Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Tlačítka Postavy

Goto down 
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Tlačítka Postavy Empty
PříspěvekPředmět: Tlačítka Postavy   Tlačítka Postavy Icon_minitimeFri Jun 15, 2018 10:05 pm

Tlačítka POSTAVY
- Do lišty u psaní postu byly přidány 3 nová tlačítka.
- Zleva: Jméno postavy, Přímá řeč a Myšlenky
- Jméno postavy je potřeba stále odřádkovat (pokud by někdo chtěl odřádkování, lze doplnit), uvozovky nejsou implementovány u většiny hráčů (lze na přání též doplnit)
- Zatím se jedná o beta verzi, je tu ještě problém v kombinování s názvem technik, kde se odkaz nepřebarví. Na tomto problému budu pracovat.
- Pokud si na nové tlačítka zvyknete, mohlo by vám to urychlit psaní. Já osobně vás prosím, využívejte je, dá to pak jednotnou formu postům a ideální čitelnost.
- Pokud by byly nějaké technické problémy či dotazy, napište mi.
- Celý koncept mě napadl při vytváření Jutsu Buttonu, s pomocí PP jsem pak přišel na to, jak vytvořit zástupné BB tagy a uvedl to do provozu, snad se vám to bude líbit.

Připojuji krátký přehled - Ukázka:

Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Tlačítka Postavy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tlačítka Postavy   Tlačítka Postavy Icon_minitimeThu Jun 21, 2018 5:07 pm

Update 1.1
Pro lepší optimalizaci, zátěž na fórum a využití pro NPC byl mírně upraven koncept buttonu na přímou řeč a myšlenky. Pro vás se nemění téměř nic, pouze nyní, když nahradíte jméno za "rovná se" za jiné jméno, tak budete psát jeho barvou. Pro ty, co nepsali uvozovky jsem ponechal starší formát.

V případě výskytu technických problémů mě neprodleně informujte!

Návrat nahoru Goto down
 
Tlačítka Postavy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlas postavy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Informace :: Informace k fóru-
Přejdi na: