Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Třetí zkouška: Aréna

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 9:47 pm

Kaze

Tai si tedy léčil ránu. Kaze oddechoval. Asi tak deset sekund, což nebylo pro Taie zrovna moc času. Kaze natáhl levou ruku před sebe a pravačkou, ve které měl rukojeť biče, začal kroužit nad svou hlavou. Taiovi mohlo dojít, že se Kaze připravuje na poslední útok. Když se víc soustředil na ten bič nebič, všiml si, že z té rukojeti jde chakrové vlákno, jaké používají loutkáři. To nad Kazem tvořilo kruh s poloměrem deseti metrů, jak s tou rukojetí kroužil. Bylo to, jako by byl ten bič celý. Chviličku se nic nedělo, ale pak....všechen ten šedý prach si to zamířil k tomu vláknu a nabalil se na něj, čímž Kaze získal zpět svůj bič. To však ale nebylo vše, k tomu biči zamířili i všechny kovové věci v aréně a postupně se na něj začali nabalovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 603
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 9:54 pm

Kageyama Rin

"Nikdy jsem neměl v úmyslu ho s tím trefit. Bylo to na rozptýlení. Původní plán byl úplně jinej." Řekl docela nepříjemným tónem. Mohl se mu ale Saru divit? Před chvílí se dozvěděl o Hitoshiho odchodu z vesnice. A hned na to ho tu začne poučovat o tom, co by měl nebo neměl dělat. "Pokud si opravdu potřebujete promluvit s tím, kdo mě to naučil, jmenuje se Kohaku." Řekl senseiovi, a pak se otočil. "Půjdu pryč. Nevím, jak přesně by to mělo být s mým dalším zápasem. Asi je mi to možná jedno. Potřebuju přemýšlet."
Rin nevěděl, co si má myslet. Takový chaos ve svých myšlenkách dlouho nezažil. Jeden hloupý den a stalo se toho tak moc. Už mu snad ani nezáleželo na tom, jestli chce bojovat proti ninjům z Kiri. Pomalu začal slézat schody. Pořád byl zraněný. Nejspíš se zase bude muset stavit do nemocnice, aby ho tam dali do kupy.
Jak šel dolů, procházel kolem Taiyō a Gina. Na dívku se podíval výrazem, který se dal těžko odhadnout. Bylo to něco mezi zklamáním, smutkem a velkou bolestí. Skoro jako by křičel o pomoc, ale zároveň nechtěl, aby ho někdo otravoval. Co se Gina týkalo, tam to už bylo trochu horší. Rin se napřáhl a strčil do něj pravou rukou. Ne dostatečně na to, aby ho shodil na zem. Na to stejně neměl sílu. Spíš ho jen odstrčil z cesty. "Isamu a Hana." Řekl nahlas jména těch, které šermíři zabili a podíval se na Gina dost nehezkým pohledem. Rin je sice neznal, ale znal lidi, pro které byli důležití. Viděl a cítil jejich bolest. Byli to žáci stejného mistra, který Rina naučil jeho nejsilnější techniku. V podstatě byli spolužáci.
Pak šel prostě dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 10:04 pm

Mizuko Taichi

Na to, co se dělo před ním hleděl s otevřenou pusou.
Kromě toho že to byla dost dobrá technika a i mocná zbraň, tak to vypadalo dost dobře.
No, neměl moc možností a tak musel použít svůj poslední trik. Zatim to nejefektivnější co dneska pŕedvedl. Ultimátní dotonovou techniku, kámen.
Vylovil z kapsy ten poslední a něčím co se podobalo basebalovému nadhozu ho švihl po Kazem.
Pak se rozhlédl kolem sebe, jestli neuvidí nějaký kunai, nebo něco. Mělo by jich tu být ještě celkem dost. Jestli skutečně něco uviděl tak to sebral a začal to nabíjet chakrou. Přitom sledoval jak postupně létají kovové předměty do biče. Pak zkusil danou zbraň hodit.
Mířil tak aby neletěla přímo na Kazeho ale tak aby ho minula. Chtěl docílit toho, že zbraň se potom rozletí stejně jako ten zbytek nahoru do formace a po cestě nějak Kazeho trefí.
Ano, tohle byl hodně dementní souboj, ale Tai dělal co mohl. Bohužel si nemohl z rukávu vytáhnou fancy fuutonovou techniku, kterou by ho odfoukl...
Jestli kámen nebo i ta zbraň zklamali a nebo nějak výrazně nezlepšili jeho naděje na vítězství, byl připraven zvednout ruku a odevzdat titul výherce Kazemu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 458

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 10:24 pm

Taiyō Kurama

Taiyō chápavě přikývla Ginovi, když se zmínil, že se půjde podívat na své kolegy. "Zatím." rozloučila se s Ginem. To už ale kolem prošel Rin. Z jeho pohledu nešlo nic pochytit, ale podle toho co udělal, tak byl dost naštvaný. Jak Gin, tak i Rin zmizeli někde v útrobách chodeb arény. Taiyō chvíli trvalo, než se postavila na nohy. Přeci jenom ještě neměla tolik tu nohu namáhat. Začala tedy kulhat za Rinem. V takovém stavu ho nechtěla nechat odejít. Tak snad ho někde doběhne (dokulhá v jejím případě).
Jinak samozřejmě - Taichi DO TOHO!


----------------> Lesy kolem Konohy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 10:53 pm

Kaze

Kaze si tam dál točil svým bičem a nabaloval na něj kovové předměty. No a jelikož se stále nabalovaly a tím pádem letěli směrem na něj, tak se neměl pořádně čím bránit, čehož využil Taichi, když po něm mrsknul šutr. Proto se mu musel alespoň uhnout. Při tom dál točil bičem. Jenže to už po něm Taichi mrsknul i kunai. Ten ho naštěstí minul. Jenže se za ním opravdu, jak Taichi plánoval otočil a zabodl se Kazemu do ramene. Kaze si tam pro sebe bolestivě zahučel. Při tom na okamžik ztratil koncentraci a pár věcí z biče opadalo. Vlastně tam postupně padaly i ty další věci. Sám Kaze nemohl hýbat levou rukou. Očividně tuhle techniku jen s pravačkou pořádně nezvládal. A tak musel hlavní smysl téhle techniky provést teď jen s polovinou těch věcí na biči, jelikož druhá půlka se válela po aréně nebo opadla. No a tak jedním švihem mrskl směrem k Taiovi a obrátil polaritu svého biče...takže na Taie všechny ty věci letěly. Pak Kaze padl na jedno koleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 11:06 pm

Mizuko Taichi

V ideálním duhovém světě by byl Tai schopný ty věci nějakým kouzelným způsobem pochytat a rovnout je narvat zpátky do svitků. Ale tak to nefungovalo...
Měl by asi problém tohle množství projektilů odrazit, kdyby měl čím.
Ale teď mu nezbývalo nic jiného než se pokusit rozběhem a kotoulem dostat od toho všeho co na něj letělo.
Tenhle pohyb se ale pojil s tím na co jsem poukazoval předtím, tedy na opětovné otevření rány na hrudi a s ním spojenou bolestí. Proto, pokud se do Taie nezabodlo ještě něco dalśího, konec jeho kotoulu byl dost vratký a ani se nestihl postavit. V tom podřepu, ve kterém byl, se podíval na Kazeho a sám si ruku přitiskl na hruď k ráně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat Jun 04, 2016 11:19 pm

Kaze

Tai se odkulil svým kotoulem z rozeběhu pryč z proudu zbraní, které na něj letěly. Kaze už vypadal, že nemá chakru na to, aby s nimi nějak více manipuloval. I tak se ale Taiovi do lýtka zabodl jeden z kunaiů. Kaze si svou pravou rukou tiskl levé zraněné rameno a oddechoval. Dokonce i jeho bič se rozpadl. Vypadalo to, že je v háji. Vyčerpaný, zraněný. Navíc se neuměl léčit jako Tai. Ale tak...i Tai byl poměrně unavený. Kaze na chviličku zavřel oči a přemýšlel nad svými možnostmi. A pak se stalo něco, co Tai asi nečekal. Kaze zvedl pravou ruku, kterou měl od krve... "Vzdávám se." řekl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 7:24 am

Mizuko Taichi

Tai se po kotoulu snažil vypadat funkčně and stuff, ale pravda byla že ta krev krev co mu valila z hrudi a teď už i nohy mu dobře neudělala.
Proto se tak hodně zvláštně a neohrobaně skacel na svoji zdravou nohu a musel dávat poměrně dost velkou dávku soustředění do toho, aby brzo neodpadl.
A tak se stalo něco zvláštního, protože v moment kdy Kaze zvedl svou ruku, měl Tai nahoře i tu svou a řekl dokonce to samé.
To že se Kaze chtěl vzdát bylo ale opravdu zvláštní. Možná měl méně chakry po tady tom fancy železotočivém kdovícocíku, ale i přes ránu v rameni musel vypadat použitelněji a líp.
Tak se Tai jen díval, jak rozhodne Uchiha.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 4:40 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi bedlivě sledoval zápas a věděl, že se již blíží ke konci. Problém byl, že ve stejnou chvíli se chtěli vzdát oba. Jak neobvyklé. Zvedl proto tedy ruku a během chvíle k němu došel nějaký chlap ze Suny, chlap z Kiri a dva z Konohy, přičemž jeden z nich byl Hyuuga, kterého všichni znali z první zkoušky. Chvíli se radili, kývali hlavami a pak opět odešli. Pomalu došel k těm dvěma a nakonec ukázal na Taichiho se slovy: "Vítěz - Mizuko Taichi!" Víc toho nemusel říkat.
"Poslední zápas, Hyuuga Hinami a Uchiha Itane!" vyvolal poslední dva účastníky prvního kola. Mezitím Taichiho a Kazeho odklidili na ošetřovnu a opravili arénu. >>>

Uchiha Itane


Zápas posledního z Kiri a jeho málo viděné spolužačky byl zajisté zajímavý. I když jednotrvárný, protože genjutsu nešlo vidět a tak viděl pouze mistrovské šití. Rozhodně ti z Kiri měli zajímavé zbraně a schopnosti. Ani se nedivil, že byli bráni jako favoriti a jak dokázali zvládnout jeden z Konožských týmů.
Další zápas byl konečně trochu vidět. Suna guy měl ... další zvláštní techniky. Hodně zvláštní. Opravdu magnetické schopnosti, byly cool. Ale i Taichi se uměl pěkně ohánět, i když tedy využíval dost zbraně a to by mohl být problém. Nakonec ovšem i improvizoval. Jo, to bylo potřebné v takovém boji a možná i díky tomu vyhrál. A pak přišlo to nejděsivější toho dne... Itaneho vlastní zápas.
Itane sešel pomalu do arény, ovšem předtím se ještě občerstvil z lahve pití a dal si trochu něco k jídlu, což si předtím přinesl s sebou. Dokonce na tribuně nechal i svojí bundu, potřeboval být co nejvíc pohyblivý. Katanu si nesl v ruce. Připraven na nejhorší.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 6:03 pm

Hyuuga Hinami

Hinami bedlivě sledovala souboj Taichiho a toho magnetického týpka. Takovou schopnost ještě nikdy neviděla, proto jí to dost zaujalo. Na Taichim si všimla, že si léčil rány. Uměl to, co Hinami už hodně dlouhou dobu chtěla umět taky. Trošku mu záviděla. A pak se oba vzdali. To bylo nečekané. Kdo tedy vyhrál? V tom uviděla, jak k Itaneho otci přišel i její otec. To Hinami překvapilo. Nakonec se rozhodlo, že vyhrál Taichi. Hinami za něj byla ráda, přeci jen mu fandila a za to, jak si se svým neobvyklým soupeřem poradil, si to zasloužil. A pak vyhlásili její a Itaneho jméno. Bylo to tady. Hinami naposledy pevně stiskla zábradlí na tribuně a zhluboka se nadechla. Pak se tedy otočila a vydala směrem ke vstupu do arény. Před vstupem se ještě jednou zhluboka nadechla. Trochu se jí třásly kolena. Na to se vydala do arény, avšak hned prvním krokem zakopla, přesně jak se bála, že se stane. Naštěstí to ale na rozdíl od své představy tak nějak ustála a snažila se jakoby nic pokračovat. Naštěstí to bylo hned ve vstupní bráně nebo co to tam maj, takže jí skoro nikdo neviděl. Itane ale mohl. Pak trochu zahanbeně došla už bez dalších komplikací do středu arény. Ještě další věci si mohl Itane všimnout, která byla na Hinami jiná, než když jí před tím viděl. Měla obvázaná lýtka a komplet ruce včetně prstů až nad lokty.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 9:10 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi počkal až se oba připraví. Tenhle souboj byl důležitý i pro něj a i pro další. "Začněte!" přikázal nakonec a uskočil dozadu. Oba pečlivě sledoval, přeci nechtěl, aby tady někdo padl na kunai, že ano.

Uchiha Itane

Itane si prohlédl Hinami. Nevypadal nervózní, alespoň navenek tedy. Na tento souboj se musel připravit především mentálně, přeci jen šel proti své týmové kolegyni. Ale jak sama ona řekla, mají se snažit a vydat ze sebe to nejlepší. Takže ve chvíli, kdy Akitoshi odstartoval zápas, sáhl do bočního pouzdra a hodil po Hinami dva přesné shurikeny, zatímco odskočil o kousek dozadu, aby si udržel počáteční vzdálenost. Věděl, že v tomto boji nemělo smysl používat kouřové bomby nebo něco takového, protože to Hinami prohlédne, stejně jako obyčejný Bunshin a podobně. Musel na to jít zostra hned od začátku. Do pravé ruky si okamžitě chytil další shuriken pro případný protiútok a katanu zatím v pouzdře držel rukou levou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 9:46 pm

Hyuuga Hinami

A tak se začalo. Hinami uskočila o kus dozadu, jak to tak bývá. Vytáhla dva kunaie a zapla si Byakugan. Těmi dvěma kunaii vykryla shurikeny a pak jeden z nich, ten co měla v levé ruce, hodila na oplátku po Itanem. Zatím si držela odstup, nevěděla, co se Itane za ten měsíc naučil. Proto se rozhodla být opatrná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 9:56 pm

Uchiha Itane

Itane vyrazil vpřed, zatímco rukou švihl shuriken po kunaii, který po něm hodila Hinami. Hodil ho směrem zespodu, aby po zastavení vymrštil spíše do vzduchu. On se pak odrazil, chytil ho a hodil ho po Hinami zpět, přeci jen bylo výhodné si šetřit své zbraně. Jediný problém byl, že se dalo předpokládat, že ho Hinami odrazí stejně jako předchozí shurikeny. V čistém taijutsu byla Hinami přeci jen lepší. Ale i tak Itane nepřestával v postupu před, pouze pravou rukou vytasil svojí katanu a pouzdro si hodil přes rameno, aby mu nepřekáželo. Poměrně rychle se dostal k Hinami, pokud tedy neprovedla nějaký protiútok, v takovém případě by to zvážil podle eventuální reakce, ale když to zatím šlo, prudkým sekem zespoda nahoru po ní sekl. Nejdřív to vypadalo spíš jako lehký útok, ale zhruba v půlce útoku chytil katanu pevněji, jako by si konečně ujasnil, že chce opravdu bojovat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 11:20 pm

Hyuuga Hinami

Hinami musela odrazit svůj kunai, který po ní Itane hodil. Mezitím se k ní přibližovat. A to dost rychle. Hinami si všimla, že Itane nemá zapnutý sharingan, čehož se rozhodla využít. Začala si v žaludku hromadit chakru. Mezitím si vytáhla ještě jeden kunai pro jistotu. Měla obě ruce blízko sebe(Vypadalo to trochu jako by byla spíš v boxerském ringu). A to už byl Itane u ní. Hinami viděla velmi dobře, co dělá a o co se pokouší. Znala ho. Pak se toho odehrálo trochu moc najednou. Nadhodila si ty dva kunaie, ale jen o kousíček výš, než je držela. Rychle složila dvě jednoduché pečetě a oba kunaie zase chytila. Pak jimi křížem zkusila zastavit katanu před tím, než by to pro ní mohlo býti nepříjemné. No a nakonec na Itaneho "flusla". A tak na Itaneho vyslala proud husté lepkavé vody, která spíše připomínala hustý průhledný sirup. Mířila s tím dolů, neboli Itanemu na nohy a jeho katanu. Přeci jen na to měla výhodnější pozici, když už tam tu katanu zadržovala svými kunaii. "Suiton: Mizuame Nabara!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun Jun 05, 2016 11:34 pm

Uchiha Itane

Ve chvíli, kdy Hinami začala skládat pečetě, aktivoval Itane sharingan. Bedlivě si prohlédl pečetě, které používala. Pokud se nepletl, byl to nějaký suiton. To věděl díky studiu technik, které stihl zaznamenat během boje, když zrovna nebyla mlha nebo nějaká jiná viditelnostní probléma. A to znamenalo, že měl problém. Pokud ho namočí, měl by značné problémy s používáním raitonu a to nechtěl. Měl jen chvilku na to, aby zareagoval. Nechtěl tu zvlhnout! Proto, jak se předtím připravoval, začal plán situačně měnit. Prudce dupl a zmizel. Tedy, nezmizel úplně doslova, jen prostě použil rychlost, kterou trénoval už s Kenshinem. Původně to chtěl kvůli Chidori, ale teď se mu fyzická rychlost hodila i tak. Navíc, když zrovna netrénoval s Hikumem, trénoval tohleto. Byl si v tom jistý. Problém byl, že ať byl seberychlejší, Hinami viděla jeho chakrovou stopu. Ale i tak by měl aspoň prozatím uhnout tomu... čemusi. Narozdíl od Sasukeho však nezaútočil zezadu, pouze proběhl do boku, aby se tomu vyhnul. Sharinganem pozoroval tu kapalinu. Nebyla to obyčejná voda, to už bylo zjevné z té konzistence. Co se to sakra Hinami naučila? Buď to bude kluzké nebo lepivé nebo něco na ten způsob. A jestli s tím zasere celou arénu, měl tu problém. A to nemohl dopustit.
Zaútočil znovu, tentokrát z jiného směru a již s trvale aktivovaným sharinganem. Opět útočil na blízko a byl připraven na další sladký nápoj... snad.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Mon Jun 06, 2016 12:42 am

Hyuuga Hinami

Hinami viděla Itaneho zmizet nezmizet. Trošku jí to překvapilo, ale neměla moc času nad tím nějak moc přemýšlet. Její útok minul, škoda. Ale s tím Hinami počítala. Rychle se otočila směrem k Itanemu. Otáčení bylo její, takže to bylo bez problémů, rychlé a zároveň i elegantní. Pokoušela se o to samé, co před tím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Mon Jun 06, 2016 1:29 pm

Uchiha Itane

Jo, přesně tohle Itane nechtěl, aby se opakovalo. Pokud tu bude čvachtat ten nesmysl dál, nebudou moci pořádně bojovat. Takže mu nezbývalo nic jiného než zase zmizet. Jedno se muselo Hinami nechat, tohle si na něj připravila moc dobře, jelikož tím dokázala omezit jeho rychlost, kdyby jí na to vlezl. Každopádně, teď se dostal až za ní a rychlým pohybem po ní mrskl dva kunaie do zad. Jo, barbarské, útočit někomu do zad, ale tady šlo o ninji, měli s tím počítat, že. Pak uskočil Itane vzad. Pokud se nepletl, Hinami neměla příliš dalekonosné útoky. A zatím na tom byl lépe, protože narozdíl od ní ještě téměř nepoužil chakru. Ale i tak jí důkladně sharinganoval.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Mon Jun 06, 2016 3:38 pm

Hyuuga Hinami

Itane zase zmizel a tentokrát se objevil za ní. Ještě že měla technicky vzato oči i vzadu. Mířil jí do zad, proto se Hinami během otočky skrčila, aby kunaie jen neškodně proletěly nad ní a sama mezitím vyslala za uskakujícím Itanem další vlnu. Teď už jí její sirupová technika obklopovala ze tří stran. Zbývala poslední. O to ale Hinami moc nešlo. Jejím hlavním cílem teď bylo pokusit se Itaneho chytit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Mon Jun 06, 2016 4:05 pm

Uchiha Itane

Dobře, Hinami si zalepila cestu kolem sebe. To bylo značně problematické, přeci jenom, nikdo se nechtěl přilepit, obzvlášť Itane. Přímo na ní jít nemohl, protože by zase začala flusat tu břečku, takže si teď jen udržoval vzdálenost a čekal. Možná, že kdyby to přepálil, tak by jí dokázal jedním úderem vyřadit, ale taky se mu to nemuselo povést a skončil by. A to ještě nechtěl riskovat. Proto si teď udržoval vzdálenost a bedlivě Hinami sledoval. Do té části arény, kde to poblinkala se mu moc nechtělo.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Mon Jun 06, 2016 4:44 pm

Hyuuga Hinami

A tak se naši dva mladí ninjové dostali do patové situace. Oba tam jen tak stáli a dívali se na sebe. Čekali na to, co ten druhý udělá a ani jeden z nich nevypadal, že by se chystal zaútočit první. Hinami si udržovala bojovou pozici s kunaiem v každé ruce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Tue Jun 07, 2016 3:35 pm

Uchiha Itane

Jo, patová situace. Itane zatím sledoval tu vodu. S trochou štěstí by měla fungovat klasická schopnost chození po vodě, protože jak se zdálo, byla jen o něco vylepšená. Ale zatím to neplánoval moc zkoušet, ne dokud mohl vyzkoušet nějaké další možnosti. A tak se připravil. Hodlal využít toho, že si Hinami sama zalepila prostor kolem sebe a stál jediným směrem, kterým se dalo normálně běžet. Jak už bylo toho dne zvykem, hodlal použít výbušné lístky. Měl tři kunaie s nimi a tak je prostě hodil po Hinami. Dva kunaie přímo a jeden zpožděně, co kdyby náhodou. Jakmile byly blízko ní, nechal je vybuchnout.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Tue Jun 07, 2016 4:54 pm

Hyuuga Hinami

Hinami trpělivě čekala, až Itane udělá první krok. A také, že ho udělal. Hodil po ní tři kunaie s výbušnými lístky. Hinami si jich všimla. K čemu jinému by měla Byakugan. Hned jak je Itane hodil, vytáhla tři shurikeny a mrskla je dobře mířenými hody proti těm kunaiům. Chtěla je odrazit někam do háje, kde by jí neublížili, ještě před tím, než by se k  ní dostali blízko.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Tue Jun 07, 2016 11:05 pm

Uchiha Itane

Itane sledoval jak byli kunaie odráženy. Dva, co letěli jako z kraje byly odpáleny do louží okolo a vybuchly, jak bylo plánováno, čímž by měli udělat krátery, co kterých by měla sirupovitá hmota stéct a tak zmenšit pole, které pokrývali. K tomu poslednímu poslední kunai zatím nic. Místo toho využil Itane exploze a i když mu bylo jasné, že ho Hinami uvidí, vyskočil a roztočil se. "Raiton: Kaiten Tachikata!" vykřikl a poslal vlnu Raitonu proti Hinami tak, aby letěla horizontálně, tedy, měla by jí zasáhnout i kdyby se pokusila uskočit doprava nebo doleva. I když tam měla tu svojí břečku, takže by se nejspíš mohla třeba přilepit nebo tak něco.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Wed Jun 08, 2016 3:28 pm

Hyuuga Hinami

Přesně jak si Itane myslel, Hinami ho viděla. A také jí došlo, co má v plánu. Avšak musela počkat, aby viděla, jakým způsobem Itane vlnu vyšle. Mezitím si začala hromadit chakru do nohou, aby se jí lépe uskakovalo. Kdyby uhnula doleva nebo doprava, tahle vlna by jí smetla. Proto když viděla, jak Itane seká horizontálně, pořádně se odrazila od země a vyskočila, aby ta vlna proletěla někde pod ní. Zároveň ale letěla i o kousek dopředu Jak tak byla ve vzduchu, mrskla po něm dva kunaie s výbušnými lístky hozené tak, že letěly těsně za sebou. Itane by měl ale mít trochu problém, protože by měl být také ještě ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Wed Jun 08, 2016 10:09 pm

Uchiha Itane

Stejně jako předtím Hinami, i on švihl své zbraně po kunaích, aby je srazil z cesty. Jen zvolil shurikeny a ne kunaie. Zbraně v pouzdrech mu totiž už povážlivě docházely. Netahal s sebou totiž takové zbrojnice. Každopádně, pokud to vyšlo, což by mělo, protože sharingan mu dovolil předpovědět jak ty kunaie letí, dopadl na zem a připravil se na další krok. Hinami udělala obrovskou chybu, že se ve skoku totiž přesunula dopředu. Ve chvíli, kdy dopadala na zem, což by mělo být podle posloupnosti jejích útoků až po něm, použil Itane Kai na polední z kunaiů, který předtím neodpálil, který se nacházel teď přímo před ní. A pokud neuměla roztočit Kaiten už při dopadu, mohl by to být problém.
Itane sice netušil, jestli Hinami Kaiten ovládla, což mu trochu nabourávalo plány, ale i tak se rozhodl pokračovat v útoku. Kolem jeho těla vystoupila chakra a zformovala Bleskový chakrový mód. Tuto možnost by použil i ve chvíli, kdy by mu měli před xichtěm vybouchnout ty lístky. Ovšem, jestli to šlo, využil své nejvyšší rychlosti, aby více méně Hinami oběhl, využil zdi arény jako odrazového můstku a ve velké rychlosti jí prostě napadl z druhé strany než čekala. Samozřejmě, nejspíše viděla jeho chakrovou stopu, ale nejspíš jako hodně rozmazanou čáru.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Aréna
Návrat nahoru 
Strana 11 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Chuninské zkoušky a následný časový posun

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: