Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Taiyō Kurama

Goto down 
AutorZpráva
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Taiyō Kurama   Thu Mar 31, 2016 7:12 pm

Jméno:
Taiyō Kurama

Věk:
12

Místo původu:
Konoha

Hodnost:
Chuunin

Pohlaví:
žena

Klan/rodová linie:
Kurama klan

Kekkei Genkai:
klanu Kurama
Styl boje:
V boji se snaží být takový ten zlatý střed. Není šílenec, aby se vrhala hned dopředu a vzadu jí to zase nebaví. Spíš než útok, tak se snaží bránit. Bojuje v takové vzdálenosti, kde může použít své genjutsu a když je protivník chycen, tak se přesune k němu, aby to s ním mohla ukončit.

Taijutsu:
Taijutsu zvládá průměrně. Zas tolik se na něho nesoustředí, ale je si vědoma toho, že má co dohánět. Dobrého učitele Taijutsu určitě uvítá.
Díky tréninku zvládá taijutsu o zas něco lépe. Posílila své schopnosti hlavně v obraně a úhybech.

Ninjutsu:
Ninjutsu ovládá nadprůměrně. Snaží se, co to dá.

Genjutsu:
Genjutsu jí jde ze všeho nejvíce. Takový přirozený talent. Samozřejmě v tom zatím není mistr, ale tuto stránku se snaží co nejvíce rozvinout.

Kekkei Genkai:
Používáním klanového Kekkei Genkai dokáže své protivníky zachytit v iluzi. Většinou se snaží zaútočit na jejich největší strach a obavy. V méně častých případech vyvolává u svých protivníků krásné představy, aby je rozptýlila a mohla je lépe zneškodnit.

Zbraň, vybavení:
Výbava jako kunaie a shurikeny jsou samozřejmostí. Ve svém vaku má i bouchací kuličky, kdyby náhodou. Další dvě malé kudličky má schované v pásku u kalhot. No a když je nejvíc nejhůře, tak se jako zbraň šikne cokoliv, co je okolo.

Podstata:
xxx

Techniky:
Základní techniky z akademie
Zlepšení v Taijutsu - hlavně obrana a úhyby

Úroveň C - Kori Shinchuu no Jutsu (Technika narušení mysli)
Úroveň B - Utakata - chycení jednoho protivníka po dobu necelých 3 minut (chakrově náročné)
Úroveň B - Magen: Jigoku Kōka no Jutsu - dvoumetrová koule po doby jedné minuty


Úroveň B - Únikové genjutsu okvětních lístků


Vlastnosti:
Dá se říct taková normální holka slušného vychování. Má svůj selský rozum. Kupodivu usměvavá. Svou bolest se totiž naučila skrývat pod maskou pohody. Je to hlavně kvůli tomu, že z klanu jsou na ní kladeny velké naděje a tudíž i tíha, kterou je čím dál tím těžší unést. Spíše samostatná. Díky přátelům se její povaha změnila. Už se tolik nebojí projevovat své emoce, takže se směje, brečí, ale i nadává z celého svého srdce. Už není tolik uzavřená do sebe. Což lze považovat za pokrok.
Barva jejích vlasů není pravá. Své vlasy si barví na modro-zelenou barvu, aby byla zajímavější a lišila se. Její pravá barva vlasů je blonďatá. Po jedné misi se na Taiyō udály další změny: První změnou jsou nehty na pravé ruce, které jí zčernaly a po hřbetu ruky se jí od nehtů na každém prstu táhne černá linka spojující se ve středu ruky a pokračující přes celou paži až k rameni. Dále pak jeden silnější pramen vlasů na pravé straně jí změnil barvu na popelavě šedou a pravé oko má nyní tmavě červenou barvu. Je bez Tomoe, ale hodně vzdáleně připomíná Sharingan. Tato "chyba" po čase v klidovém stavu zmizí, ale pokaždé když Taiyō bude chtít použít chakru nebo pocítí nějaký emocionální výkyv, tak oko zčervená.

Sen:
Dostát jménu svého asi již i zapomenutému klanu. Být úplně ta nejlepší v Genjutsu.

Životopis postavy:
Narodila se do rodiny klanu Kurama. Jako malá v rodině neměla problém a žila si blaze. Avšak jak to jen šlo, tak na ní rodina začala tlačit, aby zlepšovala své schopnosti. To mělo za následek, že se často přetvařuje, i když se cítí strašně. Také často končila v nemocnici, protože si při tréninku svých schopností něco udělala. V nemocnici potkala spoustu svých vrstevníků, takže spoustu lidí zná. Avšak nějaké lepší kamarády nemá. Když se z nemocnice dostala zase domů, musela trénovat a rodina jí nenechala jít si jen tak hrát ven s dětmi.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Během druhé chuuninské zkoušky se u ní projevila druhá osobnost (hmmm ...... říkejme jí třeba ......... Tsuki), která je více bojovná a lační po krvi. Ničeho se nebojí a zranění nebere v potaz. Taiyō o své druhé osobnosti neví. Jednoduše řečeno, čas, kdy Tsuki převezme kontrolu nad tělem, tak z toho si Taiyō nic nepamatuje. Druhá osobnost, tedy Tsuki, se zatím projevila jen, když bylo potřeba ochránit své přátelé.


Jak šel čas:
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Taiyō Kurama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: