Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sídlo klanu Uchiha

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Mon 6 Aug 2018 - 22:18

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Proč bych se měl bát přijít?"[/rec] Moc nerozuměl tomu, co mu Rikuto povídal. Vysvětlení se nejspíš bude muset dočkat až později, protože se najednou objevil pan Uchiha a pustil je dovnitř. Rin se docela divil tomu, že nepřišel ještě někdo další. Podle všeho už Akitoshi dostal hlášení od Hinami a od nich chtěl jen nějaké detaily. Asi aby měl kompletní pohled na celou věc a nic mu nechybělo. Rin se posadil na stoličku a nechal všechny domluvit. Bylo jasné, že část tahle diskuze se bude týkat toho chlapa s tygří maskou. Už od té doby, co se objevil, měl Rin takové nepříjemné tušení, kterého se chtěl zbavit nějakým jednoduchým vysvětlením.
[rec=rintaro]"Nejsem si tím úplně jistý, ale myslím si, že je možné, že přišel kvůli mě,"[/rec] řekl Akitoshimu. [rec=rintaro]"Ale možná ne. Doufám, že ne. Se Saru-senseiem jsme na výpravě mimo vesnici potkali jinou osobu ve zvířecí masce. Myslím si, že spolu spolupracují."[/rec] Vzpomněl si na toho divného týpka ve slepičí masce.
[rec=rintaro]"Kvůli němu je můj kamarád Tai pořád v kómatu v nemocnici. Vrtal se nám totiž v hlavě a přiznám se, že nevím, co přesně s náma udělal."[/rec]
Po očku se podíval na dvojici, která seděla vedle něj. [rec=rintaro]"Pak si ale zase říkám, že je to blbost, protože tenkrát nemohl vědět, že se vůbec někdy dostanu ke svitku. Nejsem navíc z žádného velkého klanu. Kdyby na mém místě byl třeba Itane, tak by to bylo něco úplně jiného. Ale já jsem pro tyhle lidi nikdo. Tím chci říct, že by byla hloupost spoléhat se na to, že někdo náhodný jako já se dostane k jejich cíli,"[/rec] pokrčil rameny. Když to teď konečně řekl nahlas, tak se cítil líp. [rec=rintaro]"Jen abyste měl všechny informace."[/rec]
Když se Akitoshi zeptal na jejich pohled na misi, co se jim dělo a tak, nebyl si úplně jistý tím, jestli se to dá shrnout nějak jednoduše. Bum, Taiyo to shrnula jednoduše.
[rec=rintaro]"Jak říká. Bylo to náročný. Dozvěděli jsme se tam hodně věcí. Jak o sobě, tak o ostatních. Nevím. Co přesně chcete vědět? Řešili jsme hádanky. S vašim klukem jsem se řezal do ruky. Taky tam sbalil nějakou mrtvolu a osahával jí na nevhodných místech,"[/rec] nabonzoval Itaneho fotříkovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Tue 7 Aug 2018 - 17:19

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi vás klidně poslouchal a přikyvoval. [rec=akitoshi]"Vypadá to, že jsme od začátku špatně pochopili princip té síly, co se měl ve svitku skrývat,"[/rec] řekl Akitoshi potom, co jste domluvili. [rec=akitoshi]"Ano, svitek sice obsahuje nějaké tajemství, neboť je složitě šifrován. Ale vypadá to, že ta síla se skrývala jinde,"[/rec] pronesl vážným tónem. Nechal na vás, zdali vám to dojde.[rec=akitoshi] "Nicméně, nevypadá to na první návštěvu maskovaného v poslední době. Ještě jednou se chci omluvit, že jsem vás poslal na tak nebezpečnou cestu. Nicméně, bylo vám to všem započítáno jako mise třídy A, s čímž je spojená i vyšší odměna,"[/rec] řekl a předal vám balíčky peněz. Pak to vypadalo, že se ještě chvíli snažil držet jako klidný ninja, ale nakonec v něm přesáhly otcovské pudy: [rec=akitoshi]"Jakou mrtvolu?!"[/rec] zeptal se zcela vážně Rina, ehm, ehm.

Když se zbavil těchto myšlenek, pokračoval zase klidným hlasem. [rec=akitoshi]"Nicméně, přišly pro vás nové rozkazy. Taiyo, tebe si vyžádal Hokage, má pro tebe nějakou misi. Očekává tě ještě dnes,"[/rec] sdělil nejprve dívce, načež se otočil k těm dvěma výrostkům. [rec=akitoshi]"A pro vás mám dobré zprávy. Blíží se Chuuninské zkoušky. Vzhledem k tomu, že oba nemáte partnery se kterými byste do toho mohli jít, tak se Rada rozhodla z vás udělat provizorní tým. Přičemž zkoušky proběhnou v Sunagakure, takže je potřeba, abyste měli i dohled z řad starších. Rikuto, myslíš, že by si dokázal najít Kaena? Měl by být ve vesnici. A jestli je někdo, kdo ho dokáže najít, jsi to prý ty,"[/rec] vyzval mladého Uzumakiho. Byl si zcela jistý, že během toho ten kluk stihne i tři svačiny.
Pak se podíval na Rina. Jakoby čekal něco z jeho strany.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Tue 7 Aug 2018 - 18:14

[hibiki_jmeno]

Hibiki tedy přišel do Sídla klanu. Přišel později, ale nepředpokládal, že dostane celý ten proslov, jako Akitoshi dával těm, co tu teď byli, takže to snad ani nevadilo. A do nejhoršího ho pak může dostat později. Určitě tady nechtěl zdržovat ostatní tím, aby poslouchali to stejné dvakrát..no, ale to je jedno. Pro začátek prostě vešel.
První věc, co viděl, byli jeho kolegové z poslední mise a spolužáci. [rec=hibiki]"Čau všichni."[/rec] pozdravil, a opřel se o zeď. Počká, až nebude předvolán přímo, nebo až se nezačne mluvit něco dalšího. On nikam nespěchal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Tue 7 Aug 2018 - 21:36

[taiyo_jmeno]

Taiyo překvapilo, že i Rin narazil na někoho s maskou. Když však zmínil něco o tom, že Itane osahával mrtvou ženskou, tak málem vyprskla smíchy. Konečně má nějakou zbraň proti Itanemu. Muaahahaha.
Taiyo se pak zdálo, že se je Akitoshi snaží uchlácholit tím, že vlastně oni jsou ta síla. Tedy pokud tomu správně porozuměla, ale Taiyo se to líbilo, takže proti tomu nic nenamítala.
To, že se jim mise započítala jako A, Taiyo též příjemně potěšilo. Peníze nejdříve nechtěla přijmout, ale když jsi uvědomila svoji finanční situaci, tak jí ani nic jiného nezbývalo. Potřebovala peníze na novou barvu na vlasy a také stále měla Itaneho prázdnou peněženku..... Ano, trochu Itanemu peněženku vybílila, ale teď mu naštěstí mohla peníze do peněženky vrátit a pak vrátit i celou peněženku Itanemu. Nové peníze přišli právě včas.
[rec=taiyo]"Ho...Hokage?[/rec] zamrkala překvapeně Taiyo. [myslenky=taiyo]Už dnes?[/myslenky] dodala si pro sebe. Když Akitoshi domluvil, tak vstala ze židle. [rec=taiyo]"Pokud mi to dovolíte Akitoshi-sama, tak bych odešla."[/rec] zeptala se pokorně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Tue 7 Aug 2018 - 23:14

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Omluva se příjmá!"[/rec] řekl a popadl balíček s penězi. Aspoň teď bude mít za co nakoupit ten burger pro Itaneho, který mu dlužil. Vytáhl si peněženku z kapsy a nacpal to do ní. Aspoň něco pozitivního za to jejich snažení.
[rec=rintaro]"No ona nebyla úplně mrtvá, když jsme s ní mluvili, ale předpokládám, že teď už mrtvá asi bude. Byla to nějaká paní z minulosti nebo co. Jmenovala se Karin a měla dlouhé červené vlasy. Povídala tam něco o tom Sasukem, kterýho pořád všichni zmiňovali, a pak si ho spletla s Itanem, tak tam na sebe skákali, osahávali se a tak. Samozřejmě jsem ho z jejích spárů zachránil, nebojte se pane Uchiho."[/rec] Ujistil Akitoshiho. [rec=rintaro]"Obávám se ale toho, že se to Itanemu líbilo. Není na tom samozřejmě nic špatnýho, ale ten věkovej rozdíl tam přece jen byl. Možná byste si s ním měl promluvit. Už je to velkej kluk, ale vypadalo to, že svoje hmaty a techniky má spíš z nějakých časopisů."[/rec] Víc už toho říkat nehodlal. Bylo mu jasné, že až se to Itane dozví, tak mu to určitě připomene, takže radši s mírou, aby to připomenutí nenásledovaly blesky.
Potom se dozvěděli o nějakých nových rozkazech. Taiyo se měla setkat s hokagem. Co ten od ní mohl chtít? Sám by si s ním taky docela rád promluvil.
No a pro něj a Rikuta tu budou chuuninské zkoušky, yay. Už když se dozvěděl, že zůstává geninem, tak mu bylo celkem jasné, že se nejspíš bude muset účastnit dalších. Pravda byla taková, že se mu moc nechtělo. Na hodnosti mu nezáleželo. Nenáviděl zkoušky v jejich momentálním stavu. Chtěl je změnit a jediný důvod proč nic nenamítal, byl Rikuto. Neměl totiž nikoho, s kým by mohl jít a aby se jich vůbec mohl zúčastnit, potřeboval tým. Nehodlal mu stát v cestě za jeho snem.
Potom přišel Hibiki. Rin na něj mávl a sám si taky už stoupal. [rec=rintaro]"Pokud to bude všechno, tak bych taky šel."[/rec]
No a potom se konečně podíval na Taiyo. V jeho pohledu byla vidět urgentnost. Nechtělo se mu do toho, ale bylo potřeba zjistit, jestli mu Itane skutečně říkal pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Wed 8 Aug 2018 - 11:17

[rikuto_jmeno]

Uchiha mluvil moc dlouho a o blbostech. Prvně věci, kterým nerozuměl, potom Itane. Ale nakonec se přeci jen dostal k něčemu zajímavému, a teď zrovna nemluvím o penězích, ale o chuuninských zkouškách. Rikuto se snažil zůstat v klidu, ale stejně musel vzteky zatnout pěsti. Furt se moc nevyrovnal s tím, že prohrál. Chybělo tak málo. Jenže dostal opravdu schopného soupeře. Byl trošku naštvaný, protože spousty jeho spolužáků bylo povýšených na chuuniny i přes to, že svůj souboj prohráli. A on prohrál doslova o vteřiny a věděl, že jeho schopnosti už nejsou na úrovni genina. Musí to letos zvládnout. Z jeho myšlenkových pochodů ho až probudil úkol, který mu Uchiha zadal. Musel najít Kaena. Rikuto se nervózně poškrabal ve vlasech a zasmál se.
[rikuto_rec]Jo, myslím že to prasiště někde najdu..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a pomalu se zvedal též od stolu. Začal přemýšlet nad msítem, kde by toho šupáka tak mohl najít. Pokud nikdo nic nenamítal, tak se Rikuto prostě odhodlal odejít. Ještě tedy přikývl na Hibikiho, abych ho nějak neignoroval. Furt by ho pro srdce Hinami zmlátil do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 9:19

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi se snažil zakrýt deprimovaný výraz, když Rin zmínil jméno té ženy. Znal jí... a moc dobře. Svého času jí říkal Teto... a taky si za to vždycky vysloužil zabijácký obličej.[rec=akitoshi] "Začínám chápat, proč se můj syn evidentně pokusil zabít,"[/rec] polkl když Rin dovyprávěl. Když zmínil, že by s ním měl o tom promluvit tak se zasekl... O tomhle nikdy nepřemýšlel! Pořád jen myslel na své povinnosti a vůbec mu nedošlo, že jeho syn dospívá. A že mu taky nikdo v nejbližším kruhu rodinném nemohl jít příkladem. Akitoshi svojí ženu neviděl X let. Hikumo na tom taky nebyl valně. Kdesi pak chudák mladej měl vzít vzor a raději skočil na první ženskou, kterou viděl, že ho chce. [rec=akitoshi]"Děkuji ti, Rine, rozhodně s ním promluvím!"[/rec] přitakal otcovsky. Docela náhlá změna charakteru.
Načež nechal trojici odejít po svém a nabídl místo k sezení Hibikimu, kterého taktéž uvítal.
[rec=akitoshi]"Nejprve dovol, abych ti stejně jako jim předal odměnu za tuto misi,"[/rec] řekl nejprve a podal mu balíček bankovek. Načež promluvil už k tomu, proč si ho pozval až o něco později: [rec=akitoshi]"Hinami zmínila, že jsi se potkal se svým předkem. Jak by si ho hodnotil?"[/rec] zeptal se tě upřímně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 11:57

[hibiki_jmeno]

Hibiki si připadal dobře, když od spolužáků dostal buďto pokývnutí, mávnutí, nebo nic.. ale co se dalo dělat. Zrovna teď ho to až tolik netrápilo, i když by s nimi klidně pár slov prohodil. Vypadalo to ale, že každý z nich měl své práce dost, a tak je Hibiki prostě nechal jít pryč a místo toho se posadil, když k tomu byl vyzván.
[rec=hibiki]"Hmm. Ani jsem nečekal, že za tohle dostaneme zaplaceno."[/rec] poznamenal Hibiki, ale necemral a peníze si vzal. Nebyl někdo, kdo by je odmítal, jsou potřeba a vždycky se hodí, i když pro ně to rozhodně nedělal. [rec=hibiki]"Ohodnotil?"[/rec] zopakoval Hibiki, a zkřivil u toho výrazu trochu obličej. Přišlo mu to jako dost divný výraz, upřímně, ale dobrá. [rec=hibiki]"Mluvil v hádankách, ale utvrdil mě v putování po mojí vlastní rodině."[/rec] popsal to tak nějak, a pak pokrčil rameny. [rec=hibiki]"Předpokládám, že kdyby tam neměl jen poslání prověřit nás, a měli bychom víc času, mohl bych toho o něm říct víc."[/rec] dodal k tomu ještě. Až tak moc si s ním zase nepopovídal, aby ho mohl znát jako člověka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 15:15

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi pokrčil rameny. [rec=akitoshi]"Podařilo se mi zařídit, aby se to zapsalo jako oficiální mise. Proto i odměna,"[/rec] vysvětlil krátce. Pak se zaposlouchal do vyprávění Hibikiho. [rec=akitoshi]"Klan Hatake. Vždycky jste byli něčím zajímaví, i když váš počet byl vždy velmi malý,"[/rec] řekl zamyšleně. [rec=akitoshi]"Znáš příběh Kakashiho otce?"[/rec] zeptal se zvědavě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 15:46

[rintaro_jmeno]

Rin se ještě uklonil Akitoshimu na rozloučenou a zamával Hibikimu, než zmizel někam do ulic. Doufal, že Taiyo půjde za ním, aby si konečně mohli promluvit o samotě. Byla to už pořádně dlouhá doba, co spolu mohli být takhle sami a pravda je, že Rin z toho byl neuvěřitelně nervozní. Hlavně po tom, co mu řekl Itane u té zkoušky s meči.

>>> Ulice
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 15:53

Hatake Hibiki

"No, neodmítnu jí." poznamenal pobaveně Hibiki a peníze si vzal. No.. to bylo cool, budou se mu hodit, zas tolik našetříno taky neměl. Každopádně, nezajímalo ho to tolik, jako ten rozhovor potom. Hibiki vytáhl, co si pamatoval o svém prapradědovi. "Vím, že to byl Shinobi, kterej byl dobrej, ale vesnice se proti němu obrátila a on se zabil." vysvětlil, a pokrčil rameny. "Víc mi nikdo neřekl, jestli je v tom něco víc." poznamenal k tomu. No. Kdyby to byl Sasuke, tak už by kvůli tomu chtěl určitě vraždit vesnici, ale...well. Nebyl to Sasuke.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 16:45

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

[rec=akitoshi]"Byl to ninja, který zastínil dokonce i první generaci Sanninů. Na jedné z misí se však musel rozhodnout jestli zachrání své přátele nebo splní misi. Rozhodl se pro své přátele a to vedlo k větším problémům. To taky zapříčinilo, že byl Kakashi velkou část svého života jinatší než si ho většina pamatuje jako Hokageho. A co víc, stejně jako Hikumo jsem i já znal tvého otce. Jednu dobu byl doslova posedlý Sakumovým odkazem. Obávám se, že o tom ovšem nic nevíš, že?"[/rec] zeptal se ho a pak přešel k té půlce svitku na stole.
[rec=akitoshi]"Nerozluštil jsem toho příliš, ale tento znak zašifrovat moc nejde,"[/rec] řekl a nadzvedl svitek tak, aby na něj Hibiki viděl. V textu tam byl několikrát znak klanu Hatake. Hibikimu možná mohlo dojít, proč si ho zavolal sólo. [rec=akitoshi]"Nezanechal ti tvůj otec něco víc o klanu Hatake?"[/rec] zeptal se zcela vážně. Evidentně se toho fakt moc nevědělo.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 16:56

[hibiki_jmeno]

Hibiki trochu překvapeně zamrkal. [rec=hibiki]"Vesnice ho odsoudila za to, že neopustil svoje kamarády?"[/rec] zopakoval tak jako nevěřícně, a udělal u toho rukama gesto, které jasně říkalo "cože", ale věřil tomu a poslouchal dál. Na jednu stranu, třeba ve válce se kvůli kamarádům mohl vyprdnout na nějakou doopravdy těžkou a důlěžitou misi. Jak sám Hibiki ve zkouškách koneckonců poznamenal, život je zřídkakdy tak moc jednoduchý. [rec=hibiki]"No, není tu, aby mi o tom pověděl, takže ne, nic nevím."[/rec] odpověděl pak znovu. To možná znělo nepříjemněji, než Hibiki chtěl, aby to znělo, ale bylo to tak. Hibiki si prohlédl, jak na kusu svitku několikrát viděl znak, který normálně nosil i na svém oblečení. Pozvedl nad tím překvapeně jedno obočí. [rec=hibiki]"Zanechal mi svoje ninkeny.. ale o ničem víc nevím."[/rec] dodal k tomu pak. Tohle byla jediná věc, o které věděl. [rec=hibiki]"Při zkouškách mi řekli něoc o nějaké čepeli, ale..tu rozhodně nemám, a víc ani už nevím."[/rec] dodal k tomu ještě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 9 Aug 2018 - 19:34

[taiyo_jmeno]

O nééé. Rin po Taiyo házel urgentní pohledy. Jistě si chtěl promluvit. Taiyo doufala, že se tomu vyhne o něco déle, ale nepovedlo se.
Slušně se rozloučila s Akitoshim. Cestou ven zamávala a pozdravila Hibikiho, ještě než si šel podívat s hlavou klanu Uchiha.
No a potom tedy vyrazila do ulic.

--------------------------------> Ulice
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri 10 Aug 2018 - 14:23

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Vypadalo to, že Hibiki měl opravdu malý základ informací. Akitoshi se k nim tedy kdysi taky dopracovával postupně, ale on měl aspoň schopný zdroj. Kakashiho samotného. [rec=akitoshi]"Bylo to v období válek, rozhodl se neopustit přátele a nedokončit misi, která vedla k mnohem větším ztrátám a neštěstí. A nejhorší pro něj bylo, že se proti němu obrátili i ti, co zachránil. Ale od té doby se naštěstí spousta věcí změnila,"[/rec] prohlásil klidným hlasem. Aspoň on věřil v to, že nyní by se to všechno stalo jinak. I když on většinu svého života vyrůstal v relativním míru.
[rec=akitoshi]"Čepeli?"[/rec] zeptal se Akitoshi překvapeně. [rec=akitoshi]"Ale ta se zlomila..."[/rec] dodal ještě, zatímco se díval na ten svitek. Vypadal dost zamyšleně. "Proč zmiňoval tu čepel?" zeptal se zvědavě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri 10 Aug 2018 - 15:14

[hibiki_jmeno]

Hibiki žádný základ informací neměl, no, a ani moc neměl, kde nějaký kvalitní sehnat. Musel věřit tomu, co mu říkal duch jeho předka. Každopádně, duch jeho předka mluvil i právě o meči. [rec=hibiki]"No, když mi o tom povídal, tak jsem si zapomněl svojí křšťálovou kouli doma."[/rec] poznamenal. "Proč" pro něj rozhodně nebyla správná otázka. Nechtěl být ale na Akitoshiho protivný. [rec=hibiki]"Ale říkal mi, že ho mám vyhledat, jestli chci získat nějaké odpovědi. A to já chci. Nějaký nápady, kde začít hledat?"[/rec] zeptal se pak, už znatelně příjemněji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri 10 Aug 2018 - 23:27

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

No, vypadalo to, že přes Hibikiho se zatím k více odpovědím nedostane. Tak se mu mohl aspoň pokusit poradit. Promnul si bradu. Kde by šlo něco takového zjistit. [rec=akitoshi]"O tomhle se těžko budou hledat záznamy, je to již poměrně dávno. Ale zkusil bych záznamy v knihovně. Pro Chuuniny by již měli být dostupné. Jsou tam takové, které rada uvolnila jako již nepodléhající utajení. Možná by tam něco mohlo být. Ale je ti nejistá sázka do loterie,"[/rec] zkusil mu poradit toto. Víc toho asi fakt neměl. Nebyl to letitý starec s odpovědí na vše.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri 10 Aug 2018 - 23:35

[hibiki_jmeno]

Hibiki si dobře poslechl, co k němu měl Akitoshi na srdci, třeba teda alespoň nějakou radu. A alespoň něco se mu dostalo, i když moc toho teda neměl, z čeho jet. [rec=hibiki]"No. Větší šance vyhrát v loterii, než vyhrát když vůbec nejdeš do kasína."[/rec] poznamenal pobaveně. [rec=hibiki]"Hádám, že si teda půjdu vsadit."[/rec] přidal k tomu ještě s pobavením, a seskočil ze židle. [rec=hibiki]"Díky za tip. Bude to všechno?"[/rec] zeptal se pak ještě. Nechtěl být nezdvořilý.. neměl momentálně důvod, proč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat 11 Aug 2018 - 11:59

[npc_name=akitoshi]Uchiha Akitoshi[/npc_name]

Akitoshi kývl, nic dalšího k Hibikimu vlastně teď neměl. [rec=akitoshi]"Pro tebe žádné úkoly vesnice nemá, využij čas jak uznáš za vhodné, pokud bude potřeba, zavoláme si tě,"[/rec] sdělil mu klidným hlasem a propustil ho k jeho vlastnímu výzkumu, zatímco on se vrátil zpět ke svitku.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat 11 Aug 2018 - 13:47

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"Aaha. Inu."[/rec] odpověděl s pokrčením ramen a lehkým úsměvem. [rec=hibiki]"Tak já se teda vydám hledat. Nashle, pane Uchiha."[/rec] rozloučil se se svým hostitelem s úsměvem, a vydal se směrem pryč, a rovnou do knihovny. Nad tím, jestli bude něco dělat přemýšlel už cestou sem, teď, když získal nějaké informace..tedy..alespoň minimum.. a hlavně nápad, tak byl čas konat.

>>> Knihovna
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Thu 11 Oct 2018 - 23:39

[itane_jmeno]

Abychom správně chápali časovou kontinuitu, tento post se odehrává na druhý den, co Itane frnknul z nemocnice a šel si s Hinami povídat na strom. Do nemocnice se mu pak již samozřejmě vracet nechtělo, takže se vrátil prostě domů.
Druhého dne ráno vstal, oblékl se a vyrazil na zahradu. Strávil tam delší dobu, takže pokud ho Rin hledal, mohl ho snadno najít zde. Pokud ho tedy napadlo, že bude doma. Mohl ho jít hledat třeba do Kirigakure. Stali se divnější věci.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Fri 12 Oct 2018 - 20:46

[rintaro_jmeno]

Kde vlastně mohl hledat Itaneho? Existovalo několik možností. Rina napadla nemocnice, protože tam ho přece jen odvedli po té jejich podivné výpravě do Narnie, ale Itane mu nepřišel jako takový ten typ člověka, co by chtěl dlouho vylehávat v nemocnici. Pokud ho nenajde tady, tak se tam pravděpodobně podívat půjde, ale asi by byl zklamaný, kdyby Uchihu našel zalezlého v postýlce, jak se lituje, že má bebí a nedokázal porazit chlapa s tygří maskou. [myslenky=rintaro]"Degenerovanej pitomec,"[/myslenky] pomyslel si při vzpomínce na to, jak Itane naběhl sám dopředu a málem se nechal zabít.
Došel tedy k bráně, u které už dneska byl. Pořád nevěděl, jestli na ní má klepat nebo ne, ale byla to velká brána, která vedla na pozemek. Někdo se tady měl a bydlel si docela luxusně no. Dům Kageyamovic rodiny nebyl špatný. Měl dvě patra a sklep, ale rozhodně neměli velkou zahradu, kde by mohl trénovat, jak se mu zachtělo. Jen si představoval ty možnosti, které Itane měl a hned se z nich stávaly nápady. Obrovské oslavy narozenin plné jídla a dobrého pití, hraní fotbalu, noční párty s grilovačkou, dračáky pod noční oblohou jen se svíčkama. Vsadil se, že ten šupák na nic takového ani nepomyslel.
Protože byl slušný hoch, tak nakonec stejně zaťukal, ale pak prostě vešel dovnitř. [rec=rintaro]"Oi!"[/rec] zvolal na celé sídlo, jak největší mamrd a začal si to po cestičce vykračovat směrem k sídlu.
[rec=rintaro]"Je někdo doma? Itane? Pane Uchiho-sama?"[/rec] snažil se získat si něčí pozornost.
V jedné ruce měl mimochodem papírovou tašku, ve které nesl dva pořádné teplé burgery.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat 13 Oct 2018 - 13:23

Rin se dostal dovnitř bez problémů, moc lidí tam nebylo. Uchiha klan nebyl, i přes nízký počet svých obyvatel, příliš přístupný. Jak tak procházel k sídlu, naproti němu šla stará babička s košíčkem. Evidentně šla od hlavního domu. Když Rina zaslechla, zastavila se a pronesla: "Akitoshi-dono tu není, ale Itane-kun je vzadu v zahradě. Přinesla jsem mu nějaké sušenky, ale vypadal zaneprázdněně," řekla klidným hlasem k Rinovi a pokračovala dál. Pokud se za ní Rin ohlédl, mohl vidět, že na zádech měla znak Uchiha klanu.

[itane_jmeno]

Itane měl kolem sebe několik tréninkových figurín s několika terčíky na sobě. Každý pro něj teď znamenal tygra, ať se mu ostatní snažili namluvit cokoliv. Bylo ještě stále brzy, aby se umoudřil. Byl to kluk, zmítaný nepříjemnými emocemi a nenávistí v srdci. Snažte se mu vysvětlit, že je špatné, aby se tak strašně honil za pomstou.
V každé ruce měl teď tři shurikeny, vyskočil do vzduchu, udělal otočku a hodil je proti různým cílům. Ty, co házel pravačkou neminuly cíle, ale levačka ho zradila. Dva shurikeny se sice do figuríny zabodla, ale ne tam kam chtěl a třetí minul úplně. Když dopadl, naštvaně se k figuríně rozeběhl a levá ruka se rozzářila elektrickým výbojem. Onu figurínu rozprášilo během chvilky Chidori. Pokud to Rin viděl, že se Itaneho levá ruka zvláštně třásla, jak kdyby v ní neměl plně cit.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat 13 Oct 2018 - 14:51

[rintaro_jmeno]

Do cesty se mu postavila nějaká babča s košíkem v ruce. Rin netušil, kdo to je, ale pro jistotu se na pozdrav trošku uklonil. Byl tu přece jen ne úplně pozvaný host a tahle babička mohla být klidně nějaká tajná vedoucí Uchiha klanu, co z pozadí tahá za nitky a rozhoduje o tom, co se v jejich řadách bude dál dít a co naopak ne. Rin se od ní každopádně dozvěděl dobré zprávy. Akitoshi tu sice nebyl, ale za ním nešel, takže to bylo jedno. [rec=rintaro]"Mockrát vám děkuju!"[/rec] Ještě jednou se uklonil a rozběhl se za Itanem na zahradu. Dál se za paní neohlížel.
Rin dorazil akorát včas na to, aby viděl, jak tam Itane hází shurikeny na terče. Z každé ruky hodil jeden shuriken a jen polovina našla přesně svůj cíl. Huh, perfektně vybalancované. Stejně jako by měly být všechny věci. Nicméně to bylo zvláštní, ještě před chvílí mu totiž Saru-sensei říkal, jak Uchihové nikdy neminou a teď viděl tohle. Neměl bohužel moc času přemýšlet nad tím, protože ho z toho vyrušil Itane, který se rozhodl terč doslova rozprášit.
[rec=rintaro]"Wow, doufám, že to nebylo kvůli tomu, že ti přinesl hambáč se špatným dresinkem."[/rec] Prohlásil, aby na sebe upozornil. Té třesoucí ruky si všiml, ale zatím na to neupozorňoval. Ono nebylo úplně těžké dát si dohromady pár věcí. Itane si z poslední mise odnesl nehezké zranění a ještě ke všemu mu ho způsobil někdo, koho nenávidí. Jestli mu to způsobilo nějaké poškození ruky, tak má od tygra ještě památku, která mu to bude připomínat každý den.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   Sat 13 Oct 2018 - 19:25

[itane_jmeno]

Itane se ohlédl, když najednou zaslechl Rina. Byl tak zaslepen zlobou, že nepostřehl jeho příchod. Možná by měl Hikuma opravdu poslouchat. Velmi pomalu mu docházelo, že on nebyl jediný, koho mohl takto přímočarým způsobem zranit. Bylo to jako kdyby nepoužíval u Chidori sharingan, hrnul by se přímo kupředu a nebyl schopný reagovat na svého protivníka. Musel zase začít vidět v širších souvislostech.
[rec=itane]"Ne,"[/rec] odpověděl jen Rinovi a sáhl pro ručník, co ležel kousek vedle. Otřel si pot z čela.
[rec=itane]"Spletl sis klany, Uzumaki bydlí trochu jinde,"[/rec] ušklíbl se a sedl si tak, aby se mohl opřít o jednu z přeživších figurín, levou ruku si položil na levou nohu a sevřel jí v pěst. "Rád tě vidím v pořádku," usmál se na svého kolegu z poslední mise. Něco málo o něm tehdy pochytil. Možná nebyl tak ztracený případ jako Rikuto.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Uchiha   

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Konoha archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: