Naruto text-based RPG game.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Zatím bez názvu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Red

Poèet pøíspìvkù : 449

PříspěvekPředmět: Zatím bez názvu   Tue Sep 27, 2016 11:12 am

Prolog -

Dlouhou chodbou se rozléhal hlasitý dupot. Na jejím konci byla místnost. Vypadalo to jako nějaké dlouho opuštěné sanatorium nebo něco podobného. Převrácené stoly, židle, všude spousta sutin a starých potrhaných papírů. Mříže na oknech s rozbitými skly. V místnosti bylo několik lidí. Rozhodně nevypadali jako skupina, která by na to místo patřila. Měli na sobě drahé obleky, někteří i černé brýle. Popravdě, víc se na to místo asi nehodit nemohli.

Zvuk dupotu byl hlasitější. Konečně se otevřely na půl rozbité dveře. Do místnosti vešel vysoký muž s červenými vlasy. Vypadal celkem strašidelně. Možná to byla ta výška a jeho mohutná postava. Tvářil se ale celkem klidně. A elegantně. Za ním byl menší, očividně o dost mladší chlapík. Taky v saku. Měl fialové vlasy a tvářil se naprosto nezúčastněně.
"Hideyoshi." Řekl vysoký červenovlasý chlap a přišel ke skupině lidí. Ten, ke kterému mluvil, nevypadal úplně dobře. Byl svázaný a pravděpodobně dostal po tlamě.

"K-Kohaku, co to má znamenat?" zeptal se Hideyoshi.
"Chvíli to trvalo, ale nakonec jsme na to přišli. Už se nemusíš tvářit tak nevinně. Byls to ty, kdo to prásknul, že jo?" zeptal se Kohaku a vytáhl z kapsy krabičku cigaret. "No tak, nestyď se. Provedení bylo naprosto na jedničku." Zespodu do ní lehce klepnul a upřeně se Hideyoshimu podíval do očí. "Přesně tak, jak se od tebe dalo čekat." Potom si konečně vytáhl cigáro a natočil se hlavou k jednomu z těch chlápků, co stáli kolem Hideyoshiho. Ten okamžitě vytáhl zapalovač a zapálil Kohakovi cigaretu.
Kohaku jí strčil mezi rty a dlouze popotáhl.
"Tak řekni, Hide. Byls to ty, že jo? Bude to lepší, když se přiznáš."
"Nevím, o čem kurva mluvíš! Tady ti hajzlové se ráno objevili u mě doma, zmlátili mě a narvali do auta! A než jsem se stihl vzpamatovat z toho, co se děje, byl jsem tady!"
Jeden z těch chlapíků za ním Hideho kopnul pod koleno a složil ho na zem. "Hajzlové jo? Práskači zasranej! Zabiju tě!"
"Klid." Řekl silným hlasem Kohaku a skrčil se k Hidemu. "Vždycky jsem tady pro tebe byl. Když jsi to potřeboval, pomohl jsem ti. Věřil jsem ti, víš."
Hideyoshi se začal zvedat, ale ten týpek za ním ho zase složil na zem. Tentokrát ještě silněji.
"Kohaku!" zakřičel Hide naštvaně.
"Opravdu hodně mě bolí, že jsi takhle zradil moji důvěru. Vážně jsem si myslel, že spolu budeme až do konce, ale asi sis to naplánoval trochu jinak, co?" Kohaku Hidemu vydechl kouř do obličeje. Hideyoshi nebyl v dobrém stavu, už takhle se mu blbě dýchalo, takže se samozřejmě začal dusit.
"Postavte ho." Řekl Kohaku a otočil se k Hideyoshimu a skupině zády. "Hodně jsi mi ublížil, Hide. Zranil jsi moje city. A taky jsi mě stál opravdu. Ale opravdu hodně peněz. Obojí je pro mě velmi důležité."
Chlápci v oblecích Hideho postavili na nohy. Ten se konečně přestal dusit. Zhluboka a pomalu se nadechl.
"Kohaku-" Řekl Hide těsně před tím, než Kohaku vytáhl pistoli a střelil ho do hlavy. Hideyoshiho tělo dopadlo na zem. V obličeji měl naprosto zhrozený výraz. Nebyl to pěkný pohled. Kohaku se nad něj postavil, znovu na něj namířil pistolí a ještě třikrát do něj střelil.

"Tohle jsem já. Ne ten mrtvej. A ani ten červenovlasej. Eh, tady vzadu. Jop, tohle jsem já. Ten s fialovýma vlasama. Jsem Rin. A taky jsem ten, kdo Kohakovi zkazil kšeft. Možná si říkáte - to je hrozná svině, hodil to na toho druhýho! A máte úplnou pravdu! Přesně to jsem udělal. Ale on byl taky pěkná svině. No, asi bychom měli začít pěkně od začátku."
"Jak už jsem řekl. Jmenuju se Rin. Kageyama Rin. A jsem něco jako pravá ruka hlavy  mafiánské rodiny. Ano, správně, uhádli jste - tou hlavou je Kohaku. Ten červenovlasý chlápek, co právě vystřelil mozek z hlavy mojí největší hrozby. On Hideyoshi byl totiž taky něco jako jeho pravá ruka. Moc lidí dvě pravé ruky nemají, ale Kohaku je trochu jiná liga. Jeho příběh je trochu komplikovanější, takže vám to zkusím říct tak, aby to nezabralo moc času, ale dalo se to pochopit. V našem městě vládne korupce. Starosta má všechny pod palcem a spolu s naší konkurenční rodinou Sonozaki tohle město vede do sraček. Kohaku byl se starostou Sarutobim dobrý přítel, ale to bylo předtím. Stala se jedna taková nehoda. K té bych se ale vrátil později. Podstatné je, že jejich vztah se hodně rychle obrátil od stovky k nule. Kohaku najednou neměl kamarády vysoko, narozdíl od jeho ambicí. Rozhodl se, že si rozjede svůj vlasní obchod a poleze do zelí ostatním. No a s čím že vlastně chtěl obchodovat? Drogy, zbraně, děvky, chlas. Jmenujte to a Kohaku se o to postará. Z nějakého důvodu si myslel, že všem prokazuje službu. Pravda je ale trochu jinde. No, samozřejmě se to nelíbilo hodně lidem. A tak začalo něco jako válka gangů. Zní to skoro jak z nějakého filmu, co? Bohužel to ale nezůstalo jen mezi nimi. Odneslo to hodně lidí, kterých se to ani netýkalo. A myslím, že jich to odnese i mnohem víc. No a hádejte co? Tady se dostáváme k bodu, kdy do toho celého přicházím já. Chvíli mi to trvalo, než mi Kohaku uvěřil natolik, že mě postavil do tak důležité pozice. No a ještě delší dobu trvalo, než jsem se dokázal zbavit jedinýho člověka, co mě tu vážně mohl ohrozit. No ale jak vidíte, povedlo se.
Jo a nemyslete si, že jsem nějakej hrdina, kterej je tu proto, aby tuhle rodinu rozbil zevnitř a zachránil tak spoustu nevinných životů. Pokud hledáte takovej příběh, budete asi muset jinam. Jedna věc je ale pravda. Jsem tu proto, abych je zničil. A nejen je. Hodlám zničit i ostatní. A pak dostanou prostor moje vlastní ambice. Myslím, že to bude pořádná jízda."

Zatím bez názvu
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Zajímavosti :: Tvorba-
Přejdi na: