Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Zkoušková místnost

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 565
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 2:10 pm

Hitoshi

Poslouchal ten otravný rozhovor mezi Rintardem a Rikutardem. Neměli si vůbec co vyčítat, ale z pohledu týmu by daleko radši vypnul Rikuta. Na druhou stranu o něm jsem nevěděl jak moc velký břídil to je, kdežto Rin byl mnou notoricky známý smolař. Zakroutil jsem očima, navíc jsem zaregistroval, jak si Rikuta rovnal sensei. Škodolibě jsem se usmíval, cítil jsem, že dneska někdo dostane shit on. Myslím, že je načase ukázat všem, že tuhle zkoušku umíme zvorat naprosto novým způsobem.....

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 2:56 pm

Taiyō Kurama

Jak jinak mohla Taiyō po domácím tréninku skončit, než v nemocnici. Měla velký problém, aby vůbec svého (už snad i osobního) lékaře přesvědčila, že nutně potřebuje jít na zkoušky. Opravdu nestíhala. Doma si jen tak tak stihla zabalit pár věcí navíc (hlavně tedy obvazy) a už zase běžela. Doběhla celá uřícená na místo zkoušek zrovna když se otevřeli dveře. Moc toho neviděla a jen o málo víc toho slyšela. Přes brebentění těch lidí okolo, kteří ani nešli na zkoušku, to šlo opravdu špatně. Snažila se procpat víc dopředu, ale ani to jí nevyšlo. No tak snad to aspoň stihla včas. Zatím se snažila nabrat dech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 3:39 pm

Mizuko Taichi

Také si moc nevšímal co tam Rin dělá. Nebylo nic moc neobvyklého, že na sebe upozorňoval...
Možná má nějaké zvláštní nutkání být středem pozornosti a všechno řídit...
To byla ale asi myšlenka pro jiný den, dnes se musí soustředit výhradně na jedno a to je zkouška.
Nevěděl, co to bude, ale pevně věřil že je připraven na vše. Dokonce se včera studoval i nějaké chytré knížky...
Teď zbývalo čekat co ten pán Hyuuga řekne zajímavého.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 4:35 pm

Sonozaki Yumiko

Najprv chcela výmenu názorov tých dvoch hlučných ľudí ignorovať, ale po čase sa to už nedalo. A tak ich pozorovala s neutrálnym výrazom v tvári. Potom si otrávene povzdychla. Eh... sú hluční, upozorňujú na seba pred nepriateľmi a ich gule vyprodukovali viac testosterónu než ich mozog vyprodukoval mozgových buniek. Nepoznám ich, ale nemám ich rada. uzavrela svoj názor na týchto dvoch gentlemanov. Minimálne Rikuta aspoň z videnia poznala, ale nikdy s nim nehovorila, takže ho zrovna extrémne nepoznala, akurát si pamätala že bol vždy hlučný. No, aspoň si našiel dobrého hlučného rivala...
Vtedy sa ale trocha strhla, keď na Rikuta zaútočil týpek z... podľa čelenky Kirigakure. Haaah... no nie je až tak prekvapujúce že to niekoho prestalo baviť. Každopádne aj tento tu na seba upozornil, ale na rozdiel od tých dvoch vyzerá, že si to môže dovoliť. Aj tak... vyčnievať na chunninskej skúške je podľa mňa len nevýhoda. pomyslela si. Sensei Kirigakure gentlemana zastavil a Yumiko stratila o situáciu záujem a venovala sa programu skúšok.
Muža, ktorý mal byť prvým skúšajúcim, poznala. Nie osobne, ale poznala. Predsa len, bol to dôležitý človek v Konohe, a tých mala povinnosť poznať. Hyuuga Kano... huh... kto by to bol povedal že hlava Hyuuga rodiny má čas skúšať nás noobov. No, každý potrebuje spraviť nejaké charitatívne skutky aby o ňom ľudia zmýšľali dobre, I guess. pomyslela si zamračene. Nech to bude čokoľvek, tak to nebude ľahké. A ak to nezvládnem, tak moja rodina... nebude nadšená. Yumiko sa začala triasť. Nervozita jej opäť zovrela srdce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 5:10 pm

Hyuuga Hinami

Strýček s Itanem se jí snažili povzbudit. "Nejsilnější kunoichi? Já?" zopakovala nechápavě po Itanem. Mezitím se Rikuto hádal s Rinem a pak ho málem killnul ninja z mlžné, kdyby strýček nezasáhl. A pak to přišlo. Začátek. Hinami předpokládala, že je bude zkoušet strýček Kenshin, když už to tu tak organizoval a všechny svolával a tak. No a pak přišel on. Hinami zbledla ještě víc. Byla naprosto v šoku. "Otče?" vypadlo z ni potichounku překvapením tak, že to mohl slyšet maximálně tak Itane vedle ní. Jeho tu opravdu nečekala. Hinamino sebevědomí rázem kleslo na absolutní nulu. Už teď si říkala, že by asi rovnou mohla jít domů, protože přes tuhle zkoušku asi neprojde, jestli jí hodnotí její tatík.


Hikumo-sensei

Sensei se na Hibikiho usmál, když mu slíbil, že dá na holky pozor. Pak přišla i Yumiko a Taiyo. Hikumo je obě pozdravil a chtěl ještě něco říct, ale Kenshin započal zkoušky. I tak se ale rozhodl, že jim to přeci jen řekne. "Dávejte si pozor. Nezmatkujte. Hlídejte si vzájemně záda a hlavně...neumřete. Hodně štěstí." Pronesl k nim poslední slova, než je nechal věnovat se naplno zkouškám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 5:32 pm

Uchiha Itane

"No jasný, znáš snad nějakou schopnější?" usmál se na Hinami a zpozoroval, když tam začal jejích sensei moc vyřvávat. "Moc nahlas!" zabručel směrem k tomu, protože byl příliš blízko a tak nachvilku asi přišel o sluch, když tam začal tak mocně řvát. Naštěstí se ukázalo, že on jen svolával pozornost, ale že to tu povede někdo jiný. Mezitím si Rin udělal svojí epizodku, která z nich udělala terč pro všechny. No, jsou v hajzlu.
Trochu se pozastavil nad Hinaminým označením pro vedoucího zkoušek. "Otče?" zamrkal trochu zmateně. Takže je měl zrektit její táta? No, to dopadne! "To zvládneme," mrkl na ní.

Sarutobi Saru

"Ajajaj, šéf Hyuuga klanu. Držím vám palce a moc mi nepokazte reputaci, ano?" mrkl nakonec ještě na své studenty. Vypadalo to, že zkouška byla na spadnutí, takže je nechtěl už moc zdržovat. Sám se chystal odebrat k ostatním Jouninům a sledovat ten průšvih.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 6:22 pm

Hyuuga Kano

Kývl, koukajíc na celý ten dav. "Tak, pojďme dovnitř." pronesl a mávnul na dveře, které znovu otevřel a kterými prošel. Všichni ostatní ho následovali, mezitím co Kano sám stál a čekal u dveří.. nic, co byste čekali od následníka klanu Hyuuga.
Každopádně, jakmile byli všichni uvnitř, zavřel, a znovu za sebou zamkl. Když jste zalezli, rozlelo se kompletní ticho.
"První zkouška je zkouška vaší schopnosti zorientovat se v chaosu a najít věci u nepřátel, stejně tak jako vaší schopnosti dokončit misi." pronesl bez obrátek, a všechny projel pohledem. "V téhle sebrance je 12 týmů navíc. Tyhle týmy nejsou pravé, nejsou součástí zkoušky. A jeden z každého falešného týmu má u sebe klíč." pronesl, pak se rozhlédl kolem místnosti. "Všude kolem místnosti je 12 dveří. jsou očíslované, stejně, jako ty klíče. Váš úkol je získat od falešných týmů klíč, a dostat se s tím klíčem do další místnosti. Můžete využít všechny prostředky co znáte, ale jakmile to půjde moc daleko, jeden z místních vás zastaví..snad." vysvětloval Kano, mezitím co sám šel na jakýsi vyvýšený balkon v místnosti, a s ním dalších několik lidí většího vzrůstu, viditelně ti, co vás kdyžtak měli zastavit.
"Můžete začít." pronesl, a opřel se o zábradlí balkonu.

Hyuuga Kenshin

Děcka zalezla dovnitř. Kenshin jim ještě zamával, než zmizeli za dveřmi. "Tak co, Saru, Hikumo. Jak vypadají vaše týmy?" zeptal se s úsměvem kolegů.

Hatake Hibiki

No, a tak se toho spousta strhlo, a najednou byla zkouška započata. Hibiki se trochu chaoticky díval kolem sebe, mezitím co se držel Taiyō a Yumiko. "Co budeme dělat?" zeptal se bez oprátek rovnou, mezitím co všechny ostatní týmy si víceméně asi říkali to stejné. "Máme nějaké cesty, jak to rychle najít? Holky?" ptal se. Už teď měl sám nějaký nápad, ale čekal, jestli přijdou s něčím lepším..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 6:31 pm

Taiyō Kurama

Chudák Taiyō ani nestihla být nervózní a už začala zkouška. Taiyō byla vůbec ráda, že našla svůj tým a teď bude muset hledat ještě nějaké klíče, tedy jeden klíč, v tomhle chaosu. Začala se chaotick rozhlížet kolem sebe. "No ehmm..... nějaké týmy můžeme vyloučit. O nich víme, že jsou pravé. Takže bych se zaměřila na ty, co neznáme." navrhla asi to úplně první co jí napadlo. Cítila se vážně ve stresu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 6:40 pm

Mizuko Taichi

S rozšiřováním informací o zkoušce se rozšiřovala i Taiova ústa.
Normálně by se zabýval tím, že se tady lidí pobijou do krve a že je to nesmyslné... Na to ale teď čas nebyl...
Trhnutím se otočil na své kolegy a začalo mu to šrotovat v hlavě.
"Dvanáct týmu je 36 lidí, můžeme vyloučit všechny co známe a z Kiri přijeli jen ti s meči, věděl že je to minimum, ale někde začít museli. Neměli žádné speciální oči, které by mohly použít. Taie napadl jeden způsob, neměl ale moc času na vysvětlení tak se začal rozhlížet po někom navíc z Kiri a nebo někom z Listové, koho neznal...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 6:54 pm

Sonozaki Yumiko

Taiyo sa na(ne)šťastie na poslednu chvíľu objavila... ale Yumiko jej nemala čas vyčítať že sa nemala objaviť, lebo potom by ich možno vylúčili zo skúšok... bola priliš nervózna a už ich aj hnali dovnútra. Yumiko prišlo na um milion námietok a dôvodov prečo sem nepatrí a mala chuť použiť svoju novú techniku a zmiznúť už navždy... Ale ani to nedokázala. Nedokázala nič, len ísť s davom a vydesene pozerať na Hinaminho otca, ktoreho meno sa mi nechce hladať.
A potom im dali inštrukcie a bez nejakých väčších zdržovačiek to začalo. Yumiko sa presunula bližšie k svojmu týmu, aby bolo vidieť, že k nim patrí... Jo... to je... dobrý nápad... ale... ale... ja nikoho nepoznám! A nikto poriadne nepozná mňa, takže ma tu určite znásilnia keď nebudem s vami! A ja sa ani nebudem môcť brániť... Yumiko panikárila... pozerala sa na svoje trasúce sa ruky a z očí sa jej tisli slzy. Nedokázala povedať nič... Iba vyplašene pozerala okolo seba. Jej všímavosť bola síce vysoko nadpriemerná, ale to jej v tejto situácii nepomáhalo, keď nepoznala nikoho... a k tomu je panika zatemňovala mozog. Snažila sa ukľudniť hlbokým dýchaním, ale znelo to skôr ako keby hyperventilovala. Davy samy o sebe ju psychicky ničili... a toto bol nový level.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 7:09 pm

Kageyama Rin

"Nejjednodušší způsob," práskl o sebe pěstma. "Bude najít ty klíče." Samozřejmě mohli se rozhlížet a logicky si odvozovat, kdo by mohl být falešný a kdo ne, ale na to nebyl čas. Rin složil pečeť. "Kage bunshin no justu," zašeptal a vedle něj se objevil jeden klon. Ten se rozběhl někam mezi lidi a začal je dost neohrabaným způsobem prohledávat. Sám Rin se nenápadně rozepnul taštičku na zbraně, kterou měl nějaký náhodný týpek na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 7:13 pm

Hatake Hibiki

Hibiki si nemohl nevšimnout, že Yumiko je úplně v háji. "Yumi.. poslouchej. Bude to dobré, jo?" (A ne, nemluvil na luk, jen zkrášlil jméno Yumiko.) S tím bude těžší udržet jeho slib o ochránění holek, ale on to hodlal udělat tak jako tak.
"Jo, to je dobrý nápad, Taiyō. Můžeme vyloučit spolužáky.." pronesl Hibiki, a přikyvoval. Polkl.. začal střádat chakru.. a pak začal dělat potřebné pečeti.. pak se kousl do prstu..
"Kuchiyose no Jutsu!" zahučel, když bouchl do země. Buscuit by jim teď mohl pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 7:40 pm

Hyuuga Hinami

Na Itaneho otázku přikývla. Ano, byl to její otec. Na jeho povzbuzení se pokusila pousmát, ale moc jí to nešlo. Hinami vešla s ostatními dovnitř. Pečlivě si prohlédla své okolí. Když byli uvnitř všichni, její otec za všemi 97 lidmi i s ním zamkl a vysvětlil jim, o čem je tahle zkouška. Mají najít klíč a dostat se ven. Hinami se trochu ukryla za Itaneho, aby na ní nebylo tolik vidět a aktivovala svůj Byakugan. Pátrala s ním po lidech, které neznala a v jejich věcech. Hledala cokoliv připomínající klíč.


Tým 7

Před Hibikim se v obláčku kouře objevil pes a ano, byl to Biscuit v té jeho vestičce a tak. "Hoj, Hibiki." pronesl se psím úsměvem a rozhlédl se kolem. "Tady je ale lidí." poznamenal. "Co potřebuješ?" zeptal se nakonec.


Kagami Hikumo

Hikumo se také přesunul k ostatním jouninům a vytáhl si knížku s názvem "Ninja v rudém" a začal si číst. Při tom ale poslouchal ostatní. "Jakou budoucí chuunini." odvětil na Kenshinovu otázku.  "Jak to jde Itanemu?" zeptal se ho na oplátku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 565
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 7:42 pm

Hitoshi

Musel se okolo odehrávat neskutečný hunbuk, ale přesně v tu chvíli mě napadla jedna teorie, kterou jsem chtěl okamžitě aplikovat. Pokud tu jsou týmy, které jsou falešné a mají u sebe klíč, tak se budou snažit celou situaci pouze předstírat, tudíž nebudou mít potřebu používat techniky a hnát se dopředu. Takové týmy budou čekat a snažit se, aby maximálně zapadly do toho chaosu, který tu vznikne. Jinak řečeno, budou pouze předstírat, zatímco opravdový zájemci budou používat své techniky k tomu, aby našli klíč. Napadlo mě to, když jsem viděl Rina použít Kage Bunshin a také, když jsem slyšel ostatní vyvolávat své techniky.

Pokynul jsem pokývnutím na Taichiho. Sice jsem měl svojí teorii, ale chtěl jsem, aby také prohledával. Já sám jsem hledal tým, který mi připadal nejvíce rezervovaný a který podle mě nejvíce hrál paniku, ale ve skutečnosti vyčkával. Také jsem se díval po ostatních, kdybych někoho už viděl s klíčem, určitě jsme byl připraven křiknout na Rina a nechat ho to z nich vymlátit.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 8:22 pm

Taiyō Kurama

I Taiyō si všimla, že na tom Yumiko není nejlépe, ale bále se jí dotknout, protože to už by jí úplně odrovnala. Takhle snad aspoň nějak vnímala. Tak se aspoň snažila postavit za Yumiko, aby na ní nikdo zbytečně nesahal. Taiyō měla o něco ostřejší lokty a nějaké to drcnutí se nebála oplatit. "Pár lidí znám. Aspoň tedy podle obličeje. V nemocnici potkáš hodně lidí." začala Taiyō a ukázala na několik skupin, které by z výběru vyhodila. "Možná tamhle ta skupina a ta za ní." pokrčila rameny, ale mohli to být skupiny z jiné vesnice, které neznala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 8:33 pm

Uchiha Itane

První úkol byl lehký, alespoň pro jejích tým. Měli Hinami. A to stačilo. "Vynech Kiri a naše známé. Případně se podívej, jestli tu není někdo z Kiri navíc," hlesl a držel se blízko u ní, protože nechtěl, aby si na ní někdo moc dovoloval ve chvíli, kdy hledala. Přeci jen, byla jejích hlavní zdroj jak se posunout do další části. A kdo znal Byakugan, tomu to bylo jasné taky.

Tým 9

Začali jste taktizovat a Rin začal rovnou i vykrádat. Mělo to ovšem dva háčky, vzhledem k tomu, že tu chtěli všichni tak nějak ty klíče, tak tu bude trochu konkurence. Takže ve chvíli, kdy se klon objevil, vyletěli do něj z různých směrů asi 4 zbraně. A majitel taštičky, ve které se chtěl Rin hrabat se ohnal a pokusil se mu to napálit pěstí přímo do xichtu.

Všichni

Mohli jste se všimnout, že na zem dopadla tři těla a jedny ze dveří se otevřely. Stál u nich tým z Kiri, který se jen kysele ušklíbl nad těmi, co se váleli v bezvědomí na zemi a prošli dál. Zbývalo 11 dveří.

Sarutobi Saru


"Jako kokoti," odvětil krátce sensei jednoho z týmů Kenshinovi. Na tváři měl mírný škleb a vypadal smrtelně vyčerpaný. "Kdo to vymyslel, že hned první zkoušce bude šéfovat hlava Hyuuga klanu?" zeptal se zvědavě, jestli někdo nemá info.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 510

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 8:49 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto nahodil úsměv. Tohle by mu mohlo jít. Okamžitě začal pohledem pátrat po lidech, jaké používají techniky. Chtěl rychle očíhnout, co kdo zvláda. Samozřejmě si tedy všimnul pár technik, například Kage Bunshinu u Rina. Rikuto měl teď hodně chuť vzít kunai a toho klona doběhnotu zničit. Podíval se na Itaneho s Hinami.
Tak fajn, až najdete tým s klíčem tak to uděláme následovně..půjdu udělat bordel, upoutám je na mě. Itane mi pomůže a jelikož Hinami, bude vdět kde klíč bude...no..tak na tobě bude Hinami se toho klíče nenápadně zmocnit, během toho, co mi budeme dělat povyk...ízi pízi..!
Zakřičel Rikuto a svelkým úsměvem. Konečně trochu akce, to se Rikutovi líbilo, žádnej nudnej psací test, ale chaos! Oh yé!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:01 pm

Mizuko Taichi

Neviděl asi nic podezřelého, ale v tom chaosu to nebylo tak zvláštní.
Podíval se na Hitoshiho, který asi taky nic neviděl a pak na Rina, který měl právě dostat pěstí, ale snad se tomu vyhhne.
"Zvládla by ten klíč najít kočka? " zeptal se na základní předpoklad k plánu dva.
Dále ale dával pozor, jestli neuvidí prostě něco...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:04 pm

Kageyama Rin

Rin nestihl zareagovat a dostal přes držku. Poslalo ho to asi o metr zpátky a na zadek. Tohle se mu nelíbilo. Neměl rád, když ho někdo mlátil do obličeje. Otřel si tvář a postavil se na nohy. Nicméně aspoň se mu díky tomu maličko rozsvítilo v hlavě. Momentálně byli v blbé situaci. Bylo tu hodně týmů, ve kterých byli členové s různými očními technikami, které jim to mohly usnadnit. Ale nebylo jich tu víc, než těch, co něco takového neměli. Nicméně to neznamenalo, že nemají výhodu proti týmu 9. Mohli být zkušenější a mít předem připravené taktiky na podobné situace. Rin se zamyslel. Pak se otočil na Hitoshiho a na ruce ukázal čtyři prsty, a pak palcem a ukazovákem naznačil písmeno C. Byla to jedna z jejich taktik, která zahrnovala jeho kirigakure no jutsu. Oni se v té mlze naučili pohybovat. A ninjům bez technik by tím dost omezili vidění. Pak ho najednou oslovil Taichi. To by nemusel být špatný nápad. Nicméně té mlhy by rád využil i tak. Třeba by pak aspoň ostatní neviděli všechny jeho techniky v jeden den. Přikývl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 565
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:15 pm

Hitoshi

Celkem mě štvalo, že taková myšlenka nefungovala, ale bohužel jsme vážně nic neviděli. Koutkem oka jsem zachytil Rinovo gesto. Byla pravda, že jako jeden z mála týmů jsme měli tohle nacvičené, takže jsme si byli celkem jistí, co se stane.

Spoiler:
 

Super rychle jsem složil všechny pečetě - přesně řečeno tři. Oproti novým vodním technikám, které jsem se naučil mi toto jutsu nyní připadalo jako velmi lehké. Dokonce jsem si díky tréningu s vytváření vody mohl dovolit jutsu trochu napumpovat vlastní vodou. Suiton: Kirigakure no Jutsu! Všude okolo se začala vynořovat velmi hustá mlha, která nebrala konce. Díky tréningu nyní nebyla tak průsvitná jako předtím, ale vypadala spíše jako smetana....

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:20 pm

Kageyama Rin

Hm. Smetana. Přesně tak. Rin sáhl do tašky a vytáhl lahvičku se smetanou. Položil si jí pod nohy. Pak si z obličeje otřel trochu krve - ta rána předtím byla pořádná. A složil pečetě. "Kuchiyose no jutsu!" Pokusil se vyvolat Koneko. Pokud se mu to povedlo, tak ukazovákem drbnul za uchem (s trochou štěstí jí díky mlze nevypíchl oko). "Koneko, potřebuju pomoc. A ne, rozhodně to nedostanu zadarmo, smetanu mám připravenou tady. Není to sice sud, ale je to první splátka. Někde tady v té mlze se nachází několik klíčů. S největší pravděpodobností je má někdo u sebe, pokud mu nespadly na zem. Ten klíč potřebujeme," vysvětlil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:24 pm

Mizuko Taichi

Byl velice spokojený s tím, že myslí stejně a jsou schopni jednat synchronizovaně.
Tohle byl přesně ten plán, o kterém přemýšlel od začátku.
Ještě předtím než mlha zhoustla zapamatoval si, kterým směrem jsou volné dveře, co nejblíže jim...
Teď, dle toho jak si to představoval, nechají nalezení klíče na vyvolané kočce a sami ji budou sledovat, aby se nedostala do problémů.
Hlídat dveře nemusí protože bez klíče jimi stejně nikdo neprojde...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1023

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 9:32 pm

Hatake Hibiki

Pozorně poslouchal Taiyō a tak nějak věřil, že Biscuit bude dělat tak nějak to samé. Všiml si týmů, které ukazovala, a pak se na malého ninja psa otočil. "Ahoj Biscuite, jsme v bryndě. Nějaký týmy tady jsou falešný a my musíme zjistit, který to jsou. Mají klíč, a my jim ho musíme vzít. Tyhe, tyhle a tyhle jsme vyloučili.." pronesl a ukazoval na svoje spolužáky a lidi, které znal.. a u toho si i všiml, že už tam nejsou ty nepříjemně vypadající z Kiri.. "a pak ty, které ukázala Taiyō. Co myslíš, mohl by jsi pomoci?" zeptal se pejska jak mile v tom chaosu jen dokázal. Navíc se místnost začala plnit mlhou.. ale psi přece nešli hlavně po zraku?
"Držme se u sebe." pronesl ještě rychle slečnám, kvůli té mlze, která jistě houstla..

Tým 6

Hinami hledala a hledala. Netrvalo to dlouho, a našla něco, co by mělo pomoci.. totiž doopravdy tam byl další tým s čelenkami Kiri. To bylo prazvláštní.. všimla si ale i jiné zvláštnosti.. plazil se k tomuhle týmu had, nějaký malý, docela nenápadný, zachycen jen díky výborné schopnosti Byakuganu.

Hyuuga Kano

Si zapsal s klidem jména těch z Kiri, kteří to už dokázali, a zapsal k nim i číslo dveří, kterými prošli. Usmíval se.
Mezitím, v místnosti se toho dělo spousty. Začaly létat první techniky, dva týmy na jedné straně spustily kompletní souboj mezi sebou, a začalo to tam být docela nebezpečné, když už i kunaie létaly sem a tam, a ještě když tam nebylo skoro vidět.. to bylo nepříjemné..

Hyuuga Kenshin

"Není to hlava.. je to nástupce. Můj bratr." opravil Saru Kenshin, ale s úsměvem, pro něj tak typickým. "No, původně jsem to měl být já, ale Hokage mi to zakázal a místo toho se nabídl Kano. Je to prej dobrý pro klan..." pronesl, mezitím co sám vytáhl jakousi tyčinku z kapsy a začal to jíst. "Itane je tahoun.. ale to tě asi nepřekvapuje. Jsou dost dobří, na to, jak jsou mladí.." pronesl, s trvajícím tím úsměvem pro svého rivala. A oni doopravdy dobří byli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 10:04 pm

Hyuuga Hinami

Hinami hledala a hledala. Vyřvávajícího si Rikuta si nevšímala, ale byla by radši, kdyby se ztišil. Všechny týmy nemusely vědět o jejich plánu. "Tam, vidím další tým z Kiri a...plazí se k nim had. Přímo tam." ukazovala Hinami prstem a mluvila jen tak akorát, aby jí slyšel její tým.


Tým 7

Biscuit si vyslechl, co po něm Hibiki chce a zamyslel se. Přemýšlel, co by měla si tak čenichat. Kov? Ne...všichni tu měli kunaie a shurikeny a tak podobně. Pak mu ale něco došlo a usmál se, nebo to tak alespoň vypadalo. "Až uslyšíte výkřik ze směru, kudy odejdu, tak běžte za ním a připravte se na boj." pronesl a zmizel v mlze. A přesně jak řekl, po chvilce se ozval výkřik.


Kagami Hikumo

"Nepřekvapuje. Vždy byl takový." odvětil na Kenshinova slova a otočil na další stránku, toho jeho usmívání si nevšímal. "Hm..zajímalo by mě, jak dlouho jim to bude trvat." pronesl. Asi ho nebavilo čekat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 510

PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   Tue Apr 19, 2016 10:14 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto se podíval směrem, kterým Hinami ukazovala, ale mlha. Takže...hmm..jo. Nahodil takovej trochu otrávenej výraz.
Mno...Hinami..my moc nevidíme..
Poznamenal a zasmál se. Poté si prokřupal klouby na ruce.
Je mi to trapné..ale...mno..asi se budeme muset chytit za ruce a doběhnout tam spolu, jinak netrefíme...
Pravil a pohlédl do země. Protože, jo je tu všude mlha a není vidět, ale stejně se podívám do země. Logic. Každopádně mu lehce zčervenaly tváře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Zkoušková místnost   

Návrat nahoru Goto down
 
Zkoušková místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Chuninské zkoušky a následný časový posun

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky-
Přejdi na: