Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Hinamina cesta I.

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 9:21 pm

Hyuuga Hinami

Na to slovo jen, souhlasně a trošku sklesle přikývla. Jaksi neměla pořádně čas naučit se 64 hmatů...Za rady Aiko s nadšením poděkovala a pečlivě si je zapsala do notýsku, který si s sebou vzala. Pak čekala, na odpověď na otázku, kterou položila...no a celkem jí spadla brada...geninem v osmi....chuuninem za měsíc...to znamenalo že v nějakých devíti už léčila...No...Hinami si začala připadat bezcenně. "Jen mě zajímalo něco o mém novém mistrovi." odpověděla jí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 9:24 pm

Senju Aiko

"No, takže...když už jsme u toho. Chci, aby si na mě použila 32 hmatů. A pak ještě jednou, aby si mi kompletně zablokovala oběh chakry. Pokud to výjde, neměla bych pak už nějakou dobu zvládnout nic, že?" vyzvala Hinami najednou Aiko a seskočila zase dolů z toho šutru. "A po celou dobu mě sleduj pořádně Byakuganem.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 9:46 pm

Hyuuga Hinami

Hinami zaskočil požadavek Aiko. Vážně po ní chtěla, aby jí zablokovala chakru? "Ne, myslím, že ne." odpověděla jí na otázku. No...lehce vyjukaně vstala ze země. No ale tak...byla to teď její učitelka, takže by měla dělat to, co říká, i když se jí to moc nelíbí. A tak tedy zapnula Byakugan, postavila se do postoje. "Jdu na to." pronesla. Pozorně sledovala Aiko. A vyrazila. Dva. Čtyři. Osm. Šestnáct. Třicet dva. Zastavila. A vyrazila znovu. Tentokrát ale mířila na jiné body.  Dva. Čtyři. Osm. Šestnáct. Třicet dva. A zase zastavila. Celou dobu jí při tom sledovala Byakuganem. Zajímalo jí, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 9:52 pm

Senju Aiko

Aiko utrpěla všechny ty zásahy a chvilku to vypadalo, že její chakra systém vypnul. Vypadala, že jí to nebylo úplně příjemné, ale nakonec se pousmála a opět se napřáhla. Znovu udeřila pěstí do země a zem se rozpraskala. Hinami mohla vidět, že její chakra body naskakovaly do funkčního stavu jeden po druhém a chakra opět proudila jejím tělem. Aiko se usmívala. "Doufala jsem, že to bude fungovat," hlesla nakonec a narovnala se. Vypadala, jako by nedostala jediný zásah.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 10:00 pm

Hyuuga Hinami

Překvapilo jí, co viděla. Chakra systém Aiko se vypnul a když praštila do země, při čemž Hinami zase radši ustoupila, tak se zase rozsvítila jako stromeček. A byla z toho šťastná. Co to Aiko udělala? "Co to bylo? Co jste to udělala?" zeptala se jí zvědavě. Do teď si Hinami myslela, že jediný způsob jeboy zase udeřit a odblokovat tak proudění chakry.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 11:07 pm

Senju Aiko

Bylo hezké vidět Hinami tak překvapenou. Aiko pak vytáhla kunai a řízla se jim do ruky. Pěkně dlouhý šlinec přes celou dlaň. Červená samozřejmě tekla. "Zkusila jsem tohle," řekla a ukázala Hinami dlaň. Bylo vidět, jak se velmi pomalu samo zastavovalo krvácení a rána začala sama od sebe srůstat. Vypadalo to, že tuhle variantu Aiko už párkrát dělala, protože ani nevypadala, že by jí to nějak bolelo. "Ale chtěla jsem to otestovat na technikách Hyuugů," přiznala se s pobaveným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 11:19 pm

Hyuuga Hinami

Hinami pořád sledovala Aiko. Řízla se do ruky, hodně a ta rána se zase zahojila. Hinami přesunula pohled z ruky na obličej Aiko. "Regenerace?" pronesla překvapeně. Nejvíc překvapená byla z toho, jak rychle se to hojilo. Nemluvě o tom, že se zregenerovaly i její chakra body. Tohle bylo šílený.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 11:23 pm

Senju Aiko

"Částečná, ano. Na kompletní musím jít trochu jinak," poznamenala na vysvětlení, ale vypadala moc spokojeně. Přeci jen si ověřila něco, po čem toužila už 7 let od doby, kdy u sebe objevila regenerační techniku prvního Hokage. Zdaleka se s ním nemohla rovnat, ale měla to o něco lehčí jak Tsunade.
"No, takže, tím jsi skončila jako pokusný králíček, od teď začínáš jako má studentka. Teď mi řekni, co by si jako správný vůdce skupiny měla zajistit u tábořiště?" zeptala se jí z ničeho nic.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 12, 2016 11:56 pm

Hyuuga Hinami

"Jen částečná? Páni." vypadlo z ní překvapeně. Jestli tohle bylo částečné, tak ta kompletní musela být mazec, po které snad i rostly končetiny. Další slova Aiko Hinami potěšila, takže se Hinami musela usmát. Už nebyla laboratorní krysa, už byla opravdu studentka. Hinami se zamyslela nad otázkou. "Dostatek dřeva na oheň, nastražit případně pasti, rozvrhnout hlídky..." vyjmenovávala Hinami.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:01 am

Senju Aiko

Aiko to poslouchala a pokyvovala hlavou. "Jo, to asi jo, ale to není to nejdůležitější. Jako Hyuuga by si na to měla přijít," řekla s trochou hraného zklamání. Hinami zapomněla na to nejdůležitější.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:13 am

Hyuuga Hinami

Hinami dál přemýšlela a pak jí to po narážce Aiko trklo. "Okolí. Měla bych zajistit okolí." pronesla a bouchla se při tom pěstičkou do dlaně. No a když už měla ten Byakugan zaplý...tak se prostě podívala kolem, jestli je nikde nikdo není nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:16 am

Senju Aiko

Aiko se usmála. Konečně to uhodla. Naštěstí v okolí nikdo nebyl. Takže Aiko sáhla po svitku, rozložila ho a z jedné pečetě na něm se objevila celta. "Sežeň nějaké dvě pevnější větve, asi metr a půl dlouhé, ať můžem spát zakryté," poručila své studentce, zatímco ze svitku vyvolala ještě kotlík a trojnožku. "A pár kamenů," rozdala další příkazy.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:49 am

Hyuuga Hinami

Naštěstí nikde nikdo nebyl. Hinami si tedy oddychla a řekla to své učitelce. Tak jí hned na to zaúkolovala a začala tam tahat věci ze svitku. To bylo cool. Hinami takovéhle věci neuměla. "Hai, Shisho!" pronesla a vydala se pátrat po větvích a šutrech. Snažila se nechodit moc daleko od jejich místa. Pak to tam postupně nosila. Přeci jen by to najednou neunesla. Neměla tak monstrózní sílu jako Aiko...zatím.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 10:57 am

Senju Aiko

Aiko jim připravila přístřešek, co kdyby náhodou a taky ohniště. Pak začala připravovat polévku k večeři. "Hmmm, máš nějakou představu o tom, jak by měl vypadat tvůj trénink?" zeptala se Aiko, zatímco míchala to, co vařila. A nevonělo to špatně.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 11:27 am

Hyuuga Hinami

A tak Hinami donesla vše potřebné a Aiko z toho vyrobila provizorní ubytování a ohniště. Dokonce i začala vařit jakousi polévku. Vonělo to celkem dobře. Mezitím jí Aiko položila otázku. "Moc ne...jen, že se budu muset naučit přeměnit svou chakru na léčivou a naučit se s ní zacházet...to je asi takový ten základ, ne?" zkusila to.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 11:31 am

Senju Aiko

"Ano, to také, ale jako základ bude to, že budeš muset zapomenout část toho, co jsi se učila. Techniky Hyuugů se zaměřují na chakra body a to je pro léčení nedostatečná. Budeš se muset naučit vpravit chakru do těla přesně tak, jak je potřeba. A co víc, budeš muset zlepšit její kontrolu na mnohem vyšší úroveň než jsi schopná teď. Začneme tím, že tě naučím jak správně koncentrovat chakru a zaměřovat jí, ale to až další dny," sdělila jí informace nad kterými mohla začít přemýšlet. Pak dovařila polívku a nalila jí Hinami do misky. Byl to jakýsi vývar z kořínků, hub a všeho, co se dalo najít okolo. Vonělo to hezky a sníst se to taky dalo. Rozhodně lepší jak bojové pilulky. "Máš na mě nějaké další otázky? Teď je ideální doba," zeptala se Aiko.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 11:43 am

Hyuuga Hinami

Hinami si pečlivě vyslechla, cože jí to vlastně bude ze začátku čekat. Znělo to sice složitě, ale dávalo to smysl. A tak Hinami souhlasně kývla, že rozumí. Poté si nechala nalít polévku z kořínků, hub a dalších plodů lesa. Bylo to celkem dobré, dokonce to i vonělo. Pak se jí Aiko zeptala na otázky. "Povězte mi něco o sobě." pronesla pak. Došlo jí, že o ní vlastně nic neví. Dokonce ani jméno.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:09 pm

Senju Aiko

Aiko se zamyslela. Jo, to by asi mohla, když už společně budou trávit tolik času. "Inu, jmenuji se Aiko a jsem z klanu Senju. Ohledně mého povyšování a tak jsem ti již říkala, dlouhé roky jsem sloužila se Saruem v ANBU. To je ten muž, kterého jsi viděla v té zahradě. Jsem žačka Sakury, která byla žačka Tsunade, jedna z mých příbuzných. Ráda vařím, nemám již mnoho přátel a jsi druhá studentka, kterou jsem kdy měla. Jsem schopná na bojiště přivolat slimáčího summona Katsuyu, kterou jsi již potkala. Ještě něco?" vyjmenovala takové ty běžné věci, nikdy neuměla příliš specifikovat co a jak, tak spíš, aby si Hinami sama řekla.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 12:21 pm

Hyuuga Hinami

Hinami jedla svou polévku a při tom poslouchala Aiko. Podle všeho se učila u skvělé kunoichi. "Druhá? Kdo je ta první?" zeptala se na otázku. 
"Jaké to bylo u ANBU?" položila poté další.
"A...ten..Saru-san...on je váš...to?" vysoukala ze sebe a při tom celkem zčervenala. Připomínalo jí to totiž pár příběhů, které četla. Dva lidé, kteří spolu prošli dobrým i zlým až mezi nimi vykvetla láska. Zajímalo jí, jestli je tomu tak i tady.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 8:33 pm

Senju Aiko

"Druhá je kluk jménem Taichi. Je z tvého ročníku," odpověděla jí s úsměvem a zamyslela se nad druhou otázku. "Většina z toho, co jsem dělala bylo tajné, nikdo o tom nevěděl, žádná sláva, ale nutnost. Občas to byla i dost krvavá práce. Není to po každého," řekla nakonec téměř bez výrazu.
Třetí otázka už byla trochu komplikovanější, uhnula pohledem a trochu se začervenala. "Je můj co? Opičák?" pokusila se to Aiko trochu zamluvit.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 9:16 pm

Hyuuga Hinami

"Ach, už vím." pronesla Hinami, po chviličce zamyšlení nad tím, kdo je Taichi. Nikdy s ním sice osobně nemluvila, ale vypadal jako milý člověk. Na její další otázku jí moc neodpověděla, protože to bylo tajné a prý někdy i krvavé. "To by pro mě nebylo..." řekla na to.
No a Hinami si všimla, jak Aiko uhla pohledem a zčervenala...přesně jako v jejích knihách. Pak jí ale došlo, že ona sama dělává to samé...avšak...v jiných situacích. "No...to." odvětila na její zamluvení, ale byla víc červená, než Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 9:43 pm

Senju Aiko

"Já si taky myslela, že nebude... a dělala jsem to kolik let. Ale já k tomu měla více důvodů," pronesla po krátkém rozmýšlení. Aiko se už musela rozesmát, jak furt označovala Sarua za to. "Myslím, že bychom měli jít pro dnešek spát, zítra nás čeká dlouhý den," pronesla Aiko nakonec a vylovila dvě přikrývky. Jednu pro sebe a jednu pro Hinami.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 10:17 pm

Hyuuga Hinami


"Jakých?" zeptala se na ty důvody toho, proč byla v ANBU. Pak se jí Aiko vysmála, nad jejím označením to. A ani jí neodpověděla. No dobře...tak se na to hold ptát nebude. V duchu si ale myslela svoje.  
"Hai." odsouhlasila to, že by měli jít spát. No..Hinami přikrývku nepotřebovala.Protože si ze svého batohu vytáhla svojí, celkem velkou. Dost na to, aby jí mohla sloužit klidně i jako spacák..
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 10:24 pm

Senju Aiko

"Pět dalších lidí, kteří na mě byli závislí," řekla ten hlavní důvod. A byla to pravda... do doby před měsícem a kousek. No, bylo to složité.
Aiko si zalezla pod přístřešek, natáhla se a usnula. Klid byl až do rána.
Ráno probudil Hinami poměrně zvláštní zvuk a kletí: "Stejně ho za to jednou zabiju," cedila Aiko ve chvílích, kdy neklečela u nedalekého stromu. Hinami si mohla všimnout, že zvracela.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 13, 2016 10:33 pm

Hyuuga Hinami

"Chápu." pronesla ještě ohledně ANBU týmu.
Pak stejně jako Aiko zalezla a spala až do rána, kdy jí vzbudili divné zvuky. S trhnutím se posadila a v ruce měla připravený kunai, který měla celou noc pod polštářem, co kdyby náhodou. Zapnula svůj Byakugan, aby se podívala...a hele...jen Aiko, takže si oddychla, odložila kunai a vylezla ven. Všimla si toho, co tam Aiko prováděla. "Jste v pořádku?" zeptala se jí starostlivě. Nerada by, aby jí po cestě její učitelka umřela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hinamina cesta I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hinamina cesta I.   Hinamina cesta I. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hinamina cesta I.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hitoshiho cesta
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Taichiho cesta do Suny
» Cesta Žáby
» Cesta Slimáka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Cesty I.-
Přejdi na: