Naruto text-based RPG game.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Jezero v lese

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Eshen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 906

PříspěvekPředmět: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 5:04 pm

Jezero bez jakéhokoli známého pojmenování, nedůležité a známé možná tak maximálně tím, že tam byla voda. A kolem byl les... i když, taky docela nepořádek. Bylo to totiž tréninkové místo bývalého Teamu Kohaku, a zrovna Kohaku sám se staral o víc dřevorubecké práce, než by se na jednoho shinobiho slušelo. Tak to ale už bylo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red

Poèet pøíspìvkù : 449

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 5:28 pm

Kageyama Rin

Konečně dorazil na místo svého tréninku, kde se s ním chtěl setkat Kohaku. V Rinovi to vřelo. Takhle naštvaný dlouho nebyl. Zastavil se přímo na místě, kde poprvé dokázal vytvořit Rasengan. Skála, co se tyčila před ním, bude na pořád odkazem toho, že to zvládl. Nebo ne? Rin složil pečeť, vedle něj se objevily dva klony. Natáhl před sebe ruku a s pomocí klonů vytvořil Rasengan. Oba dva klony zmizely a Rin s rotující koulí v ruce, se zlostně díval před sebe. "Uchihové. Hyuugové. Sarutobi." Vyjmenoval momentálně nejspíš nejsilnější a nejvlivnější klany v Listové. Všechny je nesnášel. Dřív to byla jen závist. Ale teď. Přešlo to v něco hrozného. Možná to Rin trochu přeháněl. Ale proč by neměl. Umřeli dva studenti v jeho věku. Měli celej život před sebou. A nikomu, kromě jejich týmu na tom nezáleželo. Nikomu. Pozastavil se nad tím někdy ten Uchiha, co se stal chuninem? Ta Hyuuga? To samozřejmě nemohl vědět, ale pochyboval o tom. Hlavně, že měli svoje nové hodnosti. Rin se rozběhl se zuřivým křikem. V tento moment byla všechna jeho dobrota kompletně pryč. Napřáhl se. Najednou se mu před očima zablesklo a uviděl Hitoshiho. Jako by mu jeho mysl chtěla ještě víc uškodit. Aniž by si to uvědomoval, švihl před sebe rukou, ve které držel Rasengan. K jeho vlastnímu překvapení se koule oddělila od ruky a dost velkou rychlostí zaletěla do skály před ním. Ozvala se hlasitá rána a díra, která tam byla, se ještě víc prohloubila. Rin nechápavě hleděl před sebe. Jak? Vždyť to ani nechtěl udělat. Bylo to vůbec možné?! Rin spadl na jedno koleno. Celé tělo ho rozbolelo. Hlavně břicho. Chytil se za něj oběma rukama. Bylo to jako by se v něm něco trhalo. Zakřičel bolestí.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 5:41 pm

Kohaku

A tak Rin i učinil. Trvalo to jen pár chvil. Z lesa se ozval zvuk nějaké techniky, pak byla vidět spousta ohně. Někdo tam byl dost naštvaný.
No, a jen o pár momentů déle se objevili z lesa dva lidé, které tu musel Rin čekal, resp. se kterými se tu vlastně setkat měl. Jeden z nich byl Hide. Měl červené oči, spálené rukávy a vypadal, že by něco zavraždil. Sedl si na kraj lesa a koukal se do nikam nenávistným pohledem.
Druhým byl Kohaku, pro jednou o něco klidnější než Hide, ale pořád hodně rozohněný. Otočil se k Rinovi. "Dík, žes přišel." přivítal ho. Nezněl příjemně, ale Rin věděl, že to není kvůli tomu, že přišel Rin, nýbrž kvůli tomu, co se stalo.
"Asi ti nic nemusím vysvětlovat. Jsem nasranej." odsekl. Pak se na Rina otočil doopravdy. V očích mu žhnul oheň. "Pozval jsem tě sem, protože tě chci pozvat do takové malé akce, co tady s Hidem děláme." dodal k tomu. Vypadal fakt naštvaně. Alespoň bylo vidět, že on nebude tím, co by mazal med kolem huby.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 5:47 pm

Kageyama Rin

Rin byl v bolestech. Ale ti dva nejspíš taky. V jiném druhu, ale na tom nezáleželo. Jakmile je uviděl, postavil se. Tělo ho bolelo, ale tohle bylo důležitější. "Poslouchám." Řekl jen. Nic víc snad ani nebylo třeba. Rin chvíli přemýšlel, jestli by měl Kohaku-senseiovi říct o tom, že před chvílí hodil rasengan, ale asi se to teď nehodilo. Řekne mu to později.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 5:56 pm

Kohaku

"Zkouška zrušená, kvůli strachu. Chunniny se stali přesně ti, který jsme tušili. Všechno je to bordel." zanadával nahlas, a lehce kopnul do nějakého kamínku. Ten se rozletěl na dva a pokračoval daleko do lesa.
"Takhle nemůžeme vystoupit. Víme co víme, ale potřebujem důkaz." vysvětlil rychle celkový důvod toho, co tady Kohaku plánoval. "Něco přímo, co budem moct ukázat lidem. Něco, co toho zmrda z toho jeho křesla vykopne. A pak bude šance na nějakej lepší řád." odsekával naštvaně slova. Nešetřil nadávkami. "A to je, do čeho se s Hidem chceme pustit. Jseš s námi?" zeptal se a natáhl ruku. Vypadalo to, že má pár nápadů a že to nebude jenom nějaké náhodné, bezponětné hledání.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 6:06 pm

Kageyama Rin

"To jsem." Odpověděl bez rozmýšlení. "Už ale nechci, aby se se mnou zacházelo jako s tím třetím. Budeme tým. Já o ten svůj přišel stejně jako vy." Rin mluvil silným hlasem. Bylo to pořád já a Hide. Já a Hide. Chtěl být pevnou součástí toho, co se tu dělo.
"A jak něco takového chceme udělat? Když najdeme důkazy, komu je předáme? Uchihům? Hyuugům? Všichni jsou stejná havěť." Máchl naštvaně rukou.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 6:10 pm

Kohaku

"To je přesně to, co ti tady nabízím. Tohle je založení týmu novýho. Týmu za spravedlností." pronesl naprosto pevným hlasem. Hide na Rina pohlédl. Vypadal méně naštvaně, ale bylo jasné, že tohle se ho taky jen tak nepustí.
"Půjde to rovnou lidu. Hodíme to Hokagemu do tváře. Pak mu nezbyde, než si buďto udržet svojí hrdost a odstoupit, a nebo ho i s křeslem vyhodí celá Konoha. Když bude pravda na naší straně, ani klany s tím nebudou moct co dělat." vypadal ještě víc odhodlaně, než ho kdy předtím Rin viděl, a v očích měl doslova oheň.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 6:19 pm

Kageyama Rin

"Mluvíme tady o revoluci." Řekl Rin a podíval se Kohaku-senseiovi do očí. "Pokud na to příjdou budou se nás chtít zbavit. A pokud se to kompletně posere, udělají z nás ty zlý. Budeme nepřátelé vesnice. Zničí naše jména." Jméno, které bylo Rinovi nadevše drahé. Kageyama. Riskoval tu všechno. Svůj život. Svůj sen. Svoji budoucnost. Ale kdyby to nedělal. Ztratil by svoji duši.
"Jenže lidi se mají dobře. Je jim jedno, jestli umřel další shinobi. Berou nás jako samozřejmost. A není důvod, aby nám věřili, i když budeme mít důkazy." Rin se zamyslel. Moc často si nevzpomínal na věci, které se učili ve škole. Ale tentokrát, ať to bylo sebevíc hodící se, si na jednu věc vzpomněl. "Feudální pán." Byla to jediná možnost. Pokud někdo mohl ovlivnit to, co se děje ve vesnici, byl to právě feudální pán.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 6:24 pm

Kohaku

"Nejdeme zabít Hokageho, Rine. Jdeme sehnat páku na to, aby přišel o moc." dodal k tomu. V jejich aktivitě zatím nebylo nic nelegálního, i když se to mohlo jednodušše změnit. I přesto, jak byla ale Kohaku rozohněný, poslouchal Rina dál. "Podceňuješ sílu lidu, co se dozvěděl pravdu.. ale máš pravdu. Feudální pán bude taky silný spojenec. Pojistka." pronesl, a rychle kýval hlavou. Jo, byl to dobrý nápad, opřít se o něj. Kohaku věděl, proč Rina pozvat.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 8:56 pm

Kageyama Rin

"A jak že seženeme nějaké důkazy?" zeptal se. "To, že chystáte něco takovýho mi došlo už napoprvý. Není to tak, že bychom mohli nakráčet hokagemu do pracovny a začít se mu hrabat ve skříni." Podíval se na Hideho, pak senseie. Čekal na odpověď.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:05 pm

Kohaku

"No.. nemůžeme. Technicky. A asi to ani nebude potřeba." pronesl zamyšleně. "Jsou jiná místa." dodal. Z ničeho nic se pak ozval hlas, který možná nemohl být čekán. "Místa, jako je ta věž uprostřed Lesu smrti. Ta budova kde jsme měli první zkoušku. Nebo akademie.. nebo pár jistých..domů a skladů." odpověděl Hide. Zněl dost..prázdně.
"Jsme shinobi, koneckonců. Ještě jsem Sherlock nebyl, ale vím, že najdeme nějaké stopy, listiny uplácení. Ať už něco od Kiri.. nebo třeba od Sonozaki rodiny. Ty lidi se máchají v penězích a co vím, ta jejich Yumiko se taky do akademie dostala až pozdě a za ne klasických okolností. Můžeme začít třeba tam." pronesl zamyšleně, a podíval na Rina. "Musíš mi věřit. Nebude to taková zábava jako Rasengan a dřiny to bude podobně moc, ale.. na konci.. na konci nás čeká vítězství." vydal zase jednou odhodlaně, oheň v oku zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:09 pm

Kageyama Rin

Rin si poslechl Hideho a Kohaku-senseie. Bude to vyžadovat hodně času. Zjistit nějaké informace. A pak je využít. Rin vzdychl. Co se dalo dělat? Nicméně jedna věc byla jistá. Otočil se na Kohakua a podíval se na něj docela strašidelným pohledem. Senseie to samozřejmě nejspíš nevyděsilo, ale viděl v Rinových očích něco, co tam nikdy dřív nebylo. Jeho nevinnost byla pryč. "Potřebuju zesílit." A bylo to tak. Revoluce vyžadovala silné bojovníky, za které se můžou postavit ostatní.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:15 pm

Kohaku

I výraz a oči Kohaka se staly.. tvrdším. "Nejen ty. Není to tak, že ti nabízím jen směr. Počítám s tím, že trénink bude pokračovat. Vždycky je cesta, jak se zlepšit.. a jestli chceme zastupovat spravedlnost, budeme muset jít i v tomhle příkladem." pronesl bez obalu to, jak to viděl on v této situaci. Jasně, že je čekalo spousta práce, jasně, že teď to budou oni, co budou dřít. To ale proto, aby se nakonec mohli postavit na vrchol.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:21 pm

Kageyama Rin

Rin vzdychl. "Mluvit s váma je občas dost těžký." Řekl a zachechtal se. "Umíte házet rasengan?" zeptal se Rin najednou. Co si chtěli říct, si řekli. Teď nadešel čas, aby se Rin informoval. "Je to vůbec možné?" Položil hned další otázku.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:31 pm

Kohaku

Musel se lehce usmát. "Nejsem řečník nebo diplomat. Jsem to co jsem, a jsem za to rád." odpověděl mu přímo, ale ne nijak uraženě, ale vážně s úsměvem. Pak se zatvářil trochu zamyšleně. "Ne, nepatří to do.. normální znalosti. Myslím, že to dokázal prývě sedmý Hokage, ale o nikom jiném nevím..Proč?" zeptal se zamyšleně. Pravda byla, že Rasengan nebyl jeho nejhlavnější technikou a nijak se na něj nespecializoval... takže to nikdy hodit vlastně ani nezkoušel.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 9:34 pm

Kageyama Rin

Ukázal na skálu, kde byla nová díra. "Předtím, než jste přišli. Jsem.. No, řekněme, že jsem se snažil nějakým způsobem dostat ze sebe svůj vztek. Udělal jsem rasengan. A pak. Asi jsem ho hodil. Nějak si to nepamatuju. Ale najednou jsem ho neměl v ruce a stalo se tamto." Ukazoval pořád na díru ve skále. "Nebylo to schválně. A vůbec netuším, jak se to povedlo. Navíc mě pak hrozně rozbolelo tělo. Jako by ze mě někdo trhal svaly zaživa. Možná se mi to jen zdálo, ale... Nezdálo. Určitě ne." Poslední tři slova řekl dost sebejistě. Narovnal se. "Hodil jsem rasengan."

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 10:03 pm

Kohaku

Kohaku drbal hodnou chvíli svoje rudé vousy, prohlížel si díru ve skále a vypadal zamyšleně. Až pak konečně svoje vousy pustil. "Hmm, hádám, že možný to je." pronesl konečně, a odtrhl pohled od té díry ve skále. "Nejsem si jistej, jak to ovládat, ale jestli je to další věc, kterou chceš zkusit při trénincích.. určitě to zkusit můžem." nakonec vynesl rozsudek. Byla to svobodná Rinova volba jako vždycky. "Jestlis to dal jednou, proč ne.." dodal potichu a zamyšleně, mezitím co už si zase drbal vous. Bylo vidět, že přemýšlí, jak se mu to podařilo, ale nebylo to tak, že by mu nevěřil.
Návrat nahoru Goto down
Red

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   Thu Jun 09, 2016 10:10 pm

Kageyama Rin

"Časem. Nejdřív potřebuju zesílit jinak. Super silný ninjutsu je mi k ničemu, když nemám tělo, který mi dovolí použít ho několikrát za boj. Neumím žádnou zázračnou techniku, kterou bych se někomu objevil za zády, abych ho překvapil, takže musím mít víc pokusů na probourání jejich obrany." Protáhl se. Bolest těla už byla skoro pryč. Rin musel zjistit, proč ho to tak moc bolelo, když se rasengan oddělil od jeho ruky. Možná by nebylo od věci promluvit si s nějakým doktorem. "No. Půjdu chvíli trénovat, a pak vyrazím domů. Kdybyste něco potřebovali, víte, kde mě najít."
Třeba jít lovit nejmenované šermíře z Mlžné vesnice. Nebo tak něco. Rin si začal zout boty a sundal si ponožky. Pak si přes hlavu přetáhl triko a vkročil na hladinu jezera. Šel zhruba do středu, kde se položil na břicho a začal dělat kliky. Fyzický trénink + trénink kontroly a ovládání chakry. Ideální kombinace.

PříspěvekPředmět: Re: Jezero v lese   

Návrat nahoru Goto down

Jezero v lese
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jezero Kiri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy a Země ohně-
Přejdi na: