Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Nemocnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 80

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Mon Sep 25, 2017 9:22 am

Inuzuka Ashi

Druhou rukou sa poškriabe vo vlasoch, keď ten medik skonštatoval, že to zranenie nevyzerá ako z tréningu. Radšej nič nevravela a čakala, čo bude ďalej. Potom ucitíla ten desný smrad dezinfekcie. Chytila si nos, aby to toľko necítila. Otočila hlavu smerom k medikovi a prikývla. Predsalen je kvôli svojim hendikepom citlivá na dotyk, čuch aj sluch.
"Ano, ak vás môžem poprosiť." povedala trochu tlumeným hlasom, keďže si vlastne držala nos a tak hlas znie akoby tak pridusene.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Mon Sep 25, 2017 8:37 pm

Ashi -> Medik se jen usmál a pak si tiše zamumlal: "Ach ti Inuzuka," evidentně jsi nebyla první ze svého klanu, kterého ošetřoval. Během chvíle jsi slyšela jak Shiromaru tiše zavrčel. Medik ho pohladil po hlavě a ty jsi ucítila lehké píchnutí. Evidentně ti do toho ramena bodl nějakou injekci. Asi štěstí, že jsi to neviděla, protože přeci jen nikdo neměl rád jehly. Ale bolest pak trochu odezněla. Hned na to na tebe zaútočil dezinfekcí. Nepálilo to skoro vůbec, jen to tak divně ťápalo, jak kdyby jsi tu ruku moc necítila. Pak na zranění přiložil ruku a kolem ní se objevila zelená chakra. Konečně jsi cítila úlevu.
"Hotovo, teď to jen převážu a pár dní tu ruku nepřepínej. Pospojoval jsem většinu svalových vláken a většinu kůži, zbytek už musí dostat vlastní průběh. Každý den ti někdo bude muset vyměnit obvaz," informoval tě, zatímco ti ruku převazoval čistým obvazem. To už to zase začalo přicházet k sobě, takže to trochu bolelo, ale nebylo to nic, co by si nevydržela, když trochu zatneš zuby. Vzhledem k tomu, že už nebyla v tobě taková dávka adrenalinu, konečně na tebe začala padat únava z toho všeho.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 80

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Wed Sep 27, 2017 1:29 pm

Inuzuka Ashi

Nič nepovedala na tu jeho poznámku, predpokladala, že sa sem dostavil ešte niekto od nich, ale žiadne známe pachy okolo necítila, takže to nechala tak. Trošku sa narovnala ako počula Shiromarove zavrčenia, pretože v tejto situácii ani nebola ostražitá ako bola doma a v bezpečí a ešte k tomu aj v nemocnici. Nestihla nijak zareagovať a už cítila uštipnutie na rameni. Trochu stuhla, keďže čakala skôr fakt nejaké nebezpečenstvo, ale potom sa zase uvolnila a nechala sa ošetrovať. Pri tom procese nič nevravela a "dívala" sa niekam pred seba. Však čo v tej situácii robiť? Samozrejme, že sa druhou rukou stále držala za nos, aby nemusela cítiť tú hnusnú dezinfekciu.
"Ďakujem za ošetrenie." zahuhlala ako si stále držala ten nos, keďže ten smrad bol stále cítiť. "Pokúsim sa si dať na to pozor." dokončila stále huhlavým hlasom a postavila sa. Síce ta ruka bolela, ale nebolo to nič, čo by sa nedalo vydržať. Uklonila sa medikovi, otočila sa k dverám, teda aspoň dúfala, že si ešte pamätala, kde sú dvere a vykročila pričom si trochu zívla ako už bola z dneška unavená. Pokynula Shiromarovi rukou, aby jej skočil na hlavu, aby si aspoň odpočinul. Veď sa oňho postarajú tí najlepší u nej doma. To je taká istota. Teraz sa však musela odovzdať poznatky... komu? Akitoshi je radný takže asi Hokagemu, ale zase je aj Uchiha, takže Uchihom. Zastavila sa tak náhle pred nemocnicou a premýšlala kam pôjde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Sep 28, 2017 2:49 pm

Ashi -> "Není zač, přeci jen je to má práce," usmál se medik na Ashi a nechal jí odejít. Pokud Shiromaru dovolil, tak ho přitom ještě pohladil. Do jeho ošetřování by se nepouštěl, byl plně v kompetencích Inuzuka klanu. Ale on byl spíše trochu vyděšený a vyčerpaný, než zraněný.
No, vyšla jsi před budovu, měla jsi spoustu možností. Hokage by něco vědět mohl, Uchihové taky... nebo by sis mohla skočit na jídlo, měla jsi pěkný hlad a Shiromaru též. Tak jako tak jsi musela do Ulic. Taky sis vzpomněla, že jeden ze starších spolužáků byl Uchiha, co kdyby si na něj náhodou narazila, mrk, mrk. Ten by ti asi poradil nejvíce.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 80

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Sep 28, 2017 5:29 pm

Inuzuka Ashi

Bola fakt zarazená. Nevedela, čo teraz. Samozrejme, že bola strašne unavená a hladová, ale teraz šlo o ľudský život, dokonca možno ide aj o niečo vážnejšie, čo by zatiahlo do problému celú Konohu. Najskôr povinnosti a potom to ostatné. Bola rozhodnutá, prejde sa k Uchihom a keď nejakého stretne, tak rovno zastaví jeho.
"Shiromaru, ak uvidíš nejakého Uchihu, tak povedz." povedala šťeňaťu, ktorý jej ležal na hlave a vykročila do ulíc Konohy.

>>>>>>> Ulice Konohy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sat Sep 30, 2017 8:14 pmAno, nějak extra zraněná opravdu nebyla. Ale kdyby takto dorazila zpět na území rodu Kaibutsu tak by nejspíše mohla pouze očekávat to, že ji někdo pořádně seřve a to i přes to, že perfektně splnila misi kterou ji zadali. Ať už šlo o cokoliv, byl to rod který vyžadoval aby se člověk dostal co nejblíže k perfektnosti. A to, že Ai byla během boje zraněna, i když to bylo vlastní zbraní, znamenalo že od perfektního výsledku měla poměrně daleko a za to by musela zaplatit. S povzdechem se okolo rozhlédla jen aby si všimla, že Ashi už vedle ní dávno nestála. Dívka nejspíše neměla čas jen tak stát na ulici a zírat do ničeho než se ostatní rozhodnou zda někam mají jít nebo ne. Sama se tedy vypravila do nemocnice kde se zastavila před hlavní deskou a ukízala své dlaně které měly zjevné řezy od drátu.

"Potřebuji ošetřit. Je tu nějaký volný doktor?"

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sat Sep 30, 2017 10:18 pm

Ai -> No, nějaký doktor určitě volný byl, protože jsi jen zahlédla Ashi, jak už dávno odešla z nemocnice. Sestřička na recepci jen ukázala na jednu ordinaci.
Jakmile jsi tam vešla, uviděla jsi klasického Konožského medika. "Další? Copak vás sem přivádí, slečno?" zeptal se, zatímco uklízel pozůstatky medikamentů, které použil na uzdravování Ashi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sat Sep 30, 2017 10:31 pmPokud nic jiného, alespoň ta dívka byla v pořádku. Kdo ví co by s ní bylo, kdyby Ai nezasáhla kdy zasáhla. Ale ptát se na takovou otázku nyní bylo už kompletně zbytečné. Co bylo v minulosti také v minulosti zůstane. Co více, byla tu dobrá šance, že ani jeden z těch dvou nijů ji vůbec neviděl díky jejímu útoku z dálky. Pokud tu tedy byl nějaký problém, pak byl Ashi a ne její.
V ordinaci také moc času ztrácet nechtěla, položila tedy zakrvácenou hlavu šelmy na nejbližší stůl aby nebyla v cestě a stoupla si před medika aby mu ukázala ruce. Samozřejmě tu také pouze potřebovala mírné ošetření, jelikož už sama věděla co je s ní špatně.

"Mikrovláknové dráty. Nenasadila jsem si rukavice když jsem je použila, několik z nich prošlo skrz kůži a způsobylo krvácení na obou rukách. Minimální zranění svalové hmoty."

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sun Oct 01, 2017 12:22 am

Ai -> Doktor trochu nevěřícně koukal na tu hlavu, co jsi mu hodila na stůl. "Tak tohle léčit neumím," oznámil ti. Když jsi mu pak oznámila svůj problém, pokýval hlavou. "Tak to už léčit umím," pokrčil rameny a ukázal ti, ať si sedneš na stůl. Pak se mu kolem ruk objevila zelená chakra. Ty pak položil na tvé zranění. S mírnou dávkou pálení se to začlo trochu hojit. Trvalo to asi čtvrt hodiny, když chakra zmizela. Nebylo to ještě zcela zahojené. Hned na to se doktor vytasil s obvazem a začal ti ruce obvazovat. "Několik dní nepřemáhat, nechat kůži a svalům ať se doregeneruje sama, příště používat rukavice," stroze ti oznámil co a jak. "Bude ti někdo doma schopný vyměňovat obvazy?" zeptal se tě ještě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sun Oct 01, 2017 12:33 amBohužel pro doktora, Ai nebyla zrovna vychována k tomu aby rozumněla žertům. Kompletně tak tedy jeho první slova ignorovala a poslechla teprve až začal mluvit k jejim vlastním zraněním spíše než ke zraněním něčeho co bylo již dávno mrtvé. Naštěstí byla také vychována k tomu poslouchat rozkazy a vydržet kde co. Neměla tak tedy problém sednout si na stůl a nepohnout ani prstem celým patnáct minut. Neprojevila ani jedinou známku bolesti, i když to místo skutečně pálelo. Co jí mírně vadilo bylo to, že její zranění nebyla kompletně pryč poté co s ním doktor skončil. Obvaz ji sice dal, to bylo však něco čeho by si ostatní v hale Kaibutsu jistě všimli.

"Obávám se, že nemám více než den. Mé tělo bylo trénováno, něco takového se zahojí dříve než u ostatních. Obvazy si také dokáži vyměnit sama."

Tak to fungovalo. Pokud rod Kaibutsu měl být nej nejlepší, pak musel trénovat všechny co nejdříve to šlo. Ai tím procházela už léta, tréning kde je pouze zraněna aby si tělo zvyklo a zpevnilo se. Samozřejmě to také znamenalo, že pomáhat komukoliv jinému z rodu bylo přísně zakázano, ať už šlo o cokoliv. Kdyby se ji pokusil někdo doma vyměnit obvazy, nejspíše by ten někdo rychle přišel o ruce nebo alespoň prsty.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sun Oct 01, 2017 9:11 pm

Ai -> Doktor se trochu zamračil. "A řekl ti ten, kdo tě trénoval, že pokud si nervy nebo chakrové spoje narušíš opakovaně a často, tak ti přestanou sloužit?" řekl trochu přísněji. Jedna věc byly svaly, ale pokud tyhle dráty dokázaly projít kůží tak snadno, mohly by přivodit nebezpečí i svému uživateli.
"Nepřemáhat se, odpočívat a pokud možno to v nejbližších dnech neopakovat," zopakoval doktor, zatímco už přemýšlel jak odklidí krev z té velké hlavy.
"A doporučoval bych, aby ti někdo pomohl, aby to bylo pořádně," zopakoval ještě k aplikací obvazů. Jakmile dokončil svojí práci, tak ti sdělil, že můžeš jít, ale že ho máš poslechnout. No, jak tohle asi vysvětlíš doma?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sun Oct 01, 2017 9:36 pm"V tom případě se není čeho obávat. Nemám v zájmu tu stejnou chybu opakovat, nikdy. Nic krom perfektnosti přeci jen nemůže být přijato."

To byla její odpoveď. Ať už doktor řekl co chtěl, neměl nad Ai takovou vládu jako vůdci Kaibutsu. A kdyby takovouhle chybu přeci jen opakovala, rozhodně by nebyla první ani poslední kdo v tomto rodu zemřel dříve, než dosáhl dospělosti. Takový byl život který čekal každého kdo měl dostatek smůly aby byl narozen do tohoto rodu. S rukami teď obvázanými se tedy zvedla a opjet tu hlavu vzala a připevnila si ji k háku který byl připojen k jejímu pásku.

"Za ošetření děkuji. Bohužel, to je vše za co vám poděkovat mohu."

A s tím mohla odejít. Kam, to si však ale nebyla zrovna uplně jistá. Krom toho, že by měla odevzdat svou trofej v hlavní hale nic na práci neměla. A v Konoze jako takové také zorvna moc lidí neznala.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1833
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Wed Oct 04, 2017 11:44 pm

Doktor si jen povzdechl. Vypadalo to, že děti odmítali poslouchat dospělé a tak podobně. No, nejspíš si po tomhle půjde dát hodně horké kafe. A co s Ai? Tam to bylo jasné, musela si vzít svojí hlavu a jít jí ukázat rodině. Ale to již v jiném topicu, právě totiž začíná její vlastní cesta. Cesta perfektní dcery.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nemocnice Suny
» Konoha nemocnice
» NEMOCNICE
» Nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: