Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lesy kolem Konohy

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sun Oct 28, 2018 6:20 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto neměl nejmenší tušení, co je to mnich, natož že je tu nějaký chrám a že mají nějaké bojové techniky. Takže co se týče této části rozhovoru, tak úplně vypnul a dojedl spokojeně svojí čokoládovou tyčinku. Poté si dal zmačkaný obal do kapsy a prokřupal krk. To že Rin někde trénuje s někým jiným ho nepřekvapovalo a naopak by ho hodně překvapilo, kdyby Rin přišel, protože pokud se jedná o Rina a jeho nepřehánění.
[rikuto_rec]Přátelské bojové utkání?[/rikuto_rec]
Pravil najednou překvapeně Rikuto a podíval se na Ranzi. Vypadala jako dobrý magor a Rikuto neměl nejmenší tušení co umí. Jediné co věděl bylo to, že nedokáže pořádně bojovat bez toho, aniž by někomu ublížil.
[rikuto_rec]Nevím, jestli to je dobrý nápad. Umím být dost nebezpečný i pro moje spojence, není zrovna jednoduché mít přehled o všech..kostech..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a lehce přivřel pravé oko. Opravdu se mu do toho moc nechtělo, aby potom nešli na zkoušky jen dva.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sun Oct 28, 2018 9:22 pm

[ranzi_jmeno]


Podvihla som obočie. To tí šarlatáni v chráme dodržiavali až také tajomstvá.. a pri tom na svet vypustili mňa? Začala som sa po jeho otázke pobavene smiať. Až som sa chytila za brucho a prehla dozadu, do očí mi vyhŕkli slzy.
[rec=ranzi]"Haaahahah gomenne!" [/rec]Rukávom som si pretrela viečka. Nemohla som si pomôcť. Svet bol proste krásny. [rec=ranzi]"Dá..dá sa tak povedať."[/rec] Stále mi mikalo kútikom úst. Bolo nebezpečné povedať ďalšiu vtipnú vec. No to čo nasledovalo, ma prekvapilo. Podvihla som obočie, pozrela som sa raz na senseia, raz na Rikuta a pár krát som to ešte zopakovala.
[rec=ranzi]"Huh? Môžem niekomu vraziť.. bez trestu? V čom je háčik?"[/rec] Spýtala som sa. Slová od Rikuta som nepobrala. Akože necíti zlomeniny či ?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sun Oct 28, 2018 10:23 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto sledoval Ranzi. On byl většinou ten uřvaný magor v týmu, ale nějak se mu nelíbilo to, jakým způsobem řve ona. A hlavně s jakým sebevědomím sem přišla. Rikuto si zhluboka oddechl. Na jednu stranu to dávalo smysl, společným soubojem mohl Rikuto zjistit všechno o Ranzi a jejich schopnostech a do budoucna na zkouškách s tím počítat.
[rikuto_rec]Fajn..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto nakonec a protočil oči. Neměl to být žádný arogantní přístup, jen asi nikdy nepoznal člověka podobně uřvaného jako je on a nedělalo mu to moc dobře. Rikuto seskočil ze zdi a pár kroků ustoupil. Následně se pokrčil v kolenech, jednu ruku si dal za záda a druhou natáhl k Ranzi a udělal všem známý "tak pojď" pohyb prsty.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Mon Oct 29, 2018 10:52 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Jednání Ranzi vneslo do Saruovi tváře opravdu silný nádech nechápavosti. Tohle začínalo konkurovat historkám o Rikutovi. To by mohlo být zdraví nebezpečné a to opravdu velmi. I když, Rikuto byl taky zdraví nebezpečný, jak sám v zápětí dokázal.
[rec=saru]"Háček? V tom, že by měl být silnější jak ty. Tak si dávej pozor,"[/rec] odpověděl Saru stroze, zrušil vlastní dotonovou zeď a dobelhal se k velké opici, které si opět sedl do dlaně.
[rec=saru]"Až budete připravení, začněte. A Rikuto, bylo by dobré, aby ses soustředil na to, jak ublížit nepříteli, ne spojencům,"[/rec] požádal ho ještě. Netušil, že mohl Rikuto udělat téměř instantní šiškebab ze všech tady okolo, ale to asi v nejbližších momentech zjistí.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Tue Oct 30, 2018 11:40 am

[ranzi_jmeno]

Rikuto tak nejak naznačil, aby som na neho išla. No ja som sa ešte stále dokázala nechápavo pozerať na opičieho dôchodcu. [rec=ranzi]"No a?" [/rec]Bola moja reakcia na slová, že by mal byť silnejší než ja. [rec=ranzi]"Je to nuda, keď sú slabší.."[/rec] No to už bolo skôr mrmlanie si popod nos, čisto pre moje vlastné uši. 
Pozornosť som upriamila na Rikuta a na jeho postoj ktorý, no značil, že takýto súboj pre neho nebol ničím novým.  ja som vykročila smerom k nemu, no už od prvého kroku som sa so slušnou dávkou sily odrazila, a v podstate som sa na neho rútila ako rozbehnutý býk. Bolo to dosť priame, jednoduché, niečo pred ním som sa chcela odraziť od nôh a jednu natrčiť niekam k jeho hrudi, proste ho za letu kopnúť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Wed Oct 31, 2018 11:51 pm

[rikuto_jmeno]

[rikuto_rec]Joo, už jsme to trénovali s Kenshinem. Podařilo se mi Hinami jen lehce zranit nohu, takže jsem se podle mě zlepšil..![/rikuto_rec]
Odpověděl Rikuto s nadšením. Poté se už věnoval pouze souboji. Slova o tom že by měl být silnější ho trochu zahřála u srdíčka. Rikuto čekal dost věcí, ale to že se na něj někdo na přímo rozběhne a bude ho chtít kopnout? To opravdu nečekal. Existovalo vůbec něco debilnějšího, než se na přímo rozběhnout na soupeře, o kterém nemáš nejmenší tušení? To bylo blbé i na Rikuta. A co ho naučil Kenshin bylo, že taková hloupost by se měla vždycky trestat, aby si člověk pamatoval, že příště to nemá dělat. Takže když na něj Ranzi běžela, Rikuto jí hodlal hned na první dobrou překvapit.
Yanagi no Mai
Pravil Rikuto a z několika míst na jeho těle vylezly 30 cm dlouhé kosti. Většina byla na kloubech, jako lokty, kolena zápěstí. Ale zároveň jich hned několik kratších vylezlo z Rikutova hrudního koše, který Rikuto mile rád nastavil a sledoval, jestli zvládne Ranzi nějak zareagovat. Skoro to vypadalo, jakoby Rikutova žebra vylezla z těla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Nov 01, 2018 10:12 am

[ranzi_jmeno]

Keďže som letela vzducho, nie že by som mala možnosť nejakým spôsobom šikovne uhnúť. Vlastne som si v mojom bravade ani nevšimla, čo sa stalo a nohou som mu vrazila priamo do rebier, ktoré Rikutovi vyliezli z tela. No a nejak vtedy som si všimla, čo za antibudhu to mám pred sebou. Nohu som stiahla späť a s nechápavým pohľadom som spravila pár krokov dozadu. Najprv som zbledla.. po tom moja tvár nabrala zelený odtieň. Predsa len to bolo dosť nechutné, na jeho kostiach bola sakra ešte aj tkáň! a pokožka sa začala zacelovať len teraz. Nejak na mňa dobehla celá moja večera a ja som sa s nafúknutými lícami razom rozbehla ku najbližším kríkom, za ktorými som hodila šabľu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Nov 01, 2018 11:07 am

[rikuto_jmeno]

Žebra naštěstí byla zakřivená, takže prakticky jen Ranzi kopla do něčeho hodně tvrdého. Takže její noha byla v pohodě, ale to co se dělo pak, zaskočilo i samotného Rikuta. Lehce nervózně se poškrabal na hlavě a zasmál.
[rikuto_rec]Nakonec byl ten souboj dobrý nápad, kdyby tohle udělala na zkouškách..[/rikuto_rec]
Zasmál se Rikuto a došel k baťůžku, ze kterého vytáhl flašku vody. Následně křikl na Ranzi a vodu jí hodil. Myslím, že bylo docela dobré trošku zklidnit vodou žaludek. Poté se vrátil zpět na "bojiště". Snad tohle nebyl konec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Nov 02, 2018 9:49 am

[ranzi_jmeno]

Vystrčila som hlavu z kríkov. Nebolo to perfektné, ale bolo to lepšie. No také vyvalenie obsahu žalúdka jedného stojí dosť energie, takže bonusový bod pre Rikuta. Otočila som sa späť k môjmu "súperovi", ktorý po mnehodil petku s vodou.  Inštinktívne som ju chytila a len som nemo kývla na poďakovanie. Nechcela som otvoriť ústa. On sa s tými kosťami aj hýbal! To bol fakt otras.
[rec=ranzi]"Ó budha.. daj mi silu."[/rec] Zamrmlala som si pre seba, pomedzi pery a len som si vodou opláchla tvár a vypláchla ústa. Fľašku som pustila tam niekam na zem a vrátila som sa späť na bojisko. No v bezpečnej a zdravej vzdialenosti od toho kosteného praježka. 
Ruku som natrčila k zemi otvorenou dlaňou, zatiaľ čo som druhou spravila univerzálnu pečať. Moje telo obklopila nie silná zlatá žiara, ktorá sa sformovala do podoby malého amida budhu, spoza ktorého chrbta trčali desiatky rúk.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Nov 02, 2018 10:29 am

[rikuto_jmeno]

Rikuto pouze přikývl, když na něho vlastně Ranzi přikývla. Takže na sebe prostě přikývli! Poté pozorně sledoval Ranzi, bylo na čase aby něco předvedla ona. Snad pro změnu něco jiného, než přímý náběh. No a toto pro změnu vypadalo zajímavě. A Rikuto nikdy nic takového neviděl.
[rikuto_rec]A to je jako co toto?![/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto a pravou rukou ukázal na Ranzi a divného chlápka za ní, který měl víc rukou, než do kolika Rikuto uměl napočítat. To se mu jako nelíbilo, jak se měl bránit několika úderům naráz? A jak moc bude takový úder od vyvolaného plešouna bolet? Rikuto věděl, že je dost omezený na techniky. Obě hlavní techniky kdyby použil, tak může Ranzi hodně ošklivě ublížit. A to zrovna nechtěl. Ale jak se měl tomuto sakra bránit?
[rikuto_rec]Co to vlastně umí?[/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto na Ranzi v naději, že získá další čas na to, aby vymyslel nějaký plán.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Nov 02, 2018 10:41 am

[ranzi_jmeno]

Usmievala som sa na Rikuta ako mucha na hnoji. Užívala som si tú chvíľku slávy, vôbec si neuvedomujúc, že tým Rikuto len získaval čas.
[rec=ranzi]"Manifestácia mojej senzoku chakry. Umenie bojových mníchov z Hi no Tera." [/rec]Bola ale pravda, že som s mojou technikou nebola príliš spokojná. Avatar ktorý sa za mnou "nachádzal", bol malý. Nebol väčší než dospelý človek. Hlavný mních ho dokázal vytvoriť veľkého, ako budovu. Tým pádom bol pochopiteľne aj silnejší. 
[rec=ranzi]"Oh no.. vieš. Nakopať druhých ľudí do zadku." [/rec]Pokrčila som ramenom. Bola to viac menej jediná vec, čo táto technika vedela. Ostatne ako mnoho iných. To na akej bázy zo fungovalo, sa mi vysvetľovať nechcelo. Bolo to na dlho. Prikrčila som sa. Stále som bola dosť ďaleko od Rikuta, no to teraz nehralo rolu. Vyrazila som jednou rukou oproti nemu, čo malo za následok veľmi rýchli úder jednej "chakrovej" ruky, zovretej v päsť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Nov 02, 2018 12:45 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto poslouchal Ranzi a přitom přemýšlel nad plánem. Naštěstí dostal prakticky test její schopnosti. Ranzi na něj totiž zaútočila jednou pěstí, na docela slušnou vzdálenost. Rikuto ani nevěděl, jestli jde taková pěst zastavit normálně svými pěstmi. Naštěstí by snad jedna pěst neměla mít tak zdrcující účinek a zkriplit ho. Proto zaujal obranné postavení a ně pst vyčkával, následně překřížil ruce, zapřel kosti na předloktí o kosti na žebrech a pokusil se vykrýt úder. Díky zapření kostí čekal že by mohl zastavit i větší ránu, přesto vůbec netušil, co má očekávat. Až podle reakce může Rikuto začít vymýšlet plán. On se už totiž naučil neběhat na někoho přímo. Být to na zkouškách a být Ranzi skutečný nepřítel, tak její první tah mohl skončit dost ošklivě. Ale Rikuto byl svým způsobem rád, že mají v týmu dalšího člověka, který byl dobrý..no..dá se to vůbec nazývat taijutsu?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Mon Nov 05, 2018 12:00 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru tento boj jen zpovzdální pozoroval. Zasáhl by jen, kdyby si myslel, že jeden z nich je v ohrožení života. Přitom raději pozoroval jejích schopnosti. Už jen ta první reakce Ranzi na kosti byla prospěšná, trochu si na sebe mohli aspoň trochu zvyknout. A třeba ani na zkouškách nebude každý s tak silným žaludkem, aby tohle ustál.
Hned na to vytáhla Ranzi plešouna. Saru se na to díval s udivem. Nestávalo se běžně, aby tuhle techniku ovládal někdo tak mladý. Rikuto však využil slabiny této techniky, ať úmyslně nebo neúmyslně - čas. Spotřeba chakry u takovéto techniky byla vysoká, zatímco on použil jen základ svých schopností. Pokud by to měl být souboj na výdrž, klanily se misky vítězství na jeho stranu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Nov 08, 2018 9:57 pm

[ranzi_jmeno]

Prekvapilo ma, že sa neuhýba. To mohlo znamenať dve veci. Buď vedel, že to nestihne, alebo dostatočne veril svojej obrane a.. teda tým svojim kostiam. Ja som o nich nevedela nič. Vedela som len, že kosti sa dajú zlomiť. To že tie jeho boli odolnejšie než oceľ, bolo mimo moje vedomosti. Aj pre to som len s nadšením do jeho "obrany" napálila jednou z chakrových "rúk", po čom následoval druhý, tretí a štvrtý úder. Mohol si všimnúť, že päste na neho lietali tak rýchlo, ako som ja na mieste udierala "do vzduchu" svojimi vlastnými rukami.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Nov 08, 2018 11:06 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto byl překvapený rychlostí pěstí i sílou úderu. Vzhledem k zaražení kostí o sebe měl Rikuto poměrně silnou obranu, ale toto opravdu bolelo. Musel přijít s nějakým novým plánem, jenže jak se má přes tyto pěsti přiblížit?
[rikuto_rec]Doton: Domu[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a jeho předloktí zčernalo. Tohle už by mělo být lepší. S něčím takovým se Rikuto potkal poprvé, jak jen se někdo mohl specializovat na taijutsu a zároveň bojovat na střední vzdálenost. Rikuto byl mistr v odolnosti a to se mu zrovna teď hodilo. Nevěděl, jak se může Ranzi během své techniky pohybovat, takže si Rikuto nechal narůst kosti zpod chodidla, aby ustál nárazy pěstí a mohl jít postupně naproti Ranzi. Zároveň Rikuta napadlo, že je možná možné sledovat a předpovídat útoky pěstí podle toho, jak Ranzi hýbe rukami. Třeba pokud zaútočila pravou rukou, měl by očekávat úder na svojí levou stranu. Pokud tomu tak bylo, mohl předpovídat útoky a aspoň trochu přizpůsobovat svojí boranu. Je mi ale jasné, že se nedokáže krýt před vším a několik úderů obdrží.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sat Nov 10, 2018 1:39 pm

[ranzi_jmeno]

Čakala som nejaké .. luxusné taijutsu pohyby. Také to skákanie, úhyby a kto vie čo. V podstate akrobatické srandy, ktoré sme sami cvičievali a robievali v chráme. No nič z toho neprišlo. Rikuto sa rozhodol "prečkať búrku". Ja som bola celkom priamočiara, takže s jeho odolnosťou to nemohol byť nejak veľký problém. Stále to však zo mňa vysalo istý druh elánu. Udierala som slabšie a pomalšie, až som nakoniec skončila so založenými rukami na hrudi a škaredo som sa na Rikuta mračila. Ešte aj ten avatar "budhu", ktorý bol tvorený mojou chakrou, sa začal mračiť a z pôvodnej zlatej farby, bol skôr do oranžova.
[rec=ranzi]"Tschhh nie je to sranda, keď tam len stojíš.. a prd robíš."[/rec] Vyjadrila som svoju nespokojnosť s absenciou nejakého, hocičoho z Rikutovej strany. Ale hej, v budúcnosti sa na neho bude dať dobre spoľahnúť, ako na taký meatshield.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sat Nov 10, 2018 2:18 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se zastavil a podíval se na Ranzi. Poté zvedl ruce do vzduchu a začal křičet.
[rikuto_rec]A jak mám jako vědět, jak proti něčemu takovému mám bojovat? Co když se dostanu k tobě, umí to vykrývat útoky, nebo se pak pereš normálně rukama? Nemám nejmenší tušení, co mám dělat. Jediné co vím je, že mě tohle prakticky nestojí chakru. Což se zřejmě o létajících pěstech říct nedá. Hádám..a teď nekecej..![/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto, sáhl do kapsy a hodil pod sebe kouřovou bombu. Rikuto se zase o tolik nepřiblížil, takže byla mezi nimi furt solidní vzdálenost. Kterou měl teď v plánu Rikuto hodně zkrátit. Mezi Ranzi a Rikuta přistála kunai s výbušným lístkem. Nemělo to nikoho zranit, výbuch měl pouze rozvířit zeminu a odlákat na chvíli Ranzi, mezitím co on se rozběhl směrem k ní. Normální člověk by se asi rozhodl zaútočit z boku. Rikuto ne, Rikuto se vždycky snažil dělat i ty největší blbosti, protože to nikdo nečekal. Takže Rikuto běžel na přímo, kdy měl vyskočit z prachu, který zbyl po výbuchu přímo směrem na Ranzi. Nejspíš teď zjistí, jak vlastně její technika na krátkou vzdálenost funguje. No, moměntálně byl ve vzduchu s napřaženou pěstí a letěl a ní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sun Nov 11, 2018 8:54 pm

[ranzi_jmeno]

Na jeho kričanie som sa začala smiať. Tak trocha ako retard. [rec=ranzi]"A určite to zistíš tým, že do seba necháš mlátiť že?! ŽE?!"[/rec] Ruky som si založila v bok a no, nekecala som. Nespoznámkovala som nič iné, len tú jeho pomerne sebadeštruktívnu taktiku. V momente keď si siahol do kapsy, sama som spravila krok dozadu a tá podobizeň Budhu spoza môjho chrbta zmizla. Keď Rikuta zahalil dym, v momente som dala ruky od seba do obranného postavenia a začala som sa rozhliadať, či ho náhodou neuvidím niekde nepreblesknúť. Zaregistrovala som ale len kunai.. a sičanie na jeho konci. 
[rec=ranzi]"Hah?" [/rec]Ruky som dala pred seba akurát v čas, aby som si uchránila zrak pred prachom a kamenia, ktorý ten výbuch do všetkých strán rozvíril. [myslenky=ranzi]Toto musel byť jeho plán.. tschh nečistý chlapec.. Budha s tebou..[/myslenky] Prebehlo mi hlavou. Ako som ruky začala spred tváre skladať, zazrela som Rikuta, ktorý bol až nebezpečne blízko. V momente som ich dala znova hore, oproti jeho úderu. Schválne som sa naklonila dozadu a v podstate som jeho úder zniesla do prekrížených rúk. Stratila som balanc, prehla som sa do zadu a už to vyzeralo, že sa strepem na zem. No prehla som sa ešte viac, v podstate ako mačka. Rukami som sa zaprela do zeme a vyšvihla som sa oblúkom dozadu. V podstate také salto cez ruky a ak si Rikuto nedával pozor, mohli by ho zasiahnuť moje nohy, ktoré opísali oblúk tam, kde som si to tipla na pozíciu jeho brady.

Ako som dopadla späť na nohy, pocítila som brnenie v rukách. Vedela som, že tam budem mať poriadnu modrinu.
[rec=ranzi]"Hej hej.. robíš si srandu? Čo to je za silu.."[/rec] Potlačila som nutkanie, začať si šúchať predlaktia, kam mi dopadol jeho úder. Napadlo ma na neho zaútočiť, no veľmi rýchlo ma to aj odpadlo. Mohol vidieť, že som zneistela. Nemala som reálne skúsenosti s bojom, ak som voči sebe mala silnejšieho súpera, jednoducho som nebojovala. Nikdy ma do toho v chráme nikto netlačil. Teraz? Teraz sa mi to asi vypomstí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Mon Nov 12, 2018 11:46 am

[rikuto_jmeno]

A Rikuto zasáhl! Ale Ranzi najednou přešla očividně na klasické taijutsu. Byl překvapený a proto nedával příliš pozor a až na poslední chvíli si všiml kopačky na jeho bradu. Kop ho brady ho rozhodil, ale naštěstí i Rikuto byl převážně akrobat než silák, takže se zvládl ve vzduchu ještě nějak zkoordinovat a dopadl do parakotoulu. Vstal a podíval se s úsměvem na Ranzi. Tohle by šlo, Rin byl pořádný silák, Ranzi vypadala zase jako hbitá kočka a on byl něco od obojího. Mohlo by to fungovat.
[rikuto_rec]A to ještě neznáš Rina, síla je jeho parketa..[/rikuto_rec]
Odpověděl Rikuto s úsměvem a prokřupal si klouby na rukou. Což zrovna u něho nebyl zrovna hezký zvuk. Poté se podíval na Ranzi a párkrát nadzvedl obočí.
[rikuto_rec]Teď ty..[/rikuto_rec]
Pravil a zaujal bojové postavení. On byl prostě takový ježek, jeho největší síla byla v tom bránit se a tím ostatní prakticky zničit. Obrana byla jeho útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Mon Nov 12, 2018 9:09 pm

[ranzi_jmeno]

Sama som dosť ustúpila, keď mi teda nechal priestor. Určite som nechcela ísť na blízko, keď som na blízko nemala moc.. veľkú perspektívu. [rec=ranzi]"Tak to ďakujem pekne pff, samý bez-mozgový trollovia zas budha.." [/rec]Sama som sa považovala za pomerne silnú osobu. Však už len ten tréning v chráme bol niečo, čo si normálny jedinec vie sotva predstaviť. No, život neboli len štyri múry .. viac už nie.
Znova som ruku natrčila smerom dole a druhou som zložila jednoduchú pečať. Rovnako ako pred tým.. a rovnako ako aj pred tým, sa v mojom priestore sformoval zlatý avatar, ktorému z chrbta trčalo množstvo rúk, ukazujúc na všetky strany v kruhu okolo avatara. Zľahka som sa uškrnula.
[rec=ranzi]"Ako chceš.."[/rec] Tento krát som ani raz nepohla rukami a pred Rikutom sa zrazu objavila "červená" chakrová päsť, ktorá mala v pláne vraziť mu priamo do tváre. Za ňou šla ďalšia a ďalšia, vo veľmi rýchlom slede. No neboli to len priame útoky, ale aj útoky z boku, na tvár, brucho, telo. Do čela mi vyrazil pot, keďže tento spôsob využívania techniky bol veľmi náročný a ja som vedela, že to neudržím dlho. Maximálne tak pár útokov. No bol to môj jediný spôsob a tak som tak nejak išla - all in.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Tue Nov 13, 2018 6:44 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se pouze usmál, tohle už tu jednou bylo. Sledoval Ranzi a její ruce, když v tom najednou dostal slušný punch přímo na nos. A za tím hned další dva a Rikuto věděl, že budou další následovat a on musel jednat. Musel to risknout, byl už přeci dost zkušený ohledně téhle techniky, aby Ranzi nezabil, nebo nezranil.
Sawarabi no Mai
Pravil Rikuto a zmizel v zemi jako kdyby skočil šipku do vody. Dobrých pět vteřin se nic nedělo, když v tom kolem Ranzi začaly všude vylétávat ze země kosti. Rikuto schválně nemířil na Ranzi, ale všude kolem ní. Byla to spíš taková demonstrace síly. O tom přeci celý tenhle trénink byl, aby každý věděl, co ten druhý umí. Po chvíle fungování techniky najednou Ranzi chytil Rikuto za kotník a podrazil nohy. Sám vedle ní seděl na zadku na zemi s několika šrámy na obličeji, dokonce s roztrženou ránou na pravé tváři. Čelo měl celé orosené potem, tohle byla náročná technika a on už předtím trénoval v lázních. Setřel si krev z tváře a nahodil velký úsměv. Směrem k Ranzi natáhl ruku se sevřenou pěstí, samozřejmě že jí musel zasvětit svým odklepáváním pěstí, tak to u něj v týmu prostě funguje.
Jsi dobrá..
Pravil Rikuto když zhluboka vydechoval. Tak nějak počítal s tím, že souboj je u konce. Hlavní cíl přeci splnili.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Wed Nov 14, 2018 7:58 pm

[ranzi_jmeno]

Podarilo sa mi ho niekoľko krát trafiť. Nemienila som s tým tak skoro prestať. Úprimne.. som ho nešetrila. No on zrazu zmizol do zeme a ja som tak nejak nevedela, kam udierať teraz. Čakala som útok zo zeme, no určite som nečakala práve toto.
Moje prekvapenie, keď sa okolo mňa v okolí začali zo zeme vysúvať kosti. Chcel ma uväzniť? Teda.. nie že by som plánovala niekam ujsť. Ruky som opatrne zložila rozmýšľajúc, pre čo zo mňa zatiaľ nespravil ježa. No.. a na to som padla na hubu. Teda na ruky, ale takmer aj na nos. Pretočila som sa na zadok, sledujúc Rikuta, ktorý no.. ma pochválil. Ale tú päsť som nepochopila.
[rec=ranzi]"Tooo.. to je nejaký rituál?"[/rec] Spýtala som sa s celkom úprimne prekvapeným hlasom, ukazujúc na jeho päsť prstom. No, vyzeral že ho to vyčerpalo ale sakra.. keby Že chce, môže zo mňa s týmto spraviť ježka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Wed Nov 14, 2018 8:31 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru byl ticho ještě chvíli potom, co souboj skončili. Skoro vypadal, že spal, ale tak to nebylo. Ve výsledku se široce usmál. Byl upřímně rád, že ti dva uznali, že byl konec a nejeli až do úplného zničení. Zrovna návštěva nemocnice nebylo něco, co by uvítal hned první den při zformování tohoto týmu.
[rec=saru]"Dobrá. Takže jste si názorně předvedli své schopnosti. Musím říct, že mnišská technika je poměrně působivá. I když se obávám, že na dlouhé mise nebo boje nebude úplně vhodná, už jen proto, že spotřebovává příliš chakry. To samé u Rikuta, jeho schopnosti jsou působivé a navíc evidentně čerpá z vlastních zkušeností. To bude ve zkouškách klíčové,"[/rec] zhodnotil váš boj.
[rec=saru]"Co jste o sobě vypozorovali, povězte to,"[/rec] vyzval je následovně. Přišlo mu, že ve svém původním týmu spolu málo kolektivně mluvili a proto selhali. Teď to museli napravit.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Nov 15, 2018 8:49 am

[rikuto_jmeno]

Rikuto chytl Ranzi ruku, kterou ukazovala na jeho pěst. Poté jí zformoval do pěsti a klepl s ní o svojí pěst a ještě u toho udělal takový BUUM efekt, kdy jde pěst od té druhé.
[rikuto_rec]Naučíš se to..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a vyskočil na nohy. Samozřejmě nabídl pomoc i Ranzi, přeci jen teď byli tým. Oklepal si kalhoty a pohlédl na Sarua. Rikuto si moc nebyl jistý co myslel Saru tím čerpáním z vlastních zkušeností, ale očividně to byl kompliment, takže to nějak vzal.
[rikuto_rec]No, nikdy jsem nic takového neviděl. Takže bylo poměrně těžké bojovat proti technice, o které jsem nikdy neslyšel ani žádnou podobnou neviděl. Člověk dost často v souboji tuší, co má aspoň trochu očekávat. Ale tohle je úplně něco nového, dlouho jsem se bránil jen abych pochopil, jak ta technika funguje. Ale ani to mi nepomohlo. Myslím si, že Ranzi bude náš bojovník na střední vzdálenost, kdy já budu určitě vepředu. Rin se pomocí svých klon může pohybovat po celém bojišti. Jo, myslím že by to mohlo fungovat. Očividně je i dost mrštná, takže se o sebe dokáže postarat dostatečně i sama, kdyby se nám náhodou někdo dostal do zad.[/rikuto_rec]
Odpověděl dlouze Rikuto během toho, co z batůžku tahal jedovatě vypadající limonádu. Byla celá zelená, protože kiwi x avokádo kombo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Nov 16, 2018 5:07 pm

[ranzi_jmeno]

To ťuknutie som nakoniec pobrala ako nejaký pozdrav, alebo prejav. Nedávala som mu o moc väčšiu mienku, než trebárs pokloneniu či "Tairitsu no In", ktorý by som od shinobi na začiatku súboja očakávala. No, doba asi ide vpred a len v tom chráme bolo všetko zastaralé. Len som na ponúkanú pomoc kývla hlavou a s úškrnom som sa sama vyhupla na nohy. [rec=ranzi]"Tadá!" [/rec]Natiahla si pravačku nad hlavu, čo vydalo pukavý zvuk, pomaly ako keby ma seklo. No vyzerala som spokojne.
[rec=ranzi]"Nemala som spôsob, ako prekonať Rikutovu obranu. Nebol ani tak problém ho trafiť, skôr mu spôsobiť zranenie, ktoré by ho vyradilo z boja. Ak by to bol reálny súboj, utiekla by som." [/rec]Teda, zobrala som to trocha z inej perspektívy, ako Rikuto ale tak.. čo už. Nechcelo sa mi moc dedukovať kto by kde mal byť, keďže som nepoznala nášho tretieho člena. Navyše som to rada držala k nepriateľom pekne na blízko a osobne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy kolem Konohy
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: