Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Staré jizvy se probouzejí

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Sep 18, 2017 11:58 pm

Rin -> Saru tam prostě seděl, evidentně něco dělal, ale ty jsi neměl šajna co. Ale asi by to nedělal, kdyby to nebylo nutné.
Ty jsi mezitím udělal to o co tě požádal. Šel jsi po tom maníkovi s flétnou. Ten měl jen a jen tu, evidentně si docela věřil. Přetočil jí v prstech a použil jí jako kunai k tomu, aby hravě odstranil klon, který na něj letěl. Naštěstí neměl Byakugan, aby stíhal ty ostatní, jak klon tak originál. Než se nadál, dostal rasenganem do xichtu. Něco křuplo a on odrotoval o dobrých padesát metrů vedle.
Poměrně lehké, že? Jenže... tady to nemohlo být lehké, tady už šlo opravdu o život. Chvilku se nic nedělo, ale pak se ozval pronikavý pískot. Pes zpozorněl a silou se vrhl na jednu zeď, ta po chvíli praskla. Ten maník se zatím zvedal. Opravdu vydržel zásah rasenganem přes hubu.
"RINE! KE MĚ!" zakřičel najednou Saru, v době, kdy už jsi mohl trochu propadat zoufalství, protože ani ty už jsi neměl chakry na rozdávání. "Nastav ruku," přikázal ti, zatímco on se zvedl. "A udělej rasengan," dodal. Jenže jak jsi měl udělat rasengan, když ti nezbývala chakra ani na klony? Evidentně měl něco za lubem.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Sep 19, 2017 12:12 am

Kageyama Rin

Vypadalo to, že útok vyšel. Chlápek dostal ránu rotující koulí a odletěl. Jenže to vypadalo, že to zase až tak velký efekt nemělo. Nejspíš jsme se začali dostávat do toho bodu, kdy tyhle techniky už nestačí, protože záporáci nejsou obyčejní bandité. Rin okamžitě poslechl senseiův rozkaz a rozběhl se k němu.
Chtěl se bránit tím, že už nemá dost chakry. Jenže tohle byl sensei. Musel mít nějaký plán. A Rin by mu měl věřit. Přikývl a nastavil ruku.
Vyžadovalo to poměrně velkou dávku soustředění a nejspíš i poslední kapku dostupné chakry. Pokud to vyšlo, tak se mu na ruce začala formovat modrá rotující sféra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Wed Sep 20, 2017 10:32 pm

Rin -> Pejsek vypadal, že se na vás už chystal rozběhnout, když v tom, během tvého snažení vytvořit další rasengan, natáhl Saru ruce a dal je k těm tvým. Tvůj rasengan se stabilizoval a co víc, začal růst. Zvětšoval se do sakra velkých rozměrů. Ano, nebylo to sice jako když to společně prováděl Minato a Naruto, ani tak velké když takový rasengan vytvářel Naruto s Borutem, ale bylo to rozhodně něco, co jsi sám ještě vytvořit nedokázal. Ovšem, nebyl tu jen rasengan. Vypadalo to, že senseiova aktuální síla měla vliv ještě na něco. Kolem ruky, ve které jsi aktuálně tvořil rasengan se objevil zvláštní "rukáv" fialové chakry. Nebylo to nic moc foremného, ani zdaleka se to nepodobalo tomu, co jsi viděl ve své vizi. Ale něco to bylo.
"Jdi, nemají šanci," usmál se na tebe povzbudivě Saru, zatímco se ztěžka zvedl a složil pečeť pro Kage bunshin. Objevil se tam ještě čtyřikrát. Klony se vydaly obklíčit chlapa s flétnou. "Mě neporazíš, tehdy jsi to nedokázal!" vykřikl, zatímco byl obklíčen. Saru zatím složil jednoduchou pečeť pro soustředění chakry. "Senpou: Goton Dairendan no Jutsu!" pronesl sensei unaveně a z úst jeho, i klonů vyletěly elementární proudy. Každý klon teď zastával jeden element.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Sep 25, 2017 11:17 pm

Kageyama Rin

Ať sensei udělal cokoliv, pomohlo to. Rinovi se podařilo vytvořit rasengan. Jenže s jedním rozdílem, a to celkem viditelným. Rasengan byl o dost větší než normálně. Rin vykulil oči. Co bylo dost zvláštní, bylo to, že se mu kolem rukávu začala tvořit fialová vrstva chakry. Nebyl ale čas zamýšlet se nad tím, co přesně to znamená. Odhodlaně se svým pohledem zaměřil na zvíře, které chlápek s flétnou ovládal. Udělal několik rychlých kroků a odrazil se. Natáhl ruku a s hlasitým řevem narazil rotující sférou chakry do summona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Wed Sep 27, 2017 3:08 pm

Rin -> Obrovská sféra chakry udeřila do obrovského psa, který pak odletěl o několik desítek metrů do lesa, kde v obrovském dýmu kouře zmizel. Ty jsi pak nejspíše padl na hubu, protože i pouhá manipulace s takovým množstvím chakry byla velmi náročná. Nadruhou stranu, ten maník, který dostal zásah od senseie odletěl během okamžiku za svým mazlíkem.
Inu, co dál? Bylo trochu blbé, že jste všichni byli značně bez chakry. Všiml sis, že senseiův ocas zmizel a jen tak tak se držel na nohou. Ty jsi neměl už moc daleko od kolapsu a nemohl jsi udělat další klon, protože by si tím zničil ten, co poponášel Taichiho. Docela patová situace, dokud z vchodu do jeskyně nevyšel Saruúv klon. Vypadal, že jemu ještě trocha energie zůstala, takže popadl jak svůj originál, tak tebe a rozeběhl se pryč.
Klon vás dokázal odnést asi dva kilometry od původní pozice, tak snad klon s Taichim následoval. Tak pufnul a nechal vás oba spadnout na zem. "Jsi v pohodě?" byla první otázka, kterou ze sebe Saru dokázal dostat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Wed Sep 27, 2017 7:37 pm

Kageyama Rin

Po tom, co rasenganem trefil svůj cíl, si toho už moc nepamatoval, protože se mu začaly zavírat oči a pomalu ztrácel vědomí. Všechno, co se dělo, viděl rozmazaně a nedokázal si moc dobře spojit to, na co vlastně koukal s tím, co slyšel. Bylo to jako když se vám zdá sen a vy tušíte, o čem byl, ale nedokážete si na to přesně vzpomenout.
Jeho vědomí se mu vrátilo až později, když je klon senseie dostal do bezpečí.
"Jakž takž. Vy?" zeptal se.
Rinův klon, co nesl Taie vyskočil zpoza horizontu a s placákem přistál vedle dvojice. Rána ho zničila. Tai, který byl stále v bezvědomí, tam tedy ležel vedle nich.
"Sensei, co to s váma bylo? Ten ocas a kruhy pod očima?" zeptal se Rin.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Sep 28, 2017 6:45 pm

Sarutobi Saru

Saru se pokusil trochu otočit, ale moc mu to nešlo. "Jsem dočasně paralyzovaný, přišel jsem téměř o všechno chakru a byl v sennin módu moc dlouho," odpověděl. Teď by se tu vážně hodil Taichi, aby je trochu dal dohromady. Jenže to se asi nestane.
Co se týkalo jeho další otázky, trochu pokrčil rameny. "Něco, co ještě nemám zvládnuté, abych to mohl používat v opravdovém boji. A rozhodně něco, co bych neměl používat ve chvíli, kdy nemám dost chakry," odpověděl mu dost neurčitě, ale přeci jen jméno zmínil předtím... což Rinovi stejně moc neřekne.
"Myslím, že nás chvíli pronásledovat nebudou, ale... no, ne že bych toho teď mohl moc dělat. Mimochodem, co bylo ta chakra kolem tebe?" zeptal se teď zvědavě pro jistotu on.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Sep 28, 2017 10:57 pm

Kageyama Rin

Posadil se na zadek a rukama se opřel za zády. Pořád se mu docela blbě dýchalo, ale taky to bylo lepší. Na rozdíl od senseie se asi mohl trochu hýbat. Z toho, co Saru-sensei povídal, toho Rin moc nepochopil. Zmínil ale nějaký sennin mód. Jak to fungovalo? Mistr na sebe dokázal vzít nějakou podivnou formu a zároveň dost enormně zesílit. Celkem ho to zajímalo. Určitě se ho na to ještě někdy zeptá. Teď byl ale s odpovědí na řadě Rin.
Podíval se na svoji ruku, ve které předtím držel rasengan. "Abych řekl pravdu, tak úplně přesně nevím." Odpověděl popravdě. "Ten podivín, co vám vysával chakru mi říkal, že se prý jedná o nějaké dědictví nebo co." Těžko se tomu věřilo, vzhledem k tomu, že to bylo z úst někoho, kdo je unesl a chystal se zabít senseie a Taie. Něco na tom ale i tak bylo. Navíc to pak viděl na vlastní oči. Nejen v nějaké iluzi, kterou si ta slepice mohla vymyslet.
"Sensei. Myslíte, že je možné, že můj klan má nějaké kekkei genkai? Možná jste o něčem takovém slyšel?" zeptal se s nadějí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Sep 30, 2017 4:24 pm

Rin -> Jak jsi tak přemýšlel nad tím vším a pokládal otázky, tak se najednou všechno zatmělo. Jako kdyby ses opět objevil v tom světě, kde sis povídal s tou slepicí. Tentokrát jsi tam byl však naprosto sám. Aspoň dočasně. Najednou se kdesi v dáli objevila osoba. Seděla za stolem a něco psala do knihy. Kolem ní pobíhal malý klučina.
Když jsi popošel blíž, všiml si, že to dítě ti bylo dosti podobné. Ten muž u stolu byl zase stoprocentně ten, co ve vizi předtím klečel před tou fialovookou ženou. Dítě navíc kolem sebe mělo jasně modrý pláštík z chakry. Smálo se a křičelo.
"Neobvyklé, aby dítě našlo naše schopnosti tak brzy, že otče?" ozval se další hlas, který však mluvil z míst, kam jsi neviděl. "Zrovna to zapisuji do naší knihy. Vypadá to, že tvůj syn bude mít velký potenciál," pronesl Yami Kagero. "Navíc, díky němu jsem přišel na jméno našeho daru," usmál se a otočil knihu směrem do prázdna, kde jsi však momentálně stál v této vzpomínce ty. Rozuměl jsi jen nadpisu 'Kekkei Kioku: Tamashi no Reiki' [doslova Paměť pokrevní linie: Aura duše]. "Ale říkám tomu obecně Reiki..." pak se opět setmělo a ty ses začal probírat zase vedle Sarua.


Sarutobi Saru

"Rine? Jsi v pořádku?" zeptal se tě, hned jak jsi otevřel oči. "Před dvěma hodinami jsi najednou usnul," informoval tě, vypadalo to, že o tebe měl docela i strach. Ale nejspíše si to spojoval s vyčerpáním, protože i on tak napůl spal v tu dobu, co jsi byl mimo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Sep 30, 2017 5:16 pm

Kageyama Rin

Když se najednou znova objevil v tom podivném temném světě, lekl se, že je dohnala slepice. Jenže ta tam teď nikde nebyla. Najednou tam byl ten pán Yami Kagero. Nějaké dítě. Cosi psal do knihy a mluvil o věcech, kterým Rin vůbec nerozuměl. Co se to sakra dělo???
To mluvil k Rinovi nebo co? Hlava mu to vůbec nebrala. A proč to děcko vypadalo jako on?? Jediné, co z toho všeho pobral, bylo jméno té schopnosti. Reiki.
A pak už se zase probudil a Saru-sensei mu oznámil, že byl mimo dvě hodiny. Rin se zamračil.
"JAK JAKO DVĚ HODINY??" zapištěl najednou a chytil se za hlavu.
"Sensei. Dějou si tu nějaký podivný hovna, to vám povídám." Řekl důležitě, teď už klidnějším hlasem. "Musím říct, že už se celkem těším domů." Povzdychl si. V hlavě mu pořád zněl hlas toho chlapa. Reiki. Pokud o tom někde existují nějaké informace, bude je muset najít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Sep 30, 2017 6:10 pm

Sarutobi Saru

Saru koukal trochu nechápavě. "Dvě hodiny," zopakoval pouze a pak si vyslechl další věc o hovnech. Musel se zasmát. "Jako by se někdy dělo něco jiného, co?" odpověděl na to.
"Domů půjdeme... jen co pohnu rukama," ubezpečil svého studenta, zatímco se snažil cukat levou rukou blíž k pravé. Trvalo to další čas, nejspíše tak půl hodiny, než dostrkal sensei ruce k sobě. Pak pomalu začal formovat pečetě pro Kuchiyose. Asi se mu vrátilo trochu chakry. Objevila se před vámi dostatečně velká opice, aby vás odnesla do vesnice. A tam kam? No to bylo jasné, do nemocnice přeci.

Další info bude.

Trénink Rin: Rin si zapíše do tréninku zpřístupnění ke svému Kekkei Kioku!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   

Návrat nahoru Goto down
 
Staré jizvy se probouzejí
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Shouhasou techniky /staré

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: