Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Jezero v lese

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Eshen
Admin

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Sat Aug 11, 2018 2:09 pm

Mitarashi Hideyori

Hideyori se pousmál, když Rin tak popisoval toho svého kamaráda. "Jeden nikdy neví." odpověděl pobaveně. Třeba to byl ten, koho hledali. Třeba ne. Ale určitě to nezjistí, pokud se nestane vůbec nic a Rikuto bude dál Genin, co si zapomněl vzít mozek, ale zato svačinku měl pro dvě legie.
Pak si Hide vyslechl další slova, co měl RIn na srdci. Protentokrát to nebyla propast, ale záchyt na útesu, a to bylo důležité. "Jen tak si sednout někdy není odvěci, Rine. Můžeš si aspoň poskládat myšlenky." poznamenal. "Líběj se mi tvoje slova, Rine. Běž. Máš kamarády, se sny, co můžeš pomoct chránit. A máš tenhle svůj vlastní sen. A za ten stojí bojovat." přikývl odhodlaně. "Stejně jako já mám můj. To mi připomíná... kdybys potřeboval pomoc, nebo mluvit... nebo tak. Nemůžu slíbit, že tam budu, protože pořád hledám Kohaka-sensei, ale když už někde zůstávám, nejčastěji je to nedaleko Tanigakure. Tak mě kdyžtak hledej tam." nabídl mu tuhle nabídku. A z té bylo jasné, že i když má přeškrtnutou čelenku, pořád to nebyl žádný vrahoun... no a nebo to byl hlupák, protože dal svojí lokaci někomu z tábora, který ho pravděpodobně hledá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Sat Aug 11, 2018 5:44 pm

[rintaro_jmeno]

Rin se postavil na nohy a přišel k Hideyorimu. Nejdřív se na něj jen přátelsky usmál, a pak mu podal ruku. Dřív tomuto klukovi zase až tolik nerozuměl, ale tenkrát byl trochu jiný Rin než teď. Pochopil věci, kterým dřív nerozuměl a dokonce chápal většinu toho, co mu Hide říká. Předtím to byla tak půlka, takže docela dobrej pokrok pro našeho fialového Rintarda. [rec=rintaro]"To samý platí pro tebe. Kdybys mě někdy potřeboval, tak stačí dát vědět."[/rec] Tanigakure, huh? Rin popravdě asi ani nevěděl, kde tahle vesnice leží. Bude se někde muset poohlédnout po nějaké mapě.
[rec=rintaro]"Hodně štěstí s hledáním, senseie,"[/rec] popřál Hidemu. [rec=rintaro]"Dávej na sebe pozor."[/rec] Z celého tohoto setkání měl dobrý pocit. Předtím si myslel, že Hide a Kohaku by se mu akorát stavěli do cesty, ale možná se mýlil. Možná je oba dva potřeboval k tomu, aby byl lepší a nevydal se kompletně sebedestruktivní cestou. Doufal, že až Hide Kohaka najde, zase se s nimi s oběma setká.
Ještě mu zamával, než se konečně znovu rozběhl do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Sat Aug 11, 2018 5:55 pm

Mitarashi Hideyori

Hideyori jen s úsměvem přikývl na to, že ví, kde má kdyžtak Rina hledat. Bylo fajn mít někoho, kde jste alespoň přinejmenším věřili, že se na ně dá spolehnout. I kdyby to doopravdy moc nešlo.. bylo to lepší, než doopravdy nic.
"Hodně štěstí i tobě, Rine." poznamenal mile, a konečně se postavil z toho svého kamene. Dal si na hlavu i tu svojí rozbitou čelenku. "Protože když člověk mění svět, trochu štěstí potřebovat bude. Ahoj. Opatruj se." rozloučil se s ním Hide, a taky se vydal svojí cestou pryč. Kdo ví, kdy, a jestli, ho kdo uvidí příště.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   

Návrat nahoru Goto down

Jezero v lese
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: