Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Itane a Tai // Donášková služba

Goto down 
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Itane a Tai // Donášková služba   Fri Jan 27, 2017 1:00 pm

Teprve vyšlo slunce, ptáci ještě nezpívali a naše hrdiny vzbudilo z jejich krásných snů pravidelné ťukání na okna jejich útulných pokojíčků. Pokud pánové vstali, tak mohli spatřit bílou sovu ve zlatém kabátku, která držela v zobáku dopis se zlatou pečetí. Jakmile jste dopis převzali, tak sova v kouři zmizela. Dopis byl napsaný velice stručně, stálo v něm:

Dostavte se k nejstaršímu stromu v parku naší krásné Konohy. Třikrát zabouchejte na strom, dvě vteřiny počkej a opět třikrát zabouchejte. Po dočtení dopis zničte jakýmkoliv způsobem.

A tak začalo jejich malé dobrodružství.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 12:38 am

Uchiha Itane

No tohle bylo probuzení. Za oknem čekala sova s dopisem do Bradavic! No to bylo báječné, z ninji čarodějem, to se snad nikdy nestalo. Navíc, za provedení obálky by se nestyděla ani studentská pečeť. Ale teď vážně, Itane si dopis převzal i když trochu nechápavě, protože nikdy neviděl summona v podobě sovy. Pokyny v dopise přitom působili značně šíleně, proč sakra měl jít klepat na strom? Ale jelikož měl ten den volno, tak se rozhodl to prostě zkusit, oblékl se, vyzbrojil se tak jako vždycky a vyrazil do parku. Tam ještě bude muset zjistit, který je ten nejstarší strom...
A co se stalo s dopisem? Normálně by ho jako správný Uchiha spálil katonem, ale jelikož ten neměl, musel se pisatel spokojit s obyčejným roztrháním a spláchnutím do toalety, což trochu likvidovalo dramatičnost s ničením dopisu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 1:30 pm

Mizuko Taichi

Předešlého večera si Tai udělal plán, že by se mohl zajít podívat do nemocnice a celkově si tam projít nějaké lékařské zprávy. Nebylo totiž nic jiného, do čeho by mohl píchnout.
Jeho plán byl ale ráno přerušen přítomností sovy na jeho parapetu. Také se jí celkem podivil, ale dopis si od ní převzal a přečetl si ho.
Kromě těch střelených instrukcí se celkem podivil i nad výrazem "naší krásné Konohy". Neznal snad nikoho, kdo by o ní takhle mluvil, natož psal. I tak se ale rozhodl, že se tam zastaví a když to bude nějaká blbost tak bude jednoduše pokračovat dál.
A tak brzy do zmíněného parku dorazil, nijak supr zvláštně vyzbrojen, jen svými saii. Když dorazil, začal hledat ten nejstarší strom, ale instinktivně šel potom nejvyšším, který viděl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 1:45 pm

Itane ----> Itane dorazil do parku ještě za šera. Přeci jen vstávali opravdu hodně brzy. Přesto si mohl povšimnout staré paní, které seděla na lavičce, hůlkou v levé ruce držela rovnováhu během toho, co pravou házela nějaké zrní podivně vykrmenému holubovi. Itane se mohl zkusit zeptat jí, přeci jen vypadala, že zažila hned několik generací shinobi.


Tai ----> Když Tai dorazil do parku, tak si mohl všimnout Itaneho, který musel dorazit chvíli před ním. Teď však otázka, jaká je šance, že Itane dostal stejný dopis jako Tai? Možná jen vstal brzy na trénink. Přeci jen měl Tai za úkol dopis zničit, mohl by tedy vyzradit plán nějaké důležité mise. NA druhou stranu, jak zjistit, který strom je nejstarší? Nejširší, nejvyšší...nejsušší? Kdo ví..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 1:59 pm

Uchiha Itane

Itane dorazil do parku. Samozřejmě, stromů tu bylo určitě dost. Velkých, silných, starých. Ale který z nich vybrat? Tam mu ani sharingan nepomůže. Ovšem, mohla by stará babča kořenářka, která krmila holuby v parku. A jelikož babča byla zhruba tak stará jako jejích vesnice, možná by mohla něco vědět. Itane se k ní tedy vydal. "Dobrý den," pozdravil jí a mírně se uklonil, přeci jen se ke starším měla udržovat nějaká úcta. "Prosím vás, neberte to jako výsměch nebo tak něco.. ale nevěděla byste, který strom v parku je ten nejstarší?" zeptal se opatrně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 4:15 pm

Mizuko Taichi

Svého nedávného spolužáka Uchihu viděl, ale opravdu se rozhodl, že si ho moc všímat nebude.
Nechtěl se s nikým dělit o tak zvláštní informaci, jaká mu byla doručena v dopise - ještě by si o něm myslel, že je magor. Navíc se tam bavil s nějakou babčou.
Tai sám se ale rozhlédl, jestli skutečně nevidí nějaký hodně velký a vysoký strom. Jestli ne, tak se po ninjovsku na jeden dostal a zkusil se rozhlédnout z výšky.
Byl trochu rozladěn, že jim v akademii neřekli tak podstatnou informaci...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 5:07 pm

Itane ----> Babička nezvedla hlavu k mladému ninjovi. Místo toho začala mluvit. "Čekala jsem kdy přijdeš..už dlouho tu na tebe čekám..." Pravila tajuplně. "Dej si další zrníčko.." Doplnila a hodila holubovi další zrníčko. Zřejmě tedy nemluvila k mladému ninjovi. Poté zvedla hlavu, párkrát zamrkala aby zaostřila na Itaneho. "Že ty budeš Uchiha. A doma vědí, že vás ve škole ani nenaučili, který strom je v parku nejstarší? Jestli má tohle být naše budoucnost..to za nás..!" Najednou holub zavrkal a stařenka přestala mluvit. "No, nejstarší strom..to je.." Babča začala ostřit a rozklepanou rukou nakonec ukázala na strom, na kterém byl Tai. No a další podstatnou informaci zjistíš v doplnění pro Taie.

Tai ----> Park byl plný různorodých stromů, ale zjistit který je nejstarší bylo asi nemožné. Rozhodl ses tedy skočit na strom, ovšem jakmile se tvá noha dotkla první větve, tak ses pomalu řítil i s větví k zemi. Až poté sis všiml pod stromem malé zatlučené cedulky do země na které stálo: "Historie Konohy započala tímto stromem. Prosíme nevstupovat!!!".
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sat Jan 28, 2017 6:15 pm

Mizuko Taichi

Všichni známe, takový ten nepříjemný moment, kdy se rozhodneš udělat nějakou věc, ale hned po začátku víš, že je všechno špatně.
Přesně ten stejný pocit měl Tai, když došlápl na větev stromu a ta začala nepříjemně křupat.
Jak tak padal dolů, tak mu po obličeji sjížděla i klasická anime-kapka.
Po dopadu se pokusil co nejrychleji vstát, mírně si odkašlal a oprášil se.
Bylo mu trochu trapné, že si nevšiml té cedulky. To je kvalita přímo pro ninju - skoro slepý.
No když si stoupl, trochu se pokusil schovat se za kmen stromu, aby ho Itane neviděl a pak na něj začal klepat dle instrukcí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sun Jan 29, 2017 12:40 am

Uchiha Itane

Eee... tohle samozřejmě úplně vypadalo na ženskou, co měla všech pět pohromadě. Když v tom mu došlo, že mluvila na toho holuba. No, aspoň, že nečekala na Itaneho, by bylo divné. I když po tom ranním dopise ani ne. Naštěstí mu pak řekla i odpověď. "Nás učili, že jeden chlapík zničil celou Konohu a pak jí museli postavit znovu, pardón. A děkuji moc, nashledanou," pak se rozeběhl ke stromu.
Nějak furt nechápal, proč by měl ťukat na strom, takže ještě než to udělal, aktivoval sharingan. Ten mu dovoloval vidět chakru, takže pokud bylo něco se stromem nestromovitého, tak by to snad měl poznat. A pokud to byl obyčejný strom, měl by skrz něj vidět Taichiho chakru. Pokud to byl super chakrový strom, viděl by dva odstíny. Z toho důvodu ještě neklepal.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   Sun Jan 29, 2017 1:48 am

Tai a Itane ----> A tak Tai zaklepal na strom. Itane mezitím aktivoval sharingan, když v tom mu něco položilo ruku na rameno. "Haha, on fakt zaklepal..!" Ozval se mužský hlas u Itaneho levého ucha. Pokud se Itane otočil, tak mohl spatřit právě onu stařenku se snad ještě starším a pořádně širokým staříkem. "Vy mladí splníte cokoliv, aniž by jste se pořádně zamysleli. Každopádně, přejděme k důležitějším věcem.." Pravila stařenka se škodolibým úsměvem. Poté začal mluvit zase naopak stařík. "Zřejmě to nevíte, ale jsem hlavní diplomat Konohy. A mám pro vás důležitý úkol.." Pravil tajuplným hlasem. "Ukaž jim to, ukaž jim to..!!" Dodal nakonec zase naopak jako malé dítě. Stařenka se zasmála a ukázala roztřesenou rukou na strom. Na větvi těsně vedle té, kterou zabil Tai, visela malá bronzová klícka a v ní...pták? Než jste se nadáli, tak na ptáka stařec posvítil nějakou baterkou, to byl ten okamžik, kdy jste si uvědomili, že se asi nejedná o obyčejného ptáka. Byla to taková zmenšená koroptev, ale leskla se všemi barvami. "Jak víte, udržovat si vlivné přátelé se vyplatí. A my si potřebujeme udržet toho nejvlivnějšího, tedy pro nás. Tohoto ptáka musíte dostat do Čajové země. Zde.." Pravil a z kapsy vytáhl mapu. No, původně jí chtěl dát Taiovi, ale poté si vzpomněl na jeho eskapádu s mapou a proto jí dal Itanemu. "..máte konkrétní místo. Upozorňuji, že pták musí být nezraněný!" Poté se do rozhovoru připletla opět stařenka. "A dobře krmený..!" Pravila a Taiovi dala váček se zrním. Poté oba udělali pečeť, jeden se změnil v holuba a druhý v sobu a zmizeli. To byly všechny informace, které vám byly předány.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Itane a Tai // Donášková služba   

Návrat nahoru Goto down
 
Itane a Tai // Donášková služba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Speciální mise :: Speciální mise-
Přejdi na: