Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Hitoshiho cesta

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jul 25, 2016 9:51 pm

Hitoshi

Ty čelenky, které jsem uviděl znamenaly jediné a to, že jsou to zvířata přivolaná pomocí kuchiyose no jutsu. V domě nejspíše bydlel nějaký ninja z amegakure. Fuuton, huh? Rychle jsem složil pár pečetí a jako proti techniku jsem vyslal silný proud vody, který měl negovat jejich větrnou techniku. Suiton: Mizurappa! Následně jsem uprchl na levou stranu od místa, kde jsem stál pro případ, že by jejich technika byla silnější než ta moje. Z levé strany jsem hodil dva kunaie s výbušnými lístky a úprkem jsem se blížil ke vchodu, kam jsem chtěl položit balíček.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 10:31 am

Hitoshi -> Měl jsi pravdu, technika byla doopravdy silnější jak ta tvoje. Obě koule si prorazily cestu tvojí vodní technikou. Navíc, ve chvíli, kdy jsii hodil lístky, přiskočil k nim jeden z tygrů a drápy je rozsekl, takže se výbuch nekonal. Než jsi se dostal ke dveřím, prudce se otevřely a stála tam žena. Zdálo se ti, že jsi jí už někde viděl. Kolem ní samotné vál ledový vítr. Pohlédla na tebe a mávla rukou k tygrům, kteří si okamžitě sedli na zadek. "Mám tě zabít, kide?!" zavrčela.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 7:46 pm

Hitoshi

He? Kde jsem tuhle ženskou proboha viděl. Nemohl jsem si za boha vzpomenout. Možná, že jsem ji potkal někde cestou a teď se mi nevybavovala, každopádně. Yo, tady je balík. Sykl jsem mezitím, co jsem od sebe odpoutal připoutaný balík a hodil jí ho přímo do rukou. Jestli mě chtěla zabít, tak na to měla plné právo, přesto jsem věřil, že to neudělá díky tomu, že jsem doručil balík.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 7:59 pm

Hitoshi -> Ženská se podívala na ten balík s výrazem what?! Asi netušila o jaký balík by vlastně mělo jít. Ale i tak si ho vzala. A začala ho rozbalovat. Uvnitř byl svitek, který rozbalila a začetla se do něj. "Hmm... tak takhle to je. Zajímáš se o uživatele fuutonu, jo?" zeptala se Hitoshiho z ničeho nic.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 8:21 pm

Hitoshi

Dělal jako kdyby to měla být ta největší samozřejmost, ale ve skutečnosti vlastně absolutně netušil, co je v tom podělaném svitku, který si ta ženská právě přečetla. Jasně. Řekl bez většího zavádění jako kdyby mluvil s někým sobě rovným. Ve skutečnosti byl oproti ní vážně kid a spíš měl tisíckrát zasalutovat, než jednou zafrajeřit jako se soukmenovcema venku na pískovišti. Věřil, že sebevědomí v tomhle případě bude lepší, než dělat, že je neviňátko.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 8:24 pm

Hitoshi -> Ženská se pousmála, když jsi odpověděl tímto způsobem. A hned na to tě k zemi srazil poryv větru. "Co jsi to říkal, smrade?" zasmála se a došla pomalu k tobě. Klekla si před tebe a ukázala ti svitek. Stálo na něm: Pouč ho. A pak tam byla značka pro fuuton. "Kdo tě poslal?" zeptala se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 8:34 pm

Hitoshi

Ještě nikdy se takhle nezachoval, takže nečekal, že dostane okamžitě stomp, navíc od ženské. Au.. Kňournul předtím než spadl na zem kvůli poryvu větru. Chvíli se prohmatával, jestli si nic neudělal, následně odpověděl. Posílá mě Hisui Nagare! Řekl jsem celkem sebejistě. Byl jsem připravený zareagovat pro případ, že by mě znova chtěla něčím překvapit, případně uhodit. Bůhví jaký byl vztah těch dvou ninjů.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 9:48 pm

Hitoshi -> Ženská poslouchala, jaké jméno z tebe vypadlo. Pak se zamyslela. "Nagare... Nagare... není to takový tajemný, starší pán?" zeptala se zamyšleně. Evidentně neuměla tohle jméno úplně přiřadit, což mohlo přijít Hitoshimu zvláštní. Mezitím si však uvědomil, kde už jí spatřil. Byla velmi podobné té první, které doručoval balíček. Náhoda? Nebo osud?
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 11:15 pm

Hitoshi

Byla to nějaká náhoda? Těžko říct, teď nebyl čas to řešit. Je to starej pán, který bude jednou můj mistr. Řekl jsem jí o tom, kdo mě poslal. Já jsem Hitoshi a rád bych se od vás naučil fuuton. Pokračoval jsem celkem přátelsky přestože jsem na začátku byl celkem držka, chtěl jsem to tu zvládnout a pokud mě to měla naučit ona, tak budiž.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 26, 2016 11:25 pm

Hitoshi -> Žena se rozesmála, když jsi jí začal žádat, aby ti pomohla. "To se ti řekne, naučit. Jenže, jak mám vědět, že k tomu máš jistý.. talent?" zeptala se ho s jistou jiskrou v oku. Pak luskla na tygry, ty přešli k vozíku a zbylých asi 10 balíčků si mezi sebou rozebrali a zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 27, 2016 9:30 am

Hitoshi

Mco jsem nevěděl, jestli ho mám nějak prokázat, ale talent jsem měl, to bylo jasné. Mám pro to talent větší, než kterýkoliv jiný ninja. Řekl jsem sebevědomě a stoupl si jako kdybych byl připravený bojovat. Nějak jsem tušil, že mě tahle ženská zkouší, nemohlo to dopadnout hůř, než když jsem bojoval s dědou. Přeci jenom si neškrtnout byla docela ostuda.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 27, 2016 8:15 pm

Hitoshi -> Ženská se zasmála. Vypadalo to, že měl kuráž... a přílišné sebevědomí. "Fajn, když to tedy říkáš, tak v dlani nahromaď trochu větrné chakry," vyzvala ho bez jakýchkoliv okecávaček. Jí samotné kolem ruky začal rotovat vítr.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 27, 2016 8:40 pm

Hitoshi

Měl úplně jiné představy o tom, jak se pracuje s větrnou chakrou. Už o tom přemýšlel, když mluvil nedávno s ledovým, dědou. Myslel jsem, že takhle se s větrnou chakrou nepracuje. Chtěl jsem se nadechnout a vzduch, který vdechnu smíchat s mojí chakrou a s tou následně vytvořit techniku. Takhle to dělám i s vodou. Vysvětlil jsem ženě, jejíž jméno jsem konec konců neznal.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 27, 2016 10:24 pm

Hitoshi -> Ženská se rozesmála. "Chceš říct, že musíš kombinovat? Neumíš prostě shromáždit chakru a přetvořit si jí dle potřeby kdykoliv potřebuješ?" pronesla a vypadala, že se ti fakt vysmívala. "Kdybych Nagaremu nedlužila službičku, pošlu tě někam, jsi amatér. Kde tě vyhrabal?" zeptala se ho dál. Hitoshi si sice matně vybavoval něco o tom, jak mu Saru říkal, že krom hromadění chakry a ovládání okolního elementu existuje ještě úplná přeměna vlastní chakry, ale to zatím Hitoshi příliš neprovozoval, protože jeho chakrový potenciál na tom ještě nebyl úplně optimálně. Ale nadruhou stranu, viděl už spoustu ninjů vytvořit element prostě z ničeho, takže to musela být pravda.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jul 27, 2016 10:33 pm

Hitoshi

Kombinací neplýtvám tolik chakry.... to je výhoda. dodal na obranu, než se do toho pustil. Pravda byla taková, že neuměl vytvořit element jenom za pomoci chakry, ikdyž s vodou už se mu to v podstatě dařilo, s fuutonem neměl žádnou zkušenost. Natáhl ruku před sebe a zavřel oči. Začal si představovat rychle rotující tornádo v jeho dlani, kde začal hromadit chakru. Snažil se jí vyslat do dlaně pomocí svého chakrového objemu. Nedokázal říct, jestli právě používá větrnou nebo vodní chakru.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 29, 2016 12:03 am

Hitoshi -> "Jo, to je sice fakt, ale nemůžeš s tím pracovat tak dobře. Navíc, u větrných technik je nasávání vzduchu dobré tak možná na neškodnou střelu. Pokud chceš efekt, používej vějíř. Pokud nechceš vějíř, nauč se pracovat precizně s chakrou, kapišto?" pronesla ženská bez jakýchkoliv okolků, prostě to na tebe přísně vybalila.
No, Hitoshiho pokus byl docela neslavný, sice se mu podařilo vygenerovat na ruku trochu chakry, ale místo větru dostal pár kapiček vody. Dobré na osvěžení, ale na bojový efekt k ničemu. "Představ si to jako dvě ostří tlačící proti sobě. Tenké a ostré," dodala tichým hlasem ta ženská.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 29, 2016 11:29 am

Hitoshi

Potvrdilo se přesně to, co jsem si myslel, že se může stát. Nedokázal jsem zabránit vodní chakře, aby "vylezla" místo větrné. Když jsem dostal radu, rozhodl jsem se jí nepromrhat, přestože jsem měl chuť jí místo uposlechnutí okřiknout. Znovu jsem zavřel oči, dvakrát jsem se zhluboka nadechl a začal si představovat ostří dvou nožů, které někdo tlačí proti sobě. Cítil jsem jak jsou ostré a skřípou při tom, jak se snaží proříznout jeden druhého. Pak jsem vypustil chakru do své ruky.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 29, 2016 11:22 pm

Hitoshi -> No, pozitivní bylo, že ti z ruky přestalo kapat. Problém byl, že teď se vlastně nedělo vůbec nic. Nenahromadil jsi žádnou chakru, ani vítr se neobjevil. Ženská už vypadala netrpělivá. Nakonec tě pobídla, aby si jí následoval k ní domů. Zavedla tě temnou chodbou až do kuchyně, kde ti nabídla místo u malého stolku. Po stěnách byla místy zaschlá krev. Krásné místo. Nábytek značně poničený a tak. Trochu tě napadlo, kam jsi to vlastně vlezl. Na plotně se něco vařilo.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 30, 2016 4:42 pm

Hitoshi

Bylo to tady dost strašidelné, moc jsem nechápal proč to tady tak vypadá, hlavně měl to přeci jenom být barák, který obstarává žena. Máte to tady moc hezké.. Řekl jsem nakonec s trochou ironie v hlavě, nicméně celkem jsem to zakryl, protože jsem nechtěl, aby mě vyhodila. Sedl jsem si nakonec na nabídnuté místo. Měla v zásobě nějakou dobrou radu?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 30, 2016 10:26 pm

Hitoshi -> "Jo, díky. Teď se pokus nahromadit tu chakru, jinak se moc daleko nepohnem. A já ještě nebyla na nákupu a moji tygři začínají být hladoví. A ty jim dlužíš službičku..." narážela tím na ty roznesené balíčky. Pak se opřela o kuchyňskou linku a sledovala Hitoshiho pokusy.
"Předtím jsi mi neodpověděl, kde jsi se u Nagareho vzal?" zeptala se po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jul 31, 2016 8:02 pm

Hitoshi

Chvíli ještě seděl a přemýšlel jak by to mohl udělat. Potkali jsme se cestou do Amegakure, máme nejspíše stejný dar. Přiznal jsem nakonec, i když jsem si to původně chtěl nechat pro sebe. Pokusil jsem se soustředit a co nejvíce usměrnit svoje myšlenky na představu dvou ostří. věděl jsem, že je to ve mně, jen se to muselo probudit. A pokud to zvládl Nagara, tak já musím taky.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 03, 2016 6:29 pm

Hitoshi -> Ženská trochu pozvedla obočí. "Stejný dar?" zeptala se zvědavě. Vypadala to, že vlastně o Nagarem věděla ještě míň jak ty. Ale i tak tě učila. Docela divný.
Ty jsi se mezitím nimral ve vlastních silách. Docela ti odmlouvali, alespoň ze začátku. Byl to nezvyk, snažil jsi se používat něco jiného jak vodu. Udělal jsi několik pokusů a když ti zbýval už jen drobek chakry, tak jsi místo vody dokázal vyvolat lehký poryv větru. Pak jsi usnul vyčerpáním...

Probudil jsi se o pár hodin později, v košíku na kočky, co byl v kuchyni. Byla tma, ženská nikde a tebe docela bolely ruce, jak jsi skrz ně celý předchozí čas pumpoval chakru. No, co se rozhodneš dělat dál?
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 03, 2016 8:42 pm

Hitoshi

Snažil jsem se co to šlo a bůh ví, že kdyby mi nedošla chakra, snažil bych se o to ještě další den, dokud by se mi to nepovedlo. Usnul jsem nakonec vyčerpáním. Probudil jsem se trochu nečekaně v nějakém košíku, trochu mě děsilo mé okolí. Na druhou stranu po tom co jsem odešel z Konohy jsem si celkem zvykl, že se probouzím lec kde. Vstal jsem a protáhl se, po chvilce koukání mě nanapadlo nic lepšího. Nathál jsem ruku, zavřel oči a začal opět uvažovat nad ostřími. Pustil jsem chakru do bolavé ruky a čekal na výsledek.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 04, 2016 10:13 pm

Hitoshi -> To, že jsi se hned po probuzení pustil do dalšího tréninku se dalo ocenit. I když jsi se plně nezregeneroval. Ovšem, tvůj poslední pokus předtím než jsi omdlel ti pomohl. Když jsi vyprázdnil téměř všechny zásoby chakry předtím, sáhl sis do limitů, které jsi do té doby neznal. A v tu chvíli se ti podařilo probudit tvou větrnou podstatu. Nyní jsi začínal být schopný vytvářet slabý vánek. Jako ventilátor možná dobrý, ale s rozšířením to bude chtít asi pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 04, 2016 10:17 pm

Hitoshi

Konečně jsem to dokázal, rozeznával jsem větrnou chakru od té vodní. Byl jsem plný radosti po tom, co se mi povedlo manipulovat s větrnou chakrou. Chtěl jsem to pořádně oslavit, ale nikdo tu samozřejmě nebyl. Hej, bábi. Křikl jsem do domu, protože jsem nevěděl, jestli tu vůbec někdo je. Moc se mi nelíbila představa, že sem zaběhnou tygříci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hitoshiho cesta - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshiho cesta   Hitoshiho cesta - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hitoshiho cesta
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Cesta Žáby
» Rikutova cesta do Kiri
» Taichiho cesta do Suny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Cesty I.-
Přejdi na: