Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ulice Konohy

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 15 Oct 2018 - 21:11

[taiyo_jmeno]

Taiyo házela nepříjemné obličeje, ale pokud na ní Gin koukl, tak dělala hrozně statečnou, jak jí to vůbec nebolí. Čištění rány bylo však nepříjemné, naštěstí to netrvalo dlouho. A jakou jí tam Gin zavázal krásnou mašličku. [rec=taiyo]"Děkuji."[/rec] poděkovala ještě jednou za léčbu nohy, aspoň nemusela zase jít do nemocnice.
Taiyo ovšem zaujalo, že Gin chtěl dorazit dřív. Taiyo se nakonec pousmála. [rec=taiyo]"Ty tedy umíš zvednout náladu."[/rec] samozřejmě to myslela v dobrém. [rec=taiyo]"Hmmm... a cože jsi chtěl dorazit dříve?"[/rec] zajímala se dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 16 Oct 2018 - 18:57

[ranzi_jmeno]

Pokývala som hlavou. [rec=ranzi]"Nikdy mi o tom nehovoril, nikdy som sa nepýtala." [/rec]Potiahla som nosom a následne som niekde pod nás vypľula chracheľ. Možno aj niekoho trafil, kto vie. Ani ma to moc nezaujímalo a popravde som sa ani nedivila. Nemyslela som si o chráme moc. Sakra.. bola som tam pár rokov a dokázala som na dosť slušnej úrovni ukázať tú ich ultra-eso techniku.[rec=ranzi] "Navyše tam je furt každý zavretý.. Konoha je väčšia."[/rec] Zazubila som sa. Bolo však vidieť, že moje oči predsa len niečo skrívali. Ako keby som sa s tým chcela podeliť. [rec=ranzi]"A tiež je tu tá druhá vec.."[/rec] Zazubila som sa, no nepovedala som, ktorá. Prikývla som na znak, že si myslím, že sa mi práve tu páčiť bude.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 16 Oct 2018 - 23:31

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin věděl, že to muselo bolet, ale když Taiyo dělala tak hrozně statečnou, tak neměl ani žádné poznámky. [rec=gin]"Kdyby si tam neskočila, tak je ze mě sekaná. Takže nemáš zač děkovat,"[/rec] odpověděl jí Gin klidně. Asi bude mít ještě dlouho výčitky, že skočil na tak primitivní genjutsu a nedokázal ho prolomit. A to měl nad svojí chakrou dostatečně velkou kontrolu. Celé se mu to nelíbilo.
[rec=gin]"Inu, někdo musí,"[/rec] řekl s mírným úsměvem. Pozitivní bylo, že ten útok zase prolomil ledy, které v sobě Gin měl. Teď mluvil trochu volněji a nepřemýšlel u každého slova. Ironické, jak mohla taková událost někoho uvolnit. Další otázka mu však vhnala trochu ruměnců do tváří. [rec=gin]"No to víš... chtěl jsem tvému senseiovi přivést čerstvé chaluhy a tak, víš..."[/rec] snažil se to naoko zamluvit a bylo moc dobře, že zbytek jeho týmu spal. Jinak by si sklidil vlnu pubertálního posměchu.
[rec=gin]"Ale jestli je to problém, tak zase půjdeme. V Suně nás taky určitě přivítají přednostně,"[/rec] zkusil Taiyo trochu poškádlit.

[npc_name=enma]Enma[/npc_name]

No, ta holka rozhodně neměla vychování obvyklé pro mnichy. A evidentně se snažila být ještě hodně tajemná, protože mu na otázky moc neodpovídala. Enmovi možná přibude vráska nebo tři než jí se Saruem a ostatními dá dohromady, aby dokázali projít zkouškami. [rec=enma]"Jaká druhá věc?"[/rec] zeptal se, aby to nevypadalo, že nejeví zájem, i když mu bylo jasné, že tak jen přistoupí na její hru. Ale to ani tak nevadilo, setkání s parťáky její hru razantně změní. A když už jsme u toho, bylo na čase se potkat s prvním z nich!

>>> Lesy kolem Konohy

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sun 21 Oct 2018 - 20:06

[ranzi_jmeno]

Stále som sa usmievala ako slniečko na hnoji. Asi som bola psychopat alebo čo. Nikto sa tak neusmieval. Keď nadviazal na moju otázku, chvíľku som bola ticho. Rozmýšľala som, či je zdravé mu to povedať ale tak.. prečo nie?
[rec=ranzi]"No vieš.. rada ubližujem druhým." [/rec]Odvetila som mu celkom úprimne, no to už sme mali Konohu pomaly za nami a presúvali sme sa do lesov.

 // Presun
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 22 Oct 2018 - 20:53

[taiyo_jmeno]


Taiyo se jen mile usmála a přitom Gina pozorovala. Však i ona se nechala pěkně napálit a hned na začátku to pěkně pokazila.
Pak však Gin chytl úplně jinou barvu. Taiyo pobavilo, jak se jí daří ho vlastně mučit. [rec=taiyo]"Čerstvé chaluhy jo?.... Tak to jsi hodný. Podle všeho ti jistě poděkuje i Itane."[/rec] dodala a trochu zlomyslně se usmála. [rec=taiyo]"Mmmmmmm......" [/rec]protáhla neurčitě Taiyo. [rec=taiyo]"To je samozřejmě vaše rozhodnutí. Chápu, že teď zrovna neděláme nejlepší dojem, ale sám jsi říkal, že teď už to bude náročné jen hodně."[/rec] nenechala se škádlit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 23 Oct 2018 - 22:50

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Taiyo měla nejspíše chvíli pocit, že vidí Itaneho a Hikumův výraz, když jim Akitoshi něco z těch chaluh uvaří. Gin ovšem bědoval z jiných důvodů. V tomhle opravdu neuměl chodit a Taiyo mu to určitě dělala naschvál. To nebylo příjemné! Takže to vlastně nezvládl ani okomentovat. Jen polkl a snažil se uklidnit. Aneb profík diplomat.
[rec=gin]"Já si myslím, že to bude tím doprovodem. Hokage měl zvolit někoho zkušenějšího a lepšího,"[/rec] pokusil se Taiyo potrápit na zpět, ale upřímně, byl to hodně chabý pokus. Místo toho hledal nějakou rychlou záchranu jak se z těchto témat dostat. Proto raději ukázal na pramen vlasů, který měla teď Taiyo jinou barvou. [rec=gin]"To jsi posledně neměla,"[/rec] vypadlo z něj jenom. No, to si chlapec moc nepomohl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 29 Oct 2018 - 22:05

[taiyo_jmeno]

Dobře. Tohle byla ale podpásovka. [myslenky=taiyo]Bude to doprovodem? Hokage měl zvolit někoho zkušenějšího a lepšího?....... Asi má pravdu ....[/myslenky] říkala si zklamaně Taiyo a smutně odvrátila pohled. Člověk ho tady zachraňuje, schytá kamínek do nohy a on pak řekne takovouhle věc. Vážně mu to šlo.
Gin pak zase něco pronesl. Taiyo se podívala, na co Gin ukazoval. Vypadalo to, že ukazuje na šedivý pramen vlasů. [rec=taiyo]"Ehmmm..... jo to máš pravdu...... Hmmm... ani nevím, jak to vysvětlit. Neudělala jsem si to schválně..... spíš.... spíš je to následek jedné techniky.... tedy aspoň myslím."[/rec] snažila se to Ginovi aspoň nějak vysvětlit, ale sama moc dobře nevěděla. Doufala, že jí to Sarada časem vysvětlí. No a tím časem by mohlo být co nejdříve.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 29 Oct 2018 - 22:44

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Dobře, tohle nebyla situace, kdy by zkušený Jounin diplomat panikařil, ale on jo, on začal solidně panikařit, když Taiyo odvrátila tvář a tvářila se tak smutně. Tohle nechtěl, co měl dělat? Měl se jí omluvit? Měl se tomu zasmát? Po tváři mu stekl pot z nervozity. Chytil Taiyo jednou rukou za ruce a druhou jí natočil hlavu zpět k sobě. [rec=gin]"Tak jsem to nemyslel, myslím si, že jsi dobrý doprovod... promiň..."[/rec] vykoktal ze sebe. [rec=gin]"Nemohl bych si přát lepší,"[/rec] špitl ještě.
Další vyprávění nebylo sice tak stresující, ale pěkně ho zmátla. Netušil, že techniky mohli barvit vlasy. Takže na to jen váhavě přikyvoval a neodpustil si jednu otázku: [rec=gin]"Ještě nějaké změny? Krom toho oka, vlasů a..."[/rec] pak se pozastavil, stále jí držel za ruce. Původně si toho nevšiml, ale teď když si jí "nenápadně" prohlížel, tak si všiml té ruky. [rec=gin]"Zajímavá technika,"[/rec] okomentoval raději jen. Snad jí nenarostly ještě rohy nebo třeba ocas.
Následně se už vzpamatoval natolik, aby pustil její ruce a pomalu se zvedl. [rec=gin]"Měla by sis odpočinout, já budu dnes v noci hlídat. Zítřek bude určitě lepší,"[/rec] řekl rozpačitě a pokusil se o milý úsměv.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Wed 31 Oct 2018 - 22:15

[taiyo_jmeno]

Taiyo překvapeně zamrkala, když jí Gin chytil za ruku a ještě víc překvapená byla, když jí rukou natočil její hlavu k němu. Taiyo pak během pár vteřin zčervenala v tvářích, stejně jako v oku. [rec=taiyo]"Dobře. Děkuji."[/rec] špitla.
[rec=taiyo]"Ohledně té techniky mě asi neber zas tak vážně. Ono je to složitější a úplně tomu ještě nerozumím, ale mám slíbené vysvětlení. Takže až budu vědět, vysvětlím ti to přesněji."[/rec] omluvně se pousmála. Pak si všimla, jak si prohlíží její ruku. [rec=taiyo]"Jo no... ke změně patří i ty černé nehty a linka na ruce."[/rec] pokrčila ledabyle rameny.
Pak ovšem Gin začal říkat něco o hlídce. [rec=taiyo]"Ne, ne. To já bych mělaaaaaaaaaaaaaa hlídat."[/rec] zívla nahlas. [rec=taiyo]"Ehmmmm pardon. Dnešek byl oprááááááááááááávdu náročný."[/rec] a tím Taiyo odpadla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 5 Nov 2018 - 12:36

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin se mírně usmál, což se během chvíle opět změnilo ve zmatení, protože vysvětlení podané téměř-nic-nevědící-Taiyo bylo dost nevýstižné. Asi by se normálně ptal na další vysvětlení, ale když to vypadalo, že ani dívka nic moc nevěděla, tak to vzdal. [rec=gin]"Tak doufám, že moc dalších změn již neproběhne,"[/rec] zamumlal, čímž se velmi neschopně snažil říct, že se mu líbí Taiyo tak jak je. Inu... chlap.
Jakmile se mu tam Taiyo složila, pouze jí překryl vlastní bundou a dlouhou část noci se věnoval hlídání...

Noc již proběhal v klidu, nic výbušného se nestalo a vlastně ani moc jiného. Taiyo se probudila přikrytá Ginovou bundou, zatímco on vedle ní spal v pololeže-polosedě a částečně se o ní opíral. Hlídku teď v místnosti nikdo očividně nedržel, ale ostatní genini tam nebyli. Dívka měla hlavně hlad. A možná taky starost, co se stalo s ostatními.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri 9 Nov 2018 - 9:19

[taiyo_jmeno]

Taiyo se ještě na Gina stačila mile usmát, než úplně odpadla. Sice to Gin podal nemotorně, ale stejně to Taiyo potěšilo. Pochvala vzhledu vždy potěší.... To vlastně ale ještě nikdo neví, že je Taiyo vlastně blondýna....

[myslenky=taiyo]V noci se jí vůbec nespalo dobře. Trápil jí hrůzostrašný sen. Sen o člověku s tygří maskou. Bylo to jako kdyby opět naše stálá šestka plnila nějakou misi, nebo minimálně všichni někde byli spolu a on se tam objevil. Jenže tentokrát byl na vše připraven. Žádný útok proti němu nezabral. Taiyo tak postupně viděla jak její přátelé ...... umírají....[/myslenky]

Taiyo se se škubnutím posadila. Byla vyděšená a netušila co se děje. Začala se zmateně rozhlížet kolem sebe. Začala poznávat místnost, v které byla a poznala Gina. Díky tomuto zjištění začala být celkem klidná. [myslenky=taiyo]To byl ale děsný sen. Měla bych přestat sledovat ty horory.[/myslenky] říkala si v duchu. Ten děsný sen jí očividně tak vyčerpal, že jí hrozně nahlas zakručelo v břiše. [rec=taiyo]"Šššššš."[/rec] šeptla na břicho, jako kdyby to snad pomohlo, aby přestalo kručet. Něco na tom pokoji jí však nesedělo. Byl to obyčejný pokoj, na přespání se hodil, celkem i uklizený..... no jasně, ale na těch postelích měli být genini a ty tu nejsou. Taiyo koukla na Gina, pokud ještě pochrupkoval, tak ho probudila. [rec=taiyo]"Nejsou tu genini, měli bychom se po nich podívat...."[/rec] v tom jí opět zakručelo v břiše. [rec=taiyo]..... a taky se jít najíst."[/rec] dodala omluvně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri 9 Nov 2018 - 13:39

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Už ve chvíli kdy tam Taiyo začala syčet na svůj žaludek pomalu otevřel pravé oko a zaměřil ho směrem k ní. Chvíli mu nejspíše trvalo, než si uvědomil kde je a s kým tam vlastně tak napůl leží. V tu chvíli otevřel vylekaně i druhé oko a odtáhl se o trochu dál.
[rec=gin]"Co kde jak?"[/rec] řekl zmateně a pak si uvědomil, co říkala o geninech. Zapátral pohledem k místům, kde měli spát. Gin se trochu zamračil, neměli odcházet aniž by mu dali vědět. Složil proto několik ručních pečetí a zavřel oči.
[rec=gin]"Cítím jejich chakru, jsou společně asi 50 metrů odtud. Je s nimi ještě někdo,"[/rec] řekl po chvíli. Taiyo si mohla domyslet, že si asi zrovna hrál na senzačního debila, jak to kdysi vystihl Rin.
[rec=gin]"Prověřil bych jejich bezpečí cestou na jídlo?"[/rec] navrhl s mírným úšklebkem. Taky měl hlad, však vlastně nic nevečeřeli po tom útoku. A evidentně se nestrachoval o své kolegy tolik. [rec=gin]"Smím náš doprovod pozvat na snídani?"[/rec] nasadil už uvědomělý a milý úsměv, zatímco se rozlámaně postavil na nohy a trochu se protáhl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat 10 Nov 2018 - 16:21

[taiyo_jmeno]

Taiyo nejdříve nechápavě pozorovala, jak Gin může vědět, kde jsou geniny. Hned jí však došlo, že tohle on vlastně umí a ani se o ně moc nestrachoval. Takže se pak už tvářila normálně. Hold cestou zjistí, s kým to genini jsou. Ale ten návrh ohledně jídla se jí velmi líbil. [rec=taiyo]"Se snídaní určitě souhlasím, ale zvu já, jelikož ty jsi musel přes noc hlídat."[/rec] přikývla. Neuteklo jí jak byl rozlámaný a musel se protáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sat 10 Nov 2018 - 20:12

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Zavrtěl hlavou. S tím jako pravý muž nemohl souhlasit! [rec=gin]"Ale kdepak, jako Jounin mám určitě lepší plat jak ty, takže to neřeš,"[/rec] mrkl na ní s úsměvem a s dovolením si od ní vzal svojí bundu, kterou si oblékl. Pak si na záda ještě hodil svůj meč, ale batůžek si nechal v místnosti. Jestli se Taiyo nechtěla líčit tak pak vyrazil ven.

Venku před hotelem, na místě kde včera čekalo minové pole, právě klikovali tři Geninové z Kirigakure. [rec=engetsu]"Tak ještě 20x!"[/rec] přikazoval zrovna Engetsu. Z těch dvou lil pot, ale z něj ne. K tomu měl na zádech ještě ten svůj meč. Co bylo však důležitější, nedaleko stál o plot opřený Hyuuga, kterému bylo odhadem tak 25 let a přes tvář měl poměrně velkou jizvu. Navíc měl trochu netradičně úplně bílé vlasy. Na sobě měl konožskou vestu, takže se možná dalo předpokládat, že to byla ona výpomoc.


_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sun 11 Nov 2018 - 13:22

[rintaro_jmeno]

A tak si teda sebral fidlátko a vyrazil za Itanem. Předpokládal, že když mluvil o tom, že by si dal zákusek, tak měl nějakou konkrétní představu ohledně toho, kde takový zákusek najít. Rina napadla maximálně tak kavárna nebo cukrárna, ale do těch nechodil, takže vlastně ani nevěděl, kde by nějakou měl hledat. Itane by ale vědět měl, pokud bylo Akitoshiho pečení stejné jako jeho vaření.
[rec=rintaro]"Musím říct, že by mě nikdy nenapadlo, že půjdu na rande s Uchihou,"[/rec] řekl provokativně a rozhodil rukama. [rec=rintaro]"Na druhou stranu, každá zkušenost dobrá."[/rec] Plácl Itaneho docela silně po zádech. [rec=rintaro]"Teď kvůli mě určitě bude žárlit půlka vesnice."[/rec] Aspoň si teda myslel, že Itane musí být populární mezi dívkami. [rec=rintaro]"Ne? Určitě je tu nějaká, co by řekla něco jako,"[/rec] chytil se za tváře a udělal zděšený výraz. [rec=rintaro]"Ach ne! Itane-kun, proč jsi na jahodovém zákusku ve tvaru srdíčka s tímhle fialovým pošukem, když tu na něco takového čekám roky?? ITANE-KUN!"[/rec] zapištěl. Docela ho to popravdě zajímalo. Navíc si s nikým už dlouho nepokecal o těchto chlapských věcech. Hitoshi mu utekl někde do země bavlny a Tai si dává dlouhou noc. S Rikutem se o holkách nikdy moc bavit nemohl, protože...No. Bylo by to jako mluvit o tom s mladším bráchou. Pro Rina to prostě bylo divné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Sun 11 Nov 2018 - 19:10

[taiyo_jmeno]

[myslenky=taiyo]Ale co, když nabízí, tak nebuď blbá a přijmi pozvání na jídlo.[/myslenky] pokrčila Taiyo rameny a s chutí přikývla. [rec=taiyo]"Dobrá tedy."[/rec]
Vyskočila z postele a rychle si šla ještě opláchnout obličej. Pak už mohli opravdu vyrazit ven.
Venku Taiyo nechápavě sledovala klikující geniny. Takovýhle drsný výcvik by asi také potřebovala, ale jen tak by ho určitě nezvládla. Pak si konečně všimla Hyuugy, který stál nedaleko opřený o plot. [rec=taiyo]"Jen se s ním dojdu pozdravit."[/rec] řekla Ginovi a vyrazila za Hyuugou. [rec=taiyo]"Zdravím. Jmenuji se Taiyo Kurama. Předpokládám, že tě poslal Hokage jako další doprovod. Děkuji."[/rec] pozdravila se s ním. Doufala, že nebude moc nafrněný. Zatím na to celkem vypadal, ale například Hinami byla strašně milá a chytrá. [myslenky=taiyo]Tak uvidíme, co odpoví a jestli vůbec.[/myslenky] říkala si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 12 Nov 2018 - 8:49

[itane_jmeno]

Samozřejmě, že měl jasnou představu o tom, kam Rina vezme. Ještě mu neřekl, že to nejspíše bude muset celé zaplatit. Jak podlé na budoucí hlavu Uchiha klanu. Ale o tom později. Když však Kageyama pojal tuhle vycházku jako rande, tak to bylo jasný... bude platit! A hodně!
[rec=itane]"To víš, všechno je jednou poprvé!" [/rec]pak se však musel rozesmát. Prej žárlit půlka vesnice... copak byl Sasuke, aby ho obdivovaly všechny holky ze třídy na akademii? Jako fajn, vypadal tak, ale tím to končilo. Holky měly rády takové ty temné a chladné typy, co neměli zájem, ale na to on moc nebyl. [rec=itane]"Myslím, že ne..."[/rec] zklamal nakonec Rinovi představy. [rec=itane]"Jediná, co mi říká 'Itane-kun' je Hinami. A ta teď nejspíš někde oživuje ryby nebo má piknik s Hibikim,"[/rec] řekl skoro až kysele. Musel si spravit chuť a tak zastavil u jedné nevinně vypadající cukrárny s venkovním sezením.
[rec=itane]"Ale když jsme u toho, nebude Taiyo žárlit, že chodíš do cukrárny s jinými?"[/rec] neodpustil si mírné obrácení situace. Pak chvíli zamyšleně přemýšlel nad tím, co by si mohl dát. A krom toho ho ještě napadla jedna věc. [rec=itane]"Ale víš co... ono je to jedno, furt lepší než tu být s tetou Karin, ne?"[/rec] zavzpomínal na jejich nedávný intenzivní zážitek, který pojebali společně.

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name][npc_name=hirako]Hyūga Hirako[/npc_name]

Gin se usmál, když nakonec souhlasila s jeho nabídkou. První skromné vítězství dnešního dne! Sám si pak venku prohlédl toho Hyuugu. O jejich klanu v Kiri poměrně často slýchal, takže ho nepřekvapilo, že na dozor byl přidělen zrovna někdo takový. Byl tu však jen hostem, takže jednání nechal na diplomatce Konohy.
Hyuuga se tvářil poměrně přísně, ale tak se tvářila většina z nich, tudíž to nebylo nic, čeho by se měla Taiyo hned lekat. Byla pravda, že zrovna Hinami byla ještě mladá nezkažená vyjimka. Tento se jen nepatrně usmál, mírně se uklonil a na představení své kolegyně reagoval podobně: [rec=hirako]"Hyūga Hirako, těší mě. Ano, Hokage-dono mě požádal, abych vám byl nápomocen v doprovodu delegace z Kirigakure. Už jsem byl i zpraven o včerejší události, vyšetřování probíhá. K ránu jsme vás nechtěli budit, takže jsem převzal dohled nad Geniny. Zatím se nic nestalo a jediné, co dělají je trénink. Přišlo mi však vhodnější, abych je zatím nechal tady a nevodil je na cvičiště. Máte nějaké pokyny pro dnešní den?"[/rec] zeptal se poměrně příkře a v jeho tónu hlasu nebyla slyšet téměř žádná emoce.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Mon 12 Nov 2018 - 12:28

[rintaro_jmeno]

Jo, teď už si byl na sto procent jistý tím, že se v Itanem dřív mýlil. Ono totiž existovalo dost lidí, kteří by podobné kecy nevzali moc dobře. To bylo právě něco, na co byl poměrně zvyklý. Hlavně teda z dřívějška, než se vůbec stal geninem. Uchiha to vzal dost v pohodě a ještě ke všemu mu to vrátil stejným způsobem. No proč ne!
[rec=rintaro]"Hinami a Hibiki?"[/rec] Zamrkal na Itaneho překvapeně. No tohle pro Rinečka byla docela novinka. No tohle bude průser! Podle toho tónu, kterým to Itane řekl, bylo jasně poznat, že se mu Hinami líbí! Jenže to nejhorší na tom všem? Ona se totiž líbila i Rikutovi. Rin se jednou rukou držel za pusu a tou druhou tvořil nějaké parkinsonovy pečetě. Teď tu právě chyběl ten Tai, co by Rinovi řekl 'stop' a vrátil ho tím do reality. [rec=rintaro]"Počkej, chceš mi říct,"[/rec] procedil skrz ruku. [rec=rintaro]"Cože?"[/rec] pokračoval. Ubránil se touze nazvat to párování jako HiHi. [rec=rintaro]"Kámo, to je v háji!"[/rec] nakonec oběma rukama chytil Itaneho za ramena. [rec=rintaro]"To je takovej, eh. Přemýšlím, jak to nazvat, protože to nemůže být duel. Tohle je spíš takový všichni proti všem. Co když je v tom ještě víc lidí? Nemá Hinami náhodou nějaký genjutsu, kterým by vás všechny donutila milovat jí?"[/rec] zeptal se Itaneho zcela vážně. Co vlastně věděl o klanu Hyuuga? Už takhle oklamávali všechny kolem sebe tím, že vypadali jako slepci. Co když byl celý jejich klan o klamu? [rec=rintaro]"Ještě, že neměla čas použít to na mě,"[/rec] oddechl si. Tohle bylo každopádně něco, co ještě někdy musel prošetřit.
Cukrárna, ke které ho Itane dovedl, vypadala jako normální curkrárna. Žádné 'Jen pro elitní klany' nebo 'šupáky tady neobsluhujeme.' A pak to přišlo. Pěst na oko a chidori přímo na srdíčko. [rec=rintaro]"Eh, no. Upřímně nevím, co s Taiyo. Když jsem se s ní snažil mluvit, tak mi neřekla nic konkrétního. Myslím, že je přesně tam, kde chce být a cokoliv co udělám, řeknu nebo cítím, na tom nic nezmění. Navíc naposledy jsem se choval jak kokot,"[/rec] odpověděl Itanemu.
[rec=rintaro]"Teta Karin no,"[/rec] zasmál se jak idiot. Pořád před očima viděl tancujícího Itaneho. [rec=rintaro]"Pojď radši dovnitř, ty milovníku!"[/rec] pokračoval stejně pobaveným tónem a přátelsky Itaneho poplácal po rameni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 13 Nov 2018 - 21:29

[taiyo_jmeno]

[rec=taiyo]"Skvělé, děkuji."[/rec] přikývla Taiyo. Pak se však zamyslela nad poslední otázkou od Hyuugy. [rec=taiyo]"Jedná se o návštěvu...... Diplomatickou..... Takže pevně stanovený plán prozatím není. Vyrazila bych na jídlo, kde bych program na další dny v klidu probrala."[/rec] odpověděla Taiyo s úsměvem.
Pak se otočila směrem na stále klikující geniny. [rec=taiyo]"Jak to vidíte s jídlem?"[/rec] zeptala se jen tak pro informaci. Nepředpokládala, že by Engetsu potřeboval pauzu na jídlo, nebo dokonce jídlo, ale možná ti dva zbývající genini by ocenili pauzu a jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 13 Nov 2018 - 22:25

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name][npc_name=hirako]Hyūga Hirako[/npc_name][npc_name=engetsu]Hozuki Engetsu[/npc_name]

[rec=engetsu]"Zkoušky jsou za dveřmi, musíme trénovat. Už jsme snídali, další povolené jídlo je oběd,"[/rec] prohlásil hrdě Engetsu, švihl pohledem po svých společnících a makali dál. Po klikách přišly dřepy. Gin nad tím pouze pokrčil rameny, asi nemělo smysl se jim do toho motat.[rec=engetsu] "Neměli jste se tam olehávat tak dlouho," [/rec]neodpustil si malé dloubnutí. Na to se Hyuuga zatvářil trochu přísně, evidentně to podle něj nebylo vhodné chování pro diplomata. Ale zatím k tomu nic neřekl.
[rec=hirako]"Co kdybyste si jídlo vyřešili společně? Já na ně zatím dohlédnu a doprovodím je na jedno ze cvičišť,"[/rec] navrhl tedy jako možné řešení momentálního problému s organizací. Evidentně čekal, že tohle bude mít velitelka už domluvené. Spletl se. Ale zachovával profesionalitu, ale nic neříkal. Každý někdy začínal a zasloužil si šanci.
[rec=gin]"No, myslím, že proti tomuto plánu nic nemám,"[/rec] pronesl s úsměvem Gin.

[itane_jmeno]

Itane pohlédl jak kysele, tak dokonce i trochu překvapeně. Kam dal oči a uši v poslední době. Dobře, pravda, moc času s ostatními nebyl, ale aspoň podle Itaneho, což tedy vůbec nebyla pravda, to byla jasně upečená věc, která vyvolávala notné úmrtí sebevědomí a solení v minimálně dvou duších. Jeho a Rikutově. I když... Rikuto byl pařez, ten to možná takto neřešil.
[rec=itane]"No, jestli se snažíš naznačit, že se líbí i Rikutovi, tak to mě už taky napadlo..."[/rec] dodal i přes to chození okolo a divných řečích o genjutsu. [rec=itane]"Kdyby byla Uchiha, řekl bych, že je to možné. Ale Hyuuga, to ti teda nevím,"[/rec] zamyslel se nad Rinovou spekulací. Že by to vážně bylo takto. V minulosti si už s jeho myšlením hráli, ale zrovna z těchto důvodů. To se mu věřit nechtělo.
[rec=itane]"Jasný, na tebe to použila Taiyo a na toho z Kiri taky, co?"[/rec] uchechtl se, aby to aspoň nějak vrátil. Tam by tomu i věřil, Taiyo byla přes genjutsu lepší než někteří Uchihové. Ale proč tohle řešili, vždyť to bylo tak složité. Raději zašel dovnitř a přemýšlel nad tím, co říkal Rin o posledním setkání s Taiyo. Moc tomu nerozuměl. Bylo to na jeho pubertální myšlení moc složité. Ještě tak před rokem měl v hlavě jen Chidori a techniky. Teď kamarády, Chidori a techniky. Občas taky trochu Hinami. Ale nebylo to nic tak vážného, aby si z toho tolik dělal hlavu. A i přesto, jakmile na tohle téma přišlo, začínal cítit blbý pocit v žaludku a byl rozčílený a kyselý.
[rec=itane]"Myslím, že bychom se na to měli vybodnout. Tohle jsou starosti starších, my máme vlastní spoustu, ne?"[/rec] nadhodil jako možnost, když si sedal ke stolečku s růžovým ubrusem. Ale třeba k tomu Rin řekne víc.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 640
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Tue 13 Nov 2018 - 22:55

[rintaro_jmeno]

Rin Itaneho následoval dovnitř. Teď už mu nebylo tak do smíchu, když do toho Itane přitáhl i Taiyo. Na druhou stranu si za to mohl sám a bylo to fér, takže mu to neměl za zlé. [rec=rintaro]"To ne. Taiyo na mě byla hodná a byla tam, když jsem někoho hodně potřeboval,"[/rec] odpověděl Itanemu tak jak to cítil. [rec=rintaro]"Bylo to po tom, co Hitoshi - kamarád z týmu, utekl z vesnice po tom, co jsem ho porazil na zkouškách. Docela mě to dostalo. Hodně mi pomohla,"[/rec] usmál se na Uchihu. Bylo to ale spíš takový pochmurný úsměv.
[rec=rintaro]"Asi máš pravdu v tom, že je dost brzo myslet na tyhle věci,"[/rec] uchechtl se. [rec=rintaro]"Ale pravda je, že jí často nemůžu dostat z hlavy. Jsou doby, kdy se cítím dost sám a hodně to bolí."[/rec] Rin měl pocit, že tohle jsou věci, které Itanemu říct může. Vždyť sám dostal kompletní přístup k jeho vlastním pocitům a taky nebyly úplně příjemné. Itane potřeboval někoho, kdo ho podpoří a Rin dost možná taky. Bylo to dobré načasování, najít si někoho, kdo mu možná bude rozumět.
[rec=rintaro]"Dlouho jsem jí neviděl, protože jste šli na tu misi do Mlžné. A tam se asi něco stalo, jak jsi sám říkal. Nevím. Ale víš co, dost. Dáme si nějakej zákusek!"[/rec] začal se rozhlížet, jestli někde neuvidí třeba nějaké indiánky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kami Kamai
Genin
avatar

Počet příspěvků : 96

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Wed 14 Nov 2018 - 20:56

[kami_jmeno]

Ráno se probudím celkem pozdě a dívám se do stropu. Pořád se mi hlavou proháněly vzpomínky na poslední dvě mise. Pořád jsem přemýšlela, jestli má rozhodnutí byla správná nebo jsem se měla rozhodnout nějak jinak. [myslenky=kami]'Pořád nevím, jestli jsem neměla některé věci udělat jinak, ale nebýt Eriky, tak by asi ona mi se neproběhla tak hladce, protože bych reagovala stejně, protože podle mě to nebylo správné,'[/myslenky] pomyslím si a trochu si povzdechnu.
[myslenky=kami]'Co bude dále? Zůstanu s nimi nebo to bude zase jako předtím, že se po jedné misi budeme zase muset rozdělit a já budu muset zase poznávat někoho jiného, to by se mi asi moc nelíbilo, protože ti dva jsou celkem v pohodě, teda Ashi by nemusela být tak aktivní, ale jinak by to bylo dobré.'[/myslenky] řeknu si v duchu.
Následně se otočím na bok a podívám se na dveře, protože se mi zdálo, že někdo chodil kolem mého pokoje, ale tak doufala jsem, že mě nebude nikdo budit, protože se mi ještě nechtělo moc stávat, ale zase na druhou stranu jsem měla začít trochu více trénovat, ale na druhou stranu, jeden den volna by přece jen nemusel vadit, občas si člověk potřebuje odpočinout po misi.

_________________
Kami Kamai
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Wed 14 Nov 2018 - 21:33

[taiyo_jmeno]

Engetsův trénink byl drsný. Taiyo koukla směrem k Ginovi, ale ten si s tím hlavu nedělal, takže to přešla i Taiyo. To dloubnutí Taiyo štvalo, ale zrovna nedokázala vymyslet žádnou trefnou odpověď, což jí štvalo ještě víc. Hrozně si přála Engetsua uzemnit.
Hyuuga měl štěstí, že byl zticha, jinak by si něco vyslechl. Vynadat lidem to zas Taiyo uměla, zvlášť v případech, když lidé začali hodnotit jiné jen podle toho, co někde zaslechli. Ale prozatím to tedy nechala být. [rec=taiyo]"Dobře, výborný nápad. Zajděte na cvičiště."[/rec] přikývla Taiyo a vrátila se za Ginem. [rec=taiyo]"Takže jak to bylo s tou snídaní?"[/rec] zeptala se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu 15 Nov 2018 - 0:09

[itane_jmeno]

Kdyby byl Itane já, tak by asi vykřikl jen 'Jo! Ten černej!' tak ještěže není jako já a jen pokýval hlavou. Moc tomu nerozuměl, ale zrovna odchod parťáka z týmu by bylo něco, co by nechtěl řešit sám. Nadruhou stranu, on to prodělal částečně také, ale naštěstí ho jen přešoupli z jednoho týmu do druhého. Takže se s ostatními mohl vídat a bavit se s nimi. Neutnul veškeré spojení s vesnicí nebo nešel pěstovat tuříny.
[rec=itane]"Tak až se budeš cítit zase někdy sám, tak přijď k nám. Nakrmíme tě, skoro zabijeme, potrénujeme a možná nám i Hikumo předvede jeho možnou přítelkyni!"[/rec] navrhl přátelským tónem. Rin byl asi první, koho pozval vyloženě v takto přátelském duchu. Obvykle si domů lidi moc nevodil, když nepočítal nejmladší trio Ino-Shika-Cho ze svého mládí. Ti u nich byli pečení vaření, ale nyní měli jiné povinnosti. A pak tu byla taky Sora... u té byl rád, že věděl, že byla na živu.
Mezitím si vybíral v menu. Vzal to s recesí a objednal jim dva srdíčkové dortíky se zdobením z jahod. Ať má tahle návštěva pořádný koule a holky žárlí!
[rec=itane]"Tu misi mi nepřipomínej..."[/rec] povzdechl si a zatl ruce v pěst. Nešlo o to, že si tam Taiyo tak hezky notovala, ale spíš o tom, co se stalo při návratu. Zase mu to vracelo myšlenky na tygra a ty se díky momentálnímu tréninku a přátelské domluvě snažil vytěsnit z hlavy. [rec=itane]"Mizukage byl ale jinak fajn chlap. Promluvil jsem s ním víc jak s naším Hokage za celý život,"[/rec] podotknul trochu mimo téma.

[npc_name=gin]Mitsuki Gin[/npc_name]

Gin se musel trochu usmát nad tím, že tentokrát nedostal Engetsu sprdnuto hned z kraje. I když se trochu bál, aby jeho parťák nakonec neskončil jako malá loužička někde ve škarpě. Každopádně, schválení plánu zatím proběhlo klidně, tudíž se debata stočila zpět ke snídani. A že měl taky pořádný hlad. Tudíž jen pokrčil rameny. [rec=gin]"No, já nevím, ty jsi průvodce. Já jsem jen peněženka,"[/rec] řekl s pobaveným úšklebkem, prohrábl si vlasy a pak dal ruce do kapes. Vypadal docela uvolněně na to, že celou noc hlídal jako nějaký pes. To bylo asi tou pozitivní energií!

Kami -> Byla pravda, že ti za dveřmi někdo opravdu pochodoval. Byla to tvá teta. Už tam dělala tak páté kolečko a fakt si přála, aby si vylezla sama. Ovšem, docházela postupně trpělivost, takže po chvíli zaklepala. Pak ti dala chvíli a pokud jsi neotevřela, přešla na trochu hrubší způsob otevření dveří. Vzhledem k tomu, že ti předchozího dne zabavila vějíř, aby prozkoumala jeho změny po té divné první misi, tak s ním teď mávla a vyrazila dveře. [rec=arisu]"Jak dlouho se ještě budeš válet! Je po tobě sháňka!"[/rec] Byla pravda, že zrovna tvoje teta měla nejblíže k dědictví ze Sunagakure a jako jediná z rodiny v Konoze ovládala vějíř, když se nepočítala tvá matka. Taky, že ti ho pak trochu silně hodila na postel.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Kami Kamai
Genin
avatar

Počet příspěvků : 96

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu 15 Nov 2018 - 9:24

[kami_jmeno]

Jak jsem tak ležela a přemýšlela, tak jsem se rozhodla, že už budu raději vstávat, aby teta moc nehubovala, že ještě spím. Akorát jsem vstávala z postele, když někdo zaklepal. Najednou se rozletěly dveře a v nich stála teta s mým vějířem. Já jen polkla a dívala jsem se na ní. [rec=kami]"Po mě? Kdo mě hledá,"[/rec] zeptám se trochu překvapeně. Najednou mi hodí na postel vějíř, tak jsem jí jen mlčky sledovala, protože kdyby ho hodila na mě, tak by to asi celkem dost bolelo. [myslenky=kami]'Ach jo, tady si člověk nemůže ani na chvíli odpočinout,'[/myslenky] pomyslím si.
Poté co odejde teta, tak se trochu smutně podívám na dveře a začnu se převlékat. Následně se rozejdu ještě do koupelny, abych se umyla. Jak mám vše hotovo, tak se dojdu do kuchyně a začnu se díval, co si dám k jídlu.

_________________
Kami Kamai
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: