Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Staré jizvy se probouzejí

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Fri Jun 02, 2017 6:15 pm

Mizuko Taichi

Vyskočil tedy vzhůru, chňapl se prvního stromu který našel a snažil se nohama uhýbat těm chmátrajícím ručkám.
Pak si krtek usmyslel, že strom kterého se držel je nevhodný a Tai musel změnit pozici. Ale kam?
Pokusil se tedy vyhoupnout se, přeskočit směrem k dalšímu stromu a uchytit se tam.
V letu, pokud to tedy stíhal a nestalo se nic zvláštního, zkusil prsknout pár hvězdit přímo na krtkův nosík.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Jun 08, 2017 11:28 pm

Kageyama Rin

Rin vyskočil stejně jako Tai a chytil se stromu. Nehodlal se tam ale zdržovat a vší silou vyrazil nohama nahoru. Chtěl se dostat nad stromy, do výšky. Jakmile byl nad korunami, složil pečeť. "Kage bunshin no jutsu!" Vyvolal nad sebou jeden klon, chytil se s ním za ruce a klon ho vymrštil ještě výš. Rin byl dostatečně vysoko na to, aby viděl na celé bojiště. Nebyla sice úplně dobrá viditelnost, ale chtěl tuhle taktiku zkusit. Třeba se nepřítel schovával na nějakém stromě.
Ke kontextu - Rin má vlastního summona a došlo mu, že by na ně asi jen tak z ničeho nic neútočil divoký krtek. Musel tu někde být někdo další.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Jun 12, 2017 4:55 pm

Rin měl teď přehled o bojišti a Taichi zasáhl chudáka krtka do nosu. Toho bolelo! A taky se v reakci na to zase zavrtal zpět pod zem. Rin si všiml, že Saru též pátral po tom, kdo ho přivolal. Celkově jste se začali vzdalovat od vesničky. A konečně si Rin všiml narůžovělé mlhy asi 100 metrů od vaší pozice. V tom však uslyšel zasvištění. Kolem jeho tváře proletěli dva objekty, které byly téměř neviditelné. Něco jako ty kunaie, kterými se vás pokusil zabít ten maník, kterého jste stopovali. Asi jste byli na správné adrese.
Taichi mezitím získal svůj highground. Krtek zatím nikde, ale bylo jasné, že po pár shurikenech asi neuteče nadobro.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Jun 15, 2017 3:04 pm

Kageyama Rintaro-sama

Rin si všiml, že sensei se začal pohybovat v okolí. Pravděpodobně pátral po stejném člověku jako Rin. To znamenalo, že Taiovi na krku zůstal ten podivný velký krtek. Rin se ohlédl směrem, kde naposledy viděl Taie. Chtěl se ujistit, že to zvládá. Všiml si toho, že se krtek zavrtal pod zem. Tai byl zatím v pořádku, což Rinovi trochu ulevilo. Věděl, že teď nejvíc může pomoci tím, že rychle identifikuje člověka, co zvíře přivolal.
Všiml si, že v lese asi sto metrů od nich se tvořila nějaká narůžovělá mlha. To dost zvýšilo jeho zvědavost. Rozhodl se, že na to upozorní senseie. Stejně už pomalu začínal padat k zemi. V tom mu něco prosvištělo kolem tváře. Všiml si, že mu od hlavy odletělo několik fialových vlasů.
"Sakra!" Vykřikl trochu panicky, ale snažil se pořád zachovat co nejvíc klidně. Zhruba tušil, z jakého směru přiletěly ty hozené zbraně.
"Zase utečeš?" zeptal se sám sebe. Měl jen několik vteřin na to, aby se rozhodl jednat. Pokud půjde za senseiem, hrozí, že ten, kdo po něm zbraně hodil, změní pozici a bude těžší ho najít. Takhle o jeho pozici věděl. A rozhodl se.
"Už ne!" Rin dopadl na špičku prvního stromu, který na cestě dolů potkal a využil svojí váhy tak, aby strom prohnul co nejvíc dozadu. Doufal, že se to pod ním nezlomí. Pokud nezlomilo, odrazil se tak, aby mu strom pomohl vystřelit co nejrychleji směrem, ze kterého přiletěly kunaie nebo co to vlastně bylo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Jun 15, 2017 5:05 pm

Mizuko Taichi

"Vzdej to krtku, jsem na vyšší pozici..."
pronesl tiše k díře po krtkovi.
Pak popřemýšlel, co by s ním mohl dělat. A prozatím ho napadlo pouze jedno řešení.
Rukou chmátl ke svému pasu a vytáhl z tama kunaie s výbušnými lístky.
Jeden z nich hodil co nejpřesněji do ďůry a hned potom sám Tai odskočil na další strom, kdyby chtěl krtek zbořit i tenhle.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jun 17, 2017 2:28 pm

Taichi -> Chudák krtek, ne jen, že dostal do frňáku, ale ještě jsi mu chtěl zavalit jeho krásný krtinec pomocí výbušného lístku. No, vybuchlo to, země se pak prudce otřásla ale jinak se nic nedělo. Místo toho se ta narůžovělá mlha, kterou spatřil Rin prudce začala přesouvat k tobě. "Chlapečku, pročpak ubližuješ mému mazlíčkovi?" ozval se z ní stařecký hlas. Vyšla z ní seschlá babča, co se opírala o hůl. Pokud si jí všiml i Rin, poznal, že to byla ta, co nesla otep dřeva.

Rin -> Byl jsi ninja, rychlý, šlachovitý a tak, takže strom nepraskl a ty ses díky němu vymrštil prudce tím směrem, kterým přišly ty kunaie. Už během letu sis všiml, že za jedním stromem stojí týpek v dlouhém plášti. A pak to přišlo. Do ramene se ti zabodl další neviditelný kunai. Na jeho tváři byl vidět úsměv. Pomalu vystoupil zpoza stínů. Pak však začal pomaličku mizet, podobně jako ty kunaie, co házel. Stál jsi tu čelem zkušenému vrahovi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jun 17, 2017 7:26 pm

Mizuko Taichi

Kdo ví co se s krtkem stalo? Tai popravdě nevěřil, že by mu nějak zvlášť ublížil, krtkem už byl asi někde v čudu.
Zvláštnější, i když né zlověstnější, byyla ta divná růžová mlha, která se na něj hrnula.
Tohle jutsu poznával. Ale neměl úplně jak ho rozehnat...
A pak creepy hlas babičky.
"Mazlíčkovi? To vám jako okopává záhonek? On zaútočil na nás, je to jen obrana!" zavolal po bábě.
Zatím čekal v pozoru, protože neměl tušení, co se stane. Buď bude bába super ninja, který si ho pokusí zabít, nebo na něj vyskočí krtek a nebo ho z mlhy sežere kraken. Vyhlídky zatím nebyly moc pozitivní...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jun 17, 2017 7:47 pm

Kageyama Rin

Než si vůbec stihl prohlédnout toho chlápka v plášti, už cítil nechutnou bolest v rameni. Zakřičel a dopadl na zem. Dost nepříjemně. Přistál na nohy, ale setrvačnost ho poslala na na zem. Jediné, co ho zachránilo před hodně odřeninami a modřinami, bylo to, že stihl udělat kotoul. Nedokončil ho správně a na zádech nakonec stejně skončil. Ale nezabil se při pádu, to bylo podstatné.
Vyškrábal se na nohy a podíval se na toho týpka v plášti.
Pořádně se nadechl, zatnul zuby, levou rukou chytil kunai, který se mu zabodl do ramene a vytrhl ho. Cítil, jak mu po ruce a hrudi stéká teplá krev. Nebylo to nic příjemného. Taky se mu dělalo trochu špatně, ale musel to vydržet. Namířil s kunaiem na toho chlápka a zamračil se.
"Hej." Zavolal na něj. "Bojuješ vždycky jako sračka z dálky nebo se svýmu protivníkovi někdy i postavíš?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jun 18, 2017 12:13 am

Rin -> Okolo Rina se rozezněl smích. Zřejmě jsi ho náramně pobavil. "Chlapče... ve světě ninjů není hrdina ten, kdo bojuje tělo na tělo, ale ten, kdo přežije," ozvalo se.
"Hrdina je ten, co nezradí své přátele!" ozval se Saru. Pak seskočil z větve zády k Rinovi. "Neboj se, jsem tu s vámi," řekl povzbudivě a vytáhl kunai. Pak pátral pohledem po sebemenší změně v okolí. Ono, jo... s neviditelnými se bojovalo trochu blbě. "Si říkáš, že jsi sensei a učíš je takové nesmysly," uchechtl se týpek a bylo slyšet další zasvištění. Proti vám oběma vystřelila sprška kunaiů. Nebyly tak dobře maskované jako ty předchozí, takže s trochou vypětí sil by je mělo být snadné odrazit. Ovšem, něco tu smrdělo. Najednou pod vámi začala dunět země a z pod noh vám vystřelil krtek. Taichi ho evidentně dokázal jen víc nasrat.

Taichi -> "Můj mazlíček chrání naši vesnici před každým, kdo by chtěl narušit její čistotu! Před špinavými ninji jako jsi ty!" zakrákorala babka, zatímco se pomalu sunula k tobě. Mlha byla pořád za ní. Byla už skoro u tebe, pokud ses nezačal hýbat sám od sebe. Pak prudce zvedla ruku a hodila pár po tobě několik kouřových bombiček. Ve stejnou chvíli jsi slyšel, jak opodál, u Rina a senseie, vyjel ze země ten krtek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jun 18, 2017 12:22 am

Mizuko Taichi

"Hele paní, já jsem tu ze stejného důvodu - ve vaší vesnici je osoba, která do té naší přišla a nechala tam zapálit dům s nevinými lidmi! Mohla by to samé udělat tady. Jediné co chci je..." než stačil pokračovat, byla babička a mlha dost blízko a tak skočil o strom dál.
"Spravedlnost. Nemyslíte, že by to tak bylo správné?"
Co si budeme povídat, takový pseudo-moralistické kecy od 12ti letého borce musely znít strašlivě důvěryhodně, i když je Tai myslel upřímně.
Nicméně se krtek zaobírat nemohl. Paní po něm hodila kouřové bombičky a tak se pokusil odskočit i z nich pryč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jun 18, 2017 12:28 am

Kageyama Rin

"To je pěkně blbá definice hrdiny." Zařval zpátky naštvaně. Potom se objevil sensei a smetl toho chlápka pod koberec cool hláškou. Rin se uchechtl, ale pak zase hned sykl bolestí. To rameno bylo nesnesitelné.
S tím zraněním Rin nehodlal odrážet letící kunaie. Akorát by si ještě víc přitížil. Místo toho se odrazil nohama od země a vyskočil co nejvíc dokázal. Pravou rukou se chytil větve stromu, zhoupl se a přistál na další větvi stromu. Tahle byla silnější. Pak se začala třást země a Rin se musel pevně chytit, aby nespadl dolů ze stromu. Byl to zase ten zpropadený krtek.
"Ale co čekat od někoho, kdo radši zabije svoje spojence, než aby jim pomohl. Myslíš si o sobě, že jsi hrdina? Z toho, co říkáš, to tak totiž zní."
Svojí pravou rukou sáhl za svoje záda, kde měl vybavení. Chvíli v něm něco štrachal, potom do větve za sebou zapíchl kunai. Snažil se to dělat tak, aby to chlápek v plášti neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Jul 13, 2017 11:58 pm

Tai -> Jo, pravda, tohle povídání asi nemělo moc efekt, už jen proto, že ta babča oficiálně kopala za ten druhý tým. A co bylo správné pro tebe, nemuselo být správné pro někoho z cizí vesnice, či organizace. Místo toho ses musel starat o kouřové bombičky, kterým ses téměř vyhnul. Vdechl a čuchl sis jen trochu, byla to pro tebe nějaká povědomá vůně. Až moc povědomá, ale nejspíše jsi u sebe neměl svojí příručku pachů a smradů, tudíž jsi mohl jen zkusit hádat, kdo a kde ses s tím seznámil. A krom přemýšlení... jsi musel řešit babku, co se proti tobě vrhla na boj na blízko. Kupodivu rychle ti mávla dřevěnou holí po palici, asi tě chtěla knock outnout.

Rin -> "Nesplnili úkol. Ninjové jsou jen zbraně, které v případě jejích nepoužitelnosti odhodíš. Takový je život ninji," odpověděl ti muž ze stealthu, zatímco ty ses vyhnul kunaiům. Všiml sis, že se k vám směrem od Taichiho valila narůžovělá mlha.
"Tohle už mě štve..." procedil mezi zuby Saru, který kolem tebe najednou proletěl. Mířil na zem, přímo na krtka. "RASENGAN!" vykřikl a v jeho pravé ruce se zformovala divoce rotující koule chakry, kterou to napálil přímo do krtka. Ten jen zapištěl po krtčím a zaletěl zpět pod zem. Blbý bylo, že Saru tam momentálně zahučel s ním.
Kolem tebe něco zašustilo. Vypadalo to, že tě chtěl maník trochu trápit, hrát si s tebou, jako kočka s myší. A když už jsme byli u těch koček...

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Jul 17, 2017 1:46 pm

Kageyama Rin

Saru-sensei se rozhodl, že je čas přestat se s tím srát a šel krtka nakrmit rasenganem. No, proč ne. Problém byl, že zahučel do díry za krtkem, takže tu svého neschopného studenta nechal samotného čelit jisté smrti. Takový normální den v práci.
Ve chvíli, kdy kolem Rina něco zašustilo, se odrazil a skočil na vzdálenější větev. V ruce pořád držel sotva viditelný drát, který za zády protáhl dalším kunaiem. Ten zapíchl do větve. Nesměl se teď nechat chytit. Potřeboval vymyslet nějaký chytrý plán, jak nad tím ninjou vyzrát. Složil pečeť a vytvořil jeden klon. Nenápadně mu předal drát a kunaie. Klon začal hopsat z jedné větve na druhou. Snažil se odrážet se tak, aby nebylo vidět, že za sebou nechává ty kunaie. Rin u sebe teď neměl žádný, protože je všechny předal, což ho stavělo do nevýhody, pokud by na něj ten chlapík chtěl útočit z dálky. Musel by uhýbat a nemohl by nic vyrazit.
Rin věděl, že jeho protivník je mnohem zkušenější a chytřejší než on. Existovala šance, že jeho taktiku prokoukne. Proto se dal do vymýšlení plánu B!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Jul 20, 2017 8:29 pm

Rin -> Zatím na tebe nikdo neútočil. Bylo ticho, až děsivé ticho. Ani krtek nebyl slyšet, ani Saru. Dokonce ani zvuky lesa, prostě nic. A pak sis ho všiml. Ten maník se objevil na zemi přímo pod tebou. Klidně tam stál a upíral svůj pohled na tebe. Chtěl tě vyprovokovat k otevřenému útoku. Nabízel se ti a bylo jen na tobě jestli jeho výzvy využiješ. Ale uvědomoval sis správně jednu věc, byl zkušenější než ty. Takže to byla jasná bouda, jak tě vyprovokovat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Aug 01, 2017 7:20 pm

Mizuko Taichi

Růžový plyn? Co to jen mohlo být.
Tai si ani za boha nemohl vzpomenout, ale dal si dohromady, že nic dobrého to rozhodně nebylo. Nějaký jed?
Než se nad tím dokázal více zamyslet, spatřil hyper-babku jak po něm jde. Výborně. Teď musel mlátit i seniory.
Ladným pohybem se zlomil v půlce těla, váhu přenesl na pravou nohu a pak se pokusil druhou nohou babku poslat do země.
Byl to takový manévr který se dost špatně popisuje, ale prostě je to takové kopnutí s otočkou o třistašedesát. Jestli to fungovalo tak jak si představuju, byla babka skutečně nakopnuta.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Aug 01, 2017 10:31 pm

Kageyama Rin

Rin se skrčil a zůstával na místě. "Jak to jde?" Zavolal dolů na toho maníka. "Hele, slyšel jsem, že u vás v té Deštné pořád prší. Je to pravda? Se nedivím, že jsi takovej bručoun." Řekl poměrně hodně provokativním tónem.
Musel si získat čas a jestli něco uměl, tak to bylo upoutat na sebe dost pozornosti tím, že se bude chovat .. No, jako normálně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Aug 01, 2017 11:38 pm

Rin & Taichi -> Růžový plyn se pomalu dostal i k vám dvěma. Vypadalo to, že jsi udělal jedno z moudrých rozhodnutí a neskočil jsi na výzvu toho magora. To ti nejspíše zachránilo život pro další pokračování v příběhu. No, každopádně, Taichimu se povedl kop z otočky, který poslal babču k zemi. Slavit už však moc nemohl, začal si totiž pomalu uvědomovat, co to bylo za vůni. Jednou mu jí ukázala Aiko. Jediné, co si z té lekce pamatoval, že pak spal asi 10 hodin. Prý to bylo něco, z čeho zkušený medik mohl namíchat silné uspávadlo, které dalo šířit snad všemi známými prostředky. A zrovna tohle byl ten příklad, babča měla asi hodně vysoký skill, protože tady by nepomohlo ani zadělání pusy a nosu. Vstřebával se i přes kůži. Nejspíše ses pokusil zakřičet něco jako: "Utečte od plynu," ale tak v půlce věty jsi odpadl.
To samé se krátce na to stalo Rinovi a hned na to i Saruovi, který byl sice zkušený ninja, ale všude bylo už jak v plynové komoře, když vylezl z díry, kde nejspíše dokončil krtka. A co bylo dál...

Probuzení nebylo úplně příjemné. Byli jste totiž připoutaní řetězy ke skalní stěně. Byli jsme v nějaké jeskyni, která byla nejspíše zařízená na věznění, protože tam těch řetězů bylo víc. První se probral Taichi, všiml si, že je vedle něho Rin. Saru-sensei byl přikovaný na protější straně. Necítil ses špatně, ale u Sarua sis všiml, že má ještě ránu na hlavě. Nejspíše ho někdo musel omráčit už podruhé. Rin se probral krátce na to. Vaše vybavení bylo pryč, ale oblečení vám naštěstí nechali.
Trvalo to asi půl hodiny, i v případě, že jste křičely na lesy, než se někdo dostavil. No, někdo. Byla to evidentně nějaká ženská... nebo chlap? Bylo to vysoký a mělo to plášť. Nebylo tomu vidět do tváře a mluvilo to dost robotickým hlasem: "Vypadá to, že váš sensei opět nedokázal ochránit svůj tým. Jak patetické. Opravdu chcete pracovat s někým, jako je on?" Mělo to značně podmanivý hlas.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Aug 01, 2017 11:50 pm

Mizuko Taichi

Depresi z týrání starších občanů aspoň neměl moc dlouho.
Skutečně poznal ten růžový plyn, ale než s ním dokázal cokoliv udělat, upadl do bezvědomí.
Během toho teda asi i spadl z toho stromu, ale evidentně to nějak přežil.
Když se vzbudil. No moc toho udělat nemohl. Kromě toho, že ho trochu bolela palice, byl připoután ke zdi. Stejně jako zbytek jeho týmu.
Parkrát zkoušel na oba své kolegy zavolat, chvíli se pokoušel chrastit řetězy, dokonce ho napadlo do nich zkusit pustit i chakru, jestli to šlo. Nic ale nefungovalo.
A pak je přišel někdo navšítit. Nebo něco?
"Jestli je druhá možnost zabíjení studentů za zkažený úkol tak jo!" řekl věci celkem odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Aug 05, 2017 10:50 am

Taichi & Rin -> Když jsi zkusil poslat chakru do řetězu, všiml sis, že ta chakra místo do železa proudí do Rina. Toho nejspíše po probuzení bude pekelně bolet ruka, neboť tvá chakra v tomto případě fungovala invazně na jeho tělo. Nic vážného, ale nebude to úplně příjemné.
Měl jsi šanci mluvit jako první a udělal si tak. To si povzdechlo. "Za to se omlouvám. Náš spolupracovník měl jisté... nepřijatelné metody. Už byl za to patřičně potrestán. Selhal stejně jako váš učitel," argumentovalo to, zatímco ti to přejelo rukou po tváři. Ucítil jsi v tu chvíli něco zvláštního, takový nepopsatelný pocit, který souvisel s tvojí chakrou. To pak s cuknutím stáhlo ruku. Jako kdyby to bylo překvapené.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Aug 06, 2017 7:06 am

Kageyama Rin

"Ještě chvilku..." Zamumlal tiše. "AU MOJE RUKA DOPRDELE!" To už potichu nebylo. Probral se v podstatě hned po tom, co mu Tai udělal něco s rukou. Rin samozřejmě nevěděl, že to udělal Tai.
"Hej! Kde to jsme?" Začal se zmateně rozhlížet. Bylo to celé nějaké divné. Nepamatoval si, že by usnul. Když nad tím ale teď tak přemýšlel, tak si vlastně nikdy nepamatoval, když zrovna usínal. Pamatoval si, když šel do postele a přemýšlel před spinkáním nad různými věcmi, ale ten samotný proces, kdy tělo upadne do bezvědomí si snad ani pamatovat nešlo. Hm. Jenže v tomhle případě neměl ani žádné vzpomínky na to, že by se chystal spát.
"Kde je ten šašek, kterýmu jsem nakopával zadnici?" Zavrčel na podivnou osobu před nimi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Aug 07, 2017 5:20 pm

Mizuko Taichi

"Možná jsme měli horší začátky, ale v mých očích nezklamal. Je tu s námi. Mohl nás nechat a zdrhnout, ale zůstal tady," řekl Tai odhodlaně. Co si budeme povídat, moc hluboké to nebylo. Na druhou stranu Saru dělal pro výuku svých žáků snad maximum co mohl. Nečekal pouze past. Stala se chyba úsudku.
Ta divná osoba mu taky přejela rukou po tváři. To bylo celkem creepy a Tai se snažil hlavou uhnout co to šlo.
"Co od nás chcete a proč jste chtěli zapálit něco v Konoze?" zeptal se ho na oplátku. Nebyl v úplně dobré pozici na pokládání otázek, ale kdo ví...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Aug 07, 2017 11:02 pm

Taichi & Rin -> To se nejprve podívalo na Taichiho, který se trochu vzpouzel. Během toho už křičel i Rin. To se trochu zamračilo, ale to jste vlastně nemohli vidět. Pak se to dotklo i Rinovi tváře. Rin byl trochu specifický, co se kontroly týkalo, takže když ten pocit ucítil, přišlo mu, že část jeho chakry zmizelo. Jako kdyby byla vysáta. "Zajímavé," zamumlalo si to.
"Ano... asi se trochu polepšil. Nenechal vás zemřít jako svůj předchozí tým. Ale, stojí vám za vaší důvěru? Stojí jeho bratranec za důvěru? Vede Konohu podle příkazů klanů a na obyčejné ninji kašlou," uchechtlo se to a přešlo to k Saruovi. Zvedlo to jeho bezvládnou hlavu a dlouhým nehtem mu to přejelo po tváři. Zanechalo to krvavý šrám. "Ale... kdo jste vlastně vy? Oběti systému?" zase to došlo k vám. Položilo to levou ruku na Taichiho břicho a pravou na Rinovu. "Jsi jen Mizuko Taichi, pěšák Konohy? Nebo víc? Tvé síly je pro pěšáka škoda. A ty? Kageyama Rintaro, jsi pěšákem Konohy v tomto slepém míru? Máš potenciál, mnohem větší než tví předci. Sílu probudit skryté dědictví," mumlalo to velmi podmanivým hlasem, který vás zároveň okouzloval. Oba jste si už byli vědomi, že ten někdo už odsál část vaší chakry.
"Ten jeho chceš porazit... je silnější než ty. Ale mohli bychom ti pomoci ho dostat," vyslovilo to na Rinovu otázku, pak se to otočilo k Taichimu: "Byla to zakázka, úkol, za který nám zaplatil jeden ninja tmavé pleti. A ať je to jakkoliv, musíme mít příjem, abychom nakrmily naše hladové děti," vyslovilo to odpověď na tvojí otázku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Aug 08, 2017 1:15 am

Kageyama Rin

On Rin byl sice hodně dobrej v kontrole chakry, ale moc si to neuvědomoval, takže mu došlo akorát to, že mu vzal trochu chakry, ale tam to končilo. Nevěděl proč to poznal nebo že to Tai nepoznal. Pak tam ta podivná osoba začala mluvit o něčem, s čím měl Rin docela velké problémy. Ona tahle situace byla dost vážná sama o sobě. Byli spoutaní. Někde v zajetí. Saru-sensei se neprobouzel, což bylo zvláštní. Museli ho nadopovat víc než je.
"Svou rodinu si nevybíráme, tupče." Řekl Rin a podíval se na spoutaného senseie naproti nim. "Hokage může být jen idiot, co ve vlastní vesnici nechává umírat děti, ale neznamená to, že sensei je stejný hovado jako on." Sklonil pohled k zemi. Vzpomněl si na svoje vlastní slova. Zabij je všechny. Nebyl si jistý tím, jestli si za tím pořád stál.
Kohaku mu toho navykládal hodně, ale Rin měl svojí vlastní hlavu. Nechtěl se nechat nikým využívat. Nebyl žádná zbraň, kterou mohl někdo použít k tomu, aby si vydobyl svět podle vlastních představ.
Měl svojí vlastní vizi o budoucnosti. Cesta k ní bude těžká a plná nepříjemných rozhodnutí. Jenže i jeho představa se neustále mění. Jsou faktory, které lidskou mysl neustále ovlivňují.
Před Kohakem byl Saru-sensei jen někdo, kdo měl vést jejich tým, ale nestál Rinovi vůbec za řeč. Ale teď? Měl ho rád. Nebyl to jen nějaký pitomý bratranec hokageho. Nebyl to jen Sarutobi. Člen význameného klanu. Nebyl to jen jounin z Konohy. Byl to Rinův učitel. Jeho kamarád. Možná že v budoucnu se jejich názory a vize střetnou, ale teď k tomu ještě nebyl čas. Senseiova minulost byla jeho vlastní a Rin ho podle ní nehodlal soudit.
"Pokud nám chceš pomoct, tak nás pusť a můžem si o tom promluvit bez řetězů. Co ty na to?" Zeptal se. Ta poslední věta byla zajímavá, ale Rin pochyboval o tom, že to byl Hitoshi, i když ho to na sekundu napadlo. Byl to přece jen nějaký chudý cikán co utekl z Konohy a neměl peníze na to, aby si zaplatil nájemné vrahy. Navíc k tomu neměl důvod. Teda, pokud pořád nebyl butthurt ze zkoušek. Což by bylo směšné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Wed Aug 09, 2017 7:27 pm

Mizuko Taichi

Ta divná věc jim vysávala chakru?
To Taiovi zas tak moc podivné a nemožné nepřišlo. Spíš to, že to znalo jejich celá jména. Odkud?
A co všechno to ví o nějaké jeho síle a Rinově skrytém dědictví.
Buď si ta divná věc vymýšlela samé blbosti a nebo tady šlo o nějakou velice fascinující osobu. Na to ale Tai nemyslel, protože se sám rozhodl věřit první verzi. Mele a vymýšlí si blbosti.
"Smrt senseova týmu byla smutná. Ale takové věci se stanou! S tím, že můžeme umřít jsme do toho šli jak my tak kdysi i oni. Pokud sám nedržel meč, který je zabil, nemůže za to!" vyštěkl trochu naštvaně na To.
Pak se dozvěděl o informaci o niinjovi tmavé pleti. Takových bylo hodně, ale i Taie napadnul první Hitoshi. Ale takový dement to určitě nebyl, takźe tu myšlenku zase zahnal.
"Rin má pravdu, sundej nám tyhle cetky a můžeme se bavit normálně!"
Byl už trochu rozrušený a mluvil hlasitěji než je zvykem. Někde uvnitř asi věděl, že boj proti téhle věci by nebyl dlouhý a pro ně dobrý, ale momentálně mu to bylo nějak tak jedno. Stejně byli v situaci bez správného východiska.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Aug 10, 2017 12:18 am

Rin & Taichi -> To se trochu zasmálo. Vypadalo to, že se debatou s vámi nadmíru baví. "Jak stateční mladí shinobi. To se mi líbí. Nadruhou stranu, k čemu mi jsou mladí shinobi, kteří si ani pořádně nevěří. Ale možná... možná, kdybyste se již nemuseli na nikoho vázat, tak by to pro vás bylo jednodušší," proneslo to a otočilo se to k Saruovi. Položilo mu to ruku do prostředka hrudi. Začala do ní proudit namodralá chakra, která se po chvíli změnila na světle zelenou. Dalo se odhadovat, že si ta osoba brala senseiovu chakru. "A vaše pouta? Dobrá, sundám vám vaše pouta," proneslo to výsměšně a lusklo to prsty. Vaše pouta spadla na zem s mírným zařinčením. Snadné, že? Asi tam bude háček. Vždycky tam byl háček. Pak to lusklo prsty ještě jednou.
Do vašeho vězení padlo trochu více světla a konečně jste uviděli to. Viděli jste osobu v černém plášti. Na obličeji měla zlatou masku kohouta. Ale narozdíl od obyčejného kohouta, z téhle šel strach. Jediné, co jste viděli z obličeje byly fialové oči.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   

Návrat nahoru Goto down
 
Staré jizvy se probouzejí
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Shouhasou techniky /staré

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: