Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Třetí zkouška: Ošetřovna

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sat Jun 04, 2016 10:22 am

Sonozaki Yumiko

No, Yumiko na tom sama o sebe bola už dosť zle... Lenže vtedy počula ešte niečo horšie. Niečo, čo človek v takomto šoku fakt nechce počuť. To čo povedal Hikumo. Huh... a... ako?! dostala zo seba. Nechápala to... jej rodina jej vyslovene prikázala aby na verejnosti nijak nepošpinila Sonozaki meno, a teraz zrazu Hikumo o všetkom vedel?! A hovoril to tu pred ľuďmi!!! A určite to musela byť jej vina, určite dostatočne neskrývala svoj strach pred svojou rodinou... A do toho jej Aiko začala z blízky hučať do ksichtu. Povedzme že Yumikin psychický stav sa ešte dokázal zhoršiť... A to bolo už čo povedať.
Yumiko vyhŕkli z očí nové slzy. Zakryla si rukami uši... nová vlna zúfalstva prichádzala a on sa s tým už nedokázala vyrovnať. Bolo toho na ňu priveľa, jej myseľ to už nezvládala... cítila, ako keby sa v nej niečo zlomilo. Nie... nie... nienienienie NECHAJTE MA UŽ!!!! vykríkla. A vtedy sa stalo niečo neočakávané. Všetky veci okolo Yumiko sa zrazu rozleteli do všetkých strán. Slimák, Aiko, veci na stole vedľa nej... Spravila v ošetrovni dosť veľký bordel. A Yumiko si ani poriadne neuvedomovala čo sa stalo, iba ostala na posteli a plakala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sat Jun 04, 2016 2:22 pm

Kagami Hikumo

"Sonozaki." odpověděl Aiko tiše. Než však stačil odpovědět Yumiko na to, jak o tom ví, čímž se mu jen potvrdily jeho myšlenky, už se Aiko nad Yumiko naklonila. "Aiko, nedělej to..." varoval jí, ale v tom už oba letěli místností, jak je smetla tlaková vlna. Dopadl zády na zem. Trochu mu to vyrazilo dech. Upřímně...tohle se mu už dlouho nestalo. I tak se ale zase postavil na nohy. Měl štěstí, že ho po cestě nesejmua nějaká z těch věcí, co ležely ještě před chvílí na stolku vedle Yumiko. No..chudáci ti lidi tam. Pomalu se vydal k Yumiko. "Klid...ššt...zkus se uklidnit, Yumiko....všechno bude dobrý...postarám se o to..." zkusil na ní mluvit konejšivým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sat Jun 04, 2016 4:48 pm

Senju Aiko

Jakmile vyslovil jméno té rodiny, začala si pomalu dávat dohromady, co a jak. Tohle bylo blbé, hodně blbé. A ještě blbější bylo to, co přišlo potom. Tohle Aiko nečekala, ale hned jak ucítila tu chakru vyzařující z Yumiko, zapřela se a udělala pečeť hitsuji. Na čele se jí opět objevila ta značka. Pak byla odtlačena přes celou místnost až nohami vyryla dvě lajny v podlaze. Většina vybavení se rozletěla, ale pacienti měli štěstí. Díky chakře od Aiko dokázala Katsuyu udržet všechny na lůžkách. Největší problém by byl nejspíše u Hibikiho, kdyby slimáci vyletěli z jeho orgánů, které hojily. Aiko oddechovala. "Co...to sakra bylo?" procedila skrz zuby, vypadalo to, že odolat tomu jí dalo docela zabrat, když se snažila ochránit i všechny ostatní. Pak se rozešla vpřed a její ruka se obalila zelenou chakrou. Tu pak položila Yumiko na břicho a vyslala impulz. Měl by jí uspat. Tak bude líp jak jí, tak ostatním v jejím okolí. "Vysvětlíš mi to?" podívala se na Hikuma.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sat Jun 04, 2016 5:00 pm

Hatake Hibiki

Už chtěl oba dva starší v budově varovat před případným nebezpečím, ale už to bylo pozdě. Yumiko udělala něco, co ji Hibiki ještě neviděl použít, ale viděl, že by to mohl být problém. Všude začalo létat všechno a Hibiki byl sakra šťastný, že ho nic ostrého nikde netrefilo. A taky ho dokázali udržet na lůžku.. i když se několikrát kvůli technice musel hýbat, a to sakra bolelo. zařval bolestí v jedné části, dokud to léčitelka neutišila.
"Až mi příště budete traumatizovat spolubojovnici, dělejte to alespoň venku, dloubáci....au..." vyštěkl ze sebe nepříjemně. Věděl, že mluví se svým senseiem a se svojí léčitelkou, ale teď se oba zachovali jako naprostí idioti, co si budem. A jeho zase bok bolel, že si myslel, že se mu celý zase rozpadne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 510

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sat Jun 04, 2016 7:31 pm

Uzumaki Rikuto

No, holka začala křičet a okolo začali lítat věci. Zase za to mohla ta debilní ošetřovatelka, ta věděla jak se chovat k lidem. Rikuto zůstal ležet, jako by se nic nestalo.


Naposledy upravil Akimoto_Makoto dne Sun Jun 05, 2016 12:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 12:59 am

Sonozaki Yumiko

Yumiko na toto použila celý zbytok svojej chakry... a úprimne ani sama vlastne poriadne nepochopila čo sa vlastne stalo. Ale skôr ako sa jej to celé stihlo v hlave nejako zrovnať, tak ju Aiko uspala. Yumiko sa absolútne nebránila. A tak Yumiko bola momentálne K.O.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 1:18 am

Kagami Hikumo

A tak byla Yumiko uspána mocným zásahem Aiko. No...dobře. Hikumo si trochu oddechl. Teď už Yumiko vypadala klidněji a třeba se z toho vyspí. Pak se Aiko zeptala, jestli jí to vysvětlí. "Promiň, Hibiki. Občas dřív jednám, než myslím." omluvil se svému studentovi. Dokonce přehlédl i to označení dloubáci. Pak se podíval na Aiko. "Ne. Bude to tak nejlepší. Nechám je v tvých rukách. A bacha...zachovávej její osobní prostor. Hibiki ti určitě rád pomůže. Já jdu zpátky. Musím si co nejdříve promluvit s Akitoshim." pronesl k ní Hikumo a vydal se zpět na tribunu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 5:02 pm

Mizuko Taichi

A tak ho donesli po boji na ošetřovnu.
Nějak pořád nevědél, proč se rozhodli pro jeho postup. Nepředvedl nic suprového... spíš měl kliku...
Už jakmile opustil arénu, měl spíš strach aby ho Aiko nezmlátila ještě víc.
Plácli ho tam na lehátko a tak se opřel o ramena a rozhlédl se. Byl tu bordel jako v tanku. Co se tady asi stalo...
Pak se vytočil aby rána v noze byla přístupná, ale u toho pohybu vydal nepříjemný zvuk.
"To na hrudi není tak hluboké ale tohle bude chtít trochu práce..." zahuhlal směrem k AikoještĚ před tím, než na něj začala křičet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 9:37 pm

Senju Aiko

Aiko chvilku koukala na Hikuma. Ale jelikož zmínil Akitoshiho, bylo jasné, že tady půjde o něco vážného. Takže jen přikývla a nechala Katsuyu, aby Yumiko léčila. Pak se podívala na ostatní a raději je zkontrolovala. "Je vždycky tak... nestabilní?" zeptala se Hibikiho zvědavě. Z lékařského hlediska by totiž Yumiko mohla hodnotit jako labilní, ale bylo jí jasné, že to muselo mít nějaké důvody. Takže to raději nechala na jejím učiteli.
Aby toho nebylo málo, přinesli jí další dva výtečníky. "Ach, tak jsi sem taky dorazil, jo?" pronesla k Taichimu a přešla k němu a Suna ninjovi. Suňáka si převzali medici ze Suny, takže o problém méně. "Žádný problém, to se zvládne," ubezpečila Taichiho a nechala Katsuyu aby si ho zalehla. Koukala jen hlava. Ale cítil úlevu a to bylo nejspíš hlavní v tuto chvíli.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 9:54 pm

Hatake Hibiki

Překvapilo ho, že nedostal sprdnuto od senseie, ale bylo dobře, že si taky dokázal trochu přiznat chybu. Protože tady tu chybu naprosto zřetelně udělal, on i Aiko, ale abychom byli trochu fér, Aiko to až tak vědět nemohla. I když se k pacientům chovala, jakoby všichni mysleli jako ona, a to je pochopitelně velmi špatně. No, a pak sensei odešel. Asi něco rychle řešit, asi kolem Yumiko. Hibikimu jí bylo líto. Nevěděl proč, ale věřil, že to nemá lehké.
"Je jen hodně..stydlivá." odpověděl Aiko, už mnohem méně podrážděn. "Je hodná a schopná...ale musí se na ni opatrně." dořekl k tomu ještě. Pak přišel další jeho bývalý spolužák, Taichi. "Yo... Vyhrál jsi?" zeptal se ho s úsměvem přímo. Nevypadal nějak extrémně zraněný. Trochu ho trápilo, že se tady neobjevila Taiyō, podívat se na svoje spolubojovníky. Jejich tým..nějak nevypadal moc pospolně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Sun Jun 05, 2016 10:03 pm

Mizuko Taichi

Kdyby to nebyl slimák co na něj ležel, rozplýval by se blahem.
V tomhle případě byl ale jen rád, že se mu skutečně ulevuje od bolesti a že mu přestalo být tak zvláštně tupě ze ztráty krve.
Chvíli si tam ležel a pak dostal otázku.
Co mohl, podíval se směrem na Kazeho.
"Jo. Teda výhra bych tomu úplně neříkal, ale jo," okomentoval to jenom.
Jestli uvidí poom Kazeho a nebude kolem tolik lidí, poděkuje mu za dobrý souboj, určitě mu pochválí techniku a omluví se za to, že to dopadlo takhle hloupě!
"Děkuji Katsuyu-sama," oslovil Tai ještě tvorečka který ho zalehl.
Pak si jen užíval pohodlí, jak jen to šlo když na vás leží obří slimák.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Mon Jun 06, 2016 3:53 pm

Suna trio

No..trio...Takeru byl ještě pořád v bezvědomí díky účinkům jedu. Medici ze Suny se o něj ale starali dobře, takže by neměl mít žádné následky. Mari už byla vzhůru a upřímně se chovala hůř jak Rikuto. Chtěla odtud vypadnout a jít se podívat na souboj jejího brášky a bylo jí jedno, že by mohla po cestě vykrvácet nebo tak něco. Na rozdíl od Rikuta jí ale nedržel na lůžku slimák, ale popruhy. No a to už přivezli Kazeho a Taichiho. Kazeho si hned převzal další medik ze Suny a začal mu ošetřovat rameno. Sám Kaze jen tiše seděl na lůžku se zavřenýma očima a nechal se ošetřovat. Svou sestru, která tam na něj psychopaticky volala a mluvila si nahlas pro sebe o tom, jak určitě vyhrál a tak, podle všeho ignoroval. Možná to bylo jen dobře. Kdyby jí řekl, že prohrál, asi by se i ve svém stavu prostě zvedla a šla Taichiho dorazit. Jak tak na něj Taichi koukal, Kaze otevřel oči a zadíval se na něj. Nebyl to zlostný pohled nebo uražený, jak by se čekalo u někoho, kdo prohrál. Tenhle pohled byl totálně klidný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Wed Jun 08, 2016 10:16 pm

Senju Aiko

"To zní problematicky," zhodnotila si Aiko Yumiko, zatímco se dívala na svého nezdárného studenta, který sice potvrdil, že vyhrál, ale netvářil se zrovna jako vítěz.
"Copak, nešlo to podle tvých plánů?" zeptala se Taichiho. Samozřejmě jí to zajímalo, byl to přeci i její student. Trochu jí mrzelo, že ten zápas neviděla, ale jelikož tu měla ten den tolik případů, bylo to poměrně pochopitelné. Hold, moc práce s šílenci.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Wed Jun 08, 2016 10:39 pm

Hatake Hibiki

Ošklivě se na Aiko podíval. On neviděl vůbec Yumiko jako problematickou, byla to přeci jeho spolubojovnice, kamarádka.. ne problém! Každopádně, Taichi prý vyhrál. Hibiki to tak nějak tušil.. i když vypadal spíš poraženě. Ani nevěděl, proč to tušil.
"Tak to gratuluju. Jseš na tom s tou výhrou furt líp než já." vrátil mu s úsměvem a zachechtáním, i když ho při tom chechtání zase bolel bok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   Thu Jun 09, 2016 1:27 am

Hibiki -> Aiko tě držela celých 5 dní pod přísným dozorem i v nemocnici. Nějakým zázrakem se tě podařilo slepit do funkčního stavu, i když ti zůstala hodně velká jizva - natrvalo. Po těch pěti dnech jsi mohl začít relativně fungovat.

Rikuto -> Tobě trvalo uzdravení kratší dobu než Hibikimu. Ale i tak jsi v nemocnici ještě ztvrdl další dva dny než jsi byl propuštěn. Byl ti dán příkaz, že se máš též dostavit do arény.

Kiri & Suna ninjové -> Ninjové z Kiri a Suny byli dáni do pořádku, aby mohli též do arény.

Yumiko -> Si během těch pěti dnů asi zažila svoje, ale její účast v aréně byla vyžadována. Byla funkční od druhého dne, po fyzické stránce věci.

Taichi -> I tebe dala Aiko do provozu do druhého dne, následnou péči nechala na tvém úsudku v rámci tvého tréninku. Udělej si sám.

Jak bylo řečeno, viz info v aréně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Ošetřovna   

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Ošetřovna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Chuninské zkoušky a následný časový posun

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: