Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Knihovna

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Knihovna   Fri 25 Mar 2016 - 13:39

Jako každé správné město, i Konoha má pochopitelně svoji městskou knihovnu. kromě ticha je tu k nalezení spousta různorodých knih o všech nejrůznějších tématech a problémech..koneckonců, jako v každé jiné knihovně. Vlastně ani tahle není až tak ničím speciální.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 25 Mar 2016 - 17:40

Uzumaki Rikuto

Skoro ažvyvalil dveře knihovny, jak rychle do ní zaběhl. Ano, zase nestíhal.
Dobrý den..!
Zakřičel na nějakou paní knihovnici, či něco takového. Evidentně mu bylo fuk, že vknihovně musí být potichu. No a paní byla asi celá vyvalená z toho, že vidí Rikuta v knihovně. Každopádně Rikuto si to okamžitě zamířil do sekce s nějakýma doton technikama, kde hledal jak šupák nějaké knížky a svitky s doton technikama. Přece muselo něco takového existovat, jak by se jinak ninjové o samotě učili. No, pár takových knížek tedy zřejmě našel a vzal si je. Následně pokračovala honba za větším pokladem, potřeboval jakékoliv spisy o klanu Kaguya. Určitě muselo existovat něco o historii tohoto klanu, nějaké legendy, lehký popis technik. No prostě jakákoliv blbost, která by Rikutovi aspoň trochu pomohla. Pobral co mohl a utíkal zpátky k paní k pultu, na který všechny knihy vyložil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 25 Mar 2016 - 19:59

No, Rikuto tam vlétl jakoby zítra měl svět končit, a taky na něj bylo směřován nejeden velmi ošklivý pohled. Pravdou ale bylo, že zatím na něj nikdo nenadával ani ho nikdo nezabil, takže asi ještě v rámci, nebo těsně na hraně.
Každopádně, Rikuto bezpochyby našel nejednu knihu o základních technikách, které mohl doton nabízet. Nic moc speciálního, ale všechno to základní tam bylo.
No, hledat něco o klanu Kaguya, to byl mnohem tvrdší oříšek.
Už to vypadalo, že celá knihovna ani jméno "Kaguya" nezná, když přeci jen Rikuto našel jistou tlustou, soudě dle prachu na balení ne zrovna často půjčovanou knihu, která vyprávěla o známých Kekkei Genkai různých klanů, a co se o nich obecně ví.. a i o klanu Kaguya tam bylo pár stránek.
Ne moc, ale začátek dobrý.
Za pultem stála starší žena, známá jako milá a úsměvná, ale teď se na Rikuta mračila. To bude tím hlukem. "Chlapče," začala větu, "příště potišeji." Pak si prohlédla knížky a zapisovala je, aby věděla, co si Rikuto půjčoval, až její zrak strnul na té poslední. "Na ní je lhůta vrácení jen týden. Jinak přijde upomínka.." pronesla. Za pultem kromě ní stál namakaný borec bez trika a s velkou dřevěnou tyčí v ruce, co se na Rikuta nevraživě díval. Ano, knihovna Konohy má upomínky více účinné, než nějaká knihovna normální..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sun 27 Mar 2016 - 21:23

Uzumaki Rikuto

Podíval se na paní, pak na pána a zase zpátky na paní. Nahodil velikej úsměv. Nebál se, buď byl tak hloupej a nebo věřil ve své zlepšení jakožto ninjy.
Jasný paní, díky..!
Zakřičel během toho, co si knížky nandal do baťůžku a než stihla pomalu paní odpovědět, tak už byl dávno pryč z knihovny. Upaloval s mapou před obličejem k místu, ke se mají setkat se senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Wed 1 Aug 2018 - 20:40

[taiyo_jmeno]


Taiyo samozřejmě nejdříve zamířila domů, kde to všechno proběhlo poklidně. Žádné oslavy, žádné slzy, prostě jen další poklidné jídlo ve společnosti celé rodiny.
Taiyo tedy doma doplnila energii, ukojila hlad a žízeň a ... a vlastně teď neměla nic na práci, dokud si je tedy Akitoshi nezavolá.
Přesto jí události posledních .... ehm... 18 dní.... nedaly spát. No takže vyrazila do knihovny, možná že aspoň tam najde nějaké odpovědi.
V knihovně jako první našla rodokmen rodiny Uchihu. [myslenky=taiyo]Aha... takže jestli se nemýlím, tak dědův luk z dětství znamená... Sasuke Uchiha.....Takže ostatní věci musí patřit Sakuře a Narutovi.... Hmmmm .... to nic nevysvětluje.[/myslenky] zaklapla knihu a šla hledat jiné. Teď hledala knihy, které by jí vysvětlily, jak mohl někdo Tygra přenést až ke svitku a přitom o tom nevědět. Možná, že ve starších knihách nějaké informace najde. Jistě by to pomohlo v budoucnu. Vlastně by se mohla zeptat i Sarady. Ta také nějakým způsobem přebývala v Taiyo. Ono na Saradu bude mít ještě mnohem víc otázek, ale nechtěla jí teď otravovat, sama přeci říkala, že Taiyo vše vysvětlí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Thu 2 Aug 2018 - 11:03

Taiyo se probírala knihovnou, bylo tam mnoho knih, mnoho poznatků a také mnoho nesmyslů. Vzhledem k tomu, že Taiyo byla Chuunin, měla vyšší oprávnění a byla puštěna i do jistých částí knihovny, kam se normální lidé nedostali. Tam narazila na jednu knihu se znakem klanu Uzumaki. Bylo to pojednání o časoprostorových technikách. Bylo vcelku logické, že je sepsal někdo takový. Kniha to byla poměrně stará. Než jsi jí však začala číst, objevila se ti na rameni vrána. [rec=akitoshi]"Přijď do sídla klanu Uchiha za dvě hodiny,"[/rec] ozvalo se jakmile vrána otevřela zobák.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Thu 2 Aug 2018 - 20:34

[taiyo_jmeno]

Vlastně bylo super být chuunin. Taiyo nejdříve ani netušila, že díky své hodnosti se dostane i do částí knihovny, kam se normální lidé nedostali. Díky tomu mohla prozkoumat mnohem víc knížek. Některé knihy patřily spíše do koše, protože v nich člověk našel jen nesmysly, ale přeci jenom tu byla jedna knížka o časoprostorových technikách. Taiyo byla nadšená, že konečně na něco přijde, když v tu se jí na rameni objevila vrána. Taiyo se hrozně lekla a pak jí snad i na chvíli vysadilo srdce (samozřejmě nevysadilo, ale Taiyo si tak přišla). [myslenky=taiyo]To ne! Dostanu sprdunk mnohem dřív než jsem čekala. Ještě... ještě na to nejsem připravená.[/myslenky] říkala si vyděšeně. Nakonec vráně přikývla. [rec=taiyo]"Dobře."[/rec] ale nadšená z toho nebyla. Nu měla ještě nějakou tu hodinku a půl, chvíli si musela nechat na cestu..... takže rychle opatrně otevřela knížku a snažila se z ní něco vyčíst.

-------------------> za hodinu a půl vyrazila směr sídlo klanu Uchiha
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 3 Aug 2018 - 9:46

Nebylo to zase takové terno, furt tu byla ještě část ve sklepení pro Jouniny a tam to bylo trochu jiný kafe. Tady jsi zjistila, že něco takového existuje. Problém byl, že tam bylo uvedeno tolik věcí o kterých jsi neměla ani ponětí, že by si potřebovala další tři knihy, které by vysvětlily jeden text. Ale byl to dobrý základ, jak se možná dopátrat k tomu, jak vás dokázal Tygr sledovat. Knihu jsi bohužel v knihovně musela nechat, neměla jsi oprávnění k tomu si jí vypůjčit. Vypátrat příčinu evidentně nebude tak snadné.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 11 Aug 2018 - 13:50

[hibiki_jmeno]

Hibiki nikde neotálel, takže hnedka došel i do knihovny, kterou měl v plánu navštívit už nějakou dobu předtím, takže teď to dávalo smysl. Jakmile tam došel, nešel pochopitelně full RIkuto, ale zašel si za někým, kdo tam pracoval, aby mu mohl zkusit pomoci.[rec=hibiki] "Dobrej."[/rec] pozdravil polohlasem a s úsměvem. [rec=hibiki]"Můžu vás požádat? Potřeboval bych cokoli o Hatake Sakumovi, Kakashim, a hlavně meči, který podle všeho používali."[/rec] vysvětlil hned, co potřeboval. Když nebudou vědět, tak se podívá sám, ale je lepší se zeptat. Pokud vědět budou, tak neztratí hodiny jen hledáním.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 11 Aug 2018 - 16:08

V knihově se střídali různí lidé, kteří se o ní starali. Hibiki měl docela štěstí, že narazil na nějakého pamětníka. Seděl na recepci obložený knížkami. Byl velmi malého vzrůstu, měl tedy vysokou stoličku. "Dobrý den," odvětil ti na pozdrav a vyčkal na tvojí otázku. Pak se zamyslel. Chvíli se drbal na bradě, pak to vypadalo, že tak napůl klinbá. "Hodnost?" zeptal se tě jakmile se zase probral. "Hatake Sakumo určitě nepoužíval meč, to vím určitě. Stejně tak Hatake Kakashi, pokud nepočítáme klasický ANBU meč," dodal ještě mezitím než si začal prověřovat tvé oprávnění.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 11 Aug 2018 - 17:27

[hibiki_jmeno]

Hibiki byl rád, že narazil na někoho, kdo vypadal, že v téhle knihovně už pár...set...let přebývá. To bylo v tuhle chvíli ideální, protože koneckonců, chtěl hrabat už docela dalekou historii. Sice to nebylo nějakém prvním Hokage nebo něco, ale.. i tak už to bylo pár generací zpátky. [rec=hibiki]"Chūnin, Hatake Hibiki. Těší mě."[/rec] identifikoval se Hibiki úplně. Alespoň se tak vyhne otázce, proč ho to vlastně zajímá. [rec=hibiki]"Dobře. Nazveme to 'zbraň', raději než meč. Měli tihle dva nějakou, která by byla alespoň trochu známější a.. pro ně typická?"[/rec] zeptal se pak prostě Hibiki trochu jinak. Třeba nějkou odpověď takhle dostane.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 11 Aug 2018 - 17:50

Děda pokýval hlavou, když ses mu představil. "Tebe jsem viděl na posledních zkouškách. Málem ses nechal přepůlit!" evidentně mu na pokročilý věk velmi dobře sloužila paměť. A to se teď hodilo, protože jsi na něj měl další otázku. Děda se podrbal ve vlasech. "Je to už dávno, ale myslím si, že tam něco bylo. Pojď zamnou," řekl, zatímco seskočil ze stoličky a vzal velký svazek klíčů. Pak zamířil do druhého patra knihovny. Odemkl mříž a šel dál. Byla tam chodba s mnohými dveřmi, on došel prakticky až na konec a otevřel jedny na levé straně. Uvnitř bylo zaprášeno, sem tam nějaká pavučina, ale světlo svítilo. A hlavně tam byla spousta beden. Mezi nimi začal stařík procházet.
"Takže... Hatake... Hatake. Ty tu uskladnili asi před deseti lety. Sakuma a část Kakashiho hlášení z misí. Najdi je a možná najdeme i další odpovědi. Pamatuj, nic odtud nesmí být odneseno," řekl vážným tónem a ukázal asi na 70 krabic v rohu. Pak se rozbelhal k odchodu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 11 Aug 2018 - 18:04

[hibiki_jmeno]

Hibiki mu ukázal pořádný palec nahoru. [rec=hibiki]"Jo, tak to budu já!"[/rec] oznámil pobaveně, skoro až hrdě. Hej, nebylo to sice to nejlepší, čím by si ho kdo mohl zapamatovat, ale alespoň si ho někdo pamatoval. Suck on that, haters!
Hibikimu se rozzářili oči nadějí, když slyšel, že je tam přecijen nějaká možnost. [rec=hibiki]"Ano!"[/rec] zahlásil jen, jak energeticky to polohlasem šlo, a následoval dědulu. [rec=hibiki]"Dobrá. Jdu na to."[/rec] prohlásil, a pak počkal, až dědula odejde. U toho pochopitelně se pustil do nějakého hledání předem, ale když odešel, rozhodl se, že se alespoň pokusí urychlit to. Možná to bude k ničemu, ale tak ey. [rec=hibiki]"Kuchiyose no Jutsu"[/rec] zahučel po udělání potřebných pečetí. Tohle sice nebyl vyloženě ten druh hledání, ve kterém byli specializovaní, ale lepší dva než jeden.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Tue 14 Aug 2018 - 19:07

Hibiki se rozhodl rozmnožit pracovní sílu ve zdejších prostorech. Vyvalil se obláček dýmu a objevil se velmi malý psík. Nebyl to ani jeden z těch klasických, které obvykle zvládal přivolat. "Hoj! Konečně si mě někdo vybral!" zvolal radostně. Vypadal jako štěně bernardýna. Kolem krku měl uvázaný červený šátek. "Budeme si hrát?" zeptal se tě okamžitě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sun 19 Aug 2018 - 15:17

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"Ahoj! Tebe neznám! Já jsem Hatake Hibiki."[/rec] pozdravil vesele Hibiki svého nového společníéka tady. Nevěděl, jestli mu pejsek doopravdy může nějak pomoci, ale tak, bylo lepší to zkusit, než ne. Nic neztratí. [rec=hibiki]"Jasně.. potřeboval bych si zahrát hru 'Kdo najde něco o Hatake Sakumovi, vyhrál!'"[/rec] navrhnul energeticky Hibiki. Nenápadně tak chtěl přesvědčit chudáka psíka o tom, že to bude sranda, i když pravděpodobně moc ne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Tue 21 Aug 2018 - 17:49

Štěně se podrbalo za uchem, zatímco ses představoval. Pak se postavil na zadní, opřel se o tvojí nohu a zvesela zvolal: "Já jsem Inuyo!" představil se a zavrtěl ocáskem. Když jsi vyhlásil tuhle soutěž, smutně sklopil hlavu a zakňučel: "To zase budeme jak trotlové běhat kolem té sochy a pak prohlásíme za vítěze Hichina?" Asi trochu nestandardní reakce.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Thu 23 Aug 2018 - 20:27

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"Těší mě, Inuyo!"[/rec] pozdravil Hibiki psíka. Vypadal vtipně, docela energeticky a vcelku mile, takže se Hibikimu pochopitelně zamlouval. Pak ale musel v překvapení nadzvednout obočí, když na něj promluvil s tou náhodonou věcí, se kterou přišel. [rec=hibiki]"Vůbec nevím... o čem to mluvíš?"[/rec] zeptal se zvědavě. Tohle byla zajímavá reakce na jméno "Sakumo", třeba bude vědět něco uplně jiného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Thu 23 Aug 2018 - 21:26

Inuyo na tebe chvíli koukal jak na deb...Akiho. To jsi jako fakt neznal Sakumovu hru? Ale vypadalo to, že se nehodlal nechat vyvést z míry. "No, to je taková hra. U nás ve vesnici je socha ninji jménem Sakumo. Byl prý první z nové generace, který našel náš svitek. Předtím jsme prý moc dlouho spali," začal přeříkávat něco, co asi úplně neznal. Ale rozhodně to vypadalo, že ví něco víc než jen svitek. "Toho hledáš?" zeptal se trochu nechápavě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 24 Aug 2018 - 10:34

[hibiki_jmeno]

Hibiki si vyslechl, co se od Inuya dozví. Takže socha, kolem které běhali.. prý byl první, který je našel. No. To odpovídalo tak akorát tomu, co Hibiki potřeboval. [rec=hibiki]"To bude ten, kterýho hledám, jo."[/rec] odpověděl s lehkým pokývnutím. [rec=hibiki]"Je to můj předek. Potřeboval bych se o něm co nejvíc dozvědět."[/rec] dodal k tomu ještě prostě. No, byla to pravda. A potřeboval jeho zbraň, ať už to teda bylo cokoli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 24 Aug 2018 - 19:10

Inuyo se poškrábal za uchem a pak se nervózně oklepal. "No... to by možná mohl vědět..." napínal trochu, i když ne zcela úmyslně. "Velký šéf. Znal ho osobně," dostal ze sebe a poskočil směrem k východu. "Jenže... ty tam asi nesmíš," řekl velmi nejistě. Co ho to napadlo, nemohl přeci přivést nějakou nedodělanou klobásku k nim do boudy!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Fri 31 Aug 2018 - 11:10

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"Velký šéf."[/rec] zopakoval Hibiki. No.. to začínalo znít docela zajímavě. Někdo, kdo ho znal osobně..ten by mu mohl pomoci. Ale.. Hibiki vlastně ani nevěděl, kam nesmí. [rec=hibiki]"Proč by ne? Mám se nějak prokázat?"[/rec] zeptal se pak prostě odhodlaně. Potřeboval získat nějaké informace, jinak se nepohne, a tohle najednou vypadalo jako jasně nejlepší možnost.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Sat 1 Sep 2018 - 11:19

[npc_name=inuyo]Inuyo[/npc_name]

Inuyo se dál nervózně drbal za uchem.[rec=inuyo] "No... spíš... nevím jak tě tam dostat. Já udělám puf a jsem doma,"[/rec] řekl vcelku nervózně. [rec=inuyo]"Ty by si musel psí boudou..."[/rec] dodal ještě, zatímco vypadal, že nad tím fakt přemýšlí. Taky to potvrzovalo to, že začal běhat dokolečka za svým ocasem. [rec=inuyo]"To by asi šlo!"[/rec] zvolal a zastavil se před tebou. [rec=inuyo]"Dovedu tě tam!"[/rec] zaštěkal odhodlaně! [rec=inuyo]"Ale budeme potřebovat nějaké věci!"[/rec] doplnil.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Tue 4 Sep 2018 - 18:36

[hibiki_jmeno]

Hibiki poslouchal, co všechno mu pejsek tedy sdělí. Prý nevěděl, jak ho tam dostat... a pak se zamyslel.. a pak ho něco napadlo. Že prý bude muset psí boudou, a že bude potřebovat nějaké věci. Hibiki se na tu boudu samotnou raději neptal. Někdy je lepší vědět co nejméně. No.. ale o těch věcech už bude muset vědět nutně.
[rec=hibiki]"Jakýpak věci teda budeme potřebovat?" [/rec] zeptal se prostě zvědavě. No. Znělo to jako...ne ani tak jednodušší, jako spíš zábavnější cesta, jak něco zajímavého zjistit, než se tady hrabat v tisícech svitků.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Tue 4 Sep 2018 - 18:43

[npc_name=inuyo]Inuyo[/npc_name]

Jakmile se Hibiki začal ptát, zamířil psík ke dveřím. [rec=inuyo]"Nejprve batoh, velký batoh! Máš nějaký?"[/rec] zeptal se zvědavě, zatímco něco zavětřil ve vzduchu. [rec=inuyo]"A máte tu nějaké místo, kde se dá sehnat maso?"[/rec] chrlil další otázku, aniž by moc přemýšlel, co a jak. Zamyšleně se podíval na dveře. Pak se o ně opřel tlapkou a ony vypadly z pantů. Zděšeně nadskočil. [rec=inuyo]"Kam jsi mě to přivolal?"[/rec] zvolal, zatímco si Hibiki mohl všimnout, že původně dveře držely poměrně pevně. Tohle evidentně nebyl pes určený jen k běžnému stopování.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   Tue 18 Sep 2018 - 22:11

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"Jeden mám, na tréninkový cesty."[/rec] poznamenal Hibiki, a zamyslel se nad i další otázkou. [rec=hibiki]"No, jsme v Konoze, dá se tu sehnat takřka všechno."[/rec] dodal k tomu. Měl pocit, že neptat se na co to všechno je bude nejlepší cesta, protože by tomu stejně pravděpodobně snad ani nevěřil. Jen kývl. Pes pak vyhodil z pantů dveře. Hibiki se jich rychle chopil a pokusil se je narovnat zpět. [rec=hibiki]"Tohle je knihovna Konohy. Co ty jsi za psíka?"[/rec] zeptal se ho pak napřímu, pln překvapení. Takhle neviděl žádného ze svých summonů vyvádět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Knihovna   

Návrat nahoru Goto down
 
Knihovna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: