Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Most přes Naku a jeho blízké okolí

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 04, 2016 6:19 pm

Uzumaki Rikuto

Ještě nějakou chvíli koukal na senseie se zvednutým obočím. Nakonec zakroutil hlavou.
Dost divnej způsob, lekl jsem se, že na mě útočíte..
Odpověděl a následně bez pomocný ruky Rikuto vyskočil na nohy. Pomocná ruka pro něj byl znak slabosti a to RIkuto přece nebyl, hey hey!! Opět zaujal klasický postoj na soustředění chakry a začal, tentokrát se více sosutředil na chakru v té ruce, aby nedělal stejnou chybu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 04, 2016 7:20 pm

Uchiha Itane

"Hmmm, rychleji,"
pronesl zamyšleně, když sensei jen tak uhnul. Aby byl rychlejší, musel zrychli i on a to šlo složitě. Jakože, musel se víc snažit. Proto teď mírně změnil strategii Vystartoval teď na blízko, v každé ruce jeden kunai obalený Raitonem. Sharinganem sledoval učitele, bylo na čase ho trochu vyzkoušet a možná i okopírovat nějaké jeho pohyby. Navíc, jak jinak zlepšit vlastní rychlost než s někým, kdo by profík přes taijutsu. Itane zaútočil nejdřív kopem z otočky, zatímco v zákrytu sebe sama hodil kunai po senseiově hlavě. Jestli dostal prostor, využil toho a vyskočil do vzduchu a pokusil se ještě rychleji než předtím.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 04, 2016 7:43 pm

Hyuuga Kenshin

To, že Rikuto jeho ruku nevzal ho trochu mrzelo. Nebylo často, kdy na něj byl někdo přátelský.. ale kazil si to sám. Dobrá věc, že to Kenshina mrzelo, ale nerozhodilo ani nepřekvapilo.
"Útočil jsem." odpověděl mu pak s úsměvem. "Ale jestli chceš na každej útok reagovat takhle, tak to budeš na zadku často." dodal ještě kapánek tvrdé pravdy. Prostě to tak bylo.
Každopádně, Rikuto se snažil znovu. Protentokrát to vypadalo docela solidně. Byla tam místa slabší a silnější, ale.. chakra byla všude, a ty rozdíly byly jen pro oko Hyuugy. "Tak, a teď technika samotná. Zkus začít u rukou." poradil mu. Bylo to i místo, kde měl protentokrát chakry nejvíce, a taky místo, kde se tahle technika používá nejčastěji.

Hinamin klon

Klon se doopravdy vedle pohnul, a Hinami ho chtěla následovat, ale v tu chvíli ztratila rovnováhu a šla k zemi.. akorát ji klon včas zachytil. Zakopla o jeho připravenou nohu, které si Hinami nevšimla.
"I s Byakuganem, moc se soustředíš na to, co trefit máš, a málo na to, co může trefit tebe, Hinami. Ale rychlost dobrá." pochválil a poučil ji Kenshin. "Nezapomeň, Byakugan je naše největší výhoda. A ty tu výhodu musíš zneužívat, jak jen to jde. Ostatní mají výhody jiné." podpořil jí ještě, a pak se znovu připravil do pozice. Hinami mohla body vidět o dost zřetelněji než předtím už teď.

Itaneho klon

Itane se rozhodl vsadit na taijutsu. To by možná bylo dostatečné proti hodně oponentům. Jeho kop z otočky dostal vyblokováno jednou rukou Kenshina, letící kunai byl perfektně chycen tou druhou. V tu chvíli vyletěla ruka první po bloku, a zastavila se jen těsně před Itaneho obličejem.. ale dala mu prostor dál uskočit a techniku použít.
Byla slabší než předtím, ale pořád se docela povedla, a byla rychlejší. Klon se stihl vyhnout, ale bylo to pro něj dost těsné a pomocí dost akrobatického úskoku.
"Vidíš, tohle by na většinu soupeřů stačilo. Nepředpokládám, že na zkouškách potkáte jounina." pronesl s úsměvem. "Ale asi si uvědomuješ, že jsem ti ten prostor nechal schválně. Když potkáš někoho s lepším taijutsu, byl bys na zemi. Musíš na to dávat pozor." vysvětlil ještě, a pak si ho znova prohlédl pořádně. "Je to silná technika. Dochází ti chakra." dodal k tomu ještě informačně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 04, 2016 7:51 pm

Hyuuga Hinami

Vypadalo to dobře. Strýček se pohnul, Hinami se pohnula také a pak následoval pád, který málem skončil jejím skamaráděním se zemí, kdyby jí strýček nezachytil. Podrazil jí nohy. To bylo podlé, ale fér, protože se to mohlo stát v některé z jejích budoucích bitev. Postavila se zase pevně na nohy a vyslechla si jeho rady. Musela lépe vnímat své okolí. Přikývla, že rozumí a zaujala postoj. Všimla si, že body vidí již o dost lépe, než předtím a rozhodla se toho využít, mohla tu pozornost, kterou věnovala právě na body, přesměrovat na lepší hlídání svého okolí. A tak opět vyrazila, připravena útočit i se případně vyhnout dalším strýčkovým trikům.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 04, 2016 7:53 pm

Uzumaki Rikuto

Nahodil drsňáckej pohled a podíval se na senseie. Na tváři měl odhodlaný výraz.
Tak jdeme na to..!!
Zakřičel, že to asi museli slyšet všichni v okolí. Potom se ještě krátce ujistil, že má chakru pořádně nakoncentrovanou v rukách a spustil.
Doton: Domu..!
Pravil a no..doufal. Jestli to vyjde, tak to bude snad poprvé, co někdo uvidí Rikuta použít techniku. Jednu uměl, ale o té přeci nikomu neřekl, takže bych pro všechny jen taijutsu šupák.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 10:45 am

Uchiha Itane

Itane si uvědomoval, že stále nebyl dostatečně rychlý a taky to, že tu dneska spaloval víc chakry jak obvykle. Sice užívání sharinganu nebylo pro něj, coby pravému Uchihovi náročné, ale i tak to nebylo snadné a když se k tomu připočítali ty ohromné výboje Raitonu, které tu dnes posílal, tak to bylo fakt něco. "Pomozte mi být rychlejší," pronesl k senseiovi. Měl ve tváři opravdu neústupný výraz. Potřeboval se zlepšit! A sensei mu mohl pomoci. Navíc, pro rychlostní trénink nepotřeboval zase tolik chakry, takže se svým současným množstvím by to mohl v klidu zvládnout. Odhodlaně se připravil vystartovat opět na senseie.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 3:05 pm

Hyuuga Kenshin

No, Rikuto se do toho opřel. Kenhsin byl rád, že z toho slyšel tolik energie, i když to bylo to, co by od Rikuta čekal. Rikuto zabral, a bylo vidět, že to dokonce nosí nějaké to ovoce.. doopravdy se na jeho rukou zformovalo to, co bylo potřeba. Kenshin se jen usmíval.

Hinamin klon

A správně že Hinami připravená byla. Vyrazila proti klonu, a i když se ten protentokrát pokusil několikrát se uhnout, Hinami mu víceméně nedala možnost a pustila se do útoků. 2, 4, 8. Šlo to jako po másle... vyhnula se dalšímu útoku, 16, a konečně, 32. Ale klon nezmizel, z nějakého důvodu..
Odskočil od Hinami. "Mooc dobré. ale poslední věc? Čím víc ran, tím rychlejší musíš být.. to ti tady šlo, ale chyběla tomu přesnost. Ta musí být dokonalá. Až do šestnácky to šlo. Soustřeď se na poslední část, ale nezapomeň na zbytek." vysvětlil, a postavil se do postoje..

Itaneho klon

"Můžeme." dodal k tomu jen, a usmál se na Itaneho. "Chakru do správných částí těla, co chceš zrychlit, využití co nejvíc částí pro hodně energie.. a nezapomeň. Všichni říkají, že tohle je věc těla. Není. Je to věc hlavy. Pokud si rychle neuvědomíš, co chceš dělat jako další, nemůžeš zrychlit tělo." vysvětlil ještě Itanemu, a sám se připravil, až na něj vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 3:28 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto se se spokojeným úsměvem podíval na svoje ruce, stále se však soustředil.
Chci víc! Armor má být všude, rozšířím to..
Tak napůl zakřičel, byl plný odhodlání. A začal dělat to, co slíbil. Postupně tedy od rukou zkoušel techniku rozšiřovat až k ramenům. Chtěl si techniku osvojit dokonale, aby mohl kdykoliv rychle pokrýt touto technikou celé tělo. Nebo aspoň jeho většinu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 4:35 pm

Uchiha Itane

Itane přikývl na sova senseie a vytasil katanu. S tou mu to šlo přeci jen líp, když se jednalo o boj na blízko a připravil se. Chvilku se ani nehnul, takové to, když si jeden bojovník prohlíží toho druhého a vyčkávají, kdo udělá první chybu. No, jenže to by tu ještě mohli být tak týden. Takže Itane vystartoval přímo vpřed, nejprve to vypadalo na prostý čelní náběh, ale to ne, kousek před senseiem uhnul přímo doleva, aby změnil směr a katanou v pravačce sekl po senseiově krku. Byl akorát ve vzdálenosti, kdy bylo možné to hrotem katany udělat. Koncentroval chakru ve svém těle tak, aby jeho pohyby byly co nejrychlejší a zároveň, studoval pohyb chakry v senseiově těle. Na to byl sharingan vcelku užitečný. Mohl se učit sám a zároveň opisovat od senseie, dvojté učení!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 7:28 pm

Hyuuga Hinami

Hinami ani nečekala, že to zvládne tentokrát dokonce. Všechny údery, rychlost správná akorát....akorát se v těch posledních úderech trefila trochu vedle. Tedy alespoň to jí řekl senseiův klon a taky proto asi nezmizel. Měla z toho smíšené pocity. Měla radost z toho, že se jí to povedlo dotáhnout do konce a zároveň byla zklamaná, že to ve finále zkonila. Vydýchávala se a otřela si hřbetem ruky čelo. "Hai!" zvolala odhodlaně a postavila se do postoje, na který si již stihla zvyknout. Pak vyrazila dnes již po čtvrté do útoku. Řídila se strýčkovými radami. Její oči  a mozek musely stíhat mnohem víc věcí najednou. Ještě, že byla holka něco jako multitasking měla v krvi. Musela se tedy soustředit na body a jejich přesné strefení a zároveň na rychlost a strýčkovu obranu. Hinami to ale nevzdávala a snažila se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 8:12 pm

Hyuuga Kenshin

Na ramena to dostal. Už i viděl, jak to leze dál a dál.. a v tu chvíli, Rikutovi se úplně zamotala hlava. V tu ránu byl skoro na zemi, cítil se slabý, špatný. Armor se dál snažil růst... přiskočil sensei a lehce ho praštil do jednoho z chakra bodů na těle. Armor zmizel.
"Je to dobré.. ale nemáš na to dost chakry." pronesl, mezitím co ho zachytil, aby neupadl, a posadil ho. "Pro začátek ti budou muset stačit ruce. Nesmíš to na zkouškách přehnat dál, rozumíš? Jinak tě budou muset tahat za sebou.. a možná dopadneš i hůř. Pozor na to." pronesl, ale nebyl zklamaný. Ruce byly dobré, a byla to ta důležitá část. Rikuto na sebe mohl být pyšný.

Hinamin klon

No, a konečně to šlo jako po másle. Hinami vystřelila, natrefila body, mlátila. 2, 4, 6, 8, 16, 32. Body padaly jako svíčky, Hinami trefovala přesně, a i když se klon snažil o pár jednoduchých úhybů, nedokázal to. Hinami byla ale sakra unavená.. přesto, když zadýchaná dodělala techniku, a pohlédla na klon.. klon se lehce usmál.. a zmizel.

Itaneho klon

Itane vystartoval pořádnou rychlostí, a mělo to i solidní strategii boje. Klon se teda vyhnul prvnímu řezu katany jen tak tak, pomocí rychlého úskoku do strany, a pak se chvilku pustil na itaneho samotného. Chvilku se tam buchali pomocí taijutsu technik, kde se klon nenechal trefit katanou. Souboj skončil tak, že klon praštil Itaneho velkou nečekanou rychlostí, až se Itane musel odtáhnout. Když se tak stalo, klon se na Itaneho usmál, kývnul, a zmizel taky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Tue Apr 05, 2016 9:27 pm

Hyuuga Hinami

Rozjela to, jak nejlépe uměla a trefila všechno, co měla. Nenechala klonu ani vteřinku na uhnutí. Zrychleně dýchala a byla opravdu unavená. Rukama se opírala o kolena a vydýchávala se. I tak ale dokázala zvednout hlavu a podívat se, jak dopadl její "boxovací panák". Usmíval se a pak udělal puf. Nad tím se musela Hinami také usmát. Zvládla to. Měla z toho ohromnou radost. Dokonce se kousla do rtu, aby se tam nerozkřičela radostí. A pak to na ní nějak padlo. Padla zády do trávy s roztaženýma rukama a jen se dívala na nebe. Odpočívala a to zaslouženě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Wed Apr 06, 2016 2:07 pm

Uzumaki Rikuto

Rikutovi se dařilo době, než se mu začala točit hlava, kvůli velkým nárokům na chakru. Rikuto spadl na zadek a lehce zmateně koukal na senseie. Přesto, že to dopadlo takhle, tak byl Rikuto rád. Věděl, že techniku skvěle zvládl a všechno ostatní už je jen na chakře.
Dobře, dám si minutku oddech..poté zkusím vyvolat armor na libovolném místě. Vy na mě mezitím zkusíte hodit kunai, či něco podobnýho. Chci zkusit, jestli se pomocí této techniky zvládnu v nouzi ubránit..
Pravil Rikuto opět s odhodlaným úsměvem. Potom odskočil od senseie a kývnul směrem k němu. Byl připravenej.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 07, 2016 6:25 pm

Uchiha Itane

Itane byl odstrčen, docela nepříjemné. Ale pak klon vybuchl a to byl asi konec tréninku. No, pravda, už chakra docela docházela. Zamířil tedy zpět k ostatním. Mrkl na Hinami. "Tak jak to šlo?" optal se jí zvědavě, přeci jen jí neměl čas sledovat. "Měli bychom vymyslet, jak budeme postupovat na zkouškách. A pak taky vymyslet, jak to vysvětlit Rikutovi, co myslíš?" usmál se na týmovou parťačku. Každopádně byl docela vyčerpaný, takže si sedl někam do stínu a vylovil vlastní lahvičku vody. Napil se a pak jí nabídl Hinami se slovy: "Dáš si?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 07, 2016 8:27 pm

Hyuuga Kenshin

"Ale pamatuj. NIKDY to neveď přes jednu pětinu svého těla. Až budeme mít víc času, zlepšíme tvojí kontrolu chakry a její zásoby. Teď ten čas ale nemáme.. nauč se využívat to brnění na správných místech. To je teďka důležité." pronesl, mezitím, co se sám kus oddálil, a pak si připravil kunaie.
"Tak, pozor!" zahulákal ještě, aby se Rikuto připravil, a hodil po něm tři kunaie chvilinku za sebou. Jeden na hlavu, jeden na tělo, jeden na nohy.. a čekal, jak si Rikuto poradí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 07, 2016 8:56 pm

Uzumaki Rikuto

Nahodil úsměv.
Jasný, tak jdeme na to..!
Zakřičel a následně na něj sensei vrhnul tři kunaie. Rikuto rychle začal přemýšlet nad tím, co je asi pětina jeho těla. Rikuto se pokusil vyřešit útok následovně. Kunai na nohu měl v plánu odkopnout spodkem ťapky, byla to malá plocha na pokrytí, ale zároveň dost velká na to, aby kunai mířící na nohy takto zastavil. Kunai na hlavu vyřešil tím, že armor vyvolal i na pravé ruce a zkusil no..zkusil odolnost svého brnění a do kunaie bouchnul vyloženě pěstí. A na břicho, jednoduše vytvořil armor a čekal na to, až ho kunai trefí. Rikuto si takto otestoval hned 5 věcí. První, pokrytí těla, aby odhadl tu pětinu, druhá, kdy vyvolával brnění na různých částech těla naráz, třetí, kdy kunai nohou zkusil odlehčit, jako při zpracování míče ve fotbale, s nárazem couvnul, čtvrtá, kky proti kunai vyrazil pěstí a pátá, kdy prostě kunai nechal do armoru trefit. Tak, uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Thu Apr 07, 2016 10:04 pm

Hyuuga Hinami

Hinami oddechovala a dívala se na nebe s úsměvem na rtech. Byakugan vypnutý, aby si i její oči odpočinuly. Náhle uslyšela Itaneho hlas, podívala se tím směrem a při tom se posadila. Ano, byl to Itane a šel právě k ní. "Byla to fuška, ale zvládla jsem to. Co ty?" zeptala se svého týmového kolegy. 
"Vždyť ani nevíme, co nás tam čeká, co budeme muset dělat a tak..." namítla, když chtěl Itane probírat postup na zkouškách. Nějak nevěděla, jak by to chtěl udělat. Na nabízenou vodu zavrtěla hlavou. "Ne, díky." 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Fri Apr 08, 2016 7:19 pm

Uchiha Itane

Pokrčil rameny. "Šlo to, sice to bude chtít vychytat ještě pár detailů k dokonalosti, ale to půjde," řekl nakonec o tom, jak to vlastně šlo. "Základ bude umět dobře zkombinovat naše schopnosti. Sice je trochu problém, že jsme všichni zaměření spíše na blízko, ale snad to nějak půjde," přemýšlel spíše nahlas než aby to říkal přímo jí. "Jaký je maximální dosah tvého byakuganu?" zeptal se jí zvědavě. Pokud by měli provádět něco na větším prostranství, tahle informace by se hodila dost.
Sám pak dopil vodu a trochu si oddechl. "Každopádně, hlavní problém vidím v Rikutově zbrklosti," postěžoval si.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Fri Apr 08, 2016 9:03 pm

Hyuuga Hinami

"To asi ano." souhlasila s ním nakonec. Byla pravda, že by se spolu měli naučit spolupracovat. Pak se jí Itane zeptal na dosah jejího Byakuganu. "Kilometr." přiznala tiše. Když to porovnala s dosahem byakuganu jiných členů klanu, bylo to jako vidět jen za roh. 
"To ano. S tím bude problém. Ale třeba to bude brát vážně a dávat si pozor." zastala se svého druhého týmového kolegy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Fri Apr 08, 2016 10:13 pm

Hyuuga Kenshin

Inu, Rikuto se toho pokusil zpoustu zjistit.. což byl dobrý tah, od toho je přeci trénink!
Každopádně, plocha na noze byla docela jednoudchá, a Rikutovi se podařilo i lehce "zpracovat" kunai, který zpomalil, ale protože to není míč, fyzika u něj nefunguje stejně a tak pak prostě spadl na zem. Stejně tak praštění do kunaie rukou bylo bez problému. Brnění bylo dost silné na to, aby tohle vydrželo, Rikuto to víceméně ani necítil.
Problém byl u toho posledního. Kunai mu letěl na břicho, ale Rikuto si špatně vypočítal procenta a nepovedlo se mu to dobře vypočítat. Užuž by se mu kunai zabodl do břicha. Jenom ho ale lehce píchl, a pak najednou letěl zpátky k senseiovi.
Všechny ty kunaie byly na vláknech, a sensei jej stačil včas zastavit.
"Dobrá práce, ale.. nespoléhej na to brnění všude. Snaž se první vyhnout.. a nebo se specializuj na ty ruce." poradil s úsměvem, a dal se k němu.
"Pojď už nemáš dost chakry, dost to žere. Půjdeme za zbytkem, eh?" nahodil s úsměvem, a poklepal Rikuta povzubudivě přes rameno, dnes si vedl dobře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Sat Apr 09, 2016 11:55 am

Uzumaki Rikuto

A sensei poslední kunai zastavil. Rikuto měl na tváři úsměv, věděl, že by ho sensei nenechal zapíchnout. Navíc byl spokojenej se svým zjištěním, určitě se dnes něco užitečného naučil.
Však jsem věděl, že mě nezapíchnete. A trénink je od toho, aby člověk zkoušel..samozřejmě by bylo jednoduší se tomu vyhnout..
Zasmál se a založil si ruce za krkem. Zhluboka vydechoval, opravdu to bylo náročné na chakru. Ale Rikuto byl magor, kdyby ho sensei nechal, tak trénuje dál. Nakonec přikývl a i přes všechnu únavu se rozeběhl ke svým týmovým kolegům. Vytáhl z batohu láhev nějaké sladké limonády a hooodně se napil. Člověk se opravdu až divil, že není tlustej. Ale s jeho hyperaktivitou asi prostě hodně spaloval.
Tak co šupáku a Hinami, kde oslavíme až budeme chunnini? Někdo z konohy se chunninem stane a ostatní týmy nám nešahají ani po kotníky..!
Pravil Rikuto zase se smíchem. Klasicky mluvil trochu víc nahlas, než by měl. Člověk by po pár hodinách s ním musel mít pořádný bolehlav. Zase se napil pořádně limonády, tu nakonec zazátkoval a z batůžku vyndal jablko, do kterého se s chutí zakousnul.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Sun Apr 10, 2016 10:00 pm

Uchiha Itane

"Hmm, kilometr nám dá dostatečný prostor se připravit," přemýšlel spíš nahlas Itane. Protože tohle byl pořádně velký roh, kéž by takto viděl i on. On musel mít protivníka před sebou a pro pořádné užití co nejblíž před sebou. Bylo to složité.
Pak k nim dorazili zbývající dva výtečníci. "Tak zhurta bych se do toho nehrnul, tohle bude pro trochu jinou ligu," varoval Rikuta, který to zase viděl až moc optimisticky. Což bylo někdy fajn, ale taky to vedlo k slušné lehkovážnosti. "Senseii? Co můžeme čekat na zkouškách?" zeptal se zvědavě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 11, 2016 4:37 pm

Hyuuga Hinami


"I tak je to pořád málo." zamumlala si potichu. Jako jo, pro ostatní bylo vidět na kilometr daleko něco úžasného a neskutečného...ale u nich v klanu to bylo furt málo. Pak dorazil Rikuto se senseiem. Asi také skončili. Na Itaneho slova ohledně zkoušek přikývla. Ještě ani nevěděli, co tam na ně čeká a Rikuto už přemýšlel, co budou dělat, až vyhrají...Jako jo...sebevědomí bylo fajn, ale příliš ho škodilo. Pak se Itane zeptal na to, co mohou čekat na zkouškách. Hinami se podívala na strýčka a čekala, jak odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 11, 2016 4:55 pm

Hyuuga Kenshin

Usmíval se, když tam Rikuto řešil, jak to všechno oslaví. To byl celý Rikuto, a už ani nemělo cenu ho opravovat. Kenshin ještě věřil, že to jen říká, ale nemyslí si to.. alespoň ta víra tam byla.
Pak se ho Itane zeptal na otázku, co trochu očekával. Usmál se na něj...
"Utrpení." pronesl jednoslovným výrazem, s obličejem vážnějším než má nově jmenovaný právník. Zafoukal vítr, a kdyby to bylo na západě, proletěl by tumbleweed.
"Ne, vážně..." pronesl pak s úsměvem po tom, co si prohlédl jejich obličeje, ".. nebude to jednoduché. Můžete očekávat vaše spolužáky, ty už znáte.. pak spousty lidí z jiných vesnic.. o nich vlastně nemám moc informací. A pak pár lepších a známějších Geninů i odsud. Chcete o někom něco konkrétního, nebo..?" zeptal se zase s úsměvem, a sedl si, jak on tak rád dělával.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   Mon Apr 11, 2016 6:06 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto naprosto ignoroval Itaneho, byl to zaprděnej šupák. Následně sensei začal mluvit o utrpení, ovšem ani to nedonutilo Rikuta k tomu, aby se přestal usmívat. No a sensei i nadále pokračoval, než otevřel pro svoje studentíky prostor k otázkám. Rikuto hned začal samozřejmě.
Kdo je nejsilnější genin v konoze?
Zakřičel s velkým odhodlaným úsměvem na tváři. Rikuto toužil po pořádné výzvě, chtěl ho porazit před všema lidma, aby ho celá Konoha viděla a pamatovala si ho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Most přes Naku a jeho blízké okolí   

Návrat nahoru Goto down
 
Most přes Naku a jeho blízké okolí
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Okolí Konohy-
Přejdi na: