Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Třetí zkouška: Aréna

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 8:16 pm

Hyuuga Hinami

"D-dobře." odvětila na strýčkova slova. Pak ale začal mluvit Itaneho taťka. Když už byla ale řeč o Itanem, kde byl? Nikde ho tu neviděla. Hinami se tedy zařadila až úplně dozadu. Když Uchiha Akitoshi vyzval ty, jenž se chtějí vzdát, Hinami na vzdávání ani nepomyslela. Ostatní to také nevzdali. A tak tam stála a čekala, co se bude dít dál. Při tom si dělala starosti, kde je Itane a proč tu není. Mohlo se mu něco stát? Chtěl to vzdát? Hinami nevěděla a to jí právě nutilo dělat si starosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 8:30 pm

Uchiha Akitoshi

"Byli slabí," procedil mezi zuby Kiri-guy, na kterého mluvil Rikuto a to bylo asi tak vše, čeho dosáhl tou otázkou.
Akitoshi se usmál, když nikdo odstoupit nechtěl. Vypadalo to, že všichni do toho chtěli prostě jít. Tak proč ne. "Nuže, ukažte se ještě svému publiku. Neboť jste letošní kandidáti na chuuniny!" pronesl hlasitě, aby to slyšelo i obecenstvo. Jo, Konoha z toho dělala vždycky trochu show a on musel poslouchat příkazy. Vždyť na ně koukal i Hokage. "Takže, první kolo. Kirisaki vs. Hatake Hibiki! Připravte se, ostatní se odeberte na tribunu pro čekající, případně mezi obecenstvo, pokud najdete místo, ale nikdo z vás již nesmí opustit stadion až do konce," vyhlásil začátek prvního boje. Tribuna pro čekatele je ta klasická z anime.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 8:52 pm

Hatake Hibiki

Hezky se na publikum usmál, když je k tomu Uchiha vyzval. Bylo jich tam už dost i jen na jeho souboj. Už kvůli tomu se usmál. jeho soupeř stál vedle něj. Teď tu jen tak stojí, a za pár okamžiků to vypukne všechno.. a on je spearhead, ten, co celý turnaj otevře. Vlastně se už docela těšil.
Když Uchiha dokonce řekl jeho jméno, Hibiki vytáhl ruku a zamával celému publiku. Nebál se. nepůsobil nervózně, a úsměv z tváře ho neopustil. Určitě mu budou fandit známí. Snad. Měli by. On jim fandit bude, až se na tu tribunu po tomhle souboji vydá sám.
Ano. Už byl dost odhodlaný.
"Ten lepší vyhraje." poslal ještě na soupeře, než se dal směrem na druhou stranu arény. u toho si ho i prohlédl. Jeho meč, postava.. všechno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 603
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 8:59 pm

Kageyama Rin

Rin hlasitě vzdychl. Tímto oficiálně začalo další kolo zkoušek. Ucítil další lehký závan nervozity. Nemohl se tím ale nechat zlomit. Zatřepal hlavou a šel na tribunu pro čekající. Zajímalo ho, jestli tam půjdou i ti šupáci z Kiri. Co by se asi stalo, kdyby se jim pokusil nakopat huby už tam? Nejspíš by ho vyloučili. Pokud by to přežil. Nejspíš by skončil i jako ninja za porušení nějakých posvátných pravidel chuninských zkoušek. Radši nad tím nepřemýšlel. Pokud něco chtěl udělat, musel to udělat správně. Nesmí se nechat vyprovokovat. Podíval se na ostatní. Na Rikuta, Taie, Taiyō. Na svého týmového soupeře Hitoshiho, ale i na ostatní, které skoro neznal. Chtěl vidět jejich výrazy. Co se jim asi honí hlavou?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 458

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:11 pm

Taiyō Kurama

Taiyō byla tak nervózní, že už to víc nešlo. Ani se neusmívala, ale ani se nemračila. Takový neutrální výraz. Samozřejmě zamířila, podle dá se říct rozkazu, na tribunu. Než si však sedla na nějakou sedačku, ještě pořádně energeticky zakřičela na Hibikiho: "Do toho Hibiki! Držím ti palce!" A pak už se s hlubokým výdechem posadila. Najednou teď ta nervozita opadla a Taiyō se už zase usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:22 pm

Mizuko Taichi

Vyšel s ostatními na tribunu a opřel se o zábrádlí nedaleko Rina.
Pak se mírně zachmuřeně díval dolů.
Věděl źe tři nejproblematičtější boje budou ty, ve kterých bude Mlžná. Bylo zřejmé, že nemají žádné zábrany a všichni zkoušející si budou muset dávat zatracený pozor na to, aby se néco ošklivě nepokazilo.
Nechtěl podceňovat a hlavně neznal přesně bojové schopnosti Hibikiho, Rikuta ani Taiyo, ale v tomhle případě se opravdu bál... A obavy v jeho obličeji trochu vidět šly...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:35 pm

Hyuuga Hinami

Poslušně vyšla s ostatními na tribunu, kde se rukama chytila zábradlí a dívala se dolů na Hibikiho a toho Kiri týpka. Bylo na ní vidět, že má spoustu starostí. Měla starost ze svého boje, měla starost o to, proč tu není Itane, měla starost o Hibikiho a zároveň i o Rikuta, který šel hned po Hibikim. Taiyo na Hibikiho zakřičela. Hinami ho chtěla také nějak podpořit, ale nevěděla jak. Nakonec se zhluboka nadechla a zavolala na něj také. "Ganbare, Hibiki-kun!" No a pak totálně zrudla, když jí došlo, že jí musela slyšet skoro celá aréna.

Když všichni vyšli na tribunu a už to vypadalo, že se začne souboj Hibikiho s Kiri-guyem, začali vzduchem uprostřed arény létat listy. Ty se pak změnily ve vzdušný vír, který stejně rychle jako začal zase ustal a na jeho místě ve směsi lehce padajících listů stál Itane, který stál zády k Hikumovi. Hikumo se podrbal na týlu. "Pardon, jdeme pozdě." pronesl omluvně a uchechtl se. V duchu však proklínal svého synovce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 510

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:45 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto se uchechtl.
Povíme si po souboji..
Ještě prohodil a pak se přidal k ostatním na tribunu. Rikuto byl většinou nevšímavej a spousta věcí mu nedocházela, ale všiml si Rinova krátkého pohledu na tejpky z Kiri. Rikuto se postavil vedle Rina s poměrně vážným pohledem.
Neboj, zaplatí za to co udělali..
Pravil potichu, aby to slyšel asi tak jenom Rin, možná Tai kousek od nich. Následně se zase usmál a pak se podíval na Hibikiho a toho jednoho mlžňáka, proti kterému nastupoval. Rikuto Hibikiho nesnášel, ale přál si, aby toho mlžňáka zmlátil. Mohli by pak nastoupit proti sobě a Rikuto by si vybojoval její lásku! Tohle byl Rikutův den, vybojovat si respekt, úctu klanu a lásku Hinami!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:48 pm

Sonozaki Yumiko

Uchiha-san im povedal aby sa ukázali publiku... Yumiko teda sklonila a hlavu a dala si kapucu ešte hlbšie aby jej nebolo vidno do tváre. Dúfala, že nebolo vidno, ako sa trasie... i keď ten jej protivník, ktorý (presumably) stál hneď vedľa nej, si to všimnúť musel...
Hneď ako dostali povolenie odísť na tribúnu, tak sa tam Yumiko rýchlym krokom vydala... skoro hyperventilovala z nervozity a potrebovala sa dostať preč od tých ľudí, čo na ňu pozerali. Keď už bola na tribúne, tak si trocha vydýchla... Keď na ňu všetci nepozerali, tak to bolo lepšie.
Oprela sa o zábradlie vedľa Taiyo a dych sa jej pomaly vracal do normálu. Taiyo podporovala Hibikiho... Yumiko nemala silu tiež niečo zakričať, ale uprene naňho pozerala. No tak Hibiki... to zvládneš. Nakop tomu mlžákovi zadok. pomyslela si. Dúfala že Hibikimu dobré myšlienky pomôžu... ale vedela že to si skôr nahovára.
A potom sa objavil jej sensei s nejakým úplne neznámym týpkom (ok, Yumiko si ho pamätala z triedy ale nikdy sa s nim nebavila) a Yumiko stiekla kvapka po hlave. Dick-head-sen-sei. predsedila pomedzi zubami a veľmi zdôraznila každú slabiku. Samozrejme že tu musel robiť veľkého showmana... Yumiko sa hanbila aj zaňho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 9:50 pm

Uchiha Itane

Jojo, strýčkova cesta životem, známá výmluva, ale jestli bude stačit i dneska, to fakt netušil. "Strejda se ztratil na cestě života a já ho musel hledat," doplnil informace Itane, který se jen usmál na svého otce. Po zkoušce musel strejdovi koupit třetí budík. Jinak to příště dopadne zase tahle. Každopádně to vypadalo, že Akitoshi se moc nebavil, protože jim jen ukázal kudy k tribunám. "Tak jdeme, než nás donutí sníst to, co uvařil," zašeptal Itane ke strejdovi a zamířil si to taky na tribuny. Vypadalo to, že o nic důležitého nepřišli. Hibikimu ještě ukázal zdvižený palec, na důkaz toho, že mu fandil.

Uchiha Akitoshi

Jakmile se začal zvedat vítr a objevovat listí, bylo mu jasné, kdo to zase spískal. Ale proč do toho musel tahat i jeho syna, to netušil. No, pokud byl rád, že svého syna vidí, tak to nedal najevo, protože je pouze vykázal na tribuny, jako zbytek zrovna nebojujících. Promluví si později.
No, teď k tomu hlavnímu, jakmile byl vnitřek arény vyklizen, zvedl ruku a sekl s ní prudce dolů. "Začněte!" přikázal a sám se přesunul na okraj arény.

Kirisaki

Kirisaki byl od pohledu starší jak Hibiki, byl vyšší, měl krátce střižené, rozcuchané blond vlasy a na zádech meč obalený v obvazech, který měl dvě rukojeti. Jinak byl celý v černém, tričko i kalhoty. Na obou rukách měl rukavice a u pasu pouzdro a i na noze. Jakmile zkoušející zahájil zápas, uskočil dozadu od svého protivníka. Víc zatím nereagoval, asi si dost věřil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:03 pm

Hatake Hibiki

Neřád mu ani neodpověděl. Ale to se dalo čekat. Bylo jasné, že bude těžce sebevědomý.. to se tady dalo čekat. A Hibiki s tím trochu i počítal. Každopádně, tribuny se trochu ozvaly, a hlavně ty lidé, od kterých něco slyšet chtěl. Fandili mu. Fandili mu, protože nevěděli, jestli vyhraje. Ti z Kiri se ani neozvali. Buďto se neměli rádi, a nebo, a spíš, si byli jistí jeden druhým a předpokládali, že i tenhle vyhraje.
"Čas pokusit se o překvapení." zamyslel se Hibiki koukajíc s úsměvem a se soustředěným obočím na soupeře.
každopádně, nemohl se nechat vyprovokovat k neopatrnosti. Byl čas rozjet nějaký plán, ať už improvizační, nebo ne. Hodil dva kunaie po soupeři levou rukou. Pravou nenápadně upustil další dva, tyhle dva s nenápadnými drátky, na obě strany vedle sebe, a pak rychle tuhle ruku zasunul zpátky do kapsy. To byl obranný nouzový mechanismus. Na tváři se mu dařilo si úsměv držet.

Mitarashi Hideyori

Taky tam byl opřený o zábradlí, a když viděl Rina, rozhodl se přesunout blíž k němu. Taky mávnul na bandu z týmu 6. Ti ho také znali, z té druhé zkoušky. Došel ale za Rinem.
"Yo. Kohaku tu je. Přeje ti hodně štěstí, a stejně tak i já." pronesl volně, koukajíc na to, co se děje v aréně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:10 pm

Kirisaki

Ve chvíli, kdy Hibiki hodil kunaie, popadl Kirisaki jednu z rukojetí na zádech a plynulým pohybem před sebe zarazil meč, čímž zastavil letící zbraně. Udělal dva kroky dopředu, i s mečem, který momentálně fungoval jako štít a oba kunaie sebral. Pak se napřáhl a hodil jeden zpátky. A ve stínu toho prvního hned ten druhý, což už zase nebylo tolik vidět, i když někdo bystrý by si všimnout mohl. "Budeme si házet kunaie?" pronesl ironicky.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:16 pm

Hatake Hibiki

Nepřekvapivě to dokázal Kirisaki bez problémů vykrýt. Ale kvůli tomu to Hibiki neházel. Dokonce i trochu očekával nějaký podobný návrat, takže to, že dostal kunaie zpátky ho taky nepřekvapilo. To taky tak nějak chtěl. Udělal pohyby do prava hned dva, aby se vyhnul obojím.
"V tom jsem docela dobrej." dodal k tomu s mrknutím, a pak konečně vyndal ruce z kapes, aby vyložil pár pečetí.
"Katon: Hōsenka no Jutsu!" vysypal svoji techniku. Několik koulí se vydalo z nebe po obličeji Kirisakiho, Hibiki k tomu přidal dva shurikeny, a jeden navíc skrytý v jedné ohnivé kouli, který byl na provázku a chtěl se dostat za něj. Klasická Hibikiho taktika.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:25 pm

Kirisaki

No, tohle už vypadalo rozhodně zajímavěji. Kirisaki jako protireakci poskládal vlastní pečetě a hlesl: "Suiton: Suidan no Jutsu!" Z úst pak poslal proud vody, kterým pozhasínal ohnivé střely, které na něj mířili. Ne však všechny, zrovna tu, ve které byl shuriken minul a musel jí uskočit manuálně. Nebyl to daleký úskok, ale ocitl se tak dva metry od svého meče.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:39 pm

Hatake Hibiki

Hibiki se tímhle pohybem dostal do jedné z nejtěžších situací, kterým v životě musel čelit. Respektive, do jednoho z největších rozhodnutí. Mohl zkusit vzít risk. Být greedy. Pustit se už teď do techniky, kterou si chtěl nechat na nějaký.. další moment. nebo zkusit jednodušší techniku, kterou mohl udělat, nesežere tolik chakry, a neukáže tolik opponentovi.
Pravda ale byla jednoduchá. On byl tady ten, který byl outsiderem. Jednoznačným outsiderem. Kdo má brát risky, když ne on.
Zatáhl rukou, aby se shuriken na drátku vrátil směrem Kirisakimu do zad, ale to nebyl zdaleka ta hlavní věc. To byla návnada.
Hned poté obě ruce vytáhl, a sám se vydal rychlým během k soupeři, aby zabil těch pět metrů, co potřeboval. "Katon: Yamata no Orochi!" zahulákal svoji tak nějak all-in techniku, a kolem něj se ze země objevilo 8 plamenů ve tvaru hadích hlav. Jeden se vydal směrem k meči, co byl v zemi, aby ho Kirisaki nemohl jen tak chňapnout. Šest jich v nejvyšší rychlosti poslal z různých směrů přímo proti soupeři. A posledního si nechal u sebe. Znovu obranný mechanismus.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:48 pm

Kirisaki

Normálně by se předpokládalo, že ninja uhne, jenže Kirisaki zaprvé neviděl dozadu a zadruhé měl teď trochu jiné priority. Jak se Hibiki rozeběhl dopředu, on skočil ke svému meči, i když to znamenalo, že se mu shuriken zabodl do zad. No, byli jsme v Narutovi, jeden shuriken ještě nebyl takový problém. Odhalilo mu to aspoň jednu věc, že jeho protivník rád používal dráty.
Ale, jelikož to měl mnohem blíž, dostal se k meči včas. Problém byl, že Hibiki už odpálil svojí ultimátní techniku. I na tváři toho drsoně z Kiri bylo vidět překvapení, tohle nejspíše nečekal. "Hiramekarei Kaihō!" vykřikl narychlo a obvazy kolem jeho meče se rozletěli do stran, jak zvláštně tvarovanou čepel obalila modrá chakra, která se začala rozpínat do šířky. Pro všechny, kteří se trochu zajímali o Kiri... takže jen hosty z Kiri... byl tento meč známý možností přetvořit se do jakékoliv zbraně, či vybavení v podobě využití chakry uživatele. Takže, prvotní proměnou bylo dost velké kladivo, kterými se Kirisaki rozhodl odpálit hady z cesty. Jeho nevýhodou bylo, že nikdy takovou techniku neviděl, takže moment překvapení byl na Hibikiho straně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:50 pm

Sonozaki Yumiko

Pozerala sa teda na zápas a fandila Hibikimu aspoň v hlave... Zatiaľ to vyzeralo celkom dobre. Hibiki bol síce v jasnej elementárnej nevýhode, ale vyzeralo to, že má nejaký plán.. a vtedy použil nejakú techniku o ktorej Yumiko v živote nepočula. W-whoa... vydýchla užasnute. Vyzeralo to, že nebola jediná kto trénoval za ten mesiac. A táto technika vyzerala poriadne silná... osem hadích hláv, ktoré sa zdalo môže ľubovolne vysielať. Malo by byť ťažké sa tomuto vyhnúť... Lenže, ak by oponent použil ďalší suiton...
Lenže to sa nestalo a oponent vytiahol zase svoju hlavnú techniku, nejaký... shapeshifting meč? Určite sa neplánoval len tak vzdať...
Yumiko sa začali triasť ruky... ak boli všetci na chunninskych skúškach takto silní, tak akú mala chúďa šancu ona?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 566
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 10:53 pm

Hitoshi

Na Rina nejak nereagoval, jeho pohled ani nikterak nevratil. Udrzoval si stale kamenou tvar, protoze byl pripraveny na vsechny druhy provokace. Kdyz skoncila ceremonie, odebral se do vyhrazene zóny, ode sledoval boj, mezi Hibikim a ninjou z Kiri. Oheň proti vodě byla proste smula, ale bylo videt, ze Hibiki je velice zdatny v taktice.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 11:04 pm

Hyuuga Hinami

Itane se náhle objevil v prostředku arény a Hinami si oddychla. Náhle měla o starost méně, i když jich měla pořád dost. Sledovala pozorně Hibikiho souboj a ruce měla spojené skoro jakoby se modlila, jen prsty měla propletené. Začínala mít další starost o Hibikiho, když zjistila, že jeho protivník má suiton a on katon. Hibiki byl tím pádem v nevýhodě. I tak mu ale Hinami držela palce. 

Kagami Hikumo

Dal Itanemu pohlavek se slovy, že lhát se nemá a pak spolu s ním byl vykázán svým bratrem nahoru na tribunu. No a tak šel, po cestě se na Hibikiho usmál a stejně jako Itane mu ukázal palec hore na důkaz podpory. Pak si začal tiše pískal a šel dál. Když došli nahoru, nechal toho a došel ke zbytku svého týmu. Nic neříkal, jen zpoza nich sledoval Hibikiho souboj. Jeho první katonový útok poznal, jelikož na Hikuma tohle Hibiki už jednou použil. Za to ty hadí hlavy byly novinka. Saru se s tím Hibikiho tréninkem rozhodně nepáral. Obdivně hvízdnul. Nad mečem toho týpka z Kiri se trošku zamračil. Hibiki hold schytal těžkého protivníka, snad ho dokáže přechytračit. Hikumo v Hibikiho věřil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 11:09 pm

Hatake Hibiki

Hibiki dostal svého soupeře pod tlak. To bylo to, co se mu dost hodilo, navíc to vypadalo, že je soupeř upřímně překvapen. To bylo dobré. Teď ale nemohl v tlaku povolit. Povolení v tlaku znamenalo nechat úplně moment překvapení v tahu, a to si nemohl Hibiki dovolit. Taky teda zjistil něco o soupeři, ale tušil, že soupeř má ještě triky v rukávu. Hibiki toho už moc neměl. Když se mu ale podaří držet tlak a nenechat soupeře nijak útočit.. třeba se k nějakým trikům ani nedostane.
Dal se tedy na jednu stranu. Ten shuriken, co měl v zádech, měl totiž pořád ještě jedno důlěžité použití. Ten provázek musel pořád být někde kolem těla soupeře.. pravděpodobně i na něm. Aby to tak bylo, Hibiki rychle uskočil doleva. Hodil další dva kunaie levou rukou, zase jako návnadu. Hned složil svoje pečeti.
"Katon: Ryūka no Jutsu!" zahulákal, a poslal oheň po drátu, který vedl do toho shurikenu v zádech soupeře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sat May 28, 2016 11:29 pm

Kirisaki

Vypadalo to, že si dost oddechl, když se mu podařilo z velké části eliminovat protivníkovu techniku. Kladivo se pak stáhlo zase jen na chakru kolem meče, který automaticky bodl před sebe jako štít. Docela praktické, protože byl tak vždy z jednoho směru prakticky chráněn, když se kapku přikrčil. Problém byl, že Hibiki se začal hýbat a začal zase něco vymýšlet. Hodil další kunaie, podezřelé. Kirisaki po předchozí zkušenosti čekal už zase nějakou levárnu s dráty, proto zareagoval dostatečně rychle a skrčil se k zemi, aby se kunaiům vyhnul. A hle, co neviděl, najednou se k němu v přímce začal přibližovat poměrně velkou rychlostí oheň. Ten shuriken, blesklo mu hlavou. Začínal cítit trable a horko. Oheň už byl skoro u něj, takže sáhl dozadu a vyškubl si ze zad zbraň. Nic příjemného asi. A co hůř, oheň se dostal až k němu a popálil mu ruku. Bylo vidět, jak si na dlaň vyflusl slušnou dávku vody. Začínal se chlapec krapet potit. Zajímavé bylo, že když meč nedržel, nesvítil chakrou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun May 29, 2016 12:03 am

Hatake Hibiki

"Musím na něm držet tlak, ale když se k němu přiblížím moc, zbytečně riskuju." přemýšlel Hibiki za běhu, jak jen to šlo. Napadlo ho pár alternativ, ale jedna, která mu přišla nejlepší. Kirisaki nesmí mít čas si jakkoli oddechnout. Hibiki tohle tempo nasadil naschvál, a bude ho muset udržet.
A tak v rychlosti sáhl do kapsy a hodil po Kirisakim něco, co předtím ještě nevyužil - kouřovou bombu. Počítal s tím, že buďto nedával pozor, a bude muset od meče pryč, nebo pozor dával, ale to, že si pro meč bude muset, ho zdrží. I tak. Takhle by neměl vidět přesně Hibikiho pozici, a tak by měla i vyprchat výhoda jeho štítu.
A tak Hibiki hodil a utíkal, a házel bezdrátové kunaie a shurikeny z každého místa, aby kouř rozházel skrz naskrz, aby si byl jist, že neřád neuteče jen tak. Stejně tak tam poslal i poseldního ohnivého hada, aby kouř pořádně pročesal.
A pokud Kirisaki nějak rychle nečekaně kouř opustil, pochopitelně bylo načase nahodit zase nový nápad.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1955
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun May 29, 2016 10:41 am

Kirisaki

Ve chvíli, kdy Hibiki hodil kouřovou bombu se Kirisaki usmál. Jak tým 9 věděl, minimálně jeden z týmu z Kiri ovládal Kirigakure no Jutsu. No, a jak Kirisakiho jméno napovídalo, on opravdu něco s tou mlhou měl. Takže než se Hibiki nadál, z kouře vyrazila mlha hustá, že by se dala krájet. A to znamenalo další problém, jelikož Kiri tu mlhu použil, musel se v ní umět hýbat.
Hibiki měl ale taky jednu zbraň, had našel svůj cíl a tak jeho uživatel aspoň poznal, kterým směrem je jeho protivník, alespoň prozatím. A diváci... no, ti viděli pěkný mlíko tam dole, vyplnila celou arénu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 603
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun May 29, 2016 10:48 am

Kageyama Rin

Rin se na Rikuta usmál, ale jinak nereagoval. Když se objevil Hide, Rin ho pozdravil mávnutím. Docela ho povzbudilo, že se na něj Kohaku-sensei bude koukat. "Tobě taky, Hide." Popřál mu taky štěstí. Pak už se věnoval zápasu.
Ten kluk z Konohy nebyl vůbec špatný. Ta ohnivá technika s hadíma hlavama byla dost drsná. Ale nevypadalo to pro něj dobře. Byl proti někomu, kdo proti ohni používal vodu. A navíc to byl jeden z těch hajzlů z Kiri. Byli hodně silní. Rozhodně ale bojoval dobře. Používal hlavu. To bylo důležité.
Celé bojiště potom zahalila mlha. "Kirigakure no jutsu." Řekl nahlas. Pak se podíval na Rikuta. "Pokud se v tom umí pohybovat a orientovat, tak je nejspíš konec."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Sun May 29, 2016 10:58 am

Hatake Hibiki

No, i tohle mohlo přijít. Hibiki tuhle techniku znal předtím ze zkoušky první. Nebyl si jistý, jestli to doopravdy tehdy byl někdo z Kiri, ale bral to už před bojem jako možnost. A tak ani teď nebyl překvapený, i když se úsměv změnil na soustředěný výraz. Tahle technika je způsob, jak se dostat k nepříteli a úplně při tom vyřadit smysly zraku a vlastně, co Hibiki věděl, tak i sluchu. On tedy neměl šanci zjistit, odkud soupeř přijde, a jeho had byl ovládán myslí Hibikiho, takže ani on se nemohl soupeře držet věčně. Tohle potřebovalo jiné nápady. A když nefunguje sluch ani zrak, chuť je k ničemu a pokud by přišel hmat, už by bylo pozdě, zbýval jen jeden smysl. Nechtěl se pouštět i do tohohle, ale nic jiného mu nezbývalo. Kousnul se do prstu, a posledního hada přivolal zpátky po jeho bok. Bude ho potřebovat jako obranný mechanismus.
"Kuchiyose no jutsu!" zahučel, a hned spustil. "Biscuite. Potřebuju vědět, odkud přijde jen, jak ho vycítíš, čím dřív, tím líp. Čuchej.. spáleninu." vysvětlil rychle. Tady nebyl čas na nějaké zevlování, a Hibiki si byl jistý, že to Biscuit pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Aréna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Chuninské zkoušky a následný časový posun

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: