Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Naruto: Shadows of the Future WIKI

Goto down 
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Naruto: Shadows of the Future WIKI Empty
PříspěvekPředmět: Naruto: Shadows of the Future WIKI   Naruto: Shadows of the Future WIKI Icon_minitimeSat Aug 04, 2018 5:33 pm

WIKI

Již je to nějaký čas, co se mě někdo ptal, zda-li by nebylo dobré udělat vlastní Wikipedii pro naše fórum. Odpověděl jsem, že mi Wiki nevyhovuje, že bych rád všechno nechal pěkně na fóru. Již nějakou dobou jsem měl v hlavě určitý projekt, kterého jsem chtěl dosáhnout z více důvodů. A asi před dvěma měsíci se mi konečně podařilo prolomit tajemství kódování natolik, abych byl schopen zdokonalit fórum.

Vytvořil jsem něco, co všem přiblíží informace a to přímo u psaní postů. Jedná se totiž o velmi široce využitelný systém, který od teď budeme na fóru mít.

Bez dlouhého vysvětlování, klikněte na jméno postavy níž.

[itane_jmeno]

Pro uzavření slouží zatím provizorní tlačítko HIDDEN nahoře, případně stačí dvakrát kliknout na jméno postavy v postu.

Zároveň upozorním, že se jedná zatím o Alfa verzi, tedy může se naskytnout řada chyb a ještě do tohoto systému nebylo nic přepsáno. Ale myslel jsem, že by to mohlo sloužit jako další motivace pro tvorbu ostatních z vás.

Návrat nahoru Goto down
 
Naruto: Shadows of the Future WIKI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Informace :: Informace k fóru-
Přejdi na: