Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Park

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Park   Fri Aug 24, 2018 3:47 pm

[hinami_jmeno]

Hinami zavrtěla hlavou. [rec=hinami]"Já nevím, Itane-kun. Ale vím, že jsou silnější než my. Pokud je nezastaví oni, jakou šanci máme my? Vždyť jsme se ho ani nedokázali dotknout. Kdyby byl jeho útok stejně dobrý jako jeho obrana..."[/rec] pověděla Hinami. Ano, moc dobře věděla, že byl její Byakugan k ničemu. 
Poté se jí Itane zeptal na strýčka Kenshina. [rec=hinami]"Mamka říkala, že je prý někde na misi s nějakým týmem geninů. Víc toho ale nevěděla. Odešli ještě před touhle...misí."[/rec] odpověděla mu na otázku. Popravdě si už začínala dělat starosti. Byl pryč už dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Park   Fri Aug 24, 2018 7:17 pm

[itane_jmeno]

Hinami smýšlela tím směrem, že je dospělí a zkušení ochrání. Jenže... [rec=itane]"Musíme uvažovat jinak. Pořád se jen spoléháme na starší a zkušenější. Jenže ti tu nebudou věčně. Musíme nabrat zkušenosti, musíme být schopní převzít jejích odkaz,"[/rec] řekl tiše, zatímco se vyhoupl na nohy a zdravou rukou chytil několik lístků. [rec=itane]"Moje babička udělala hodně, aby ochránila vesnici, aby se stala Hokage. A oni jí zastavili. Tentokrát my musíme zastavit je. Je to naše práce. Už několikrát nás využili a udělají to znovu. Tak to nesmíme nechat,"[/rec] pokračoval vážným tónem, rozevřel dlaň a foukl do ní. Lístky se rozletěli ze stromu. [rec=itane]"My jsme budoucnost a oni nám jí chtějí vzít!"[/rec] řekl odhodlaně. I Hinami na něm teď možná mohla vidět mírné změny. Respektive, od chvíle, kdy se setkal se svojí babičkou to už nebylo jen "Překonat Sasukeho". Bylo v tom něco víc...
[rec=itane]"Dlouho jsem ho neviděl,"[/rec] okomentoval jen zprávu o tom, že byl někde pryč s jiným týmem... zrádce jeden. Trochu ho to mrzelo. Od té doby, co ne úplně dobrovolně posílil cizí tým se s původním senseiem vůbec nevídal.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Sat Aug 25, 2018 1:29 pm

[hinami_jmeno]

Hinami si vyslechla Itaneho. A pak si povzdychla. Nepochopil jí. [rec=hinami]"Jistě. Zesílíme. Ale než se tak stane, než budeme dost silní, měli bychom to nechat na zkušenějších...a mezitím se pokoušet zesílit. Jít po těch v maskách v našem současném stavu...by nebylo znamení odvahy, ale sebevražda. A já nechci sledovat, jak se necháš zabít, Itane-kun..."[/rec] pronesla. Jak se to říká...mezi odvahou a bláznovstvím je jen tenká hranice. 
[rec=hinami]"To já taky ne...chybí mi."[/rec] odvětila na to o strýčkovi. A to i přes to, že se Itane opakoval.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Sat Aug 25, 2018 2:47 pm

[itane_jmeno]

Chápal jí moc dobře, jen on to viděl jinak. Ne, že by chtěl souboje s maskovanými vyloženě vyhledávat a rozhodně s nimi nemohl bojovat sám, to věděl. Musel to tedy podat jinak, aby to bylo dost jasné. [rec=itane]"Chtěl jsem to říct jinak, myslel jsem to tak, že se nemůžeme od starších nechat zase vyšoupnout. Musíme s nimi spolupracovat. To je nejlepší způsob jak zesílit a nabrat zkušenosti. A už víme, že někdy i my můžeme dokázat větších věcí,"[/rec] řekl snad už dostatečně jasně své myšlenky. No jo, vyjadřovat vlastní pocity a myšlenky... to Uchihům nikdy nešlo. Proto možná nedokázal s Hinami mluvit o víc soukromých věcech.
Itane se možná opakoval, protože už občas nevím, co jsem psal před několika dny v postu, co se dá dělat. [rec=itane]"No, myslím, že bychom mohli kolektivně rozhodnout, že nás pak pozve na jídlo, ne?"[/rec] mrkl na Hinami už trochu klidněji.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Tue Aug 28, 2018 11:17 pm

[hinami_jmeno]

Najednou...ještě před chvílí v nemocnici říkal, jak příště tygra zabije. Což Hinami nevěděla, že jo... Klasický Itane...ohýbal slova, jak se mu to hodilo.  
[rec=hinami]"Nemyslíš, že se jim budeme plést pod nohy? Pokud se nás budou pokoušet chránit, mohlo by se jim něco stát. Nemohli by se plně soustředit na boj a dát do toho všechno..."[/rec]  pronesla Hinami.
[rec=hinami]"S tím souhlasím." [/rec]odvětila na rozhodnutí, že je její strýc neboli jejich sensei musí pozvat na jídlo, až se vrátí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Tue Aug 28, 2018 11:28 pm

[itane_jmeno]

Hinami nadhodila docela dobrý protiargument. Je pravda, že ve chvíli kdyby Akitoshi použil takové Amaterasu, bylo by značně problematické být v okolí. Itane se nad tím musel taky zamyslet. [rec=itane]"V momentálním stavu asi ano..."[/rec] připustil nakonec i když značně neochotně. On prostě nebyl spokojený se svou aktuální úrovní. Chtěl spoustu věcí dělat sám, ale na to ještě neměl. Klasický Uchiha.
[rec=itane]"Jenže jak se pak mám zbavit toho pocitu bezmocnosti?"[/rec] zeptal se tiše. Cítil se tak. Mixovalo se to spolu s dalšími pocity jako byla nenávist, zlost, arogance a podobně.
[rec=itane]"Je ti jasný, že když tam bude Rikuto, tak ho zruinujeme?"[/rec] dodal v odlehčené části diskuze.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Mon Sep 03, 2018 10:22 pm

[hinami_jmeno]

Itane se zamyslel nad tím, co Hinami říkala a dokonce jí dal za pravdu. Bylo ale na něm vidět, že to dělá dost neochotně. 
Potom se ale tiše a dosti zoufale zeptal, jak se má pak zbavit toho pocitu bezmocnosti.[rec=hinami] "Ty nejsi bezmocný, Itane-kun." [/rec]odvětila mu. 
[rec=hinami]"To je pravda. Rikuto-kun má velký apetit." [/rec]zasmála se lehce tomu tak, jak to tyhle cute dívky dělávají.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Tue Sep 04, 2018 6:47 pm

[itane_jmeno]

Hinami se mu tu zase zkoušela rozmlouvat nějaké věci, to byla celá ona. Byla moc hodná a měkká, nedokázala přiznat pravdu. [rec=itane]"Ne? A kdo to jako jediný schytal?"[/rec] uchechtl se nad tou vzpomínkou, že jako jediný musel zase jednou navštívit místní špitál. A to měl štěstí, že na něj nenajela Aiko.
[rec=itane]"Co myslíš, kdyby si měl vybrat, jestli si zabalit více vybavení, aby absolvoval misi v pořádku nebo jestli si vzít více jídla, co by si vybral?"[/rec] zeptal se Hinami trochu provokativně. Jemu bylo jasné, jak by to dopadlo... Rikuto by se ještě ostatních zeptal, jestli nemají místo na ještě jednu krabičku s ovocem.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Mon Sep 10, 2018 8:04 pm

[hinami_jmeno]

No...co si budeme. To nebylo tím, že by byl bezmocný, ale spíš tím, že byl trochu zbrklý. Hinami nad tím zavrtěla hlavou. [rec=hinami]"To proto, že jsi na tygra vystartoval bez přemýšlení. Popravdě jsem to spíš čekala od Rikuta-kun nebo Rina-kun." [/rec]pronesla Hinami. Onavždy viděla Itaneho jako toho, co obhlídne situaci, vymyslí plán a až pak koná. Dost jí to proto tehdy překvapilo.
[rec=hinami]"Obávám se, že by si možná i zapomněl vzít kunaie." [/rec]odvětila mu na to s Rikutem. Nechtěla být na něj zlá, ale zdálo se to dost možné.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Tue Sep 11, 2018 5:44 pm

[itane_jmeno]

Itane se podíval trochu zaraženě na Hinami. [rec=itane]"Přiznávám, že to byla chyba... jenže ke zranění jsem přišel až ve chvíli, kdy jsem se snažil bránit ostatní..."[/rec] neodpustil si.[rec=itane] "Navíc... jak by si reagovala, kdyby před tebou byla osoba, co ti zabila babičku a pak jí ještě nechala přivolat, aby s tebou bojovala?"[/rec] hlesl tiše. Hinami tohle vědět neměla, respektive, o tom přivolávání neměli s nikým mluvit. Jenže... no, stalo se. Ale byla pravda, že se Itane zachoval jak Sasuke když chtěl zabít Itachiho poprvé.
[rec=itane]"Určitě, aby bylo více místa na ~limonádku~,"[/rec] řekl snažíc se parodovat Rikutův hlas. Určitě by si vzal zase nějakou limitovanou edici.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Tue Sep 18, 2018 11:01 pm

[hinami_jmeno]

Hinami si Itaneho vyslechla. Zavrtěla hlavou. [rec=hinami]"Nevím, Itane-kun. Nikdy jsem v takové pozici nebyla. Myslím ale, že nejsem ten typ, co by se bezhlavě vrhl na nepřítele."[/rec] odvětila. Neuměla si to představit. Popravdě ani nechtěla. 
[rec=hinami]"Popravdě nechápu, kam všechno to jídlo dává. Většinou ho vídávám jíst, ale nevypadá to, že by přibíral...."[/rec] poznamenala pak Hinami zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Park   Yesterday at 10:41 pm

[itane_jmeno]

Itane pokýval hlavou. Měla pravdu v jednom, ona taková nebyla. Byla velmi nerozhodná a bála se udělat ten první krok. Aspoň tak to vždycky vypadalo. [rec=itane]"Taky jsem takový nebýval... nikdy se mi to nestalo. Ale on..."[/rec] zabručel smutně. Ani nevěděl jak správně popsat své pocity, nevěděl, co sám od sebe chtěl. Bylo to na něj moc složité. [rec=itane]"Nevím kde hledat pomoc,"[/rec] dodal ještě... ale s čím pomoc?
Co se týkalo té volné debaty, bylo to diskutabilní. Rozhodně by nechtěl uklízet jejích záchody, někam to totiž Rikuto dávat musel. [rec=itane]"No, nadruhou stranu, je dost zaměřený na taijutsu, asi to dává do pryč. A nebo nad tím vůbec nepřemýšlí."[/rec] zasmál se nakonec.

PříspěvekPředmět: Re: Park   

Návrat nahoru Goto down

Park
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Park

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: