Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hinami a Hibiki // Získání kritických informací

Goto down 
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Wed Jan 25, 2017 8:46 pm

Hyuuga Hinami a Hatake Hibiki. Právě tito dva byli informování, že se mají na desátou hodinu ranní dostavit do kanceláře hokageho. To bylo všechno. Žádné důvody. Jediné, co tam ještě stálo, bylo to, že se nemají zpozdit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Wed Jan 25, 2017 9:12 pm

Hyuuga Hinami

Jelikož byla Hinami dochvilné mladé děvče, tak dorazila dokonce ještě před desátou hodinou ranní ke kanceláři Hokageho. Avšak zůstala stát před nimi. Přeci jen ještě nebylo deset. I když to byla jen výmluva, aby si to Hinami duševně ospravedlnila. Byla docela dost nervózní z toho, co po ní Hokage může chtít. A tak tam jen stála a sbírala odvahu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Thu Jan 26, 2017 5:38 pm

Hatake Hibiki

Hibiki byl pochopitelně taky zatraceně dochvilným a vůbec pořádně zodpovědným shinobi, takže měl asi tak jednu minutu do chvíle, kdy tam měl být. To stíhal lépe, než se bál, že bude, a tak byl lehce zadýchaný. Když si u dveří do kanceláře všiml Hinami, zhluboka se nadechl. Vydech. On přišel včas. Nemusel utíkat, aby to stihnul.
"Ahoj, Hinami. Co ty tu?" zeptal se mladý shinobi s klidným hlasem a pravidelným dechem, který si to v klidném tempu valil ke kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Thu Jan 26, 2017 6:07 pm

"To samé, co ty." Ozvalo se z chodby. Tam stála žena s dlouhými tmavými vlasy. Byla oblečená v jouninské uniformě, přes kterou měla přehozené krátké červené haori. "Hokage-sama má momentálně hodně práce a není tu, ale má pro vás dva úkol. Pojďte dovnitř." Řekla, otevřela dveře do kanceláře a vešla. Přišla ke stolu, ze kterého sebrala dva papíry a podala je Hinami a Hibikimu.
"Nedaleko naší vesnice se začaly dít nepříjemné věci. Přepadávání, které často vyústí v únosy, krádeže, ale i vraždy. Snažíme se to už nějakou dobu vyšetřovat a zjistit, kdo za tím stojí, ale zatím bezúspěšně. Až donedávna jsme neměli žádné informace. Co ale teď víme, že je to někdo, kdo je velmi zkušení ve špionáži. Ví všechno o našich hlídkách. O ninjích z naší vesnice. Ale i o tom, kdy do vesnice přijedou důležití obchodní partneři."
Nadechla se a nechala ty dva, aby informace, které jim dala, zpracovali. "Několik našich týmů pracuje na tom, aby tyhle skupiny byly dopadeny. A vy se k nim přidáte. Budete ale samostatný tým o dvou lidech. A nebude to oficiální mise. Bojím se totiž toho, že máme zrádce ve vlastních řadách a kdyby se to řešilo oficiálně, tak by se na to přišlo a nebylo by to k ničemu. Navíc to vypadá, že si vedou záznamy o našich jouninech. Proto vy dva. Navíc máte výborné pátrací schopnosti. Díky Byakuganu. A tvým psům, Hibiki." Vysvětlila.
"Nechci, abyste se dostali do nějakého zbytečného nebezpečí. A pokud možno, nebojujte. Na tom papíře, co jsem vám dala, jsou data a lokace všech přepadení. Já osobně jsem v tom nenašla žádný vzorec. Tedy krom toho, že si vážně hlídají, aby v okolí nebyly žádné naše hlídky. Možná byste se mohli vydat někam, kde by nikdo neměl být. Už nás to napadlo, ale vždycky jsme to řešili ve víc lidech a nikdy to nevyšlo."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Thu Jan 26, 2017 6:29 pm

Hyuuga Hinami

Hinami zrovna sbírala veškerou odvahu pro to, aby zaklepala na ty dveře, když z chodby uslyšela Hibikiho hlas. "Hibiki-kun?" pronesla překvapeně a už znovu otevírala pusu, že mu i odpoví, co tu dělá, když v tom se z druhé strany chodby ozval pro změnu jiný hlas. Hinami se tím směrem otočila a uviděla jakousi ženu. Mezitím, co následovala ženu dovnitř kanceláře, pomalu si v mysli dávala dohromady, co ta žena řekla. Znamenalo to, že půjde spolu s Hibikim na misi. Když se nad tím Hinami zamyslela, nikdy na misi s nikým, kromě Itaneho a Rikuta, nebyla. I tak ale byla ráda, že to byl zrovna Hibiki.
Uvnitř kanceláře pozorně poslouchala, o co se jedná. Trochu jí vyděsilo, cože se to děje poblíž vesnice. Taky jí i překvapilo, že posílají jen je dva na něco, co nedokázalo vyřešit ani několik jednotek jouninů. Znělo to celkem sebevražedně. 
"Co tedy máme dělat...když na ně..narazíme?" zeptala se nakonec Hinami. Bojovat s nimi neměli, takže něco jako chytit je nepřipadalo v úvahu. Jediné, co jí napadalo bylo, že by se pak měli vrátit nebo nějak někoho informovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sat Jan 28, 2017 10:25 am

Hatake Hibiki

Inu, ani nestihl dostat nějakou informaci od Hinami, na kterou se těšil, a už začal jeho briefing do mise. Ale bude to společná mise, a to znělo docela dost dobře. Bojovat po boku Hinami se mu ještě nikdy nepoštěstilo, a i kdyby bojovat neměli, pořád to znělo docela zajímavě. "Zní to jako práce zevnitř..." poznamenal Hibiki, mezitímco si vzal ten papír, na kterém byl seznam nějakých těch přepadení. Rychle to očima prohlédl, ale počítal sám s tím, že jestli jouninka v něm nic nenašla, tak on taky ne.. i když, jak už zjistil, někdy jsou děti jako on o odst všímavější, než ti dospělí. Ale to jenom někdy. Hinami mezitím položila docela dobrou otázku. Třeba to od nich bude jenom detektivní práce, budou následovat, zjistí, kdo to je a pak se vrátí? Tak by to viděl on.. ale dostat přímou odpověď bude lepší.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sat Jan 28, 2017 1:57 pm

"Když na ně narazíte? K tomu se ještě dostanu. Nicméně z jejich chování bych si troufla říct, že možná až tak nebezpeční nebudou. Pro nás. Nezapomeňte, že se vyhýbají ninjům a přepadávají jen obyčejné lidi. Od obchodníka nemůžete čekat moc boje. Ale je to jen moje domněnka a nechci, abyste z ní dělali vlastní závěry a potom skončili někde v příkopu. Jasné?" Řekla přísným hlasem.
"Kontaktovala jsem vás, protože už se mi z toho točí hlava. Někdo je neustále jeden krok přede mnou a já už vážně nevím, co mám dělat. Myslím si, že pokud se ode mě něco očekává, tak je to posílení řad jouninů. Rozhodla jsem se ale udělat něco nečekaného. Proto vy dva. Chci ale abyste si vzali tohle."
Řekla a každému z nich podala jeden malý svitek. "Je tam speciální časoprostorová pečeť, kterou mě dokážete přivolat. Pokud byste se náhodou dostali do nějakého vážného nebezpečí. Nebo jste měli podezření, že jste na ně narazili. Stačí, když to otevřete. Má to vlastní spoušť a zbytek se stane tak nějak sám."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sat Jan 28, 2017 6:48 pm

Hyuuga Hinami

Hinami pozorně poslouchala. Ta žena jí na otázku nejprve neodpověděla, že se k tomu prý dostanou později. "Ano." odpověděla Hinami, když se jich žena přísným hlasem zeptala, jestli jim to je jasné, a poslouchala dál. Když jim podávala malé svitky, jeden si vzala a prohlížela si ho. Samozřejmě ho neotevírala, obzvlášť, když se dozvěděla, že tím tu ženu přivolají. To Hinami také odpovědělo na její původní otázku. Takž jen přikývla, že rozumí. Podívala se na Hibikiho, jestli má co dodat a vůbec, jak se k celé téhle věci staví on.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sat Jan 28, 2017 6:55 pm

Hatake Hibiki

Hibiki to celé poslouchal, pochopitelně. A to s poměrně velkým zájmem, což, by jeden mohl říct, že je překvapivé, ale pravda byla, že Hibiki na takovéhle věci většinou pozor dával. Protože raději se nudit dialogem před misí, než pak být zničen při misi.. když slečna/paní dopovídala, lehce přikývl.
"Zní to jasně... co by se mohlo pokazit." pronesl s lehkým přízvukem ironie, který on tak rád dával do každé konverzace, ale na tváři měl úsměv. Znělo to docela zajímavě, taková detektivka. Biscuitovi se to určitě bude líbit, jestli se dostane i na něj..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sat Jan 28, 2017 10:39 pm

"Mohlo by se toho pokazit hodně. Můžou vám tyhle svitky ukrást. Taky vás může napadnout něco tupého. Prosím. Ať vás nenapadne nic tupého." Poprosila a podívala se na oba dva, přičemž jim věnovala každému asi 3 vteřinový pohled.
"Mimochodem. Jmenuju se Shikako. Nepředstavila jsem se a předtím jsme se ještě neviděli." Představila se. "Máte nějaké otázky? Ptejte se."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Wed Feb 01, 2017 7:51 pm

Hatake Hibiki

Hibiki si povzdechl. No room for his jokes there. "To se jen tak říká. Budeme opatrní." slíbil tedy nakonec, i když se mu u slova "opatrní" chtělo začít velmi a velmi kašlat, z nějakého důvodu. Ono tyhle mise většinou nedopadají moc klidně... to bylo skoro pravidlo, že ty, které měly být nejpohodovější..
"Těší mě. Žádné nemám. Hinami?" odpověděl Shikako a pak mile zmínil Hinamino jméno jako otázku, jestli nějaké sama nemá. Nepotřeboval se Shikako představovat zpátky, ona moc dobře věděla, kdo byl jak on, tak Hinami.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   Sun Feb 19, 2017 1:53 pm

Hyuuga Hinami

Hinami upřímně stejně jako Shikako doufala, že je nenapadne nic hloupého. Nahlas to však neříkala a už vůbec se jí nesnažila ujistit, že je nic hloupého nenapadne. Stát se mohlo cokoliv, takový už byl život ninji. 
Poté se jim představila. A následně na Hinami promluvil Hibiki. "Také mě těší. A žádná otázka mě nenapadá." odvětila nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hinami a Hibiki // Získání kritických informací   

Návrat nahoru Goto down
 
Hinami a Hibiki // Získání kritických informací
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Speciální mise :: Speciální mise-
Přejdi na: