Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lesy kolem Konohy

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorZpráva
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sat Aug 05, 2017 6:18 pm


~Kaibutsu Ai~

Žádná potřeba pro boj tu nebyla. Od toho pasti existovali, útoky ze slepého bodu a podobně. Jejich pointa byla oslabit nepřítele, nebo je vyřadit z provozu kompletně předtím, než na přímí střet dojde. A co víc, byla tu dobrá šance, že tihle dva byli na mnohem vyžší úrovni než ona. Jít do boje s někým takovým... ne zrovna moc dobrá volba. Jediné co musela udělat bylo zpomalit je natolik, aby už nebyli problém. A tak nechala své dráty plout pod hladinou kde se i jejich zářící barva ztratila téměř kompletně. A jakmile uviděla svou šanci, udeřila. Její smrtící dráty vlétly z vody a zaútočili by přímo na jejich nohy. Cokoliv mohla dostat, kompletně zneškodnit jejich svaly aby se za nimi museli plazit. Jakmile zaútočila, tak měla pravděpodobně jen moment než bude její pozice odhalena. Rychle tak tedy uchopila Phantoma a usekla mrtvé bestii hlavu aby měla alespoň něco a úkázku až se vrátí. A s tím se rozhodla rychle vyskákat po kamenech s chakrou, která ji ještě zbývala aby se dostala tam kde byla Ashi.

"Můžeš běžet, nebo potřebuješ nést?!"

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 85

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sat Aug 05, 2017 6:54 pm

Inuzuka Ashi

Podarilo sa jej dostať na druhú stranu, ale ta palčivá bolesť na ľavej ruke bola stále horšia. Rychlo si stiahla šatku z vlasov a obviazala si rameno ako jej to len šlo. Zubami si chytila jeden koniec a zdravou rukou druhý koniec a potiahla. Musela ísť potom do nemocnice. Lenže hneď na to za ňou bežali tí dvaja a to už sa musela odtiaľ dostať preč. Či ich zastavil útok toho dievčaťa alebo nie, dostalo sa k nej a ponúkalo jej pomocnú ruku. Shiromaru, ktorý ležal na hlave Ashi, na ňu nereagoval nepriateľsky a zle pozoroval tých dvoch, čo ich tu už nejakú dobu prenasledovali. Ashi stála na mieste chvíľku zmätená a otočila hlavu smerom k už viac známej dievčine, keďže jej pach bol zreteľnejší. Avšak "pozerala" sa jej niekam na čelo.
"Som v poriadku, dokážem ešte ísť. Vďaka... eh... K-K-Kaibutsu-san?" povedala Ashi s mierne nervóznym hlasom na konci vety, ktorá znela skôr ako otázka, keďže si nebola istá jej menom. Pamätala si pachy spolužiakov najlepšie, ale mená a priezviská, a hlavne ako ich oslovovať, bolo pre ňu horšie, preto ju radšej oslovila priezviskom a dúfala, že sa trafila. Teraz však bolo otázkou, či ich Ai trafila a či bola buď ochotná bojovať alebo sa odtiaľto dostať. No, podľa jej otázky usúdila, že skôr chce to druhé. Tak či tak nevie akoby tých dvoch odviedla do Konohy a pochybuje, že budú hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1903
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Sun Aug 06, 2017 9:39 pm

Ashi & Ai -> Ano, pasti byla dobrá věc a tihle to navíc nečekali, takže jsi hravě omotala jejích nohy a zatáhla. Dráty narušily jejích lýtkové svaly a oba upadly na místě, kde stály. Jo, docela fail. Oba zařvali bolestí. Bylo to nepříjemné, ale nenarušila jsi hlavní tepny, takže se z toho dostanou. Ale ne jen tak, budou potřebovat nějakou tu pomoc. A ta v dosahu nebyla.
Vy dvě jste se zatím sešly. Ai naštěstí věděla, kterým směrem je Konoha a dokonce i Shiromaru se začal orientovat, i když v téhle oblasti nebyl tak často jako v jiných. Spokojeně zaňufal, i když se trochu starostlivě díval na Ashino zranění. Asi byste měli zmizet. Tihle dva vás asi pronásledovat nebudou, ale čert ví, kdy jim dorazí nějaké posily. Další postup je na vás.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
VindStot
Genin
avatar

Počet příspěvků : 55

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Aug 10, 2017 3:40 pm


~Kaibutsu Ai~

Vypadalo to, že její plán prošel bez jakéhokoliv problému. A tak když Ashi odpověděla, Ai pouze kývla hlavou a pokusila se rozběhnout směrem ke Konoze. Rychle se však zastavila, jedna z jejich rukou na jílci Phantomu. Pokud ti dva ninjové nebyli momentálně vůbec schopni pohybu nohou, nejspíše by neměli žádnou šanci. Bylo by tedy nejlepší je kompletně vyřídit teď aby po nich v budoucnu nemohli jít znovu? Tyhle myšlenky běhaly v jeji mysli pár sekund před tím, než tu ruku přemýstila a chytla s ní Ashi.

"Jdeme."

A s tím ji začala táhnout tou nejkratší cestou do Konohy, aniž by pustila ruku druhé dívky ani na sekundu. Pokud se z tohohle chtěli dostat, tak se nemohli zastavit dokud mezi nimi nebyla dostatečná vzdálenost.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 85

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Thu Aug 10, 2017 4:48 pm

Inuzuka Ashi

Dievča pred ňou ju nijak neopravilo, takže asi jej priezvisko povedala správne a teda si bola istá, že je to tá spolužiačka, ktorá jej prvá napadla. Keď počula, že sa Ai rozbehla, tak sa rozbehla za ňou, ale hneď sa zastavila, tak sa zastavila tiež.
"Deje sa niečo?"
opýtala sa jej, keďže nechápala, prečo sa tak náhle zastavila. Shiromaru ju na nič neupozornil. Lenže zrazu ucítila ako ju chytila za ruku a zase sa rozbehla. To trochu nečakala, ale rozbehla sa teda s ňou. Chvíľku sa tak prekvapene pred seba dívala, ale potom to hodila za hlavu. Dúfala, že už ich nič viac nezastihne, inak by to nemuselo dopadnúť dopre. To bol naozaj divný začiatok jej života ako genin.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1903
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   Fri Aug 11, 2017 10:54 pm

Ashi & Ai -> Rozeběhli jste se správným směrem. Během chvilky se zorientoval už i Shiromaru a ubezpečil tě, že běžíte do vesnice. Ashi značně pálila její rána na ruce, ale vypadalo to, že jste to zvládly. Brána už byla na dohled, stačilo dokončit postup tam a pak se dostat do nemocnice. Pak tu byla samozřejmě to, že by se to asi mělo někam nahlásit. Ale kam? Každopádně, pokračujte ve vesnici. Ale Ashi stále vrtalo hlavou kam zmizel ten třetí. Jaktože tam byl a pak najednou nebyl? Bylo to divné, že? A taky možná nějaké to vysvětlení, proč byla jedna zraněná a druhá táhla hlavu nějaké šelmy.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lesy kolem Konohy   

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy kolem Konohy
Návrat nahoru 
Strana 14 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Hluboké lesy
» Brána Konohy
» Ulice Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: