Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ulice Konohy

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 3:53 pm

[rintaro_jmeno]

Rin vyšel na ulici nedaleko sídla Uchihů. Zastrčil ruce do kapes a čekal teda na to, jestli Taiyo půjde za ním nebo ne. Pokud by totiž nešla, tak by to bylo jasné znamení toho, že s ním už nechce mluvit. Potom by se asi vydal domů nebo někam. Nevěděl přesně, co by dělal. Měl z celé téhle situace špatný pocit. Přehrával si v hlavě několik scénářů a žádný nedopadl dobře, protože Taiyo byla moc hodná. Nemusel jí na to ani znát nějak moc dlouho. Už v prvních momentech kdy jí poznal, to bylo jasně vidět. Chtěla mu pomoct do nemocnice, i když ho vůbec neznala. Někdo takový určitě najde dobré věci i na zabijákovi z Mlžné. Rinova cesta se v poslední době dost měnila, její cíl byl ale pořád stejný. Chtěl změnit systém, kterým se svět momentálně řídil. A tihle kluci z Mlžné do jeho systému v žádném případě nezapadali. Musel se jich zbavit. Musel to zkusit.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 7:44 pm

[taiyo_jmeno]

Nervózně se objevila na ulici. V puse jako kdyby měla knedlík a přišla si, jako kdyby měla jít na tu nejnebezpečnější misi, kterou kdy v životě zažije. Netrvalo dlouho a zahlédla Rina. Došla až k němu. [rec=taiyo]"A...Ahoj.... eehhhmmmm..."[/rec] odkašlala si. [rec=taiyo]"Rine."[/rec] vypadlo z ní nakonec. No a vlastně to pak nechala na něm. Pravé oko jí samozřejmě zčervenalo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 8:33 pm

[rintaro_jmeno]

Nakonec se ukázalo, že s ním asi přece jen mluvit chce. A nebo možná nechtěla, ale i tak přišla. Rin si povzdychl a opřel se o zeď jednoho z domů. Snažil se vymyslet, jak začít, ale nic v jeho hlavě neznělo dost dobře na to, aby to nakonec řekl. A tak se rozhodl, že prostě bude mluvit od srdíčka a nijak hloubavě nad tím nebude přemýšlet.
[rec=rintaro]"Oba dva víme, co jsme si řekli. Možná je to trochu přetažený za vlasy a dost velkou roli v tom určitě hrálo i to, že jsem zrovna byl docela dole. Možná jsi mě litovala a nechtěla mi ublížit ještě víc, já nevím,"[/rec] rozhodil rukama a potom je složil na hrudníku. [rec=rintaro]"Co se ale týká mě, asi to zase až taková blbost nebyla. Mám tě rád, chtěl bych s tebou trávit víc času a poznat, kdo skutečně jsi. Chápu, jestli to necítíš stejně. Vážně."[/rec] Když domluvil, odvrátil pohled.
[rec=rintaro]"Proč ale zrovna on?"[/rec] Zeptal se dost chladným hlasem. [rec=rintaro]"Moc dobře víš, co udělali. Způsobili spoustě lidem rány, které se nikdy nezahojí. Rodiče kvůli nim už nikdy neuvidí svoje děti. Jen kvůli tomu, že někdo na zkoušky pustil tyhle hrdlořezy, kteří tam neměli co dělat!"[/rec] Dobře, možná trochu zvýšil hlas a teď se na ně dívalo několik lidí. Rina to nezajímalo.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 10:01 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo Rina celou dobu poslouchala a nijak se nexichtila. Když Rin domluvil, tak očividně byla na řadě ona. [rec=taiyo]"Rine.. záleží mi na tobě... opravdu jo...."[/rec] Taiyo se nadechla a tím udělala delší pauzu. [rec=taiyo]"Nevím, co si Itane přesně vymyslel..."[/rec] povzdechla si [myslenky=taiyo]...a rozhodně mu to ještě vrátím. Teď mám i čím do něho rýpat.[/myslenky] pomyslela si mezitím [rec=taiyo]".... ale Gin mi za celou dobu nijak neublížil. A jsem ochotná mu věřit, když řekl, že on to nebyl. Věřím spíš tomu, že to byli ti další dva zmetci. Jenže tím, že je budu odsuzovat, nepomůžu sobě a ani rodinám, které přišli o své blízké. Vím jak se musejí cítit. Také už jsem párkrát přišla o někoho známého jen kvůli hloupé misi, které vypadala jako rutinní akce."[/rec] Taiyo se snažila argumentovat. [myslenky=taiyo]A ze všeho nejvíce se bojím dne, kdy přijdu o své přátele.[/myslenky] dodala si v duchu. [rec=taiyo]"Každý ninja ví, co znamená tento způsob života. I ti mrtví to věděli..... I když je mi tahle situace s úmrtím velmi nepříjemná, nehodlám kvůli tomu začít válku, která znamená jen smrt."[/rec] Taiyo nechtěla být na Rina zlá a ani celou svou argumentaci neříkala ošklivě, ale cítila, že to musí říct, když Rin vytáhl rodiny zemřelých.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 10:17 pm

[rintaro_jmeno]

Rin rozuměl tomu proč Taiyo říkala to, co říkala, ale i tak ho to neuvěřitelně štvalo. [rec=rintaro]"A ty se s tím prostě smíříš? S tím, jak tohle všechno funguje?"[/rec] Rozhodil rukama a přestal se opírat o zeď. Udělal krok směrem k Taiyo. [rec=rintaro]"Protože já ne. Nehodlám přijmout to, že umírat je běžná věc. V takovým světě prostě nechci žít. Nechci se jednou probudit s tím, že mi najednou někdo zaklepe na dveře a řekne mi, že se mi někdo nevrátí, protože ho hokage poslal někam na smrt. A kvůli čemu? Víš jak strašně moc mě to děsí?"[/rec] Zatnul pěsti. Bylo na něm vidět, že je hodně rozčílený.
[rec=rintaro]"A k těm zkouškám. Udělali to jako tým. Pokud je ten tvůj Gin takovej dobrák, tak je měl zastavit. Jednou se s ním potkám. A až k tomu dojde, tak se mi nestav do cesty!"[/rec]
Rin se teď cítil hrozně. Jediné, co chtěl udělat, bylo chytit Taiyo za ruku, obejmout jí. Tak moc mu chyběla. Jenže místo toho tu na ní teď křičel. Navíc mu moc nepomáhalo to, co říkala. Itane měl pravdu. Ve všem, co řekl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 10:32 pm

[taiyo_jmeno]

Tiyo tam stála jako přikovaná. Rukama se objímala, jako kdyby jí byla zima. [rec=taiyo]"Máš pravdu. Nezastavil je."[/rec] přikývla. To zas jednou poslechla nějaké mrtvoly, které jí radily, aby si vyjasnila své milostné problémy. Jen se to všechno víc pos.... pokazilo a shledání těch dvou stále bude končit jejich soubojem. Cítila se hrozně a chtělo se jí plakat, ale zatím ze sebe dělala silnou ženu a slzy zadržela. [rec=taiyo]"A jak to chceš změnit? Já totiž nevím jak."[/rec] zeptala se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Thu Aug 09, 2018 10:51 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Na to jsem se snažil přijít od zkoušek a pořád jsem nevěděl. Nejdřív jsem si myslel, že musím odejít z vesnice a najít někoho, kdo mi pomůže získat sílu na to, abych dokázal zabít hokageho. Odstranil bych tím problém přímo u kořene,"[/rec] luskl prsty. [rec=rintaro]"S ním bych ale musel vzít i jeho vrstevníky a to by nebylo jen tak. Věřím, že bych to dokázal, kdybych si za tím hodně šel."[/rec] Pak by všechno mohlo začít nanovo.
[rec=rintaro]"Pak mi ale někdo ukázal, že by to šlo i jinak."[/rec] Vzpomněl si na Rikuta a jeho sen stát se hokagem. Kdyby z toho ale udělal svůj nový cíl, tak by mu akorát překážel a musel by tím jít přes svého kamaráda.
[rec=rintaro]"Tenhle rozhovor mi trochu pomohl ujasnit si to. Teď už si zbývá jen promluvit s hokagem samotným."[/rec] Otočil se k Taiyo zády. Snažil se ukrýt svůj smutný výraz. Možná že nebyl úplně dobrý nápad sbližovat se s lidmi na předchozí misi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri Aug 10, 2018 6:49 am

[taiyo_jmeno]

V Taiyo úplně hrklo, když Rin začal mluvit o zabití Hokageho a velmi jí znepokojovalo, jak to má vše promyšlené. Ona v sobě cítili jistý blok, který by jí to nedovil. Stejně jako když nemůžeš zničit knížku, prostě se to nedělá. A tohle všechno jí začne říkat zrovna teď, když se má za nejvyšším dostavit pro misi. Taiyo netušila co na to Rinovi odpovědět. Nečekala, že se jejich rozhovor takhle stočí. Má mu to rozmluvit? A poslouchal by vůbec? Asi ne. Rin si pevně stál za svým, což se na jednu stranu Taiyo líbilo, ale na druhou stranu si říkala, že to nemusí být ta správná cesta. Takže se rozhodla mu nevysvětlovat proč Gin nezastavil své kolegy, jelikož u toho nebyl. Také mu nic nerozmlouvala. [rec=taiyo]"Rine, mám tě ráda a pokud změna pomůže od zbytečného umírání, tak tě podpořím, ale některé věci po mně nemůžeš chtít. Některé věci prostě nedokážu. "[/rec] řekla nakonec. Stále stala na místě jako přikovaná. Nechala na Rinovi, jak si to přebere.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri Aug 10, 2018 3:38 pm

[rintaro_jmeno]

Uvědomoval si, že Taiyo možná neměl říkat všechny tyhle věci, ale vyjelo to z něj tak nějak samo. To se stává, když je člověk rozčílený. Často říká věci, které říct nechce. Jeho cesta měla zůstat jen jeho, dokud se skutečně nerozhodne, kterým směrem se vlastně vydá, jenže teď o ní věděla Taiyo. Samozřejmě neznala všechny detaily. Řekl jí tu v podstatě akorát prvotní plán, který by teď měl dost jinou podobu, ačkoliv jeho cíl by zůstával víceméně stejný.
[rec=rintaro]"Neboj se. Nemusíš dělat nic,"[/rec] odpověděl teď už klidným hlasem. [rec=rintaro]"Od začátku jsem věděl, že to budu muset udělat sám."[/rec] Řekl, ale sám věděl, že teď si lže. Vždycky si tajně přál, aby nakonec nezůstal sám. Nikdo přece nechce být sám.
Nejdřív si myslel, že mu se vším pomůže Kohaku-sensei, ale ukázalo se, že jeho vize byla trochu jiná. Jeho způsobem by nic změnit nešlo. Jen by se Rinovi časem pletl do cesty tak či tak. To samé Kohakův student - Hide.
Když se začal smiřovat s tím, že to bude muset udělat sám, našel si cestu k Saru-seneiovi. Taky měl Taie. Jenže o něj přišel na té misi, kde potkali chlapa se slepičí maskou. Pochyboval, že Saru-sensei by souhlasil s tím, o co se Rin snažil. Všechno se to zase postupně rozpadalo jako domeček z karet.
Taky měl samozřejmě Rikuta, jenže tam to bylo taky jako časovaná bomba. Rikuto se chtěl stát dalším hokagem. Byl to hodný kluk a Rin ho měl moc rád, jenže zůstane mu to? Co když ho systém nakazí stejně jako předchozího hokageho a udělá z něj jen špinavou politickou figurku, které jde jen o její vlastní zisk.
Na poslední misi se víc spřátelil s ostatními. Hlavně tedy s Itanem, ale to byla taky jenom křehká iluze. Byl to Uchiha. Člen nejsilnějšího klanu ve vesnici, který by se proti ní nikdy nepostavil.
No a nakonec Taiyo. Rin si vždycky přál, aby stála po jeho boku. Věřil tomu, že by chápala, proč dělá to, co dělá. Že všechno ve skutečnosti myslí dobře. Ukázalo se ale, že to byly jen sny jednoho naivního kluka. Místo toho se rozhodla postavit se za někoho, kdo ani není schopný zabránit členům svého týmu, aby zabili dva mladé genini. Nesnášel tenhle pocit. Celé jeho tělo se chvělo a dělalo se mu špatně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri Aug 10, 2018 4:24 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo zavrtěla hlavou. [rec=taiyo]"Ale ty nejsi sám. To si zapamatuj."[/rec] řekla. Udělala k Rinovi několik kroků. Pak chvíli váhala, ale nakonec aspoň Rina pohladila po rameni. Nevěděla co si může a co si nemůže dovolit. Tak snad Rina pohlazením po rameni nepohoršila. [rec=taiyo]"Už budu muset jít."[/rec] řekla smutně a otočila se k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri Aug 10, 2018 5:10 pm

[rintaro_jmeno]

Rin sebou škubl, když se ho Taiyo dotkla. Nic na to neříkal, udělal ale krok dopředu a už se nezastavil. Nejdřív šel pomalu, ale po několika krocích se rozběhl. Pravou rukou si otřel obličej a málem při tom narazil do nějakého pána, naštěstí se mu ale včas stihl vyhnout. Radši vyskočil na střechu jednoho z nižších domků, aby nikoho neohrožoval. Přes něj pak na další a další. Mířil přímo do lesa za vesnicí, kde tenkrát trénoval rasengan s Kohakem. Bylo to jediné místo, kde ho nikdo nebude rušit.

>>> Jezero v lese


_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Fri Aug 10, 2018 5:56 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo se dívala, jak Rin utíká a mizí v dáli. Podle téhle reakce rozhovor opravdu nedopadl dobře. Znamenalo tohle konec. Taiyo by v tuhle chvíli ocenila déšť, který by ukryl její slzy, ale z nebe zrovna nespadla ani kapička. Tři hluboké nádechy a výdechy ještě stála na místě, ale pak vyrazila k domovu. Šla delší cestou, kterou nechodí tolik lidí. Nechtěla potkat nikoho známého, aby se jí nezačal moc vyptávat.
Doma se upravila a vzala si nějaké základní vybavení. Netušila, co jí dá Hokage za misi, takže si zatím vzala jen to nejnutnější s tím, že si když tak dojde pro další věci. Z domova pak vyrazila ke kanceláři Hokageho.

----------> Kancelář Hokageho
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content




PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Ulice Konohy
» Ulice
» Centrum a postranní ulice
» Brána Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: