Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Most přes Naku a jeho blízké okolí

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Wed Apr 13, 2016 1:00 am

Uchiha Itane

"Popravdě, myslím, že se nám budou hodit veškeré informace, které nám můžete dát. Též, co můžeme očekávat od ostatních vesnic? Aspoň nějaký základní nástin schopností a rozsahu výuky geninů, když ne nějak konkrétně," začal se Itane vyptávat, protože informace by jim mohly rozhodně pomoci. Když si připraví pár plánů, které pak případně situačně poupraví, budou na tom lépe než kdyby neudělali nic. A třeba Rikutovi vtlučou do hlavy nějaký postup, kterého se bude držet.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Wed Apr 13, 2016 6:14 pm

Hyuuga Kenshin

Kývl na Rikutovu otázku.. a těžce se zamyslel. Bylo vidět, že nad tím přemýšlí.. Ten mladý Hatake vypadal dobře, a jeho tým byl špičkový. Celkově, jejich třída byla talentem přeplněná. Přesto ho napadlo jiné jméno, a u něj se i udržel.
"Je jich spousta talentovaných.. ale kdybych měl říct jednoho, jeho jméno by bylo Mitarashi Hideyori. Je o dva roky starší než vy, a chuuninem ještě není nejspíš proto, že byl dlouho v zahraničí na těžkých misích." pronesl nakonec. Hideyori byl navíc takovou hvězdou, na kterého se počítalo, že se sežene dost diváků.
"No.. co se ostatních vesnic týká, mluví se o velkém talentu v Sunagakure. Taky se ještě ani neví, jestli nebo kolik se účastní z Kumogakure, ale.. jestli se účastní, taky se mluví o spoustě dobrých týmech. Iwagakure tady tahá krátkou zápalku, ale zase tam nemám moc informací..A lidi z Kiri se prý téhle nezúčastní vůbec." pronesl, a na jeho obličeji se objevil výraz, který jakoby napovídal nějakému stresu.. ale to asi s Kiri cítili tak nějak všichni poslední dobou.
"Upřímně řečeno, naprostá většina týmů bude pravděpodobně považována za silnější než vy, ale nikdo vás moc nezná.. v tom máte výhodu. Budete muset ve zkouškách využívat Byakugan a Sharingan na maximum, ale pak věřím, že s trochou přemýšlení máte dobrou šanci to zvládnout. Pozdější kola ale už nebudou týmová, nýbrž jednotlivá.. a tam se teprve budete muset předvést." pronesl záplavu informací, ale byl otevřen dalším otázkám, i bližším.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Wed Apr 13, 2016 6:52 pm

Hyuuga Hinami

Když strýček označil zkoušky jako utrpení, Hinami totálně zbledla. Co to sakra podepsala. Pak se ale na ně usmál a vypadalo to, že si jen dělal legraci. Hinami se ale i tak bála, že si tak uplně legraci nedělal. Pak se pustil do kratšího povídání o ostatních týmech. Tedy krátké alespoň na strýčka. Ten byl schopný povídat i hodinu v kuse. No..tak jako tak...už teď si Hinami připadala naprosto bezvýznamně v porovnání s těmi ostatními a začala se bát, aby svůj tým netahala k zemi. Bůh ví, jestli se vůbec dostanou přes první kolo. A co, když se v posledním kole budou muset postavit proti sobě? honilo se Hinami hlavou, když si vzpomněla na veřejnosti přístupné kolo z doby bratrovi chuuninské zkoušky. No prostě měla spoustu obav.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Wed Apr 13, 2016 11:30 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto pozorně poslouchal senseie. Pak však začal mluvit o tom, že oni budou považovaný za ty slabší a to se Rikutovi nelíbilo, takže si založil ruce na prsou a nahodil uražený obličej. Tohle je tedy víra v jejich tým!
Pche, vám ještě ukážu..
Nadhodil směrem k senseiovi a vyskočil na nohy. Rikuto byl sice opravu unavený kvůli velkému vyčerpání chakry, ale stále mohl stát na nohách, takže stále mohl trénovat. A on měl právě velkou chuť na taijutsu trénink.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 14, 2016 11:08 am

Uchiha Itane

"Takže máme přehled o tom, že jich bude hodně. Nějaké záznamy o běžně užívaných technikách v jiných zemích? Každá vesnice má přeci jen něco svého, že?" ptal se Itane dál, když sensei skončil ten jeho report. Trochu ho znepokojovalo, že tam bylo jasně vidět, že tam budou studenti s mnohem větším repertoárem schopností než měli oni. A ano, sice měli v týmu dvě oční techniky a žádnou Sakuru bez skillu, ale to neznamenalo, že budou asi zářit jak nějaké hvězdy.
"Kdy vlastně zkoušky začínají?" zeptal se trochu zmateně. Přeci jen to podepsal a nějak moc to nečetl... což byla vcelku začátečnická chyba.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 14, 2016 9:56 pm

Hyuuga Kenshin

"Klid, Rikuto. Už to stejně nedoženeme.. teď se musíte hlavně srovnat s tím, co máte. Je toho dostatek." poznamenal, a trochu se zašklebil.. protože Itaneho otázka na to akorát seděla. "Pozítří. Není dost času se teď učit nové věci.. ale to, co máte stačí." řekl to, co už vlastně řekl, ale s jednou novou, ale podstatnou informací.
"No, asi pro vás nebude překvapení, že většina vesnic je ze zemí s nějakým jménem.. a to jméno většinou signalizuje schopnosti lidí uvnitř. Ale zrovna vy moc dobře víte, že to tak není vždy.. jako třeba v tomhle týmu. Mluvit takhle obecně v tomhle případě nemá cenu." rozvedl slovo "nevím". "Musíte se sami dohodnout na strategii, která bude fungovat, týmové. Zatím se musíme soustředit na tu týmovou práci... nemá cenu řešit zkoušky další, když tam ještě nejste. To je zítřejší problém, a zítra odpověď bude. Máme ale problémy dnešní. Můžu vám říct, že první misi určitě budete něco hledat, a asi to bude chaos.. ale nevím co, a nevím jak nebo proč." pronesl další info co věděl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 14, 2016 11:26 pm

Hyuuga Hinami

No...Hinami moc na odvaze nepřidával fakt, že do zkoušek zbývaly necelé dva dny. Za tu dobu se přeci nezvládne zlepšit. Bála se. I tak ale vnímala vše, co strýček říkal. Pochopila z toho, že třeba většina lidí z kamenné by měla ovládat doton, ale, že se mohou objevit i výjimky. Pak jim trošku odtajnil první úkol. Hledání něčeho...no, to by teoreticky Hinami mohlo jít...ale něco jí říkalo, že v tom bude nějaký háček a že to nebude tak jednoduché.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Sat Apr 16, 2016 1:00 pm

Uzumaki Rikuto

No a sensei zase zabíjel Rikutův potenciál! Každopádně Rikuto se nenechal jen tak odbýt a nahodil na senseie takovej chytráckej pohled.
[b]Podívejte, ještě poslední věc zkusím..![b]
Pravil se zdviženým prstem, na znamení pozor, pozor! Rikuto klasicky křičel, asi měl pocit, že mu někdo skočí do řeči. Došel ke stromu, udělal pečeť a armorem si pokryl pouze ukazováček a prodtředníček. Na to by snad chakru ještě měl mít. A no, uhodil prstama do stromu. Defenzivní sílu své techniky znal, nyní ho zajímala ta ofenzivní část. Do zkoušek zbývaly dva dny, takže opravdu neměl čas. Musel vše vyzkoušet, aby věděl, na co se v soubojích může spolehnout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 18, 2016 12:57 pm

Hyuuga Kenshin

A Rikuto zkusil. Praštil do stromu, ale špatně se mu technika povedla.. nestihl to. Cítil, jak mu v ruce něco křuplo, a bolelo to jako čert..tři sekundy..dvě, bolest jako blázen, jedna... bolest přestala.
Rikuto si všiml, že toho celého, a to, jak se ruka z divného tvaru rychle zformovala zpátky jakoby nic, si jeho sensei všiml. Mrknul na něj s úsměvem, ale neříkal k tomu nic. Tím byl jejich poslední trénink před zkouškami u konce.

Rikuto
Doton: Domu
[Jen na asi pětinu svého těla, nejjednodušší na ruce]
Lehký trénink taijutsu a nějaké zlepšení taijutsu technik


Hinami
Hakke Sanjūni Shō
Zlepšení rychlosti a přesnosti úderů při používání Jūkenu.

Itane
Raiton: Kaiten Tachikata
Zvýšení rychlosti
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   

Návrat nahoru Goto down
 
Most přes Naku a jeho blízké okolí
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: