Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Tai Mizuko

Goto down 
AutorZpráva
Misman
Genin
avatar

Počet příspěvků : 288

PříspěvekPředmět: Tai Mizuko   Tue Mar 01, 2016 5:45 pm


Jméno:
Taichi (Tai) Mizuko

Věk:
12

Místo původu:
Konohagakure no Sato

Hodnost:
Genin

Pohlaví:
Muž

Klan:
obyčejná rodina

Kekkei Genkai:
X


Styl boje:
Ačkoliv základní ninjutsu z akademie zvládá a umí dobře kontrolovat tok své chakry, ztotožnil se spíše s bojem na blízko. K němu přimárně využivá dva saie. Když příjde na boj na větší vzdálenost, používá tradiční vrhací shurikeny, se kterými si rovněž rozumí. V boji ninjutsu používá zřídka, protože v něj nemá důvěru.

Taijutsu:
Je to jeho největší přednost – na chlapce jeho věku je pozoruhodně silný (tedy fyzicky) a obratný. Kromě saiů ovládá slušně i boj s katanou a tyčí.

Ninjutsu:
Zvládá základní jutsu z akademie a umí dobře ovládat svou chakru, neprojevil ale vážnější zájem věnovat se ninjutsu. Sám tuší, že se mu to vymstí, ale asi je moc mladý na to, aby s tím něco dělal.

Genjutsu:
O genjutsu pochopil jen to, že je to složité. Taky ho z toho bolela hlava. Neví, jak přesně rozeznat, že v nějakém je a už vůbec neví jak nějaké udělat.

Kekkei Genkai:
X

Zbraňe, vybavení:
Ve dvou pouzdrech na stehnech nosí dva saie. Ty jsou doplněny několika kunaii, shurikeny a 3 výbušnými lístky a jedním rezervním svitek na doplnění těchto zásob. Dále si navykl nosit s sebou malý balíček první pomoci a 2 páry svitků pro techniku.

Body oprav:
dobré ovládání a směrování chakry

Schopnosti:
Mimo bojové schopnosti umí pěkně malovat a taky má docela dobrou paměť.

Podstata:
Fuuton

Techniky:
Základy z akademie
Sōshōryū
(vzlet do vzduchu mezi dvěma svitky a zavalení nepřítele hromadou různých zbraní, na konci doplněné o několik kunaiů s výbušnými lístky)
Ōkashō (už silné)
Shōsen jutsu
vylepšování vlastností zbraní za pomocí futonu


Osobní info:
má 155 cm, modré oči a kratší světle hnědé vlasy a trochu bledší odstín pleto

Vlastnosti:
milý, vstřícný a upřímný hoch, který se alespoń trochu snaží přemýšlet nad tím, co řekne; velice rád a nezištně pomáhá lidem; nikdy nebyl nějak moc ambiciózní, ale pro ostatní by se rozkrájel

Sen:
Stát se schopným ninjou a být k pomoci své vesnici.

Životopis:
Tai už od té doby co se narodil vyrůstal s matkou a prarodiči. Nikdy neviděl svého otce, ale brzy si zvykl na jeho nepřítomnost. Několikrát ho pochopitelně zajímalo, co že se to vlastně stalo, ale nikdy se nedočkal odpovědi a když viděl, že je jeho rodině nepříjemné o tom mluvit, nechal toho. Jako jedináček se skoro kompletní rodinou neměl nějak akcí napěchované dětství. Hodně svého volného času trávil s prarodiči, od kterých slýchával zajímavé historky a příběhy. Dále se svým dědečkem trávil čas při rybaření, kdy se ho děd pokoušel naučit trpělivosti. Takové věci na malé děcko moc neplatí.  Nějak tak v klidu a míru proplouval životem až se dostal na akademii. Zde sice nebyl žádný premiant, ale držel se v horní třetině nejslibnějších studentů. Úspěšně absolvoval a byl přidělen do týmu 9.

Vztahy v týmu:
Dobré? Very Happy


Obrázek:
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Tai Mizuko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: