Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Hitoshi trénink

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25, 2016 8:41 pm

Sarutobi Saru

Saru pokýval hlavou. "V tom případě to chce ještě trénovat, pojďme to zkusit znova," rozhodl nakonec s úsměvem a tak se šlo. A trénovalo se a trénovalo. Nakonec přišel více méně poslední den tréninku, do třetí zkoušky zbývaly dva dny. Tohle mělo být poslední oficiální tréninkové setkání těchto dvou. Šlo spíše o dolazení detailů v poslední fázi a tak. Saru přišel opět na čas.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25, 2016 8:49 pm

Hitoshi

Přiloudal jsem se zpátky na tréninkové prostranství, kde už čekal mistr. Bylo celkem zvláštní, že takhle chodí na čas. Bylo to neobvyklé. Rozhlédl jsem se, jestli na mě nečeká zase nějaký mistrův klon, který by mě chtěl pořádně vyzkoušet. Sensei, máte pro mě ještě nějakou radu před zítřkem? Otázal jsem se mistra, přestože jsem si myslel, že všechno již bylo řečeno a dneska už se trénovat nebude, abych byl na zítra odpočatý.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25, 2016 9:58 pm

Sarutobi Saru

Hitoshi v tom měl nějaký bordel, do zkoušky zbývali dva dny, zítra měl ještě volno. "Radu? Myslím si, že jsme již většinu probrali, ale pamatuj. Hlídej si hladinu své chakry, očekávej nemožné, sleduj okolí a soustřeď se na to, co děláš a co je tvým cílem. A pokud si nejsi svým cílem stoprocentně jistý, zvaž jestli je nutné obětovat vše, ano?" pronesl nakonec sensei.
"Dnes jsme se tu sešli především proto, abych se ubezpečil, že víš všechno, co chceš. Tedy, v rámci možností. Zítra by se měl ukázat i Taichi, takže bychom se mohli sejít a popřát si trochu štěstí, pokud chceš, co myslíš?" dodal po chvíli ještě. Byl s Aiko domluvený, že to Taichimu též řekne.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 25, 2016 10:01 pm

Hitoshi

Vlastně když nad tím přemýšlel, tak měl všechno, co potřeboval. Klidně ho rád uvidím. Usoudil jsem nakonec. Ten měsíc utekl strašně rychle, kdybych takhle intenzivně trénoval už dřív, mohl jsem už být někde jinde. Ale to byla zcestná úvaha, což jsem si načež uvědomil. Přemýšlel jsem i o tom, co se a s kým se učil Rin. Jakou část svého spektra asi rozvinul?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 26, 2016 10:31 am

Sarutobi Saru

"To je dobře, popravdě, i já ho rád uvidím po tom měsíci," pronesl Saru zamyšleně. Měl se o Taichiho trochu strach. Přeci jen, byl měsíc s ní! A ona byla vždycky nebezpečná. Už od těch šesti let, co jí znal. Ale, o to silnější se Taichi vrátí. "Jsem zvědav, kdo z vás teď bude silnější," dodal ještě stejně zamyšleným tónem jako předtím. Docela se bál, že teď to všechno ztříská nahromadu. "No, pokud ke mě nic již nemáš, tak asi můžeš jít řádit po svém," dodal nakonec. Trénink byl u konce.
Návrat nahoru Goto down
Deadwind
Nukenin
Deadwind


Počet příspěvků : 849
Věk : 32
Lokace : Cloud city

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 26, 2016 10:54 am

Hitoshi

Souhlasně pokývl, protože už nic dalšího pro senseie neměl. Trénovat se mu už nechtělo, měl pocit, že by měl tělo nyní udržovat v klidu, aby se mu nic nestalo s chakrou před zkouškama a nebo aby si nic neudělal. Mávl na senseie a spokojeně odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 26, 2016 11:03 am

Naučeno
- B-rank - Suiton: Suijinheki
- C-rank - Mizu bunshin no jutsu

Trénink
- Rychlé kombinování technik
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hitoshi trénink - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hitoshi trénink   Hitoshi trénink - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hitoshi trénink
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hitoshi Kaganawa
» Hitoshi // Velmi důležitá osoba
» Rin trénink
» Rikuto trénink
» Hinami trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky :: Tréninky na třetí zkoušku-
Přejdi na: