Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Staré jizvy se probouzejí

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 12:13 pm

Rin -> Uběhl měsíc od doby, kdy si zase začal trénovat se Saruem. Tohoto dne tě probudil zápach z venku. Hořelo.


Naposledy upravil Raiden dne Sun Feb 26, 2017 9:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 1:47 pm

Kageyama Rin

Rin neměl rád brzké probouzení. Hlavně ne když to bylo po náročném dni. Už chtěl nadávat, ale pak si uvědomil, že ho nebudí jeho budík nebo rodiče. Vyletěl z postele a podíval se z okna. Všiml si toho, že v ulici naproti hořel dům.
"Co to..?" začal se rozhlížet, jestli neviděl ještě něco. Mohlo se jednat o požár. To se stává, občas. Ale taky nemuselo. A Rin chtěl vědět, o který z těchto případů jde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 2:11 pm

Rin -> Rin byl sice tak trochu cvok. A navíc rozespalej cvok, ale všiml si, že na střeše ještě před chvilkou stáli dvě osoby. Osoby, co začali zdrhat ulicí pryč. Z domu se mezitím ozvaly výkřiky. Rin věděl, že tam bydlí prostá rodina dělníků, žádní ninjové. A nejbližší hlídka se k tomu domu taky nemohla dostat okamžitě. Nadruhou stranu, pokud ti dva byli ti, za co to mohli, možná by měl jít po nich? Bylo před ním rozhodnutí.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 2:19 pm

Kageyama Rin

Rin věděl, že nemá čas. Byli tam dvě osoby, které za tím stály. Určitě. Tohle nebyla nehoda. Pokud se zdrží, tak utečou. Pokud po nich nepůjde, rodina tam uhoří. Otočil se, hrábl na noční stolek, kde měl svoji ninja výbavu, zapnul jí kolem pasu a otevřel okno. Udělal dva kroky zpět, potom s rozběhem vyskočil ven. Musel se rychle rozhodnout, co udělá. Jako by se kolem něj na chvilku všechno zpomalilo. Kdyby se někomu naproti něco stalo, nejspíš by si to nedokázal odpustit. Věděl by, že mohl zasáhnout. Dost by ho ale i rozčilovalo, že ti parchanti, co za tím stáli, utekli. Kdyby se tak dokázal rozdvojit!! "Jo, počkat! Kage bunshin no jutsu!" Složil pečeť a vykřikl. Vytvořil celkem tři klony. Dva okamžitě běželi do hořícího domu a ten další zůstal na ulici před ním a hlasitě volal o pomoc. Čím dřív se tam dostanou další ninjové, tím větší bude šance na záchranu rodiny.
Rin sám se při dopadu na zem okamžitě odrazil a rozběhl se za těma dvěma.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 4:23 pm

Rin měl tu výhodu, že když začal řvát, tak to bylo slyšet všude. Klony mezitím pomohli evakuovat děti a ženy z domku. Postupně začalo sbíhat více lidí a konečně k hořící střeše přiběhla i hlídka, která použila okamžitě suitonovou techniku a oheň zneškodnila. Pak začal klasický výslech. Nad klony se pozastavil jeden z hlídky. Vypadal na nějakého Yamanaku. "Kage bunshin? Proč?" zeptal se klonů trochu nechápavě.
Ovšem, pravý Rin byl tou dobou už úplně jinde, běžel za těma dvěma. Ti rychle pospíchali k bráně z Konohy. Oba byli kompet v černém, ale jelikož se už pomalu rozednívalo, tak jsi je díky tomu mohl lépe identifikovat. Byli stejně rychlí jako ty, takže jsi je zatím mohl jen sledovat.
Blbé bylo, že hlídka, která dorazila k hořícímu domu byla právě z tohoto sektoru, takže mohli snadno přelézt hradbu kolem vesnice. Fakt se ti chtělo je pronásledovat až za hranici?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sat Jan 28, 2017 10:43 pm

Kageyama Rin

Rin věděl, že je to riskantní. Spoléhal ale na to, že klony udělají přesně to, co udělat mají. Pokud to vyjde, tak by mohl mít pojistku toho, že nebude sám. Měl z toho celého nějaký podivný pocit. Proč by někdo zapaloval dům přímo naproti přes ulici a skoro čekal, až si toho všimne. Byla to náhoda nebo ne? Nehodlal nad tím dlouho polemizovat. Vyrazil za nimi.

Rin klony > Dva klony se pustily do vysvětlování. Říkali, že to byl úmyslný útok a nejednalo se tedy o nehodu. Taky řekli, že originální Rin je pronásleduje. Pokud po nich chtěli nějaké instrukce ohledně cesty, tak je navedli aspoň částečně. Věděli směr. Samozřejmě, že nemohli vědět, že ti dva tmaví týpci utečou někudy pryč z vesnice. Ale snažili se, co mohli.

Jeden z Rinových klonů, ten co původně volal o pomoc, se vypravil jinam. Snažil se vyhledat Saru-senseie, aby mu řekl, co se stalo. Chtěl, aby se vydal za Rinem a podpořil ho. Nejspíš to bude potřebovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jan 29, 2017 12:30 am

Rin originál -> Chvíli to trvalo, ale ti dva se nakonec zastavili na menší mýtince v lese, které byly kolem Konohy. Vydýchávali a stahovali si z obličeje masky. Byly zhruba ve tvém věku, maximálně tak o dva roky starší. "Myslíš, že jsme zapálili ten správný barák?" zeptal se ten jeden druhého. "No, ten negr to popsal tu ulici. A tadyhle bydleli nějací uřvaní spratkové, tak snad jo. Bylo by blbý, kdybychom nesplnili takovou zkoušku," odpověděl druhý.

Rin klony -> Hlídka si vyslechla vaše hlášení a znepokojivě se vydala oním směrem. Bylo jasné, že ti už vás nedoženou, žádný Hyuuga tam mezi nimi nebyl.
Klon, který šel hledat Sarua měl dvě možnosti o kterých věděl, kde by sensei mohl být. Buď na vašem obvyklém místě v lese nebo sídlo klanu Sarutobi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jan 29, 2017 12:40 am

Kageyama Rin

Rin se zastavil opodál a schoval se za křovím. Poslouchal, o čem tam mluví a nelíbilo se mu to. Jeden se toho druhého ptal, jestli zapálili ten správný dům. Byl to útok. Nebylo zase až tak těžké dát si jedna a jedna dohromady. Byl to útok na něj. Na jeho rodinu. Jen špatně provedený. Z toho, co popisoval ten druhý, to znělo jako by si je někdo najal. Proč? Rin byl v početní nevýhodě. Zatím. Problém byl, že si nemohl dovolit dělat další klony na rozptýlení. Měl teď dost chakry na to, aby s nimi dokázal bojovat a použít efektivně svoje schopnosti. A pokud chtěl klony použít, tak jedině v přímé konfrontaci.
Zhluboka se nadechl a vyšel z křoví. "Zapálili jste špatnej, idioti." Řekl celkem klidným hlasem. Snažil se zanalyzovat svoji aktuální situaci. Prohlížel si jejich výbavu. Čelenky, pokud nějaké měli. Věděl, že se vystavil do velmi nebezpečné pozice, ale byl ochotný to risknout. Mohli mu utéct, kdyby nevylezl. Samozřejmě, že by je mohl následovat, ale problém byl, že by pak byli moc daleko od vesnice a to už by ho Saru-sensei nejspíš najít nedokázal. Pokud se mu podaří zdržet je tady, tak to může stihnout.
"Takže je to blbý, jak říkáš. Nesplnili jste to. Jedině teda, že by váš úkol byl zabít dělníky. Pokud jo, tak tleskám. Vážně jste idioti, protože se vám nepovedlo ani to."

Klon - Z toho, co Saru-sensei říkal, tak to místo v lese bylo jeho oblíbené. Pokud někde bude, tak tam. Pokud ne, tak fuck. Zamířil tedy na místo, kde předtím trénovali a doufal, že tam sensei bude chrápat nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jan 29, 2017 9:55 pm

Rin -> Neviděl jsi na nich nic zvláštního. Tedy, oni byli celí v černém a přes hlavu měli kukly, které si jen oddělali z obličeje, že je měli teď spíš jak čepice. Čelenky měli pod nimi. Koukali na tebe trochu nechápavě. "Poslouchal nás," pravil jeden. "Musíme utéct!" řekl druhý. "Ne, musíme se ho zbavit!" opravil ho ten první. A v ten okamžik proti Rinovi letěla sprška kunaiů. Ovšem, z nějakého důvodu ti byly jejích tváře povědomé.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Jan 29, 2017 10:11 pm

Kageyama Rin

"Jo, to se nestane." Řekl docela dost sebevědomě a hrábl do taštičky u pasu, ze které vytáhl tři shurikeny. Mrskl je proti letícím kunaiům, a pak uskočil pryč. Neměl dost hvězdic, aby dokázal odvrátit všechny letící čepele. Potřeboval jen snížit jejich počet, aby měl větší šanci uskočit bez úhony.

Snažil se tvářit sebejistě, ale pravda byla taková, že mu srdce bušilo o sto šest. Bál se. Byl proti přesile. Na druhou stranu si ale říkal, že to není úplně špatně. Bude ho to motivovat k lepšímu výkonu v boji. Tohle už nebyla žádná zkouška.
Co ho trochu trápilo, bylo to, že části jejich obličejů, které viděl, mu připadaly povědomé. Nedávalo mu to vůbec smysl. Bylo to ale něco, co bude řešit později. Teď se k tomu později musel zkusit dostatl.

Odrazil se od kmene stromu a přiblížil se k té dvojici. Rin neměl jak bojovat na velkou vzdálenost, potřeboval být na tělo. Věřil tomu, že bude dost mrštný na to, aby dokázal uhýbat jejich útokům a sám zkusil přijít s něčím, čím je zaskočí a porazí.

Z toho, co ti dva říkali, to vypadalo, že jeden z nich si sám sebou nebyl úplně super jistý. Chtěl utíkat. Ten druhý chtěl bojovat, ten bude větší problém. Musel co nejrychleji vyrovnat počty. Rozhodl se, že se zaměří na toho, co chtěl utíkat. Z tašky vytáhl jeden ze svých dvou kunaiů a vykopl proti tomu, co chtěl bojovat.

Počkal si na to, jestli začne uhýbat. Pokud kluk uhýbal, chytil kunai a hodil ho po něm ve chvíli, kdy pro něj bylo co nejtěžší bránit se.

Pokud neuhnul a ránu vykryl, tak se Rin stáhl a počkal na to, co udělají.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Feb 02, 2017 10:40 pm

Rin -> První sprše kunaiů jsi se vyhl. Taky sis všiml, že si ten jeden slabě prokousl ret. Byl to ten, co chtěl utéct, ovšem, teď už vypadal o trochu víc soustředěně. Ten co chtěl utíkat začal skládat nějaké pečetě. Ten, co chtěl bojovat se rozhodl blokovat Rina, ale v ruce zbraň neměl, takže kunai by mohl být snad efektivní. Ale něco ti napovídalo, že ten druhý by neměl tu techniku dokončit. Docela zapeklitá situace.

Klon -> Sensei nikde v okolí jeho oblíbeného místa nebyl. Poprvé se nalézal úplně jinde, trefil jsi černého petra.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Staré jizvy se probouzejí   Thu Feb 02, 2017 10:46 pm

Kageyama Rin

A protože neuhýbal, tak se Rin stáhl i s kunaiem v ruce. Nestál však na místě moc dlouho. Nechtěl ze sebe dělat statický cíl. Napřáhl se s kunaiem a nakonec ho hodil na toho týpka, co skládal pečetě. Potom se okamžitě vydal za kunaiem.
Rin dokázal být rychlý, když do toho dal srdíčko. Teď se o to rozhodně snažil. Musel.

Existovalo několik možných scénářů, které mohly následovat. Buď mohl přerušit techniku, o kterou se kluk pokoušel tím, že se bude bránit nebo tím, že uhne. Taky ho mohl zkusit vykrýt ten druhý. Nebo ho zasáhne. Těžko říct. Musel ale jednat tak, jako by ho kunai trefit neměl. Vykopl svojí pravou nohou tak, aby se při dopadu na klukův obličej mohl odrazit a vykopnout znovu - tentokrát druhou nohou proti tomu, na kterého už předtím útočil (fakt by se jim měli dát nějaký jména :-D).

Rin Kloneyama

Vzdychl a běžel senseie hledat do vesnice. Bude zpoždění....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Feb 26, 2017 9:11 pm

Rin Kloneyama -> Doběhl jsi k sídlu klanu Sarutobi. Nebylo zase nějak ohromné, ale ani ne zrovna mrňavé. Naštěstí tu bylo hned několik lidí, co by ti mohli pomoci. Dědeček s babičkou na lavičce, energetické dítě, co si hrálo s míčem a pak nějaký shinobi, podle vesty se dalo soudit, že už asi chuunin. Ten si zrovna kapal nějaké kapky do očí.

Rin -> Ten týpek, co skládal pečetě zamrkal a vrhl se stranou. Zřejmě nedokončil všechny pečetě, co chtěl, protože sebou švihl o zem a vypustil dávku chakry. Ta způsobila, že ze země vyrašil gejzír vody vzhůru nad stromy. Na podívanou hezký, k boji momentálně k ničemu. Rin mezitím kopl toho druhého do obličeje. Něco křuplo. Ty si se teď odskokem mohl dostat od něj, protože začal docela hlasitě křičet.

Taichi -> Kdyby se ti jakože chtělo, tak jsi byl náhodou na procházce, protože tě Aiko zaúkolovala přinést bylinky z lesa. A náhodou jsi viděl dost blízko nějaký gejzír a slyšel nějaký křik. Ale fakt jen, pokud se ti chtělo - kašel kašel.

Rinovu originálu se omlouvám za nepřesné řešení, ale Miši pls se snad přidá a budete OP!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Feb 26, 2017 9:46 pm

Klon

"Hej, kde je sensei Sarutobi Saru-sensei?" zavolal klon nahlas, aby ho slyšelo co nejvíc lidí v okolí. Bylo mu jedno, kdo ho navede správným směrem.

Kageyama Rin

Rin odskočil. Podle toho zvuku se zdálo, že mu nejspíš zlomil nos nebo tak něco. To se stane, když lidem zapalujete domy, pamatujte si to.
Nevěděl, k čemu ten druhý vyvolal gejzír, ale rozhodl se být na pozoru. Bylo to dost vody na různé suitonové techniky.
"Jestli jsi potřeboval hodně vody, tak jsi mohl použít slzy tvýho parťáka." Zasmál se Rin provokativně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Feb 26, 2017 9:55 pm

Mizuko Taichi

S proutěným košíkem v ruce, který byl naplněn všemožnými zelenými stonky, listy a bůhvíčím ještě, si v ležérním oblečení vykračoval k bráně Konohy. Bylo celkem pěkné ráno. Zdálo se mu, že z jednoho místa ve vesnici se nějak podezřele moc kouří, ale možná si dělal někdo na snídani grilované maso.
Hlavní vstup do vesnice už viděl, když jeho pozornost upoutal zcela náhodný gejzír vody nad korunami stromů doprovázený nějakými hlasy. To už bylo o dost podezřelejší - kdyby tam někdo trénoval asi by u toho tak neřval.
Vydal se tedy k tomu místo, propletl se mezi několika stromy, u jednoho z nich nechal košík z bylinkami a pokračoval dále. Se snižující se vzdáleností mu došlo, že se tam asi bojuje...
Z křoví se mu naskytl nádherný pohled na Rinův prvotřídní kop do obličeje toho cizího pána. Dobrá rána. Všiml si dalšího cizího pána, který se válel po zemi a vypadal trochu dezorientovaný. Ihned se tedy této příležitosti chopil a vyhupls z křoví přímo na něj, s cílem ho přišlápnout na zem a přiložit mu čepel na krk, aby pochopil že by se neměl hýbat.
Jestli se mu to skutečně podařilo, mohlo to vypadat trochu komicky. Tai byl oblečený do volného trička, špinavých kalhot a ta čepel, kterou mu přiložil na krk byl sice ostrý, ale i tak prťavý nožík na řezání bylinek. V druhé ruce pak měl připravené na útok zahradnické nůžky. Farmář jak vystřižený z učebnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Sun Feb 26, 2017 10:45 pm

Klon -> Ninja kapající sí něco do oka se tě lekl a do toho oka se dloubl, takže ten ti moc nepomohl. Staříci byli nahluchlí. Takže poslední naděje byla v tom dítěti. To zamrkalo a koplo po tobě balón. "Saru-sama chrápe na verandě hlavní budovy!" vykřiklo.

A zpět k originálům. Farmář se do toho pustil s vervou, skočil po ležícím shinobim a chtěl ho pořezat jak bylinky. Jak drsné. Ale i tak efektivní, aspoň do chvíle, než si Tai všiml, že od jedné ruky vede zvláštní linka psaných pečetí k tomu gejzíru (asi jako u kuchiyose, známe to, žejo). Pak ho odpálil další gejzír vody z toho původního gejzíru směrem k Rinovi.
Rin zatím spatřil svého kolegu a taky velmi naštvaného protivníka, který si... rovnal nos? Od toho se pak začalo slabě kouřit Divné, že ano? "Začínají se tu množit jako mouchy, měli bychom zmizet," řekl ten na zemi tomu, co chtěl původně tak moc bojovat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Mon Feb 27, 2017 6:06 pm

Kageyama Rin

"Co ti trvalo tak dlouho?" zeptal se Rin Taie, kterého k němu odpálil další gejzír. Podal mu ruku a pomohl mu na nohy, pokud to bylo možné.
"Nikam nejdete. Za to, co jste udělali, se budete zodpovídat." Zavrčel Rin na ty dva šašky. "Dotáhnu vás zpátky do vesnice. Je mi jedno v jakým stavu."

Klon

Podle instrukcí zamířil tam, kde by měl najít Saru-senseie. Pokud ho uviděl, tak na něj už z dálky začal křičet jeho jméno, aby ho probudil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Feb 28, 2017 3:19 pm

Mizuko Taichi

"Co mi trvalo tak dlouho?!" ohradil se trochu hlasitěji při vstávání na nohy.
"Jdu si po ránu do lesa a najednou tu někdo," na poslední slovo dal zvláštní důraz "dělá nepořádek." dokončil když se napřímil a trochu se oprášil.
Zbytek situace si snad domyslel - šlo o to ty chlapíky vyřadit a zajmout protože asi něco provedli.
Připravil se tedy na útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Feb 28, 2017 5:39 pm

Klon -> Saru seděl na verandě, jak bylo řečeno. Byl v tureckém sedu a měl zavřené oči. "Co tu ječíš?" zvolal nazpět, když opakovaně slyšel svoje jméno.

Dobře, bylo to dva na dva. Už docela férovka. Ten, co se válel na zemi se postavil a došel ke gejzíru vody. Zřejmě to byl hlavní zdroj jeho síly. Ten se zlomeným frňákem se postavil před něj. Jeho nos vypadal už zcela v pořádku. "To nás nejdřív musíte porazit," uchechtl se ten jeden a prudce vyrazil dopředu. Nejspíše byl spíš přes hrubou sílu než přes nějaký sofistikovanější způsob boje. Přitom ze zadního pouzdra vytáhl řetěz s železnou koulí na každém konci. Roztočil to a jedním koncem mrskl po Rinovi, druhým po Taiovi. Sám to držel zhruba uprostřed řetězu, takže měla každá strana zhruba stejný dosah.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Tue Feb 28, 2017 9:14 pm

Kageyama Rin

Jop, koule. To byla Rinova specialita. "Teď možná budeš chtít trošku ustoupit." Řekl Taiyovi a svoji levou rukou vyrazil proti zemi před běžícím klukem. Těsně před nárazem se mu v ní zformovala zářivá modrá sféra, která by měla způsobit to, že země tak trochu exploduje a udělá se v ní malý kráter. Mělo by to toho pitomce zastavit.

Rin vytvořil slabší rasengan. Za prvé neměl dostatek času na vytvoření lepšího a za druhé stejně nechtěl vypotřebovat nějak moc chakry, když nešlo o přímý útok.

Klon


"Zdravíčko, Saru-sensei! Jo, takže. Kde začít. Něco tam strašně smrdělo, tak jsem vstal z postele a najednou čumím z okna, jak nějací dva cápci podpalujou sousedovic barák. Tak si říkám, co to do prdele?" Nadechl se a opřel si ruce v bok. Cesta sem byla dlouhá a navíc jí celou proběhl. "Pardon za ten slovník, snažím se to zlepšit, ale občas něco ujede. Nicméně. Dva cápci, jo. Tak to hoří a já si říkám, že to není úplně dobrý, protože sousedi nejsou ninjové. Tak jsem udělal klony a jeden jsem poslal pomoct sousedům, další poslal pro pomoc sousedům. Jednoho jsem poslal za vámi. Jo, zdravíčko. To jsem já. No a můj originál právě loví ty dva. Utíkali pryč z vesnice. Dost možná už je chytil a bojuje. Vzhledem k tomu, že tu pořád jsem, tak si myslím, že je asi v pohodě, ale nikdy nevítě. Bude potřebovat vaši pomoc."
Potom senseiovi ještě řekl, kde přesně je viděl naposledy a kterým směrem běželi, aby aspoň trochu tušil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Wed Mar 01, 2017 5:30 pm

Mizuko Taichi

Rozběhl se po nich cizí pán s pořádnýma koulema a zaútočil na ně dost přímočaře.
Tai nepředpokládal, že by tato zbraň měla nějakou zvláštní schopnost, navíc ho Rin požádal o to aby uhnul.
Jedním skokem se tedy přesunul do strany a pak se náhle obloukem rozeběhl na toho týpka u gejzíru. Obloukem běžel proto, aby se dobře vyhýbalo případným útokům. Když Tai naznal že je to vhodné, hodil po borcovi ty zahradnické nůžky a sám potom svoji předem nachargovanou pěstí uhodil do země a vyslal tak puklinu směrem ke gejzíru. Doufal, že ho tak naruší a minimálně tím ovlivní jeho využitelnost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Mar 02, 2017 12:43 pm

Rinova taktika zafungovala, chlápek zakopl ve vzniklém kráteru, ale ještě než se tak stalo, stihl obě koule trhnutím nasměrovat na Rina. Pustil však řetěz, Pokud však Rin poslouchal, mohl slyšet za tím ještě dodatečný zvuk, jako když se rozvíjel ten těžkoviditelný drát. Ale chlápek si opět zlomil nos, jak sebou flákl na zem.. hups.
Taichi postupoval svým stylem k vodnímu ninjovi. Jen byl problém v tom, že to, co vyšlo Rinovi nevyšlo u něj. Co se nůžek týkalo, tak proti nim vystřelil paprsek vody, co je odrazil na zem. Voda všude! Jakmile začal likvidovat zem směrem ke gejzíru, začala puklinu naplňovat další voda a z ní vystřelilo několik dalších gejzírů. Ty se pak začali stáčet přímo na něj. "Suiton: Mizushinzui!" [Vodní jádro/Duše vody] rozesmál se ten kluk, už podle názvu techniky se dalo odhadnout, že vytvořil jakousi vodní sféru pod zemí a teď jí využíval. Taichi si mohl všimnout, že po celou dobu držel jednu ruku na zemi.


Sarutobi Saru

Saru si vyslechl Rina. "Chápu, najdu ho. Ty zmiz, ať zbytečně neplýtváš chakru. Příjdu brzy," řekl jednoduše a zvedl se. Pak se vytratil v domě, aby si vzal nějaké své věci. A taky aby je vystopoval...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Mar 02, 2017 7:19 pm

Kageyama Rin

No, vzhledem k tomu, že Rin není úplně hluchej a ještě před chvílí na něj běžel týpek, co se chystal hodit dvě koule spojený řetězem, tak prostě zalehl na zem, aby tomu uhnul. Ta varianta, že to hodil, pořád existovala a nehodlal riskovat to, že by ho to tady teď složilo. Odmítal proti těmto dvěma prohrát. Ať už to bylo jakkoliv, najednou se mu do vědomí dostalo to, že Saru-sensei je na cestě. Nespojil si dohromady, že to je kvůli zmizení klonu, co ho našel, ale to bylo jedno. Pokud sensei příjde, tak to vyhrají na sto procent.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Thu Mar 02, 2017 7:57 pm

Mizuko Taichi

Nůžky ani bouchnutí nevyšlo, byl tedy čas na změnu přístupu. S momentální fází pozorování Taiovi přišlo, že se tenhle guy zaměřuje spíše na útoky na dálku nebo na střední vzdálenost. To by mu mohlo hrát do karet. Rovněž měl ruku položenou na zemi. Tai nevěděl co by to mohlo znamenat, ale rozhodně to nebylo přiřozené a tak si nějak domyslel, že to bude mít co dočinění s jeho technikami.
Takže první část nového plánu byla vyhnout se přilétajícím proudům vody. Toho se pokusil docílit několika úhyby a menším odskokem. Jestli tuto část plánu přežil ve zdraví, vyrazil směrem přímo k týpkovi. Po cestě si dával pozor a byl připraven podklouznout nebo přeskočit veškerou další vodu a zároveň si rozhýbal levou ruku a začal v ní shromažďovat chakru. Jestli se k němu tedy úspěšně dostal, zaútočil na něj nožíkem. Cílem nebylo ho pořezat, ale spíše se dostat k tomu aby ho mohl Tai plácnout levou rukou nejlépe po zátylku a tím tenhle boj ukončil.
No, on se jeho plán moc nezměnil ani pokud se mu nepodařilo na poprvé uhnout, prostě to zkusil znova.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   Fri Mar 03, 2017 3:50 pm

Rin se skrčil správně, jinak by měl víc koulí než bylo pro muže zdrávo. Chlápek sice brečel nad zlomeným nosem a vypadal, že zůstane ležet, ale pokud se Rin vydal k němu, mohl uslyšet zařinčení, jak koule letěli zpět ke svému majiteli, o něco níž než předtím. Od toho chlapíka se zase začalo kouřit.
Taichiho pozorování bylo správné, a i přes jeden zásah od vodní trysky, která značně zhmoždila jeho pravé rameno, vyšel z toho ještě ve zdraví. Dalším cílem byl pohyb vpřed, čehož si všiml i tvůj protivník a snažil se reagovat tím, že kolem sebe začal masovat vodu. Zvládal to však jen z jednoho směru, takže pokud jsi se prudce stočil, a obskočil ho z boku, mohlo by ti to vyjít. Jen sis všiml, že ten týpek měl ve volné ruce kunai, kterým se ti hodlal pokusit vypíchnout oko. Byl však blbě v předklonu a nemohl se stále hýbat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Staré jizvy se probouzejí   

Návrat nahoru Goto down
 
Staré jizvy se probouzejí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Shouhasou techniky /staré

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: