Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ichiraku Ramen

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Mon Sep 10, 2018 10:14 pm

a  

Kdo ví, jestli to sežral...a pokud jo, nebylo se asi moc čemu divit.Učil na akademii...posílali mu tam kde jaký inteligenty a jiné případy. 
Ranzi řekla, že to asi chápe. Jestli jí někdo ošidí, už to byl její problém. 
"Přesně tak."odvětil na to, že za práci pro Konohu bude dostávat tyle mince.
No a pak došli k Ichiraku. Ranzi okamžitě vlezla nadšeně dovnitř a pozdravila.
Uvnitř sedělo pár lidí a za pultem tam byla nějaká mladá slečna. "Zdravím, Ayumi-san." pozdravil slečnu Takahiro. "Oh..dobrý den, Takahiro-san. Co si dáte?" zeptala se mile obou. Ranzi dostala jídelní lístek. Byly tam samé rámeny. "Já si dám zeleninový, jako vždy." objednal si Takahiro. Ranzi si zatímmohla nějaký vybrat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin

Počet příspěvků : 127

PříspěvekPředmět: X   Sat Sep 15, 2018 2:02 pm

[ranzi_jmeno]

Keďže som sa už pozdravila, necítila som potrebu slečne odpovedať. Aspoň zatiaľ. Veď som ani nevedela, čo tu mali. Aj keď to meno reštiky, by mi mohlo napovedať mnohému. Poškrabala som sa na nose, pri pozeraní do menu. Ani som nevedela, že tu môže byť tak veľa druhov rámenov. [rec=ranzi]"Jaaa... já by som si dala hmmm."[/rec] Naklonila som hlavu na stranu. Bola som nerozhodná. Najradšej by som si dala všetky, ale zjedla by som tak maximálne dva a po tom by som praskla. 
[rec=ranzi]"Wagamama ramen."[/rec] Rozhodla som sa nakoniec s víťazoslávnym úsmevom. Kto vymýšľal tie mená? vrátila som jedálniček a zaćala som sa obzerať po mieste na sedení. Nakoniec som sa aj usadila za jedným zo stolov.
[rec=ranzi]"Nejete mäso Takahiro-san?" [/rec]Spýtala som sa s celkom nehraným záujmom. Naozaj.. takí ľudia mi prišli ako div sveta. Museli byť chorý alebo čo. No možno som len predbiehala a zeleninový ramen je len ten typ, ktorý mu chutí najviac.
Návrat nahoru Goto down
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   Tue Sep 18, 2018 11:01 pm

[npc_name=takahiro]Sanada Takahiro[/npc_name] a [npc_name=ayumi]Ayumi[/npc_name]

Ayumi trpělivě čekala na to, až si i Ranzi objedná svůj rámen. Ta si nakonec vybrala něco s totálně šíleným názvem. Ayumi se na to musela podívat do jídelního lístku, aby vůbec zjistila, co to Ranzi chce. Pak spokojeně přikývla a odešla to zařídit.
Takahiro v klidu seděl a čekal. Ranzi se ho zeptala, jestli nejí maso. [rec=takahiro]"Jím. Zeleninový rámen je ale lehčí, než třeba vepřový, a to mi vyhovuje."[/rec] odpověděl jí. Takže maso jedl, jen na něj prostě neměl chuť ve spojení s rámenem.
Po nějaké době Ayumi přinesla oba rámeny. [rec=ayumi]"Nechte si chutnat."[/rec] popřála jim a odběhla k jinému stolu, kd si chtěl někdo objednat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku Ramen   

Návrat nahoru Goto down

Ichiraku Ramen
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: