Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Nemocnice

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Aug 09, 2018 9:26 am

[itane_jmeno]

Ještěže teď nejedl jablko, nejspíše by se zase začal dusit z toho, když mu řekla, že se o něj bála. Bylo to po dlouhé době poprvé, co byli někde sami a mohli si v klidu povídat. I když, kdyby to mohl ovlivnit, raději by tohle setkání praktikoval jinde než v nemocnici a měl na sobě něco víc než nemocniční pyžamo.
[rec=itane]"Náhodou, kyselé jablka jsou taky fajn! Hlavně když mají hodně šťávy, člověka pak krásně osvěží a probudí,"[/rec] namítl v naprosto civilním hovoru.
[rec=itane]"Táta toho nakecá,"[/rec] dodal ještě a zašermoval levou rukou ve vzduchu. [rec=itane]"Vidíš... napro-sto... v pořádku,"[/rec] prohlásil hrdě, zatímco se mu obličej stáhl do bolestivé grimasy. Tohle posral.
[rec=itane]"Ty, Hinami... toužila jsi někdy udělat něco i když ti všichni říkali, že to nemáš dělat, že je to nebezpečné?"[/rec] zeptal se jí po chvíli odmlky.

Genin

Počet příspěvků : 151

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Aug 09, 2018 3:09 pm

[ranzi_jmeno]

Nevyzeralo to až tak strašne. Neboli tu žiadne krutoprísne vyzerajúce prístroje, ktoré požierali mozog, ani nádoby s ľudskými končatinami. Bolo mi oboznámené, Čo sa so mnou bude robiť. Meranie výšky a váhy no, asi som to chápala? Možno vyfasujem nejakú uniformu, kto vie. 
[rec=ranzi]"Takže.. len sa tam postaviť?"[/rec] Spýtala som sa. Odber krvi mi tiež nevadil. Hej.. stačilo nabombovať do nosa a hneď ju vedeli zobrať nie? Nechala som sa teda zmerať. Postavila som sa na prístroj, pri čom som v kútiku duše tajne nadávala na všetky tie koláče, ktoré som posledné dni požierala. Ofučane som sa obzrela na stranu, rýchlo som zo stroja zoskočila a vyhrnula som si pravačku. 
[rec=ranzi]"Taaak kde je tá ihla? Rýchlo sem.. s tým! pome pome! Nie som žiadna bábovka, pokojne zoberte koľko sa len dá!"[/rec] Začala som tárať, čím som tak trocha zakrývala taký ľahší strach a paniku, ktorá ma začala chytať. Nevadila mi krv, naozja nie. No nerada som do seba niečo nechala pichať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Aug 09, 2018 4:15 pm

[hinami_jmeno]

[rec=hinami]"Když jsou ale moc kyselá, tak se nad nimi jen ksichtíš..."[/rec] pověděla s úsměvem.
[rec=hinami]"To vidím...měl bys odpočívat nebo si to jen zhoršíš...Takže prosím odpočívej, Itane-kun."[/rec] odvětila na to jeho šermování. Jeho obličej jasné říkal, že to bolí. Klidně to Itane mohl brát jako nařízení medika.
Pak se jí zeptal, jestli někdy toužila udělat něco, o čem jí všichni říkali, aby to nedělala, že je to nebezpečné. Hinami se zamyslela. [rec=hinami]"Když jsem byla malá...všichni mi říkali, abych nelezla na takovou velkou jabloň v zahradě. Že je to moc nebezpečné...jenže já chtěla ty nejzralejší jablka z vršku. A tak jsem tam vyšplhala...a pak nemohla dolů...aby toho nebylo málo, tak mi podjela noha a já spadla dolů. Naštěstí šel kolem strýček Kenshin a chytil mě...taky mi pak pěkně vynadal. Někdy je asi lepší poslouchat starší a zkušenější...mívají velmi často pravdu. Nedělej prosím nic nebezpečného. Obzvlášť, pokud to má co dělat s těmi lidmi v maskách...jsou příliš nebezpeční."[/rec] pověděla Hinami. To byl asi nejdelší monolog, který od ní kdy Itane slyšel. 

[npc_name=shizuka]Shimazu Shizuka[/npc_name]

Babča se usmála. "Přesně tak." Počkala, až si Ranzi stoupne tam, kam měla a zapsala si výsledky. 
Hned na to Ranzi odběhla a vytahovala si rukáv. Očividně chtěla nejdříve tu krev. No a tak tedy babča vzala ze stolku takovou divnou injekci a zkumavku a došla k ní. "Posaď se." řekla jí a ukázala na stoličku. Jakmile tak Ranzi udělala, přišla injekce, do které se zapojila zkumavka a během minutky bylo hotovo. Babča to Ranzi přelepila náplastí. 
Poté vytáhla stetoskop. Poslechla si jí. Pak přes ní jen párkrát přejela zeleně svítící rukou...ale nedotýkala se jí. Usmála se, něco si zapsala. 
"A to je všechno. Nebylo to nic hrozného, co? Pořád nechceš to lízátko? Za statečnost? Tak jako tak už můžeš jít." pronesla s milým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Aug 09, 2018 4:51 pm

[itane_jmeno]

[rec=itane]"Ale i takové xichtění je fajn a hlavně komické! Někdy se musíš zaxichtit!"[/rec] pravil pobaveně. To trochu uvolnilo jeho chmurnou náladu. Jenže pak dostal poučení od madame medik a bylo mu jasné, že je po srandě, co se týká šermování. [rec=itane]"No jo, nechci dopadnout jako praděda,"[/rec] uchechtl se nakonec. O ruku ještě nehodlal přijít.
[myslenky=itane]Sakra, ona umí mluvit![/myslenky] pravil pro sebe překvapeně Itane. Jako jo, Hinami mluvila, ale nikdy nepoužívala tolik vět najednou. Spíš jen přikyvovala nebo tak něco. Navíc to byly i cenné informace o jejím dětství.
[rec=itane]"Asi máš pravdu... ale i tak... musím pomstít své předky,"[/rec] řekl tiše, když zmínila lidi v maskách. Vřelo to v něm jen co si je vybavil.
Naštěstí v přítomnosti Hinami nešlo vřít moc dlouho, takže se zase trochu uvolnil a dostal nápad! Le žárovka nad hlavou. [rec=itane]"Strejda říkal, že se vrátí, takže... nechceš jít na procházku?"[/rec] navrhl s mírným úsměvem. "Nohy mi fungují," pokusil se zastavit jakýkoliv argument už v začátku.

Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Thu Aug 09, 2018 9:00 pm

[ranzi_jmeno]

Zvládla som to. Bola som síce o odtieň bledšia a nebolo to ani tak stratou krvi, ako skôr tým hnusným pocitom, keď zo mňa niekto niečo vysáva, no zvládla som to. Trocha som sa otriasla a chvíľku som sa na babču pozerala tým mojim jedným svetlomodrým okom. 
[rec=ranzi]"Chmm.."[/rec] Bez nejakého zmysluplnejšieho slova som prikývla a načiahla som sa za lízankou, ktorú som si plánovala dať do úst. Potrebovala som cukor, cukor a vodu. Hladne som sa otočila po nejakom automate s vodou alebo niečím. Nezdalo sa, že by tu niečo bolo. Možno na chodbe?
[rec=ranzi]"Čo teraz?"[/rec] Spýtala som sa babči s prekvapivo suchým a odmeraným tónom hlasu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Fri Aug 10, 2018 10:00 pm

[hinami_jmeno]

Hinami se zasmála tomu o xichtění. Pak řekl, že nechce dopadnout jako praděda. Hinami jen přikývla. Plně s tím souhlasila. Přijít o ruku bylo mrzutý.
Poté si povzdychla. [rec=hinami]"Pomsta nikdy nikam nevede. Z nenávisti se rodí jen další nenávist, protože tobě to nic nevrátí a jinému sebere...i když nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti....zkus se na to zeptat někoho, kdo si něčím takovým už prošel..."[/rec] pronesla Hinami. 
Na nabídku procházky, chtěla už Hinami argumentovat tím, že by měl Itane odpočívat. Jenže jí předběhl s argumentem. [rec=hinami]"Tak dobře." [/rec]pousmála se. 

[npc_name=shizuka]Shimazu Shizuka[/npc_name] a [npc_name=takahiro]Sanada Takahiro[/npc_name]

No...bylo tam umyvadlo. Což dávalo smysl. Doktoři museli mít čisté ruce. Takže pokud měla Ranzi opravdu žízeň, mohla se napít tam...a rovnou si i klidně opláchnout obličej, kdyby chtěla.
Tak jako tak se zeptala, co teď. "Na chodbě na tebe čeká Takahiro-kun...zařídí s tebou vše ostatní. Myslím, že toho už moc nezbývá." odpověděla jí babča s úsměvem a vydala se ke dveřím, které otevřela. 
"Jsme hotovy." oznámila Takahirovi na chodbě. [rec=takahiro]"Děkuji, že jste si na nás udělala osobně čas."[/rec] poděkoval jí Takahiro a babča to jen s úsměvem odmávla, jakože je to v pořádku. "Opatruj se Ranzi-chan a ať se ti v Konoze líbí." pronesla ještě k Ranzi a vydala se k odchodu.
[rec=takahiro]"Všechno v pořádku? Čeká nás ještě jedna zastávka."[/rec] pověděl Takahiro směrem k Ranzi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Fri Aug 10, 2018 11:30 pm

[itane_jmeno]

Itane si povzdechl. Zase byli u Hikuma. Zatím se mu zdálo, že až moc kráčel ve šlépějích svého strýce, který si takovouhle spoustou věcí v minulosti prošel. Jen na to tedy pokýval hlavou a raději vyskočil z postele. Měl na sobě jen černé tričko a bílé tepláky, ale to na procházku naprosto stačilo. Ještě si tedy nazul sandály, co měl u postele. Co se mu líbilo nejvíc, že jí zastavil ještě před argumentací. Výhoda Hinami byla, že neměla povahu Aiko. Ta by se s ním pustila do hodinového sporu.
[rec=itane]"Tak pojďme!"[/rec] zvolal, otevřel okno a vyskočil jím ven, směr park.

>>> Park

Genin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sat Aug 11, 2018 12:23 pm

[ranzi_jmeno]

Ako som uvidela umývadlo, rýchlo som k nemu podišla a niekoľkými dúškami som zahnala smäd. Opláchla som si tvár a so spokojným povzdychom som sa teda vybrala von.
[rec=ranzi]"Hai hai.. len nech to už mám za sebou."[/rec] Uškrnula som sa. Cítila som sa ako na imigračnom.. a to som si myslela že chrám ohňa a Konoha mali dobré vzťahy. Ale na dŕuhú stranu sa ku mne správali milo.
[rec=ranzi]"Ďá-ku-jém."[/rec] Mávla som pri odchodu babči niekam do preč. 
[rec=ranzi]"Chmm? Čo zas? Mám sa niekam podpísať vlastnou krvou?"[/rec] Vyhŕklo znova zo mňa. Bola som zľahka frustrovaná. Chytila som sa za hlavu a nespokojne som zaskučala. To bolo horšie ako moje skúšky v chráme.. a tam som reálne aj musela niečo robiť.
Návrat nahoru Goto down
passionpower
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Sun Aug 19, 2018 11:40 pm

[npc_name=takahiro]Sanada Takahiro[/npc_name]

Takahiro zavrtěl hlavou. [rec=takahiro]"To nebude nutné." [/rec]odvětil na otázku, jestli se má někam podepsat krví. 
[rec=takahiro]"Pojď za mnou...ukážu ti tvé nové bydlení." [/rec]pronesl a vydal se ven z nemocnice. Kamsi do ulic Konohy.

--> Ulice Konohy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Konoha nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: