nebyl to zrovna nejlepší způsob jak začít výuku, ale kdo ví, kolik měli času.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 8:54 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"To je obdivuhodné."[/rec] usmála se na něj povzbudivě, zatímco si nasazovala roušku přes pusu. Kdo ví, jestli to vůbec mělo nějaký význam, když už její krev byla nakažena... krystalem. [rec=hoshi]"Oh."[/rec] Hoshi to na moment napadlo ještě dřív, než to Shirazu vyslovil, ale tak nějak to raději zavrhnula. Ale asi to nakonec nebyl až tak zlý nápad. Nemohla si pomoci a hlasitě polknout. Tohle nebude jen tak... [rec=hoshi]"Ano."[/rec] přikývnula odhodlaně, zhluboka se nadechnula a natáhnula ruku nad tělo. Druhou mezitím nahmatala nějakou náhodnou ampulku. Pomalu se od ní začala celá vodnatit a "slila" se díry, která zůstala po srdci. Ano, mohla si zvodnatit třeba jen ruku a efekt by byl stejný, ale něco Hoshi říkalo, že by mohla přijít na něco zajímavého, když se do toho... nu, ponoří celá. Chvíli jí trvalo najít správné tempo, ale nakonec po několika pokusech uspěla a jejich provizorní stimulace krevního oběhu se rozjela. Hoshi bylo lehce nepříjemně, když se krev míchala s její vodou. Velice nepříjemně. Vydržela to jen chvíli a najednou se musela vylít a zhmotit zpět vedle Shirazuho. Zhluboka oddechovala a zmateně se na něj podívala, křečovitě si svíraje oblečení. [rec=hoshi]"Já... něco. Ten krystal?"[/rec] nejistě zamumlala, očividně trochu zaražená náhlou podivnou bolestí. Nakonec ale vytáhnula před svého senseie ampulku, plnou podivně fialově zbarvené krve. [rec=hoshi]"Bude to stačit?"[/rec] nejistě na Shirazuho zamrkala. Jelikož se dívala přímo na něj, nemohla si všimnout, že dívčino tělo začalo na něco z toho co udělala zvláštně reagovat. Její kůže nabrala také podobný fialový odstín jak krev.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 19, 2019 10:23 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

Shirazu sledoval jak mu tam Hoshi začala vodnatět. Upřímně, sám neznal přesnou podobu schopností rodiny Hozuki, takže se mu to vždycky líbilo. Problém byl, že tohle bylo až krajně zvrácené, ale díky tomu dokázala Hoshi pomocí chakry vlastního těla vytáhnout i částečky nekrystalizované krve z těla dívky. Rozhodně to nebyl postup, který by se měl někdy opakovat a už vůbec ne na někom živém, ale otevíralo to strašně moc možností, jak by mohla Hoshi časem léčit
Problém byl, že jim z toho začala fialovět. [rec=shirazu]"Ajajaj,"[/rec] prohlásil nad tím zamyšleně Shirazu. [rec=shirazu]"Dokážeš ty ruce ještě zpět zkapalnit? Myslím si, že bych to možná mohl zvládnout přefiltrovat,"[/rec] nadhodil jako možnost, ale Hoshi už mohla jasně poznat, že vařil z vody. Nejdřív však od ní vzal ampulku a odložil jí strannou. [rec=shirazu]"Předpokládám, že filtrační systém asi nemáte, co?"[/rec] zeptal se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeTue Aug 20, 2019 8:46 am

[hoshi_jmeno]

Hoshi se musela ještě chvilku z toho zážitku oklepávat. Ono přeci jen proudit něčím tělem rozhodně nebyl zážitek, který by si připisovala na triko každý den. Na druhou stranu to byla rozhodně zajímavá zkušenost a i Hoshi v tomhle pořád lehce vyjuchaném stavu došlo, že by v tom mohl být potenciál do budoucna. [myslenky=hoshi]"Je ještě tolik věcí, které bych se měla naučit..."[/myslenky] mihnulo se jí hlavou, zatímco si Shirazu převzal ampulku. [rec=hoshi]"Uhmm... určitě."[/rec] po chvilce zaváhání natáhnula ruce před svého senseie. Obě se postupně od konečků zvodnatily až někam po lokty. Sama na ně zvědavě koukala, nejistá co se vlastně stane. Shirazu nebyl jediný, kdo vařil z vody. [rec=hoshi]"Ne tak úplně, ale můžu se aspoň pokusit..."[/rec] větu ani nedořekla a zhluboka se nadechnula. Bylo vidět, že voda v jejích rukou oživla více než obvykle a pohybovala se. Pohybovala se tak, aby všechno co nechtěla bylo naplaveno do prstů a dlaní. Rozhodně to nebylo stoprocentní, ale něco málo to udělalo. [rec=hoshi]"Hmmmm..."[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeTue Aug 20, 2019 8:18 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

Shirazu si zkoumavě prohlédl její zvodnatělé ruce. Trochu se bál, aby jí neodebral třeba palec u levé ruky, by bylo značně nepraktické, ale nakonec zkusil něco podobného, co dělala Sakura s jedem v Kankurovi. Jen tentokrát nepoužil externí zdroj vody, ale přímo Hoshi. Snad dívce nedojde chakra než skončí. Pomaličku začal separovat částečky krve a krystalků do druhé zkumavky. Vypadalo to, že to snad bylo vše. Doufejme. [rec=shirazu]"No děti, tohle rozhodně nezkoušejte doma,"[/rec] pronesl nakonec a oddechl si.
[rec=shirazu]"Vypadá to, že jsme našli nevýhodu tvé schopnosti,"[/rec] řekl ještě a začal dívce kontrolovat ruce. Snad byly v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeWed Aug 21, 2019 10:46 am

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Hmmmm..."[/rec] po chvilce prohlížení vlastních rukou si Hoshi všimnula, že vlastně Shirazu dělá to samé. Nemohla si pomoci, ale trochu plaše uhnout pohledem na moment někam do stěny, bokem. Nebylo to tak, že potřebovala sledovat jakýkoliv jeho krok, přeci jen mu na tolik věřila. Bylo vidět, že ke konci Hoshi začala oddechovat trochu hlouběji, asi z vyčerpání, ale nakonec to nějak odvážně zvládnula. [rec=hoshi]"Nevýhodu?"[/rec] zamrkala na něj nechápavě, zatímco se její ruce zpět zpevnily. Opět si je zvědavě prohlédnula, ale neviděla naštěstí nic špatného. Všechno se zdálo v pořádku. [rec=hoshi]"Podaří se vám z tohohle vyzkoumat něco více?"[/rec] zeptala se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeWed Aug 21, 2019 9:28 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

I Shirazua to dost vyčerpalo, ale vypadalo to, že se snad všechno to svinstvo dostalo ven. Když se Hoshi nechápavě zeptala na nevýhodu, pokýval hlavou. [rec=shirazu]"Vem si, že někdo přidá miniaturní částečky, nebo třeba i jinou kapalinu do tvé vodní podoby a ty si toho nevšimneš. Můžeš jí tak integrovat do sebe. Předpokládám, že to samé udělala ta osoba v masce, použila svojí chakru a uložila do tebe malé krystalky, které se pak při kontaktu z chakrou v tom viru nebo co to je zformovali do útoku,"[/rec] řekl zamyšleným tónem. Rozhodně budou muset zlepšit i Hoshinu bojovou přípravu, aby měla více možností jak se bránit.
[rec=shirazu]"No... asi se nic nestane, když to vyzkoušíme, ne?"[/rec] řekl a přešel k volnému stolku, kam do malého kalíšku nalil nakaženou krev i s pár krystalky. [rec=shirazu]"Nalej tam prosím trochu tvé krve, já se pokusím zachytit stopy chakry v obojím,"[/rec] řekl vážným tónem a položil na mističku prst, přičemž i zavřel oči. Pak nechal Hoshi zahrát si na malého chemika. Jednoduché, ale třeba vznikne i neočekávaný efekt pro GM.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 22, 2019 1:26 pm

[hoshi_jmeno]

Hoshi bedlivě a skoro bez dechu poslouchala Shirazuho vysvětlení ohledně nevýhody, o které mluvil. Asi se nad tím sama tolik nezamyslela, ale měl naprosto pravdu. Nejistě se kousnula do rtu a přemýšlela chvilku, jestli by se dokázala proti něčemu takovému bránit. [rec=hoshi]"To není dobré."[/rec] povzdechnula si nakonec smutně, neschopná dojít k nějakému závěru. [rec=hoshi]"Můžu se poptat maminky, ale nemyslím si, že bude něco vědět."[/rec] Hoshi svou tetu Ayashi vždy referovala jako maminku. Kdyby se měla zeptat své biologické maminky, byla by to asi jiná. Ale pokusit se kontaktovat svou rodinu kvůli otázkám ohledně klanových technik nepřipadalo v úvahu. Kdyby se jen dozvěděli, že Hoshi přeci jen nakonec ovládnula svou techniku a snaží se stát medikem... lehce se jí při té myšlence otřásla ramena a raději na to přestala myslet.
[rec=hoshi]"Určitě."[/rec] přikývnula divoce hlavou na souhlas a zvědavě přicupitala ke stolku také. Sledovala každý jeho pohyb s jistým úžasem. Na jeho pokyn si teda vzala zkumavku se svou krví a opatrně nechala do kalíšku kapnout nejdříve jednu, pak dvě a pak několik kapek své krve. Chvíli se sice nic nedělo, ale pak se v kalíšku začaly dít nějaké zvláštní pohyby. Bez mikroskopu jen takhle na první pohled to nešlo dost dobře poznat, ale zdálo se, že na tyto dvě různé krve reagují... dosti agresivním způsobem. [rec=hoshi]"Uhmmm..."[/rec] nejistě Hoshi zamrkala na Shirazuho. Tohle jí trochu vyděsilo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeSat Aug 24, 2019 9:27 am

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

[rec=shirazu]"Tak na to budeme muset přijít během výcviku,"[/rec] řekl Shirazu povzbudivě. On sice o výcviku bojových technik a obrany tolik nevěděl, avšak nebyl jediný, kdo mohl Hoshi cvičit. A tohle by bylo zrovna něco, nad čím by se chtělo zamyslet.
Shirazu se pak soustředil na spojení obou krevních vzorků. Dost se u toho mračil, což se dost hodilo i k té reakci. Dokonce se z toho i trochu kouřilo a bublalo to. Bylo to rozhodně něco, s čím se medik jen tak nesetkal, když dělal něco s krví. Když to skončilo, zůstala černá tekutina.
[rec=shirazu]"No... to jsem nečekal. Dobré znamení je to, chakra v tvé krvi anulovala chakru v tom krevním vzorku, ale ten dodatečný efekt je trochu... problémový. Předpokládám, že tahle... krev nebude to, co by pacientovi pomohlo,"[/rec] řekl zamyšleně, ale taky fascinovaně. [rec=shirazu]"Ale možná kdybychom z toho udělali jen vakcínu... Ach jo, teď bychom potřebovali Aiko-sama,"[/rec] povzdechl si a furt to sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 26, 2019 12:03 pm

[hoshi_jmeno]

[rec=hoshi]"Určitě."[/rec] Hoshi nadšeně přikývnula na souhlas, její pozirtivní energie a nadšení zpět. Už se nemohla dočkat, až bude celá tahle situace za nimi a ona se bude moct vrátit k tréninku a dostat ze Shirazuho všechny detaily ohledně jeho tréninku detekování chakry.
Zvědavě se naklonila ke vzorkům, aby viděla každý detail toho, co se s nimi dělo. Narozdíl od něj se ale nemračila, spíše zaujatě mrkala, snažíc se zpracovat, co se to před ní právě stalo. [rec=hoshi]"Takže přeci jen..."[/rec] zamumlala si pro sebe sama pod nosem zamyšleně. Byla ráda, že se ukázalo, že Pozorovatel přeci jen asi byl na jejich straně. [rec=hoshi]"Nemohli bychom nějak zajistit, aby se vynuloval i ten dodatečný efekt? Pak bychom nemuseli složitě vyrábět vakcínu."[/rec] navrhnula trochu nejistě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeTue Aug 27, 2019 6:44 pm

[npc_name=shirazu]Itto Shirazu[/npc_name]

Shirazu zvedl ukazovák pravé ruky, aby dávala dívka pozor a soustředila se. [rec=shirazu]"Jediný zdroj protilátky je teď tvá krev. Řekni mi tedy jaký je důvod, proč je lepší vytvořit vakcínu než odbourat rovnou následky?"[/rec] zeptal se zvědavým tónem. Kdyby jí to taky hned vyoslil, nepřišla by si dívka na nic a mohla by být v budoucnu vystavena podobné situaci, kde by se špatně rozhodla.
[rec=shirazu]"Nemluvě o tom, že ta chakra v tvém oběhu slábne, nebudeš imunní navždy,"[/rec] informoval jí ještě. Pak si podal mikroskop a podíval se do něj. Pak kývl na Hoshi, aby se taky podívala a řekla, co viděla. Na jednom testovacím sklíčku byla krev nakažená, v té teď jasně svítily v krystalkách části "textu" pečeti. V Hoshině krvi byly jiné kousky pečeti, které se plynule pohybovaly, stejně tak červené krvinky, bílé a další věci, co do krve patřily. A v tom posledním vzorku byla spálenina, nějaký divný cosi a kašovitá černá tekutina, která mohla býti sraženou krví.
Návrat nahoru Goto down
Rikisaurus

Rikisaurus


Počet příspěvků : 373

Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitimeThu Aug 29, 2019 1:09 pm

[hoshi_jmeno]

Shirazuho gesto rozhodně mělo efekt, protože Hoshi se narovnala a její očka zbystřila. Na moment se nad jeho otázkou zamyslela, ale napadalo jí tolik různých odpovědí. A tak nějak si nebyla jistá, kterou by její sensei rád slyšel. [rec=hoshi]"Protože moje krev je limitovaná a obnova může trvat až několik hodin?"[/rec] zkusila jako první a lehce přitom naklonila tázavě hlavu na stranu. [rec=hoshi]"Protože ten efekt může vyprachat a my ho chceme zachovat? Protože teoreticky by pak šla udělat protilátka i z krve ostatních, pokud se jejich tělo s vakcínou dobře popere?"[/rec] začala na něj valit myšlenky, avšak najednou se zastavila, uvědomuje si, že plácá možná moc. Zvídavě nakouknula do mikroskopu a pak zmateně zamrkala zpět na Shirazuho. [rec=hoshi]"Nejsem si jistá..."[/rec] nespokojeně srazila obočí k sobě. [rec=hoshi]"Ta chakra ruší tu pečeť?"[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: