Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Třetí zkouška: Aréna

Goto down 
+5
Deadwind
Akimoto_Makoto
Randroth
Misman
Eshen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 2:37 pm

Kageyama Rin

"Bál jsem se, že zase řekneš nějakou takovou sračku." Vzdychl. "No. Nabíhat na tebe přímo by asi nebyl moc chytrej nápad. Ale nikdy jsem se nepovažoval za člověka, co by byl nějak extrémně chytrej." Rin zvedl ruku, ve které držel kunai, na kterém byla přivázaná kouřová bomba. Napřáhl se a vší silou to hodil po skupině Hitoshiů. Respektive těsně před ně. Oba klony následně hodily každý dva shurikeny tak, aby trefily ty dva, co byli na straně. Nevěděl, která z nich je skutečný Hitoshi, ale tohle by ho nezabilo tak jako tak.
Rin uprostřed natáhl ruku před sebe a klony nad ní začaly mávat rukama. Tou dobou už clona nejspíš zmizela. během chvíle se mu na ní utvořila modrá zářivá rotující koule. "Rasengan!" zakřičel Rin a rozběhl se dopředu. Klony už neměly moc chakry, ale pro jistotu to začaly obíhat každý z jedné strany dokola, aby jistili Rina.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 3:08 pm

Hitoshi

Levý Hitoshi instinktivně hodil svůj kunai proti tomu hozenému, takže se srazily ve vzduchu někde na půli cesty vytvořili kouřovou clonu, takže Hitoshi neviděl, co se tam děje. Následně letěly shurikeny na boční postavy. Levého zachránil prostřední klon svým kunaiem, ale pravý to schytal a roztekl se. Hitoshi pochopil, že se jde do finále a tak začal rychle skládat pečetě, jak on tak klon. Kouřová clona pomalu mizela.

Co to je? Vidím jeho chakru jako energii rotující na jeho ruce. Jak někdo může být schopný takhle zacházet se surovou chakrou? Je to děsivá předzvěst, slyším zvuk rotující koule a cítím poryv větru jak se blíží. Nesmím dostat zásah.

Všimli jsme si klonů po stranách, takže je musel vyřešit můj jeden klon, což nebyla zrovna férovka. Suiton: Mizurappa! Vystřelil nejdříve po levém křídle a pak hned po pravém. Byl tu úzký, ale silný proud vody. Mezitím tělo, které původně bylo na levo muselo čelit tváří v tvář rasenganu. Suiton: Suijinheki! Od Hitoshiho letěla obrovská sedmimetrová vlna, která nabrala Rina - https://www.youtube.com/watch?v=72qkhMc0-ZE

Snažil jsem se ho tou vlnou spláchnout zpátky na druhou stranu arény, cítil jsem, že budu muset bojovat s blížícími se klony, protože jeden můj na ně nemohl stačit. Držel jsem eso v rukávu a už byl pomalu čas ho použít, ale neviděl jsem pořád tu šanci.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 3:26 pm

Taiyō Kurama

I přesto, že Taiyō věděla, že jí bude fandit hodně lidí, což mimochodem byl úplný zázrak. Vždyť ještě před několika měsíci neměla vůbec žádného kamaráda, no tak i přes to všechno měla velké obavy. A její zápas se pomalu a pomalu blížil. Kruté čekání. Dokonce si ani nebyla jistá, jestli může považovat za výhodu, když vidí (tedy když to mlha dovolí), cože všechno ninjové z Kiri dovedou. Taiyō byla během zápasu celou dobu opřená o zábradlí, ani nedutala, jen pozorovala souboj, tedy hlavně boj, který nebyl schovaný v mlze. V duchu si zkoušela říkat, co by asi v té situaci mohla udělat ona sama, ale zatím to pokaždé skončilo "vzdávám se". Taiyō si opravdu nedávala velké naděje. Bylo však úžasné sledovat, Rikutovu výdrž a jeho … kosti? V některých okamžicích Taiyō prostě spadla brada úžasem.
-----------------
Zápas skončil, oba bojující vypadali opravdu hrozně. Opravdu má cenu to nechat zajít takhle daleko? ptala se sama sebe. Vždyť to byl jeden zmrzačený za druhým. Taiyō si sice říkala, že do svého zápasu dá také vše, ale kde je pak pud sebezáchovy. Tolik myšlenek, že se ani nedaly všechny pochytat. Mezitím se Rin připravoval na svůj zápas. To že mu bude Taiyō držet palce přeci byla jasnačka, ale stačila se na něho jenom usmát, pak už odešel. Taiyō za to byla tak trochu i raději, aspoň neslyšel její rozklepaný hlas.
---------------
Když začal souboj Rina, Taiyō cítila velkou úzkost. Bylo to zvláštní, ale bála se o něco stejně jako předtím o Hibikiho. I když o Rina se teď bála víc, protože jeho souboj teprve začal. U Hibikiho už aspoň věděla, že svůj souboj zvládl.
Během souboje opět přišla mlha. No, tak toho Taiyō zas moc vidět nemohla. Úplně se strachovala toho okamžiku, kdy na konci souboje mlha zmizí a jí se naskytne pohled na krvavé bojiště. Během souboje přišel i hrozný smrad, který se pomalu nedal vydržet. Ohhh. málem z toho Taiyō zvracela. Dýchat přes látku rukávu také moc nepomáhalo. Výbuch. Každým výbuchem sebou Taiyō cukla, ale aspoň teď zase viděla. Opatrně Rine, ale do něj. říkala si v duchu. Tohle byl další neuvěřitelný boj.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 3:27 pm

Kageyama Rin

Hitoshi samozřejmě nezklamal. Vyvolal obrovskou vlnu, která se srazila s Rinem. On před sebe ale nastavil svůj rasengan a díky rotaci dokázal sílu vlny poslat do jiných směrů. Vlna ho spláchla, ale to bylo všechno. Jejich techniky se navzájem vyrušily. Rin dopadl na zem o několik metrů opodál, ale začal se zase stavět na nohy. "Pěkný."

První Rinův klon se vyhnul, ale ten druhý ne. Ten dostal ránu přímo do čuně a pufnul pryč. Ten první ale okamžitě zamířil k dvojici. Teď už toho moc neměl, takže se prostě musel spolehnout na staré dobré taijutsu. V tom byl Rin dobrý. A navíc měl dost času dostat se k nim, protože se Hitoshiho klon musel soustředit na vyvolání vodní techniky na zničení druhého klonu. Byla to sice jen chvilička, ale stačilo to k tomu, aby se přiblížil na blízko. Místo na klon se ale zaměřil na Hitoshiho, který zatím působil skutečně. Zkusil ho vzít kopačkou do hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 3:43 pm

Hitoshi

Viděl, jak se techniky vynegovaly ve vzduchu, alespoň že jeho obrana, kterou trénoval celou dobu byla k něčemu. Jak si Hitoshi myslel, půjde po něm jeden z klonů. Než si stihl pořádně připravit techniku, dostal solidní kopačku, kterou kryl pouze svojí levou rukou, takže ho kop odhodil pěkný kus dál. Ruka ho pořádně bolela, vypadala dokonce naražená, ale stále mohl používat pečetě. Okamžitě jsem začal skládat techniku, měl jsem jasnou vizi jak to ukončit i přes tu pekelnou bolest v jeho ruce.

Hitoshiho klon samozřejmě po tom, co Hitoshi dostal zásah okamžitě skočil po Rinovi, aby nemohl originál dokopat na místě. Skončil mu po nohou tak, aby nemohl chodit dokud se nevypořádá s klonem. Získával čas za cenu vlastního zmizení.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 3:56 pm

Kageyama Rin

Klony teda začaly bojovat spolu a Hitoshi se zřejmě chystal na skutečného Rina. Ten už se moc nehýbal. Po tom, co ho spláchla ta vlna na tom nebyl moc dobře. Těžce dýchal a sledoval svého týmového parťáka. Spíš to vypadalo, že čeká na to, co udělá.

Rinův klon byl v taijutsu zřejmě lepší než Hitoshiho klon, stejně jako originály. Takže i když mu to chvíli trvalo, nakonec se vyprostil a vší silou Hitoshiho klon kopnul do ksichtu. Pokud něco za jejich boj zjistil, bylo to to, že tyhle klony se rozpadají na vodu po zásahu.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 4:06 pm

Hitoshi

Když Rin nešel, musel jsem jít já. Suiton: Mizu bunshin no jutsu! Vedle mě se zformovaly dva klony. Tohle činilo celkem šest klonů za tenhle zápas, s jednou B technikou už jsem se nyní přehoupl do druhé poloviny mé chakry. Už jsem dost oddechoval, hnali jsme to do extrému. Kdybych použil všechnu svoji chakru byl bych nejspíš schopný udělat horší Suijinheki, ale já jsem běžel pro úplně jinou techniku, o které Rin taktéž nevěděl. Kryjte mě! Zahlásil jsem na klony, které se rozeběhli se mnou proti oroginálu. Já jsem běžel ve předu a skládal pečetě. Alespoň jsem si myslel, že je to originál, ve hře byl stále jeden rinův klon, takže se moje dva klony stále dívali okolo, pravděpodobně s ním budou muset bojovat. Běžel jsem přímo, čekal jsem ještě co udělá, abych se případně vyhnul.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 4:12 pm

Kageyama Rin

Rin se usmál a přiložil levou ruku na pečeť na pravé ruce. Přímo před ním se objevily tři míče pokryté výbušnými lístky. Rin je všechny poslal jeden po druhém proti Hitoshimu a jeho klonům. Udělalo to trochu větší explozí než obyčejný výbušný lístek. Chtěl se zbavit těch klonů. Pokud přitom dokázal rozhodit Hitoshiho, tak fajn. Hned za explozí se rozběhl Rin. Skočil do kouře, což Hitoshi nemohl vidět. Možná pokud by měl Byakugan, ale to snad neměl. Pokusil pravým hákem najít Hitoshiho.
Rinův klon se na ně vyřítil zezadu. Vytáhl poslední dva shurikeny, co měl a hodil je pro jistotu po klonech.

Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 4:32 pm

Hitoshi

Věděl, že tohle je blafák, ale že má stále ještě nějaké výbušné věci, o tom nepřemýšlel. Klony hodily svoje shurikeny, aby srazily míče ve vzduchu, ale i přesto to byla celkem silná exploze. Hitoshiho originál se odvalil napravo a hned chtěl běžel po Rinovi, už mu celkem bylo jedno, jestli najde klon nebo originál, tak či tak musel jedno i druhé vyřadit z boje. Jeden z klonů smetla exploze svou silou, což bylo nepříjemné, ale druhý klon se okamžitě otočil na ten rinův, který běžel do zad. Oba se střetli za ohlušující exploze, začali bojovat s pomocí kunaiů.

Hitoshi hledal originál, nevěděl, kam se schoval. Ale moc možností nebylo. Buď se schoval někam do křoví zase v aréně a nebo skočil do kouře a schovává s v něm aby překvapil. Hitoshi se rozhodl vsadit na to, že Rin není ninja, který se schovává, ale ninja, který bojuje. Přiběhl k epicentrum, odkud šel kouř a vypustil svou vodní techniku. Suiton: Suirō no Jutsu!Epicentrum začala obalovat velká modrá sféra z vody.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 4:49 pm

Kageyama Rin

Klon s klonem začali bojovat. Opět v taijutsu. Tam byl silnější Rin, takže po nějaké době vyhrál. (Bylo tak rozhodnuto Raidym.) Hitoshimu se podařilo chytit Rina do vodního vězení. Byl přesně tam, kde si Hitoshi myslel. Problém byl, že teď Hitoshimu do zad běžel Rinův klon s kunaiem v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 5:49 pm

Hitoshi

Držel pravého Rina ve vězení, to byl úspěch. Horší bylo, že můj mizubunshing opět prohrál. Nicméně Hitoshi věděl, že ten klon, který se k němu blíží už je dost pomlácený. Přeci jenom rval se tu celou dobu a musel pořád utíkat a přeprat dva nebo tři jiné klony. Rychle tedy Hitoshi hodil svoje poslední dvě hvězdice, co měl u pasu a doufal, že se trefí. Šance byla vysoká vzhledem k tomu, jak byl klon pomlácený a vyčerpaný. Hitoshi si vzal do pravé ruky svůj poslední kunai, byla to ruka, kterou měl zdravou. Jestli se klon dokázal vyhnout, pak musel bojovat s Hitoshim, který byl originál, ale mohl bojovat dost omezeně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 5:57 pm

Kageyama Rin

Klon běžel na Hitoshiho. Pak pustil kunai, který držel v ruce a sebral jiný, který ležel na zemi. Napřáhl se a s otočkou ho hodil proti Hitoshimu. Kunai se odrazil od jedné hvězdice, takže změnil směr a letěl dost pomalu. Ta druhá hvězdice klon zničila.
Kunai dopadl na zem a ozvalo se typické puffnutí. Kunai obalil obláček kouře, ze kterého vyskočil Rin. Byl teď dost blízko Hitoshiho, takže na Hitoshiho prostě zkusil skočit a zaútočit pomocí taijutsu - nic jiného už stejně neměl. Pokud mělo Hitoshiho něco překvapit, tak to bylo právě tohle. Rin, který byl ve vodním vězení pravděpodobně zmizel. Byl to klon.

(Rin na začátku hodil kouřovou bombu, ve které vyvolal tři klony a sám se pomocí henge proměnil na kunai. Jeho taktika byla původně jiná, ale celý průběh boje mu dovolil tak zůstat až do teď. GM o tom věděli a bylo to schváleno.)
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 6:13 pm

Hitoshi

Byl extrémně překvapený tím, co se stalo. Když pufnuli všechny klony pochopil, že se Rin přeměnil na ten kunai, co letěl okolo. Připomnělo mu to, to co měl celou dobu na mysli od začátku souboje. Rin může být čímkoliv si vzpomene, jako tehdy na té misi, kdy byl přeměněný na shuriken. Hitoshimu se udělalo celkem špatně, ale zároveň stačilo dát ruce do pečetě tigra. Suiton: Mizu bunshin no jutsu! Všechna zbývající chakra(2C) se přeměnila na dva horší klony, které se objevily vedle Hitoshiho, přesto originál dostal silnou kopačku do ksichtu, takže se propadl za své vyvolané klony. Byla to pořádná rána a Hitoshi měl na chvíli před sebou mžitky, těžko se zvedal ze země. Oba dva klony mezitím skočili na Rina. Pomlácený Hitoshi bez chakry se je snažil následovat, ale celkem dost se motal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 6:16 pm

Kageyama Rin

Rin byl dost bez chakry. Všechny ty klony si vybraly svoji daň. Kromě poslední zbraně už neměl nic jiného. Svůj nůž. Sáhl za sebe a rychle nůž tasil. Zároveň tím zkusil zničit jeden z Hitoshiho klonů. Od toho druhého schytal ránu do obličeje. Trochu se zamotal a couvl o trochu dozadu. Pořádně se do země opřel levou nohou a udělal na ní otočku s tím, že pravou nohou rozkopne ten další klon.
"Hitoshi!!" Zakřičel na svého parťáka po Narutovsku. "Myslím, že už je čas, aby ses vzpamatoval!"
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 6:50 pm

Hitoshi

Už se vzpamatoval z rinovo kopačky a mířil za svými klony. Hlava ho bolela tak, že myslel, že se mu rozskočí. Běžel po Rinovi, jako kdyby ho chtěl uškrtit. Klon po kterém Rin vystřelil nohu dostal ránu a zásah(zmizel), nicméně ten druhý se předtím noži ubránil svým kunaiem a když Rin útočil kopačkou, tak ho složil na zem. Skutečný Hitoshi po Rinovi skočil ve stylu MMA a za pomoci jeho klonu ho začal držet na zemi - zasedl ho a začal ho pěstmi mlátit do obličeje. Hitoshi měl před sebou černo, nevnímal okolí.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 6:55 pm

Kageyama Rin

Tohle bylo hodně nepříjemné. Dostával jednu pěst za druhou a navíc ho přidržoval klon. Rin tak nějak tušil, že ať se teď stane cokoliv, tohle je konečná. Buď pro něj nebo pro Hitoshiho. Nehodlal to vzdát. Chtěl bojovat do poslední chvíle. A navíc si slíbil, že Hitoshimu vmlátí rozum do hlavy.
Děly se teď dvě věci - Rina mlátil rozzuřený Hitoshi, který se nechal ovládnout svým vztekem. To jsou chvíle, kdy lidé můžou dělat jednoduché chyby. Ta další byla víc problémová. Rina přidržoval i Hitoshiho klon.
Rin chtěl využít toho, že byl v taijutsu mnohem silnější než Hitoshi. Dal všechnu sílu do toho, aby vykopnul nohou. Chtěl Hitoshiho nabrat do citlivých míst a přehodit ho i s klonem přes sebe. Hitoshi nebyl žádná těžká váha a Rin byl silný. Jak už jsem kdysi řekl. Rin není super rychlý, ale je silný. Jeho rány bolí. Pokud se mu je podařilo převrátit, první věc, kterou udělal, bylo to, že do Hitoshiho klonu zabodl svůj nůž a nechal ho tam. Pak pěstí udeřil Hitoshiho přímo do obličeje. Ale to už je asi na uvážení GM a DWho.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 7:41 pm

Hitoshi

Sehrálo se to všechno tak rychle, že vlastně ani nevěděl, co se děje. Rin nějak dokázal, přesto že byl na válečkách pod obrovskou váhou a přestože byl zasypán pěstmi Hitoshiho sesadit a následně si poradit s nožem proti jeho klonu. Než se Hitoshi pořádně stačil vzpamatovat, dostal od rychlého Rina další úder do obličeje.

Byl konec, byla tma.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 8:02 pm

Uchiha Akitoshi

Tenhle souboj se prakticky zastavil sám, Hitoshi odpadl a Rin to rozdýchával. Akitoshi k nim pomalu došel. "Vítěz je Kageyama Rintaro," prohlásil nahlas, čímž byl třetí souboj ukončen. Naběhlo opět uklízecí komando a Hitoshi byl odnesen na ošetřovnu. Akitoshi se podíval na Rina a zeptal se ho: "Tak co, jak to vidíš, mám ti taky sehnat odnos?" Rin byl asi jedinej, kdo by se ještě mohl odejít na pozorovatelnu.

Itaneho reakci dopíšu později
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 8:13 pm

Kageyama Rin

Rin měl dost rozbitý obličej a byl totálně bez chakry. Troufnul si ale říct, že dokáže odejít po svých. Mávl na Akitoshiho rukou, ale nic neříkal. Pak začal kulhat pryč. Zpátky na tribunu. Po cestě ze země vytáhl svůj nůž a pomalu ho zasunul do pouzdra, kam patřil. Málem se přizabil na schodech, ale pak se mu nakonec podařilo vyšplhat až na tribunu pro geniny. Tam si sedl na zadek a opřel se o zeď. Měl toho teď hodně na přemýšlení.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 8:19 pm

Mizuko Taichi

Sledoval bitku jeho kolegů.
Byl opravdu překvapen, co všechno za měsíc zvládli.
A hlavně se mu líbila ta divná chakrovitá koule! Příště si to bude chtít prohlédnout z blízka...
Rovněž byl potěšen z toho, že Rin i Hitoshi předvedli souboj, při kterým padlo málo pokročilejších technik. Ty jejich nejsilnější se vyrušili a oni dokázali předvést slušnou podívanou i bez nich.
Hned po prvním boji chtěl zajít za Aiko na ošetřovnu, ale rozhodl se tady zůstat.
Teď ho napadlo odchod znovu, ale zase zde zůstal, protože byl dost zvědavý na ty dva z písečné...
Uviděl ale Rina tak se vydal za ním a přisedl si k němu, tak aby viděl dolů.
Pak se bezeslovně podíval na jeho obličej. Modřiny, možná nalomený nos... co to ten Hitoshi sakra dělal...
Přiložil mu ruce do obličeje a Rin po chvíli cítil odliv bolesti pryč. Tai ho nechtěl dát úplně do pořádku, jen tak aby mohl aspoň trochu mluvit, aby mu přestala téct krev z nosu a hlavně aby to Taie samotného moc nevyšťavilo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 9:09 pm

Rin -> K Rinovi během chvilky došel medik, který vystřídal Taichiho. Ten přeci nechtěl přijít o chakru, když jeho souboj ještě neproběhl, že?

Uchiha Itane

Další, v pořadí už třetí, souboj se odehrával tam dole. Zase byla přítomná mlha, naštěstí ne v takovém množství jako v předchozích soubojích. Teď šlo dokonce i něco vidět a to bylo dobré. Itaneho vcelku dost zajímalo, jak moc rozvinuli schopnosti jeho spolužáci. Hitoshi a Rin se snažili, co jim to jen šlo. Použili pár efektivních technik, proháněla se tam kočka a nakonec to skončilo jen pěstním soubojem, kdy to vypadalo už na remízu. No, rozhodně napínavý boj.

Uchiha Akitoshi

No, přípravy na další boj skončily, takže Akitoshi vyhlásil jména dvou účastníků ze Suny: "Mari a Takeru!" Pak si samozřejmě počkal až se zúčastnění připraví a vydal povel ke startu zápasu. Protože ten má v rukou naše PP.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 9:22 pm

Mari a Takeru (obrázek týmu ze Suny-barvy dál v postu)


Oba dva na vyzvání vstoupily do arény. Dívka s hnědými skoro až rudými vlasy, zlatýma očima a opravdu dlouhými rukávy a chlapec s pískovými vlasy, zelenýma očima a zvláštní rukavicí na levé ruce. Ta holka se na svého protivníka mračila. Ti dva rozhodně nevypadali, že by mezi sebou měli dobré vztahy nebo tedy alespoň ta holka k tomu klukovi, protože ten kluk vypadal naprosto v klidu. Pak pan hlava Uchiha klanu zahlásil začátek. Oba od sebe odskočili. No a pak nastalo něco naprosto nečekaného. Holka hodila kouřovou bombu…diváci museli být nadšení, jelikož zase nic neviděli. Tedy vlastně jen neviděli tu holku. Kluk stál dál od toho kouře. Povzdychl si, vytáhl z brašničky svitek, ten rozevřel, druhou rukou složil jednoduchou pečeť. „Kai.“ Pronesl a svitek vyplivl velký vějíř. Byl velký jako klučina sám. Hned na to se kousl do prstu, složil pečetě, které by Rin s Hibikim poznali, kdyby tam byli, a plácl do země. „Kuchiyose no jutsu.“ Z obláčku kouře vyletěl sokol. Ten vyletěl nahoru na nebe a začal tam kroužit. Pak prostě klučina rozevřel vějíř a oběma rukama s ním mávl proti tomu kouři. "Kamaitachi no jutsu!“ houkl a opravdu pořádně v aréně zavál vítr. Dokonce i diváci na tribunách to pocítili a stromy to trochu pocuchalo. Kouř byl v čudu. Holka stála pořád na tom samém místě. Něco ale bylo jinak, nestála tam sama. Na zemi byl rozevřený prázdný svitek a na kluka teď letělo něco divného…byla to loutka se čtyřma rukama. Z těch vyjely ostré bodce a stejně tak i z pusy té loutky. Tak divně to při letu chrastilo. Ti bystřejší si mohli všimnout, že jsou k loutce přidělána chakrová vlákna, která končí u prstů té holky. No a tak ta vražedná loutka letěla na toho kluka. Ten se na ní jen podíval stylem ‚Really?‘ a máchl znova vějířem. Odhodilo to loutku pryč. Celkově to vypadalo na dost jednostranný boj. Už zapichoval vějíř před sebe a díval se na tu holku, čekal na další její tah, když v tom ta holka trhla několika prsty, kterými do teď nepohla(pro ty bystřejší) a při tom lehce pohybovala těmi zbylými. „Chcípni, Takeru!“ zakřičela na něj. Opět ti bystřejší mohli vidět, že k těm prstům, kterými hýbala jemně byla připojena loutka se symbolem pro vránu na čele, za to ty kterými trhla, vedli někam úplně jinam…někam do země pod ní. No a jak s nimi trhla, tak se za klučinou ze země ohromnou rychlostí vynořilo něco, co vypadalo jako…no asi jako hadí loutka. Mělo to na sobě věci, co vypadaly jako kus takové té loutky na cvičení výpadů. No a zrovna tyhle kousky se otáčeli kolem do kola a bylo jasné, že když to do něčeho narazí, tak to pořádně rozmixuje. V tlamě to mělo ostré zuby…no a těmi se ten had stihl zakousnout tomu klukovi do nohy. Už se ho ta hadí věc chystala omotat těmi točícími se články, ale klučina pevně uchopil svůj vějíř a mávl. „Daikamaitachi no Jutsu!“ houkl a pořádně silnou vlnou odhodil a po cestě rozmašíroval toho hada. Dokonce to s sebou vzalo i veškerou zeleň v aréně. Holka jen tak tak stačila dát ruce k zemi a houknout „Doton: Doryūheki!“ a vyvolat tak před sebe tlustou kamennou zeď. Bylo na ní ale vidět, že se chechtá. Pak propukla v opravdový smích, který neskončil ani, když Takerova technika ustála. Vypadal trochu unaveně. „Hehe…myslím, že už moc dobře víš, že jsi prohrál ve chvíli, kdy tě Hakadokuhebi kousnul. A že máš tak maximálně dvacet minut, než chcípneš a jediný, kdo má protijed jsem já, že jo?“ zakřičela na něj. Vypadala jako šílená. „Pak se už nikdo nebude motat mezi brášku a mě.“ Procedila mezi zuby a otočila se na tribunu soutěžících. „Bráško!!! Vidíš mě? Zmlátila jsem Takera!“ zavolala jako nějaká malá školačka ke svému idolu a dokonce zamávala. Pokud jste sledovaly její pohled, uviděli jste týpka s tmavě zelenými vlasy a zlatýma očima, který stál kus od vás s rukama založenýma na hrudi a naprosto nezaujatým pohledem sledujícím boj. Yumiko mohlo dojít, že by to mohl být ten magneťák, stejně tak to mohlo dojít i Taiyo.
„Mari…“ vydechl Takeru a vypadal, že každou chvílí omdlí. Dokonce mu spadl i vějíř. Ta holka dál koukala na svého bratra na tribuně. Takeru roztáhl prsty na obou rukách a diváci si mohli všimnout, že se před jeho dlaněmi roztočil vítr. "Kaze no Yaiba." pronesl tiše. Vypadalo to jako by tam měl zaplou cirkulárku. No a z posledních sil to hodil po Mari jako obyčejné shurikeny. Mari, která nedávala pozor a myslela si, že už vyhrála, to nečekala a i když si jich na poslední chvíli všimla a chtěla se ochránit svojí loutkou, nestihla to. Nevšimla si totiž, že její loutka je moc daleko. A tak jí jeden ten větrný „shuriken“ projel pravým bokem a ten druhý levým lýtkem. Mari vyjekla a padla k zemi a zůstala ležet, nemohla vstát. Takeru padl na pravé kolenu a těžce oddechoval. Hvízdl. Sokol, který do teď létal na nebi, se snesl dolů…ne k Takerovi, ale k Mari. Chtěl jí podrápat obličej. Mari křičela, už viděla jak jí ten pták drásá obličej svými pařáty…no a z toho šoku omdlela. Sokol nezaútočil, když už bylo po boji. A tak Mari nepřišla o obličej a Takeru vyhrál…no a pak odpadl taky na účinky jedu.
Návrat nahoru Goto down
Medusa
Chūnin
Medusa


Počet příspěvků : 611

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:02 pm

Taiyō Kurama

Souboj Rina a Hitoshiho byl zajímavý a plný zvratů až do poslední chvíle. Super. usmála se, když nakonec Rin vyhrál. Jeho taijutsu bylo velmi dobré. Počkala, až se Rin dokodrcá nahoru na tribunu. První u něho byl Taichi a pak i nějaký medik. Taiyō chvíli počkala, než medik odejde, aby tam hned nepřekážela. Pak tedy konečně přišla k Rinovi i Taiyō. "Paráda. Gratuluji." pogratulovala Rinovi, ale po očku se dívala na další zápas. Že by tohle byli ti, co jsme potkali s tím medvědem? Hmmmmmm mohli by. říkala si v duchu. Sice je na živo nepotkali, ale svým výkonem se jistě museli dostat do dalšího kola a nikdo jiný tomu neodpovídal. Hmmmmm, ale ani jeden z těch dvou nepoužil magnet a ten vítr by tak přesně ty kunaie nevrátil. Jistě někdo musí používat magnet. Takže to by mělo znamenat.... uvažovala v duchu a podívala se směrem na toho posledního ze Suny. Moment, s ním bojuje Taichi. došlo po chvilce Taiyō. Taiyō tedy změnila pozici a přistoupila blíž k Taichimu, aby jí mohl slyšet jen on. "Mám pro tebe radu ohledně tvého souboje. Pokud se nepletu, tak tvůj protivník bude používat nějakou magnetovou techniku. Dej si na to prosím pozor." řekla mu naléhavě, ale šeptem.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Genin
Misman


Počet příspěvků : 288

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 10:19 pm

Mizuko Taichi

Nechal medika ať ho vystřídá a také mu dal trochu prostoru.
"Dobrá práce," řekl mu potešeně. Chtěl mu plácnout do ramena, ale to si raději rozmyslel.
Pak přišla Taiyō tak se postavil k odchodu. Ještě mu něco řekla o jeho protivníkovi.
Chvíli na ni bez hnutí jediného svalu v obličeji hleděl. Pak jen kývl, poděkoval a zdekoval se zase níž k zábradlí, aby nechal lovebirdům prostor.
Začal přemýšlet jak to udělá. Jestli měla Taiyō pravdu, mohlo to být pro Taie vážné. Na zbraně spoléhal...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitimeMon May 30, 2016 11:20 pm

Uchiha Akitoshi

"Vítěž - Takeru!" oznámil vítěze, kterého stejně jako poraženou odvezli na ošetřovnu. Jo, dneska ta výdrž ninjů stála za prd. Snad aspoň jedna dvojice skončí ve stavu, kdy je nebudou muset odnášet na nosítkách. No, každopádně, přišel čas oznámit další dvojici a tou byla: "Sonozaki Yumiko a Mitarashi Hideyori, nastupte!" přikázal, čímž se souboje prvního kola dostali do druhé poloviny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí zkouška: Aréna   Třetí zkouška: Aréna - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí zkouška: Aréna
Návrat nahoru 
Strana 6 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Třetí zkouška: Ošetřovna
» Chūninské zkoušky II. - 2. Zkouška
» Chūninské zkoušky II. - 1. Zkouška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: