Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sídlo klanu Uchiha

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Tue Oct 30, 2018 11:14 pm

[itane_jmeno]

[rec=itane]"Moc dobře víš, že stranou nejsme od chvíle, co na nás zaútočili při cestě z Kiri... nebo tam kde byl Rin. Jdou po vás a teď i po nás. I když se štěstím, evidentně jsme jim vyfoukli něco důležitého. Aspoň půlku z toho. Příště to už musíme zvládnout!"[/rec] pronesl Itane a tentokrát se snažil brzdit zuřivé emoce a přemýšlet normálně. Opravdu nechtěl umřít, ale taky nemohl nečině přihlížet.
Na další otázku zamrkal. [rec=itane]"Když pominu reakci našich technik proti sobě, v moment střetu... se najednou nějak všechno zastavilo," [/rec]řekl jen, protože absolutně neměl tušení jak by měl vysvětlit moment, který nastal. Ani ten bílý prostor, ani to, že nějak tušil ten shluk emocí co se v Rinovi proti němu skrývá. Ten boj uvedl v chaos něco, co by je mohlo sblížit. Jen se to asi nedalo normálně vysvětlit. Možná to bylo přeci jen na jejích věk příliš.

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi si to vyslechl a nachvíli odvrátil pohled k nebi. [rec=akitoshi]"V tomhle jsi neústupný jak tvoje matka. Taky vždycky chtěla víc,"[/rec] řekl Akitoshi smutně, ale pak pokrčil rameny. [rec=akitoshi]"Dobře, trénujte, zesilte a ukažte nám, že nás dokážete překonat. Momentálně jdete v šlápějích staré generace. Dědíte jejích ideologie, jejích techniky. Problém je, že je potřeba, abyste jim plně porozuměli a přivlastnili jste si je. Musíte tím žít, musíte se naučit něco nového a rozvinout to dál. Rozumíte? Tohle mi vždycky říkala tvoje babička,"[/rec] usmál se na Itaneho a poodstoupil od nich pár kroků dál. To, co řekl dál ho totiž překvapilo.
[rec=akitoshi]"Můj děda mi občas vyprávěl o jeho boji se sedmým hokagem. Říkal, že se jim stávalo, že se občas dokázali stavu, kdy se jasně projevilo jejích pouto skrze chakru. Dosáhli tak většího porozumění toho druhého,"[/rec] položil spekulaci, která by mohla kluky zajímat. Nebyl to zrovna příval informací, ale bylo to aspoň něco, co by je mohlo motivovat dál.
[rec=akitoshi]"Odcházím na misi, ať to tu není až se vrátím,"[/rec] řekl ještě dodatečně a ukázal na ten kráter.

[rec=itane]"Šťastnou cestu a dávej na sebe pozor,"[/rec] popřál mu ještě Itane s úsměvem, i když více přemýšlel nad tím, co jim řekl. Co ho nejvíc zasáhlo a potěšilo byla informace o jeho matce. Jednou by jí fakt rád potkal.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat Nov 03, 2018 7:55 am

[rintaro_jmeno]

Stará generace? Kterou tím myslel? Rin tomu úplně nechápal, ale když Akitoshi zmínil jejich techniky a ideologie, napadlo ho, že tím možná myslí Rikutova hrdinu - sedmého hokageho Uzumaki Naruta a jeho kamaráda, rivala a Itaneho pradědečka - Uchihu Sasukeho. Víc lidí z té generace neznal, pokud se do toho ještě nepočítal šestý hokage, kterého 'potkali' na předchozí misi. No.... I tak to nechápal. On žádnou ideologii nedědil, aspoň si to teda myslel, takže tahle část musela být soustředěná na Itaneho a možná někoho jiného, kdo tu teď nebyl? Nemluvil přece jen o nich dvou. Určitě tím myslel všechny, co se vydali na Akitoshiho misi.
Potom jim bylo vysvětleno, co se s nimi stalo, když se jejich techniky střetly. Rin byl překvapený z toho, že to bylo skutečné, protože mu to celé připadalo spíš jako nějaký sen. Nicméně to potvrdilo všechny jeho pocity. Najednou to dávalo smysl. Zajímalo ho, jestli Itane něco cítil z něj tak, jako on jeho nenávist a touhu po pomstě, kterou běžně najevo nedává.
A pak najednou Akitoshi oznámil, že musí pryč na misi. Rin tam ten kráter stejně chtěl pomoct zakopat, takže mu to ani nemusel říkat.
Když Itaneho taťka odešel, Rin se po chvíli mlčení obrátil na Itaneho. [rec=rintaro]"Nejsem si úplně jistej, jestli jsem pobral všechno, co nám teď tvůj tatík řekl, ale musím říct, že umí celkem povzbudit."[/rec] Potom se podíval na ten kráter. [rec=rintaro]"Co budem dělat s tímhle?"[/rec] zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Mon Nov 05, 2018 12:47 pm

[itane_jmeno]

Jestli všechno, co Akitoshi řekl dávalo někomu smysl, tak Itane to rozhodně nebyl. Znal jména, co tam říkal, znal možná nějaké myšlenky, ale jako celek... v tom plaval asi stejně jako Rin. Třeba jim to jednou dá trochu hlubší smysl, ale teď na to asi nebyli dostatečně vyzrálí. Ovšem, zaujal ho tátův přístup k tomu všemu. Už to nevypadalo, že by je úplně zatracoval jako někteří další. Evidentně jim hodlal dát šanci, ale zase nechtěl, aby se jim něco stalo. To bylo fér a dalo se s tím žít.
Když tedy odešel, otočil se na Rina. [rec=itane]"Taky úplně netuším, co tím chtěl říct, ale bylo to poprvé, co si dal práci s takovou přednáškou pro mě. Asi sem budeš muset chodit častěji,"[/rec] usmál se na svého kolegu a vrátil se ke kráteru. [rec=itane]"Já ti nevím... ale po tom burgru bych si dal možná zákusek..."[/rec] navrhl jako možné řešení problému s pobaveným úsměvem.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Mon Nov 05, 2018 3:47 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"No, nejsem si jistej. Vždycky když jsem sem přišel trénovat, tak jsme zničili zahradu,"[/rec] řekl pobaveně. Byl to strašně promyšlenej vtip, protože sem přišel jen jednou a dopadlo to takhle, haha. [rec=rintaro]"Ale jsem za tebe rád, je dobrý, když si rodina víc věří. Tvůj táta je rozhodně fajn chlap."[/rec] Rin se ohlédl směrem, kterým Akitoshi odcházel. Zajímalo ho na jakou misi mohl hokage poslat hlavu klanu Uchiha. Muselo se jednat o něco velkého. Rin se nikdy nemusel bát toho, že by jeho rodiče poslali na nějakou super nebezpečnou misi, protože to byli jen obyčejní chuninové. Ne že by samozřejmě nečelili situacím, ve kterých jde o život, ale nepotkávali se s takovými lidmi, jako byl třeba tygr nebo slepice. Akitoshi-sama jim musel čelit pořád. Jak se ohledně toho asi cítil Itane? Rin se na něj podíval s náznakem starosti v obličeji. Jak často byli jeho rodiče na důležitých misích? A kde vlastně byla jeho matka? Rin tohle neznal, celé dětství měl rodiče blízko a dostával tolik lásky, kolik si zrovna zasloužil, když nedělal bordel a potíže. Navíc měl staršího bráchu. Na druhou stranu nevěděl, jaké dětství měl Itane. Možná si tu jen vymýšlel scénáře, které ve skutečnosti nejsou pravda. Možná to teď mohlo být dobré téma pro diskuzi, na druhou stranu ho s tím nechtěl otravovat. Sám měl teď hodně informací, které potřeboval zpracovat.
[rec=rintaro]"Hele, já ti nevím. Dostal jsem strašnou ránu do zad a nejspíš bych to vyblil,"[/rec] zasmál se. [rec=rintaro]"Ale rád s tebou klidně někam zajdu, jestli chceš."[/rec] Nehodlal Itaneho odbíjet. Na misi a dnes tu vytvořili základ pro něco, co by v budoucnosti mohlo být dobré přátelství a Rin mu chtěl dát šanci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu Nov 08, 2018 8:03 pm

[itane_jmeno]

Jen pokrčil rameny. [rec=itane]"Je to jen zahrada. Kdyby jsi viděl kolikrát jsem jí zryl já nebo strejda, neřešil by si to,"[/rec] řekl jen Rinovi. Evidentně si z toho hlavu moc nedělal. Vlastně ani Akitoshi. Toho by spíš naštvalo, kdybyste složili sídlo jak domeček z karet. Měl tam mnoho cenných svitků. [rec=itane]"Myslím, že tátovi konečně začínám trochu víc rozumět,"[/rec] usmál se tiše Itane. Rin jeho situaci odhadoval poměrně správně, rozhodně nebyl jejích rodinný vztah takový jako měl on. Bylo to vlídné prostředí dva a půl chlapa, takže to bylo od začátku komické. Ale zároveň tam chyběl ten mateřský element jeho mamky, aby na něj dávala pozor a srovnala je všechny tři do latě.
[rec=itane]"Stav se tu párkrát na oběd, to v sobě časem udržíš i kameny zapečené v betonu. Věř mi,"[/rec] dodal pobaveně, neboť kuchyně vůdce Uchiha klanu byla tak pověstná, až to hezké nebylo. Možná by stačilo tygra jen pozvat na večeři a bylo by po problémech...
[rec=itane]"Ale fajn, nejdřív bychom měli vyřešit tu díru. Lopaty jsou támhle v kůlně, já zatím dojdu pro limonádu,"[/rec] rozhodl a ukázal na malou budku vedle zídky, do které dělal Rin díru. Sám se vydal do hlavní budovy. A pokud Rin šel do kůlny... tak brzy asi zjistí, že v uklízení tihle tři v domácnosti taky nejsou nejlepší asi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri Nov 09, 2018 11:00 am

[rintaro_jmeno]

Je to jen zahrada? Pche. Taky by chtěl takovou zahradu! A kdyby jí měl, tak by se o ní určitě staral a snažil se jí vždycky dát do pořádku po pořádném tréninku. Teda aspoň si to říkal, ale realita by pravděpodobně byla taková, že by se odtud co nejrychleji odklidil pryč a všechnu práci by museli odvést jeho rodiče.
Na poznámku o tom, že Itane začíná rozumět svému taťkovi, se Rin usmál. Po kamenech zapečených v betonu se jeho úsměv změnil v úšklebek, ze kterého nebylo poznat, jestli mu to připadalo vtipné nebo strašidelné. Pamatoval si, že Itane už na misi mluvil o tom, že jeho otec není moc dobrý kuchař. [rec=rintaro]"Možná by ses mohl stavit ty k nám na oběd, abys taky jednou ochutnal něco jinýho, než kameny v betonu,"[/rec] zachechtal se.
Ještě než se vydal do té kůlny, jejímž směrem ho Itane navedl, začal hledat wakizashi, kterou mu Koneko půjčila. Byl by průser, kdyby se té zbrani něco stalo. Už teď slyšel ty přednášky o tom, že si neumí dávat pozor na věci, že je neschopný a že by jí měl dát kýbl smetany. Docela se mu ulevilo, když jí našel zapíchnutou v zemi nedaleko kráteru. Pevně uchopil rukojeť a zbraň ze země vytáhl. [myslenky=rintaro]"Myslím, že před sebou máme ještě hodně dlouhou cestu."[/myslenky] Byl trochu smutný z toho, že se toho moc nenaučil. V tomhle byl totiž asi trochu naivní, přece jen, boj s mečem nebyla nová technika, kterou se musel naučit předtím, než půjde bojovat do arény na chuninských zkouškách. Podle toho, co Itane povídal, se spíš jednalo o směr, kterým se ve svém životě mohl ninja vydat. To ale nebylo pro něj. Rin věděl, že jeho specialita bylo ninjutsu. Miloval ten pocit, když se mu na ruce zformovala rotující sféra. Vždycky se tak cítil, že dokáže všechno. I přesto, že byl většinou o chvíli později přesvědčen o opaku. I tak to s wakizashi ještě nevzdával, jednou to totiž mohlo být jeho nepředvídatelné eso v rukávu.
Přišel ke schůdkům, které vedly do sídla Uchihů a položil wakizashi vedle pochvy, kterou tam předtím nechal položenou. Nebyl zvyklý nosit meč a teď chtěl mít co nejvíc volnosti, aby se mohl dobře hýbat při práci na zahradě.
Potom se konečně vydal směr kůlna. Opatrně otevřel dveře, protože malým budkám nikdy nevěřil. Bývali v nich pavouci, krysy a kdoví co. [rec=rintaro]"Eh,"[/rec] dokázal ze sebe vydolovat při pohledu na bordel, který se zjevil před jeho očima. [rec=rintaro]"Elitní klan by očividně potřeboval nějaké elitní uklízeče, co se jim budou starat o domácnost."[/rec] Zabořil se rukama do hromady nářadí, které bylo naházené na zemi a začal v ní hledat lopaty.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri Nov 09, 2018 1:24 pm

[itane_jmeno]

Itane se nad Rinovou nabídkou musel chvíli zamyslet. Myslel to pozvání vážně nebo to byla nějaká past jak ho nalákat ještě na větší dehet než jedl tady doma? Nadruhou stranu, pokud si to Itane myslel správně, tak Rin bydlel i se svojí mamkou. A v jiných dimenzích se prý povídá, že žena patří do kuchyně. Tak třeba uměla i slušně vařit!
[rec=itane]"Tak jo, ale nebudeš to vařit ty, žejo?" [/rec]nadhodil spíš v žertu než nějak vážně. Třeba Rin uměl vařit. Nebo minimálně míchat, na to by byl Rasengan ideální. V extrémním případě by určitě udělal i dobrou bramborovou kaši bez hrudek, jen by k tomu zakomponoval i hrnec.
Po chvíli se tedy vrátil ke kráteru, kam položil tác se dvěmi sklenicemi a džbánek s limonádou. Tu připravoval sám, ne Akitoshi, takže by se to možná dali i pít. Rin tam ještě nebyl, takže se vydal pomalu za ním.
[rec=itane]"Co tu pácháš?"[/rec] pronesl k prohrabujícímu se Rinovi. Lopaty tam samozřejmě byly, jen byly zaházené hráběmi, motykami a podobnými věcmi. A jelikož to vypadalo, že tam věci spíš jen házeli tak je bylo těžké vyprostit. [rec=itane]"To uklízel Hikumo, fakt!"[/rec] prohlásil na svojí obranu, když proskenoval obsah kůlny. Ale měl pocit, že to tam vlastně všechno nacpal on, potom co trénoval Raijuu Kogeki. Tehdy musel odklidit spoustu třísek ze špalků.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat Nov 10, 2018 12:59 pm

[rintaro_jmeno]

Konečně se Rinovi podařilo nahmatat jednu lopatu. Vytáhl jí z té hromady nářadí a podal kolegovi. [rec=rintaro]"Hikumo-sensei?"[/rec] zamrkal překvapeně. A to si Rin myslel, že tu ženská ruka chybí.
No, potřeboval si každopádně protáhnout záda, protože už ho z toho všeho dřepění a hledání bolely. A tak se postavil, pořádně se zaklonil dozadu s rozpaženýma rukama a nahlas zavrčel jak Koneko, kterou někdo táhne za ocas pryč od skladu se smetanou.
Teď když se tu díval na všechno to nářadí, začal si uvědomovat, že chodit na mise je vlastně mnohem zábavnější, než dělat nějaké namáhavé práce ve vesnici. Rozuměl tomu, že to někdo dělat musel, ale zároveň byl rád, že on to nebyl. Ono se mu to vlastně nechtělo dělat ani teď. Jasně, mohl za to, ale měl důležitější věci na práci! Chuninské zkoušky a tak. Navíc v podstatě dostali povolení od samotného Uchihy Akitoshiho k tomu, aby zesílili.
[rec=rintaro]"Víš co, Itane?"[/rec] V Rinově očích se zableskla taková šupácká jiskra. Bylo na něm vidět, že chystá nějakou strašnou prasárnu.
[rec=rintaro]"Nevím, proč mi to nedošlo už předtím, ale my vlastně nemusíme dělat vůbec nic!"[/rec] Zachechtal se. [rec=rintaro]"Takže co jsi to říkal? Zákusek? Asi tě vezmu za slovo!"[/rec] Řekl a složil pečeť. [rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu!"[/rec] Kolem dvojice se objevilo několik klonů. [rec=rintaro]"Do práce, Rinioni!"[/rec] Zvolal jako správný otrokář. Ještě Itanemu z ruky vyrval lopatu, kterou mu předtím podal a dal jí jednomu z klonů. [rec=rintaro]"Jde se žrát! Potřebujem nabrat nějakou energii! Už je mi mnohem líp, Itane! Popravdě bych si klidně ještě trochu zatrénoval, kdyby se ti chtělo. Ideálně někde mimo vaši zahradu, abychom to pak nemuseli dávat dohromady."[/rec] Chytil Uchihu kolem ramen a táhl ho směrem pryč. Po cestě ještě sebral Wakizashi, aby ho Koneko nezabila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat Nov 10, 2018 9:39 pm

[itane_jmeno]

[rec=itane]"Jo!"[/rec] přitakal na Rinovo překvapení. Ještěže tu ten blonďatej šupák nebyl. By jim to asi vytmavil víc jak táta, už jen proto, že si tu dělali šoufky na jeho adresu. Trochu neochotně tedy převzal tu lopatu a raději nechal Rina vyvádět ty kočičárny. Co se týkalo zábavnosti misí, tak pro to byl taky víc zapálenější. Když už se musel bordel nadělat, tak raději někde, kde ho nemuseli uklízet. Třeba v nějaké divné pošahané dimenzi.
[rec=itane]"Nebudeš si sundávat tričko jako ti snědí dělníci, co kopou cesty, že ne?"[/rec] zeptal se Rina okamžitě, když se zeptal, jestli ví co... raději vědět nechtěl. Vesmírní cigáni jsou všude. Ovšem! Když přišel s touhle levnou klonovanou silou, nedalo se proti tomu nijak protestovat. Jakmile se tam objevili kloni a s poklidem předal lopatu. "Je ti jasný, že jakmile proběhne vzpoura Rintarů tak budu dělat, že tě neznám, jo?" řekl pobaveným tónem. Pravda, tohle by jeho nikdy nenapadlo.
[rec=itane]"Hmm... tak si vem s sebou fidlátko, můžeme zatrénovat po zákusku,"[/rec] navrhl klidným tónem a vyrazil mimo sídlo klanu. Katanu si s sebou samozřejmě vzal.

>>> Ulice

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: